صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" بگیر و ببند و تعزیرات و تهدید در علم اقتصاد جایی ندارد و معمولا کار را خراب تر می کنند "

فنر افزایش قیمت کالاها و خدمات معمولا با دخالت های مقطعی دولتها با مقداری تاخیر آزاد می شود

شیرزاد عبداللهی/ همکار صدای معلم

حقوق بگیران فاجعه اقتصادی را که تا پایان سال منجر به نصف شدن درآمد آنها خواهد شد را هنوز احساس نمی کنند/ افزایش 30-40 قلم کالا و خدمات مثل اقلام خوراکی و پوشاک و کرایه رفت وآمد و کرایه خانه و... در سبد مصرف خانوار تعیین کننده اند/ تورم بانک مرکزی بر اساس افزایش قیمت 360 قلم کالا محاسبه می شود که اغلب آنها در سبد کالا خانواده های فقیر جایی ندارند/ وقتی کنترل امور از دست اقتصاددانها و سیاستمداران خارج می شود کار به نیروی انتظامی و دستگاه قضایی سپرده می شود/ اگر سلطان سکه با  2 تُن سکه انبار  شده  یا خریدار  38 هزار سکه بهار آزادی را  برای تشفی خاطر مردم محروم و فقیر اعدام کنند چیزی عوض نمی شود/ ایران اگر بخواهد یک کشور انقلابی بماند باید سیاست تحریم را را نعمت بداند و دنبال خودکفایی و اقتصاد مقاومتی و توزیع کالای کوپنی و ممنوعیت ورود کالای لوکس و سرکوب بخش خصوصی برود/ بسته اقتصادی اروپا نه تنها تندروهای داخلی که مخالف معامله با اروپا هستند را راضی نمی کند بلکه روحانی هم امتیازات آن را کافی نمی داند/ معلوم نیست در این معامله ایران چه امتیازی به طرف اروپایی داده است و اینکه آیا این امتیازات به تصویب مجلس و نهادهای موثر در تصمیم گیری می رسند/ جمهوری اسلامی ایران اگر دنبال توسعه است باید در نظام اقتصادی بین المللی و تحت سلطه غرب ادغام شود/ ایران تنگه هرمز را نمی بندد اما اقدامات ایذایی ایران  و آثار روانی آن می تواند بعد از کاهش صادرات نفت ایران، قیمت نفت را بالاببرد/ افزایش قیمت بنزین در آمریکا  می تواند رای دهندگان آمریکایی را از ترامپ مایوس و ترکییب کنگره را تغییر دهد/ چالش های سیاسی و اقتصادی، توسعه ایران را به عقب می اندازد و رفاه عمومی را کاهش می دهد/ در شرایط اقتصاد مقاومتی ، اقتصاد  ایران تبدیل به اقتصادی جنگی – رانتی و بسته می شود/ ایران در هر دو جناح سیاستمداران هوشمندی دارد که در موقعیت های خطیر تصمیمات درستی می گیرند/ نهادهایی مانند بنیاد مستضعفان ، هیات اجرایی فرمان امام (ره) و ده ها نهاد مالی غیر دولتی باید منحل و امکانات آنها برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در اختیار دولت قرار گیرند تا دولت مانع سقوط اقشار محروم و متوسط به ته دره فقر بشود/  دولت در شرایط پیش رو باید به فکر این باشد که حقوق ها را پرداخت کند و  بیکاران را تحت حمایت قرار دهد و کالاهای اساسی مورد نیاز را با قیمت متناسب با درآمد اقشار ضعیف در اختیار مردم بگذارد

آزاد شدن فنر افزایش قیمت کالاها و خدمات و سیاست های دولت

در پستهای تلگرامی ، همکاران نوشته اند که فوق العاده ویژه نیروهای اداری کاهش یافته ، امتیاز سختی کار مدیر و معاون مدارس قطع شده و امتیاز سختی کار آموزگاران و دبیران ورزش و هنرآموزان  کم شده است. ظاهرا سقف افزایش پلکانی هم 12 درصد است. من اطلاع مستندی در مورد این تغییرات ندارم ، اما این افزایش نیافتن ها و کاهشها در مقابل اتفاق بزرگ جهش قیمت ارز قابل توجه نیست.

هنوز فنر افزایش قیمت کالاها متناسب با نرخ جدید ارز کاملا رها نشده است بنابراین حقوق بگیران فاجعه اقتصادی را که تا پایان سال منجر به نصف شدن درآمد آنها خواهد شد را احساس نمی کنند. فنر افزایش قیمت کالاها و خدمات معمولا با دخالت های مقطعی دولتها با مقداری تاخیر آزاد می شود.

فرمول محاسبه تورم توسط بانک مرکزی به این صورت است که قیمت سبدی از کالاها (حدود 360 قلم کالا ) را با سال گذشته مقایسه می کنند. خیلی از این کالاها در سبد مصرف خانوار طبقات پایین و متوسط جایی ندارند. افزایش 30-40 قلم کالا و خدمات مثل اقلام خوراکی و پوشاک و کرایه رفت وآمد و کرایه خانه و... که معمولا رشد بیشتری از تورم رسمی دارند در سبد مصرف خانوار تعیین کننده اند. بگیر و ببند و تعزیرات و تهدید در علم اقتصاد جایی ندارد و معمولا کار را خراب تر می کنند. به طور طبیعی وقتی کنترل امور از دست اقتصاددانها خارج می شود کار به نیروی انتظامی و دستگاه قضایی سپرده می شود.

آزاد شدن فنر افزایش قیمت کالاها و خدمات و سیاست های دولت

اگر سلطان سکه که گفته می شود 2 تُن سکه خریده است و یا فردی که برای خرید 38 هزار سکه بهار آزادی پول واریز کرده است برای تشفی خاطر مردم محروم و فقیر اعدام شوند چیزی عوض نمی شود. البته مردم فقیر که روحیه ضد پولدار دارند خوشحال می شوند اما بگیر و ببند راه حل نیست. اقتصاد علم است و مسایل اقتصادی راه حل اقتصادی و حداکثر سیاسی دارند. مشکلات اقتصادی ما ریشه در سیاست دارند. ایران اگر بخواهد یک کشور انقلابی باشد باید سیاست تحریم را را نعمت بداند و دنبال خودکفایی و اقتصاد مقاومتی و توزیع کالای کوپنی و ممنوعیت ورود کالای لوکس و سرکوب بخش خصوصی برود . اگر هم دنبال توسعه است باید در نظام اقتصادی بین المللی و تحت سلطه غرب ادغام شود.

آزاد شدن فنر افزایش قیمت کالاها و خدمات و سیاست های دولت

اروپایی ها بسته اقتصادیی را  که به ایران ارائه داده اند سخاوتمندانه می دانند اما این بسته نه تنها تندروها داخلی  که مخالف معامله با اروپا هستند را راضی نمی کند بلکه روحانی هم امتیازات آن را کافی نمی داند. تازه معلوم نیست در این معامله ایران چه امتیازی به طرف اروپایی داده است و اینکه آیا این امتیازات به تصویب مجلس و نهادهای موثر در تصمیم گیری می رسند؟ آمریکا ، عربستان و اسراییل از یکسو و تندروهای داخلی از سوی دیگر می خواهند توافق با اروپا با شکست روبه رو شود. آمریکا می خواهد صادرات نفت ایران را به صفر برساند و این زمزمه از ایران شنیده می شود که اگر ما نتوانیم نفت صادر کنیم هیچ کس در منطقه نمی تواند.

آزاد شدن فنر افزایش قیمت کالاها و خدمات و سیاست های دولت آیا ما به دوران جنگ نفتکش ها در سال 66 و 67 برمی گردیم؟ ایران تنگه هرمز را نمی بندد . اما اقدامات ایذایی ایران  و آثار روانی آن می تواند بعد از کاهش صادرات نفت ایران، قیمت نفت را بالاببرد . افزایش قیمت بنزین در آمریکا  می تواند رای دهندگان آمریکایی در آخر سال میلادی را از ترامپ مایوس و ترکییب کنگره را تغییر دهد. اینها باعث نقویت غرور ملی ما ایرانی ها می شود. ایران بزرگتر و قوی تر از آن است که آمریکا در آن مداخله نظامی کند . اما چالش های سیاسی و اقتصادی به شدت روی اقتصاد ایران اثر می گذارد و توسعه ایران را به عقب می اندازد و رفاه عمومی را کاهش می دهد. در چنین شرایطی اقتصاد ایران تبدیل به اقتصادی جنگی – رانتی می شود.

ایران در هر دو جناح سیاستمداران هوشمندی دارد که در موقعیت های خطیر تصمیمات درستی می گیرند. رمز ماندگاری جمهوری اسلامی همین انعطاف در نظر و عمل است.

آزاد شدن فنر افزایش قیمت کالاها و خدمات و سیاست های دولت

امیدوارم بزرگان راهی برای برون رفت از این بحران پیدا کنند. اما در کنار افتخار و عظمت ملی و دینی ،نتیجه قهری این چالش افزایش مشکلات اقتصادی و کاهش درآمدهای دولت است. در چنین شرایطی نهادهایی مانند بنیاد مستضعفان ، هیات اجرایی فرمان امام (ره) و ده ها نهاد مالی غیر دولتی باید منحل و امکانات آنها برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در اختیار دولت قرار گیرند تا دولت مانع سقوط اقشار محروم و متوسط به ته دره فقر بشود.

آزاد شدن فنر افزایش قیمت کالاها و خدمات و سیاست های دولت

دولت در شرایط پیش رو باید به فکر این باشد که حقوق ها را پرداخت کند ، بیکاران را تحت حمایت قرار دهد  و کالاهای اساسی مورد نیاز را با قیمت متناسب با درآمد اقشار ضعیف در اختیار مردم بگذارد .

یکشنبه, 17 تیر 1397 ساعت 09:42 خوانده شده: 486 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +9 -1 --
ناشناس 1397/04/17 - 10:30
جناب شیرزاد من دیروز به طور اتفاقی ازیه اب میوه فروشی دو لیوان اب البالو خریدم بعد فروشنده گفت میشه 20 هزار تومان گفتم مگه سر گردنه ست گفتم میرم اتحادیه شکایت میکنم اتفاقا اگه تعزیزات فعال بود شاهد چنین گرانفروشی هایی نبودیم البته از رییس جمهوری که در یک خانه چند میلیاردی میشینه که فقط دهددرصد مبلغ منزل رو پرداخته و به مدیرانش پاداش های نجومی میده وبا رییس مجلس دوسته و نمایندگان روهم خریده معلومه وضع اقتصاد این میشه ایا از چنین رییس جمهور و معاونی میشه انتظار مبارزه با فساد داشت؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/04/17 - 13:37
چرا معلمان و کارمندان اینقدر دنبال شکایت هستند؟باور کنید معلمان یا عضو شورای حل اختلاف هستند یا به عنوان شاکی آنجا حضور دارند! وقتی اجاره و مالیات و آب و برق و گاز واجناس بالا می رود گناه فروشندگان چیست؟ سرچشمه آلوده است عزیز!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/04/17 - 13:41
باش تا صبح دولتت بدمد کاینهمه از نتایج سحر است
گذشت اوندوره که صبح بیدار می شدی و قیمت ها بالا رفته بود الان در این دوره، لحظه به لحظه تغییر قیمت داریم. پارسال حقوق معلمان معادل دو قطعه سکه بود و امسال معادل نیم سکه! آخر سال را نمی دانم!!!!!!
پاسخ + +1 0 --
فریبا 1397/04/17 - 11:17
تقریبا با همه نوشته بالا موافقم ، جز موردی که گفته شده در هر دو جناح سیاستمداران هوشمند وجود داره که در مواقع حساس تصمیمات درست میگیرن، بهتر بود گفته میشد آدمای .... که در بحرانها نرمش رو به خیزش ترجیح داده و خودشونو و البته نه نردم رو از خطر سقوط رهایی میدن...
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1397/04/17 - 11:24
جناب شیرزاد سیاست گذاریهای کلان غلطه من داشتم به این فکر می کردم که ما وقتی میریم سوپر مارکت مثلا یه بستنی میخریم دو هزار تومان 9 درصد این 2 هزار تومان مالیات بر ارزش افزوده است پس در هرروز تیلیاردها دلار مالیات ارزش افزوده عایدی دولت است دولت از صادارات و واردات و گمرک درامد داره پول اب و برق و گاز بازم مالیات و عوارض میگیره به ازای هریه نفر خروجی از کشور 220 هزار تومان عوارض میگیره بودجه عمرانیش هم که صفره چون تمام اتوبونها و عوارض رو بخش هصوصی می سازه ودبعد برای همیشه عوارض میگیره خوب دولت این حجم بسیار بسیارعظیم درامد کجا صرف میشه؟
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1397/04/17 - 11:31
دود این فنرها هم تو چشم کارمندایی مثل معلما و کارگرا و...میره!!!!
پاسخ + +4 0 --
شهاب 1397/04/17 - 11:36
تمام مشکلات اقتصادی وافزایش قیمت ها به ویژه قیمت ارز وسکه از ناحیه ی دولت است واین کار برای افزایش درآمد دولت انجام شده ودولت می خواهد با بگیروببند ذهن هارامنحرف کند راهکار مقابله با این موج گرانیها دردست مردم است که با اعتراضات خود وتحریم خزید برخی از کالاها ی غیراساسی موجب پایین آمدن قیمت آن هاخواهند شد متاسفانه در کشور ماباگران شدن کالا ها مردم برای اینکه ارزش پول شان کاهش پیدا نکند به خرید ارز،سکه،مسکن و... روی می آورند که این مساله هم در افزایش افسارگسیخته ی قیمت ها تاثیرگذار است
پاسخ + +2 0 --
ایلیا 1397/04/17 - 14:24
باسلام خدمت جناب شیرزاد
به نظرمی رسدشمادرهرزمینه ای،صاحب نظروتئوریسین!!!!هستید.درزمینه مسائل تربیتی،اقتصادی،سیاسی،نظامی،اجتماعی و...نظریه می پردازید.
به نظرحقیر،یکی ازمشکلات اساسی مملکت مااین است که هرکسی درهرزمینه ای خودراصاحبنظردانسته وبه خوداجازه اظهارنظرغیرکارشناسانه بکند.اگرهرچیزی درسرجای خودباشدوافراددرراستای تخصصشان بکارگرفته شوند،قسمت اعظم مشکلات حل میشود.
اگرنماینده قوه مقننه درامورمربوط به قوه مجریه دخالت نکند،اگرنظامی به نظامی گری بپردازدواگرهرکس درراستای تخصص خودفعالیت کندمیتوان به تغییرامیدواربودولاغیر
پاسخ + 0 0 --
غریبعلی حسنی سرملی 1397/04/17 - 14:58
با سلام
به قول آقای شیرزاد زمان میبره تا گرانی قشنگ خودشو نشون بده
فعلا که گرانی دامن ارزودلار ، طلا وسکه بعدش هم مسکن و ... را گرفته کما اینکه بعضی افراد این مدت با ارز دولتی به مسافرتهای خارجی تقریبا رایگان رفتند
و قبل از همه اقتصاد مقاومتی یقه ما فرهنگیان که دلمون خوش بود که می خوان رتبه بندی اجرا کنند و حقوق ما را ۲۰ درصد زیاد کنند گرفته و دارند بندهای حقوق های ما را یکی پس از دیگری کم یا محو می کنند .
نمیدونم چی بگم ولی خدا به خیر کنه که ما بتونیم به مشکلات عادت کنیم نه این که حل کنیم چون دیگه از حل شدن گذشته
پاسخ + +10 0 --
ناشناس 1397/04/17 - 20:49
بدترین و بدترین و بدترین رییس جمهور تاریخ پس از انقلاب و بدتذین دولت از زمان پهلوی تا کنون روحانی بوده
پاسخ + +8 0 --
ناشناس 1397/04/17 - 21:20
حیف شد چه قدر گفتیم به روحانی رای ندید گرونی هیچ سختی کارمون رو هم حذف کردند خداییش اگه رییسی ریییس جمهورشده بود حداقلش سختی کار حذف نمیشد افزایش 20 درصد میشد نه 10 درصد
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1397/04/18 - 18:23
در این شرایط جدید، اولویت و ماموریت اصلی روحانی در عرصه اقتصاد، حفظ منافع قشر سرمایه دار است که تکیه گاه اصلی حاکمیت اند.
و این اساسی ترین فرق روحانی و افرادی مثل رئیسی است.
پاسخ + +3 -3 --
حقی 1397/04/18 - 00:32
همه مشکل در دولت و رئیس جمهور نیست. مشکل اصلی واساسی در سامانه غیر دموکراتیک قدرت است که اثری از شوری ومشورت در آن وجود ندارد.وتصمیمات بدون کار کارشناسی و یکنفره گرفته می شود. دولت ورئیس جمهور قدرت چندانی ندارند.
حتی سخنرانی رئیس جمهور هم توسط افرادی گزینش و پخش می شود. تمامی روسای جمهور سرنوشت مشابهی داشته اند.اگر ما ریش وقیچی رابه دولت بدهیم باید از آن انتظار اصلاح داشته باشیم.
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1397/04/18 - 10:45
پس چرا رییس جمهورها مرتب وعده می دادند اگرکسی اختیارلازم را ندارد اولا نباید کاندیدشود ثانیانبایدوعده بدهد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/04/18 - 18:25
آره اصلا روحانی کوچکترین تقصیری نداره.
باورمون شد.
دو تا گوش درازمون رو نمی بینی؟!
پاسخ + +3 0 --
یاسر 1397/04/18 - 09:44
مقاله مرتبط دکتر حسینی:

در چرایی زیر خط فقر نگه داشتن ایرانیان/معلمان

http://melliun.org/iran/159610
پاسخ + +3 -3 --
ناشناس 1397/04/18 - 11:44
ماگه به اینا رای ندادیم اگه معلمها به حرف ما گوش میدادند و به رییسی رای میدادند الان حاجی بابایی وزیر میشد و حقوقتون حداقل دو برابر میشد چه قدر کفتیم به روحانی رای ندید حالا به حرف ما رسیدید؟ مبادا بازم گول بخورید و دفعه بعد به جهانگیری و یا در انتخابات به لیست امید اصلاح طلبان رای بدید دیدید که سختی کار رو لیست امید حذف کرد صدای معلم چون میدونه اعضای دیوان محاسبات اصلاح طلب هستند و این حذف کار اصلاح طلبان بوده سکوت کرده
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/04/18 - 14:30
تو چی میگی این وسط؟ رئیس جمهور فقط ترامپ
پاسخ + 0 0 --
ایلیا 1397/04/18 - 16:48
نه اصلاح طلب ونه اصولگرا،آموزش وپرورش رااولویت خودنمی دانند.آیافراموش کرده ایددرزمان احمدی نژادکه نفت دربالاترین قیمت قرارداشت،افزایش حقوق فرهنگیان اندک وقطره چکانی بود.به نظرمی رسدمعلمان بایدباهدف گذاری،سازماندهی وتقویت قدرت مطالبه گری درصددرسیدن به حقوق خودباشندوگرنه تفاوتی بین اصولگراواصلاح طلب ونیزرییسی وروحانی نیست.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/04/18 - 18:38
نه خیرم در اخرین دوره احمدی نژاد 25 درصد به حقوق فرهنگیان اضافه شد و بعدش هم فوق العاده شغل زدند در اون زمان 45 هزار تومان یارانه میدادندو به هر ایرانی 70 هزار تومان عیدانه دادند این دولت بی رحمه در هیچ دولتی سابقه نداشته بندی از حکم حذف بشه اما الان این اتفاق افتاد اگه رییسی میومد حقوقتون دو برابر میشد اما این دولت که همین معلمها بهش رای دادند 50 درصد حقوق کارمندان دارایی رو اضافه کرد رییسی میومد این اتفاقات نمیفتاد و عادلانه حکم ها تقسیم میشد این دولت سرمایه داری رفاه زده هست عدالت حالیش نیست هرچند لیاقتتون همین روحانی هست
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1397/04/18 - 12:01
خوب درستکه پور سلیمان هیچ اطلاعاتی در باره دیوان محاسبات که رای به حذف سختی کار معلمان داد نمی دهد اما بنده اطلاعاتی درباره رییس این دیوان از اینترنت به دست اوردم که امیدوارم پور سلیما ن سانسور نکند رییس دیوان محاسبات کیست رییس دیوان محاسبات عادل اذر رییس پیشین مرکز امار است وی فردی وابسته به دولت حسن روحانیست و بدون اجازه وی اب نمبخورد عادل اذر کسی بود که پرونده حقوقهای نجومی رو ماست مالی کرد و به نفع دولت و نجومی بگیران رای داد با توجه به اینکه این فرد دوست نزذیک روحانی و منسوب دولت در دیوان است بدیهیست که این حذف با توصیه دولت صورت گرفته است چرا که سوابق این فرد نشلن میدهد که مطیع دولت است و اراده ای از خود ندارد معلمان وار بسیار خطر ناکی انجام دادندو در انتخابات به دشمنان خود رای دادند افرادی که ذره ای رحم در وجودشان نیست
پاسخ + 0 0 --
حقی 1397/04/18 - 12:40
صحبت جناب آقای شهاب کاملاً صحیح است. ما شاهد یک رئیس جمهور آزاده و وارسته که پست ومقام برایش ارزشی نداشته باشد، نیستیم. تمامی نامزدها در موقع انتخابات وعده های دروغ می دهند که کاری بسیار زشت وقبیح است.و علت این است به شدت هم هویت با پست ومقام وثروت هستند.
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ ﴿٢﴾ كَبُرَ مَقْتًا عِندَ اللَّـهِ أَن تَقُولُوا مَا لَا تَفْعَلُونَ ﴿٣﴾
ای کسانی که ایمان آورده‌اید! چرا سخنی می‌گویید که عمل نمی‌کنید؟! (۲) نزد خدا بسیار موجب خشم است که سخنی بگویید که عمل نمی‌کنید!

چاره کار در اصلاح سامانه قدرت به سمت مردم سالاری و نظارت مردم بر صاحبقدرتان است.
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1397/04/18 - 14:29
من که دیگه انتظاری از مسئولین کشورم ندارم ولی به شدت از پرزیدنت ترامپ انتظار دارم به وعده هاش عمل کنه!
باور کنید برنامه ها و وعده های ترامپ صد درصد به نفع مردم ایران. حداقل برای من ثابت شده که مسئولین وطنی دشمن درجه یک ملت ایران هستن.
پاسخ + +2 0 --
بازنشسته 1397/04/18 - 15:42
آقای شیرزاد کی گفته اقتصاد علم است ، یکی دو روز دیگر آقای رئیس جمهور وهیئت اقتصادی برای عرض دست بوسی خدمت حضرات به قم سفری خواهند کرد و در نمازجمعه ها با یکی دو تا مرگ بر امریکا گفتن کل مشکلات مملکت حل خواهد شد
پاسخ + +3 -1 --
ناشناس 1397/04/18 - 16:16
عادل اذر رییس دیوان محاسبات کسی بود که دفاع جانانه از نجومی بگیران کرد و این پاداشها رو جزئی و بی اهمیت توصیف کرد و عنوان نمود هیچ تخلفی صورت نگرفته است اما همین فرد ....که پاداشهای میلیاردی رو بی اهمیت توصیف کرد و دلش برای بیت المال نسوخت در اقدامی رای به حذف سختی کار یک میلیون معلم داد که با حقوق بسیار ناچیز خرج خانواده خود را می پردازند در چرایی این اقدام زشت ایا روا نیست صاحب صدای معلم مقاله یا گزارشی بنویسید؟ مروری بر گزارشات صدای معلم نشلن میدهد که اکثر ا گزارشاتی در ضدیت با معلمان و تعریف و تمجید دولت می نگارد بقیه گزارشات نیز کاملا جزئی و بی اهمیت است
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1397/04/18 - 16:17
عادل اذر رییس دیوان محاسبات کسی بود که دفاع جانانه از نجومی بگیران کرد و این پاداشها رو جزئی و بی اهمیت توصیف کرد و عنوان نمود هیچ تخلفی صورت نگرفته است اما همین فرد .... که پاداشهای میلیاردی رو بی اهمیت توصیف کرد و دلش برای بیت المال نسوخت در اقدامی رای به حذف سختی کار یک میلیون معلم داد که با حقوق بسیار ناچیز خرج خانواده خود را می پردازند در چرایی این اقدام زشت ایا روا نیست صاحب صدای معلم مقاله یا گزارشی بنویسید؟ مروری بر گزارشات صدای معلم نشلن میدهد که اکثر ا گزارشاتی در ضدیت با معلمان و تعریف و تمجید دولت می نگارد بقیه گزارشات نیز کاملا جزئی و بی اهمیت است ت
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1397/04/18 - 19:24
جناب ناشناس کار از گزارش نویسی گذشته بسیاری از مسئولان به هیچ چیز پایبند نیستند واز هیچ چیز غیر از تظاهرات کثیرمردمی واهمه ندارند فساد وظلم افسارگسیخته شده است
پاسخ + +2 -1 --
ناشناس 1397/04/18 - 21:09
جناب پورسلیمان چرا شیرزاد به کامنت ها پاسخ نمیده؟ مگه سیاست سایت در پاسخگویی نویسندگان نیست؟
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/04/19 - 08:37
سلام

قبلا هم اعلام شده است :

از همه دوستان و همکاران خواهش کرده ایم که تا حد امکان و مقدورات با مخاطبان مشارکت و تعامل داشته باشند .

اما این موضوع اجباری نیست .

پایدار باشید .

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور