صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" پاسخ اداره آموزش و پرورش منطقه 1 تهران "

جوابیه ی اداره کل آموزش و پرورش تهران به یک مطلب در صدای معلم

گروه اخبار/ در پی درج مطلبی با عنوان " «مدرسه موقوفه مرحوم حسین مکی» را به دانشگاه آزاد اجاره دادند ! ای کاش آقای وزیر هم خودش ، هم مدیران کل آموزش و پرورش در استان‌ها تصاویر آن آغل‌ها و بیغوله‌ها و طویله‌ها و کپرهای عصر ابتدای تاریخ بشری را در اتاق کارهای مجلل خود می‌زدند ! " در صدای معلم ؛ اداره کل آموزش و پرورش تهران جوابیه ای برای صدای معلم ارسال کرد .

ضمن تشکر از اداره کل آموزش و پرورش تهران ؛ عین جوابیه به شرح زیر است

جوابیه ی اداره کل آموزش و پرورش تهران به صدای معلم

برادر ارجمند جناب آقای پورسليمان

مدير محترم پايگاه خبري صداي معلم

  با سلام و احترام؛

 پیرو مطلب مندرج در آن پایگاه خبری با عنوان « مدرسه موقوفه مرحوم حسین مکی را به دانشگاه آزاد اجاره داده اند ( این جا ) پاسخ اين اداره به منظور تنوير افکار عمومي و درج در آن پايگاه خبري تقديم حضور مي گردد.

 به استحضار شهروندان عزيز تهراني می رساند، نظر به اینکه ملک خیرساز مرحوم مکی واقع در لواسان ، به دنبال کاهش جمعیت دانش آموزی در سنوات گذشته تخلیه و بلا استفاده مانده بوده ، آموزش و پرورش منطقه یک تهران جهت جلوگیری از هر گونه سوءاستفـاده هـای احتمـالی و تصرف آن توسط افراد سودجو و جلوگیری از هدر رفت هزینه های انجام شده ، اقدام به انعقاد قرارداد اجاره با یکی از واحدهای دانشگاه علمی و کاربردی نموده است.

پس از توجه به نیت واقف و مطلع شدن از گلایه خانواده ایشان ، آموزش و پرورش اقدام به طرح دعوی و اخذ دستور تخلیه ملک مذکور از طریق مرجع قضایی نموده و با توجه به مکاتبات فرماندار محترم شمیرانات مبنی بر مساعدت با دانشگاه علمی و کاربردی و جلوگیری از سرگردانی دانشجویان مقرر گردید که ملک مذکور تا پایان سال تحصیلی در اجاره دانشگاه علمی و کاربردی باقی بماند و در پایان سال تحصیلی تخلیه و آموزش و پرورش تلاش نماید صرفا ساختمان مذکور طبق نیت واقف مورد بهره برداری قرار گیرد.

شایان ذکر است در نشستی با خانواده محترم مرحوم مکی نیز این موضوع مطرح گردیده است و از ایشان اجازه گرفته شد تا به امید خدا در تابستان اقدام لازم صورت پذیرد. 

 جوابیه ی اداره کل آموزش و پرورش تهران به صدای معلم
چهارشنبه, 17 آبان 1396 ساعت 15:59 خوانده شده: 449 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + 0 -4 --
معلم 1396/08/17 - 16:38
وقف و ساختن مدرسه بوسیله ی خیرین مدرسه ساز امری پسندیده است اما باید گشترش یابد و همه اقشار ملت به اندازه توان خود به اموزش و پرورش کمک کنند حتی اهدا چند کتاب به مدارس هم امری پسندیده است
پاسخ + 0 0 --
مجیدشاهی 1396/08/17 - 17:38
یکی ازشیک ترین مدارس شهر یزد بنام شهیدان مزیدی را جهت خوابگاه دانشجویان تحویل دانشگاه فرهنگیان دادند..مدیر کل ما ورییس ناحیه دو هردو نیروی دانشگاه فرهنگیان هستند..نمیدونم چندتا مدارس این شهرستان بعلت نداشتن کلاس فضای نامناسب دانش اموزان قرار دادند..
پاسخ + 0 0 --
چغندربگ 1396/08/21 - 19:27
عباسعلی دروغ میگه اون مدرسه دکتر عمید را مثلا از منطقه ۱۶ اجاره کرد و تبدیل کرد به غیرانتفاعی ولی یک ریال هم اجاره نداد، الآن هم مدرسه جهان صنعت را در منطقه ۱۶ همینطوری اداره میکنه غیرانتفاعیِ قبلا دولتی و مفت بری! و موتورسوار سابق و میلیاردر حاضر مدیرکل!!!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور