صدای معلم

" نامه جمعی از معلمان به صدای معلم "

گزارش صدای معلم از مدارس بومهن درست است ... ما را پس از آغاز سال تحصیلی اخراج کردند و حق و حقوق مان را هم تاکنون نداده اند !

گروه استان ها و شهرستان ها/

پس از انتشار یادداشت « شیرزاد عبداللهی » در مورد واگذاری مدارس " بومهن " ( این جا ) و نیز گفت و گوی صدای معلم با « عبدالرضا فولادوند » مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران ( این جا )  ؛ جمعی از معلمان با ارسال نامه به صدای معلم گفتند که این موضوع صحت داشته است و آنان بدون دلیل مشخصی اخراج شده و نیروهای دیگری جایگزین شده اند .

گزارش صدای معلم از واگذاری مدارس در بومهن و اخراج معلمان

 پس از دیدن مطالبی در صدای معلم در مورد واگذاری مدارس سادات و روح الله که بیشترین دانش آموزان را در مدارس بومهن دارند و توسط دو مدیر ارجمند خانم ها فرهنگی و صیفی آزاد اداره می شود مطالبی برای ما بسیار نامشخص ماند و آن اینکه در این مدارس به یکباره دو روز قبل از شروع مهر از معلمان آزاد که در کلاس های ضمن خدمت مهدوی شرکت کرده بودند و همچنین بعضی از اقوام  مدیران و مسئولین شهرستان و همچنین تعدادی از نهضتی ها را  در این مدارس به کارگیری کردند بلافاصله برای این افراد کلاسهای ضمن خدمتی دایر کردند که از اساتید محترم دانشگاه فرهنگیان طی حدود ده جلسه دعوت شد تا معلمان دو مدرسه را آموزش دهد  .

بازخورد این معلمان به قدری در امر تدریس و کلاسداری عالی بود که اولیا در این دو مدرسه کاملا راضی بودند. اما  به یک باره ۲۵ مهر اعلام کردند از تهران نیرو فرستاده شده آن هم بدون مدارک مرتبط و سابقه و شما حق کلاس رفتن ندارید و این چنین تا آخر مهر الباقی معلمان این دو مدرسه اخراج شدند و وقتی اعتراض  کردند به اداره شهرستان که چرا پس از یک ماه تدریس در مدارس و از دست دادن موقعیت های تدریس در الباقی مدارس غیر انتفاعی الان تکلیف ما چه خواهد شد ؛ گفتند حق و حقوق شما  به زودی داده خواهد شد و دلیل اخراج شما نداشتن کد پرسنلی است !

گزارش صدای معلم از واگذاری مدارس در بومهن و اخراج معلمان

پس از گذشت دو ماه همچنان هیچ حقوقی به این معلمان اخراج شده داده نشده و با پیگیری بعضی از این معلمان اخراج شده ، مدیران اعلام می کنند فی سبیل الله کار کردید !

آیا واقعا حق معلمان اخراجی در این مدارس که توانایی های خودشان را ثابت کرده بودند این چنین باید پایمال شودیا حتی منکر وجود این معلمان دراین مدت تدریس در مدرسه باشند ؟


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پنج شنبه, 30 آذر 1396 13:14 خوانده شده: 540 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +11 0 --
خدا به حساب شما برسد 1396/09/30 - 09:13
وقتی داد می زنیم
فریاد می کشیم که جنایت کردید
و روزنه برای جذب فامیلی باز کردید نگید نه
اگر خداشناس بودید که حال و روز ما این نبود
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/10/03 - 09:57
چخ مرسی!
یکی از کینه راهی برگزید و دیگری داماد خود را بهتر دید؛ یکی دوخت و یکی برید تا سومین(عثمان) به مقصود رسید. مفهوم قسمتی از خطبه شقشقیه امیرمؤمنان
طبق قوانین استخدامی پدران و فرزندان پایبند به این مفاهیم حتی در صورت شایستگی های علمی و عملی؛ دیر آمدند دیگر جا نداریم البته جا داریم می گویم از 40 سالگی عبور کردیده اید! یا می گوییم شاغل قراردادی نبوده اید باید مجانی کار نمی کردید! یا می گوییم کار پاره وقت شما بی ارزش بوده، برای کسر سن می بایست تمام وقت می بودید!! ای فداکاران نادان ما دانائیم!!
پاسخ + +9 0 --
شیخ مهندس 1396/09/30 - 10:12
مظلوم کند دعا زلزال شود جهان!
پاسخ + +9 -1 --
م _ع 1396/09/30 - 14:55
اگه بازرسی خوب انجام بشه در امر جذب در تمام استانها وشهرستانها به خوبی دیده میشود که چه کسانی با چه ضابطه ای وارد آموزش و پرورش شدند وقراراست در سالهای آینده چه اتفاقی برسر دانش اموزان این مملکت بیایید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/10/03 - 09:46
بازرس رو عشق است.
به بازرس بگید لطفا کارنامه های آزمون استخدامی سال 89 را بعد از چند سال بدهند؛ لطفا از شاخ آن شروع کنند، بعد بیایند قوانین گروهی یا گروهکی را تجزیه و تحلیل نمایند!
پاسخ + +2 -1 --
یکی ازمعلمان بومهن 1396/10/02 - 18:57
باسلام بایدخدمتتون عرض کنم که همین آقای شیرزادعبدالهی درپایگاه خبری صدای معلم یکی ازکسانی بودند که بشدت به موضوع بکارگیری این معلمان حمله کردند وادعای بی صلاحیت بودن این افرادراکردندجالب اینجاست که حالامدافع حقوق آنهاشده اید.بهتراست شمااول موضع خودرامشخص کنید وازاین بنده خداهااستفاده ابزاری نکنیدچون یکی ازآنهادوست نزدیک بنده است وبعدازپیگیری اطلاع پیداکرده اندکه طی دی ماه حقوقشان پرداخت میشود.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/10/03 - 09:43
عجب ؛ دوست!! خودم و دوستم و دوستانم!!
پاسخ + +3 -1 --
احمد 1396/10/02 - 18:59
من خودم یک نفرازهمان افرادهستم که جزوهمان گروه معلمان بودم ومطالب فوق راکذب محض میدانم وخواهش میکنم به اسم امثال مابه دنبال دستیابی وباجگیری مقاصدسیاسی خودنباشیدمن پدرم فرهنگی است .خانواده بزرگ فرهنگیان به صبروشکیبایی عادت دارندوشک ندارم که حق وحقوقمان پرداخت خواهدشدمانندسایرمعوقات فرهنگیان عزیز.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/10/03 - 09:41
عجب؛ بازم پدر و فرزند!!!
خداوند به شما صبر و شکیبایی تمام گروه ها و خانواده های بزرگ را اهدا کند.
پاسخ + +1 -1 --
از معلمین 1396/10/02 - 19:11
سلام
آقای عبدالهی میشه بفرمایید از جون ما چی می خوای
حرف سراسر کذب شما که ما با رانت آمدهایم
نور چشمی هستیم
استخدام میشویم
حالا دلسوز ما شدی تو را خدا دست از سر ما بردار
کمیجانی انسان اخلاق مداری بود ما همه ساکن بومهن بودیم
اما شما فقط به دنبال خراب کردن دیگران
کافیه
تسویه حساب شخصیتو از ردش دیگری دنبال کن
دست از سر ما بردار تورا به هرکه می پرستی
پاسخ + +2 -2 --
مریم 1396/10/03 - 05:27
باسلام من فرهنگی هستم ودخترم درزمره همان معلمان بکارگیری شدواززیروبم داستان باخبرم .این همه جوسازی کارافرادی است که دروزارتخانه بدنبال تضعیف وزیرمحترم واحتمالاجایگزینی ایشان هستندافرادی مثل آقای زینی وندو...خواهش میکنم بنام آن دسته معلمان کاسه داغترازآش نشوید.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/10/03 - 09:38
عجب؛ چه اتفاق جالبی مادر و دختر !!!
مثل آتش نشانان پلاسکو؛ پدر و پسر و برادر و داماد و ...
پاسخ + +1 -1 --
احسان 1396/10/03 - 10:15
باسلام من آقای شیرزادعبدالهی رایک منتقدباانصاف ومستقل میدانستم امااحساس میکنم ایشان نیزمانندبعضی افرادوابسته ومواجب بگیربه دام مادیات و...افتاده اند.باعث بسی تاسف است که ایشان آلت دست ....شده اند.آقای عبدالهی به خودبیا.
پاسخ + +3 -3 --
خدیجه 1396/10/03 - 14:33
بدون شک عامل بیکار شدن ما که با هزار ارزو و علاقه به معلمی سرکار
حاضرشدیم ..
اون مقاله اقای عبدالهی بود ...حقیقتن من لطمه روحی شدیدی خوردم
واون دنیا یقه مسبب این ظلم را میگیرم ...
چرا که الان مشخص شد من وهمکارام قربانی بازی سیاسی
وفرصت طلبانه اقای شیرزاد شدیم
که از اعتبار وشخصیت و قلم خود سواستفاده کرد
ایا فقط ما رانتی بودیم کل اموزش وپرورش از این اسخدام ها داره
وروزبه روزهم اضافه تر میشه اقایان مسبب ازکاربیکار شدن ما هیچ وقت
حلالتون نمیکنم
پاسخ + +2 -1 --
یکی ازمعلمان بومهن 1396/10/04 - 19:54
الهی که به زمین گرم بخورید ماکه ازتون نمیگذریم خداهم ازتون نگذره دروغ گوها..من ازاون معلمای هستم که شماازکاربیکارکردیدوامروزحقوق یک ماهم رودریافت کردم .شیرزادعبدالهی خدابرات نسازه من واقعا به همین حقوق کم واین کارکلی ازمشکلاتم حل میشد.خجالت بکش حالا شدی مدافع حقوق ما.رنگ وریاتاکجا.الله اکبر
پاسخ + 0 0 --
بومهن 1396/10/09 - 14:38
آقای عبدالهی عزیز دایه دلسوز تر از مادر سلام
این روزها آنقدر اطلاعات دروغ نشر می دهید که حداقل در نزد ماحرفهایت دروغ محرزه
ما حق خود را گرفته ایم
شما مدیران را به اسم می شناسی از آنها بپرس
چرا خودتان را اذیت می کند
برا سلامتی شما ضرر داره

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.