چاپ کردن این صفحه

" پاسخ معاونت توسعه مديريت و پشتيباني وزارت آموزش و پرورش "

جوابیه وزارت آموزش و پرورش به صدای معلم در مورد مدرک تحصیلی علی الهیار ترکمن

گروه رسانه/ در پی درج مطلبی در صدای معلم با عنوان " علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکتری ندارد ؛ ایمیل ارسالی و پاسخ دانشگاه آلبرتا در اختیار صدای معلم است " ( این جا ) ؛ وزارت آموزش و پرورش جوابیه ای ارسال کرد .

ضمن تشکر و قدردانی از پاسخ گویی ؛ عین جوابیه به شرح زیر است

آخرین مدرک تحصیلی علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش

مدير محترم سايت صداي معلم
با سلام و احترام


در پاسخ به مطلب منتشر شده در آن سايت با عنوان « علي الهيار تركمن مدرك تحصيلي فوق ليسانس و دكتري ندارد»، پاسخ معاونت توسعه مديريت و پشتيباني وزارت آموزش و پرورش جهت انتشار در آن سايت ارائه مي گردد:


براساس تصوير ذيل (تصوير پيوست)، مدرك تحصيلي فوق ليسانس آقاي علي الهيار از دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن و در سال 1378 اخذ و در حكم كارگزيني ايشان نيز اعمال گرديده است. لذا ادعاي مطرح شده توسط نويسنده محترم در سايت صداي معلم در خصوص ترديد در مدرك فوق ليسانس ايشان، بي اساس و فاقد وجاهت و اعتبار است.
 در خصوص مدرك دكتري آقاي الهيار تركمن لازم به ذكر است، ايشان در هيچ سند رسمي و در هيچ محفل و گروهي، مدعي داشتن مدرك دكتري نبوده و از مزاياي آن هم استفاده نكرده است. لذا قاعدتاً پاسخگويي به سايت مذكور در ارتباط با مدرك دكتري نيز لازم نيست و در صورت نياز، اين موضوع به تفصيل و در زمان مناسب تشريح خواهد شد.
در پايان، ضمن تشكر از همراهي رسانه ها، همه فعالان عرصه مجازي و حوزه خبر را به دقت بيشتر به منظورحصول اطمينان از منابع خبري خود، قبل از انتشار هرگونه ادعا دعوت مي نمايد. بدون شك، هر فردي كه اندك تجربه اي در امر اطلاع رساني داشته باشد، بر اين موضوع واقف است كه آزادي رسانه به معني آزادي تخريب و تهمت نيست و هرگونه اتهامِ بدون ارائه مدارك مستند، نوعي تضييع حق فرد و قابل پيگيري در محاكم رسمي است، ليكن در اين مورد به احترام افكار عمومي فرهنگيان عزيز، به پاسخ فوق بسنده كرده و در صورت تكرار تهمت ها، ساير نكات به همراه مدارك مناسب در مراجع قضايي مطرح خواهد شد.

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی

وزارت آموزش و پرورش

آخرین مدرک تحصیلی علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش

آخرین مدرک تحصیلی علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش

دوشنبه, 18 دی 1396 11:38 خوانده شده: 4179 دفعه

در همین زمینه بخوانید: