صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" نامه جمعی از آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی به صدای معلم "

نهاد نهضت سواد آموزی ؛ آموزش دهندگانی که فریاد رسی ندارند و بی کفایتی نهادهای بازرسی ؟ ما معلمیم و حرمت داریم !

گروه استان ها و شهرستان ها/

جمعی از آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در نامه ای که برای صدای معلم ارسال کرده اند ضمن بر شمردن مطالبات خود خواهان توجه مسئولان به این وضعیت شده اند .

« صدای معلم» آماده اننشار پاسخ مسئولان می باشد .

« صدای معلم » از مسئولان ذی ربط می خواهد ضمن شنیدن صدای حق خواهی این قشر فرهنگی پاسخی در خور و قانونی به مطالبات آنان بدهند .

درصد از افراد جامعه مطالعه می کنند و اکثریت مردم شانس مطالعه ندارند. هر چه را با آب و تاب به ایشان بگویند با کمال میل می پذیرند و چون داشتن جملات با کلمات قلمبه سلمبه را می پسندند و نشانه با کلاسی می دانند سودجو ها هم از این فرصت ها خود را بی نصیب نمی گذارند/ البته باید بگوییم که افرادی که این جملات را تحویل مردم می دهند ، خودشان هم سواد کافی ندارند و مدارک دکتری و فوق دکتری را در دانشگاه های فلوریدا یا تگزاس و آلبرتا نگرفته اند و حتما به گفته مراجع ذی صلاح که می گویند " ما را چه به سفر به کشورهای بیگانه" عمل نموده و تفاوتی با اکثریت بی مطالعه جامعه ندارند/ ما آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی مشکلات بزرگ خود در حیطه بی مسئولیتی کارکنان دولتی و غیردولتی و یا مؤسسات طرف قرارداد را حتی قبل از آنکه منحل شوند یا از جایگاه خود منتقل و یا برکنار شوند بیان کرده و می کنیم. البته بماند که این کار حراست و بازرسی ویژه است ولی متأسفانه آنان هم خود درگیر بی کفایتی اند/ ما به صراحت می گوییم که چرا باید سالها کار کنیم و برای هر دوره 30 الی 40 درصد از حق الزحمه های ما توسط مؤسسات کسر شود ولی بیمه نشده باشیم؟ زشت  است که بگوییم این چندرغاز را هم بعد از یک سال و اندی دریافت کرده ایم. هم اکنون نیز در این برهه قرار داریم و یک سال و نیم است که حقوق دریافت نکرده ایم/ مؤسسات  هم پابرجاست .کارشان را مثل سابق انجام می دهند و هیچ سیستم بازرسی برای کنترل عملکردشان وجود ندارد. به هر ارگانی هم شکایت بردیم یا نمی دانند چگونه اقدام کنند و از سر خود باز می کنند و یا چون نام نهاد انقلابی نهضت سوادآموزی به میان می آید رنگ از چهره می بازند/ حالا متوجه می شویم که چرا می گویند پول نهضت برکت دارد/ آیا نباید آموزش دهنده را به عنوان یک کارآفرین معرفی کرد و برای او تسهیلات قائل شد/ مؤسسات حتی حاضر نیستند برای تأمین تابلو و ماژیک و فضای آموزشی یاری کنند/ عزیزانی که در شورای عالی انقلاب فرهنگی نشسته اند و کرسی هم اندیشی بر سر سندهای چشم انداز می گیرند ، بدانید ما با قانون و سند و بخشنامه بیگانه نیستیم . در اذهان عمومی بی کیفیتی سیستم آموزش را به گردن آموزش دهندگان نیندازید...

 

" شخصی پیش شمس تبریزی گفت که من ، به دلیل قاطع ، هستی خدا را ثابت کرده ام . بامداد شمس فرمود که دوش ملائکه آمده بودند و آن مرد را دعا می کردند که : الحمدللّه خدای ما را ثابت کرد! خداش عمر دهد! در حق عالمیان تقصیر نکرد.! ای مردک! خدا ثابت است . اثبات او را دلیل نمی خواهد. اگر کاری می کنی ، خود را به مرتبه و مقامی پیش او ثابت کن . و اگر نه ، او بی دلیل ثابت است. "

برگرفته از کتاب فیه – ما – فیه

مطالبات آموزش دهندگان سوادآموزی و بی تفاوتی مسئولان وزارت آموزش و پرورش

وضعیتی که هم اکنون آموزش دهندگان مشمول  تبصره 10 ماده 17  با آن مواجهند آنقدر برای مسئولین پیچیده گشته که انگار برگی از هفت عجایب عالم به دامانشان افتاده است.

نه جنگی شده و نه قحطی !عده ای با وا مصیبتا و وااَسَفا ، سر بسته اند و پشت دست می گزند که ای کاش این کار شکل نگرفته بود و چنین قانونی تصویب نمی شد.

برخی نیز آن را معجزه دانستند و عده ای حماقت محض!

اگر برخی مسئولین تمایل دارند زنبیل به دست در صف های انتظار بایستند یا بنشینند مشکلی نیست، ولی ما آموزش دهندگان عروسک خیمه شب بازی آنان نیستیم که به واسطه اعتراضات به حق ما، کیسه ای پر از زر نمایند و اهداف خود را پیش ببرند. ما معلمیم و حرمت داریم. دو سال است ما را با امروز و فردا کردن بر سر جذب و استخدام به سخره گرفته اید. به مرگ گرفتید که به تب راضی شویم. گروه های مشمول را به جان هم انداختید که سودش به جیب کسانی برود که نه خدا را بنده اند و نه بویی از انسانیت برده اند.

قانونی که تصویب شده چرا اجرا نمیشه؟

ما در راه آموزش عمر و جوانی دادیم

نماینده مجلس حمایت حمایت

وزیر با کفایت حمایت حمایت

کدام یک از شعارهای ما بوی سیاست می داد که ما را درگیر جناج بندی های خود نمودید؟

هر روز با جواب های بی اساس وقت و هزینه های ما را هدر دادید. اصلا به روی مبارک خود هم نیاورید که با ما چه کرده اید!

آنچه مسلم است ، بودن مسئله ای است که هر دو گروه در صدد حذف آن شب و روز ندارند. خیال مسئولین محترم مشوش است و از بس جلسه گرفتند که چطور دورشان بزنیم که خیالمان آسوده باشد و شب را راحت تر به صبح برسانیم خورد و خوراکشان هم نصف شده است!

2 درصد از افراد جامعه مطالعه می کنند و اکثریت مردم شانس مطالعه ندارند. هر چه را با آب و تاب به ایشان بگویند با کمال میل می پذیرند و چون داشتن جملات با کلمات قلمبه سلمبه را می پسندند و نشانه با کلاسی می دانند سودجو ها هم از این فرصت ها خود را بی نصیب نمی گذارند.

این گونه که افراد به ظاهر دانا ، از مشغله های فکری و اجتماعی و اقتصادی مردم سوء استفاده می کنند و با چند کلمه سمبلیک چون یارانه ، سهام عدالت ، وام ، استخدام و اشتغال زایی ، سرگرمی خوبی را برای انتظار کشیدن و در صف ماندن برای مردم درست کرده اند ، کسی به خودش زحمت فکر کردن هم نمی دهد.

مطالبات آموزش دهندگان سوادآموزی و بی تفاوتی مسئولان وزارت آموزش و پرورش

البته باید بگوییم که افرادی که این جملات را تحویل مردم می دهند ، خودشان هم سواد کافی ندارند و مدارک دکتری و فوق دکتری را در دانشگاه های فلوریدا یا تگزاس و آلبرتا نگرفته اند و حتما به گفته مراجع ذی صلاح که می گویند " ما را چه به سفر به کشورهای بیگانه" عمل نموده و تفاوتی با اکثریت بی مطالعه جامعه ندارند. فقط تنها فاجعه ای که هست این است که این افراد از قشر مرفه جامعه اند و با پول خود فکر دو درصد اقلیت را با نهایت تأسف خریده اند تا بتوانند 98 درصد اکثریت را در سلطه خود بگیرند.

اخبار را که می شنویم و  می بینیم ، اغلب گله مندی ها بعد از برکناری شخص یا اشخاص و یا انحلال یک سیستم اتفاق افتاده ، که این سؤال از سوی روشنفکران مطرح می شود چرا در زمان مجری بودن این افراد ، نطق معترضان بسته بود؟

اگر امروز از اختلاس سه هزار میلیاردی و یا خالی شدن صندوق ذخیره فرهنگیان و یا بانک ها و مؤسسات شکایت می شود دلیلش سکوت افرادی ست که شاهد این دزدی ها به صورت خرد خرد بودند و دم نزدند. اگر سودش به جیب همگان رفته بود تا الان هم صدایش بلند نمی شد. "ناراحت نباشید شما را هم راضی می کنیم" جمله ای است که برای آرام کردن افراد بی اعتماد به نفس و بی جربزه کافی است.

ما آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی مشکلات بزرگ خود در حیطه بی مسئولیتی کارکنان دولتی و غیردولتی و یا مؤسسات طرف قرارداد را حتی قبل از آنکه منحل شوند یا از جایگاه خود منتقل و یا برکنار شوند بیان کرده و می کنیم. البته بماند که این کار حراست و بازرسی ویژه است ولی متأسفانه آنان هم خود درگیر بی کفایتی اند.

ما به صراحت می گوییم که چرا باید سالها کار کنیم و برای هر دوره 30 الی 40 درصد از حق الزحمه های ما توسط مؤسسات کسر شود ولی بیمه نشده باشیم؟ زشت  است که بگوییم این چندرغاز را هم بعد از یک سال و اندی دریافت کرده ایم. هم اکنون نیز در این برهه قرار داریم و یک سال و نیم است که حقوق دریافت نکرده ایم. می گویند : بودجه ندارند ولی کار را کشیده اند. الحمدلله که کار خدا بر زمین نمی ماند و بالاخره انجام می شود!

مؤسسات  هم پابرجاست .کارشان را مثل سابق انجام می دهند و هیچ سیستم بازرسی برای کنترل عملکردشان وجود ندارد. به هر ارگانی هم شکایت بردیم یا نمی دانند چگونه اقدام کنند و از سر خود باز می کنند و یا چون نام نهاد انقلابی نهضت سوادآموزی به میان می آید رنگ از چهره می بازند.

مگر می شود به این راحتی از موضوعی به این مهمی گذشت؟ طبق گفته مسئولین سازمان نهضت سوادآموزی 70 هزار آموزش دهنده با این سازمان همکاری می کنند.

بودجه به آموزش و پرورش استان ها می رسد. یک ماه و حتی بیشتر در ادارات کل بلوکه می شود تا میانگین حساب گرفته شود .اگر دو سه ماه قبل عید باشد که تا بعد از عید نمی شود سراغ این پول را گرفت. بالاخره از ادارات کل با حمد و بسم الله به ادارات نواحی و شهرستان ها می رسد یک ماهی هم آنجا می ماند و میانگین حسابی هم آنجا گرفته می شود. ماه بعد به مؤسسات می رسد. یک ماه مسئول امورمالی به مسافرت می رود و باید ایشان از یک ماه مرخصی در یک سال استفاده کنند. بالاخره وقتی این پول به دست آموزش دهنده می رسد عطر و بویش را از دست می دهد. فقط صدای این پرداخت بلند است.

حساب کنید اگر هر آموزش دهنده در یک دوره شش ماهه 10 سوادآموز را در دوره های سواد آموزی و یا انتقال ، آموزش دهد و قبول شوند پایان کار ، سرانه ای که بعد از چاپ کارنامه به استان تعلق می گیرد حدود 7500000 تومان است که بعد از تحویل مفاصا حساب مؤسسات به ذی حسابی ادارات کل و هم چنین مدارک لازم برای ارجاع به کارگزاری بیمه  30 الی 40 درصد آن را کسر می کنند و با طی شدن پروسه ای یک ساله به جای 45 روز ، حدود 5000000تومان به حساب آموزش دهنده واریز می شود که جز خسارت استهلاک هزینه های سال گذشته سودی برایش ندارد.

مطالبات آموزش دهندگان سوادآموزی و بی تفاوتی مسئولان وزارت آموزش و پرورش

حالا متوجه می شویم که چرا می گویند پول نهضت برکت دارد!

باید دید یک سال گردش پول در کجاها اتفاق می افتد و یک آموزش دهنده برای چه کسانی ایجاد اشتغال کرده است که اگر استخدامش کنند و از این چرخه حذف شود به ضرر چه کسانی است.

آیا نباید آموزش دهنده را به عنوان یک کارآفرین معرفی کرد و برای او تسهیلات قائل شد؟

حال سؤال ما اینجاست که  9 / 16 درصد تا 5 / 18 درصدی که برای بیمه کسر می شود  ولی در سوابق بیمه ای ما لحاظ نشده است کجا  رفته و می رود؟ مابقی درصد کسورات که در تعهد ما نیست چرا از جیب ما باید پرداخت شود؟

مؤسسات حتی حاضر نیستند برای تأمین تابلو و ماژیک و فضای آموزشی یاری کنند . سوادآموز ما از سرما و گرما هلاک می شود ولی با جملاتی چون "خودت تهیه کن"خاتمه پیدا می کند.قراردادهای صوری را چرا باید همکاران ما امضا کنند؟ در متن تعهداتی که چندی از این مؤسسات با سازمان دارند و ریز آنچه را باید بر عهده بگیرند را برای صدای معلم ارسال می کنیم. ولی خوب است مسئولین در وزارت آموزش و پرورش این را بدانند که ما می دانیم،  وزارت از اهم کار ما بی خبر نیست .

معنی تمام لغات من جمله : تجمیعی را هم خیلی خوب می داند. باز هم اگر در تعریف این لغت دچار مشکل هستید از ریاست فرهنگستان ادب تقاضا می کنیم با بودجه ای که برای همین کار در اختیار دارند کمک کنند تا معنی درست این کلمه بر شما مبرهن شود چرا که کمیسیون آموزش مجلس متأسفانه با ترسی که از برخی دولتیان دارند حاضر به ارائه پیشنهاد استفساریه نیستند.

دور از ذهن نیست که حتما بر سر آمار ، وزارت متبوع و منابع زیر دستشان با سازمان نهضت سوادآموزی و سازمان برنامه و بودجه در تعامل باشند. اگر نهضت سوادآموزی فقط سودده برای خودش بود تا الان منحل شده بود.  به گفته ی مسئولین در وزارت چرا باید به اصرار زنی 45 ساله را وادار به درس خواندن کنیم ولی دانش آموز 12 ساله به مدرسه نرود؟ بهتر نیست این هزینه ها برای فرزند این سوادآموز داده شود که او نیز مانند مادر خویش نباشد؟ سؤال به جا و درستی است. ولی ریشه این در به  دری را هم خودتان می دانید.

عزیزانی که در شورای عالی انقلاب فرهنگی نشسته اند و کرسی هم اندیشی بر سر سندهای چشم انداز می گیرند ، بدانید ما با قانون و سند و بخشنامه بیگانه نیستیم . در اذهان عمومی بی کیفیتی سیستم آموزش را به گردن آموزش دهندگان نیندازید. این یقه ای که شما برای آموزش این کشور پاره می کنید ، با صدور مجوزهایی که برای تیشه به ریشه زدن در دست مؤسساتی چون مکتب القرآن ها و دارلقرآن ها و سازمان های دانش آموزی داده اید کاملا ثابت شده است.

جهاد دانشگاهی هم که تحت لوای خودتان فعالیت می کند. آزمون توانمند سازی را  نیز با این مجموعه شرکت کرده و امتحان دادیم. اعتبار آن در مقابل بهانه جویی های مسئولین دلیل محکمی بر توانایی های آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی هست. هیچ یک از گروه های مشمول این اجبار را نپذیرفتند و بنا بر دلایل زیادی حاضر به شرکت در آزمون هم نیستند . در سبد اهداف این شورا خیلی مسایل گنجانده شده است ولی جانب انصاف را در مواردی که به ما مربوط می شود اجرا نمی کنید که چرایی اش هنوز پابرجاست!


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سه شنبه, 24 بهمن 1396 ساعت 16:23 خوانده شده: 454 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 0 --
هما 1396/11/24 - 21:54
از صدای معلم برای رساندن صدای آموزش دهندگان کمال تشکر را داریم.
پاسخ + +1 0 --
مهدی 1396/11/24 - 22:07
از صدای معلم تنها رسانه ای که واقعا به درخواست اموزشدهندگان بهاداده تشکر میکنیم .تمام گروهها به برنامه های مختلف ورسانه های دیگر پیام فرستادند مخصوصا برنامه پرسشگر که در کمترین وقت از اموزشدهندگان صحبت شد اما صدای معلم همیشه تمام درخواست هارو به گوش مسیولین رسانده
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/11/24 - 23:22
از حق الزحمه ای که به ازای قبولی سواداموز به اموزش دهنده تعلق می گیرد حق خیلی چیزها کسر میشود که اموزش دهنده حتی رنگشان را هم نمی بیند ولی هزینه اش را پرداخت میکند .
از هزینه ی لوازم اموزشی و فضای اموزشی گرفته تا حق بیمه ,دوبله و چندبرابرش را کسر میکنند ولی دریغ از لحظه ای بیمه یا....

این هم از اجرا نشدن قانون حق التدریسی مصوب ۳/۶/۹۵ که به تایید شورای نگهبان و ریاست جمهوری هم رسیده و لازم الاجرا شده
چرا باید چنین ظلمهایی روا شود و گوش شنوایی نباشد تا دست به عمل شود؟؟
چرا مسئولین اقدامات جدی انجام نمیدهند؟قانونی که با هزاران هزینه و دردسر و حتی شهادت همکارمان در حادثه تروریستی ,به تصویب رسیده برای چه بود؟ برای بایگانی شدن و خاک خوردن بود؟ یا برای درمان اندک دردی از مشمولین قانون بود؟
این هزینه های مادی و معنوی و به سخره گرفتن عمر و جوانی عده ی کثیری از جوانان مملکت اصراف نیست؟ حرام نیست؟ آزار دهنده نیست؟ حق الناس نیست؟
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1396/11/25 - 00:25
سلام عرض ادب.سپاسگذاریم بابت انعکاس فریادهای خاموش آموزش دهندگان
مسئولین محترم آموزش دهندگان فرزندان تحصیل کرده این مرزو بوم هستند.حق نییت به جرم تدریس به بیسوادان کم سواد خوانده شومند.مانند همکاران پیش دبستانی و حق التدریس مدارک را از دانشگاه های این مرزو بوم گرفته ایم.از نسل دشمن نیستیم.دست یاری به سوی مسئولین دراز کردیم که دادن کمک را پس کشیدند.ما مشمولین تبصره ده خواهان اجرای قانون هستیم مانند دیگر مشمولین
پاسخ + +2 0 --
A.Kh 1396/11/25 - 00:31
صدای معلم لطفا تمنا داریم صدای آموزش دهندگان باشید.نگذارید ظلم ببینند.خسته ان از تبعیض در مملکتی که مزین به منش عدالت علی است و بی عدالتی میبینند.خسته اند از امروز و فردا کردنهای مسئولین.خسته از عدم تعیین وضعیت.خسته از نداشتن مسئول بخاطر بیان مطالبات بحق.خسته از خاموش بودنهای مصلحتی که اگر سخن بگویی انحلال کلاس را در پی خواهی داشت.
پاسخ + +3 0 --
آموزشدهنده 1396/11/25 - 10:13
اقدامات سریع برای حق التدریس کردن اقوام وآشنایان به اسم پیش دبستانی وحق التدریسان وپرکردن ردیفها وسهمیه ها ودرمقابل اقدام لاکپشتی ووقت کشی برای جذب نکردن آموزشدهندگان با بهانه های تجمیعی وآمار ناشایسته ترین کار وزارت آموزش وپرورش بود .بازی دادن ونقش بازی کردن در ادارات تکراری شده .پاسکاریها وبهانه ها تمام شدنی نیست
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1396/11/25 - 11:26
شنیدید که میگن کسی را که خوابیده میشه بیدار کرد اما کسی را
که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار کرد. به نظر می آید که
متاسفانه مسئولین در قبال آموزش دهندگان خودشان را به خواب
زدند و گرنه روا داشتن این همه بی عدالتی ، کسر حق بیمه بدون
در نظر گرفتن بیمه ، بودن موسساتی که کوچکترین همراهی را
با آموزش دهنده ندارند فقط عروسک خیمه شب بازی هست،
بهانه کردن کلمه ی تجمیعی و .... برای زنده بگور کردن آموزش
دهندگان هست که صادقانه کار کردند به امید تعیین تکلیف شدن
اما فریادرسی نیست شاید در اقوام خودشان آموزش دهنده ای
ندارند که این چنین خودشان را به خواب عمیق زده اند.
پاسخ + +1 0 --
آموزشدهنده 1396/11/26 - 16:04
زمانی که در مورد مسیله ای به این سادگی همچنان سه ارگان در اختلافند وبسیج میشوندکه آموزشدهندگان را به معنای تمام بازی دهندتا به هدف خودبرسند وامصیبتادارد.واقعا صدای آموزشدهندگان دراین رسانه که مخاطبین بسیار خاص دارد همچنان ادامه خواهد داشت ودست ازتلاش برنخواهند داشت .تا سازمان نهضت سوادآموزی به ریاست دکترباقرزاده ووزیر محترم وایای سلیمانزاده وادارات دست از ادعاهایشان برای جدب نکردن وتعیین تکلیف آموزشدهندگان بردارندوهمواره خانم سعیدی ونمایندگان مجلس پیگیر این تبعیض واضح باشند .زمانی که اموزشدهندگان دیگر با منحل شدن کلاسهایشان چیزی برای ازدست دادن نداشته باشند اقدامات جدیدتری راشروع خواهند کرد که نتیجه خوبی خواهد داد انشاالله
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/11/27 - 22:32
بلند بشید تشریف ببرید فرمانداری استان هاتون ببینید برای امسال چه نقشه های خوبی دارند.
پاسخ + 0 0 --
اموزش دهنده بعد 92 1396/11/26 - 19:21
باسلام.ممنون از صدای معلم که واقعا صدای ما اموزش دهندگان شد.نهضت که واقعا مظلومترین بخش درسیستم اموزش پرورش است.وما اموزش دهندگان بعد 92نیز مظلومترین نهضتیا هستیم.هیچ جا اسمی ازما نمیارن.تازه به ما میگن خودتون برا خودتون بیمه واریز کنید بعدا ما حق بیمه رومیدیم به شما!!!.حتما بعدیک ونیم سال که حق الزحمه رودادن منظورشونه!؟؟مسئولین عزیز اقایان محترم ما اگر میتوانستم ماهی 270تومن حق بیمه رو خودم واریز کنیم.پول ماژیک وتخته واجاره جا هم که خودمون میدم که هیچ وقت موسسه بهمون باز پرداخت نکرده!!دیگه چرا اموزش دهنده بودیم وصدتا روستارو با هزاران مشکل وکرایه که ازجیبدمیدیم دربه دردنبال سواداموزنمی گشیتم!.پس کی قراره از ما حمایت واقعی بشه؟؟؟؟ نه کاغذ بازیهای الکی. !!!!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/11/27 - 22:32
آقای مهدی زاده
سلام

یادتان هست که گفتید از مهر امسال همه بیمه می شوند؟
آقای جمشیدی
هنوز هم می گویید سر یکی دو ماه حقوق ها بهتون پزداخت میشه؟


اینجا کجاست؟
ما کجاییم؟
پاسخ + 0 0 --
محمدی کرمان 1396/11/27 - 22:35
آقایان مسئول در نهضت سوادآموزی
عید امسال کجا تشریف می برید که خستگی زحمت های امسال را به در کنید؟
ما که از دستتون راضی هستیم
خدا هم از شما راضی باشد.
پاسخ + 0 0 --
آموزشدهنده 1396/11/28 - 10:12
ان شاءالله سفر خوبی داشته باشند اما شرافتا تشویقی
سواداموزان سال 94را پرداخت کنند بعد تشریف ببرند
بهشت برین ، به چه زبانی باید گفت که یقه آموزش دهندگان
مونده دست سواد آموزان فکر می کنند تشویقی اونارو گرفتیم
خوردیم آقا خدا اموات شما رو بیامرزد محض رضای
خدا تشویقی سال 94را پرداخت کنید سواد آموزان از چشم
انتظاری خلاص بشوند . تمنا داریم بیشتر از این باعث
خجالت ما نشوید .
پاسخ + 0 0 --
نیلوفر 1396/11/27 - 22:39
آقای الهیار ترکمن
کی زحمت می کشید مدارک تحصیلی ما را قبول کنید و برای سالهای تلف شده عمر ما بودجه تعیین کنید؟
امور استخدامی لنگ یه دست نوشته از شماست!
شما با لیسانس تونستید به این سمت برسید
من با مدرک دکتری اونم از دانشگاه شهید بهشتی که معتبر در کشور هم هست و البته دعوت نامه از دو کشور هم دارم هنوز آموزش دهنده ام و بلاتکلیف .آیا انصاف هست؟!!
پاسخ + 0 0 --
بهار 1397/03/20 - 11:28
واقعا تاسف داره
شهرستان ما بعد از دوسال حقوق ما رو دارند 50درصدش را میدهند
ما ب غیر از زمانی ک برای جستجو و جذب گذاشتیم
7 ماه بیشتر هم سر کلاس بودیم

با تمام مشکلاتی ک دوستان بالا ذکر کردند
من شخصا دست اندرکاران و عوامل و مدیر موسس را به خدا واگذار میکنم

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور