صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" در طول این دو سال بارها به وزارت آموزش و پرورش مراجعه نموده و تقاضای ملاقات حضوری با وزیر محترم را داشته که مسئولین حراست ممانعت نموده اند ؟ آیا در قانون اساسی پاسخگویی به مراجعات ارباب رجوع ، تعریف نشده است ؟

نامه آموزش دهندگان سواد آموزی به وزیر آموزش و پرورش

گروه استان ها و شهرستان ها/

جمعی از « آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی » در نامه ای که خطاب به وزیر آموزش و پرورش نوشته و برای صدای معلم ارسال کرده اند خواهان پاسخ گویی وزارت آموزش و پرورش در برابر مطالبات قانونی شان شده اند .

متن کاما این نامه به شرح زیر است .

" امام حسین (ع) می فرماید: احتیاج مردم به شما نعمت خداست از نعمت خدا خسته نشوید."

نامه آموزش دهندگان سواد آموزی به وزیر آموزش و پرورش در مورد عدم به کارگیری

وزیر محترم آموزش و پرورش

جناب سید محمد بطحایی

سلام علیکم
احتراما به استحضار می رسانیم ما آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی با توجه به  مصوبه 3 / 6/ 95 مبنی بر به کارگیری نیروهای حق التدریس ، نیروی خرید خدمات آموزشی، پیش دبستانی،آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی (و ابلاغ آن توسط ریاست محترم جمهوری به وزارت متبوع ، در مهر96 با توجه به برتری های نیروهای آموزش دهنده نهضت سوادآموزی نسبت به سه گروه همکار :

(1- ارتباط مستقیم با اداره آموزش و پرورش و داشتن تجربه بالا در امرآموزش،  داشتن مدارک دانشگاهی و مرتبط با امر آموزش 2 - واریز حقوق تا قبل از سال 92 برابر بخشنامه از طریق اداره آموزش و پرورش مراکز استانها 3- آزمون تخصصی جهاد دانشگاهی 4- گذراندن دوره های متوالی ضمن خدمت در مراکز ادارات استانها و.......) ؛ چرا وزارت  آموزش و پرورش در به کارگیری آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی تبعیض قائل شده است و این درحالی است که مدیرکل امور اداری وزارتخانه در نامه ای (به تاریخ  5 / 10 / 96  به  شماره  710 /185128  بازگشت  به شماره  نامه 820 / 18136 / 715) به  مدیرکل محترم دفتر امور مجلس (جناب آقای شفیعی ) از به کارگیری نیروهای آموزش دهنده نهضت سوادآموزی در مهر 96 و اجرایی  شدن قانون امتناع کرده اند .

در طول این دو سال بارها به وزارت آموزش و پرورش مراجعه  نموده و تقاضای ملاقات حضوری با وزیر محترم را داشته که مسئولین حراست ممانعت نموده اند ؟

آیا در قانون اساسی پاسخگویی به مراجعات ارباب رجوع ، تعریف  نشده است ؟  مگر وظیفه قانونی  و  شرعی آنها  نیست که پاسخگوی نیاز مردم باشند ؟

هر بار به طریقی همکاران شما مقصر را نمایندگان مجلس و یا سازمان نهضت و....معرفی نموده اند.

ما آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی همان یاران در گهواره حضرت امام (ره ) هستیم که به فرمان ایشان در مبارزه با بیسوادی لبیک  گفتیم  و تا آخر ایستاده ایم و جوانی خود را در این راه سپری نموده ایم .

 

آقای وزیر !

  به عنوان آموزش دهندگان نهضت از عملکرد وزارتخانه ای که شما سکاندار آن هستید بسیار  گله مندیم چرا که پاسخگو نبودن ، و نقض صریح قانون توسط این وزارتخانه به بهای عمرجوانی ما است.

ما آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی علی رغم این نامهربانی ها که در طول این دوسال به ما شده است از شما وزیر محترم تقاضای ملاقات حضوری را  داریم ؛ امید آن داریم موافقت فرمایید ، چرا که ما فرزندان این ملت هستیم نه فرزند خوانده .
 باتشکر .


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

یکشنبه, 19 فروردين 1397 ساعت 17:29 خوانده شده: 1489 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +3 0 --
فریبارشنو 1397/01/19 - 19:20
باسلام خدمت وزیرمحترم!
چراواژه ی تجمیع که تعریفی کاملا واضح وشفاف داردودرآیین نامه سازمان نیزوجودداردوبه معنای بیش از یک نفروحالت گروهیست مبهم اعلام شده است؟آیا تعریف رءیس فرهنگستان زبان ایران رانیزمبنی بربیش ازیک نفر راهم ردمیکنید؟چراتعریف کلمه ای واضح باید تحت تاثیرآمارقرارگیرد آیاتنهاراه کاهش آمارهمین ظالمانه ترین راه است؟
پاسخ + +2 0 --
پروانه همتی 1397/01/19 - 19:33
با سلام و عرض ادب و احترام
اینجانب پروانه همتی دانشجوی ارشدم کامپیوتر و آموزش دهنده نهضت سواد آموزی مشمول تبصره 10 ماده 17 مکرر درخواست خود را مبنی بر ملاقات حضوری با وزیر محترم آموزش و پرورش جناب آقای دکتر بطحایی تقدیم و استدعا داریم عدل و انصاف را حداقل در ملاقات حضوری رعایت فرمائید. جناب وزیر اینجانب به عنوان آموزش دهنده اعتراض و نارضایتی خود را در جذب آموزش دهندگان طبق تبصره ده ماده هفده مصوبه شهریور 95 و تبعیض آشکار وزارتخانه در جذب چهار گروه مشمول تبصره اعلام و امید است من بعد در وزارتی که می بایست داعی عدالت و مجری تعلیم اخلاق و انسانیت و انصاف باشد شاهد اینگونه اجحاف و بی عدالتی در جذب و استخدام گروه های مشمول تبصره ده ماده هفده مکرر نباشیم. با سپاس و عرض ارادت همتی آموزش دهنده
پاسخ + +2 0 --
آرام 1397/01/19 - 20:00
جناب آقای وزیر ما منتظر دلایل شما در تبعیض در جذب نیروهای مشمول هستیم.با دلایل مستند بفرمایید.ما نیروهایی با مدارک تحصیلی بالا و توانایی های علمی بالا هستیم و این را در عرصه های مختلف خمچون آزمونهای جهاد اثبات نموده ایم
پاسخ + +2 0 --
محیا 1397/01/19 - 20:09
دولت باید به در خواست ما اموزش دهندگان جوابگو باشد.ما که 10 سال سابقه فعالیت داریم با مدرک لیسانس و هر سال فعال بودیم الان میخواهیم به حقمون برسیم ان شاءالله چیز دیگه ای نمیخواهیم.
پاسخ + +2 -1 --
آموزش دهنده 1397/01/19 - 20:28
با سلام و عرض ادب
وزیر محترم آموزش و پرورش جناب آقای بطحایی
آموزش دهندگان نیروی جوان و باسابقه و تلاشگری هستند که سالیان عمر خود را که از هر گوهری گرانبهاتر ست در راه آموزش مصروف کرده اند
اگر شما ذره ذره ، مبلغی هنگفت را ذخیره کنید و بعد از طی سالیان به اندوخته ی خود مراجعه کنید و اثری از آن نبینید ، در حالیکه که دیگران با شرایط یکسان چون شما از سرمایه ی با زحمت جمع آوری شده ی خود بهرمند شوند و فقط مال شما بی دلیل بر باد رفته باشد چه احساسی به شما دست میدهد؟
حال تصور کنید که مال اندوخته شده ی شما گرانبهایی بی نظیر و بی بازگشت باشد ،آن زمان چه حسی را تجربه خواهید کرد؟
یقینا تصورش هم سخت است
آموزش دهندگان عمر خود را در راه آموزش صرف کرده اند و اکنون با کوله بار تجربه آماده ی خدمت به کشور عزیز خود هستند، اجحافی که در اجرای قانون مصوب و لازم الاجرای حق التدریسی ٣\۶\٩۵ برای آموزش دهندگان رخ داد کاملا عجیب و مبهم بود

نیروی تحصیلکرده و آزموده را دریابید
باتشکر
پاسخ + +1 0 --
سمیه 1397/01/19 - 20:40
ما آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی قبل از۹۲،ازعملکرد وزیرمحترم نسبت به تبعیض قائل شدن بین چهارگروه تبصره ۱۰ ماده ۱۷ گله مندیم.
پاسخ + 0 0 --
طاهره میرشاه 1397/01/19 - 21:15
ما آموزش دهنده های نهضت سوادآموزی قبل از 92 ازعملکرد وزیر محترم نسبت به تبعیض قائل شدن بین 4گروه تبصره 10،،ماده 17گله مندیم
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده 1397/01/19 - 20:42
باسلام و احترام
قانون لازم الاجرای ٣\۶\٩۵ که صریحا در قانون برای ۴ گروه مصوب شده و به تایید شورای نگهبان و امضای ریاست محترم جمهور رسیده ، متاسفانه فقط و فقط برای آموزش دهندگان اجرا نشد و این جای بسی تامل دارد
آموزش دهندگان با گذراندن دوره های ضمن خدمت سالانه و آزمون آنلاین که تابستان گذشته ۶ ماه دوره دیده اند (که هیچ گروهی از مشمولین این دوره را نگذرانده اند) و با موفقیت این آزمون و دوره که تمام منابع مربوط به فنون تدریس و کلاسداری بوده را طی کرده اند

به راستی دلیل اجرا نشدن قانون لازم الاجرای آموزش دهندگان چیست؟

جوانان تحصیلکرده و با سابقه آموزش دهنده سوالتی دارند که سخت در بهت مانده اند که برتری نیروی آزادی که پارسال بدون هیچ سابقه و تجربه ای حق التدریس شدند و طبق دستور وزارت جذب آموزش و پرورش شدند، چیست؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
پاسخ + 0 0 --
اموزش دهنده بعد 92 1397/01/19 - 20:52
با سلام.لطفا به داداموزش دهندگان بعد 92برسید.منی که از سال 92با نهضت کار میکنم چر ا باید شامل طرح استخدام نشوم؟؟اقای میرزاده نماینده ی محترم می فرمایند کسای که بعد 92همکاری میکنن جذب بشن پس چه کسی به بی سوادها درس بده؟ایا همه لیسانسه ها مشغول کارن؟یا ما باید تا اخر عمر اموزش دهنده بمانیم ودر روستاها دنیال سواد اموز باشیم؟شمارو به خدا عدالت داشته باشید. چرا کسی که فقط 5نفرسواد اموز اموزش داده وقبل 92هست شامل طرح استخدام باشد ولی ما که بالای 20نفر سواداموز داشتیم منتظر 10سال دیگر وطرح دیگر باشیم.لطفا از اموزش دهنده گان بعد 92حمایت کنید.
پاسخ + 0 0 --
اکبرپور 1397/01/19 - 20:57
سلام آقای وزیر
از اینکه قانون شهریور ۹۵را فقط واسه نهضت اجرا نکردید ممنونیم
از اینکه آموزش دهنده نهضت را به چشم فرزندخوانده می بینید ممنونیم
از اینکه آموزش دهندگان پرتلاش نهضت را چشم به راه گذاشتید به مدت ۲سال ممنونیم
فقط آقای وزیر یادتان باشد فدا قیامتی هم هست
بترسید از آه و ناله همکاران نهضت
نهضتی ها آن قدر پیگیر حق خودشان بودند که در این راه ۲کشته دادند یکی در مجلس شهیده شد و دیگری در راه احقاق حقش در تصادف متوفی شد
پاسخ + +1 0 --
فرشته 1397/01/19 - 21:00
باسلام
اقای بطحایی ما اموزش دهندگان نهضت قبل ۹۲خیلی زحمت کشیدیم تا الانم فعالیتی ازته دل انجام میدهیم ،چراکسی به فکر مانیست ما لایق همه چیز هستم،لطفا تبصره ۱۰ماده۱۷رواجرایی کنید تا کی منتظر بمونیم
پاسخ + +1 0 --
مهرآئئن 1397/01/19 - 21:08
سلام وادب جناب وزیر
بنده آموزش دهنده نهضت سوادآموزی بامدرک کارشناسی ارشد ژیوفیزیک وهفت سال سابقه مستمر ،از حضرت عالی وکلیه مسیولین گله مندم که چرا بین 4 گروه تبصره 10 تبعیض قائل شدید و فقط حق ما پایمال شد.
امیدوارم بااندکی تفکر متوجه شوید چه ظلمی درحق ما شده است.
سپاس
پاسخ + 0 0 --
اکبرپور 1397/01/19 - 21:09
سلام آقای وزیر
از اینکه قانون شهریور۹۵فقط واسه نهضت اجرا نشد از شما ممنونیم
از اینکه نهضت را مثل فرزند خوانده می بینید ممنونیم
از اینکه ۲سال از گذشت قانون هنوز واسه نهضت اجرا نشدممنونیم
از اینکه در راه پیگیری حقمان ۲نفر کشته دادیم ممنونیم
خون شهیده نهضت ما که در مجلس شهیده شد پایمال شد ممنونیم
انتظار تا کی آقای وزیر
پاسخ + +1 0 --
عادل 1397/01/19 - 21:47
آقای وزیر بنده ارشد اقتصاد از دانشگاه تهران با معدل 17 می باشم،چرا قانون 95 واسه نهضت اجرا نشد؟چرا2سال ما باید هرماه برای پیگیری قانونمان 12ساعت راه در اتوبوس باشیم وآخرش فقط قول های بی اساس بشنویم.این ظلم تا کی باید باشد.اگر نهضت را قبول ندارید خوب شفاف بگویید
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده نهضت 1397/01/19 - 22:14
وزیر محترم وزارت آموزش و پرورش
با سلام و احترام و تبریک سال نو
آنقدر این روزها اوضاع آموزش و پرورش متلاطم تر از قبل شده است که گریز زدن به تک تک مسایل قدرتی می خواهد که امیدوار بودیم اگر آقایان فانی و فرجی دانا و دانش آشتیانی نداشتند شما داشته باشید.
تغییر موضع های متفاوت وزرای گرامی و پافشاری بر سر مسایلی که تنها جبهه گیری حزبی و سیاسی در پس آن باشد نمی تواند این تن بیمار وزارت خانه را به سر مقصد معلوم برساند.شما آنقدر وعده و وعید برای گرفتن رای اعتمادی که هیچ وزیری تا به امروز به آن عدد نرسیده بودند داده اید که سخت است اولویت اول تا بیستم فعالیت هایتان را به آموزش دهندگان نهضت اختصاص دهید.رویای وزیر شدن را خیلی ها در سر می پروانند.کسی از سیستم حذف نمی شود فقط جا به جا می شوید.
برای همین این رویا برای اشخاصی چون جناب الهیار ترکمن و نوید ادهم هم دور از انتظار نمی رود.بالاخره این صندلی باید چند صباحی تقسیم شود.
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده نهضت. 1397/01/19 - 22:15
این طور هم که ما متوجه شدیم مسئولین گرامی برای خلاصی از شرع و احکام سنگین دین اسلام مبنی بر زایل کردن حق الناس دین خود را تغییر داده اند.بنابراین زیاد مصدع اوقات شما برای تعصبات مذهبی نمی شویم.ولی اگر قوه مقننه در سالن غذاخوری بهتر می تواند قانون وضع کند خواهش می کنیم که صحن را جابجا کنید.
که اگر در صحن احساس خواب آلودگی به عزیزان دست می دهد دست آخر با کمال تعجب معجزه ندانند و بعد بر ید قدرت الهی در عجب بمانند و چون هضمش نکردند حاصل خواب آلودگی بدانند.
مداقه کنید در رفتارها.
اگر به سن و سالتان در آینه نگاه کنید زشت است.که اعتماد ملت را به سخره بگیرید.
رییس جمهوری که فقط لبخند بلد باشد و برای بازارگرمی فقط دم از حقوق شهروندی بزند را باید چگونه از رویای دموکراسی بیرون آورد.پای چیزی را که به آن ایمان ندارید امضا نکنید.
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده نهضت 1397/01/19 - 22:16
این طور هم که ما متوجه شدیم مسئولین گرامی برای خلاصی از شرع و احکام سنگین دین اسلام مبنی بر زایل کردن حق الناس دین خود را تغییر داده اند.بنابراین زیاد مصدع اوقات شما برای تعصبات مذهبی نمی شویم.ولی اگر قوه مقننه در سالن غذاخوری بهتر می تواند قانون وضع کند خواهش می کنیم که صحن را جابجا کنید.
که اگر در صحن احساس خواب آلودگی به عزیزان دست می دهد دست آخر با کمال تعجب معجزه ندانند و بعد بر ید قدرت الهی در عجب بمانند و چون هضمش نکردند حاصل خواب آلودگی بدانند.
مداقه کنید در رفتارها.
اگر به سن و سالتان در آینه نگاه کنید زشت است.که اعتماد ملت را به سخره بگیرید.
رییس جمهوری که فقط لبخند بلد باشد و برای بازارگرمی فقط دم از حقوق شهروندی بزند را باید چگونه از رویای دموکراسی بیرون آورد.پای چیزی را که به آن ایمان ندارید امضا نکنید.
پاسخ + +2 0 --
کشکی 1397/01/19 - 22:42
قانون کشک با استدلال کشک با کشکساب کشک با دوره کشک برای آموزش کشک با دزد کشک همرو ریختم توی مشک گفتم زرشک
پاسخ + 0 0 --
ماکویی 1397/01/20 - 00:06
در شان یک معلم یا حتی اموزشدهنده نیست این جملات
مطمئن هستید فرهنگی بوده ودر شان وشرافت یک فرهنگی بیان میکنید کدام یک از مطالب اموزشدهندگان توهین به وزیر بود که شما این جملات را بیان کردید .اموزش دهندگان همیشه همانطور که در برنامه پرسشگر جمعه توسط اقای عبدالعالی گفته شد مطالبات ودرخواستها را محترمانه ومودبانه بیان کردند واین از بهترین امتیازات انها در برخورد با مسئولین بوده .لطفا رعایت کنید ممنونم
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1397/01/19 - 23:16
با سلام حضور محترم جناب وزیر محترم:از آنجا که نمایندگان مجلس منتخب مردمی هستند قطعا نظرات و تصمیم گیریهایشان خواسته مردم میباشد،قانونی که برای 4گروه تصویب شده چرا باید فقط یک گروه به این اندازه مورد اجحاف قرار گیرد،آیا گذشت دو سال زمان کمی برای حل مشکلات طرح بوده؟جناب آقای بطحایی عمر و جوانی ما در راه آموزش سپری شده است قطعا شما در جریان سختی کار نهضت هستید به اندازه کافی ثابت کرده ایم که روحیه مقاوم و محکمی داریم،ما به عشق معلمی وارد این عرصه شده ایم اینهمه تبعیض به دور از عدل و انصاف است.ما خواستار اجرا شدن قانون هستیم
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1397/01/19 - 23:23
با سلام :وزیر محترم اجرا نشدن قانونی به شفافی برای قشر زحمتکش آموزش دهنده جای سوال بسیاری دارد،چرا ما باید قربانی اهداف بعضی افراد باشیم متن قانون صریح و روشن است خواسته ما هم صریح و روشن
پاسخ + 0 -1 --
اموزش دهنده 1397/01/19 - 23:23
باسلام خدمت وزیر محترم جناب اقای بطحایی.
اینجانب آموزش دهنده ی نهضت با بیش از ۷سال فعالیت،عاجزانه از شما تقاضا دارم به درخواست معقول این گروه توجه نمایید وما رو از بلا تکلیفی بیرون بیاورید .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/01/19 - 23:41
عرض سلام ادب جناب آقای بطحایی وزیر محترم.بنده شیرین چمنی هستم دارای سابقه هشت سال تدریس مستمر در دانشگاه و آموزش دهنده مشمول نهضت سواد آموزی.دارای چندین مقاله پذیرفته شده در همایشهای علمی.در منظر همکاران آموزشدهنده با مراتب علمی بالا اساعه ادب نمودم که خود را اینچنین معرفی کردم.چندین نرتبه تقاضای ملاقات حضوری نمودیم ولی گویا شما بزرگوار حاضر به پذیرش ما آموزش دهندگان نشدید.لطفا در جریان جذب نیروهای توانمند و بار علمی بالای نیروهای آموزشدهنده تلاش کنید.باور داریم که شما به تواناییهای بالای علمی و اخلاقی ما ایمان دارید.با تمام این مسائل دالایل شما را در عدم جذب و تبعیض در کشور عدالت محور باور نمیکنم.
پاسخ + 0 0 --
معلم نهضت 1397/01/19 - 23:43
با سلام
ما آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی که ادامه دهنده راه امام خمینی رحمت الله هستیم خواستار اجرایی شدن قانون تبصره 10 ماده 17 الحاقیه آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی هستیم، اقای وزیر صدای ما جوانان این مملکت را بشنوید
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1397/01/19 - 23:44
سلام جناب آقای بطحایی وزیر محترم با آرزوی سالی خوش برای شما بندهی حقیر آموزش دهنده ی نهضت سواد آموزی فارغ التحصیل رشته ی زبان و ادبیات فارسی مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه روزانه معتبر کشور و دارای 7 سال سابقه ی کار ، واقعا تعجب آور و تامل برانگیز هست آیا اجرای طرح تعیین تکلیف آموزش دهندگان فقط بخاطر کلمه ی تجمیعی و مبهم بودن آن تا اکنون به تاخیر افتاده است؟؟!!!
این چه ابهامی هست که آیین نامه نهضت، نظر رئیس محترم و
معاون حضرتعالی و لغت نامه های دنیا توان رفع آن را ندارد ؟ ؟
چرا باید کلمه ی معلوم و معین تعریفش اینچنین به درازا کشیده
باشد ؟!!اگر سواد آموز کمتر را قبول ندارید چرا به داشتن مدارس
تک دانش آموزی افتخار می کنید ؟؟؟ چرا به معلمان مدارس دارای تک دانش آموز همسان معلمانی که بیشتر از 30نفر در کلاس دانش آموز دارند و شاید هم بیشتر حقوق و مزایا می دهید اما معلمان حوزه ی سواد آموزی را به دلیل سواد آموز کمتر قبول ندارید ؟؟
این کم لطفی از کجا نشات می گیرد ؟ ادامه دارد
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده 1397/01/19 - 23:46
جناب وزیر محترم خوشحال می شویم بنده نوازی فرمائید و جواب این سوال ها و هزاران سوال دیگر را بخاطر تبعیض در بین
گروه های مصوبه را بفرمائید .
با تشکر از حضرتعالی
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1397/01/19 - 23:47
ماآموزش دهنده های مشمول نهضت سوادآموزی ماقبل 92،،نسبت به تمام تلاشهایی که درمدت این چند سال (حداقل 8سال ) ولبیک به ندای رهبر فرزانه مان برای باسوادکردن قشر بیسوادجامعه کشیده ایم،،ازشما وزیرمحترم جناب سیدمحمدبطحایی و باقی مسئولین درامرآموزش وپرورش کشورخواستاریم با دید عادلانه تری به این قشر توجه کنید،ماخواستار اجرای قانون مصوبه 95 که به تایید شورای نگهبان وامضای ریاست جمهوری رسیدمیباشیم،خواستارتایید این طرح و رای دادن بدون آزمون وریزش،،و استخدام به شکل پیمانی وپلکانی هستیم ،،زیراسالهاست عمرخودرا درامرخدمت به این نهادمقدس گذرانده با حقوقی ناچیزوباوجودمشغله های فروان نهضت آنهم به امید استخدام.چشم امیدما جوانان این مملکت به شمامسئولین بزرگوار میباشد.ازشماکمال تشکرراداریم.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/01/19 - 23:56
ما آموزش دهنده های نهضت سوادآموزی قبل از 92 ازعملکرد وزیر محترم نسبت به تبعیض قائل شدن بین 4گروه تبصره 10،،ماده 17گله مندیم
ما نهضتی ها چند سال عمر خود رو صرف آموزش بی سوادهای روستاها کردیم حالا با وجود شرط سنی که گذاشته شده حق ما ضایع میشه.
ما نهضتی ها این همه مدت سر کلاس بودیم تازه باید آزمون گرفته بشه که ببین آیا صلاحیت داریم سر کلاس درس باشیم یا نه .
ما نهضتی ها ......
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1397/01/20 - 00:00
با سلام خدمت وزیر محترم آموزش و پرورش
آقای وزیر اینجانب آموزش دهنده نهضت سواد آموزی با مدرک کارشناسی ارشد هستم از سال ۹۰ با نهضت سواد آموزی همکاری می کنم.آقای وزیر،اکثریت آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی افراد مومن مقید و تحصیل کرده ای هستند که با سختی و با علاقه تدریس کرده ودر امر باسواد نمودن زنان ومردان کم برخوردار کوشیده اند.تجربه و تحصیلات و علاقمندی اموزش دهندگان نکات قوتیست که درخور توجه است. ما آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی از شما می خواهیم ،طبق تبصره ۱۰ ماده ۱۷ عمل شود و هرچه زودتر با استخدام ما موافقت شود.
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1397/01/20 - 00:05
آقای وزیر ماآموزش دهندگان نهضت سوادآموزی قبل از۹۲،ازعملکرد وزیرمحترم نسبت به تبعیض قائل شدن بین چهارگروه تبصره ۱۰ ماده ۱۷ گله مندیم.
این تبعیض ظلمی آشکار است که به ناحق بر اموزش دهندگان روا گشته و هیچ دلیل منطقی ندارد.
اموزش دهندگان تحصیلکرده در شرایط سخت و نا امن با علاقمندی به تدریس پرداخته اند
پاسخ + 0 0 --
اموزش دهنده قبل ۹۲ 1397/01/20 - 00:14
سلام اقای وزیر، سال نوی خوبی رو براتون ارزو میکنم سالی پر از خوشی و برکت برای شما و نمایندگان محترم والبته سال خوبی برای خانواده هایتان!حالشان که خوش است به لطف خدا؟؟ هرچند به غیر اینهم احتمال نمیدم
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده پیرو خط 1397/01/20 - 00:45
بنام خدای عادل و قهار

مسئولین بزرگوار و وزیر محترم خدای عادل را اون بالا درنظر داشته باشید دلبسته ی دنیا بودن دردی را دوا نمی کند... از آه جامعه ی بزرگ این قشر زحمتکش بترسید از فردای قیامت بترسید بترسید بترسید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ + 0 0 --
بیرانوند 1397/01/20 - 04:03
باسلام وعرض احترام
نماینده محترم مجلس ما مشمولین آموزش دهنده نهضت با مدرک کاردانی و دانشجوی کارشناسی سالهاست که مشقت کار سواد آموزی را با پشتکار بالا بدون داشتن هیچ گونه بیمه و مزایا وحقوق ثابتی به جان پذیرفته وبه فرمان امام خمینی(ره)لبیک گفته ایم.
حال پس ازسالهاتجربه تدریس وتعلیم وتربیت از شما وکلای دلسوزملت استدعا داریم زبان بر حق ما در مجلس باشید وجزییات تبصره 10ماده17رابدون آزمون وشرایط سن ومدرک کاردانی تصویب نمایید واین مشمولان تبصره را بدون تبعیض تعیین تکلیف نمایید.
از حسن توجه وعنایات شما بزرگوار کمال تقدیر و تشکر داریم.
پاسخ + 0 0 --
بیرانوند 1397/01/20 - 04:05
باسلام وعرض احترام خدمت وزیر ما مشمولین آموزش دهنده نهضت با مدرک کاردانی و دانشجوی کارشناسی سالهاست که مشقت کار سواد آموزی را با پشتکار بالا بدون داشتن هیچ گونه بیمه و مزایا وحقوق ثابتی به جان پذیرفته وبه فرمان امام خمینی(ره)لبیک گفته ایم.
حال پس ازسالهاتجربه تدریس وتعلیم وتربیت از شما وکلای دلسوزملت استدعا داریم زبان بر حق ما در مجلس باشید وجزییات تبصره 10ماده17رابدون آزمون وشرایط سن ومدرک کاردانی تصویب نمایید واین مشمولان تبصره را بدون تبعیض تعیین تکلیف نمایید.
از حسن توجه وعنایات شما بزرگوار کمال تقدیر و تشکر داریم.
پاسخ + 0 0 --
بیرانوند 1397/01/20 - 04:15
باسلام وعرض احترام ما مشمولین آموزش دهنده نهضت با مدرک کاردانی و دانشجوی کارشناسی سالهاست که مشقت کار سواد آموزی را با پشتکار بالا بدون داشتن هیچ گونه بیمه و مزایا وحقوق ثابتی به جان پذیرفته وبه فرمان امام خمینی(ره)لبیک گفته ایم.
حال پس ازسالهاتجربه تدریس وتعلیم وتربیت از شما بزرگوار استدعا داریم زبان بر حق ما در مجلس باشید وجزییات تبصره 10ماده17 ومدرک کاردانی لحاظ کنید
از حسن توجه وعنایات شما بزرگوار کمال تقدیر و تشکر داریم.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/01/20 - 06:40
طبق مصوبه مجلس معلمان قراردادی قبل از 91 تعیین تکلیف شدند فقط مصوبه مجلس در مورد اموزش دهنده ها بی اثربوده است
طبق مصوبه 95 باید مشمولین طرح به صورت حق التدریس جذب اموزش وپرورش شوند
چرا درمورد اموزش دهنده ها مصوبه 95 اجرا نشده است
دوسال تمام بلاتکلیف هستیم
تا کی باید صبرکنیم
مگه فرهنگ لغت پیدا نشده که مفهوم تجمعی معنا کنند
دوسال صبر کرده ایم هنوز بر سر یک کلمه تجمعی اختلاف نظر هست
ایا انصاف است دو سال تمام اموزش دهنده ها بدون تکلیف بماندبه خاطر واژه تجمعی
پاسخ + 0 0 --
اموزشدهنده 1397/01/20 - 09:50
باسلام واحترام
وزیر محترم چالش کمبود نیرو درآموزش وپرورش وبکار گیری نیروی جایگزین یکی از برنامه های اصلی اموزش وپرورش محسوب میشود در تعجبم شما نیروی باسابقه را طبق سیاست نا عادلانه کنار زده واز نیروهای بی تجربه وسفارشی در بدنه آ.پ استفاده میکنید وجالبه بااکثر نمایندگان مجلس همسو شده وبکار گیری واستخدام آموزش دهندگان را آخرین گزینه اعلام میکنید .جالبتر اینکه به تمام ادارات سپرده شده که از نیروی اموزشدهنده بکارگیری نشود تاجایی که حتی حق التدریس غیر مشمول را به کار میگیرند اگر این برنامه عدالت شمارا نشان میدهد باید گفت دست مریزاد
پاسخ + 0 0 --
اموزشدهنده 1397/01/20 - 09:54
از رسانه صدای معلم وآقای پور سلیمان جهت انتشار نامه اموزشدهندگان کمال تشکر را داریم پایدار باشید .
پاسخ + 0 -1 --
هما 1397/01/20 - 12:18
از صای معلم باید تشکر کرد که بددن چشم داشت به آموزش دهندگان کمک می کند.
از شما کادر مجرب و روسنفکر سپاسگزاریم.
پاسخ + 0 0 --
هما 1397/01/20 - 14:28
از صدای معلم باید تشکر کرد که بدون چشم داشت به آموزش دهندگان کمک می کند.
از شما کادر مجرب و روشنفکر سپاسگزاریم.
پاسخ + 0 0 --
سارا 1397/01/20 - 13:07
با سلام،لطفا کلمه ناحق تجمیعی در تبصره ۱۰ماده ۱۷مکرر مربوط به اموزش دهندگان نهصت سواد اموزی حدف کنید تا همه اموزش دهندگان قبل ۹۲ شامل شوند و از ما اموزش دهندگان فرد به فرد حمایت کنید،وقتی مدارس تک دانش اموزی و کلاسهای تک دانش اموزی داریم چرا فرد به فرد بودن در نهصت سواداموزی یک عیب تلقی میشود،لطفا حمایت کنید
پاسخ + 0 0 --
سحر 1397/01/20 - 13:11
با سلام،لطفا کلمه ناحق تجمیعی در تبصره ۱۰ماده ۱۷مکرر مربوط به اموزش دهندگان نهصت سواد اموزی حدف کنید تا همه اموزش دهندگان قبل ۹۲ شامل شوند و از ما اموزش دهندگان فرد به فرد حمایت کنید،وقتی مدارس تک دانش اموزی و کلاسهای تک دانش اموزی داریم چرا فرد به فرد بودن در نهصت سواداموزی یک عیب تلقی میشود،لطفا حمایت کنید
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1397/01/20 - 13:26
با سلام چرا کسی پاسخی صریح نمیدهد لطفا ما را از بلا تکلیفی نجات دهید خواهش میکنم ما آموزش دهندگان نهضت که به طور مستمر فعالیت داریم تعدادمان خیلی کم هست چرا اینقدر آمار بالا میدهند
پاسخ + 0 0 --
احسانی 1397/01/20 - 14:34
سازمان نهضت سوادآموزی اسامی آموزش دهندگان را رسانه ای کند.
در روزنامه ی کثیر الانتشار نام تک تک کسانی را که ارائه کرده است را منتشر کند.
در این سرشماری با جان و دل کمک می کنیم.ما در سرشماری اماکن و نفوس برای مبلغی ناچیز خدمت کردیم .ولی برای روشن شدن این ظلم و خیانت فاحش وزارت و سازمان مجانی و رایگان در این سرشماری خدمت می کنیم.شما اسامی را اعلام کنید.

وزارت کشور اسامی حق التدریسان و مربیان پیش دبستانی را هم می تواند منتشر کند.
شفافیت و صداقت کارتان را نشان دهید.آن وقت معلوم می شود چه فسادی در سیستم هست.
پاسخ + 0 0 --
رستم 1397/01/21 - 07:49
خدا از دهانتان بشنود . از شما ممنونیم.
پاسخ + 0 0 --
مهدی 1397/01/21 - 10:50
هر اداره ای میرویم به صراحت میگویند سازمان شما مقصر بوده ودر ارسال آمار دقیق کوتاهی کرده
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده استان 1397/01/20 - 15:15
آقای بطحایی بزرگوار
سلام
الم شنگه ای که بر سر حذف آزمون در دوره های ابتدایی و راهی برای دوری از استرس و اضطراب در کودکان و نوجوانان در نظر داشتید را هنوز واضح عنوان نکردید.
آیا خبر دارید آزمون های استخدامی هم با تمام دزدی هایش دست کم از آزمون هایی که اصرار بر حذفش دارید و زورتان نمی رسد ندارد؟!
شما که اینقدر نیتتان خیر است می توانم از شما بپرسم هدفتان برای ایجاد استرس و اضطراب در وزارت آموزش و پرورش چیست؟
ما نمی دانیم جناب آقای قرائتی چه نیروهایی را به آموزش و پرورش معرفی کردند که این قدر وزارت و مجلس روان پریش شده اند !
ولی اگر از ما بپرسید می توانیم با نام و نام خانوادگی از مدیران و مسئولین فرهنگی که از طریق نهضت سوادآموزی به این سیستم وارد شدند و دست راست برخی مسئولین هستند یاد کنیم و اگر باب میلتان باشد به محضرتان خاطر نشان کنیم. شما اراده کنید ما از این افراد می خواهیم بگویند چه کردند که امروز شما و همکارانتان مارگزیده شده اید!
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده استان. 1397/01/20 - 15:16
ولی تا جایی که ما آموزش دهندگان سفت و سخت تحقیق کردیم اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان و یا دزد سوالات کنکور نهضتی نبوده است.
کمی شما هم منصف باشید.
تکنولوژی اگر در ایران ضعیف است دنیا منتظر این کشور نمانده است. برای هر عقب ماندگی یک دشمن فرضی هست که لابد مانع استخدام نهضتی ها هم همان هست .بلند بگویید. در این زمینه حجب و حیا نیاز نیست
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1397/01/20 - 21:25
با سلام و تقدیم احترام
جناب آقای بطحایی وزیر بزرگوار، ما آموزش دهندگان مشمول تبصره 10ماده 17از شما خواهشمندیم کلمه ی تجمیعی را از طرح حذف یا درست طبق آیین نامه نهضت سواد آموزی معنی کنید و بر این رفتار ناعادلانه از جمله عدم اجرای مصوبه و تعریف نادرست و مشروط به شرایط کلمه ی تجمیعی پایان دهید .با تشکر از شما
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1397/01/20 - 22:24
با سلام،جناب آقای بطحایی بزرگوار آموزش دهندگان مشمول قانون اصلاح تبصره ۱۰ ماده ۱۷ درخواست جلسه حضوری با جنابعالی را داریم،بزرگوارانه این مسئله را مورد توجه قرار دهید،با تشکر
پاسخ + 0 -3 --
ماکویی 1397/01/20 - 22:41
احتراما به استحضار میرساند نمایندگان آموزشدهنده برای دیدار حضوری با وزیر محترم آموزش وپرورش چندین بار به وزارت خانه امدند اما متاسفانه عدم تمایل به پاسخگویی مانع دیدار شد .لذا از شما نماینده محترم مجلس ووزیر اموزش وپرورش وقت درخواست داریم طی هفته پیش روی اجازه قرار ملاقات حضوری را با نمایندگان آموزش دهنده رقم زده وموجبات دلگرمی ایشان را فراهم نمایید .باتشکر
پاسخ + 0 0 --
زنبوران آخرالزمان 1397/01/21 - 03:26
برای انتخاب شهد گل رفته بودیم، ماکوهی در ماکو دیدیم که با آه شاگرد دزدی بالا نمی رفت و زشتی های دیگری نیز دیدیم؛ خودخواهی ها، زالو صفتی ها، انحصار طلبی ها و فتنۀ ناشنوا را حاضر و شایسته سالاری و امر به معروف و نهی از منکر را غایب دیدیم؛ چوب تر و خشک با هم بودند و ثمرۀ آتش جهل از چند سو نزدیک به آن و به پندار درمان جهل و غفلتی فراگیر تا هفته ای دیگر بنزینی به روی آن؛ ما هم اکنون می بینیم که چگونه حیات قوانین باطل و توهّمی، چه ثمراتی را خواهد داشت! زخمی ریشه دار و نه مرهمی شفا بخش و استوار!!!
پاسخ + 0 0 --
هما 1397/01/21 - 09:54
شما فرهنگی هستید؟
پاسخ + 0 0 --
رضا 1397/01/21 - 15:35
وما زنبوری دیدیم که در هرزمان باهر رنگین کمانی بالهایش به رنگی درمیامد وسرگردان در همان کوههای ماکو نتوانست به قله صعود کند وواما درحسرت تلاشهای الباقی پروانگان بابالهای زیبا ماند هرچند پروانگان صعود کردند وبه شهد بهترین گلها رسیدند اما زنبور بانیش زدن بریکی از پروانگان زندگی را باخت
پاسخ + 0 0 --
م. 1397/01/21 - 15:44
قبری که برسران گریه میکنید خالیست .حمایت از کدام گروه وتضعیف کدام گروه جز کاری که خودانجام دادیدوبه آن به خوبی واقفیدوخودرا به پایه همان کوه نرساندید . جالب آنکه دیگری نسبت دادید چون در مرکز همان آتش گرفتارید .خدا گر پرده بردارد زاسرار انسانها ...........
پاسخ + 0 0 --
راد 1397/01/21 - 15:58
تا چند وقت پیش فقط زنبور آخر الزمان بودید. به سلامتی تعدادتان افزوده گشته.آفرین بر شما که به فرمان رهبری عمل کردید و بر جمعیت خود افزودید. اکنون زنبوران آخرالزمان ما را به سخره گرفته اند یا قصد بیان راهکاری دارند که بیش از این به فنا نرویم.بالاخره شما هرچه باشد در آسمانید و ما هنوز در روی زمین!
پاسخ + 0 0 --
ابراهیمی 1397/01/21 - 07:52
جناب آقای دکتر بطحایی از شما سپاسگزاریم اگر وقت ملاقات را در اسرع وقت به نمایندگان آموزش دهندگان اعلام کنید.
ما حق داریم وزیر آموزش و پرورش را حضوری ببینیم.
پاسخ + 0 0 --
اموزش دهنده 1397/01/21 - 15:53
به خوبی میدانیم کانال صدای معلم رااکثر ادارات وفرهنگیان بازدید میکنند جالبه از فرهنگیان رسمی که درحال حاضر مخالفت میکنند به عقب برگردند واظهار کنند چگونه وبا چه مدرکی وچه تجربه ای وارد شدند شاید کمی منطقی وعادلانه بیاندیشند
التماس تفکر
پاسخ + 0 0 --
دنیا 1397/01/22 - 14:52
درآن شهری که مردمانش عصا از کور میدزدند....
من از خوش باوری آنجا محبت آرزو کردم...!!!
پاسخ + 0 0 --
دنیا 1397/01/22 - 14:54
درآن شهری که مردمانش عصا ازکور میدزدند...
من از خوش باوری آنجا محبت آرزو کردم....!!!
پاسخ + 0 0 --
اموزش دهنده 1397/05/02 - 15:39
لطفا اقای وزیر راه رسیدن به نتیجه ی تلاش وزحمات اموزش دهنده ی نهضت را شامل حال معلمانی کنید که در شرایط فعلی باشرایط عجیب وپیچیده تر از قبل 92فعالیت می کنندشرایط بسیار سخت ونبود شاگرد ،تقاضا داریم شرایطی فراهم کنید تا ماهم بتوانیم نتیجه ی تلاش خود را ببینیم.
پاسخ + 0 0 --
اموزش دهنده مربی پیش 1397/07/22 - 18:26
سلام مسولین محترم لطف کنید کمی واقع بینانه به موضوع بنگرید کسانی که سالهاست بر اساس یک سری فاکتور ها مدعی استخدام هستند وبه حق هم تحصیلات دارند و هم تجربه و هم انگیزه چرا سر در گم رها کرده اید و اگهی استخدام جدید منتشر میکنید از کسانی که حتی یک فن تدریس ساده را نیاموخته اند و اینگونه با اینده کشورمون بازی میکنید و فرزندان کشورمان را به خاطر بی برنامگی و بی بودجه بودن و.. به دست باد میسپارید و هر چه زمان میگذره بیشتر نا کارآمد میشوند جوانان ما و بیشتر فرار میکنند مغزها ...چرا اینهمه مسئله اموزش و پرورش را دست کم گرفته اید که به خاطر اینکه هزینه دولت کم شود از سرباز معلم و نیروی حمایتی و طرح های غیر مفید دیگر استفاده میکنید و امثال ماهایی که حدود ۱۰ سال با بچه های پیش دبستانی تجربه کسب کرده ایم و۷ سال با اموزش بزرگسالان خو گرفته ایم و مستحق استخدام و مصوبه مجلس مورد اعتماد مردم و دولت شده است .را با امیدهای خود رها کرده اید و در کمال ناباوری غیر قانونی و غیر استاندار د عمل میکنید......

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور