صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

بطحایی : پیام‌رسان‌های خارجی صدمات تربیتی بسیاری برای کودکان و نوجوانان دارد، به همین دلیل از دانش آموزان می خواهیم پیام‌رسان‌های داخلی را جایگزین نمونه های خارجی کنند

انعقاد قرارداد وزارت آموزش و پرورش با دو پیام‌رسان داخلی

گروه اخبار/

انعقاد قرارداد وزارت آموزش و پرورش با دو پیام‌رسان داخلی

به گزارش روز جمعه خبرنگار حوزه آموزش ایرنا، این خبر مهمترین رویداد وزارت آموزش و پرورش در هفته گذشته بود که در آن سید محمد بطحایی اظهار داشت: با برخی پیام‌رسان‌های داخلی وارد مذاکره شده ایم و تا چند روز آینده با دو پیام‌رسان داخلی قرارداد منعقد خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: پیام‌رسان‌های خارجی صدمات تربیتی بسیاری برای کودکان و نوجوانان دارد، به همین دلیل از دانش آموزان می خواهیم پیام‌رسان‌های داخلی را جایگزین نمونه های خارجی کنند.
وی به سیاست جایگزینی پیام‌رسان‌های داخلی در آموزش و پرورش اشاره کرد و اظهار داشت: بخشنامه ای به تمامی واحدهای اداری ارسال و در آن تاکید شده است که با توجه به سیاست های کلی نظام، نباید برای پیام‌رسان‌های خارجی انحصار وجود داشته باشد.
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه تمام واحدهای اداری زیرمجموعه این وزارتخانه و مدارس باید برای امور اداری از پیام‌رسان‌ داخلی استفاده کنند، خاطرنشان کرد: برخی اختلالات فنی پیام‌رسان‌های داخلی در حال مرتفع شدن است و بزودی جایگزین پیام‌رسان‌های خارجی در آموزش و پرورش خواهد شد.

پایان پیام/

یکشنبه, 26 فروردين 1397 ساعت 10:09 خوانده شده: 450 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +2 -5 --
شیرین.آموزش دهنده 1397/01/26 - 11:00
جناب آقای دکتر بطحائی وزیر محترم و بزرگوار و مردم محور،عرض سلام و ادب.سلام هایی بدون پاسخ و عرض ادب هایی بدون عکس العمل از جانب شما موجب پریشانی و سستی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی مشمول تبصره ۱۰ماده۱۷قانون اساسی نمیشود.منتظر پاسخ و شنیدن سلام گرم شما بمنظور دلگرمی و ایجاد روحیه امیدواری نسبت به مسئولین هستیم.مگر نه اینست که شما خادم این مردم و نیروهای آ.پ هستید؟چه شده که بارها و بارها علی رغم تقاضای پاسخگویی از رسانه معتبری چون صدای معلم،همچنان منتظر و سرگردان پاسخ شماییم.
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/01/26 - 14:14
فقط تلگرام!!!
پاسخ + 0 0 --
mid term 1397/01/26 - 15:54
خانم یا اقای شیرین واقعا شما از موجودی مثل بطحایی توقع حرف حساب دارید؟ متاسفم برای تحصیلکرده مل مشا که فکر میکند بطحایی برایش کاری انجام میدهد. بطحایی فقط فکر اخر برج و ان مبلغ معتنابهی است که گیرش میاید و همچنین پز زن و بچه اش بدیگران که ما بچه وزیریم.بطحایی هیچی نیست . اما بر خلاف امام عای که ریاست را از اب بینی بز کم ارزش تر میدانست امثال بطحایی ..
پاسخ + +1 -6 --
شیرین.آموزش دهنده 1397/01/26 - 11:05
جناب آقای دکتر بطحایی وزیر محترم؛در صورت استفاده از پیام رسان داخلی آیا جواب نیروهای پر توان و شاداب و پرامید آموزش دهندگان مشمول تبصره۱۰ماده۱۷قانون اساسی راخواهید داد؟اگر چنین است بفرمایید تا ازین طریق بدنبال پاسخگویی و ارسال مطالبات خود به شما بزرگوار باشیم.با احترام شیرین چمنی.آموزش دهنده مشمول
پاسخ + +11 0 --
ناشناس 1397/01/26 - 18:51
وقتی زمان چاپلوسی میرسد وزیر ما زود عکس العمل نشان می دهد و قبل از همه وزرا پیشقدم می شود مشکل معلمها پیام رسان داخلی یا خارجی بود !!!!
در سایر موارد گویی ایشان از حواس پنجگانه محرومند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/01/29 - 00:17
مترسک جناح های تندرو نظام. گوش به زنگ تندروها فقط و فقط برازنده بطحاییه. فقط برای خودشیرینی عمل میکنه و برای معلمان به جز دروغ و وعده چیز دیگری نداره.
پاسخ + +14 0 --
معلم 1397/01/26 - 20:29
جناب وزیر شما بجای نگرانی برای پیام رسان داخلی به فکر وضعیت معیشت و حقوق معلمان باشید که وظیفه اصلی شماست
یک معلم بدون نیاز به قراردادهای کذائی شما هم میتواند وام بگیرد و هم از پیام رسان داخلی ویا خارجی استفاده کند
پاسخ + +10 0 --
دبیر 1397/01/26 - 21:31
وزیرناکارآمدوناتوانی مثل بطحایی به جای پرداختن به اصل به حاشیه می پردازد.نوبخت ....باقالب کردن افرادبله قربان گوو... مثل بطحایی والهیار....،اهداف ...خودراپیگیری می کند.
الهیاربارهابیان کرده که میتوان آ.پ رابایک سوم بودجه فعلی اداره کرد.اینان به فکرآموزش وپرورش نیستندبلکه به دنبال حفظ میزریاست به هرقیمتی هستند.یکی نیست بگه ....آیامشکل آ.پ باجایگزینی سروش به جای تلگرام حل میشه؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ + +12 0 --
سارا 1397/01/26 - 22:02
همه دانش آموزانم از نحوه نصب فیلترشکن اطلاع دارند و به همه سایتها و صفحه های اینترنت دسترسی دارند. با این اقدام شما اتفاق خاصی در حوزه تربیتی رقم نمی خورد
پاسخ + +8 0 --
مهرپور 1397/01/27 - 14:29
جناب وزیر بهتر است به فکر حل مشکلات فراوان آموزش و پرورش باشند.مسئولین آموزش و پرورش به ازای انعقاد قرارداد با هر سازمان و نهادی مبلغ زیادی پول دریافت می کنند بدون آن که در مورد نحوه اجرای آن در مدارس و امکان پذیر بودنش،با یک معلم مشورت کنند.آیا یکی از اهداف مهم این انعقاد قرارداد هم همین است؟؟!!!
پاسخ + +4 0 --
کیسان 1397/01/28 - 12:51
وزیر بی خاصیت باهوچیگری وکارهای الکی نمیتوان وزارت به این گستردگی را اداره کرد خدایی تا به امروز کدام تحول اساسی ایجاد کرده ای جز اینکه با گردالاسیون کردن کار دیگری بلد نیستی دروغگو کی حق التدریس سال ۹۶را پرداخت می کنی؟کی مثل وزیر جهاد درخواست افزایش ۵۰,درصدی را به جهانگیری مید هی نوکر حلقه به گوش نوبخت !!!!!! ............
پاسخ + +1 0 --
سیدعلی 1397/01/28 - 20:48
در تازه ترین قرار داد درخشانی که بین
پاسخ + +2 0 --
سیدعلی 1397/01/28 - 20:53
در تازه ترین قرار دادهای درخشان
پاسخ + 0 -3 --
محفوظ 1397/01/30 - 15:27
جناب اقای بطحایی با تشکر خواهشن ممنوعیت تلگرام در مدارس جدی گرفته شود و بات دانش اموزان خاطی برخورد جدی شود من شاهد سو استفاده دانش اموزان از تلگرام بوده م
پاسخ + +1 0 --
معلم 1397/01/31 - 02:49
تواین دوره زمانه محدودیت معنی نداره فرهنگ سازی همیشه برامون سخت بوده وبخاطر بی ارزش بودن حق انتخاب افراد ، همیشه صورت مسئله رو پاک میکنیم

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور