صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

مرتضی نظری رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش :

دوره الگوی کلیشه ایِ «روابط عمومی ها چشم و گوش سازمان هستند» به سر آمده، کارکرد جدید روابط عمومی ها؛ نقش مشاور، تحلیلگر روندها و آینده نگری در کنار سازمان است

گروه اخبار/ مرتضی نظری، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی در گردهمایی شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان های کشور، با اشاره به ضرورت بروزرسانی سایت ها و پورتال های ستادی و استانی گفت: آموزش و پرورش، سازمان رأی هیچ نماینده و بازار مصرف هیچ موسسه و بنگاهی نیست .

کارکرد جدید روابط عمومی های آموزش و پرورش

 مرتضی نظری اظهار کرد: به احترام مخاطبان، باید اطلاعات روزآمد در سایتهای سازمان ها و ادارات آموزش و پرورش ارایه شود و این موضوع به طور مستمر در مرکز اطلاع رسانی پایش می شود.

وی افزود: دوره الگوی کلیشه ایِ «روابط عمومی ها چشم و گوش سازمان هستند» به سر آمده، کارکرد جدید روابط عمومی ها؛ نقش مشاور، تحلیلگر روندها و آینده نگری در کنار سازمان است.

نظری با اشاره به سیاست جوان گرایی در دولت گفت: روند جوان‌گرایی و تخصصی شدن بدنه روابط عمومی های آموزش و پرورش از سال گذشته و با همراهی مطلوب مدیران کل استانها آغاز شده و تا پایان سال جاری شاهد بهسازی و ورود نیروهای خوش فکر و نوگرا از میان فرهنگیان در روابط عمومی های آموزش و پرورش خواهیم بود.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی تصریح کرد: پاسخگویی، سرعت عمل در رویدادهای رسانه ای، دفاع از حقوق ذینفعان آموزش و پرورش، حساسیت در برابر دخالت افراد و نهادهای غیرمرتبط در مسایل تخصصی آموزش و پرورش، کمک به بازشدن فضای آزاد اظهارنظر و افزایش روحیه مدارا و کاهش فاصله با واقعیت های اجتماعی از جمله مأموریت های همکاران ما در روابط عمومی های سراسر کشور است .

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش

شنبه, 16 تیر 1397 ساعت 13:38 خوانده شده: 160 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 0 --
فرهنگی 1397/04/16 - 15:14
جهت اطلاع آقای نظری آموزش و پرورش نزدیک به 40 دهه است که بزرگترین سازمان نجات دهنده شرکت های بیمه ای در آستانه ورشکستگی و از همه مهمتر عامل کسب رای جناح خاص در آستانه انتخابات بوده وهست !

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور