صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" ناظم متخلف : قصدم فقط شوخی با دانش آموزان بوده است "

جلسه محاکمه غیرعلنی ناظم متخلف مدرسه غیرانتفاعی پسرانه در غرب تهران برگزار شد

گروه اخبار/

برگزاری جلسه محاکمه غیرعلنی ناظم متخلف مدرسه غیرانتفاعی پسرانه در غرب تهران

جلسه محاکمه غیرعلنی ناظم متخلف یک مدرسه غیرانتفاعی پسرانه در غرب تهران، روز گذشته در حالی در شعبه ۱۰۹۱ دادگاه ارشاد برگزار شد که متهم مدعی شد قصدش فقط شوخی با دانش‌آموزان بوده است.

این مرد جوان که از یک سال قبل به‌عنوان ناظم در دبیرستان پسرانه غیر انتفاعی معین در غرب تهران مشغول به کار بود به اتهام اشاعه فحشا، وارد کردن سیگار و مشروب به داخل مدرسه و توزیع آن، نشان دادن فیلم‌های غیر اخلاقی و ... بازداشت شده و مورد محاکمه قرار گرفته است.

در ابتدای این جلسه که با حضور سه تن از دانش‌آموزان و ۸ خانواده از شاکی‌ها برگزار شد، متهم منکر اتهامات خود شد و گفت: من هیچ‌کدام از اتهامات را قبول ندارم و تحت فشار روانی اتهامات را پذیرفتم. من فقط قصد شوخی با دانش‌آموزان را داشتم و هیچ گونه کار خلافی انجام نداده‌ام.

پس از آن قاضی از دانش‌آموزان حاضر در جلسه دادگاه خواست تا برخی از کارهای غیراخلاقی ناظم متخلف را شرح دهند و هر یک از آنها هم به تشریح ماجرا پرداختند.

در ادامه این جلسه، قاضی به صراحت به متهم گفت: طبق تحقیقات صورت‌گرفته، شما به هیچ عنوان تحت فشار روانی و شکنجه اعتراف نکرده‌اید و بر اساس مستندات موجود به جرایم خود اعتراف کرده‌اید و مستندات پرونده هم نشان می‌دهد که شما ۶ مورد تخلف داشته‌اید. اشاعه فحشا، وارد کردن سیگار و مشروب به داخل مدرسه و توزیع آن و نشان دادن فیلم‌های غیر اخلاقی از جمله موارد اتهامی شماست که در اعترافات خود آن را پذیرفته‌اید.

پس از آن، متهم در مقابل مستندات پرونده سکوت کرد و پس از اظهار ندامت موارد اتهامی را پذیرفت و باز هم تأکید کرد که تنها قصدش برقراری روابط صمیمانه و شوخی با دانش‌آموزان بوده است.

در پایان این جلسه، قاضی اعلام کرد که رأی متهم پس از بررسی در چند روز آینده به خانواده‌های دانش‌آموزان ابلاغ می‌شود.

با توجه به تکمیل شدن فرآیند تحقیقات در این پرونده در دادگاه روز گذشته، ۳ دانش‌آموز و ۸ نفر از والدین دانش‌آموزان حضور داشتند. ضمن اینکه طبق آخرین اخبار هیچ‌کدام از شاکی‌های این پرونده شکایت خود را پس نگرفته‌اند و در انتظار رأی دادگاه در خصوص ناظم مدرسه و همچنین مؤسسان مدرسه غیرانتفاعی هستند.

عصر ایران
یکشنبه, 17 تیر 1397 ساعت 22:44 خوانده شده: 476 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +4 0 --
بازنشسته 1397/04/17 - 23:26
باشد اتهامات متهم درس عبرتی باشد که در خلعت معلمی هستند ولی وسواس شیطانی آنها را فریب میدهد و به امید آنکه قانون هم اشد مجازات را برای افراد خاطی در نظر بگیرد و مسامحه ای صورت نگیرد تا اطمینان معلمی در جامعه زیر سؤال قرار نگیرد
پاسخ + 0 0 --
افشاری 1397/04/18 - 22:36
صمیمی شدن با بچه ها از راه فساد و هرزگی و .....؟؟؟! واقعا شرم آور است. متاسفانه معلمانی هستند که در مدارس پسرانه این شیوه را برای جلب توجه بچه ها و به خیال خودشان ایجاد صمیمیت انتخاب کرده اند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/04/19 - 13:21
مدارس دخترانه هم هست همکار من از طریق تلگرام همه را در دست داشت و با دادن وسیله مانند لباس و کادو و ....... و جوک و رابطه دختر و پسر و ....بچه ها را جدب کرده بود
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/04/21 - 12:01
نباید معلم را از سر کوچه بیاریم چون مدرسه غیر دولتیه باید از معلمان با سابقه درخشان در این مدارس استفاده شود و حقق اون هم متناسب با آنچه ادره در شیفت مخالف حساب میکنه پرداخت شود وگرنه همین کاسه برای نظام آموزشی وجود دارد

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور