صدای معلم

پاسخ اداره آموزش و پرورش بندر خمیر به صدای معلم

گروه استان ها و شهرستان ها/

چندی پیش مطلبی با عنوان :

"" ماموریت شما در زندگی تغییر دادن دنیا نیست ، ماموریت شما تغییر دادن خودتان است "
سه پرسش از مدیر آموزش‌ و پرورش بندر خمیر! " در صدای معلم منتشر گردید . ( این جا ).
اداره آموزش و پرورش بند خمیر در این باره جوابیه ای برای صدای معلم ارسال کرده است .

ضمن تشکر از پاسخ گویی ؛ عین جوابیه به شرح زیر است .

جوابیه اداره آموزش و پرورش بندر خمیر به صدای معلم

مدیر محترم رسانه صدای معلم
سلام‌ علیکم
احتراماً؛ در پاسخ به گزارش منتشره با موضوع " سه پرسش از مدیر آموزش‌ و پرورش بندر خمیر!"  خواهشمند است جوابیه ذیل را وفق قانون مطبوعات منتشر نمایید.


ضمن سپاس از دغدغه مندی و مطالبه گری آن رسانه وزین در طرح موضوع و ایجاد فرصتی مناسب جهت تنویرافکارعمومی از برنامه‌های آموزش‌ و پرورش این شهرستان، به اطلاع می‌رساند؛ در مورد سه موضوع مطرح‌شده به ترتیب توضیحاتی ارائه می‌گردد که امید است پاسخی رضایت‌بخش برای دغدغه‌های اعلام‌شده باشد.
در مورد نیروی انسانی همه فرهنگیان با قانون ساماندهی بر اساس بخشنامه‌ها آشنا هستند و قطعاً توزیع نیرو در این شهرستان نیز مغایر با قوانین نیست. اما همواره مشکلاتی نیز بر سر راه ساماندهی معلمان و دیگر نیروها ایجاد می‌شود که ناچار به پذیرش و تعامل برای به حداقل رساندن این مشکلات هستیم.
این مشکلات می‌تواند کمبود نیروهای متخصص،مشکلات ایاب و ذهاب همکاران ، بیماری و یا دیگر موارد خاصی باشد که ما باید به‌عنوان همکار آنچه در توان داریم برای همکاری دریغ نکنیم.
ساماندهی نیرو در سال جاری بر اساس دستورالعمل مدرسه محورو بر طبق امتیاز همکاران صورت گرفته است که تیمی متشکل از معاون آموزشی و کارشناسان آموزش همکاران را در مقاطع مختلف و به‌صورت دروس جداگانه با گردهمایی در سالن این اداره نظارت نموده اند.


در مورد مدارس هیئت‌امنایی این شهرستان نیز تنها دو مدرسه ابتدایی حضرت قائم (عج) و حضرت خدیجه (س) شهر خمیر به‌صورت هیئت‌امنایی اداره می‌شود و آموزشگاه امام جعفر صادق(ع) شهر رویدر پس از یک سال اداره به شیوه هیئت‌امنایی (که آزمایشی بوده و دریافت وجه نیز اختیاری و جنبه کمک به مدرسه داشته) در سال جدید به حالت عادی برگشته است و به‌صورت عادی فعالیت آموزشی ارائه می‌دهد.


و اما در مورد هزینه دریافتی خانه‌های معلم و ستاد اسکان مهمانان نوروزی نیز به استحضار می رساند این مدیریت هیچ خانه معلمی ندارد و هزینه های ستاد اسکان مهمانان نوروزی از طریق دستگاه کارت خوان اخذ وبه خزانه کشور واریز می گردد.  
قرارداد ذکرشده در مورد هزینه اینترنت نیز مربوط به سال گذشته و با امضای مدیریت سابق این اداره بوده است که از یک سال پیش تاکنون مبالغ  و نوع قرارداد تغییریافته و هزینه اعمال‌شده در این خصوص کم‌ تر از یک‌سوم مبلغ گذشته است.
مدیریت و همه مجموعه اداری آموزش‌ و پرورش بندر خمیر آماده پاسخگویی حضوری و مکاتبات غیرحضوری فرهنگیان شهرستان است و همواره تلاش بر این بوده است گامی در راستای ارتقای شاخص‌های آموزشی و فرهنگی این شهرستان مرزی برداشته شود.

جوابیه اداره آموزش و پرورش بندر خمیر به صدای معلم

پنج شنبه, 29 شهریور 1397 20:54 خوانده شده: 772 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 0 --
معلم 1397/06/30 - 13:25
همینکه جواب دادن خودش جای تشکر داره. دستشون پرتوان. مرسی
پاسخ + +1 0 --
امیری 1397/06/31 - 11:57
بکار گیری نیروهای بازنشسته در صورتی موثر است که انان ارزشیابی سالانه هم شوند شما از دانش اموزان و همکاران شاغل سوال کنید یا نظر خواهی در سایت بذاربد ببینید چند درصد با بکار گیری مجدد نیروهای بازنشیسته موافقند مطمن باشید اکثرا مخالفند

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با تصاحب صندوق ذخیره فرهنگیان توسط دولت ( هر دولتی ) موافق هستید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور