صدای معلم

" پرسش صدای معلم از رضوانی "

نخستین اظهارات سرپرست مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش

گروه اخبار/

خبر تغییر مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش نخستین بار در صدای معلم درج گردید . ( این جا )

خبر انتصاب سرپرست مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش در پرتال رسمی این وزارتخانه درج نشده است .

در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش‌ و پرورش استان‌های کشور که در حال برگزاری است عکسی از  « رضوانی » علی رغم انتشار تصاویر سایر مدیران شرکت کننده مشاهده نمی شود .

در سخنانی که سرپرست مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش ایراد نموده است سخن از  " خشونت " به میان آمده است .

« صدای معلم » از آقای رضوانی می خواهد تا مصادیق و موارد خشونت به ویژه در تحصن ( اعتصاب ) اخیر معلمان را در مدارس شفاف سازی نماید .

همچنین بر خلاف تبلیغات وزیر آموزش و پرورش در مورد مبارزه با مافیای کنکور و مافیای آموزشی که سرانجام به این گزاره ختم شد :

" زورمان به مافیای کنکور در دوره متوسطه نمی‌رسد " ( این جا )

صدای معلم امیدوار است تا مرکز حراست این وزارتخانه در این زمینه به وظایف نظارتی و سازمانی خویش به طور کامل عمل نماید .

حراست وزارت آموزش و پرورش و اعتراضات فرهنگیان و تحصن معلمان

سرپرست مرکز حراست در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش‌ و پرورش استان‌های کشور مطرح کرد: دشمنان تلاش می‌کنند تا اعتراضات و تجمعات فرهنگیان را با خشونت همراه کنند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌ و پرورش، رضوانی  در گردهمائی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌های کشور ،با اشاره به رمز جاودانگی اهداف انقلاب اسلامی اظهار کرد: مدتی است که اعتراضات معلمان در جامعه فرهنگیان مطرح‌ شده است و رسانه‌های بیگانه هم با پوشش این اعتراضات  می‌خواهند به اهداف خود که براندازی نظام است دست پیدا کنند و هدفشان این است که معلمان و دانش آموزان را تحریک کنند و دائماً از طریق فضای مجازی تبلیغات سوئی انجام می دهند.

سرپرست مرکز حراست افزود: مردم ایران نسبت به حرکت‌های  خشونت‌گرا مقابله می‌کنند و با وجود آن که  دشمنان خیلی تلاش می‌کنند که تجمعات و اعتراضات را به جنبش‌های خشونت‌گرا تبدیل کنند اما خوشبختانه با آگاهی همکاران این اتفاق نخواهد افتاد.

وی با بیان اینکه موضوعات مختلفی در خصوص کنکور و حاشیه‌های آن در جامعه مطرح است،گفت: بر طبق برخی پژوهش‌ها،  باید موضوع حذف کنکور را در وزارت بهداشت و درمان پیگیر  باشیم و در وزارت بهداشت نمی‌خواهند کنکور حذف شود تا بتوانند وضعیت پزشکی را انحصاری کنند و بهتراست دوره دانشگاهی رشته‌های پزشکی هم در آموزش عالی قرار بگیرد .

 سرپرست مرکز حراست در ادامه خاطرنشان کرد: طبق یافته‌های به‌دست‌آمده در پژوهش ، بیشتر دانش آموزان گرایش به علوم تجربی و قبولی در پزشکی دارند و بر روی آن هدف‌گذاری می‌کنند در حالی‌ که دانشگاه صنعت شریف از سطح علمی خوبی برخوردار است اما خیلی از فارغ‌التحصیلان آن بیکار هستند و فارغ‌التحصیلان پزشکی  امنیت شغلی  دارند؛ برای همین تعداد قابل‌توجهی از خانواده‌ها فرزند خود را برای تحصیل به کشورهای دیگر می‌فرستند زیرا  ‌می‌دانند که هنگام بازگشت به کشور به‌راحتی مجوز فعالیت دریافت می‌کنند و شغل شان تأمین‌شده است.

رضوانی بابیان اینکه یکی از دغدغه‌های اصلی جامعه کنکور و ورودی دانشگاه‌ها است ، اظهار کرد: مؤسسات آموزشی درآمدهای میلیاردی از چاپ کتب کمک‌درسی و  کلاس‌های کنکور  دارند و شورای  سیاست‌گذاری کنکور فرصت مناسبی است که می‌توان از آن برای افزایش آگاهی خانواده‌ها و مسئولین در خصوص آسیب‌های برگزاری کنکور استفاده شود .

پایان پیام/

چهارشنبه, 02 آبان 1397 16:25 خوانده شده: 695 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +2 0 --
سعید 1397/08/02 - 20:59
آقای رضوانی اول بیایید ریشه ی خشونت روتو حراست های اداره کل ها وادارات تابعه بخشکونید چرا برای نوشتن مطلب در صدای معلم این همه حاشیه درست میکنند حراست های ادارات کل وادارات چرا به همکار اهل قلم تهمت کم کاری و عدم تعادل میزنند؟!این افراد وابسته به جریان پایداری در حراست اداره کل همین حوالی چه می کنند؟!
پاسخ + 0 0 --
سوپر مخ کلاس دکتر 1397/08/05 - 20:09
حسین ع را کشتند؛ در ظاهر به خاطر اینکه به او تهمت زدند که از دین جدش خارج شده! یزید اما خوب می دانست که دستور داد تا سرسپردگانش او را زیر سم اسبان شان له کنند چون حسین ع در مقابل او و دنیای او و قبیله اش ایستاده بود.


حسین ع را کشتند؛ در حالیکه هر روز در نماز هایشان نام جدش را بر زبان داشتند و بر او درود می فرستادند.

حسین ع - سید المظلومان عالم - را به اسم فتنه گر کشتند؛ همان شیاطین پیغمبر نمایی که برای به یغما بردن بیت المال امت جدش لباس جدش را پوشیدند و دین جدش را به گروگان گرفتند؛ همان بوزینگان دین فروشی که بی شرمانه بر منبرهایشان از رحمانیت و رحیم بودن خدای جد حسین هم می گفتند.

حسین ع را کشتند؛ در حالیکه فتوای قتل او را شریح، فقیه، قاضی و حاکم شهر داده بودند.

حسین ع را کشتند - تنها به جرم اینکه تن به خفت بیعت با ابن مرجانه نداد.

در مظلومیت سید الشهدا همین بس که او را به نام دفاع از دین جدش کشتند.
- -دکتر سید محمد حسن حسینی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/08/20 - 15:03
حراست فقط مکانی است برای مچ گیری و یک تعداد مخبر چاپلوس هستند که برای حراستها گزارشهای یک طرفه وصرفا کینه توزانه می فرستند و متاسفانه براساس ان قضاوت می شود ولی خوشبختانه گروهی در وزارتخانه به دنبال بهبود چهره ی حراست از امنیتی مطلق و غیر قابل اطمینان بودن به چهره ای طرفدار و مدافع معلم هستند که بیشتر ازهمه خواهان ارامش مربیان ومعلمان باشد

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

میزان توجه به " منشور حقوق شهروندی " در وزارت محسن حاجی میرزایی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور