صدای معلم

" تا زمانی که آموزش دهندگان کدهای خود را دریافت نکنند ، بر اصل موضوع آگاهانه اصرار داشته و از وزیر محترم آموزش و پرورش انتظار دارند بیش از این اجازه تضییع حقوق آموزش دهندگان را نپذیرند "

وزارت آموزش و پرورش در مورد کنار گذاشتن آموزش دهندگان سواد آموزی از حق قانونی شان پاسخ گو باشد

گروه استان ها و شهرستان ها/

جمعی از آموزش دهندگان سوادآموزی با ارسال نامه ای به صدای معلم نسبت به کم کاری و بی تفاوتی وزارت آموزش و پرورش در جهت احقاق حقوق قانونی شان انتقاد کرده اند .

این رسانه آمادگی خود را برای انتشار پاسخ مسئولان اعلام می کند .

اعتراض آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در مورد تخلف وزارت آموزش و پرورش

طی سه سال متوالی از تلاش های شبانه روزی آموزش دهندگان و نمایندگان ایشان در مجلس شورای اسلامی و تصویب این مهم که آموزش دهندگان تا پایان سال 91 مشمول جذب به صورت حق التدریس باشند و اجرای این قانون در تاریخ 95/6/31 لازم الاجرا گردید ،پیرو تخلف وزارت در جهت کنار گذاشتن آموزش دهندگان از حق قانونی خود ، از نیمه اول امسال بعد از مراجعات مکرر آموزش دهندگان به وزارت ، وزیر محترم آموزش و پرورش به نمایندگان آموزش دهندگان این گونه اظهار داشتند که به استان ها تفویض اختیار داده شده است تا در صورت کمبود نیروی انسانی از آموزش دهندگان مشمول تبصره 10 ماده 17 برای جبران نیاز نیروی انسانی خود استفاده کنند.

با این وجود مدیران استان ها نسبت به این امر کوتاهی نمودند و سال تحصیلی 97-98 را با نیروهای خرید خدمات و نگه داری هر چه بیشتر بازنشستگان  مطابق برنامه ی سال های قبل شروع کردند و چنانچه هنوز هم برخی مدارس به معلم نیاز دارد برای به کرسی نشاندن مخالفت های خود با نیروهای نهضت سوادآموزی با اعلام عدم نیاز بر این مشخصه صحه گذاشته و عرصه را بر مدیران مدارس، اولیای دانش آموزان ،دانش آموزان و نیروهای مشمول تنگ تر نمودند.
چنانچه تمام توصیف کیفیت آموزش در شورای عالی انقلاب فرهنگی اجرای سند تحول بنیادین باشد، این گونه کلیشه ای عمل کردن و تکلیف کردن فرآیندهایی ناگهانی برای ادعا داشتن بر اجرای مدیریت بحران در تشریح  اجرای احسن فعالیت های نیروی انسانی بدین طریق بدون در نظر گرفتن ضرورت های استقرار قوانین قبلی و استفاده از طرح های بی پایه و اساس و سلیقه ای ، توسعه آموزش و پرورش محسوب نمی شود.  
به موجب اعتراضات مکرر آموزش دهندگان بر پایه ی قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی و سردرگمی ایشان با بهانه های مادتین 5 و 9 قانون هیات وزیران و رای دیوان عدالت اداری مبنی بر عدم به کارگیری نیروی حق التدریس آزاد که با متن قانون حاضر نیاز به توجه بیشتری داشته است، ترس به کارگیری از نیروهای مشمول آموزش دهنده تجمیعی قبل از سال 92 را در دل ادارات زنده نگه داشته و مدیران استان ها نیز به تبع این درخواست ، برای برونداد برنامه های سیاست گذاری شده وزارت ، با تخریب هر چه بیشتر این نیروها ، نیازهای آموزش و پرورش را با پوشش دادن کلاس های درس با معلمان بدون تجربه و بعضا دوره ندیده در بسته های حمایتی که به صرف معرفی وارد شده اند، متضمن گردیده و تمام زحمات هفت سال و بالاتر آموزش دهندگان را که از سواد پداگوژیک که خود سرفصلی دانشگاهی می باشد را کاملا نادیده گرفتند.
البته لازم به توضیح است که مدیرانی هم در کشور هستند که قدر این نیروهای زبده را دانسته و در صدد جذب آن ها آستین همت بالا زده اند و با استفاده از همان تفویض اختیار داده شده برای جذب تعدادی از این نیروها تلاش نموده اند.
امیدواریم سایر استان ها به جای غیر قانونی جلوه دادن عملکرد این مدیران با وجدان ، اندکی به غیر قانونی عمل کردن کار خود فکر نموده و برای بر طرف کردن سدهای پیش روی استخدام آموزش دهندگان در استان خویش سعی قابل ملاحظه ای داشته باشند.
از معاونت های سوادآموزی استان هایی که دغدغه هر روزشان جذب حداکثری نیروهای آموزش دهنده بوده است تشکر نموده و امیدواریم الگوی موثری برای سایر همکاران خود باشند و حداقل نقش پذیری که می توانند از این یاران آموزشی خود داشته باشند نگرش مثبت شوراهای آموزشی و برنامه ریزی از نحوه ی رویکردهای آموزش دهندگان و شناساندن ویژگی های تدریس این عزیزان در حیطه آموزش گروه های آموزش پذیر جامعه باشد.

اعتراض آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در مورد تخلف وزارت آموزش و پرورش

در حال حاضر هیچ استانی مبادرت به جذب آموزش دهندگان نداشته است و صرفا جمع آوری اطلاعات از آموزش دهندگان به معنای اجرای قانون نیست.تا زمانی که آموزش دهندگان کدهای خود را دریافت نکنند ، بر اصل موضوع آگاهانه اصرار داشته و از وزیر محترم آموزش و پرورش انتظار دارند بیش از این اجازه تضییع حقوق آموزش دهندگان را نپذیرند.
در نامه های ارسالی زمان بندی برای جمع آوری مدارک اعلام شده است. چنانچه این امر در تمام استان ها برقرار نباشد و وزارت تحلیل صحیحی برای سایر استان ها انجام ندهند ، آموزش دهندگان خواستار توضیح از جانب وزارت هستند.
البته به این نکته هم مشرف هستیم که معدود استان و شهرستانی این نامه را ارسال کرده اند که در مقایسه با استان ها و شهرستان های با جمعیت بیشتر جای سوالات زیادی را برای مشمولین و نمایندگان استانی ایجاد کرده اند.
شایان ذکر است مصوبه 95/6/3 آموزش دهندگان تجمیعی تا پایان سال 91 را شامل می شود که با رفع ابهام کلمه ی تجمیعی در ماده ی الحاقی ماده 17 این کلمه به دو نفر به بالا طبق آیین نامه تعریف گردیده است.
علی رغم ذکر یادآوری تاریخ موجود در متن قانون و لحاظ تاریخ دیگری در نامه های ارسال شده از رییس امور اداری و تشکیلات وزارت خواهشمندیم علت مندرج نمودن این تاریخ و نحوه ی محاسبه ی مندرجات در بندهای مذکور را به اطلاع آموزش دهندگان برسانند تا تحلیل بهتری از شرایط فراهم گردد.

اعتراض آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در مورد تخلف وزارت آموزش و پرورش

اعتراض آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در مورد تخلف وزارت آموزش و پرورش

اعتراض آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در مورد تخلف وزارت آموزش و پرورش

اعتراض آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در مورد تخلف وزارت آموزش و پرورش

اعتراض آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در مورد تخلف وزارت آموزش و پرورش


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید">

اعتراض آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در مورد تخلف وزارت آموزش و پرورش

شنبه, 10 آذر 1397 15:55 خوانده شده: 7050 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 0 --
حسینی ... 1397/09/10 - 18:06
سیستم استخدام مملکت مبهم هست...

جذب اولیه نهضت و پیش دبستان و...مبهم و رانتی است...

خدایا کی این بی عدالتی ها پایان خواهد یافت...
کی شفافیت در کارها انجام خواهد شد...

خدایا اگر خانواده ای پارتی نداشته باشد و نخواهد گردن پیش کس و ناکس کج کند باید چکار کند؟ باید با نون خشک و بدبختی و فلاکت زندگی کند؟ خدایا تو همه چیز را میدانی و میبینی که به اسم و عناوین مختلف چگونه حق کشی میشود...

خدایا مسئولینی که به یک نفر بله میگویند و شرایط کار را فراهم میکنند و به افراد دیگر نه میگویند چگونه کار خود را توجیه میکنتد؟؟؟


نهضتی های عزیز منظورم همه جمع شما نیست ولی در ورود به نهضت و پیش تا برسد به سابقه درست کردن و بکار گیری همه و همه ابهام دارد...

خد
پاسخ + 0 0 --
زهرا اسدی 1397/09/10 - 21:48
وزارت آموزش و پرورش در مورد چی پاسخ گو هست که دراین مورد پاسخگو باشه؟!!
پاسخ + 0 -3 --
ناشناس 1397/09/10 - 19:45
سلام چرا در حق ما اموزش دهندگان زحمت کش که با مدرک لیسانش وبالاتر هست تبعیض قائل شدین و برای ما ازمون گذاشتین
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 21:26
سلام چرا در حق ما که آموزش دهندگان کم سواد را که ثبت کامپیوتری خود را در سامانه ای چون جهاد دانشگاهی جهت آزمون را نداشتند؛ اجازه آزمون را ندادید که معلوم شود چه کسی با سوادتر است و انحصار طلبی کردید در حالی که برخی از سابقه داران شاگرد دزدی کردند و بی سوادان معرفی شده را به ما می گفتند سیستم قطع است ولی سپس به فامیلهای خود دادند که برایشان سابقه شود!

انحصار طلبی ! چه شرم آور است ! دولت‌ها چه بدبختند!! و چقدر ناتوان و عاجز! آن زمان که گنجینه‌های زمین بیرون بریزد ... تفسیری بهتر دارد!
پاسخ + +2 -3 --
آموزش دهنده ی زحمتکش 1397/09/10 - 19:48
باسلام ماآموزش دهندگان مشمول تبصره10ماده17خواهان اجرایی شدن طرح استخداممان هستیم،مگرگناه ماچیست که پس از9سال پی درپی خدمت کردن حال از گروههای مشمول دیگر جداشده ایم ودر حقمان ظلم روا می دارند؟؟؟؟استرس تاکی؟آموزش وپرورش نیازمند نیروی تازه نفس وجوان بامدارک دانشگاهی بالا می باشد نه استفاده ی مجدد از بازنشستگان.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 21:33
سلام
9 سال زمان زیادی است؟ هم آری و هم خیر؟

استرس چرا؟ الابذکرالله تطمئن القلوب، نیت خالصانه استرس آور است؟ آیا گرفتار استرین شده‌ای؟!؟

توهّم، توهین و خودخواهی نکن! شایسته سالاری نه به جوانیست و نه به بازنشستگی!
پاسخ + 0 0 --
لیلا 1399/03/29 - 00:05
سلام منم از 90 تا 93فعالیت داشتم چون تک نفر بودن جز استخدامی نشدم واقعا ظام هست تو این اوضاع خوب بود افراد باسواد و ثبت نام میکردیم تو سایتم مشخص نبود به آموزش و پرورش فریب میدادیم .
پاسخ + +2 0 --
شیرین 1397/09/10 - 19:49
تا کی تبعیض تا کی بیعدالتی و ظلم.فغان از مدیر امور اداری خراسان رضوی که اذعان کرد با جذب شما من ضرر میکنم.فغان از اداره کلی که بخشنامه را کتمان میکند.جناب آقای دکتر خدابنده مگر بخشنامه میوه و خشکبار شب عید است که به یک استان برسد و استان دیگر کمتر؟تا کی خراسان رضوی در همه چیز عقب تر از استانهای دیگر باشد.کمبود ۱۳هزار نیرو چطور جبران شد؟با بکارگیری بازنشستگان یا بستگان!مگر بازنشستگان قانون منع بکارگیری ندارند؟و یا بستگان با چه مجوزی جذب شدند؟البته در کشوری که قانون ما اجرا نشود قطعا قانون بازنشستگان هم اجرا نمیشود.
پاسخ + 0 0 --
هریس 1398/10/06 - 23:33
چرت نگو جوانان مستعد بیکار هستن و تو از بازنشسته صبحت میکنی.؟بازنشسته سی سال کار کرده بسش نیست.؟؟چون شایسته هست باید تو آخر عمرش باشه و جوان نتونه کار پیدا کنه
پاسخ + 0 0 --
اسرا سالاروند 1397/09/10 - 19:54
باسلام ووقت بخیر خدمت شما باتوجه به اینکه که از سال ۸۶آموزشیاروآموزش دهنده نهضت بودم ودر روستاهای دور افتاده تدریس کردم وتا سال ۹۴فعالیت داشتم ودرصورتی که از سال ۸۶تا۹۱که هزینه ۲۰تومن وسالی یکبار تسویه میشدیم وخرید خدمات آموزشی بودم تاکنون هیچ خبری نیست الانم باتوجه به اینکه تمام جوانیم را دراین کار گذاشتم وابانم توانای کار در هیچ ارگانی ندارم وبا مدرک کارشناسی Tوباتوجه به اینکه خودم سرپرست فرزند صغارم میباشم خواهشمندم به حق ومنصفانه تصمیم بگیرید
پاسخ + +1 0 --
ایسان 1397/09/10 - 20:02
باسلام.
بابا ما نهضتیها هم مثل همه اقشار جامعه ادم هستیم چرا هیچ کس به فکر ما اموزش دهندها نیست.سازمان اموزش پرورش به فکر استخدام نیروهای خدماتی هست به فکر اموزش دهندها نیست.اخ از بس انتظار کشیدم مردیم چرا چرا چرا به فکر استخدام ما نیستن .
پاسخ + 0 0 --
شیرین 1397/09/10 - 23:27
چقدر ذکر سن کردین؟
پاسخ + +1 0 --
ه.ب 1397/09/10 - 20:08
باسلام.چرا آموزش وپرورش مصوبه 95 رو با گذشت سه سال اجرا نمیکند وهر بار از اجرای آن شانه خالی میکند.از طرف یه آموزش دهنده زحمت کش.
پاسخ + +1 0 --
Moradi 1397/09/10 - 20:11
سلام باتشکرفراوان ازپیام درج شده ک صدای رسای ماآموزش دهتدگان بی دفاعین.....

لطفا پیگیرمشکل ما آموزش دهندگان فردبفرد محذوف شده قانون تصویب شده باشین.....ماآموزش دهندگان فردب فرد ازشانس بدمون فقط سال ۹۱تک سوادآموز بودیم ولی سالای بعدبصورت تجمیعی گروهی کلاس برگزارکرده ایم .....آیا این ظلم واجحاف درحق ما نیست
پاسخ + +1 0 --
سحر 1397/09/10 - 21:49
کدهای ما را بدهید
پاسخ + 0 -2 --
قیدرلو 1397/09/10 - 21:52
مدیران بی کفایت آموزش و
پرورش با سندسازی ها موافقند و با جذب قانونی ما مخالفند
آیا این از با کفایتی وزیر آموزش و پرورش است؟؟؟؟؟خانواده بزرگ اموزش دهندگان و خانواده های ایشان از این ظلم بزرگ جناب بطحایی و معاونان ایشان هیچ گاه نخواهند گذشت
پاسخ + 0 0 --
اموزش دهنده ام 1397/09/10 - 23:37
صدای بسیار بلندی به گوش میرسد
صدای ورشکستگی کامل وزارت آموزش وپرورش
صدای سست شدن پایه های علم آموزی
صدای فرزندان بی سواد با آموزش های آبکی
صدای حق خوریها وحق کشیهای زحمتکشان به قیمت حزب بازیها وسیاسی گریها لابیگری نمایندگان برای گرفتن سهمیه ها در هر استان هرکسی حق راگفت طرد شد وهرکسی خوش زبانی کرد جذب شد .حقوقهای دزدی شده وواریز دوسال یکبار بیمه های تبانی شده در موسسات برای نهضتی ها کم بود حق استخدامی را باهر بازی پایمال می کنند
ظلم وزارت وادارات بدلیل ورود غیر قانونی اقوام
زیر بار نرفتن ادارات برای جذب آموزش دهنده .به راستی چرااااااا
مگر از عاقبت کار نمی هراسیم
آموزش وپرورش اگراین چنین ادامه دهد طبل رسواییش طول نمی کشد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/15 - 00:12
شنیدن صدای بلند که هنر نیست
سلام ما به آنکس که صدا را در 25 سال قبل می‌شنید، سخنانی گفت و تغییر رشته ای در دانشگاه داد! اما نشنیدند و جرمش جوان بودن بود! چه زود نطفه خلف و ناخلف قلم چی ها تاسیس شد!
و امروز جرمش عبور از 40 سالگی!
یاد آنروز به خیر که با لباس خانگی و دوان دوان با گفتار زلزله زلزله از طبقات آپارتمان به بیرون پرید و مردم کوچه فکر کردند که دیوانه شده تا صدای سیما وقوع 3.7 ریشتر را با لرزه نگارها اعلام کرد و مردم محله دیدند که تنها فرد دیوانه تنها عاقل! صاحب ادراک بوده!
چه تلخ بود پائیز 96 ، که کسی احتمالاً از مشاور وزیر خواست راهی برای معرفی به مصاحبه بیابد! و آپ چه قانونمند و متکبرانه به او پاسخ داد و برخی از پیشنهادات او را رد کرد! هنگامی که به پایین وزارتخانه رسید با تکیه کردن بر ستون هایش به یاد حضرت فاطمه(س) افتاد! ... چه بسا زلزله تهران تا وقتی مقرر به تعویق افتاده!... زلزله سیلی محکم ورشکستگی!... و چه زود خبر زلزله کرمانشاهان منتشر شد و آیا در آیات الهی عبرت هایی نیست!... از خدا می‌خواهم دعای ادریس(نبی) را فهم کنم!
پاسخ + +1 0 --
میثمی 1397/09/10 - 21:55
ما از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می خواهیم که این وزیر بی فایده ی دست نشانده را استیضاح کنند.
پاسخ + 0 0 --
م 1397/09/10 - 23:38
مگر لابیگری می کزارد الان فرصت برای فرزندانشان آماده شده
پاسخ + 0 0 --
احتشام 1397/09/10 - 21:58
چه کسی در وزارت آموزش و پرورش مانع جذب آموزش دهندگان است؟ آیا اکنون که آقای چهاربند بازشنست شده اند باز هم بهانه ای هست؟
با یک نفر در نهضت سواداموزی مشکل دارید چرا آینده چند هزار نفر را به فنا می دهید؟
باید به ما چاسخ دهید که مشکل شما با ما چیست؟
چرا قایم موشک بازی می کنید جناب محمدزاده؟
اگر خجالت می کشید با آقای الهیار روبنده بیندازید و به جای هم پیمان شدن با لابی گر ها کمی هم به فکر رضای خدا باشید
پاسخ + 0 0 --
رضا 1397/09/10 - 23:39
چهاربند وامثال ایشان عاقبت خود را تباه کردند با دروغها وحقه بازیها
پاسخ + 0 0 --
ویسا 1397/09/10 - 22:02
در این کردستان خراب شده چه خبر است؟
ما کوردیم ولی اونقدر غیرت داریم که محکم بگوییم این وزارت خانه ارزش ندارد.
وزیرش خانه خراب کن است. ما که می بینیم چه می کند. نماینده ما کم با شما صحبت کرد؟
ما را بازی دادید؟
پاسخ + +1 0 --
مرادبیگی 1397/09/10 - 22:05
آقای باقرزاده
الان شما کجایید؟
چرا سکوت کردید؟
یک ماه دیگه مای حرف می زنی که کار از کار گذشته؟
الان باید از ما دفاع کنید.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/11 - 18:49
ایشان و معاونت های استان ها الان مشهد مقدس دعاگوی شما هستند. امام رضا (ع) هم پشتوانه وزارت و معاونان است.
پس لابد واقعا کسی شما آموزش دهندگان را نمی خواهد
زیاد زحمت نکشید
بروید دنبال زندگیتان
اگر واقعا به عمر و جوانیتان ارزش قائلید
پاسخ + 0 0 --
بهشتی 1397/09/10 - 22:07
سلام.من آموزش دهنده ارسال ۸۷_۸۸درنهضت مشغول هستم.از دولت مردان عزیز خواهشمندم به فکر خاک خوردن وزحمت کشان صحنه نهضت سواد آموزی باشند.این نیروها مرتب هراز مدتی کلاس های ضمن خدمت می‌گذرانند با موضوعات مختلف.وبسیار زحمت کش.نگه داشت افراد بزرگسال درکلاس هنر بزرگ،وآموزش افراد بزرگسال،که به فرموده حضرت علی(ع):آموزش دربزرگسالی مانند نوشتن روی آب است.ولی با این حال آموزش به این افراد هنری بزرگترست.ومتاسفانه سیستم آموزش درام.زش وپرورش طبق مشاهدات بسیار ضعیف ست.پس چرا از این زحمت کشان باتجربه در سیستم آموزش مدارس استفاده نمی‌کنند.چندین سال ست که تبصره ۱۰ماده ۱۷تصویب شده را اجرا نمی کنند.بشدت خواستار اجرایی شدن این مصوبه هستیم.تا حق تضعیف شده آموزش دهندگان هم احیا شود.امیدوارم عدالت در جامعه اجرایی شود.انشالله.درضمن ماهم ایرانی هستیم و دلسوز.برای ما فکری بکنید.
پاسخ + +1 0 --
شهریار 1397/09/10 - 22:11
امیدوارم مسئولین دست از سردرگمی آموزش دهندگان بردارند. اینان هم باهوشند و هم با سواد. لااقل برای حقشان تلاششان را می کنند. مسلما در آموزش و پرورش هم تلاش خود را خواهند داشت.
استان ها همکاری کنند و برای این همکاران جوان و پیگیر شرایط را مهیا کنند. همه ی استان های کشور کمبود نیرو را دارند و هیچ نیرویی با تجربه تر از این نیروها را در این وضعیت برای جبران جاهای خالی نمی توانند پیدا کنند. علاقه و مهارت برخی از این آموزش دهنده ها به تدریس و تعلیم و تربیت ستودنی ست.
پاسخ + 0 0 --
رضا 1397/09/10 - 23:40
تشکر از شما
پاسخ + 0 0 --
بهشتی 1397/09/10 - 22:11
سلام.ما آموزش دهندگان بشدت درخواست اجرایی شدن تبصره ۱۰ماده۱۷هستیم.ما هم ایرانی هستیم.زحمت کش ودلسوز وگمنام.به فریادما برسید.ما کار بزرگی از دولت نمی‌خواهیم.فقط مارو استخدام کنند.
پاسخ + +1 0 --
ر.صمدباغی 1397/09/10 - 22:15
آقای میرزاده
لطفا دست از سر ما بردار
بگذارید به درد خودمان بسوزیم. نمک به زخم نریز.
خجالت می کشیم از داشتن نمایندگانی چون شما
پاسخ + 0 0 --
آموزش دهنده 1397/09/10 - 23:43
مگر میرزاده تنهاست
پس آقای دکتر عارف وحاج بابایی ولاشکی
خانم سعیدی واولاد قباد.اقای چهاربند ووزیر محترم
ودرمرحله آخر رییس ادارات ومعاونتهای ناکارآمد
از آموزش دهندگان حمایت کردند ؟؟؟؟؟؟؟
بهانه بودجه
بی سوادی .سن وسنوات و......
برای سر پوش گذاشتن روی مخالفتهاشان
پاسخ + +1 0 --
هما 1397/09/10 - 22:22
آیا داشتن ملّت کم سواد ولی با شرف بهتر است یا داشتن متولیان بی سواد ولی دزد و غارت گر؟
بالاخره این هم یک سوال است. نمی شود گفت در لیست سوالات نباشد یا جوابی به آن داده نشود.


اگر جواب نامه ها و بسیاری از سوالات مردم از سوی مسئولین داده نمی شود دلیلش تنها مجال نداشتن یا در خور پاسخ دادن نبودن نیست بلکه از توجه نکردن به صورت سوال و نامه و درخواست ، نشأت می گیرد .خواندن برخی سوالات درد دارد. آخ گفتنش هم ننگ دارد. اما شاید این را نمی توانند بگویند که اگر خدشه را خطشه می نویسند و یا نابسامانی و دردمنشانه را اشتباه تلفظ می کنند به این علت است که زیاد به مهارت های زندگی نپرداخته اند و از بس گره در کار خلق خدا انداخته اند در نوشتار و گفتارشان دچار اختلال شده اند.
آموزش و پرورش باید به این موضوع بسیار توجه کند و همواره مراقب باشد که کسی در نوشتن ، غلط املایی نداشته باشد. در بیانش هم تپق نزند. دانش آموزان می بینند.
پاسخ + 0 0 --
هما 1397/09/10 - 22:24
خانواده ها گوشزد می کنند. بی سوادهای مملکت گیج می شوند که کدامین صحیح است. مشکلات یکی پس از دیگری با یک غلط املایی ایجاد می شود و ممکن است سالیان دراز طول بکشد تا این غلط برطرف شود.
آری یا خیر!
خوب دقّت کنید . حتی انتخاب یک کلمه اشتباه من و شما هم می تواند برای خوشبختی یا بدبختی تمام عمر یک ملت کافی باشد.
ما انسان ها دو سر داریم . یک سر پنبه و یک سر شمشیر. با کسی که از ما اطاعت کند پنبه ایم. کسی که با ما نسازد ، با وی شمشیریم.

الان وزارت آموزش و پرورش با ما سر جنگ است یا سازگاری؟
پاسخ + 0 0 --
پورمهر 1397/09/11 - 06:08
بطحایی برای ما شناخته شده است
خیلی خوب او را می شناسیم
نمایندگان مجلس از او بدترند
وگرنه یک اجنبی تر از خود را بر آموزش و پرورش نمی گماردند.
اگرچه هزار وزیر هم در این وزارت خانه ویران شده پا بگذارند تا وقتی امثال ... و ... و ... رفع زحمت نمی کنند و فرهنگیان باید زجر بکشند.
بی لیاقتند
بی لیاقت
و ما باید تاسف بخوریم که جامعه فرهنگیان نشستند که اینان اینگونه بتازند.
پاسخ + +1 0 --
احتشام 1397/09/10 - 22:26
چه کسی در وزارت آموزش و پرورش مانع جذب آموزش دهندگان است؟ آیا اکنون که آقای چهاربند بازنشست شده اند باز هم بهانه ای هست؟
با یک نفر در نهضت سوادآموزی مشکل دارید چرا آینده چند هزار نفر را به فنا می دهید؟
باید به ما پاسخ دهید که مشکل شما با ما چیست؟
چرا قایم موشک بازی می کنید جناب محمدزاده؟
اگر خجالت می کشید با آقای الهیار روبنده بیندازید و به جای هم پیمان شدن با لابی گر ها کمی هم به فکر رضای خدا باشید
پاسخ + 0 0 --
شیرین 1397/09/11 - 07:34
حرف ما و درد ما غلط املایی نیست و نبوده که عینک ذره بین به چشم زده و خواهان بدگویی و بداندیشی با تمام توان برای آموزش دهندگان هستید.ه تنها شما که جزیی کوچک و نادیده انگاشته اید حتی مسئولین که با اوردن نامه هایی که غلط املایی درآن بود و نسبت دادن به آموزش دهندگان،در پی رسوایی خود بودند.تا بهانه ای برای عدم حق قانونی آنان داشته باشند.
پاسخ + 0 0 --
ژاله 1397/09/10 - 22:28
امیدوارم خدا به زمین گرمشون بزنه اونایی که نهضتیهارو اینقدر خوار میبینن خوار دنیا واخرت بشن .به چه جرمی مستحق اینهمه عذابیم تا کی مشقت وسختی واستثمار.چرا مارو شهروند درجه دوم حساب میکنن بعد میرن میگن تبعیض نژادی در فلان کشور وفلان چیز بزرگنمایی میکنن کاش این تبعیض رو درکشور خودشونم بزرگنمایی میکردن ومیگفتن که چه خفتی میدن نیروهای اموزش دهنده رو واصلا جزوی از مجموعه ی مملکت حساب نمیکنن مالیات کسر میشه بیشتر از بقیه ی نهادها اونموقع مام جزو این مملکتیم ولی وقت استخدام که میشه ژن خوبارو جذب میکنن.ایهاالناس هیهات من الذله مسلمونا نامروتها مام جزو این مملکتیم اینقدر در حق این قشر مظلوم ظلم نکنید.دریابید مارو که مستحق تر از مردم فلسطین ویمن نیاز به توجه دولتمردامون داریم
پاسخ + +2 0 --
ژاله 1397/09/10 - 22:40
وقتی جناب اقای باقرزاده علاقه ای به شنیدن درد ودلهای ما نداره وتسلیم محض عده ای ...هستند از کی دیگه توقع دارین صداتونو به گوش مسئولین برسونه ما همیشه برا اونا شهروند درجه دوم محسوب میشیم .این تبعیض رو هم رسانه ای کنید انچنانکه تبعیضات دیگر کشورها رو بزرگنمایی میکنید.کدومتون جرات داره پاشه از حق ما دفاع کنه .فقط میتونم بگم خدا ازتون نگذره که اینقدر مارو خفت میدین وهر بار به بهونه های واهی مارو پس میزنین
پاسخ + +1 0 --
آموزش دهنده سیستان 1397/09/10 - 22:50
آقای باقرزاده
سلام
از شما تقاضا داریم با دکتر بطحایی صحبت کنید تا ما را از این بلاتکلیفی خارج کنند. اگر ادارات کلاس های ما را حذف نمی کردند به تهران می آمدیم. ما را درک کنید. الان نباید حق ما ضایع شود.
پاسخ + +2 0 --
همتی 1397/09/10 - 23:17
با سلام و احترام
ظاهرا آموزش و پرورش به نیروهای با تجربه، ماهر و دارای فن بیان و صلاحیت حرفه ای آموزش دهنده نیاز ندارد و ترجیح می دهد از نیروی بی تجربه که با پرونده سازی ورود کرده است و کلاس درس اداره نکرده برای اجرای سند تحول بنیادین را پیش ببرد! آموزش و پرورش از کسانی که حرفی برای گفتن دارند بیزار است. امیدوارم مسئولین وزارت به این امر مهم توجه کنند که استدلال در آموزش و پرورش حرف اول را می زند و آموزش دهنده
خواهان این است که وزارت استدلال و برهان خود را از عدم اجرای قانون 95 برای این گروه بعد از سه سال دور زدن قانون بیان کند. با سپاس همتی آموزش دهنده مشمول قانون
پاسخ + 0 0 --
مهدی 1397/09/10 - 23:50
از وزیر محترم آقای بطحایی در جایگاه اصلی آموزش وپرورش خواستاراجرای صحیح وبدون نقص قانون هستیم تا عادلانه برای ۴گروه بامدیریت دقیق رضای خدارا در نظر داشته وبا همکاری معاون محترمشان اجازه پایمال شدن حقی را ندهند .مطمئن هستیم در سیستم دقیق نهضت تمام مسائل واضح ودقیق برای دکتر باقرزاده وجود دارد .پس برای آمار دقیق و ضایع نشدن حقی باهماهنگی سازمان نهضت سواد آموزی جلو افرادی که به اسم‌نهضتی ادارات وارد کردند را بگیرید چراکه پیش دبستانیها وحق التدریسان زیادی دیدیم حتی بدون یک روز حضور در کلاس درس الان با پرونده سازی جذب شدند بماند که همکاریهای پرونده سازیها باگرفتن مبالغ هنگفت صورت می گرفت وارزش یابی وعملکرد وزارت همچنان درخواب شیرین بسر می برد
پاسخ + +1 0 --
مهدی 1397/09/11 - 00:13
حتشکر فراوان ازرسانه صدای معلم واقای پور سلیمان عزیز
پاسخ + +2 -1 --
آموزش دهنده نهضت سوا 1397/09/11 - 00:18
باعرض سلام و ادب
با صلوات بر محمد (ص) و خاندان پاکش
معلمی شغل انبیاء ست
نبی اکرم (ص) پاداش اسیر را بر سوادآموزی نهادند
ما سوادآموزها (آموزش دهندگان) خواستار آزادی از قید و بند این ناحقی ها و خلف وعده ها هستیم
افراد تحصیل کرده و باسابقه را معطل افراد بی تجربه کردن و رونمایی از قدرت پارتی بازی ، ناعدالتی و ظلم آشکار ست.
خداوند سبحان بارها برای مسلمانان داستان و سرنوشت ظالمان و ناعادلان را در کتابی (قرآن)که جز برای عبرت آموزی انسان نازل نشده ، عنوان کرده است
حال از انسان مسلمان و معلم که معتقد به قدرت و یکتایی وروردگار است چه انتظاری جز دفاع از حق و حقانیت میتوان داشت؟!
یا رب نظر تو برنگردد هرگز
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 21:46
معلمی شغل انبیاء است
نبی شاگرد دزد نیست
آیا از نظر نبی؛ شایسته سالاری به تجمیعی بودن و فرد بفرد است؟
...
حال از انسان مسلمان و معلم که معتقد به قدرت و یکتایی وروردگار است چه انتظاری جز دفاع از حق و حقانیت میتوان داشت؟! هیچ انتظاری جز امید بستن به حقوق آخر ماه نمی‌توان داشت
پاسخ + +1 -2 --
مظلوم 1397/09/11 - 01:48
امام حسین ع روز عاشورا موقع وداع با امام سجاد ع فرمودند بترس از آه مظلومی که جز خدا یاوری ندارد
جناب وزیر آموزش و پرورش شمایی که ادعا میکنید پیرو امام علی ع هستین چرا دارین حق ما را پایمال میکنید به والله آه این نهضتی دامن خودت و خانوادت رو خواهد گرفت خداوند ازتون نگذره یعنی هر این قانون که تصویب شده چرته مثل حرفهای خودتون
بخدا شما یزیدی هستین ما که دیگه نمیدونیم شکایتمون رو پیش کی ببریم فقط خداوند ریشه ظلم را بخشکاند انشالله
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 21:49
پیامبر(ص) فرمودند: دعای مظلومی که ظلمی مشابه را به دیگری انجام داده مستجاب نمی‌شود
پاسخ + +1 -2 --
محمدی 1397/09/11 - 02:23
سلام و دورود
امروز لابی گری و رابطه بر صلاحیت و ضابطه حاکم است! وقتی سیستم آموزشی و پروشی کشوری به این معضل دچار شود دیگر باید منتظر فروپاشی سیستم پرورش نسل و فرهنگ نشست! مسئولین آموزش و پرورش ظلم و تبعیصتان از حد گذشته است! در آموزش و پرورش تجارت دردناک پرونده سازی با گرفتن پولهای هنگفت و ورود افراد نالایق ظلم بزرگی در حق جهادگران آموزش دهنده و نسل در حال تحصیل جامعه است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 21:54
رابطه اگر حقوقی باشد به (بهتر) که ضابطه غیرحقوقی باشد!

مثل ضابطه امتیاز شاغل قراردادی یا مثل انحصار شرکت در آزمون جهاد دانشگاهی جهت نهضت از بین سابقه داران!
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1397/09/11 - 05:35
تفویض اختیار مدیر کل استان ما را کلاغ برده
حیله گرانی هستند این مدیران که هزار روباه را به جرم مکر ساقط کنید از حیله گری و خدانشناسی برخی از این افراد کم نمی کند.
بگیرید فرم های شش امضا را و به اسم پیش دبستانی جعل کنید تا بترکید.
آن وقت اگر قیامتی باشد شما می مانید و زبان درازتان و ما که از حق الناس نمی گذریم.
حوزه های علمیه آموزش و پرورش را بگیرند مشکلی نیست. ولی نیروهای نهضت که به لطف تلاششان به اینجا رسیده اند نه!
راست می گویند خدا برای تنبل می سازد.
شکم گنده کن
پیشرفت کن.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 22:20
بار الهی به حق آن جوانی که موالیش را در خواب یا بیداری ملاقات کرد و به جرم عبور از 40 سالگی در دولت کم تدبیری و ناامیدی به مصاحبه استخدامی سال 96 معرفی نشد! و به دلیل واهی دیگری در سال 94 رد شد و در سال 89 در دولت بی‌نظمی و پارتی‌بازی کارنامه آزمون نگرفت و در دهه 70 و 80 مشغول رفع بی‌نظمی‌هایی در دولت سیاسی کاری شد تا اینکه آیت شاهرودی دستور تسهیل مرخصی به زندانیان برای رفع مشکلاتشان را داد و خیال مردمی را برای کمک کردن به مردمی دیگر آسوده نمود و گوش زمین را ناشنواتر از گوش آسمان ندید! بترکند و خواهند ترکید؛ شاید آن زمان که بفروش برسد!
مگر نمی‌دانی پسر وزیر روحانیست؟
مگر نمی‌دانی در سال فلان در فلان آزمون استخدامی در فلان دستگاه اجرایی یک غیر روحانی نمره آورد پس در آزمون سال بعد شرط گذاشتند که شرکت کننده در فلان کد رشته انحصاراً باید روحانی باشد!
سلام به حضرت فاطمه معصومه(س) و سید جمال الدین اسد آبادی و ... کات
پاسخ + +2 -2 --
انسی 1397/09/11 - 11:22
سلام تو این دوره زمونه همه چیز با پارتی بازی بوده و گرنه خواهر بنده با مدرک فوق لیسانس ریاضی محض با معدل ۱۹ که می تونسته برای جامعه بسیار مفید باشه و من با مدرک لیسانس که ۶ سال تو پیش دبستانی و چندین سال تو نهضت همکاری داشتم حالا باید خودم برم توی هتلها خانه داری و کلفتی کنم و خواهر خانه داری کنه ،ای کاش ما هم پارتی داشتیم ای کاااااش
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 22:49
کاش پایانی دارد چون آش و

یه تومن بده آش به همین خیال باش و

باش نیز پایانی دارد چون آش!

دولتی حبتر و دولتی ابتر!

سلام بر آنکس که بیش از یک فوق لیسانس دارد! و با وجود اینکه ریاضی را از طریق تمرین و مطالعه آزاد به خوبی می‎داند شاید در فکر گرفتن فوق لیسانس ریاضی نیز شود! چون پس از اینکه آپ در جذب او بی محلی کرد و مشغول حق التدریس در دانشگاه شد دید که چگونه دانشجویان توانایی حل دستگاه دو معادله و دو مجهول را ندارد!! و یا دانشجویان دوره دکتری برای رفع اشکال ریاضی پیش او می‌آمدند! چه بد که به دلیل نداشتن ارشد ریاضی حق تدریس ریاضی ندارد!
چه بدند هر دو وزارتخانه و چه بدتر است آپ! هرگاه که به دانش آموزان آزادانه تدریس می‌کند! و تجدیدی‌ها خود را به سهولت رفع تجدیدی می‌بینند، ناخودآگاه آپ را بر بقای توهّم در جذب نیرو نفرین می‌کنند! بار الهی از نفرین‌ها می‌ترسم، مبادا دودش دیگری را که ظلمی نکرده بگیرد!
مسلماً در جامعه‌ای که گوش‌ها ناشنوا شود و فتنه ناشنوا رواج یابد و امر بمعروف و نهی از منکر به حق یا بنا حق ترک شود! دودش همه را می‌گیرد!
پاسخ + +4 -2 --
فرزاد 1397/09/11 - 18:18
آموزش دهندگان روزی خواهند فهمید که باقرزاده و مشاورانش در حقشان چه بی عدالتی کردند
اکنون هم نشانه هایش هست. ولی باز هم آموزش دهندگان درک نمی کنند.
قرادتی که جای خود دارد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 22:55
ناشی جان ، اقرار کردی که آموزش دهندگان درک ندارد؟!

و شما صاحب ادراک آنان هستی؟

پس برایشان حقی قائل باشیم؟

آری از پیش اکثر نشانه‌ها بود!!! از جمله درک آنان و درک اینان!!
پاسخ + +3 -3 --
سکوت 1397/09/12 - 01:13
سکوت کنید ببینید ودم نزنید جناب اقای باقرزاده.این سکوت شما نسبت به این بی عدالتی محض در ذهن وخاطر تمام اموزش دهندگان خواهد ماند.در کشور ما دم از حقوق بشر حقوق شهروندی حقوق اسلامی وهزاران حقوق دیگر بسیار میزنند ولی حق پایمال شده ی مارا کسی نخواست ببیند.جناب اقای بطحایی ناله ونفرین هزاران اموزش دهنده را بدرقه ی راه زندگیتان کردین.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 23:03
از نفرین موش که او را دیده‌اند و می‌بینند گربه نمی‌میرد!

ولی از نفرین مورچه می‌میرد!

برو و قدرت دعای مورچه را در نهج الفصاحه مطالعه کن!

سلام بر مکاشفات کربلایی محمد کاظم ساروقی!
پاسخ + +2 -1 --
فاطمه 1397/09/12 - 07:41
این همه دواندن های الکی ،حق را ناحق کردن ، عمر جوان مملکت را که سرمایه می نامیدید حیف و میل کردن
سرمایه گذار های خوبی نبودید
پیشرفت درستی نخواهید کرد
آموزش هر کشور حرف اول پیشرفت را در هر زمینه ای میزند ، چه بخواهید چه نخواهید.
هر دفعه با عناوین مختلف نیرو وارد بدنه آموزش و پروش مجاز ست ولی ورود آموزش دهنده ی توانا که در بدترین شرایط با کمترین حق الزحمه و بدون مزایا ، ایثار در راه پیشرفت میهن عزیزش دارد ، ممنوع است.

بارها و بارها اخذ مدرک و سند برای اثبات سنوات آموزش دهنده شده
یکبار شما با سند و مستند به آموزش دهنده ، برتری و شاخصه ی اولویت دیگر گروهها و افراد آزاد و بی سابقه ارائه دهید
دلیل این همه تبعیض و دسته بندی ها را رونمایی کنید

آیا از دانشگاه هایی که فارغ التحصیل شدیم ناراضی هستید؟؟
آیا از سابقه و تجربه ی بالای آموزشی در بدترین شرایط و با کمترین امکانات ناراضی هستید؟
آیا از جذب قانونی و و بدون پرونده سازی ناراضی هستید ؟
حداقل بدانیم به دلیل کدام گناه نکرده مجازات میشویم
این حداقل حق آموزش دهندگان است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 23:05
به جرم قانون پرستی!
پاسخ + +3 -1 --
احسان 1397/09/12 - 08:10
ما از وزارت آموزش و پروش انتظار داریم به قول و وعده های خود عمل کند
مصوبه ی 95، در سال سوم تحصیلی خود قرار دارد ولی یک آموزش دهنده بکارگیری نشده هنوز
ماده 19 و 20 قانون اساسی تاکید بر مساوات اقشار مختلف با هر نژاد و قومیتی داره
با سلیقگی اجرا کردن قانون لازم الاجرای مصوبه ی 95 که حق التدریسی ما را رقم میزند، نقض قانونه
نقض قانون توسط وزارت آموزش و پروش صورت گرفته

ما از نمایندگان مجلس در قوه ی مقننه خواستار نظارت دقیق هستیم

مطالبه ی حق قانونی داریم
وکلای ملت سکوت نکنند
موکلین شما محق بوده و هستند
کوتاهی در احقاق حق نکنید
باتشکر
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 23:22
از وزارت آموزش و پرورش انتظار بی جایی داشته ای!

این وزارت خانه از قبل از انقلاب تا کنون در جذب نیرو در توهّم سیر می‌کرده و می‌کند!!

میوۀ نقض قانون جدید از نقص قانون قدیم بوجود آمده! معیوب و کخ خورده!

از نمایندگان مجلس در خواست نظارت بر کخ ها را داری! مگر بیکارند! آنها باید به فکر جمع کردن پول در دورۀ بعدی باشند! یا به مسجد جامعی 10 میلیون بدهند یا به مسجدی نیم میلیون یا به مدرسه‌ای 5 میلیون! مبادا مسئول کانون مسجدی طرح رایگان و انقلابی برای تبلیغات پیاده کند که مسجد ورشکست خواهد شد! و مبادا از روی لج‌ بازی در انتخابات شرکت نکنی ! یا جو گیر شوی ! یا در انتخاب و احترام به کسی که با استدلال قوی برای نجات تو آمده بی‌توجهی کنی! و رفیق و هم محلیت را ترجیح ده! نماینده ای که در دور دست ها به خوبی قضاوت کند بهتر از نماینده ای نیست که نزدیک باشد و عاجز از فهم عدالت؟ و یا خود باخته؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 23:35
اصلاح می کنم ده نه دهی!
پاسخ + +2 0 --
آموزش دهنده تجمیعی 1397/09/12 - 09:37
کدهای آموزش دهندگان را تحویل بدهید
ما کدهایمان را میخواهیم
باسلام و عرض ادب
نیاز نیروی وزارت آپ از گروه چهارم (آموزش دهنده) بر اساس قانون تامین شود
مجلس محترم تا تعیین تکلیف ما و اجرای قانون از آزمون آزاد جلوگیری کند
تناقض ها کافی ست
کدهای آموزش دهندگان تجمیعی مشمول قانون را بدهید
دانش پروری بدون عدالت محوری مضر و زیانبار ست. عدالت را برای گروه چهارم اعمال کنید همه فرزندان این خاک و بوم هستیم
پاسخ + +1 0 --
باربد 1397/09/12 - 22:24
هر چی می کشیم از الهیارترکمنه و محمدزاده و چهاربند
حالا هم که بهتون هشدار داده که فشار بهش نیارید.
اسشون در حد سواد خودش را میخواد در دم و دستگاه.
شماها که از آلبرتا مدرک ندارید که جذبتون کنه.
برید از اون مدرک ها بگیرید بیارید ببینید چطوری مثل دوست و رفیق هاش چطوری تحویلتون می گیره
پاسخ + 0 -1 --
نرگس کارگری 1397/09/13 - 19:30
امیدواریم که اقای بطحایی بر سر قولی که به ما داده اند باشند و برای اجرای قانون و جلوگیری از هرگونه ضرر در زمان نفع ، آموزش دهندگان را برای رسیدن به حقی که قانون برایشان قائل شده است محروم نسازند.
معلم بودن با وجود مشکلاتی که اکنون آموزش و پرورش دارد برای ما طمع محسوب نمی شود و تنها علاقه و توانایی آموزش ما را در این مسیر نگاه داشته است. اگر قرار باشد این گونه زحمات و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی ما نادیده انگاشته شود ، سوء تدبیر در مدیریت است. وقتی به همه استان ها تفویض اختیار داده شده است ، انتظار می رود با به هم ریختگی اوضاع دست پاچگی را به استان های محروم هدیه کنیم تا سکوتی برای استان های دیگر باشد.
این بخشنامه را سراسری اجرا کنید.
شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی از این به هم ریختگی باید از دولت و وزارت توضیح بخواهند و بیش از این به اختلافات دامن نزنند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/14 - 23:26
اجرای استانهای دیگر نیز خارج از اشکال نیست! تحقیق کنید ببینید چگونه اجرا می کنند!
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1397/09/15 - 15:06
لعنت خدا بر این آموزش و پرورش
وقتی پول می خواهند ما مردمی عزیزیم!
وقتی برخی برنامه ها را اجرا می کنند هنرمندی برای اجرای بهتر برنامه میانشان نیست! و از بیرون آپ یاری می خواهد!
و چقدر دانش آموز کم سواد تربیت می کنند! و وقتی به آنها آموزش می دهیم ضعف شدید آنها را می بینیم! و وقتی نمره قبولی می گیرند یا در مسابقه ای در منطقه .... آه و افسوس برای آپ همان بد اخلاقی ها بهتر است!
چقدر رفتار غیرانسانی که حاضر نشدند رزومه فعالیت های فوق برنامه در مدارس را تائید کنند! آیا پس از یک دهه توانستند آنچه انجام می دادیم انجام دهند؟! در سال 89 گفتند فعالیت خود را تعطیل کنید و از مدرسه بیرون ببرید، مبادا فردا ادعای استخدام شدن کنید!! چقدر نادان آیا بهتر و توانمندتر پیدا کردند؟! پس چرا در سال 94 به دفعات انگشت شمار در مدرسه دولتی دعوت به همکاری کردند!
آیا شایستگان فقط همان 4 گروهند؟
خداوندا مرگ آموزش و پرورش و زلزله ورشکست کننده را از تو در وقت مقرر طلب می کنم! مگر تجدید نظر کنند
...
پاسخ + 0 0 --
ازموزش دهندهشهرستان 1397/09/16 - 12:05
باسلام ودعای خیر..مسولین محترم وزارت آموزش وپرورش چرا مصوبه 95در حق ما نهضتی ها اجرا نمیکنند.مگر ما فرزندان این مملکت نیستیم.شهید هم از خانواده ما شده.و خانواده شهدا هم هستیم..آیا الناس تو رو به روح پاک شهدا دیگر تبعیض ناعدالتی بس است.
پاسخ + 0 0 --
از استان ا.ع.شهرستان 1397/09/16 - 12:26
مسولین محترم وزارت آموزش وپرورش باسلام ودعای خیر.چرا مصوبه 95در حق ما آموزش دهند گان اجرا نمی فرمائید...مگر ما فرزندان جنگ هستیم...واز زحمت کشان عرصه علم و سواد آموزی.سه مه از مدارس میگذرد هنوز بلا تکلیفی و وعده وعید های پوچ وتو خالی...
پاسخ + 0 0 --
از استان ا.ع.شهرستان 1397/09/16 - 12:48
ما فرزندان جنگ هستیم واز زحمت کشان نهضت سواد اموری حضرت امام خمینی (ره)
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/10/29 - 18:00
با سلام چرا آموزش دهندگان نهضت بعد از سال 92 وارد شدند اجازه نمیدن آزمون داخلی شرکت کنن همه کارشناسی دارند و بعضی عضو سازمان حمایتی هستند بیسواد نیست به دیوار درس بدیم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/10/29 - 18:02
با سلام خواهشمندیم از مسئولین دولت امید اجازه بدن همه ی نهضتی ها که کارشناسی دارند آزمون داخلی شرکت کنن بیسواد نیست به دیوار درس بدیم
پاسخ + 0 0 --
عباس 1398/03/13 - 09:11
با سلام
چرا دانشگاه فرهنگیان با وجود این همه لیسانس مرتبط وبیکار باید دانشجو معلم بگیرند که تا 4سال به در شان نخورند وماهانه حدود60میلیارد هزینه کنند ونتیجه اش بیکار کردن ما لیسانس ها باشد وحتی سن ما هم از استخدام بگذرد وراحت حق مان ضایع شود آیا این سوءمدیریت نیست که بایک تیر هم اشتغال و هم اقتصاد نابود گردد؟
پاسخ + 0 0 --
عباس 1398/03/13 - 09:15
اگر آموزش وپرورش می خواست از سال 90یک استخدام درست داشته باشد از بین لیسانس ها ،الان سن ما از استخدام نمی گذشت که مجاز به شرکت نباشیم وعمر خود را تلف شده ببینیم-اینجا کمیسیون آموزش ودولت باید جواب این جنایت را بدهد نه ما که بالای 35 سال شدیم.
پاسخ + 0 0 --
عباس 1398/03/13 - 09:18
اگر ما اعتراض نکنیم ممکن است از افغانستان بیسواد بگیرند و در دانشگاه مقدسشان لیسانس کنند ومعلم شوند ولی از ما لیسانس ها ونهضتی ها ی کشور خودشان استفاده نکنند،این است وکلای ما در دولت ومجلس،بعد می گویند ما دغدغه بیکاری را داریم.هنوز تعریف درستی از بیکار ندارند قراره در خوابشان بیکاری را حل کنند.
پاسخ + 0 0 --
عباس 1398/03/13 - 09:22
بهترین راه استخدام معلم ماده28 بوده وهست که ظرف یکسال معلم مورد نیازشان تامین وبا هزینه خیلی کمتر مشکل حل می شد سن ما هم نمی گذشت حالا،با نهضت هم همکاری کردیم باز آزمون داخلی می گذارند با کلی شرایط و محدودیت های بی اساس.
در جریان بحران بیکاری که نیستند مدیران وبرنامه ریزان چون خودشان این شرایط را تجربه نفرمودند که درک کنند.
پاسخ + 0 0 --
عباس 1398/03/13 - 09:27
نیروی نهضتی یعنی نیرویی که به بیگاری گرفته می شود وحق هیچ پیگیری ندارد ،دانشجو معلم نیرویی که با یک آزمون سراسری به راحتی وارد دانشگاه شون شده وهمان دروس 10سال قبل مارو با کیفیت وکمیت خیلی کمتر با دریافت حقوق وبیمه ومعافیت سربازی طی میکند وبلافاصله معلم می گردد ولیسانس های دهه شصتی برلب چاه نشینند وخود را در چاه اندازند ومسئولان مربوطه پوز دانشگاه فرهنگیانشون را بدهند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/04/14 - 09:30
سلام با احترام ب همه نیروهای نهضتی
دوستان شما وظیفه تون تدریس افراد بیسواد بزرگسال هست چرا انتظار جذب بعنوان معلم ابتدایی دارید بااینکه خودتون هم میدونید تخصص اینکار را ندارید .اگر خیلی ادعا دارید در ازمون استخدامی شرکت کنید تا ببینیم چند مرده حلاجید؟ انسان باتوجه به استعداد وشایستگی هایش باید وظیفه ای را برعهده بگیره صرف دوکدملی ثبت سامانه کردن نیخواهید به حرفه فنی معلمی دست پیدا کنید .از عقل بدور است.بنظرم وزارت آموزش وپرورش اگر این کار را بکند به بچه های ما که قراره زیر دست اینها آموزش ببینه خیانت کرده است.متشکرم صرفا نظرم بود امیدوارم برداشت سو نشه
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/04/14 - 09:33
اون وقت که ما کنکور داشتیم تربیت معلم نگرفتن بابهترین معدل .حیف شدم الان با کمبود نیرو مواجه شدن .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/05/17 - 15:29
سلام به نظر من استخدام افراد نهضتی ظلم هست آخه مگااونا تخصص ویژه ای در رابطه با ابتدایی دارند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/06/12 - 13:18
با سلام و تسلیت به مناسبت ایام عزاداری امام حسین ع و یاران وفادارش نهضتی های تحصیلکرده ما زحمت کشیدن اگه قرار بر استخدام نهضتی ها نیست خوب هر کس پنجم خوانده به بیسواد درس بده چرا فارق التحصیل دانشگاه میخوان بعد اینکه آزمون استخدامی رشته تکنولوژی نرم افزار اصلا نبود یا دونفر میخواستن چطور همه استخدام بشن از مسئولین خواهشمندیم نهضتی که کارشناسی داره سه سال درس داده استخدام بشه تشکر
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/06/12 - 13:22
با سلام تدریس ابتدایی تخصص نمیخواد والا پزشکان قدیم ما تو مکتبخانه درس خواندن ابتدایی درس دادن دیگه چیه که اسم تخصص میارید به نهضتی حسادت میکنن هزار دوره ضمن خدمت دیدیم ما تدریس بیسواد رو هر کس پنجم خوانده هم میتواند انجام بده فارق تحصیل دانشگاه جانش رو از سر راه آورده
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/18 - 14:48
سلام ترو خدا به فکر اموزش دهندگان 92 به بعد هم باشید ما نهضتی ها از ملت فلسطین مظلوم تریم

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

به نظر شما ، جنس ارتباط نمایندگان مجلس شورای اسلامی با آموزش و پرورش از کدام نوع است ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور