چاپ کردن این صفحه

" اگر وزیر آموزش و پرورش می خواهد یک اقدام عاقلانه کند باید پیش از اینکه وارد جلسه استیضاح شود نامه ی عزل مرتضی نظری را امضا کند "

خط و نشان نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای وزارت آموزش و پرورش : خواهان عزل سریع مرتضی نظری هستیم !

گروه رسانه/

پیش تر « مرتضی نظری » در توئیتی گفته است : " دخالت برخی نمایندگان مجلس در امور داخلی استان ها و شهرستان ها به حد غیرقابل تحمل رسیده . مدیران تحول گرای آموزش و پرورش تحت فشار انتصابات قومی و قبیله ای هستند .

آموزش و پرورش سازمان رای کسی نیست . "

« جبار کوچکی نژاد » نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی به این سخنان واکنش نشان داده و  خواهان عزل سریع مرتضی نظری گردیده است .

خط و نشان کشیدن نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای وزارت آموزش و پرورش و تقاضای عزل مرتضی نظری

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان، این روزها که استیضاح وزیر آموزش و پرورش مطرح است، توئیت رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی بازتاب های زیادی داشته است.

«مرتضی نظری» در توئیتی مدعی شده است« دخالت برخی از نمایندگان مجلس در امور داخلی آموزش و پرورش استان ها و شهرستان ها به حد غیرقابل تحمل رسیده. مدیران تحولگرای آموزش و پرورش، تحت فشار انتصابات قومی و قبیله ای هستند. آموزش و پرورش، سازمان رای کسی نیست!»

در واکنش به این توئیت، «جبار کوچکی نژاد» به خبرنگار شبستانگفت: یکی از ایرادات وزیر آموزش و پرورش استفاده از برخی نیروها است که جز به وجود آوردن مشکلات برای آموزش و پرورش هیچ کاری را انجام نمی دهند.

نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بطحایی تعدادی  مدیر خارج از سیستم وزارت آموزش و پرورش منصوب کرده است که موجب اعتراض شدید فرهنگیان شده است.

وی بیان کرد: اگر «مرتضی نظری» این صحبت ها را گفته است، نشان می دهد او چیزی از آموزش و پرورش درک نکرده است و جایگاه نمایندگان مجلس شورای اسلامی را هم نمی داند و از قانون هم اطلاعاتی ندارد به همین دلیل سخنانی هم که می زند بی اساس، خارج از عرف و قانون  است.

کوچکی نژاد تصریح کرد: این حق نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که در حوزه ی آموزش و پرورش نظارت کنند، این حوزه حساس است و نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش ضمن کمک نظارت هم می کنند.

وی خاطر نشان کرد: معتقد هستم باید وزیر آموزش و پرورش این عناصر را از وزرات آموزش و پرورش خارج کند. آن هم در مرکز اطلاع رسانی که رکن مهمی در وزارت آموزش و پرورش دارد.

کوچکی نژاد تاکید کرد: این صحبت های رئیس مرکز اطلاع رسانی که خارج ازعرف، نزاکت و ادب است به اعتقادم  برازنده  وزارت آموزش و پرورش نیست که چنین رئیس مرکز اطلاع رسانی داشته باشد.

نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت:خواهان عزل سریع مرتضی نظری هستیم، در غیر این صورت مجلس شورای اسلامی ناچار می شود، تصمیم های شدیدتری نسبت به وزارت آموزش و پرورش اتخاذ کند.

کوچکی نژاد بیان کرد: رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش از حزب های خط می گیرد که خارج از چهارچوب هستند. سخنگوی صنفی است که مدام به وزارت آموزش و پرورش آسیب می رساند.

وی تاکید کرد: اگر وزیر آموزش و پرورش می خواهد یک اقدام عاقلانه کند باید پیش از اینکه وارد جلسه استیضاح شود نامه ی عزل مرتضی نظری را امضا کند.

خط و نشان کشیدن نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای وزارت آموزش و پرورش و تقاضای عزل مرتضی نظری


خط و نشان کشیدن نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای وزارت آموزش و پرورش و تقاضای عزل مرتضی نظری

سه شنبه, 27 آذر 1397 07:26 خوانده شده: 816 دفعه

در همین زمینه بخوانید: