صدای معلم

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اعلام کرد

مقایسه دریافتی معلمان با کارکنان یک وزارتخانه ؛ وضعیت رتبه بندی معلمان در سال 98

گروه اخبار/

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: یک میلیون نفر معلم حقوقی را دریافت می کنند که به کارمندان یک وزارت خانه پرداخت می شود.

مقایسه دریافتی معلمان با کارکنان یک وزارتخانه و وضعیت رتبه بندی معلمان در سال 98  حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا طرح رتبه بندی فرهنگیان در بودجه سال آینده گنجانده شده است،گفت: بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته شده است خیلی عدد بزرگی به شمار نمی رود و به هر حال نتیجه ای که قابل انتظار است گرفته نمی شود.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت و مجلس باید با همکاری یکدیگر در بحث حقوق کارکنان به صورت انقلابی عمل کنند چرا که باید در بحث پرداخت ها یک عدالتی برقرار شود.

وی به تفاوت حقوق فرهنگیان با سایر کارمندان اشاره کرد و گفت: یک میلیون نفر معلم حقوقی را دریافت می کنند که به کارمندان یک وزارت خانه پرداخت می شود.

حاجی دلیگانی تأکید کرد: طرح رتبه بندی فرهنگیان در سال جاری به گونه ای در بودجه مشخص شده است که اجرا می شود اما آن عددی که مورد نظر فرهنگیان است نخواهد بود البته تلاش خواهیم کرد در حین کسر بودجه به هر حال بتوانیم این عدد را اصلاح کنیم ولی تا چه مقدار این موضوع انجام بگیرد مشخص نخواهد بود . ( حانه ملت )

پایان پیام/

سه شنبه, 02 بهمن 1397 10:19 خوانده شده: 944 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +3 -2 --
ناشناس 1397/11/02 - 08:21
منظورش وزارت بهداشت است.
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/11/08 - 02:13
متاسفم و ناامید
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1397/11/02 - 12:26
منظورشان هر وزارتخانه ای که هست شفاف بیان می کردند چرا مسئولین از بیان همه حقایق اجتناب می کنند واقعا وضع معلمان در مقایسه با سایر کارمندان دولت اسفناک است . با این وضعیت تورم سایر کارمندان دولت سفرهای خارجی شان کم شده ولی معلمها در فقر دست و پا می زنند
پاسخ + +7 0 --
شهاب 1397/11/02 - 13:49
دهان فرهنگیان راشناخته اند ومی دانند از این جماعت صدایی بلند نمی شود وتن به هر بیگاری می دهند خلایق هرچه لایق پس نباید منتظر عزت بود وقتی تن به ذلت می دهند
پاسخ + +5 0 --
mortteza 1397/11/02 - 14:50
منتظر حرف های دهن پر کن بیشتری باشید . چون کم کم زمان انتخابات می رسد . آن زمان فرهنگیان خیلی عزیز می شوند .البته فقط درصد حرف
پاسخ + +6 0 --
حسینی 1397/11/02 - 18:14
فامیل ما در اداره اب با مدرک ابتدایی ۴ونیم میلیون حقوق می گیرد
پاسخ + 0 0 --
حسینی ... 1397/11/02 - 22:05
دریافتی ۹۰ درصد وزارتخانه ها فاصله زیادی با حقوق معلمان دارد...

همه مسئولین با خوبی این موضوع را مطلع هستند.
پاسخ + +3 0 --
معلم 1397/11/03 - 05:35
دو روز پیش رئیس جمهور در جلسه ای با وزیر ارتباطات همه مشکلات وگرانی های اخیر را بی خیال شده ودر مورد پیامک های تبلیغاتی حرف می زدند واز حق مردم سخن می گفتند از عصبانیت خونم به جوش اومده بود
می گفتم خدایا واقعا این همان آدمی هست که من بهش رای دادم چرا سرنوشت روسای جمهور ما در دوره دوم ریاست جمهوری شبیه هم می شود مردم از گرانی 300 درصدی له شده اند معلم از فقر ونداری وتبعیض داره هلاک میشه وآنوقت رئیس یک حکومت داره از اس ام اس حرف میزنه ..به کجا داریم میریم ما

دایره مشاوران این مرد کیه که با علم حکومتداریشان مردم را به خاک سیاه نشاندند توان خرید سیب زمینی هم نداریم از اهل وعیال وپدر ومادر شرمنده ایم چون هیچ حرفی برای گفتن نداریم نه انگیزه داریم نه توان داریم یک میلیون معلم افسرده وعصبانی از تبعیض ها دارن در مدارس حاضر میشن وبه بچه های آینده ساز این مملکت سبک زندگی یاد میدن .بدانید که تاوان این بی توجهی ها وتبعیض ها را در آینده ای نه چندان دور چنان خواهید پرداخت که تاریخ تا حال به خود ندیده است.
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1397/11/03 - 14:14
یکی از دوستان بنده با مدرک لیسانس کارمند امور خارجه است ( تازه کارمند معمولی و اداری نه سیاسی ) هر 5 سال 3 سال میرن ماموریت . الان در یک کشور اروپایی 5000 یورو دریافت میکنه . به خدا قسم کارشون هم فقط تفریحه.
پاسخ + +3 0 --
معلم 1397/11/06 - 17:12
معلم واقعا زیر فشارهای معیشتی استخوانهایش خرد شده و صدای خردشدنشان گوش فلک را کر کرده الا گوش رییس‌جمهور اقای روحانی.این همان آدمی است که بهش ژبهش رای دادیم.
معلم فقط در مناسبت ها مثل انتخابات ............
پاسخ + +3 0 --
فکوری 1397/11/08 - 09:20
وضعیت فرهنگیان بحرانی شده است.
فقروبی عدالتی،کلاسهای شلوغ،انگیزه کم،منزلت اجتماعی بسیارپایین،خشم پنهان وافسردگی مزمن،معلمان وخانواده هایشان رابه شدت آزارمی دهد.اینهمه تلاش برای پیروزی روحانی درانتخابات وبعدسخنان دلسردکننده روحانی.لحن کلام واقدامات ضدمعلمی نوبخت و....نیزمزیدعلت هستند.
نمیدانم بایدبه انتظارانتقام خداوندبنشینیم یاطرحی نودراندازیم.البته ازیک جماعت تحقیرشده،عصبی،فقیروافسرده نبایدانتظارتصمیم عاقلانه واقدام عملی خردمندانه داشت!!!!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما در مورد تقسیم بندی دانش آموزان به مدارس عادی و تیزهوشان چیست؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور