صدای معلم

نامه جمعی از فعالین فرهنگیان و نیز ستاد فرهنگیان دکتر روحانی در استان آذربایجان شرقی نسبت به اهمال کاری مقامات وزارت آموزش و پرورش در خصوص برخورد با تخلفات و سوء مدیریت جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

چرا وزیر آموزش و پرورش به انتقاد فرهنگیان نسبت به مدیریت آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بی تفاوت است ؟

گروه استان ها و شهرستان ها/

نامه ی زیر توسط تشکل های فرهنگیان حامی دولت در استان آذربایجان شرقی و اعضا و مسئولین ستاد فرهنگیان شهرستان های استان برای صدای معلم ارسال گردیده است .

این رسانه تاکنون انتقادات مختلفی را نسبت به مدیریت این استان و نیز شهرستان های تابعه منتشر کرده است و متاسفانه مسئولان آموزش و پرورش نسبت به آن بی تفاوت بوده اند .

« سیدمحمد بطحایی »  سه شنبه 14 اسفند ماه در گفت و گو با ایسنا در مورد اعتراض معلمان گفت :" من نسبت به چالش‌های ایجاد شده برای برخی از فرهنگیان مدارس حمایتی احساس مسئولیت کرده و بی‌تفاوت نیستم."

اننظار این است که وزیر آموزش و پرورش به این روش های مدنی اعتراض بی تفاوت نبوده و مطابق با " منشور حقوق شهروندی " به افکار عمومی پاسخ گو باشد .

این نامه به امضای ستاد فرهنگیان دکتر حسن روحانی در استان آذربایجان شرقی ، انجمن اسلامی معلمان استان آذربایجان شرقی ، کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه استان آذربایجان شرقی ، کمیته فرهنگیان حزب ندای ایرانیان و فرهنگیان حزب اتحاد استان آذربایجان شرقی رسیده است .

انتقاد فرهنگیان و تشکل های معلمان به مدیریت جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

* به راستی چرا برای برکناری جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی علیرغم روشن شدن انواع تخلفات و سوء استفاده های متعدد از مدیریت توسط وزیر آموزش و پرورش اقدامی انجام نمی پذیرد؟

* چرا انگیزه محکم و قاطعی برای برکناری مدیر کلی که تخلفات ایشان توسط کمیته حقیقت یاب استانداری آذربایجان شرقی و سایر مقامات نظارتی و اجرایی مورد تایید قرار گرفته؛ انجام نمی گیرد و آیا قصدهای مصلحت سنجانه پشت پرده جایگزین رویکردهای آموزشی و پرورشی قرار گرفته است؟

 

** در روزها و ماه های گذشته نامه های متعددی در خصوص تخلفات و سوء مدیریت جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در رسانه های مختلف منتشر گردیده است که متاسفانه تاکنون اقدامات خاصی توسط مسئولین مربوطه انجام نپذیرفته است؛ تخلفات و سوء مدیریت هایی که نمونه های آن توسط بخش های مختلف نظارتی و اجرایی به خصوص کمیته حقیقت یاب استانداری آذربایجان شرقی در زمان مدیریت آقای محمد خدابخش مورد تصریح واقع شده است و قرار بود بلافاصله اقدام شودچرا انجام نشده است؟

بررسی های های انجام گرفته توسط تیم بازرسی وزارت آموزش و پرورش چرا مبنای عمل قرار نمی گیرد؟  به بررسی های انجام گرفته توسط سازمان بازرسی کل کشور چرا ترتیب اثر داده نمی شود؟   

پس از گذشت ماه ها از اقدامات مورد نظر تاکنون اقدامات خاصی در خصوص برکناری مدیر کل آموزش و پرورش استان توسط وزیر محترم آموزش و پرورش انجام نپذیرفته است که چنین اقداماتی سبب ایجاد شائبه هایی در ذهن فرهنگیان و ناظران امر انجام می گیرد که آیا واقعا رفتارهای مصلحت جویانه در خصوص ابقای یک شخص بر هدف های تعلیم و تربیت و دغدغه های جمع کثیری از فرهنگیان برتری یافته است و یا اینکه برنامه های واقعی آموزش و پرورش و بهبود رفتارهای مدیریتی تحت الشعاع یک فرد واقع شده است و یا سایر نهادها و یا شخصیتهای غیر مرتبط و غیر مسول و پاسخگو مانع این امر می شوند؟ که در صورت صحت این احتمال باید مسولیت و پاسخگویی نابه سامانی ها و ناکارآمدیهای آموزش و پرورش را بپذیرند و پاسخگوی افکار عمومی و فرهنگیان و دانش آموزان و اولیای محترم باشند.

 در این میان انتظار بر این است که چنین دغدغه هایی در اسرع وقت مورد توجه شخص وزیر محترم آموزش و پرورش که مسئول اصلی و رسمی و قانونی وزارت آموزش و پرورش هستند  قرار گیرد.

انتقاد فرهنگیان و تشکل های معلمان به مدیریت جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

* آنچه که در متن نامه های منتشر شده در خصوص عملکرد جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی مورد اشاره واقع شده به قرار زیر است:

1. حاکم شدن رویکرد سلیقه ای مبتنی بر فامیل گرایی، قوم گرایی، رفیق گرایی و نیز معامله گرایی در واگذاری پست های مدیریتی و بی توجهی به امر شایسته سالاری که آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی سرشار از حاکم شدن چنین رویه های نامبارکی است.

2. استفاده از جایگاه مدیریتی در جهت بهره مندی خود و اعضای خانواده از فرصت های موجود به خصوص دایر نمودن مدارس غیردولتی و آموزشگاه های آزاد که نمونه های آخر آن دایر نمودن مدرسه غیر دولتی برای همسر غیر آموزشی و پرورشی خود است که مطمینا باید پرسید که آیا چنین اقداماتی سبب ایجاد ذهنیت های مختلف در بین عموم نمی گردد که تاسیس چنین موسسات و مدارسی در زمان مدیریت مدیریت کل منجر به شکل گیری انواع رانت ها در جذب دانش آموز و امکانات مختلف نسبت به چنین مدارسی گردیده است؟ و آیا انگیزه های اقتصادی و سودجویانه با چنین اقداماتی کانون توجه مدیر کل آموزش و پرورش استان واقع نشده است؟

3. غیر شفاف بودن مسایل مالی و واگذاری قراردادهای مختلف در آموزش و پرورش استان که تاکنون هیچ گزارشی در این خصوص به جامعه فرهنگیان استان ارائه نشده است که درخواست یک فرهنگی در این خصوص نیز منجر به طرح شکایت توسط مدیر کل از همکار مورد نظر با اتهامات واهی گردیده که البته نظر دادگاه دلالت بر برائت معلم مورد شکایت بوده است.

4. بی توجهی به طرفداران واقعی دولت در تصمیم گیری های مدیریتی که خیل کثیری از مخالفان دولت همواره مورد نظر جعفر پاشایی در تفویض پست های مدیریتی بوده است که موارد به صورت مستند از سالیان قبل در اختیار مسئولین اجرایی و نظارتی قرار گرفته است.

5. استفاده از ظرفیت های آموزش و پرورش استان در جهت آمادگی جعفر پاشایی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی که امروزه این واقعیت برای هر کدام از فرهنگیان استان محرز شده که جعفر پاشایی با اقدامات مختلف در آموزش و پرورش استان خود را برای انتخابات مجلس آماده می کند که پخش عکس های مدیر کل به مدارس و نصب آن ها در معرض دید معلمان و دانش آموزان در محیط های آموزشی از اقدامات منحصر به فرد جعفر پاشایی بوده است.

6. بهره مندی از امکانات باشگاه فرهنگیان در راستای اهداف خود که امکانات و ظرفیت های مختلف آن تبدیل به محیطی کارچاق کن برای مدیر کل آموزش و پرورش استان شده است.

7. بی توجهی به تشکل های فرهنگیان و تلاش گسترده در منزوی ساختن آن ها که جعفر پاشایی در سخنان خود تاکید بر خط قرمز بودن تشکل ها اشاره نموده است.

8. شکایت از افراد منتقد توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان و رایج شدن امر شکایت از فرهنگیان منتقد توسط مدیران دیگر که بازتاب آن ها در رسانه های مختلف مورد توجه قرار گرفته است.

9. حاکم شدن رفتارهای نمایشی بدون توجه به امر اثربخشی در ارتباط با شاخص های آموزش و پرورش استان که چنین رفتارهایی هیچ ارتباط منطقی با تحقق شاخص های آموزش و پرورش نداشته است.

10. اعلام آمارهای غیرواقعی به مسئولین رده های بالا از قبیل نرخ های قبولی در کنکور و امتحانات مختلف که خود سبب ایجاد انحراف در تمرکز مسئولین به مسایل آموزش و پرورش شده است.

 و موارد متعدد دیگری که در یک نگاه ساده مورد توجه قرار می گیرند.

باید برای وزیر محترم آموزش و پرورش و سایر مسئولین متذکر شد که دوران مدیریت ها روزی به سر می رسد اما مسئولین محترم باید روزی پاسخگوی اقدمات و عملکردهای خود باشند و همچنین از شخص وزیر آموزش و پرورش انتظار است تا هر چه سریعتر نسبت به اصلاح چنین رویه مدیریتی در استان مهم آذربایجان شرقی اقدام کند.

تشکل های فرهنگیان حامی دولت استان آذربایجان شرقی : ستاد فرهنگیان دکتر حسن روحانی در استان آذربایجان شرقی ، انجمن اسلامی معلمان استان آذربایجان شرقی ، کانون فرهنگیان حزب اعتدال و توسعه استان آذربایجان شرقی ، کمیته فرهنگیان حزب ندای ایرانیان و فرهنگیان حزب اتحاد استان آذربایجان شرقی

اعضا و مسئولین ستاد فرهنگیان شهرستانهای استان

انتقاد فرهنگیان و تشکل های معلمان به مدیریت جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

انتقاد فرهنگیان و تشکل های معلمان به مدیریت جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پنج شنبه, 16 اسفند 1397 13:17 خوانده شده: 2190 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +5 0 --
غارنشین 1397/12/16 - 14:05
نمونه اش هریس ما خانواده هایی هستند دو سه نفر در پست حساس هستند نمونه ان اقای ریس فعلی اموزش وپرورش هریس جناب اقای سام پور که خودش ریس قای قنبر سام پور معاون پرورش اداره اموزش وپرورش واقای اکبر سام پور مدیر دبیرستان بزرگ شهری شهید مدنی سه نفر در پست حساس دیگران هم باید سی سال در پای کلاس باشند ومطیع اقا ها ایا این عین عدالت هست مسولان استان
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/12/17 - 07:35
ارزوم شده رفتن مدیران ضعیف و کم اثر مثل همین ب... و نوب...
پاسخ + +6 -1 --
یاهو 1397/12/16 - 14:07
آقای وزیر مدیریت چنین نالایقان در
آموزش و پرورش ضدتربیت و ضددولت
نیست و برای دانش آموزان بدآموزی
ندارد اما اعتراض معلمان به ظلم ظالمان
چون پادشایی جنبه بدآموزی دارد.
یقه معلم از قید هر نوع تعلقی رهاست.
یقه خودتان را بچسبید که بر ظلم ظالم
چشم بسته اید. پیدا کنید خار مغیلان را.
نتیجه ی چشم بستن وزیر مساوی است
با اعتراض. اما حیف که در دفتر !!!
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1397/12/16 - 15:38
خیلی بد است که معلمان برای اثبات حقانیت خود ، حرکت خود را به نام ستاد رئیس جمهور می بندند.
فعالیت ستاد قانونا مربوط به ایام انتخابات بوده و تمام شده است. ما خودمان هم مقصریم چرا چنین وابستگی مرضی !! بهتر نیست جسور باشید و با جسارت شغل خود عمل کنید ؟با چنین چسبیدگی، پاسخ نخواهید گرفت و یا تغییری صورت نخواهد گرفت.
در ضمن وزیر نوان و میلی به تغییر مدیران کل خود ندارد و گر نه گوش هایش را باز می کرد و از نامه ی حضرت علی "ع" به مالک اشتر درس می گرفت.
ما اسما مسلمانیم ، رسما فرصت طلبیم.
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1397/12/16 - 20:49
پاشایی
پاسخ + 0 0 --
... 1397/12/17 - 13:28
منصور سام پور ریس محترم اموزش وپرورش شهرستان هریس ........قنبر سام پور معاونت محترم تربیت بدنی وپرورش اداره اموزش وپرورش شهرستان هریس .....اکبر سام پور مدیر دبیرستان پسرانه بزرگ شهید مدنی شهر هریس .....مانده فقط معاونت اداری مالی ان هم ...واقعا تاسف بر این وضعیت واقعا افسوس ....شایسته سالاری یعنی این در و.زارت طویل وزارت اموزش پرورش
پاسخ + +6 0 --
... 1397/12/16 - 14:07
کسی که بی جهت برای قای افتخاری پر.ونده حراستی ساخته الان ریس یکی از شهرستان های استان هست ودارد مانور می دهد ایا قیامت را در نظر نداریم
پاسخ + +6 -1 --
حسن فیضی 1397/12/16 - 14:35
آقای وزیر من یکی از امضا کنندگان نامه هستم .شما اعتراض به شیوه تحصن را نمی پسندید .شما به نامه های متعدد جواب نمی دهید .شما به اعتراض و انتقاد مدنی بی توجه هستید .لطفا برای ما بگویید ما چطور و‌چگونه و با چه شیوه ای اعتراض و یا انتقاد کنیم ؟ اینکه حرف ما فرعنگیان و تشکلها و حامیان دولت و... با چه مکانیسمی به گوش جنابعالی برسد ؟ لطفا ما را راهنمایی کنید. لطفا به ما مستند بگویید حرف و نقد شما اشتباه هست. به خدا اگه مستند بع ما بکویی. اشتباه می کنید ما قانع می شویم. ما فارغ همه مسایل و نوع تفکر و جناح در فکر ارتقا و بهبود آموزش و پرورش هستیم . آیا یک نفر نا مار آمد و لابیگر به کل جامعه ارجحیت دارد؟ شما مسول هستید اگ. امروز هم جواب ندهید در رپز قیامت باید پاسخگو باشید . در سخنرانی ها مردم را به تقوا و عدالت دعوت می کنید پس
کو آن تقوا و عدالت؟؟؟؟ آیا در لای آن لابیها گن شده؟؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
همکارفرهنگی 1397/12/18 - 23:39
بانثارصلوات به ارواح طیبه وطاهره شهدا که هرچه داریم ازبرکات خون آنهاست .باعنایت به نامه جمعی ازهمکاران استان آذربایجانشرقی به وزیر محترم آموزش وپرورش ضمن احترام به خواسته همکاران ،بنده تمام بندهای نامه موردنظررابه دقت مظالعه نموده ومظالبی به ذهنم خطورکرد که به سمع ونظرتان میرسانم
1-درمورد بندیک اگرعالی جنابان به تاریخ مراجعه میکردید ملاحظه می فرمودیدکه مولایمان علی (ع) نیز دردوران خلافتش استانداران وفرماندارانش راازنزدیکانش انتخاب میکرد من جمله مالک اشترکه همکاره حضرت بود.عبیداله ابن عباس استانداریمن-قیص بن سعد-سهیل بن حنیف استاندار شام وافراد زیادی که مجال گفتن نیست .که همگی ازنزدیکان ویاران حضرت بودند ویا درجنگ قادسیه هرچند مولا خلافتی نداشت ولی با فرماندهی امام حسن یک لشکر به حمایت اعراب فرستاد اینه همه نشان ازآن است که هرمدبری حق انتخاب تام الاختیاررا دارد وآقای پاشایی مستثنی ازاین امر نمی باشند ونمی تواند باشد وبنده به نوبه خود این رفتار فامیل گرایی وخویشاوندی رانشان از لیاقت وی میدانم

بقیه درصفحه بعد.....
پاسخ + 0 0 --
همکارفرهنگی 1397/12/18 - 23:41
ادامه..-من نمی دانم این مورد چقدر سقم وصحت دارد ولی اگر صحت هم داشته باشد چه مشکلی دارد مگر اولین مورد است که دادوبیداد کرده اید جرا مدیران قبلی ومسئولانی که هماکنون برتاج تخت لنگرافکنده اند .ونه یکی دومدرسه بلکه به تعداد انگشتانشان برای فک وفامیلشان مجوزمدارس غیر انتفاعی گرفته ودرآمدهای آنچنانی به جیب میزنند کرولال شده اید .پس منطقتان با رفتارتان جور در نمی آید مسلمازخم خورده اید.
3-درموربند 3 مسائل اداره کل به مدیرکل مربوط نیست اداره کل ذیحساب ومعاونت مالی دارند بنابراین مطالب شما دراین مورد غرض ورزی است وشخص وزیرحتما به این مطالب واقف هستند.بقیه درصفحه بعد..
پاسخ + 0 0 --
همکارفرهنگی 1397/12/18 - 23:45
اصل مطلب را در بند 4 درمورد بی توجهی به زرفدارا دولت گفته اید. وگفتم شماها زخم خوردگانی هستیدکه آبروی اصلاحات واعتدال رابااین خواسته های نابجا زیرسوال می برید پاشایی مدیری نیست که باهربادی بلرزد باتوجه به شناختی که از توانایی وی دارم به هیچ وجه باج ده نیست ونخواهد بود .وقطعا وزیرمحترم به توانمندی دکترپاشایی آگاه است .
ودرآخر اذعان کنم که مردم آدربایجان باید به خودببالدکه نماینده ای همچون دکترپاشاییخواهدداشت .چراکه اگر حس حسادت وکینه توزی چشم بصیرتتان ر کورنکند خواهید دید که دراین چندسال اخیر دوران مدیریتی پاشایی که خدماتی ارزنده درسطح استان اتفاق افتاده که فقط یک نمونه باشگاه فرهنگیان می باشد بااین وضعیت مالی آموزش وپرورش احداث واتمام همچون پروژه های عطیم مردانی توانمند همچون پاشایی را می طلبد.لازم است بدانید که این باشگاه واقعا آبروی استان را حفظ کرده وحتی دروزارتخانه هم همتایی ندارد.دست مریزاد پاشایی.البته درتمام شهرهای استان همچون امکاناتی درچندسال اخیر ایجاد شده است .
بقیه درصفحه بعد
پاسخ + 0 0 --
همکارفرهنگی 1397/12/18 - 23:46
درآخر چنین استنباط میشود شما اعتدالیون اصلاح طلب نیستید شماها فرصت طلبانی هستید که جهت به دست گرفت قدرت سعی می کنیدمدیران توانمند را ناکارآمد جلوه دهید وبرای حدف آنها دست به هرکار میزنید.ولی بدانید مدیران وزارت بالترازاین حرف ها هستند.
ویک نکته به وزیر محترم ما جمع کثیری از فرهنگیان با توجه باتوجه بع مشکلات اقتصادی موجود تنها به خنده وخوشرویی دکتر پاشایی زنده ایم .ما رفتارمدیران اسبق را ازیاد نمی بریم که حتی جواب سلاممان را هم نمی دادند.
پاسخ + 0 0 --
معلم بی معلم 1397/12/19 - 14:01
همکار محترم فرهنگی فرموده اید که باتوجه به شناختی که از توانایی دکتر دارم به هیچ وجه باج ده نیست ونخواهد بود ولی متاسفانه این حرفتان درست نیست چرا که آقای پاشایی به مدد باج هایی که به نمایندگان مجلس می دهد توانسته است پست خود را حفظ کند و انصافا در این زمینه معامله گر خوبی هستند
پاسخ + 0 0 --
معلم بی معلم 1397/12/19 - 14:02
در ثانی شما چگونه می توانید یک فرد معمولی را با امام علی قیاس کنید مگر حضرت علی صرف اینکه فامیل یا دوست باشند را ملاک به کار گماری افراد می دیدند بهتر است عمیق باشید نهج البلاغه را بخوانید ببینید ملاک های حضرت در به کارگیری افراد چه بود؟ برداشت پوپولیستی نداشته باشید انصاف نیست برای مبرا کردن رییستان از خطاها از دین و امام مایه بگذارید و ایشان را خرج کنید ببینید در شهرهای استان چه افرادی را با توصیه نمایندگان به ریاست گمارده اند نمونه اش در شهر بناب مدیر لایق و کاردانی بنام دکتر عباس ممقانی را به علت مخالفت با مدیران پیشنهادی نماینده برای مدارس کنار گذاشتند و فردی بی سواد و.... را سر کار آوردند که فامیل نماینده بود و این ادامه:رییس جدید تنها کار مهمی که انجام داد شکایت بر علیه همکارانش بود و آموزش و پرورش بناب را با خاک یکسان کرد و اینها همه از ساخت و پاخت جعفر پاشایی و نماینده بناب بود. بعد چون این رییس خیلی در آموزش و پرورش بناب ضایع کاری و آبرو ریزی کرده بود
پاسخ + 0 0 --
معلم بی معلم2 1397/12/19 - 14:03
ادامه:نماینده محترم این آقا را از طریق رییس قبلی دانشگاه بناب که سرسپرده نماینده بود به دانشگاه بناب منتقل نمود تا در آنحا نیز از فیوضات ایشان بهره مند شوند و ...
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1397/12/20 - 09:40
همکار فرهنگی ستادنشین ، شما مو را در ماست نمی بینید چون همانند خود آنان هستید و می اندیشید. قدری کلاه خود را قاضی کنید و صادقانه به مسایل بنگرید. در ضمن مالک اشتر آزمون پس داده بود ، چگونه گرد و غبار روی منصب ها و یا مگسان دور شیرینی را با مالک اشتر مقایسه می کنید ، نمی فهم. بروید و خوب بیندیشید. مبادا شریک جرم گردید .
پاسخ + +4 -1 --
رحمان 1397/12/16 - 19:39
مطمئن باشید وضع آموزش و پرورش استان بعد از پاشایی خیلی بحرانی خواهد بود. بسیار بحرانی.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/16 - 21:43
عجب منطقی!!
پاسخ + 0 0 --
حسینی 1397/12/17 - 07:42
عجب منطق طالبانی و داعشی
پاسخ + 0 0 --
رحمان 1397/12/17 - 09:04
تا از چه زاویه ای نگاه کنید.
پاسخ + 0 0 --
تا کی بی عقلی! 1397/12/17 - 11:36
زاویه ی نگاه شما چند درجه است و کجاها
را می بیند رحمان خان!!
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/17 - 16:08
مطمئن باشید تاریخ رذیل های چون پاشائی به خود ندیده و نخواهد دید که طبق نامه ی پخش شده در فضای مجازی، بر سر آبرو و شرف کودکان معصوم معامله کند و آبرو و شرف ملت را وسیله ی ارتزاق خود قرار دهد. اگر جوی غیرت و شهامت در شما آرمیدگان در سایه ی این .... وجود دارد و ناموس ملت را ناموس خود می دانید به پاشائی بگویید به نامه پخش شده در فضای مجازی توسط یک فرهنگی بیچاره پاسخ دهد.
پاسخ + 0 0 --
همکارفرهنگی 1397/12/19 - 22:05
بنده به مسائل مطرح شده که اساس ندار نمی پردازم ورئیس بناب به نظر شما مدیر ضعیفی است انتخاب دکتر براساس شایسته سالاری وتوانمندی است که هرچند باکمک نمایندگان انجام می گیرد چه اشکالی دارد ولی بحثم این است ما پوپولیست نیستیم این تفکر لیبرالی شما است که تاب و تحمل مدیران قوی وتوانمند راندارید .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/20 - 14:29
برادر عزیز بالاتر از سیاهی رنگی نیست این همیشه یادت باشه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/22 - 09:38
آقایی که با نام همکار فرهنگی نوشته اید این تفکر لیبرالی شما است که تاب و تحمل مدیران قوی وتوانمند راندارید . ای کاش کمی به خزانه لغات خود اضافه کنید تا مفاهیم را آنچنان که هست بفهمید در جوابتان باید بگویم که اتفاقا تفکر لیبرالی هر چه هم بد باشد و از نظر شما دارای ایراد یک حسنی که نسبت به تفکر پوپولیستی شما دارد به شایسته سالاری اعتقاد کامل دارد و خودتان نیک می دانید که در جوامع شایسته سالار، نگرش‌های خویشاوندسالاری، قبیله گرایی و غیره مطرود است حالا هی بگوئید که ما پوپولیست نیستیم
پاسخ + +2 -2 --
ناشناس 1397/12/16 - 19:39
یک عده به اسم فرهنگیان و به کام داشتن پست های آبکی، هی نامه نگاری می کنند. معلومه جیبشان پر هست و وقتشان هم آزاد. آخه معلم الان معیشت نداره بعد شماها سر پست و گیردادن به همدیگه توی اینترنت کامنت میذارین؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/17 - 16:18
کاش اندی درک از مسائل محیط و دور و برت داشتی و می دانستی که امثال پاشائی با حیثیت ملت چه می کنند و آنگاه قضاوت می کردی. و یا اگر درک و شناخت از مسائل محیط داری و اینگونه قضاوت می کنی، کاش کمی انصاف داشتی و دچار شدگان به سرنوشت های شوم در نامه پخش شده را، کودکان خود می دانستی و آنگاه قضاوت می کردی. دعوای پست نیست دعوای زیر سوال بردن خون شهدا، آرمان های انقلاب و ارتزاق از آبروی کودکان و تجارت با حیثیت کودکان ملت توسط ....چون پاشائی است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/22 - 09:41
برادر اگر می دانید که این پست ها آبکی هستند چرا چهار دست و پا به این پست ها چسبیدید و ول کن ماجرا نیستید؟!!
پاسخ + +3 -4 --
ناشناس 1397/12/16 - 19:39
یک عده به اسم فرهنگیان و به کام داشتن پست های آبکی، هی نامه نگاری می کنند. معلومه جیبشان پر هست و وقتشان هم آزاد. آخه معلم الان معیشت نداره بعد شماها سر پست و گیردادن به همدیگه توی اینترنت کامنت میذارین؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/17 - 07:41
اینکه شما مجیزگوی پاشایی هستید بحثی نیست اما تخلفات پاشایی مورد تایید مراکز قانونی قرار گرفته است و صحبت ها بر اساس اسناد هست.
پاسخ + 0 0 --
علی 1397/12/17 - 13:15
معلمانی همچون شما هستند که باعث این همه همه خفت و خواری شده اند. آخه بدبخت انتقاد از یک مدیر کجای دنیا آمد ناپسندی هست و چطور با بهبود معیشت معلمان منافات داره؟؟
حالا چند نفر با قبول هزینه، انتقاد کرده اند شما به جای تشویق و تحسین دارید تقبیح میکنید؟ واقعا که!!!
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/18 - 08:28
اگر به قول شما این پست ها آبکی است چرا شماها سفت و سخت به آن چسبیده اید و هر کسی را که می خواهد به حوزه استحفاظی شما وارد شود با انگ های مختلف قصد تخریب شان را دارید ترا به خدا این خیمه شب بازی ها را کنار بگذارید و شفاف اعلام کنید که دل کندن از این موقعیت به مثابه دل کندن از تاج و تخت هست برایتان
پاسخ + +2 0 --
Narmila 1397/12/16 - 20:24
غوغايي كه به واسطه باج دهي به نماينده اهر هريس با انتصاب ....نماينده به سمت رياست آپ هريس توسط آقاي پاشايي ايجاد شده روز به روز افزايش مي يابد يك فرد بيسواد بدون رزومه كاري موفق و قابل قبول فقط به خاطر جلب رضايت نماينده و پس از حذف يك رييس محبوب و فاضل و دانشمند به رياست آپ منطقه هريس تحميل شد و باز به خاطر تبليغ جهت انتخابات دور بعد به نفع نماينده فعلي مجلس نوسازي و تجهيز مدارس استان تا به حال مبلغ بيش از ششصد ميليون تومان براي يك مدرسه متروكه خارج از شهر هزينه كرده است در حالي كه وظيفه مسكن و شهرسازي هست تا فضاي ادارات از جمله آپ را تأمين نمايد
پاسخ + 0 0 --
... 1397/12/16 - 22:20
از کمیته حقیقت یاب استان وبه خصوص اداره کل اطلاعات وبازرسی وحراست اداره کل در خواست می شود که اگر این مبلغ شش صد میلیون تومان صحت داره به ان رسیدگی کنند ومدارک بررسی بشه چونکه مبلغی بیشتری هست
پاسخ + +2 0 --
حسين فردوس 1397/12/17 - 10:44
در يك شهرستان كوچك مثل هريس تا كنون البته فقط مبلغ ششصد ميليون تومان جهت رنگ و لعاب دادن به ساختمان قديمي و متروكه خارج از شهر جهت انتقال اداره آموزش و پرورش با درخواست و پيگيري نماينده مجلس جهت پرآوازه نمودن رييس تحميلي اش به آپ هريس و توسط سازمان نوسازي و تحهيز مدارس استان پرداخت شده و پيش بيني مي شود و هم چنين بنابه گفته مدير آپ منطقه هريس اين مبلغ در كل نهصد ميليارد ريال هست در حالي كه با نصف اين مبلغ آن هم از طرف مسكن و شهرسازي نه از طرف نوسازي كه وظيفه ي آن تأمين فضا و تجهيز مدارس هست صرفا ، مي شد ساختمان قديمي آپ هريس را كه در زلزله كمي آسيب ديده و در وسط شهر داير مي باشد تعمير نمود ، مديركل ما كه با نماينده ها معامله كرده و همديگر رو پابرجا نگه داشتن حداقل بازرسي وزارت آموزش و پرورش در اين مورد اقدام نموده و بررسي نمايد عمر نمايندگي عبدالهي هم به سر آمده تا بخواهد استيضاح رأي بياورد و ايشان بر عليه شما رأي بدهد آقاي بطحايي، يك سال زمان مي برد نترسين و شجاعانه دستور پيگيري اين تخلف بزرگ را كه بخشي ديگر از نمايش تبليغاتي رييس منصوب نماينده براي انتخابات سال بعد هست ، صادر فرماييد
پاسخ + +4 -2 --
کریمی 1397/12/17 - 12:19
متن نامه فرهنگیان را خواندم به عنوان کارمند دولت و یک شهروند و مدرس دانشگاه برای نویسندگان این نامه متاسف شدم .این موارد اتهامی که لیست کردید کلی گویی و بی منطق است.در بین این موارد اتهام محکمه پسندی وجود ندارد. با این اتهامات واهی واقعا انتظار دارید وزیر مدیر کل عوض کند؟ خودتان را جای وزیر بگذارید و نامه خودتان را یکبار دیگر بخوانید.
من طرفدار یا مخالف پاشایی نیستم و به صورت اتفاقی در تلگرام این مطلب را دیدم و برای معلمانمان تاسف خوردم . که چرا نمیتوانند واقعیت های جامعه را درک کنند، یک مدیر حق دارد با تیمی هماهنگ و همسو انتخاب کند.عبارت قوم گرایی و طایفه گرایی یعنی چه؟ کدام قوم؟ کدام طایفه مگر در آذربایجان شرقی قوم دیگری بجز ترکها هستند؟
پاسخ + 0 0 --
محرمی 1397/12/17 - 13:19
نوشته موافق یا مخالف پادشایی نیست. من میگم شما درست میگید بر هر چه دروغگو هست لعنت.
پاسخ + 0 0 --
حسین 1397/12/17 - 16:12
عجب آدم صادقی هستی شاید هم خود پاشایی هستی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/17 - 16:46
کاش از عمق فاجعه مدرسه ی 15 خرداد، پخش شده در فضای مجازی اطلاع داشتی و بعد متأسف می شدی و آنوقت می فهمیدی که باید به درک و فهم خودت متأسف بشوی یا به نقد منتدین. پاشائی عرضه دارد در این خصوص به افکار عمومی پاسخ گو باشد. ما از وزیر می خواهیم به این نامه ورود و به افکار عمومی پاسخ دهد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/17 - 19:16
باید واقعا تاسف خورد به حال جامعه ای که مدرس دانشگاه آن این چنین از یک‌نفر طرفداری کند و مدعی شود که جانب کسی را نمی گیرد چقدر فرهنگ این مملکت به قهقهرا رفته است که مدرس دانشگاهش باید چنین شخصی باشد و مدیرکلش چنان شخصی با این وضعیت اسفبار انتظار داریم که در ردیف کشورهای اسلامی توسعه یافته قرار گیریم سازمانی که در راس آن فردی قرار بگیرد که فقط به فکر حفظ منافع خود و اطرافیانش باشد باید در آن سازمان را گل گرفت چون فایده ای به حال جامعه که ندارد هیچ باعث تحمیل هزینه های گزافی می شوند آن هم به بهای ناچیز حفظ منافع شخصی
پاسخ + +1 -2 --
... 1397/12/17 - 13:23
حرفت از جای گرمی میاد شما با ما فرق دارین ما در اتش جهنم می سوزیم وشما هم افتاده اید داخل استخر عسل انجا با حوری ها شنا می کنید استاد محترم
پاسخ + +2 -1 --
فرهنگی یزد 1397/12/17 - 14:52
چون دوست دارد !!!!!!!!!!!!!!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/17 - 16:34
جناب وزیر اعتراض معلم به حق و حقوقش نه تنها برای دانش آموز بد آموزی ندارد بلکه نوعی آموزش اصول مدنیت و حق طلبی است. اگر جنابعالی نگران مسائل تربیتی در آموزش و پرورش هستید. اجازه ندهید مدیر زیر دستت چون پاشائی آموزش و پرورش یک استان را به گند بکشد و با آبروی کودکان مردم تجارت کند. نشان به نامه پخش شد در فضای مجازی درخصوص مدرسه ی 15 خرداد ناحیه3. به این نامه ورود و در خصوص عمق فاجعه به ملت جواب دهید.
پاسخ + +2 0 --
معلم 1397/12/17 - 16:39
وای به حال دانش آموزانی که شنا تربیت میکنید.لااقل یه کنی فقط یه کمی انصاف داشتید.ایا تاریخ اذربایجان مدیری مثل پاشایی دیده؟چرا کسی که حرف حق را میزند اینطور بهش حمله ور می شوید؟
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/17 - 22:47
الحق و الانصاف درست می فرمائید استان ما تابحال معامله گری چنین زیرک و قهار که بتواند با این همه تخلف همچنان در پست خود بماند و کل آموزش و پرورش استان را به گند بکشد ندیده است کاملا درست و بجا فرمودید دوست عزیز
پاسخ + +1 -2 --
ناشناس 1397/12/17 - 17:03
همکاران محترم متاسفانه این فریادها به جایی نمی رسد چون آنچه در اینجا اهمیت دارد و حکومت می کند پول و قدرت است و چون هر دوی این ها دست آقایان می باشد به موقع از این ابزارها استفاده می کنند و منتقدین محترم زیاد خودشان را خسته نکنند چون در دولت محترم آقای روحانی مدیرانی معامله گر بر سر کار آمدند که نه تنها اعتقادی به اعتدال و تدبیر ندارند بلکه فقط منبع ارتزاقی شده برای عده ای و شخص وزیر هم کاره ای نیستد و مجبورند با ساز این جماعت برقصند هیچ امیدی به تغییر وضعیت نیست با این مدیر کل و نمایندگان و وزیر
پاسخ + +3 0 --
کمی انصاف و تامل! 1397/12/17 - 18:04
بنظرم چندین اشتباه در انتشار این شب نامه وجود دارد: اول این که نامه بدون نام و نشان و بدون امضا و بدون آدرس هست-دوم این که نامه چندین و چند نفر افراد سیاسی و حزبی بنام فرهنگیان نوشته شده است-سوم این که در متن نامه فهرستی از اتهامات تکراری که مستند نیستند و محکمه پسند نیستن لیست شده اند.- چهارم این که در متن نامه اشاره شده که سازمان بازرسی که مربوط به یک قوه دیگر است و کمیته حقیقت یاب که مربوط به استانداری است و بازرسی وزارت بررسی و محرز شده یعنی آیا در این مملکت اتهامی که اثبات شده باشه هیچ ارگانی رسیدگی نمی کنه پس معلومه که صرفا ادعا و اتهام بوده اند نه تخلف-
پاسخ + 0 0 --
همکار 1397/12/18 - 00:32
الحمدلله که جناب پاشاخان در قید حیات هستند پس چرا بجای این که آن جناب از خود دفاع و رفع اتهام نماید، جنابتان برایش نایب الزیاره شده و دلسوزی می فرمائید؟
پاسخ + +2 -1 --
کمی انصاف و تامل! 1397/12/17 - 18:05
--ادامه----پنجم این که بنظر این نوع نامه ها با اتهامات گوناگون علیه پاشایی را دوستان قبلا مستقیم و غیرمستقیم به مجلس و ارگان های نظارتی و وزارتخانه و حتی توسط آقای بی مقدار به شخص وزیر رسانده اند و شنیده ایم که وزیر شخصا مدیرکل بازرسی خود را جهت بررسی مستند به همراه بازرسان وزارتی به استان اعزام نموده و حتی مدیرکل بازرسی محرمانه جلسه ای با نوسیندگان گزارش داشته و تمامی اتهامات توسط بازرسان بی طرف وزارتی از استان های دیگر با استقرار سه روزه در استان دقیق بررسی شده است. آیا به نظر نویسندگان نامه و اتهام زنندگان حرف و رسیدگی و بازرسی و قضاوت همه مراجع و بازرسان اشتباه است مگر این که فقط نظر این دوستان تامین شود و با فروش دنیا و آخرت اتهامات واهی تایید گردد؟؟؟!!! التماس تقوی و تامل؟؟!!!
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/12/17 - 21:40
سلام

همکار محترم

اگر در مقدمه نامه دقت فرمایید صدای معلم در این زمینه خود مدعی است .

صدای معلم قبلا در خصوص مشکلات آموزش و پرورش بناب نامه ای را تنظیم و در اداره کا بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش ثبت نموده است .

لطفا با دقت مطالعه فرمایید .


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
اولیا 1397/12/18 - 00:01
آیا از نتیجه ی نظرسنجی برنامه ی مطالبه استانی شبکه سهند تبریز که 60% مردم وضعیت آموزش و پرورش استان را بحرانی و به سمت پولی رفتن، اعلام کردند اطلاع داری و دم از انصاف می زنی؟ آیا 60% مردم استان اشتباه می کنند؟ چه کسی این مردم را در به در کرده و برای پیدا کردن یک مدرسه ی امن وادار به تنظیم اجار نامه های میلیونی کرده؟ آیا می دانی چرا مردم مدرسه ی نزدیک منزل خود را ول کرده و با تنظیم اجاره نامه ی میلیونی و خریدن خطرات سرویس به جان فرزندانشان را کیلومترها دورتر به مدرسه می فرستند و بعد پاشاخان در همایش کاهش آلودگی را به به انسان ربط می دهد؟ چون جناب پاشا مدیریت آن مدارس را به اعوان و انصار و سفارشی ها و پارتی ها هدیه کرده و برای وی رضایت مدیرانی که در آینده به وی رأی خواهند داد مهمتر از سرنوشت فرزندان معصوم است. آیا معنی انصاف را فهمیدی؟ آیا معنی معاملع را فهمیدی؟ آیا حاضری فرزندت به این سرنوشد دچار شود؟
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/18 - 00:12
بنازم شرم و حیا و وجدان و تعهد و خلوص وزیری را( وزیر بهداشت) که بخاطر ترس از خدا و ترس از عدم ادای دین ملت استعفا می دهد. شرم باد بر مدیرکلی که بالای 60% اجتماع تحت مدیریت وی می گویند ما را از این خدمت رهایی ده که خدا روزیت را جای دیگری حواله کند و سرنوشت کودکان معصوم ما را معامله نکن، از رو نمی رود که هیچ در شهری که با نا مدیریتیش بیشترین سهم در آلودگی آن شهر را دارد، در همایش کاهش آلودگی هوا، کاهش آلودگی را به انسان ربط می دهد
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1397/12/19 - 02:20
خدا پدرت را بیامرزد. ای قربان آدم چیز فهم. الحق که با زبان بی زبانی و با تأیید موارد مطروحه در نامه تا اینجا خوب آمدی و مشترکات زیاد است.ولی مشکل از اینجا به بعد است که آیا جنابتان سخنگوی تیم بازرسی هستید که این گونه نطر تیم را اعلام می کنید؟؟؟؟؟ آیا انتظار دارید مردم سخن شما را تأیید کنند؟؟؟؟ آیا نگارندگان نامه جز ننیجه بازرسی های انجام گرفته از وزیر چیز دیگری می خواهند؟؟؟؟؟ التماس منطق؟؟؟؟!!!! التماس تأمل؟؟؟؟!!!! التماس تقوی؟؟؟؟!!!! التماس نان حلال؟؟؟؟!!!!
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1397/12/17 - 19:48
الان آقای پاشایی و تیم گرانقدرشان نشستند و دارند به ریش همه اهالی آموزش و پرورش می خندند و در دلشان می گویند چرا خودتان را خسته می کنید زلزله ۸ ریشتری هم ما را از جای خود بلند نمی کند چرا که می گویند اول کدخدا را ببین بعد ده را بچاپ ایشان با نمایندگان محترم مجلس در تعامل(معامله) هستند با سایر رئیس روسا نیز تعامل(معامله) کامل دارند و باشگاه به اصطلاح فرهنگیان تبریز که با پول و بودجه آموزش و پرورش ساخته شده در خدمت تمامی عزیزان رئیس روسا از تمامی اقصی نقاط کشور می باشد و تنها نام فرهنگیان را یدک می کشد پس قضاوت بفرمائید که با چنین معامله گر بزرگ و توانمندی می شود در افتاد؟
پاسخ + +1 0 --
نا 1397/12/17 - 21:22
ماجرای هزینه ......مدرسه محقر ومتروک هریس در حاشیه
پاسخ + 0 -1 --
معلم 1397/12/17 - 23:01
برای کنار گذاردن یک مدیر شایسته یک دلیل کافی است هر چند آن دلیل واهی باشد یا حتی دلیل تراشی باشد ولی برای برکناری یک مدیر نالایق که دارای پشتوانه قوی و نفوذ زیاد می باشد آن هم به دلیل ....هزار دلیل هم کفایت نمی کند.
پاسخ + 0 0 --
آزاده فرهنگی 1397/12/18 - 08:37
با سلام. به است بهجای وزیر آموزش و پرورش از آقای مسعود پزشکیان انتقاد کنید که سفت و سخت پشت پاشایی ایستاده آنهم بخاطر اینکه باشگاه فرهنگیان را که حق معلمین مظلوم هست را پاشایی رایگان در اختیار برنامه های پزشکیان قرار میدهد. مگر بظحایی می تواند از ترس پزشکیان کاری بکند؟؟؟ آزادگی در این کشور رنگ باخته
پاسخ + +1 0 --
امیر 1397/12/18 - 09:33
با سلام و احترام در خصوص نامه مذکور به استحضار میرسد اولا امضا نامه که از طرف تشکلهای معلمان و یا احزاب امضا شده کاملا گنک میباشد و با توجه به جستجو و پسشهایی که به عمل آمده اکثر دبیران انجمنها و تشکلها اظهار بی اطلاعی میکنند و دوما در خصوص اعلان برایت یکی از دبیران محترم که اعلان نموده علیرغم شکایت مدیر کل به استحضار میرسد که جناب دکتر پاشایی در خصوص شکایت مطروحه و بنابه در خواست فرد مذکور و پیگیری دوستان از شکایت صرف نظر کرده و اعلان رضایت نموده بود در خصوص موارد اتهامی بر علیه دکتر پاشایی علیرغم پی گیریها از طرف مراجع مربوطه و برسی مدارک و مستندات مربوطه که با حضور خود شاکیها و حتی تشکیل جلسات با خود شاکیان در محلهایی که خود شاکیان تعیین کرده بودن همه موترد اتهامی کذب اعلان شده است
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/18 - 10:36
دکتر پاشایی؟!!!
پاسخ + 0 0 --
همکار 1397/12/18 - 16:18
جنابی که با نام امیر ظاهر شدی دروغ گو دشمن خداست.قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را.ماشاالله به این منطق. خودت می گوئی اکثر دبیران انجمنها و تشکلها از نامه اظهار بی اطلاعی میکنند. پس اگر این تو یقین داری امضاها کذب و جلی اند، آن اربابی که این همه ازش دفاع می کنی کجا قایم شده که تو وکیل مدافع وی شده ای؟ پس چرا از خودش دفاع نمی کند؟ از کی تا به حال رسم شده که پاسخ نامه ی به آن گستردگی یک دبیر را یک فرد مجهولی چون تو در یک کامنت بدهد؟ از طرفی می گویی دبیر محترم از شکایت منصرف شده و از طرفی می گویی موارد مطروحه کذب بود. پسر خوب حتی در صورت صحت نوشته هایت نتیجه ی این نامه باید از طرف شخص پاشائی و نگارنده ی نام به افکار عمومی اعلام شود نه از طرف فرد مجهول الهویه ای چون جنابتان.آیا حاضری شرافتت را در خصوص ادعاهایت در مورد نامه ی دبیر گرو بگذاری وظاهر شوی تا دروغ گوئی خودت و آن اربابت را روشن کنیم.
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1397/12/20 - 09:55
اصلا ایشان برائت کامل ، ما با مدیریت روابط مدار زورمدار ایشان مشکل داریم. بس است دیگر بلند شوند نفر بعدی آزمون پس بدهد. مدیرکل دنیا نیامده اند که بخواهند مدیر کل بمیرند.
پاسخ + 0 0 --
امیر 1397/12/18 - 09:49
قطع و یقین بدانید که اگر دکتر پاشایی یک سمتی به افراد مذکور میدادن اصلا اتهامی متوجه جناب آقای پاشایی نبود و حتی به یکی از آنها در مدت سه سال سه معاونت نواحی پیشنهاد شده بود و منصوب هم شده بودن ولی به جهت ضعف مدیریت فرد مذکور و عدم تعامل با همکاران مجبور شده بود از هر سه مورد استعفا دهد و یکی از افراد مذکور نیز در ستاد اصولگرایان مشغول مقاله نویسی بودن یکی از دوستان نیز که ادعای مدیریت حزب اعتدال و توسعه را مینمایند قبلا در ستاد قالیباف کار میکردن لذا این موارد اتهامات اعلانی کلی میباشد و نشانگر طلب سمت و مسولیت برای خودشان است که قدمی در راه اصلاحات و تدبیر و امید برنداشته اند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/18 - 16:33
اولا از کی تابحال این پاشائی دکتر شده بهتر است مدرک وی برای عموم روشن شود. ثانیاً بحث بحث سهم خواهی نیست همه ی اشخاص را از عینک خود نگاه نکن. یکبار دیگر چشمات را پاک کن و برنامه ی مطالبه ی استانی را نگاه کن و به تته پته افتادن اربابت و نتیجه ی نظر سنجی را ببین و سپس نظر بده. آیا تمام 60% مردم استان اشتباه می کنند؟
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1397/12/20 - 09:53
عدم تعامل با همکاران یا عدم همسو بودن با آقای دکتر !!
پاسخ + +1 0 --
امیر 1397/12/18 - 09:50
البته بماند سایر مسایل و موضوعاتی که نیازی نمیبینم در اینجا بیان شود عملکرد دکتر پاشایی تقدیر و تشکر دارد در مورد افزایش کیفیت آموزشی و پرورش ولی در خصوص روسای نواحی و مناطق روال این طور میباشد که مشارالیه فرد مذکور را به فرماندار معرفی میکند و فرماندار هم با نماینده و معاونت سیاسی استان مطرح میشود و چنانکه اختلافی نباشد معرفی میگردد و اگر اختلافی باشد حرف آخر را معاونت سیاسی خواهد زد لذا معاونت سیاسی و نماینده و فرماندار نقش اساسی در انتصاب روسا و حتی سایر ادارات را دارند و چنانکه افرادی با خارج از گرتایشات سیاسی نزدیک به دولت منصوب میشود مقصر خود فرماندار و نماینده و معاونت سیاسی میباشد
پاسخ + 0 0 --
اولیا 1397/12/18 - 16:51
کیفیتی که طبق نامه ی منتشر شده در فضای مجازی در کلاس فرزند مردم را آزار جنسی دهند و اقدام به آمارسازی دروغ بکنند و معلم را ضرب و شتم کنند و آرمان های امام و شهدا و انقلاب را زیر سوال ببرند و بجا ی ایجاد امید در دل مردم باور آنها را تخریب کنند و جواب آن نام را فرد مجهول الهویه ای چون تو در یک کامنت بدهد به درد تو و امثال پاشائی می خورد نه ملت بدبخت. صحبت صحبت انتصاب نیست بلکه معامله ی این فرد بر سر کرامت انسان ها و ارتزاق وی از آبرو و کرامت طفلهای معصوم است که مغایر با هر گونه اصول انسانی است.
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1397/12/20 - 09:52
امیر آقا نام کامل و عنوان ستادی خود را دقیقا مرقوم نمایید تا دلایل حمایت تان از آقای دکتر!!! معلوم شود. مملکت دکتر،بی نهایت دارد ،اما آدم کاردان وظیفه شناس
کاردرست ندارد.
پاسخ + +1 0 --
امیر 1397/12/18 - 09:51
البته بماند که اکثر نمایندگان استان گرایش اصولگرایی دارند که به غیر از نواحی یک تبریز و سه تبریز و و دو تبریز که آقای لطف الله پور و راستگو و پیری و گوگان و خواجه و مرند آقای شیر محمد زاده و ایمان نزاد و کاظمی و تعدادی که تقریبا نزدیک به دولت هستن بقیه میبینیم که نزدیک به نمایندگان هستن از نظر گرایش در اداره کل هم دکتر قهرمانی نسبت به سایر معاونین طرفدار دولت و اصلاحات میباشد و لذا قطع و یقین بدانید اگر فردی در این برهه بر مسند ریس فرنگ استان بشیند علاوه بر آنکه افراد مذکور را قلع و قمع خواهد کرد هیچ سیاستهای سایر نهادها را به صورت مستمر و با شیب تند اجرا خواهد کرد ممنون و ارادت البته این موارد نظر شخصی بنده میباشد و یک دبیر در یکی از مدارس نواحی تبریز هستم
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/18 - 10:42
ماشاءالله به شما که بک دبیر ساده هستید و این همه اطلاعات دارید و همه اطلاعات تان هم به نفع دکتر پاشایی! هست یعنی کلا دکتر پاشایی مدیری هستند نمونه و بی همتا و هر کسی بر علیه ایشان حرفی بزند خواهان پست می باشد ولی طرفداران دکتر اصلا تمایلی به پست و مقام ندارند و فقط دبیر هستند آفرین امیر آقا دبیر ساده
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1397/12/18 - 17:10
امیرخان اگر یکبار دیگر به نوشته هایت نگاه کنی می بینی که جز انتصاب و بازی سیاسی چیزی عاید خواننده نمی شود. بدان که آموزش و پرورش یک ملت و سرنوشت کودکان معصوم خلق محل بازی و چراگاه نفسانیات گرگ صفتان نیست و این سطح فکری از یک معلم مایه ی تأسف است. خود را در گناه دیگران شریک نکن. روزی حلال در تغییر و بازی با سرنوشت کودکان معصوم نیست. در اثبات صحت ادعاهایت از پاشائی بخواه بجای قایم شدن، در رسانه های عمومی ظاهر شود و در میان خبرنگاران رسانه های محتلف پاسخگوی نامه های منتشر شده در فضاهای مجازی باشد. نه این که توی بذبخت را اجیر کند تا به دفاع از وی بپردازی. بدان که این روزگار پایان خواهد یافت و همگی باید در پیشگاه عدل الهی جتی پاسخگوی لحضه لحضه نفس کشیدن هایمان خواهیم بود چه رسد به مسیر و قیمت نانی که به منزلمان می بریم.
پاسخ + 0 0 --
شاغل در اداره کل 1397/12/19 - 00:53
این امیر خان اطلاعات خوبی دارد من خودشاغل در اداره کل هستم تقریبا مسائل و موارد بخصوص حاشیه‌ای را پیگیری میکنم این همه اطلاعات ندارم ولی ظاهرا این دبیر محترم آقا امیر از مدرسه بهتر ازمن موارد را رصد کرده البته از ایشان گله دارم از من اسم نبرده چون از طرفداران متعصب دولت در اداره کل یکی هم من هستم اینهم ازشانس بد من است اینجا هم از قلم افتادم.
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1397/12/20 - 09:50
شما خیلی سیاست زده اید. ما اصلا افرادی را که گفتید نمی شناسیم و خط و ربط شان را هم نمی خواهیم بدانیم. کار درست انجام بشود باندبازی لازم نیست. این از آفت مدیریت در آموزش و پرورش است که با زدن انگ اصول گرا و اصلاح طلب و...... موضوع را مختومه اعلام می کنند. اصلا با حزب بازی کاری نداریم ما اصلاح امور را می طلبیم . اصل موضوع را خط خطی نکنید.
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1397/12/18 - 14:20
این حرفها، و کامنت ها فقط از مجموعه یک درصدی ستادی های استان هاست. معلم عادی و کسی که درس میده فقط به درس و معیشت فکر مینه. این دعواها کاملا مشخصه که برا پست های انتخاباتی تهیه میشه.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/18 - 20:42
آقای ناشناس ما انسانیم و زندگی مان مطابق با چهارچوب و قاعده و قانون مشخص شده از طرف خالق هستی است. و زیر پاگذاشتن هر کدام از این اصول و قاعده و قوانین ظلمی بزرگ در حق و حقوق مان می باشد که باید به آن حساس باشیم. معلمی صرفاً آن نیست که جنابتان تعریف می کنید که باید سرش را بیاندازد پایین و مشغول درس و میشت باشد و کاری به مسائل دور و برش نداشت باشد. اگر اینگونه باشد که شما می فرمائید، همان می شود ک حالا هست( یک عده بر سر سرنوشت و کرامت انسان ها) معامله می کنند.
پاسخ + +1 -1 --
الحمدالله 1397/12/18 - 15:12
الحمدالله خالق هستی راشکرم که گاها انسان ها را با حال افراد امتحان می کند قهری که در نوشته های این کامنت ها مطالعه کردم ناشی از غلبه نفس بر جسم وروح ادم ها بوده است چند صباحی عمر رفتنی هست اما ایا پول ومقام وثروت وماشین و...خواهد ماند پیش بینی خواب سختی را بر انهایی که بر هرطریق بر انسان ها می کنند می بینم فردایی که در ان نور خوشید وحود نخواهد دلشت وتاریکی مطلق بر جهان غالب خواهد شد
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/18 - 17:18
صد حیف و صد افسوس به شخصیت پزشکیانی که بنا به حق طلبی و حق گوئی و مردمی بودنش عمری عزیز دردانه ی ملت بود اما معلوم نیست به چه علت چند صباحی است که شکار این پاشائی بدبخت شده و اعتبار و ارزش چندین ساله ی خود را زیر سوال برده است. امید است که ایشان متوجه اشتباه خود شده و فریب این افراد را نخورد.
پاسخ + 0 -1 --
نا شناس 1397/12/18 - 17:27
بدانید که پاسخ پرسش گری پاسخ گوئی است نه تخریب همدیگر. جناب پاشائی بجای اجیر کردن این همه افراد برای گذاشتن کامنت های مختلف برای انحراف اذهان عمومی، چرا خود در سانه ها حاضر نمی شود تا پاسخگوی مردم باشد و این همه حرف و حدیث را جمع کند. اگر این مسائل وجود دارند چرا آنها را مرتکب شده است؟ اگر و جود ندارند چرا در مقام دفاع و رفع اتهام از خود و پاسخگوئی بر نمی آید؟ آیا این برخورد وی با مسائل و عدم پاسخگوئی وی برای هر اهل فکر و منطقی جاس سوال نیست؟
پاسخ + +1 0 --
دبیر 1397/12/18 - 20:45
جناب پاشائی پاسخ؟؟؟؟
آ
پاسخ + 0 0 --
حسن فیضی 1397/12/18 - 20:56
بنده حاضرم به عنوان مسول یکی از تشکلهای فرهنگیان و در اصحاب رسانه در باره موارد مذکور جلسه اختصاصی و‌مناظره داشته باشم . البته سایر دوستان نیز چنین آمادگی را دارند
پاسخ + 0 0 --
حسن فیضی 1397/12/18 - 21:00
انتشار گزارشات استانداری و بازرسین وزارت و بررسی های سازمان بازرسی و ... مطالبه ما و اقدام بر مبنای همین گزارشات هست فقط همین چیز اضافی نمی خواهیم .
پاسخ + 0 0 --
حسن فیضی 1397/12/18 - 21:12
برادر عزیز امیر خان اولا مدیر کل از من شکایت کرده بود ور حکم چنین آمده « با توجه به مختویات پرونده و‌دفاع موثر متهم و عدم قناعت وجدانی و صرفنظر از رضایت مدیر کل حکم براءت صادر می شود » مدیر کل هم‌که دید موارد انتقادی ما مستند هستند زرنگی کرد و‌رضایت نوشت ولی ترتیب اثر داده نشد اگر می خواهید عین حکم را ا سال کنم تا قضاوت شود وقتی قاضی حکم براءت صادر می کند یعنی نقد منتقدین صحیح هست . چون خودتان از نزدیکان و‌احتمالا از مشاوران مدیر کل هستید هیچ‌کدام از منتقدین در شرایطی نیستند که خواهان پست و‌مقام باشند یعنی اکثرا یا باز نشسته هستند و یا شرایط کاریشان طوری هست که حتی پست مدیر کلی هم به نفع شان نیست چه رسد به سایر پست و‌مقامها و این را خودتان بهتر می دانید .
پاسخ + +1 0 --
همکار 1397/12/19 - 02:44
چرا توهین؟ چرا تهمت؟ چرا تخریب؟ چرا فرسایش روح؟ مگر ما ادعا نداریم معلمیم و الگوی جامعه؟ مگر طرح سوال حق شهروند نیست؟ حتماً که می فرمائی هست. پس خیلی کار مشکلی نیست. کسب مجوز برگزاری جلسه ی پرسش و پاسخ از ما. محل، باشگاه فرهنگیانی که برای عید دیدنی به غیر فرهنگیان پیش کش می شود. جمع، جمع فرهنگیان، اصحاب رسانه و جناب پاشائی. سوال از طرف فرهنگیان. پاسخ از پاشائی. اعلام خبر و نتیجه از سوی اصحاب رسانه. تا سیه روی شود هر که در او غش باشد؟ منطق، تقوا، تأمل، وجدان، از این قوی تر؟ آیا جناب پاشائی حاضر است؟؟؟؟؟
پاسخ + +1 0 --
جامعه ی فرهنگی 1397/12/19 - 02:50
جناب پاشائی پاسخ؟؟؟؟
جناب وزیر پاسخ؟؟؟؟
تکیه کنندگان بر کرسی هایی که قیمت آن کرسی ها خون جوانان ملت برای رهایی از ظلم ظالمان است، پاسخ؟؟؟؟
رهروان علی(ع) و پیامبر(ص)، پاسخ؟؟؟؟
اطاعت کنندگان از فرمایشات رهبری و عمل کنندگان به منویات مقام معظم رهبری، پاسخ؟؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/19 - 08:58
پس با پاسخ آقای فیض در خصوص روند پیگیر های نامه، تکلیف اظهارات امیرخان ما هم در مورد نامه روشن گردید. عیب ندارد نصف شرمندگی جناب امیرخان را هم ما تقبل می کنیم. ولی جناب امیرخان با این منطقت هم تکلیف خود و هم تکلیف جناب پاشائی را هم روشن کردید. و می توانید وجدان خود را قاضی کرده و قیمت نان سر سفره ات را که با آن پچه بزرگ می کنید محاسب کنید.
علی برکت الله- زندگی دیگه همه گونه اش هست
پاسخ + 0 0 --
همکاران 1397/12/19 - 09:15
آقای بطحائی وزیر محترم آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران. آیا با این اوضاع کیفیتی برای آموزش و پرورش باقی مانده است؟ فکر می کنید با این اوضاع روحیه ای در همکاران برای تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم باقی می ماند؟ آیا این گونه می خواهیم به جنگ با دشمنان دین و قرآن برویم؟ نمی دانیم چگونه خود را توجیه می کنید و سکوت اختیار کرده اید و چه جوابی برای داور هستی بخش خواهید داد؟ آیا این آموزش و پرورش را در مسیر خون شهدا، انقلاب و دین می دانید؟ خیلی کار سختی نیست. مملکت هم قحط الرجال نیست. ترا به جان عزیزانتان یک اهنی یک اهنی. تا کی باید نشست و شاهد پرپر شدن کودکان معصوم خلق بود و دم نزد؟ آیا مردم یک استان به اندازه ی یک نفر برایتان ارزش ندارند؟ آیا دلیل از این بالاتر که طبق نامه ی منتشر شده توسط یک معلم در کلاس درس فرزند مردم را آزار جنسی می دهند و در گزارش دبیر، مدیرکل وی را تهدید می کند؟
پاسخ + 0 0 --
ولی دانش آموز 1397/12/19 - 09:45
من از برهنگان تن‌فروش بیزار نیستم،
من از پوشیدگان شرف فروش بیزارم .
سبحان الله. روزی بدین روشنی بیننده ای نی.با این اوضاع مدیران آموزش و پرورش قرار است انسان تربیت کنند. شما را به هر که می پرستید زحمات خانواده ها را در تربیت فرزندانشان هدر ندهید، آموزش و پرورش پیش کش.
پاسخ + 0 0 --
همکار 1397/12/19 - 13:14
برادر با نوشتن جمله ها و کلمه های ارزشی چرا روز می زنی!! کیفیت آموزش و پرورش شاخص دارد که سالانه توسط وزارت آموزش و پرورش ارزیابی می گردد در حوزه های آموزشی و پرورشی و در دستشان است و معیار ارزیابی آن ها کلمات مظلوم نمایی نیست بلکه نتیحه ارزیابی ها است
پاسخ + 0 0 --
ولی دانش آموز 1397/12/19 - 15:00
همچنان که با پاسخگوئی یکی از دبیران به امیرخان، هویت وی مشخص گردید، اگر جوی وجدان بیدار و احساس انسانی و انصاف و شرف در وجودتان هست(سوء تفاهم نشود من نمی گویم نیست و توهین نمی کنم. انشاء الله که این ارزش ها در وجود مبارکتان هست) و اگر جز پست و مقامتان و چندرغاز حقوق اضافی در فیش هایتان؛ خون شهدا، ناموس ملت، آبروی خلق،اهداف آپ و آرمان های انقلاب و... برایتان مهم است. مشخصات شناسنامه ای و کد ملیت را روکن( بازهم سوء تفاهم نشود و حمل به تهدید نشود) با منطق بهت ثابت کنیم که هویتت چیست؟ چه کسی زور می زند و چه کسی مظلوم نمائی می کند؟ چه کسانی بنام دین با آبروی ملت معامله می کنند؟و کیفیتی که مخلوق و معلول امثال شماست یعنی چه؟تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.
پاسخ + +1 0 --
م محمدنژاد 1397/12/19 - 09:52
در وانفسای دغدغه معیشت و مطالبات معلمان مشخص است که چه نویسندگان این نوع نامه ها و طومارها و چه دفاع کنندگان جز به فکر سهم خواهی و کسب پست و مقام و منفعت آن هم با اسم دهن پرکن "به نمایندگی از فرهنگیان و معلمان و حامیان وووو"!!! نیستند. البته من این همه مدت همه نامه ها و شکایاتی که در صدای معلم از آذربایجان شرقی و اداره کل منتشر شده را می خوانم ضمن داشتن انتقاد به برخی موارد تعجب می کنم اکثرا توسط گروهی خاص نوشته شده است
پاسخ + 0 0 --
الحمدالله 1397/12/19 - 14:31
مگر شما به سهم خو.اهی نرسیده اید حالا چون به ارزو یاتان رسیده اید خاموش ومدافع هستین در ضمن عدالت چی ایا ان را انکار می کنید
پاسخ + 0 0 --
همکاران 1397/12/19 - 15:17
جناب محمد نژاد آیا از متن نامه های منتشر شده در فضای مجازی اطلاع داری؟ آیا حاضری میلیاردها تومان بهت پول دهند و فرزندت به سرنوشت کودکان اشاره شده در متن نامه ها دچار شود؟ تا کی باید بنشینیم تا کارد به استخوانمان برسد و آنگاه متوجه مسائل دور و برمان شویم؟ بجای محکوم کردن معترضان به سهم خواهی از نان شب برای امثال جنابتان واجب است که از مسئول بخواهی به سوالات مردم پاسخ دهد.آخه تو معلمی و به بچه ها تحقیق و پژوهش برای رسیدن به حقیقت درس می دهی. چرا بجای سوال کردن از مسئول و وادار کردن وی به پاسخ گوئی نظریه پردازی می کنی؟ آیا وضعیت فعلی جامعه نتیجه ی تفکرات امثال جنابتان نیست؟ آره تو درست می فرمائی در جامعه عده ای خودشان را فدا می کنند تا عده ای دیگر مثل امثال جنابتان آسوده زندگی کنند و این قاعده ی حیات است.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/19 - 15:22
جناب بطحائی وارث خون باهنرها، رجائی ها، همت ها، کلاه دوزها، حججی ها و ...
پاسخ و تنویر افکار عمومی !!!!!!!!!!!
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1397/12/20 - 09:45
برای این که گروه های خاصی بیشتر می فهمند. عاقل ترند. دوراندیشند. و..... اگر همه گروه ها چنین بودند مشکلی نداشتیم.
پاسخ + +1 0 --
مبارک 1397/12/19 - 22:37
به به بب به به، جناب بطحائی حالا تو پیدا کن پرتقال فروش را.
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1397/12/20 - 09:44
در انبار شب عید منجمد شده . هم پرتقال هم پرتقال فروش !!!!
پاسخ + 0 -3 --
کریمی 1397/12/19 - 23:10
معلمی که نداند مشکل معیشتش دست مدیر کل هست یا دست وزیر و مجلس باید برایش تاسف خورد. معلمی که همه حرفش بهانه گیری اش برای انتخاب یک رئیس شهرستان است باید برایش تاسف خورد. همه میدانیم دو دهه است که مجلسیان اختیار انتخاب روسای ادارات را به دست گرفته اند و تا بوده همین بوده ومدیرکل از طرف وزیر مکلف به تعامل است چرا که این نماینده ها در کار وزارت اخلال ایجاد میکنند و این یک واقعیت است نمیشود انکار کرد.
معلمی که موارد مکرد ادعایش که تخلفات است به جای محکمه قضایی در فضای مجازی و برای جو سازی فضا را شلوغ میکند باید برایش تاسف خورد.
پاسخ + 0 0 --
از یاد رفتگان 1397/12/19 - 23:34
ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد
در دام مانده باشد صیاد رفته باشد
ما هستیم و احساس اسارت و حقارت و غریبی و گرفتاری در میانه این سیستم متلاشی و بر باد رفته تنها در میان انبوهی از مشکلات بله آقای پاشایی و آقای وزیر این است سرنوشت واقعی معلمان پس هر چه می توانید بر این زخم ها نمک بپاشید و مگسان گرد شیرینی هم تا فرصت باقیست سهم بیشتری ببرید از این سفره و خوان پهن شده.
پاسخ + +1 0 --
حبیبی 1397/12/20 - 03:03
آقای وزیر در یک مدرسه تدریس می کردم. مدیر مدرسه در جلسه گفت: 5نمره به حضور دانش آموز، پنج نمره به کتاب و دفترش،5 نمره به فعالیت خارج از کلاس و 5 نمره به انضباطش بدید تا قبول شود یکی از معلمان اعتراض کرد در پی گیری هایش در اداره گفتند دستور از بالاست. در مدرسه ی دیگری تدریس می کردم در بدو ورود مدیر در نامه ای تحت عنوان موافقت نامه از دبیران تعهد گرفت که پارسال درصد قبولی 90% بود امسال باید92% شود در ارزیابی آغازین اداره نتیجه ی مدرسه 5%- نشان داد.و با مشاهده این اوضاع در این فضا و این وضعیت مالی معلمان، شما بگویید آیا چیزی در ما معلمان باقی مانده که آنرا به دانش آموز انتقال دهیم؟ آیا آمریکا و دشمنان قسم خورده غیر از این می خواهند؟ آقای وزیر نکته جالب اینجاست که نه تنها هیچ کس خودش را مقصر نمی داند بلکه با فرافکنی و به حساب دشمن گذاشتن این کارها خودش را قانع کرد و از موقعیتش هم دفاع می کندو علی برکت الله به این اوضاع.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/20 - 03:07
آن مرد آمد این مرد رفت ما همچنان بیچاره و زیر دست و پا له شده.
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1397/12/20 - 09:42
رسم روزگار است . ما سربازان بازی شطرنجیم.
پاسخ + +1 -1 --
معلم بازنشسته 1397/12/20 - 07:37
سلام و صبح بخیر خدمت همکاران. بنده یک معلم بازنشسته هستم به بیشتر استانها سفر کردم و وضعیت آموزش و پرورش اسنانها را از نزدیک دیدم انصافا استان ما در بیشتر موارد پیشتاز هست. خصوصا در این شرایط بد دولت .کارهای عمرانی و مدرسه سازی که در مناطق توسط مدیران انجام مبشود .ستودنی هست
پاسخ + 0 0 --
یاهو 1397/12/20 - 09:42
مبارکه جانم. ما از انسانیت و روابط انسانی و عدالت سخن می گوئیم نه مدرسه سازی !! خدا خیرت بدهد.
درد ما حکومت روابط بجای ضوابط است که عامل فساد اداری است. تبعیض و بی عدالتی است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/20 - 14:40
آقای همکار بازنشسته ماشاءالله چقدر مایه داری که به اکثر استان ها سفر کردی ما که شاغلین هشتمین گرو نه مان است جناب مارکوپولو مگر چند روز در این استان ها مانده اید که این همه اطلاعات کسب نموده اید خواهشا بلوف نزنید و دردمان را زیاد نکنید ....
پاسخ + +2 0 --
معلم بازنشسته 1397/12/20 - 12:22
همکار عزیز .بستگی دارد انسانیت را از کدام پنجره نگاه کنیم .اگر تز پنجره شما ببینیم .همان است که نوشته اید .اما اگر از نگاه اهل انصاف نگاه کنیم انصافا در این زمینه هم استان ما پیشتاز هست. همی که شما به این صراحت لهجه به قول خودتان انتقاد میکنید .آیا این رعایت شاخصهای اسانیت نیست. مگر ما یادمان رفته است که در زمان مدیران کل اسبق جرات ورود به دفترش را داشتیم. مگر میتوانستیم در زمان آنهایی که الان بهترین مدارس را به برکت شرایطشان گرفتند حق کوچکترین اعتراض را داشتیم. ممنون(امیدوارم جوابم را با توهین ندهید.) در ضمن عنوان نامه اگر عوض بشود خیلی بهتر است.اینکه نوشته شده است در خواست فرهنگیان.نه عزیز در خواست همان چند نفر است که درد آنها معلوم است
پاسخ + 0 0 --
معلم جوان 1397/12/20 - 19:37
من کاری به راست و دروغ نوشته ها ندارم که جای تحقیق و بررسی دارد ولی1- برایم سوال است که تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.اگر مسئول مسئول باشد باید شفاف سازی بکند و پاسخگوی مردم باشد.2- این همه تخلفی که بحث می شود در داخل اتاق ها و ساختمان هائی صورت می گیرد که میلیارها تومان برایشان خرج شده. کاش بجای ساختمان های میلیاردی یک چادر بود ولی خدمت بود نه تخلف. هدف آپ غیر از ساخت و ساز است.و ساخت و ساز مال نوسازی است نه مدیرکل.3- اما این شرایط اعتراض و جو انتقاد نه از نرم خوئی مدیرکل فعلی بلکه از قدرت معجزه گری فضای مجازی در عصر کنونی است همچنان که می گویند این مدیرکل هم تا شکایت علیه معلم و تهدید آنها هم پیش رفته و دست کمی از قبلی ندارد. و هردو با بستن دوسه نفر در ورودی اتاقشان سرو ته یک کرباسند. و اگر این نوشته ها در این فضاها درست باشد، صد رحمت به قبلی در مقابل فعلی.
پاسخ + +2 -1 --
هریس 1397/12/20 - 15:05
بدینوسیله از زحمات مسولان اداره کل اموزش وپرورش در توجه به شعار شایسته سالاری در انتصاب جناب اقای منصور سام پور به سمت مدیر اموزش وپرورش شهرستان هریس که اقای قنبر سام معاون تربیت بدنی وتندرستی اداره متبوع واقای اکبر سام پور مدیر محترم دبیرستان بزرگ شهید مندی هریس هستند تشکر می کنم ا
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/20 - 19:21
خوب تو که داری پاچه خواری می کنی حالا چرا با اسم ه یس اسم واقعیتو بنویس تا تو هم از مواهب ملوکانه بی بهره نجاتی بدو که تموم شد
پاسخ + +1 -1 --
ولی دانش آموز 1397/12/20 - 19:42
جائی که مهر پیشانی بردش بیشتر از منطق باشد بیشتر از این نمی توان نتیجه گرفت.
پاسخ + 0 0 --
حسین ارجمندی 1397/12/21 - 13:10
خوب برادر ناشناس خود چرا نام خود را عیان نمی فرمایی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/22 - 01:21
به خاطر احتمال شکایت از طرف آقایان مدیر کل و کابینه محترم مگر خبر ندارید که تابحال جناب مدیر کل ، مدیر آموزش و پرورش بناب و مدیر آموزش و پرورش هریس بر علیه همکاران منتقد شکایت کرده اند تازه شکایت رد شود چند ماهی را باید از کار و زندگی خود علاف شوی و اسیر دادگاه و پاسگاه شوی ولی شمایی که کارتان پاچه خواری است چرا اسم واقعی خودتان را ننوشته اید تا از امتیاز کارتان بهره مند شوید لابد شما هم از همکاران خجالت زده و شرمنده هستید عیب ندارد این بالاخره زندگی باید بچرخد.
پاسخ + 0 0 --
حمید 1397/12/25 - 20:30
سلام
در شهرستان عجب شیر مدیر یک دبیرستان نمونه دولتی که زمین و زمان از مدیریت او شاکی است همچنان مدیریت می کند چون همکلاسی دوران تربیت معلم جناب اقای پاشایی است!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

میزان توجه به " منشور حقوق شهروندی " در وزارت محسن حاجی میرزایی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور