صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" در مدت یک سال اخیر دستگاه تعلیم و تربیت استان لرستان گرفتار این دخالت ها شده که نتیجه آن برکناری 3 مدیرکل در این دستگاه بوده است "

نامه ی شورای هماهنگی احزاب و تشکل های اصلاح طلب استان لرستان به وزیر آموزش و پرورش

گروه تشکل ها/

دخالت نمایندگان مجلس در امور داخلی آموزش و پرورش به ویژه عزل و نصب های مدیران متاسفانه به صورت یک رویه و فرهنگ سازمانی درآمده است .

« شورای هماهنگی احزاب و تشکل های اصلاح طلب استان لرستان » در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش  که نسخه ای از آن برای « صدای معلم " ارسال گردیده است ؛ خواهان توجه قاطع و موثر وی برای پایان دادن به این وضعیت شده اند .

نامه ی شورای هماهنگی احزاب و تشکل های اصلاح طلب استان لرستان به وزیر آموزش و پرورش در مورد دخالت نمایندگان مجلس در عزل و نصب ها

وزیر محترم آموزش و پرورش

جناب آقای بطحایی

با سلام و احترام

همان طور که مستحضر می باشید قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اصل تفکیک و استقلال قوا را به رسمیت شناخته و لذا آحاد ملت  اعم از مسئولین و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ملزم به رعایت این میثاق ملی که خونبهای شهیدان گرانقدرمان  است می باشند و اگر غیر این باشد کشور گرفتار مشکلاتی خواهد شد که هم اکنون گرفتار آن هستیم.
یکی از این مشکلات دخالت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در امور اجرایی و از جمله عزل و نصب های دستگاه های اجرایی است،به طوری که برای  نمونه در مدت یک سال اخیر دستگاه تعلیم و تربیت استان لرستان گرفتار این دخالت ها شده که نتیجه آن برکناری 3 مدیرکل در این دستگاه بوده است .
و متاسفانه آثار عدم ثبات مدیریت دامن گیر فرزندان محروم استان گردیده است  ؛ لذا شورای احزاب و تشکل های اصلاح طلب استان لرستان ضمن اعلام حمایت از مدیرکل شایسته ،خدمتگزار و حامی دولت تدبیر و امید آقای دکتر « رضا زینی وند مقدم » از محضرتان استدعا دارد زمینه جلوگیری از دخالت های غیر متعارف خارج از سیستم تعلیم و تربیت را به وجود آورده و با ابقا و حمایت از مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان نسبت به برگرداندن اعتماد و آرامش افکار عمومی اقدام لازم  را مبذول فرمائید .

با احترام مجدد
شورای هماهنگی احزاب و تشکل های اصلاح طلب استان لرستان

نامه ی شورای هماهنگی احزاب و تشکل های اصلاح طلب استان لرستان به وزیر آموزش و پرورش در مورد دخالت نمایندگان مجلس در عزل و نصب ها


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شنبه, 25 اسفند 1397 ساعت 10:14 خوانده شده: 247 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +2 0 --
امامی 1397/12/25 - 10:36
سلام
وقتی انباشت دردسر اداری در یک بخش و یا استان
منجر به سر و صدای اعتراض و یا تعویض نامتعارف مدیرکل و مدیر می شود، هر آدم عاقل متوجه غیرعادی بودن وضعیت شده و در صدد حل و فصل آن معضل بر می آید.
آنقدر صبر و بی اعتنایی و یا ناتوانی حاکم است که
متوجه جریان امر نیستند. این همه از پژوهش دم می زنید، یک اقدام پژوهی چاره ی کار است.
تا مشکلات گلوگاه های ریز و درشت را مرتفع نسازید ، وزارتخانه بر چرخ های روان ، حرکت نخواهد کرد. اگر هر دشواری به موقع و سرجای خود حل و فصل شود ، نه گلوگاه پیش می آید و نه دشواری های جدید متولد می شود.
عمده وظیفه مدیر ، از بین بردن دردسر است نه کمک به خلق آن و یا تداوم آن.
پاسخ + 0 0 --
ناامید 1397/12/26 - 10:46
اعتبار اصلاحات پای اعتدال سوخت
پاسخ + +1 0 --
حسینی... 1397/12/25 - 13:20
سیاسی کاری آفت بزرگ دستگاه تعلیم و تربیت است...

سهم خواهی ها تمام شدنی نیست هر نماینده امروز اطاعت امر را از مدیر کل طلب دارد و فردا باز امروزی نو و سهمی دیگر...

در این بین آنچه از بین می رود شان ، جایگاه و استقلال دستگاه تعلیم و تربیت است.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/25 - 13:28
عامل بدبختی آموزش و پرورش لرستان همین احزاب منفعت طلب و دلال هستند که در قبال سهم خواهی ها دست به قلم شده اند . وقتی ما می گوییم دخالت نمایندگان در تعلیم و تربیت مضر است که حقیقتا هم همینطور است باید با شهامت هم بگوییم که زیاده خواهی احزاب هم مضر است الان آموزش و پرورش به گوشت قربانی می ماند که طعمه احزاب شده و نمایندگان هم خوش ندارند که خود را بی بهره از این سفره ببینند . کیست که نداند زینی وند مهره ضعیفی است که بدون اذن صد محمد بیرانوند نماینده اصلاح طلب و برخی احزاب فرصت طلب مانند علی گودرزیان . رونی پور . فرشاد دهقان . نبی فلاحی . محمد رصا منصوری و .‌......‌ توان تصمیم گیری ندارد . آموزش و پرورش ویرانه ای است که امیدی به آبادانی ان نیست .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/12/26 - 14:12
از بین بردن حیثیت سیاسی وموجه زینی وندخواست برخی ها می باشد،اما زینی وندبر اساس همین روحیه تن به باج خواهی نمایندگان نداده است وزیر اگر وزیر باشد وشرافتمند باید از مدیرانی این چنینی حمایت نماید

جناب وزیر مواطب محمد خرم مدیرکل مجلس وزارتخانه ات باش بد جوری با نمایندگان دمخور است عنقریب کلک خودت را هم بکند از من گفتن بود واز شما نشنیدن
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/12/26 - 20:15
اگر نگاهی به انتصابات زینی وند داشته باشید متوجه باج دادن او به نمایندگان می شوید و از گفته خود پشیمان می شوید . کدام انتصاب زینی وند بدون توجه به خواست و نظر بیرانوندی نماینده خرم آباد بوده. نکند خبر ندارید که رئیس تعاون برادر خانمش هست که از آموزگاری عشایری یکباره به تعاون آمد. برادر زاده و خواهر زاده های بیرانوند رئیس اداره تربیت بدنی و رئیس دبیرخانه اداره کل باج دادن نیست ؟
آیا خیرایی معاون مالی . دالوند معاون سواد آموزی .بهرامی معاون تربیت بدنی . عباس زاده معاون پرورشی و بازگیران معاون متوسطه نیروهای بیراندند نیستند ؟
چرا زینی وند فرضی پکر اصلاح طلب را به عنوان رئیس معمولان منصوب کرد و با فشار نماینده پلدختر نظری را جایگزین او کرد . یا روزبهانی بروجرد را عزل و نیروی نماینده را جایگزین کرد . و دهها و صدها مورد دیگر . پس دم از شرافت و کارآمدی زینی وند نزنید که مهره ضعیف و سوخته ای بیش نیست که دیر یا زود می رود

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما در مورد مدت زمان تعطیلات تابستانی مدارس در ایران چیست؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور