چاپ کردن این صفحه

" دبیرکل سازمان معلمان ایران متن نامه ای را که از سوی این تشکل خطاب به معاون اول رییس جمهور مبنی بر درخواست آزادی معلمان زندانی نوشته بود، قرائت کرد "

دیدار و گفت و گوی نوروزی اعضای سازمان معلمان ایران با خانواده های اسماعیل عبدی و محمد حبیبی

گروه تشکل ها/

روز گذشته اعضای سازمان معلمان ایران با خانواده های اسماعیل عبدی و محمد حبیبی دیدار و گفت و گو کردند .

دیدار و گفت و گوی نوروزی اعضای سازمان معلمان ایران با خانواده های اسماعیل عبدی و محمد حبیبی

سایت سازمان معلمان ایران می نویسد :

در این دیدار طاهره نقی یی دبیرکل فعلی و علیرضا هاشمی دبیرکل سابق و مشاور دبیرکل و محمد داوری سخنگوی سازمان معلمان و محمدتقی سبزواری از اعضای شورای مرکزی و عضو شورای سازمان معلمان استان فارس و چند تن دیگر از اعضای این تشکل با همسر و فرزندان اسماعیل عبدی دیدار و گفت و گو کردند.

 در این نشست ضمن اطلاع از آخرین وضعیت شرایط و پرونده عبدی از زبان همسرشان با تماس تلفنی که اسماعیل عبدی از زندان داشتند چند نفر از افراد حاضر موفق شدند با ایشان گفت و گوی کوتاهی داشته باشند.

به گفته خانم عبدی علی رغم پیگیری های انجام شده با مرخصی ایشان موافقت نشده است .

وی در همین زمینه گفت: با توجه به گذشت حدود یک سال از آخرین مرخصی انتظار می رفت در ایام نوروز با مرخصی وی که سه فرزند دارد و دو فرزند خردسال او به شدت نیازمند حضور او هستند موافقت شود که متاسفانه این انتظار تحقق نیافت.

 دبیرکل سازمان معلمان ایران متن نامه ای را که از سوی این تشکل خطاب به معاون اول رییس جمهور مبنی بر درخواست آزادی معلمان زندانی نوشته بود، قرائت کرد .

دیدار و گفت و گوی نوروزی اعضای سازمان معلمان ایران با خانواده های اسماعیل عبدی و محمد حبیبی

در دیدار بعدی که با خانواده " محمد حبیبی " صورت گرفت ؛ « خدیجه پاک ضمیر » همسر محمد حبیبی که خود از فرهنگیان شاغل در اندیشه شهریار است گزارشی از آخرین وضعیت پرونده حبیبی را ارایه نمود و از تاثیر تعامل ها با مسئولان به ویژه در انتقال حبیبی به زندان اوین ابراز خوشحالی نمود و از اعضای سازمان معلمان که در این راستا او را همراهی کردند سپاسگزاری نمود.

 در این دیدار اعضای سازمان معلمان نیز ضمن همدلی با خانم پاک ضمیر و تبریک سال نو اعلام آمادگی کردند که برای ادامه پیگیری ها در کنار وی و سایر خانواده معلمان زندانی خواهند بود و ابراز امیدواری کردند که تحولاتی در قوه قضائیه ایجاد شود که دیگر شاهد بازداشت و زندانی فعالان تشکل ها و کنشگران صنفی نباشیم .

پیش تر ، « صدای معلم » گفت و گویی را با خدیجه پاک ضمیر همسر محمد حبیبی در مورد قطع حقوق معلمی ایشان انجام داد . ( این جا )

پایان پیام/                                                                                                                          

پنج شنبه, 22 فروردين 1398 15:23 خوانده شده: 514 دفعه

در همین زمینه بخوانید: