چاپ کردن این صفحه

مدیرکل آموزش و پرورش و شورای معاونین اصفهان در دیدار با امام جمعه اصفهان :

تعداد زیادی از همکاران محترم فرهنگی پیشنهاد اختصاص یک روز حقوق خود را مطرح و امور مالی ادارات درصدد اجرایی کردن آن هستند

گروه اخبار/

مدیرکل آموزش و پرورش و شورای معاونین اصفهان در دیدار با امام جمعه اصفهان و کمک به فرهنگیان سیل زده

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان مدیرکل آموزش و پرورش و شورای معاونین با حضرت آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان دیدار و گفتگو کردند . 

در این دیدار مدیرکل آموزش و پرورش ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات اداره کل آموزش و پرورش در سال 97 همچنین خلاصه ای از اقدامات آموزش و پرورش استان اصفهان را به عنوان معین استان خوزستان در خصوص کمک رسانی به سیل زدگان آن استان به ویژه آموزش و پرورش تشریح نمود.

مدیرکل آموزش و پرورش و شورای معاونین اصفهان در دیدار با امام جمعه اصفهان و کمک به فرهنگیان سیل زده

سپس آیت الله طباطبایی ضمن تشکر از خدمات انجام گرفته و آرزوی موفقیت برای مسئولین آموزش و پرورش استان و فرهنگیان محترم در راستای وظیفه سنگینی که بر عهده دارند تأکید کرد: کمک به سیل زدگان استانهای کشور از وظایف همگانی است و فرهنگیان در این خصوص می توانند کمک به سزایی داشته باشند و با اختصاص حداقل یک روز حقوق خود به این امر نقش به سزایی در فرهنگ سازی جامعه و دیگر کارکنان خواهند داشت .

در ادامه مدیرکل آموزش و پرورش استان اظهار داشت: تعداد زیادی از همکاران محترم فرهنگی پیشنهاد اختصاص یک روز حقوق خود را مطرح و امور مالی ادارات درصدد اجرایی کردن آن هستند .

پرتال وزارت آموزش و پرورش

سه شنبه, 27 فروردين 1398 08:25 خوانده شده: 761 دفعه

در همین زمینه بخوانید: