صدای معلم

قول عبدالرضا فولاوند برای حل مشکل مرخصی بدون حقوق فعالان صنفی معلمان ؛

نشست تشکل های فرهنگیان با مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران

گروه تشکل ها/

نشست تشکل های فرهنگیان با مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران و مرخصی بدون حقوق معلمان زندانی

چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت کانون صنفی معلمان استان تهران ، مجمع فرهنگیان استان تهران  ، کانون مدرسین دانشگاه فرهنگیان ایران ، انجمن اسلامی معلمان  ، جمیعت اسلامی معلمان و سازمان معلمان ایران  در جلسه ای که با مدیر کل آموزش و پرورش  شهر تهران داشتند مسائل مهم آموزش و پرورش مورد بررسی قرار گرفته وتصمیماتی اتخاذ گردید .

علی اکبر باغانی  عضو هیات مدیره کانون صنفی معلمان استان تهران به « صدای معلم » گفت :

در این نشست مشکلات معلمان زندانی و بازداشتی های صنفی معلمان ایران از جمله محمود بهشتی ، اسماعیل عبدی ، محمد حبیبی ، عبدالرضا قنبری ، رسول بداقی و محمد تقی فلاحی بررسی شد .

  مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران قول همکاری برای حل مرخصی بدون حقوق آقایان حبیبی و عبدی را دادند و هچنین برای گرفتن مرخصی قرار است که روز شنبه مدیر کل آموزش و پرورش تهران با دادستان تهران گفت و گو و مذاکره داشته باشند .

همچنین تصمیم گرفته شد تا این جلسات تشکل ها برای گفت و گو و مذاکره درباره زندانیان کانون صنفی معلمان استان تهران و حل مشکلات معلمان و خانواده ها آنها ادامه داشته باشد .

دبیر کل سابق کانون صنفی معلمان تهران در ادامه با اشاره به این که آقایان شیورانی و میرزا سیدی ، قریشیان و رمضانی از طرف کانون در این جلسه شرکت داشتند تصریح کرد :

آقای قریشیان مشکلات شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان استان تهران را به طور کامل مطرح نمودند و آقای  شیورانی نیز مطالب مهمی را بیان کرد.

پایان پیام/

پنج شنبه, 26 ارديبهشت 1398 22:20 خوانده شده: 377 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + 0 -1 --
پرستو های سفید 1398/02/27 - 07:26
اجر شما با خود امام زمان عج.
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1398/02/27 - 12:30
به سوابق قول ها و عملکرد متناقض حضرت فولادوند یه نگاهی بیاندازید،بعد ایشون رو دعا کنید:ایشون به یکی از نخبگان مورد اجحاف قرار گرفته شهرستان های استان تهران در حضور یکی از شاخص تریناعضای انجمناسلامی معلمان شهرستانهای استان تهران پیشنهاد معاونت منطقه ی شهرری رو داد اما فراموش کرد!! اما با توصیه نامه حسن خلیل آبادی نیرویی وابسته به جریان دلواپس که کارنامه ی تاریکی داشت و ضربات زیادی به نیروهای اصلاح طلب شهرری زده بود بعنوان معاون پرورشی منصوب نمود!!
در طول دوران مدیریت در اداره کل شهرستانهای تهران،حداقل کاری که میتوانست انجام بده این بود که یک استان رو از یک کارشناس مسوول مغرض و بیمار و مشکل دار که جایگاه حراست را بعنوان جایگاهی جهت تسویه حساب شخصی با فعالان صنفی و حی منتقدان غیر سیاسی قرار داده بود رها کنه اما این آقای الف.الف به لطف آقای فولادوند همچنان مشغول شرارت و اعمال تبعیض در اجرای قانون و عقده گشایی در حراست شهرستانهای تهران هستند!!
پاسخ + +4 0 --
شاکی 1398/02/27 - 12:34
در دوره ی مدیریت آقای فولادوند حتی حکم سرپرستی یکی از فعالان صنفی شاخص و هزینه داده که اتفاقاًعضوشاخص انجمن اسلامی معلمان هم هستندبه ریاست یک گروه کم اهمیت در ساختار اداری مبدل نشد،علی رغم اینکه قانون تصریح دارد اگربعد از40روز پاسخ استعلام اطلاعات نیامد،مسوول اون دستگاه میتواند حکم ریاست را صادر کند!!اما ایشان به اعضای تشکل خودشان هم در اجرای قانون مساعدت نکردند!!
پاسخ + +4 0 --
شاکی 1398/02/27 - 12:37
در دوره ی مدیریت آقای فولادوند در شهرستان های استان تهران،یکی از همشهریان ایشان که رئیس انجمن اولیاء و مربیان بوده است،حدود یکسال اضافه کار کارشناس انجمن رو که از نیروهای شاخص وفرهیخته واهل قلم و البته غیرسیاسی بود به گناه نوشتن مطلب انتقادی در ارتباط با انجمن های اولیاء و مربیان قطع کرداما آقای فولادوند این اجحاف ها را در مجموعه ی خودشان شاهد بودند و هیچ اقدامی انجام ندادند!!
پاسخ + +3 0 --
شاکی 1398/02/27 - 12:43
آقای فولادوند،عسل عسل دهان شیرین نمیشه،واقعیت این بود که مادر شهرستانهای استان تهران از شما چشم یاری داشتیم اما غلط بود آنچه می پنداشتیم!!شما نه به فعالان صنفی ونه به اهل قلم و اندیشه و نه به نخبگان بهایی ندادید!!و حتی با افراد شرور و مغرض و آسیب زای شهرستان های استان تهران همچون الف.الف که در حراست شهرستان های استان تهران فقط و فقط بدنبال دلسرد نمودن و تضعیف وتخریب نیروهای انقلابی تحول آفرین هستند،اقدامی بعمل نیاوردید!!
پاسخ + +4 0 --
شاکی 1398/02/27 - 12:45
آمادگی کامل داریم عملکرد حضرت فولادوند را رودر روی ایشان در شهرستان های تهران به نقد وتصویربکشیم تا فعالان صنفی وصاحب نظران بدانند بر روی دیوار چه کسانی یادگاری می نویسند!!
پاسخ + +3 0 --
مبصر 1398/02/27 - 13:18
مدیریت پخمگان بر نخبگان:
در آموزش و پرورش بیشتر کارها بر عکس شده یعنی پخمگان ، در راس امور اجرایی( وزیر و معاون وزیر و مدیرکل و.... ) هستند و نخبگان با مدرک دکتری و فوق لیسانس در کلاسهای چهل نفری مبصری می کنند
پاسخ + +2 0 --
حمید امامی 1398/02/28 - 01:09
در دانشگاه فرهنگیان، تشکلی به نام «کانون مدرسین دانشگاه فرهنگیان» وجود خارجی ندارد و تنها عنوانی توخالی است که برخی همچون نورعلی عباسپور و زینی وند آنرا برای فرصت‌طلبی و چانه زنی برای کسب منفعت شخصی علم کرده‌اند و جالب است که در همه دیدارها ی تشکل‌های فرهنگیان هم بر صدر مجلس جلوس می فرمایند.
این تشکل نه مجوز دارد و نه عضو گیری انجام داده است. طبیعتا نمی‌تواند نمایندگی مدرسان یا اعضای هیئت علمی دانشگاه را داشته باشد.
پاسخ + +2 0 --
شاکی 1398/02/28 - 07:59
آقای فولادوند عزیز،همکاران در ارزیابی اقدامات شما،شعارها و صحبت ها و قول های شما را ارزیابی نمیکنند،بلکه اقدامات شمارا ملاک قرار می دهند و متأسفانه شفاف و واضح که نگاه می شود؛شما انتظارات حداقلی نیروهای اصلاح طلب و حتی شایستگان را در شهرستان های استان تهران برآورده نکردید؛این نقاط منفی در کارنامه ی کاری شما در شهرستان های استان تهران در تاریخ و اذهان همکاران ثبت شد:
1)موافقت با انتصاب ر.ق ازنیروهای فعال در ستاد سعید جلیلی و از رانتخواران شاخص اردستانی ساکن شهرری بعنوان معاون پرورشی ناحیه یک شهرری و عدم ایجاد تغییرات ضروری در ناحیه یک شهرری با توصیه نامه حسن خلیل آبادی!!
2)عدم اعمال قانون در مورد صدور حکم انتصاب سیدهادی عظیمی علی رغم امکان قانونی صدور حکم در صورت عدم پاسخ از مراجع امنیتی بعد از40روز بدلیل محافظه کاری!!
پاسخ + +2 0 --
شاکی 1398/02/28 - 07:59
3)چشم پوشی بر ضعف های فاحش و اعمال سلایق شخصی برخی مدیران از جمله همشهری خودتان (رئیس انجمن اولیاء و مربیان شهرستان های استان تهران)که فاقد درک مفهومی از امور بوده است و علی رغم اطلاع از قطع اضافه کار کارشناس فرهیخته و اهل قلم انجمن بدلیل انعکاس مطلب کارشناسانه ی انتقادی در صدای معلم.
4)عدم بهره برداری از ظرفیت نخبگان وشایستگان همراه دولت تدبیر وامید در عرصه های مدیریتی و فرصت سازی برای همشهریان...
پاسخ + +2 0 --
معلم از تهران 1398/02/28 - 08:04
جناب فولادوند شما بيش از 70 هزار نفر پرسنل غير زنداني و آزاد ! در تهران داري آنوقت براي 6 نفر معلم قانون شكن كه بر اساس قوانين جمهوري اسلامي در حبس مي باشند جلسه مي گذاري ؟ وافعا" خسته نباشي ....
پاسخ + +1 0 --
قنبر زاده 1398/02/28 - 08:53
مدير كل تهران كه براي ايجاد تسهيلات ( مرخصي بدون حقوق ) براي متهمين در زندان جلسه مي گذارد حتما" مطلع است كه در خبرها آمده در خرم آباد لرستان در يك نزاع چندين نفر كشته و زخمي شده اند خوب است آقاي فولادوند مسئول بازرسي اش را براي رسيدگي به محل اعزام كند .
پاسخ + +3 0 --
عاطفه تقی زاده 1398/02/28 - 10:23
آقای فولادوندراد،شما بواسطه ی تلاش و اهتمام فرهنگیان امیدوار به تغییر وضعیت و آرایی که به دولت تدبیر و امید داده شد،مدیرکل شدید،پس حداقل پاسخ بدین چرا علی رغم اطلاع از شرارت هایی که برخی نیروهای مغرض و بیمار ذهنی در حراست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران انجام میدهند،هیچ اقدامی جهت تغییر وضعیت موجود انجام ندادین؟!
پاسخ + +3 0 --
عاطفه تقی زاده 1398/02/28 - 10:27
آقای فولادوند راد چرا افرادی را در حراست آموزش و پرورش شهرستان های تهران به جای خود باقی گذاشتید که برای تسویه حساب شخصی و عقده گشایی از اهرم استعلام اطلاعات استفاده می کنند؟!شما امکان تداوم زیست به ....دادین که تمام تلاششان دلسرد نمودن نیروهای انقلابی تحول آفرین به جرم منتقد بودن است،شما به اینگونه افراد بازمانده از دوره گذشته در حراست شهرستان های تهران امکان بقا دادید....پاسخ بدبن چرا؟!
پاسخ + 0 -1 --
امیر 1398/02/30 - 19:11
آقای فولادوند شخصیتی والا و مهربان دارد و بسیار بر امور اجرایی تسلط دارد . دوران مدیریت وی بر اداره کل شهرستان ها دوران طلایی بود .فولادوند حتما ایراداتی داشت ولی از نظر شخصیتی و مدیریتی بر بسیاری از افراد مدعی برتری داشت .
پاسخ + 0 0 --
تد باندی 1398/02/31 - 08:14
آقای امیر،شخصیت والا و مهربانشان را ارج می نهیم اما با شخصیت والا و مهربان به تنهایی اتفاقی نمی افتد!!چند مصداق از دوران طلایی مدیریت ایشن بر شهرستان های استان تهران را بفرمایید...بی متر و معیار که نمی شود سخن گفت!!با این مدل بیان شما من هم میتوانم بگویم که از جهت شخصیتی و مدیریتی صالح ترین فرد در شهرستان های استان تهران من بودم که اتفاقاً امثال آقای فولادوند با چشم پوشی و محافظه کاری و هزینه ندادن حق من را ضایع نمودند!!و هیچ گاه از این تضییع حق نمی گذرم...من بعنوان یک نیروی تحول آفرین انقلابی و با کارنامه ای شاخص و بدور از هرگونه فعالیت سیاسی و وابستگی جناحی و حزبی و با رزومه و سابقه ای که مدعی هستم... اتفاقاً در دوره ی مدیریت ایشان به کار گل واداشته شدم و هیچ گاه امثال من را نخواستند بببینند...اما غدخه های سرطانی خطرناکی که به بدنه ی سیستم لطمه میزدند را بر جای گذاشتند!!برادر عزیز تبعیض و غرض ورزی و نفاق و دورویی و ظلم برخی در شهرستان های استان تهران مثل روز روشن است و شما نمی تواتنید انکار کنید!!
پاسخ + 0 0 --
تد باندی 1398/02/31 - 08:15
چرا کسانی که به فرموده ی مقام معظم رهبری بدنبال تضعیف و دلسرد نمودن نیروهای انقلابی و بصیر به اندیشه های امام و رهبری هستند به جرم ادای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و نگارش مطلب و یا صیانت از حق و دفاع از مظلومیت خود در دوره ی آقای فولادوند در شهرستان های استان تهران قربانی شدند؟!بای ذنب قتلت؟!!
پاسخ + +1 0 --
محمدرضاشهریاری 1398/03/03 - 03:12
پیشنهاد میکنم،عزیزانی که با نام های مستعار پیام منعکس می کنند،ابتدا نقدهای خود را که بخشی از آنها قابل تأمل نیز هست،به مراجع مربوطه منعکس کنند،تا بلکه اشکالات موجود به حداقل برسد و از سوی دیگر،بدلیل اینکه برخی نقد ها و پیام ها با اسم های مستعاری همچون شاکی،مبصر،پرستو،معلم و...است و ممکن است همکاران دیگری مشابه نقدهای مذکور را بصورت سازنده داشته باشند،مورد اتهام قرار نگیرند...و آسیبی به کسی وارد نشود.البته قاعدتاً جهت انتساب مطالب شرعاً وقانوناً تنها به اسامی حقیقی اشخاص میتوان استناد نمود.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما در مورد تقسیم بندی دانش آموزان به مدارس عادی و تیزهوشان چیست؟

موافقم ؛ این امر عادلانه بوده و برای رشد نخبگان در جامعه ضروری است - 23.5%
مخالفم ؛ این تقسیم بندی نادرست بوده و موجب قشربندی ناعادلانه اجتماعی می شود - 76.3%

مجموع آرا: 637

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور