چاپ کردن این صفحه

«صدای معلم » ضمن استقبال از « گفت گو و تقریب نگرش ها » به تشکل های فرهنگیان پیشنهاد می کند تا ضمن پرهیز از ارائه گزارش صوری و یا تیتروار مطالب مطروحه در نشست را به صورت جامع و شفاف برای اطلاع افکار عمومی معلمان منتشر کنند

نشست مشترک نمایندگان تشکل های فرهنگیان با سخنگوی دولت و سرپرست آموزش و پرورش برگزار می گردد

گروه تشکل ها/

نشست مشترک نمایندگان تشکل های فرهنگیان با سخنگوی دولت و سرپرست آموزش و پرورش

چهارشنبه 22 خرداد نشست مشترک نمایندگان تشکل های فرهنگیان با « ربیعی سخنگوی دولت » و « سیدجوادحسینی سرپرست آموزش و پرورش » برگزار می گردد .

سایت سازمان معلمان ایران می نویسد :
فردا نخستین نشست سرپرست وزارت آموزش و پرورش با حضور علی ربیعی سخنگوی دولت و حضور ۲ نفر به نمایندگی از هر تشکل در محل وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود.

عادل عبدی مشاور وزیر در امور تشکل های فرهنگیان از تشکل ها خواسته تا ۲ نفر را معرفی کنند تا در نشست فردا (چهارشنبه ) به بحث و تبادل نظر بپردازند.

گفتی است به پیشنهاد طاهره نقی یی دبیرکل سازمان معلمان ایران ؛ محمدداوری سخنگو و رفیق مصطفایی مسئول کمیته مدنی و حقوقی سازمان معلمان به نمایندگی از این تشکل در این نشست حضور خواهند داشت.

اعضای شورای مرکزی سازمان معلمان عصر امروز(سه شنبه) در جلسه ای پیرامون مواضع سازمان و مطالبی که لازم است در این نشست طرح شود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لازم به ذکر است علی ربیعی هنگام اعلام خبر پذیرش استعفای سیدمحمدبطحایی وزیر سابق اعلام کرده بود که به زودی با تشکل های فرهنگیان نشستی برگزار خواهد شد.

«صدای معلم » ضمن استقبال از « گفت گو  و تقریب نگرش ها  » به تشکل های فرهنگیان پیشنهاد می کند تا ضمن پرهیز از ارائه گزارش صوری و یا تیتروار مطالب مطروحه در نشست را به صورت جامع و شفاف را برای اطلاع افکار عمومی معلمان منتشر کنند .

جامعه ما بیش از پیش به اعتماد سازی نیاز فراوان دارد .

هنوز سرپرست وزارت آموزش و پرورش به پیشنهاد صدای معلم برای برگزاری نشست رسانه ای با خبرنگاران پاسخی نداده است .

پایان پیام/

نشست مشترک نمایندگان تشکل های فرهنگیان با سخنگوی دولت و سرپرست آموزش و پرورش

چهارشنبه, 22 خرداد 1398 00:02 خوانده شده: 496 دفعه

در همین زمینه بخوانید: