صدای معلم

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان :

صدا و سیما خانه دوم آموزش و پرورش است ؛ آموزش و پرورش خود را یار و یاور صدا و سیما می‌داند

گروه اخبار/
 
حمید رضا رخشانی در دیدار با مدیرکل و معاونین صدا و سیمای استان گفت : مجموعه فعالیت‌ها ، اقدامات و برنامه‌های آموزش و پرورش اگر انعکاس خوبی داشته باشد تنویر افکار عمومی را به دنبال خواهد داشت.
 
اظهارات مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در مورد جایگاه صدا و سیما

رخشانی  ضمن تبریک حلول ماه ذی الحجه  ارتباط و تعامل دو طرفه بین دو دستگاه  آموزش و پرورش و صدا و سیما را مطلوب ارزیابی و اظهار کرد :  بهره‌گیری از ظرفیت خوب و اثرگذار  مجموعه صدا و سیما برای تبیین اهداف و برنامه‌های آموزش و پرورش به خوبی صورت گرفته است .

وی افزود : آموزش و پرورش خود را یار و یاور صدا و سیما می‌داند و نیازمند همراهی و تعامل هرچه بیشتر می باشد.

 رخشانی ادامه داد: صدا و سیما به عنوان یک پرده نمایش برای ترسیم مشکلات ، معضلات و مطالبات جامعه و مردم محسوب می شود .

مدیر کل آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد : مجموعه فعالیت‌ها ، اقدامات و برنامه‌های آموزش و پرورش اگر انعکاس خوبی داشته باشد تنویر افکار عمومی را به دنبال خواهد داشت.

وی  فرهنگ سازی و ایجاد زمینه مشارکت آحاد جامعه و خیرین مدرسه ساز در راستای همراهی و همکاری با آموزش و پرورش و برطرف کردن نیازهای اساسی آموزشی و عمرانی را مهم و ضروری بیان کرد .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان هم در این دیدار گفت: صدا و سیما با تمام تمام در خدمت آموزش و پرورش و معرفی چهره واقعی و حقیقی دستگاه تعلیم و تربیت است .

کردستانی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت : اهمیت دادن به جوانان و ظرفیت پیدا و پنهان و حضور موثر آنان در عرصه‌های مختلف را جدی بگیریم .

وی بر برنامه‌سازی با هدف جلب توجه خانواده‌ها ،اولیا و جامعه به فضا و محیط مدرسه مثل سیمای مدرسه و صدای مدرسه تاکید کرد .

مدیر کل صدا و سیمای استان با  تاکید بر راه‌اندازی هر چه سریعتر هنرستان صدا و سیمای استان که از نیازهای اساسی جوانان و نوجوانان علاقه مند در این منطقه  می باشد خاطرنشان کرد : همه برنامه های صدا و سیما ریشه در خانواده  آموزش و پرورش دارد و به نوعی مرتبط با این حوزه است .

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

اظهارات مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در مورد جایگاه صدا و سیما

دوشنبه, 14 مرداد 1398 14:14 خوانده شده: 214 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 0 --
معلم 1398/05/14 - 18:00
یک مورد مثال بزنید که صدا سیما در جهت رفع مشکلات معلمین گام برداشته ، کاربرد صدا سیما برای اموزش و پرورش مشخص است فقط تبلیغات برای حفظ سمت مسئولین ، پاداش پایان خدمتی که همه سازمانها بی سر صدا و با احترام پرداخت می کنند با بوق کرنا و قسطی پرداخت می کنند قبل پرداخت حین پرداخت پس از پرداخت همه مسئولین از صدا سیما اعلام می کنند
یک مورد از طرف وزارت نفت در مورد تسهیلات پرداختی به کارکنانشان خبری پخش شده ؟
یک مورد از کارانه های پرداختی به پرسنل بانکها ،سازمان دارایی مالیات و غیره حرفی زده شده
مسئولین آموزش پرورش عاشق صدا سیما هستند هدف رفع مشکلات نیست بلکه صرفا روش گفتار درمانی را در پیش گرفته اند و به نظر می رسد پس از مدتی رختخواب خود را در استودیو خبر پهن می کنند تا صبح زود پس از بیدار شدن بدون اتلاف وقت یه وعده دروغ دیگه مطرح کنند
پاسخ + 0 0 --
دبیر مهربان 1398/05/15 - 06:37
همیشه قبل از هر پرداختی سریع صداسیما کل جامعه رو پر میکنه که حقوق فرهنگی یا مطالبات فرهنگی پرداخت و...
در حالیکه هنوز از پرداخت مطالبات و...خبری نیست
پاسخ + 0 0 --
دبیر مهربان 1398/05/15 - 06:41
همین خانه دوم سریع خبر تنبیه دانش اموز را منتشر اما خبر حمله به معلم را نه!!!
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/05/14 - 19:28
این شما نیستید که دست های معلمین را نشان میدهید که از پشت دست بند خورده ......؟این شما نیستید که تجمع معلمین معترض را توطئه بدخواهان خارج از مرز میدانید ....؟و تصویرهای این اجتماعات را سراسر تکذیب میکنید ؟عجب تنویریبهتراست بگوئید برای نابودی یک ملت تصمیم جدی گرفته اید ....زیرا از آموزش و پرورش شروع کرده اید و دست بردار هم نیستید جناب ؟؟؟؟؟؟اگر راست میگویید ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌که نمیگویید و هیچ وقت هم نگفته اید ...‌‌یک کانال تخصصی به معلمین اختصاص دهید ..... با آمار مخاطبان میلیونی .....‌‌تا تمام کارها و اخبار و حوادث و اتفاقات انتصابات و .......البته تخریبات...از آن یک کانال پخش شود .(ادامه )........
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/05/14 - 19:34
یک معلم مجبور است بنشیند تمام زیر نویس ها را ببیند تا در کدام شبکه موفق به گوش کردن مصاحبه های وزیران و ....شود ......نمیداند در شبکه اموزش چه سهمی با چه کیفیتی به او تعلق گرفته .....در شبکه های خبر رسانی فقط می شنویم..که اولیا پول مشارکت ندهید .....و از آن طرف مدیران را مجبور و تهدید به اخذ پول از اولیا میکنند ......در شبکه های مجازی هم که فقط خبر اضافه شدن حقوق ناچیز معلمان ......این است سهم و جیره ما از صدا و سیما .........متاسفم ......متاسفم .......و نمیتوانم این را نگویم ...که خجالت آور ترین صدا و سیما هستید ....متاسفانه ......
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/05/14 - 19:41
آقای کردستانی حتما منظورشان جوانان مورد نظر و خاص میباشد .......گویا خبر ندارند از تحصیل بازماندگان ....پسران و متاسفانه دختران معتاد در دبیرستانها .....‌‌هم جوانان این سرزمین ویران شده هستند .....‌‌ آفرین به مدیر سیستان بلوچستان با آن مدارس کپری .........آفرین ؟؟؟؟؟.....‌‌‌معرف چهره واقعی دستگاه تعلیم و تربیت است ؟؟؟؟؟این را خودتان به تنهایی کشف نموده اید با عرض ادب و احترام باید بگوئیم...کمی بوی چاپلوسی میدهد جناب مدیر این اظهارات شما .......بروید قدری بیشتر فکر کنید واقعا این رو صمیمانه .گفتین ؟
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/05/14 - 19:48
شما گروه تیاتر و فیلم مستقل در صدا وسیما تحت نطر و پوشش آموزش و پرورش دارین ؟....خانه های هنری در جهت تربیت فرهنگی و هنری ؟.....شما با هنرمندانی آزاد اندیش در تعامل هستید که دغدغه فرهنگیشان ...نجات جوانان و نوجوانان و کودکان این ملت ّباشد ؟ شما که میگویید خانه .......؟؟؟؟؟کدام خانه ....بیغوله ای بیش نیست تلویزیونی که گزیده گویی کند .......و رادیویی که از آن بدتر عمل کند ........دست بردارید از این نان به یکدیگر قرض دادن ها ........دست بردارید از حلقوم ملت........مادر بزرگ های نسل قبل از انقلاب هم دیگر تماشاچی برنامه های ماهواره شده اند ...به تصدق سر شما و برنامه های صدا و سیمای........میلی
پاسخ + +1 0 --
شهاب 1398/05/14 - 20:11
صدا وسیما آ.پ راتخریب کرده است وکمکی به آ.پ نکرده است امیدوارم از تخریب هایش دست بردارد
پاسخ + 0 0 --
زنگنه 1398/05/24 - 20:23
پس لطفا حقوق ما را هم برابر با خانه دومی ها مون بدهید. حداقل ساعتی یک هزارم اونها.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا از نظر شما دخالت شورای عالی انقلاب فرهنگی در امور آموزش و پرورش از نوع " تخصصی " است ؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور