صدای معلم

به مناسبت روز خبرنگار ؛

مدیر آموزش و پرورش هریس با خبرنگاران نشست برگزار کرد

گروه استان ها و شهرستان ها/

روز خبرنگار و نشست مدیر آموزش و پرورش هریس با خبرنگاران و رسانه ها

به مناسبت روز خبرنگار ، منصور سام پور نشستی را با خبرنگاران و اصحاب رسانه روز شنبه 20 مرداد برگزار کرد .

مدیر آموزش و پرورش هریس در این نشست گفت : "در زمینه درصد قبولی دانش آموزان منطقه هریس از ۳۹ نواحی استان رتبه ۵ و در مناطق همسان رتبه اول استان را کسب نموده است .
سام پور تاکید کرد : افتخار این را دارم که یک بار هم از اتومومبیل دولتی در ساعات غیر آموزشی استفاده نکرده ام.

پیش از این مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در مراسمی که در سالن اجلاس مرکز صدا و سیمای آذربایجان شرقی برگزار گردید از خبرنگاران صدا و سیما و خبرگزاری پانا تجلیل کرد . ( این جا )

« صدای معلم » در گزارش خود از این حرکت جعفر پاشایی انتقاد کرد .

پایان پیام/

دوشنبه, 21 مرداد 1398 13:56 خوانده شده: 268 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +2 0 --
اولیا 1398/05/21 - 15:51
جناب سامپور دو دوتا می شود چندتا؟ الحمدلله معلوم است که با خلاصه کردن آموزش و پرورش در چند عدد و ارقام کاملاً کذب، سرت از حساب و کتاب هم خوب در می آید. پس لازم است عینک و سمعت را خوب پاک کنی و ببینی که این فقط صدای معلم نیست که از اربابت(پاشاخان) انتقاد می کند بلکه این مردم آذربایجان هستند که در یک برنامه همه پرسی رسانه ای بالا 60 درصدشان به مردودی آموزش و پرورش تحت مدیریت جاب پاشائی و ایضاً جنابعالی رأی دادند. لطفاً یک بار دیگر نتیجه نظرسنجی مردمی و نظرات اصحاب علم و دانشگاه و به تته پته افتادن مدیرکل معامله گر در آدرس https://www.telewebion.com/episode/2073974و به تاریخ 6 تیر 98 نگاه کن و بعد به خبرنگاران گزارش بده. با آرزوی دقت در گزارشات
پاسخ + +2 0 --
رسولی 1398/05/21 - 16:01
از وقتی رییس شده این چندمین جلسه با خبرنگاران هست میزاره فکر کنم خودش رو استاندار فرض کرده بابا بچسب به کارهات تا رتبه شهرستان هر روز عقب نره وکار تبلیغاتی زمانی نتیجه میده همراه رضایت عمومی مردم وفرهنگیان باشه اداره را که داری میبری به بیابان برهوت بخاطر محله خودت بودن همه اعتراض میکنن گوش نمیدهی اصلاح طلبانی که تو انتخابات برای دولت زحمت کشیدند را یکی یکی عزل میکنی منتقدین را شکایت میکنی از اموزش وپرورش هم سر در نمیاری .... روستاگردی هم با نماینده بخاطر رای جمع کنی انجام میدهی هم زمان رییس دفتر نماینده ای که رییس ات کرده هم هستی وصد البته مصاحبه مطبوعاتی هم انجام میدی فقط مواظب باش بعد نماینده هر روز تو راهروهای دادگاه نباشی چون .... ماهم معلمان را نمیدانم چه فرض کردی ضمنا روی نقشه شهرستان هریس بنر نزن تو اتاقت مصاحبه مطبوعاتی کم سلیقه داشته باش
پاسخ + +2 0 --
Sadra Adib 1398/05/21 - 16:54
ده ماه هست مدیر این مجموعه هستی و به واسطه خوش خدمتی به نماینده مجلس این پست رو بدون داشتن کوچکترین لیاقتی تصاحب کردی .... از رتبه های کسب شده در قبولین کنکور امسال رتبه های جشنواره های علمی فرهنگی ورزشی پژوهشسرا و ... پرسش مهر و قبولی در سایر پایه های تحصیلی هم گزارش دادی ؟ عزل و نصب های مغرضانه و از روی غرض ورزی های شخصی را هم گزارش بده اگر در رتبه درصد قبولی اول شدی پس چرا معاون آموزشی روکه نقش عمده در این تنها موفقیت دوران مدیریت سیاه جنابعالی داشت رو حذف کردی ؟
چون معاون آموزشی چهار سال قبل که می خواستی علی در زاده رو بزنی کنار و به جاش رییس بشی تو رو در این بی اخلاقی یاری نکرد و بعد که با حمایت نماینده بالاخره به آرزوت رسیدی انتقام شخصی تو ازش گرفتی ... ما به کجا می رویم آقای حسینی سرپرست محترم ببینید اختیار سکان تعلیم و تربیت یک منطقه دست چه آدم ندید بدید و عقده ای سپرده شده است ؟ ایشان سفارش جناب بطحایی هستند !
پاسخ + 0 0 --
Sadra Adib 1398/05/21 - 17:42
پاراگراف دوم ابتدای سطر دوم کلمه علی در زاده به علیصغرزاده اصلاح می شود با عرض پوزش
پاسخ + +1 0 --
سماعی 1398/05/21 - 18:04
و انجام تصمیمات مهم آ . پ شهرستان با مشورت مشاوران ....در محل نانوایی ، از ماشین دولتی در این ده ماه استفاده نکردی ؟ باشه درآمد کلان خانه معلم رو چی کار کردی ؟
پاسخ + 0 0 --
نحویان 1398/05/22 - 13:46
.... طبق معمول در کنار این فرد و در نشست حضور داشتند....غایب جلسه بود باز این دوتا جزو فرهنگیان هستند اما همراهی نانوا حضورش همه جا در کنار رییس منطقه خیلی عجیب هست
پاشا خان همچنان خودتو به خواب بزن و همچنان با نماینده های مجلس معامله کن

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا از نظر شما دخالت شورای عالی انقلاب فرهنگی در امور آموزش و پرورش از نوع " تخصصی " است ؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور