چاپ کردن این صفحه

علی عسکری : همچنین وزیران دیگر هم قول دادند در آینده دبیر دولت را در رفع مشکلات کمک کنند که افزایش ده درصد دیگر علاوه بر دو هزار میلیارد تومان بودجه تخصیص یافته به رتبه بندی معلمان از این نوع همکاری ها ست

معاون حقوقی و امور مجلس دیدار وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با نمایندگان مجلس را صمیمانه و بسیار نوید بخش توصیف کرد !

گروه اخبار/
حجت الاسلام والمسلمین علی عسکری از دیدار صمیمانه محسن حاجی میرزایی با رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اولین روز پس از معرفی به مجلس خبر داد و گفت : سوابق شغلی ، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی وزیر جدید پیشنهادی همراه با برنامه خوب ایشان در میان نمایندگان توزیع شده و به امید خدا اوایل هفته آینده ، بنده و همکارانم برای یک تعامل اثر بخش در مجلس حضور فعال خواهیم داشت و تلاش می کنیم کارمان با رأی اعتماد خوب نمایندگان محترم همراه باشد.

دیدار محسن حاجی میرزایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با نمایندگان مجلس

 معاون حقوقی و امور مجلس گفت: همان طور که در رسانه ها  اعلام شد روز دوشنبه در شیفت بعدازظهر صحن علنی مجلس شورای اسلامی نامه معرفی دو وزیر پیشنهادی جدید از طرف رئیس جمهور محترم قرائت و اعلام وصول شد و طبق برنامه مجلس روز سه شنبه آینده مطابق با دوازدهم شهریورماه جلسه رای اعتماد برگزار خواهد شد.

علی عسکری با اشاره به اینکه در مدت حضور و دیدارهای وزیر پیشنهادی همراه ایشان در مجلس بوده است گفت: همان طور که انتظار می رفت حضور ایشان در صحن علنی و دیدارها و تعامل صورت گرفته بسیار نوید بخش بود و اکثر نماینده ها در ارتباط گیری با ایشان ضمن طرح مطالبات ، قول همراهی و همکاری می دادند .

همچنین دیدار با دکتر لاریجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی ،اعضای محترم هیأت رئیسه مجلس و حضور در دفتر ویژه دولت از جمله برنامه هایی بود که به خوبی به انجام رسید .

علی عسکری با اشاره به پیشینه وزیر پیشنهادی گفت: در این دیدارها آقای حاجی میرزایی با توجه به خدمات طولانی خودش در آموزش و پرورش و هیئت دولت بر ارزیابی و آسیب شناسی خودش از نقاط قوت و ضعف آموزش و پرورش تأکید داشته و اعلام می کرد برای حل مشکلات قول های مساعدی از دولت به ویژه آقای رئیس جمهور دریافت کرده است .

 ایشان به این سخن رئیس جمهوری استناد می کردند که : «دولت نه تنها در زمینه اعتبارات و اجرای (سند تحول بنیادین ) در آموزش و پرورش ، بلکه هر گونه خدمتی که در توان داشته باشد ، برای قشر فرهیخته معلمین عزیزی که تربیت نسل امروز و فردای جامعه را در اختیار دارند، انجام می دهد و دریغ نمی کند» .

 وی افزود: همچنین وزیران دیگر هم قول دادند در آینده دبیر دولت را در رفع مشکلات کمک کنند که افزایش ده درصد دیگر علاوه بر دو هزار میلیارد تومان بودجه تخصیص یافته به رتبه بندی معلمان از این نوع همکاری ها ست .

 معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: بنده ضمن تشکر از خدمات آقایان بطحایی و حسینی لازم است عرض کنم که نظام تعلیم و تربیت رسمی و عمومی کشور از مهم ترین نظامات جامعه ساز در ساختار اعتقادی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران است و باید مطالبه جویانه تلاش کنیم این مطلب همیشه در اولویت اول کار مسئولان و مردم قرار بگیرد.

عسکری گفت: مهمترین کار آقای حاجی میرزایی اجرای متوازن و همه جانبه سند تحول است و همه ما خانواده بزرگ نظام تعلیم و تربیت کشور، انتظار کمک همه جانبه دولت و مجلس در این ارتباط را داریم .

 وی خاطر نشان کرد: سوابق شغلی ، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی وزیر جدید پیشنهادی همراه با برنامه خوب ایشان در میان نمایندگان توزیع شده و به امید خدا اوایل هفته آینده ، بنده و همکارانم برای یک تعامل اثر بخش در مجلس حضور فعال خواهیم داشت و تلاش می کنیم کارمان با رأی اعتماد خوب نمایندگان محترم همراه باشد .

پرتال وزارت آموزش و پرورش


دیدار محسن حاجی میرزایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با نمایندگان مجلس

پنج شنبه, 07 شهریور 1398 21:28 خوانده شده: 408 دفعه

در همین زمینه بخوانید: