صدای معلم

واکنش دبیر کل سازمان معلمان ایران به بیانیه ی رئیس دانشگاه فرهنگیان ؛

آیا چنین فردی شایستگی مسئولیت دانشگاه تربیت فرهنگیان را دارد؟! وزیر آموزش و پرورش برخورد کند !

گروه تشکل ها/

بیانیه « حسین خنیفر » رئیس دانشگاه فرهنگیان ( 1 ) در مورد مکتوبات خدیجه گلین‌مقدم معاون مدیرکل آموزش و پژوهش این دانشگاه در صفحه اینستاگرام خود واکنش های متعددی در میان فرهنگیان داشته است .

نخستین بار « صدای معلم » در گزارشی به اظهارات رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت و گو با خبرگزاری آنا واکنش نشان داد. ( این جا )

این رسانه از حسین خنیفر پرسش کرده بود :

"  تکلیف افرادی که در محیط کار و شغل با خروجی پایین و عملکرد ضعیف موجب کاهش کارآمدی سیستم می شوند اما سعی می کنند با تظاهر و پوپولیسم آن را بپوشانند چیست ؟

تا کی و کجا باید بدانیم و بفهمیم که حوزه شخصی و اعتقادی افراد با کارشان متفاوت است و باید بین آن دو تفکیک قائل شد ؟

کی باید متوجه شویم که خروجی یک فرد برای سیستم چیست و آیا نظام ارزیابی  عملکرد شایسته و متناسب با آن را طراحی کرده ایم ؟

آیا نظام ارزیابی عملکرد علمی و " فاخر "  در دانشگاه فرهنگیان به عملکرد و خروجی کار افراد و اعضای سازمان نمره می دهد و یا عقاید شخصی آن ها ؟

هزینه های این آزمون و خطا را چه کسانی باید بدهند ؟ "

« طاهره نقی ئی » دبیر کل سازمان معلمان ایران نیز از بیانیه رئیس دانشگاه فرهنگیان انتقاد و خواهان برخورد وزیر آموزش و پرورش با ایشان گردیده است .

واکنش سازمان معلمان ایران به بیانیه حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان

سایت سازمان معلمان ایران نوشت :

در پی انتشار بیانیه ای منتسب به رئیس دانشگاه فرهنگیان و انعکاس گسترده آن در شبکه های مجازی طاهره نقی یی دبیرکل سازمان معلمان نیز به آن واکنش نشان داده و با تاسف بار خواندن این اقدام خواستار واکنش شخص وزیر به این اقدام غیر منطقی و ناقض حقوق فردی افراد شده است.

دبیرکل سازمان معلمان در این باره به سخن معلم گفت:

وقتی در جریان این بیانیه قرار گرفتم و متن آن را خواندم تصور کردم یک اقدام بسیار گسترده و عمیق و یک توهین و افترا آشکار صورت گرفته است که با چنین عبارات و جملاتی بیانیه ای صادر شده است که در آن هم اتهام وارد شده و هم قضاوت صورت گرفته هم حکم صادر شده است.

وی در ادامه گفت:پس از بررسی متوجه شدم مساله شخصی است و این بیانیه در واکنش به یک متن انتقادی استاد گلین مقدم صادر شده است لذا به سراغ متن ایشان رفتم و با چند صاحب نظر مشورت کردم که همگی متفق القول از نظر شکلی و محتوایی نوشته خانم گلین مقدم را یک اظهار نظر شخصی دانسته و واکنش آقای خنیفر را از هر جهتی بی مورد و بی ارتباط می دانند.

طاهره نقی یی در ادامه به سخن معلم گفت:لذا با تاسف و تاثر شدید اعلام می کنیم که از رئیس یک دانشگاه بعید است که توان تشخیص و تفکیک جایگاه حقیقی و حقوقی افراد را نداشته باشد و چنین برخورد تند و توهین آمیز داشته باشد لذا این سوال مطرح می شود که آیا چنین فردی شایستگی مسئولیت دانشگاه تربیت فرهنگیان را دارد؟!

نقی یی در پایان با اشاره به مسئولیت شخص وزیر گفت:انتظار می رود وزیر آموزش و پرورش برخورد و واکنش متناسبی داشته باشد تا چنین رفتارهایی از سایر مدیران و مسئولان سر نزند.

 

( 1 ) اطلاعیه دکتر حسین خنیفر رییس دانشگاه فرهنگیان کشور:

 به هتاکان فضای وحشی وبی وطن مجازی در خصوص عاشورای حسینی و آیین سوگواری و اتمام حجت با این هتاکان مستاصل

بسمه تعالی
 شانه العزیز

وَ لَعَنَ اللهُ اُمَّةً دَفَعَتْکُمْ عَنْ مَقامِکُمْ و َاَزالَتْکُمْ عَنْ مَراتِبِکُمُ الَّتى رَتَّبَکُمُ اللهُ فیهاْ


(۱)
ساحت قدسی آقا اباعبد الله الحسین وخاندان پاک پیامبر (علیهم آلاف التحیة والثناء)
رفیع تر و پاکیزه تر از آن است که قلم به مزدان و روغن فکران و مردم فریبان و افساد گران  و نیش مداران و  بوم صفتان و *جاهلان مرکب ویا مرکب جاهلان بخواهند خشی کوچک و تردیدی حقیر بر آن اقیانوسهای عمود ایستاده بر زمین وارد کنند.
(۲)
به برکت نام 
و رهروی این خاندان فراز گام،  هماره تاریخ ۱۴ قرن اخیر را هویت آسمانی گرفته ایم و به این عزت ابدی افتخار می کنیم.
(۳)
شیعه بودن در عصر بارش فتنه، و وزش قلمهای مسموم یعنی بصیر بودن و تشخیص رنگ شیطانی ارتداد و  پایش منکران حقیقت و رسوایی گروندان به حقه است.
به قول آقا
 امام علی (ع)
فَاقِد البَصَر،فاسِد النَظَر
کسی که بصیرت وبینش ندارد ،نظر و رای اش بی ارزش است.
(۴)
دانشگاه شریف فرهنگیان که مفتخر است در نظام تعلیم و تربیت  که وارث ۳۶،۰۰۰ دانش آموز شهید
۴،۰۰۰معلم شهید
۱۲۰۰دانشجو معلم شهید 
 ۱۳،۰۰۰ معلم آزاده 
۱۸،۰۰۰معلم جانباز
و....
هماره رهرو خط شهادت وایثار بوده وهست و نصب العین این رهروی، قیام مقدس کربلا  وحماسه جاودان عاشوراست. و همچنین *حفظ و محافظت از حریم و حرمت و حرم آل الله از هر اسائه ادب است.
(۵)
این دانشگاه پاک و شریف به هیچ احدی اجازه تجاسر وتَجَّری به ساحت مقدس خاندان نبوت و طهارت و ارزشها ونمادهای مقدس و خون شهدا و اجازه اسائه ادب به کوچکترین جزء قرآن کربلا یعنی علی اصغر (علیه السلام) که نماد معصومیت تاریخ انسانهاست را نخواهد داد وبر سر این آرمانها وارزشها و خطوط قرمز خویش با هیچ احدی مماشات نخواهیم کرد.
(۶)
عزت و هیبت و شرف انسانی وآسمانی ما شیعیان از خاندان پیامبر نشات می گیرد و تاسی و انرژی و اتحاد و همدلی و رشادت و شهامت و شهادت را از این خاندان کسب نموده ایم و ساحت شان پاک تر از آن است که مذبذبینی بی اعتقاد بخواهند با قلمهای سمی بزک شده گرد وخاکی بکنند.وهماره تاریخ جز رسوایی ،وطرد منفعتی از این تجاسرها نبردند
(۷)
قرنهاست نام مولایمان حضرت امام حسین(ع) و طریق ذلت شکن این امام، عامل انسجام و وحدت آفرینی وجلای روح وروان ماست و تمام فِرَق و ادیان به داشتن این امام و آرمان جاودان ما شیعیان غبطه می خورند.
(۸)
تعظیم شعائر اهل البیت  (علیهم السلام) امری جاودانه است ومستشرقینی مانند ه.س.نیبلت اذعان می دارد که بزرگترین شب تاریخ انسانها، شب عاشورای حسینی است و باید تا ابدیت تاریخ جزء جزء آن پاس داشته شود
(۹)
در طول تاریخ شیعه ، در جامه های مختلف و مناصب رنگارنگ قلم به مزدانی از قبیله رنگرزان و خردسوزان و کینه توزان و عقل قوزان و اخگرافروزان و پاپوش دوزان در تخریب واقعه طف سال ۶۱ هجری عمر فرسودند و آتشِ سَمِّ قلم افروختند و تلخینه وجاهلانه و ناشیانه سخن راندند و هیچ طَرفِی نبستند و ذلت دنیا وسوء عقبی خود را دیدند و چیدند و خریدند  که هماره به عدم و فراموشی رسیدند.
(۱۰)
دنیا مملو از عبرت هاست و متاسفانه کجروان و بی خردان کج اندیش،قصد عبرت گیری ندارند
و به قول آقا امیرالمومنین(ع) 

مَا أَکْثَرَ الْعِبَرَ وَ أَقَلَّ(قلة) الِاعْتِبَارَ(حکمت ۲۸۹)
- چه بسیار است عبرتها و پندها (از روزگار و پند دهندگان) و چه کم است پند پذیرفتن
اما
این جماعت کج اندیش بدانند که شوخی و سخره و توهین به ساحت قدسیان الهی و خاندان نبوی و بالاخص مقدسات آیینی وشعائر دینی و مذهبی عاقبت سختی در دنیا وآخرت برایشان رقم خواهد زد .
فاعتبروا  
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸
مصادف با ۸ ماه محرم الحرام ۱۴۴۱ ه. ق


حسین خنیفر
رییس دانشگاه فرهنگیان کشور


واکنش سازمان معلمان ایران به بیانیه حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان

سه شنبه, 19 شهریور 1398 19:21 خوانده شده: 1231 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +6 -3 --
ناشناس 1398/06/19 - 22:52
اقای خنیفر .... این همه متن دادی برات نوشتن اما هنوز درک درستی از اظهار نظر شخصی و آزادی بیان و آزادگی و اخلاق که حسین برای اون جنگید نداری . باز هم برای بزرگ کردن خود می خواهی کسی را له کنی و روی لاشه های او بالا بروی و خودت را نشان دهی همین و بس.
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1398/06/23 - 06:39
کاش خانم نقیئی در موارد نقض حقوق شهروندی اعضای سازمان معلمان هم محکم و با صلابت ورود می نمودند،چرا در فرآیند استعلام اطلاعات یکی از اعضای سازمان معلمان در شهرستان های استان تهران بدلیل انتشار مطالب نقادانه در صدای معلم مداخله ی مغرضانه از سوی حراست در اردیبهشت ماه سال جاری انجام شد و با تاخیر پاسخ استعلام امکان قرار گرفتن وی در جایگاه مشاور مدیرکل سلب شد و هیچ حمایت و اعتراضی هم انجام نشد!!و هنوز هم نشده است!!؟؟؟
پاسخ + +5 -2 --
ناشناس 1398/06/19 - 23:36
چرا خنیفر برای دختری که به دلیل عدم ورود به استادیم جان خود را از دست داد بیانیه نمی دهد.چرا برای معلمی که بیش از دوسال در دانشگه فرهنگیان تدریس می کند و حقوق نمی گیرد بیانیه نمی دهد. برای دانشجویی که از سر و ته حقوقش را می زند و او را در خفقان سکوت منزوی می کند ببانیه نمی دهد. برای معلم در بند برای کارگز بی حقوق . برای دکب گم شده برای صندوق اختلاس شده . برای دارو برای درمان بر ای شی رخشک برای خط فقر برای ظلم برای قضاوت ناعادلانه برا یقاضی دزد برای مسول بی لیاقت برای اسلام تباه شد ه به نام دین. چرا حرف نمی زند. شاید اینها اینها ظلم نیست اینها بی عدالتی نیست شاید ...
پاسخ + +5 -1 --
رحمانی 1398/06/20 - 00:33
آقای داوود محمدی نماینده لیست امید از تهران
چشم شما روشن!!!
پاسخ + +8 -1 --
ناشناس 1398/06/20 - 07:20
حسین خنیفر
رییس دانشگاه فرهنگیان کشور
.... اصلا حرفهایت سر و ته ندارد. شهدا چه ربطی به مدیریت شما دارند؟ تا کی میخواهید پشت سر شهدا و رهبر سنگر بگیرید؟ سخن از ناکارامدی دانشگاهتان است انوقت اینطور حرف میزنید؟
یک نمونه عرض کنم که همکار خود بنده در دانشگاه فرهنگیان لیسانس دارد و دارد بدانشجویان مقطع کارشناسی در ساعات تایم اداری که خودش در اداره کل کارمند است درس میدهد؟
کاری به مدرکش نداریم. میگوییم شما بهش الهام کردی!!! ایا فرد میتواند در تایم اداری که وقتش 44 ساعت در هفته پر شده است میتواند در ساعت 10 تا 12 روز یکشنبه در دانشگاه فرهنگیان درس بدهد؟ شاید اینقدر ....
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/10 - 00:26
عملکرد 20 ماه حسین خنیفر از عملکرد 7 ساله مدیران قبلی بیشتر است.
پاسخ + +5 -1 --
معلم روشنفکر 1398/06/20 - 13:45
خنیفر اینقدر ... ،دانشگاهی که این رئیسش باشه و معلم تربیت کنه
پاسخ + +3 -1 --
ناشناس 1398/06/20 - 17:13
.... بدست اوردن مقام با له کردن و زیر سوال بردن شخص دیگر و سو استفاده از مقام والای شهدا فکر و اندیشه چاپلوسان خائن به آموزش و پرورش است.
ترسم نرسی به کعبه ای .........این راه تو به قبرستان است.
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1398/06/20 - 19:54
با خنیفر .... درجامعه
پاسخ + +1 -3 --
محمد 1398/06/21 - 08:58
با سلام و احترام
آقای خنیفر با متن سخیف خود نشان داد که لیاقت ریاست دانشگاه مهم تربیت معلم کشور را ندارد انصافا دکتر محمود مهر محمدی فردی فرهیخته و دانشمند بودند که با کمال تاسف بطحایی فقط بخاطر حفظ میز وزارت معامله کردند و یک آدم پوپولیست را جانشین او کردند امیدوارم وزیر هرچه سریعتر او را عزل کند
پاسخ + +2 -4 --
احمد 1398/06/21 - 09:51
نوشته بالا همه از سر نداشتن حرف حساب از موضعگیری بحق دکتر خنیفر است که به جای پرداختن به نامه ایشان به عملکرد ایشان آنهم جزئیات که در عملکرد هر کسی پیدا می شود راست و ناراستی را نتواند آزمود نوشتند و این شیوه ای است که همیشه در قبال موضع حق گرفته می شود اینکه در دوران مدیریت گذشته حقوق نجومی می گرفتند و وبدون حکم قانونی بیش از سه سال غیر قانونی در دانشگاه حاکمیت می کردند و آموزش وپرورش زدائی در انتصابات کردند و افراد آموزش عالی را از ما بهترون می دانستند وبا چهره علمی دانشگاه فرهنگیان را در آستانه تعطیلی کشاندند حال اینکه دکتر خنیفر در این دو سال ۵۰ هزار دانشجو _معلم را جذب کرده است از بودجه دانشگاه به خوبی دفاع کرده است باید برای دفاع از اهل بیت مورد هجمه قرار بگیرد و نوشته معاون مدیرکل آموزش وپژوهش دانشگاه توهین به شعور صد ها هزار نفر زنان این کشور بودهاست
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/06/22 - 05:12
یک نمونه عرض کنم که همکار خود بنده در دانشگاه فرهنگیان لیسانس دارد و دارد بدانشجویان مقطع کارشناسی در ساعات تایم اداری که خودش در اداره کل کارمند است درس میدهد؟
کاری به مدرکش نداریم. میگوییم شما بهش الهام کردی!!! ایا فرد میتواند در تایم اداری که وقتش 44 ساعت در هفته پر شده است میتواند در ساعت 10 تا 12 روز یکشنبه در دانشگاه فرهنگیان درس بدهد؟
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/06/22 - 16:23
واقعا برایتان متاسفم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/10 - 22:17
دکتر حسین خنیفر مدیری موفق و انقلابی است. خدا نگه دارشان باد.
پاسخ + +3 -1 --
معلم 1398/06/23 - 08:23
سرکار خانم نقی ایییی
کی شما را به این سمت منصوب کرده که از جانب معلمان سیاسی کاری کنید .....

از جانب قشر فهیم معلم سخن بر زبان نران !!!!

معلمان ،عاشق و ارادتمند اباعبدالله الحسین (ع) هستند .....اشتباه شما و امثال شما همین نکته ظریف است .

بیخودی جنجال درست می کنید خانم رییس به اصطلاح سازمان معلمان !!!!!!!

خدا وکیلی چه مطلب بدی در این اطلاعیه خاطر مبارکتان را آزار می دهد....یک دفاع ناب از حریم اعتقادات اسلامی ...همین !!!


خداوند شما را بر سر عقل آورد و شفای خیر ارزانی بدارد .ان شاء الله .....
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/06/24 - 02:49
خدا وکیلی چه مطلب بدی در این اطلاعیه خاطر مبارکتان را آزار می دهد....یک دفاع ناب از حریم اعتقادات اسلامی ...همین !!!
والبته مصادیق فراوانی همچون
یک نمونه عرض کنم که همکار خود بنده در دانشگاه فرهنگیان لیسانس دارد و دارد بدانشجویان مقطع کارشناسی در ساعات تایم اداری که خودش در اداره کل کارمند است درس میدهد؟
کاری به مدرکش نداریم. میگوییم شما بهش الهام کردی!!! ایا فرد میتواند در تایم اداری که وقتش 44 ساعت در هفته پر شده است میتواند در ساعت 10 تا 12 روز یکشنبه در دانشگاه فرهنگیان درس بدهد؟
.... حالا گویا رئیس دانشگاه فرهنگیان و شما ....
پاسخ + 0 0 --
فرزاد 1398/06/24 - 23:55
یک دفاع ناب از حریم اعتقادات اسلامی ...همین !!!
جناب بیسواد متعصب .اندکی به خلوت بنشین ومحاسبه کن اخرین مطالعه ات به چند سال قبل بر می گردد.دفاع ناب یعنی بدور از حواشی کودکانه و یافتن اصل ماجرا وهدف پایه نه چون بیسوادان اعتقاداتت را از جماعت تعزیه گردان وشبیه خوانی که صفا دارند اما سواد ندارندبگیری. بابا شعور را ازتو محروم نکرده اند برو اندکی تحقیق نما در اصل ماجرای تاریخی علی اصغر.
پاسخ + +3 -1 --
ناشناس 1398/06/23 - 13:22
خانم محترم

لطفا مشکلات فرهنگیان را منعکس کنید به جای این حرکات .
مثلا:

رتبه بندی فرهنگیان


ممنوعیت اعمال مدرک فرهنگیان
پاسخ + 0 -3 --
فرزاد 1398/06/24 - 23:46
فارغ از این هیاهوی بسیار برای هیچ. خردورزانه اندکی بدور از تعصب عوام واهل منفعت ومصلحت به تحقیق ومطالعه که امثال رییس دانشگاه یا از ان بیگانه اند یا معرفتشان در گرو منفعت شان است بپردازیم که با اندک تحقیق بر ما روشن خواهد شد که داستان علی اصغر شیرخواره جز داستان های اختراعی دوره های پسین است و در روایت های نخستین فقط بدان اشاره شده که کودکی که در مقابل خیمه ها می دوید بر اثر تیر دشمن شهید شد.
پاسخ + +1 -2 --
فرزاد 1398/06/24 - 23:46
حال کسانی که از راه مداحی و عزارادریهای پاکتی به اندازه وزن خود طلا دارند به این داستان اجتماع شیرخوارگان بها بیش از حد داده اند و علما از ترس عوام سکوت نموده اند محققی مانند این خانم یک حرف راست گفته که نه مخالفتی با اصل عاشورا دارد و نه هتک حرمتی که متاسفانه اهل هیاهوی بی منطق فریاد بر اورده و متعصبین چه فرهنگی وغیر فرهنگی همنوا با عوام کالانعام و دکانداران داستان های دینی واحسینا و لعنت ونفرین به راه انداخته اند.بابا یکمی مطالعه بد نیست مگر قران دعوت به تعقل نفرموده چرا در این مملکت عوض انکه عوام پیرو عالمان باشند عالمان پیرو خواست وهیاهوی عوام شده اند!!!!؟؟؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
امید 1398/06/26 - 07:42
جناب فرزاد
.... بر کسی پوشیده نیست ،چرا که دشمنان اهل بیت اینگونه هستند ودست خودشان نیست که بتوانند منطقی صحیت کنند.

این همه دروغ و تعصب شما به جهت مخالفت با دین مایه شگفتی است .
خداوند به حق دم مظلوم کربلا حضرت علی اصغر علیه السلام ،جامعه اسلامی را از شر شما و امثال جنابتان پاک نماید .

حال که شعور شما ،بیش از این نیست .....چه می شود کرد ؟؟؟!!!

شهادت طفل شیرخواره معصوم امام حسین (ع) در تمامی منابع مسلم اهل تشیع و تسنن نقل شده است وجای کوچکترین تردید در آن نیست .... ساختگی خواندن این واقعه مهم و دعوت شما به تحقیق و تفحص ابلهانه و بدون پشتوانه علمی و تاریخی در این مورد ،جای شگفتی دارد. و مایه شرمساری برای مدیران این سایت نیز به شمار می رود چرا که اجازه نشر این اراجیف را به شما می دهند.
پاسخ + 0 0 --
فرزاد 1398/06/27 - 23:30
در رابطه با متن جناب امید.دررابطه با مخالفت با دبن باید یادآور شوم که دین کلان روایتی است که در آن داعش حنفی اسماعیلی و فرقه های گوناگون اسلامی که همه معتقد به قران و محمد هستند را شامل می شود و نقد یک مسئله شیعی که دیگر فرق را بدان اعتنا وباوری نیست را به کلیت دین ربط دادن نشانه کم سوادی است.
گفتی شر ما را پاک نماید بیشتر مثل ونفرین پیرزنان است نه پاسخ عالمانه.واما با شعور نظری به سایت ویکی فقه که سایتی کاملا شیعی است بیندازhttp://wikifeqh.ir/%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA_ %D8%B9%D9%84%DB%8C_%D8%A7%D8%B5%D8%BA%D8%B1_(%D8%B 9%D9%84%DB%8C%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9% 84%D8%A7%D9%85)
پاسخ + 0 0 --
فرزاد 1398/06/27 - 23:48
جناب امید تعصب اولین نشانه یک ذهن ناپخته است.به یکی گفتند اگر امام حسین بگوید قمه نزن قبول می کنی گفت خیر.شماها دایه مهربانتر از مادر شدید بطور مثال علامه مطهری در رابطه با جریانات مشهور اربعین درکتاب حماسه حسینی جلد۱صفحه ۶۸ چاپ هفتادونهم آبانماه ۱۳۹۲پاراگراف دوم کلیت ان را رد کرده حال شما او را نیز دشنام خواهی داد و یا نه به دنبال تحقیق خواهی رفت؟؟؟عزیز برادر هدف عاشورا غیر از این هیاهوی تعزیه گردانها وشبیه خوانان است در پی اصل منظور باش نه چون عوام گریه کنان بر داستانهای ساختگی یا نه چندان با ارزش.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/10 - 00:24
خانم نقی ی
من شما را نمی شناسم و علا قه ای هم ندارم شما و تشکلتان را بشناسم.
اما خواهر من نمی شود حجابتان را درست کنید بعد در مورد تشیع و دین و مسایل اینچنینی اظهار نظر کنید.


من بعنوان یک معلم ساده خواستار برخورد با شما و کلیه افرادی فرصت طلبی مثل شما هستم که از نام معلم سو استفاده می کنید.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با تصاحب صندوق ذخیره فرهنگیان توسط دولت ( هر دولتی ) موافق هستید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور