صدای معلم

راه اندازی سامانه جدید جابه جایی و نقل و انتقال فرهنگیان

گروه اخبار / با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر محترم سایت صدای معلم
با توجه به مشکل معلمان جهت پیدا کردن شخص مورد نظرشان برای جابه جایی تصمیم به طراحی و راه اندازی یک سایت در این زمینه نمودیم که پس از تلاش فراوان بالاخره توانستیم تا حدود زیادی به این هدف دست پیدا کنیم. لذا خواهشمند است جهت کمک به حل مشکل این قشر زحمت کش خبر مربوط به راه اندازی سایت مذکور را در سایت صدای معلم قرار دهید.

سامانه جدید جابه جایی و انتقال فرهنگیان

سایت همیار معلم با آدرس hamyarmoallem.com سایتی جدید با محوریت جابه جایی و نقل و انتقال فرهنگیان می باشد که این امکان را به معلمان گرامی می دهد که در سایت عضو شده و با ورود به پنل کاربری تقاضای جابه جایی خود را در سایت ثبت نموده و نیز درخواست های جابه جایی سایر معلمان را مشاهده نمایند.
با مراجعه به این سایت معلمان می توانند به راحتی و به طور شفاف فرد مورد نظر خود را در هر جایی از ایران اسلامی برای جابه جایی پیدا کرده و برای اینکار اقدام کنند.
هدف از طراحی چنین سامانه ای صرفا کمک به حل مشکلات معلمان زحمت کش می باشد. باشد که با کمک فرهنگیان گرانقدر و مسولان محترم گامی در جهت حل مشکلات معلمان برداشته شود.

سامانه جدید جابه جایی و انتقال فرهنگیان

پنج شنبه, 09 ارديبهشت 1395 20:22 خوانده شده: 11627 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +27 -2 --
فرهنگی 1395/02/09 - 20:37
کاش برای نقل و انتقالات پارتی بازی نشه.
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1398/06/28 - 23:50
من یه جا تو تلگرام به اسم جابجایی پیدا کردم که میشه راحت فرد مورد نظر رو پیدا کرد
گفتم غافل نشید.
https://t.me/JabejaeiBot
ممنون از سایت خوب صدای معلم
پاسخ + +22 -5 --
معلم کوچک 1395/02/09 - 20:49
فدای تو بشم من. چه ایده پاک و چه اندیشه زیبایی داری. هنوز خیلی معصومی که شارلاتان بازی هخای دنیا را بفهمی. یکنمونه اش را خدمتت میگم که الله وکیلی اگه بخوای بدونی هیچ شارلاتان بازی نیست و کاملا قانونی و درست وبجا است.عزیزم من رفتم توی سایتت نوشتی که یک خانوم معلمی چون تعهد داره باید بره چند صد کیلومتر اونورتر از محل زندگیش. فدات بشم این خانوم خودش تعهد داده بهانه کجا بود؟خودش توی دفتر خونه امضا کرده که در هر جا که اموزش و پرورش نیاز به معلم داشت بره و خدمت کنه اصلا شرط استخدامش این بوده و گرنه سیستم که مریض نبود اینو استخدام کنه بعد این بگه نمیرم و بعد اون بگه خوب حالا نرو بیا برو بغل خونه تون!
پاسخ + 0 0 --
علی 1395/02/09 - 23:22
شما مثل اینکه اصلا نخوندی اصل مطلب را جناب کوچولو
منظور از این سایت طراحی شده آشنا شدن دو همکار متقاضی جابجایی است که اولین مرحله جابجایی است وگرنه این سایت دخالت و نقش در نقل و انتقالات ندارد و مسول آن کارگروهی در ادارات کل استانها و مناطق است البته قسمت قانونی اش وگرنه قسمت غیر قانونی آن مربوط به بند پ
پاسخ + 0 0 --
معلم کوچک 1395/02/10 - 10:06
علی جون بابا فدات بشم ممنونم که منو خیلی پیر در نظر نگرفتی درسته همه مون کوچولوییم و ناز البته برای بابا ننه مون .تو هم برای بابا ننه ات همون ناز بابایی هستی که به سیب زمینی هنوز که هنوزه میگه تیب دمینی!!!بنده عرضم اینه که ادمی که تعهد داره اصلا نمیتونه بره توی سایت نقل و انتقالات چه برسه به اینکه بیاد توی این سایت و بخواد با یکی اشنا بشه. قربونت برم مگه سایتن همسر یابیه؟ مگه کشکه؟ اگه اینطوری بود که تو هم یه روز دست باباجونتو میگرفتی میبردی کودکستان میگفتی اینو بگیرید خورده بدید یعنی بجای این چن تا بچه کوچولو بدید. ناز من فدات بشم با این معصومیتت که البته از دست رفته بابا.
پاسخ + 0 0 --
معلم کوچک 1395/02/10 - 10:36
دوباره امروز رفتم توی سایتت پبش بینی ام درست بود شواهد مدعای بنده:
شهریار به تهران ناحیه 2-بانه به سنندج ناحیه 1-ری به تهران منطقه11-ورامین به تهران منطقه6-چالوس به امل-ملارد به کرج ناحیه 4-بنجار سیستان و بلوچستان به گنبد کاووس-اسلامشهربه اراک ناحیه 2-تهران منطقه 5 به یزد ناحیه 1-دشتستان بوشهر به شیراز ناحیه 1
عزیزم فدات بشم اینطوریه دیگه
پاسخ + +23 -2 --
معلم کوچک 1395/02/09 - 20:49
وانگهی عزیزم تو خودت باشی توی تهرون میایی جابجا بشی به یه بنده خدایی که مشکل هم داره ولی امتیازش از تو کمتره و میخواد بیاد تهرون تا از امکاناتش استفاده کنه؟ حتما اینکار رو نمیکنی. پس توی سایتت منتظر باش همه بگن ما خواستار انتقال از مراکز محروم به مراکز برخوردار هستیم اونوقت باید بجای سایت بری ادم پیدا کنی که بفرستی به مناطق محروم عزیزم. البته مسئله ای نیست تو هنوز خیلی جوونی انشاالله بزرگ میشی یاد میگیری. ای برق قدرت عزیز.
پاسخ + 0 0 --
احمد 1395/02/10 - 12:59
بله .. اکثر درخواست ها مربوط به جابجایی از مناطق محروم به مراکز استانهاست ..
ولی گاهی بین دو منطقه محروم هم همکارانی هستند که قصد جابجا شدند داشته باشند . در چندسال اخیر بومی گزینی رعایت نشده و کسانی هستند که ساکن منطقه ای محروم هستند ولی به 50 یا 100 کیلومتر دورتر فرستاده شده اند کما اینکه آن منطقه نیروی بومی مازاد هم دارد
پاسخ + 0 0 --
معلم کوچک 1395/02/10 - 16:03
حق با شماست احمد جان اما خیلی چیزای دیگه هم هست که اگه یه روزی ان شاالله مدیر اداره یا مدیرکل شدی بهش میرسی
پاسخ + +15 -1 --
معلم ناامید 1395/02/09 - 21:02
من چند ساله میخام از یک ناحیه مشهد برم ناحیه دیگه مشهد اما تابحال موافقت نشده!!خدایا میشه انتقالات و اعزام بخارج هم بدون پارتی و..‌بشه؟!
پاسخ + +19 -5 --
معلم کوچک 1395/02/09 - 21:03
عرض کنم خدمتت که روسای مناطق و شهرستانها هم درسته که با پارتی بازی اومدن خیلیهاشون یه چیزایی سرشون میشه که تو هنوز زوده بفهمی قربونت برم. مثلا اون که با یه معلم سالها کار کرده و پرورشش داده و براش زحمت کشیده نمیاد اونو مل کنه و بگرده توی سایت زیبای تو که یه بابایی را پیدا کنه و باهاش جابجا کنه که اصلا نمیشناسدش و ممکنه فردا اولیا هزار قر و اطفار سرش در بیارن. پس همون اول خیال خودشو راحت میکنه و میگه نمیذارم بری بهت نیاز دارم . بله بابا جون تازه درست تموم شدذه و کله ات یه کم باد داره و فکر میکنی این پیرمردها هیچی نمیفهمن و تو فقط میفهمی اما باید بهت عرض کنم که تو همیشه شاگرد کوچک همین پیرمردهایی چون بهت درس دادن حتی اگه پیامبر بشی باید دستشونو ببوسی بابا
پاسخ + +15 -2 --
همکار فرهنگی خراسان 1395/02/09 - 21:39
از اقای دکتر فانی تقاضا دارم به مدیریت های پادگانی در مدارس پایان دهند مدیر باید بذر اخلاق را در مدرسه بپاشد نه خشونت
پاسخ + 0 0 --
فرید 1399/05/13 - 12:51
سابقه دوتا همکار ملاک نیست... همکار سال اول داشتیم از همکار بیست سال سابقه بار علمی ببیشتری داشته .... بخوان آیت کنن میگن سابقه یکی باشه...
پاسخ + +16 -2 --
معلم کوچک 1395/02/10 - 08:49
شایدیک نفر با لحنی اعتراض‌آمیز بمن بگوید: «شما سوزنت روی این برق قدرتی گیر کرده؟»! خوب گوش کن تا یک ماجرایی از ملا نصرالدین را برایت تعریف کنم. ملا روزی یک تار دستش گرفته بود و دائم روی یک سیمش می‌نواخت. از او پرسیدند: «ملا، نوازنده‌ها دستشان را روی پرده‌ها حرکت می‌دهند و نت‌های دیگر را هم می‌نوازند». ملا گفت: «آنها چون سرگشته‌اند، و نت اصلی را پیدا نکرده‌اند، چنین می‌کنند. من نت اصلی را گیر آورده‌ام! خودش است!»
پاسخ + +14 -1 --
معلم کوچک 1395/02/10 - 09:09
می‌گویند شخصی را در شهر کتک مفصلی زدند و او پا به فرار گذاشت و رفت کیلومترها دورتر به شهر خودش، به محله‌اش، داخل منزلش، در را قفل کرد و رفت بالای پشت‌بام منزل و رو کرد به طرف شهری که در آن کتک خورده بود و داد و فریاد و فحش و نفس‌کش طلبیدن که "پدرتان را در‌می‌آورم. می‌کشمتان و ...".همسر او از پایین، داخل حیاط، صدایش می‌زد که: "بیا پایین مرد. خون به پا نکن."!حالا حکایت این کسانی‌ست که مطالبی را یاد گرفته‌اند و راه‌های شناخت نفس و بازی‌ها و حیله‌گری‌های او را می‌دانند اما عملاً هیچوقت جرأت تجربهٔ هیچ، تجربهٔ سکوت را ندارند.کسانی که پای صحبت چنین افرادی می‌نشینند مسحور هولدوم بولدوم و هارت و پورت‌شان می‌شوند و بندگان خدا خبر ندارند که چقدر اینها از درون خالی و پوچند. چقدر حقه‌باز و ریاکارند.
پاسخ + 0 0 --
احمد 1395/02/10 - 13:06
همکار گرامی ، اگر تعیین محل خدمت ، جابجایی و نقل و انتقالات قانون و شیوه ی عادلانه داشت مشکلی و اعتراضی نیست . اینکه فردی به پشتوانه نماینده مجلس ، فرماندار یا ... در روز اول استخدام با وجود تعهد از یک منطقه به مرکز استان منتقل شود و شخصی تا آخر خدمت محکوم به تبعید در جایی باشد پذیرفته شده نیست . بارها شده بدون این بخشنامه ها و شیوه نامه ها اشخاص را منتقل کرده اند و این حکایت همچنان ادامه دارد ...
پاسخ + 0 0 --
معلم کوچک 1395/02/10 - 14:17
احمد جان فدای نفس حقت . بله عزیزم و اسشم اون روش بی حساب و کتاب توافق دومدیرکلی یا توافق دو معاون مدیرکلی هست که بنده هم در طی خدمتم حد اقل 15 موردش رو دیدم که اصلا اون بابا وسط سال رفته و نگذاشتن لااقل سال تحصیلی تموم بشه. اقایان نماینده ها هم که حق وتو دارن و استاندار و فرموندار هم همینطور. بالاخره تعون هست دیگه ولی برعکس قران چون قران گفته وَلاَ تَعَاوَنُواْ عَلَى الإِثْمِ وَالْعُدْوَانِ. اینها برعکسن دیگه. ماها یعنی ما مسئولین خیلی عجیب موجوداتی هستیم مثلا عکس امام و مقام معظم رهبری رو میذاریم جلومون و دقیقا عکسشون عمل میکنیم. ماییم دیگه!!!
پاسخ + +9 -4 --
علی 1395/02/10 - 14:57
کوچولو جان شما اطلاع که ندارید به عرضتان برسانم که انتقالی بین مناطق محروم لزومی به گذراندن تمام تعهد ندارد و میتوان بقیه تعهد را در منطقه محروم دیگر در محلی نزدیک به محل سکونت یا محل سکونت گذراند صد البته که واضح است اینجا دو هم رشته ای با رعایت ضوابطی می توانند جابجا شوند از مناطق تهران هم متقاضی به جاهای دیگر پیدامیشود این سایت حتی اگر به جابجایی دو نفر کمک کند واقعا جای تشکر دارد شما اگر میدانستید که طراح سایت وقت و هزینه کرده است تا بفکر حل مشکل به نوبه خودش باشد چقدر جای تشکر دارد اگر چه بعد از این مرحله معمولا اداره کل ها از ترس همکاران محتمل محق این کار را انجام نمیدهند که چند مورد را دیده ام که دیگر آن ربطی به این سایت ندارد
پاسخ + 0 0 --
معلم کوچک 1395/02/10 - 15:57
حضور محترم برادر ارجمند علی اقا به استحضار میرساند در طی تماسی که با همکاران ارجمند داشتم ضمن معرفی سایت امکانات آن و تلاشهایی که طراح آن متحمل شده اند و تحمل هزینه ای نگهداری و بروز رسانی سایت خدمت همکاران عرض کردم که دقیقا ممنظور طراح کمک به همکاران است و لاغیر. بنده ضمن تایید فرمایشات حضرتعالی در مورد اصول و ضوابط جابجایی خدمت شما عرض میکنم که مدیران آموزش و پرورش شهرستانها و حتی ادارات کل در وهله اول اولویت حفظ نیروهای کارآمد و شناخته شده را دارند و به هر نحوی شده جلو انتقال آنها را میگیرند که البته خواسته به حق و بجایی است و اگر مدیر یک اداره نتواند نیروی فعال خودش را حفظ کند بخشی از مدیریت خود را نادیده گرفته است.
پاسخ + 0 0 --
علاقمند انتقال 1395/02/10 - 16:54
اگر چه بعد از این مرحله معمولا اداره کل ها از ترس همکاران محتمل محق این کار را انجام نمیدهند
برادرم اینهمه به این همکار کوچولومون توهین کردی. والله اون حرف درست میزنه لااقل از ضوابط اطلاع داره. کاسه ای که نشه توش اش خورد بچه دردی میخوره پس؟ سایتی که همه کارشو انجام بده و اخرش اداره کل بگه نه ایا غیر از ایجاد توقع بیجا در بعضی همکاران نقش داره؟اون موقع همکارا میگن میتونستیم عوض کنیم اداره کل نذاشت و اداره کل هم طبق ضوابطش حتما این کار رو انجام نمیده. نقل و انتقال خیلی مسئله بغذنج م مشکلیه و حقیقتا مشکله.
پاسخ + +10 -1 --
معلم کوچک 1395/02/10 - 15:58
از قدیم گفته اند مال بد بیخ ریش صاحبش.تو هم علی آقا جون ما رو مال بد حساب کن همه توی سر ما زدن تو هم بزن. با کلام و تیکه انداختن و لنگه کفش. اما یک چیز رو بدون هر کاری ضوابطی دارد و اگر بضوابط اون کار احترام نذاری و حتی در موردش چیزی ندونی نباید در موردش نظر بدی. یادش بخیر یک مدیری داشتیم یکی رو فرستاد توی یک دهی اون اومد گفت امتیاز من میخوره به فلان شهر من نمیرم جایی که تو گفتی و اون مدیر ارزشمند بهش گفت اگه من در حیطه مدیریتم نتونم نیروی خودم رو جایی که صلاح میدونم بفرستم باید این اتاق رو هر چه زودتر ترک کنم و این از اختیارات مدیر هست هیچ چیز خلافی هم نیست.
پاسخ + 0 0 --
محمد 1395/02/10 - 22:45
این چیزی که شما میگید دیگه اسمش مدیریت نیست دیکتاتوری هست ... دیگه دوران تحکم و دستور دادن گذشت الان حتی معاون یک اداره برخلاف ضوابط کاری کنه صدای صدها نفر بلند میشه و تا اداره کل میره.... باید احترام به ضوابط را به عده ای یاد داد .شما قدیمی هستی احتمالا تجریبات دوران خان و ارباب زاده ها را توقع داری در اداره اجرا کنند عده ای نورچشمی باشند بدون هیچ امتیازی در بهترین جا و نیروی تحصیل کرده و کارآمد همیشه انتهای صف !
پاسخ + 0 0 --
معلم کوچک 1395/02/10 - 23:37
قربونت برم محمد جون پس مدیریت چیه؟منکه عرض کردم خلاف ضوابط نیست.اختیارات مدیره. یعنی شما میفرمایید مدیر نتونه به نیروی زیر دستش بگه چکار کن؟ پس مدیریت از نظر شما چیه؟ البته مدیر باید نیروی خودشو توجیه کنه ولی یادتون باشه که مدیر به زیر دستش پاسخگو نیست. اون نیروی زیردست میتونه بره و اگه مدیر خلاف ضوابط کاری کرده شکایت کنه.که البته حق هم داره.نه غرضم نیست که بدون امتیاز بهترین جا باشه کسی اما صرف امتیاز هم موجب میشه یکعده ای هر کاری که بخوان انجام بدن و سازمان رو مختل بکنن.در هر صورت من با نظر شما موافقم که مدیر باید تا اونجا که میتونه روابط انسانی رو به کارش حاکم کنه اما نه از حدش بگذره.
پاسخ + 0 0 --
معلم کوچک 1395/02/10 - 23:37
یه مثال میزنم شما کلید میسازی که قفل در رو باز بکنه خوب حالا میتونی این کلید رو ظریفش کنی و قشنگش کنی و اب طلا بهش بدی و خلاصه اونقدر قشنگش کنی که چشم نواز بشه اما بمحض اینکه دیگه قفل رو باز نکرد باید بندازیش دور چون کارکردش رو از دست داده.متاسفانه توی آموزش و پرورش رودر بایستی و اخلاق مداری و اهمال تا اونجا پیش رفته که کارکردها رو نابود کرده و این یعنی فاجعه.و اول کارکرد بعد قشنگی و ظرافت و سلیقه و خوشگلی.
پاسخ + +4 -1 --
معلم 1395/02/11 - 01:09
چه فایده این وزیر ...وبی تدبیر تو روز روشن زد زیر دستورالعملی که خودش واسه باز نشستگی پیش از موعد فرستاده بود و ادعای کذب انقضای زمان باز نشستگی رو مطرح کرد ،در حالی که از لیاقت وتدبیر آقایان بخشنامه تازه چند روز بعد از زمان مقر وانقضا دست مناطق رسیده بود !!!!!
حالا چه امیدی هست بقیه موارد هم
اینطوری نشه ؟؟
این وزیر اینقدر بد سابقه است که اگه ساعت دوازده ظهر هم وسط میدون شهر اعلام کنه روزه من نه تنها شک میکنم !بلکه شاید از فرط بی اعتمادی بهش ادعاهاشو انکار هم بکنم.!!!!
پاسخ + 0 0 --
معلم 1395/02/11 - 09:30
اون بخشنامه پیش از موعد از اول هم اجرایی نبود گفته بود کارمند با 25 سال بازنشسته بشه و مابتفاوت اون 5 سال از محل بودجه دستگاه پرداخت بشه .. کدوم بودجه ؟ مدیرکل امور اداری گفت 2700 میلیارد تومن بودجه لازمه ! وقتی بخشنامه ای میدن آخرش مینویسند اعتبار حاصل از صرفه جویی یا درآمد اختصاصی !!! آموزش و پرورش نه درآمدی داره و نه میتونه صرفه جویی کنه بنابراین اجرایی نیست
پاسخ + +3 -1 --
ناشناس 1395/02/18 - 12:09
خیلی سایت خوبیه
بابت اطلاع رسانی این سایت از شما متشکرم.
پاسخ + +1 -1 --
معلم 1395/05/12 - 13:59
واقعا اگر پارتی بازی نبود..ما هم این همه سال
مسیر خراب شده را طی نمی کردیم.
تعهدمان هم تمام شده..ولی ول کن نیستند.
ان شاالله اینایی که با پارتی میرن واونایی که پارتیشون میشن
خیر نبینن.من که همیشه نفرین می کنم.
اگر ترتیب رعایت بشه همه انتقالیشون به موقع میگیرن.
پاسخ + 0 0 --
بیخیال 1396/08/03 - 10:41
با سلام
دوستان تا زمانی که شما خوب کار کنید از انتقالی خبری نیست
من کسی رو دیدم تو مهر بهش انتقالی دادن اینقدر مدرسه رو به لجن کشید که همه با رفتنش موافقت کردن
اگر پارتی نداری تنها راهش همینه و لا غیر
یا علی
پاسخ + +1 0 --
شهلا 1396/08/05 - 23:03
بنده متقاضی جابجای ازجالق به سراوان یاچابهار هستمفوق دیپلم حسابداری بخاطرمشکلی که دارم اگه جابجای برام پیدا نشه بعداز۱۱سال مجبوربه استعفا میشم راستی چراقانونی برای انتقالی انتقالی فرهنگیان که ازدوفرزندبیشتردارندوضع نمیشه
پاسخ + +1 -1 --
عطیه 1396/09/03 - 22:33
سلام.من معلم ابتدایی در سیرجان استان کرمان هستم ..میخام بایزد جابجا شم...09137617613
پاسخ + 0 -1 --
طالع 1396/09/16 - 11:59
باسلام من معلم ابتدایی استان گلستان، شهرستان گنبد هستم، قصد انتقال به استان همدان دارم، به علت شغل همسر، شماره تماس 09181080984
پاسخ + 0 -1 --
الي 1396/11/07 - 22:32
با سلام و عرض ادب
بنده از فارغ التحصيلان ورودي ٩١تربيت معلم هستم و به دليل تبعيت از همسر ميخاهم انتقالي از كرج به قم را داشته باشم.
ميخاستم بدونم نيروي خانم آموزگار هست براي جابه جايي؟؟؟
پاسخ + +1 -1 --
الي 1396/11/07 - 22:38
با سلام و عرض ادب
بنده از فارغ التحصيلان ورودي ٩١تربيت معلم شهر كرج هستم.
به تبعيت از همسر تقاضاي انتقالي دارم.
كسي هست كه بخاهد از قم به كرج را جابه جا شود؟؟؟
ممنون ميشم جواب بدهيد
شماره تماس:٠٩٣٥٧٣٥١١٠٧
پاسخ + 0 -1 --
محمد رضا دهقان 1396/12/04 - 23:40
سلام.به نظرتون کسی که باید ده سال تعهد خدمت بده ميتونه با بند پ از همون ابتدای مسیر انتقالی بگیره؟
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1397/01/20 - 22:03
با سلام بنده معلم ابتدایی از منطقه شهر قدس به علت نزدیک بودن به محل زندگیم خواستار انتقال به ناحیه 2 کرج میباشم . 09120257901
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1397/02/23 - 10:56
سلام من آموزگار مقطع ابتدایی استان خوزستان شهر اهواز هستم وخواستار جابه جایی با شهرکرمانشاه
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1397/02/23 - 17:39
با سلام
ما زوج فرهنگی متوسطه اول و دوم رشته دینی عربی و الهیات متقاضی جابجایی از گلبهار خراسان رضوی به نیشابور هستیم
هرچند بعید میدونم این سایت راه به‌جایی ببره ولی با اینحال درخواستم رو نوشتم‌.
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1397/02/23 - 18:22
دبیرتربیت بدنی از بندرعباس به سیرجان شماره تماس09132457564
پاسخ + 0 -1 --
مرضیه 1397/05/17 - 11:52
جابجایی از ناحیه 4کرج به کرمانشاه09185634137
پاسخ + 0 -1 --
مهین 1397/07/26 - 11:47
سلام
اموزگار ابتدایی ملارد(استخدامی جدید)هستم و میخوام جابجایی بگیرم واسه شهر تهران.اگر از همکارا کسی شرایط به بنده میخوره لطفا با این شماره پیام بده
09124791143
پاسخ + 0 -2 --
معصومه 1397/08/06 - 20:23
سلام, اموزگار ابتدایی خانم هستم و متقاضی جابجایی از پردیس تهران به مناطق تهران. ممنون
پاسخ + +1 -1 --
وحیده حسینی خواه 1397/11/21 - 11:33
سلام روز به خیر . آموزگار ابتدایی خانم هستم و متقاضی جا به جایی از ملارد به مناطق کرج هستم و بسیار نیازمند این انتقالی .
ممنونم
پاسخ + 0 -1 --
وحیده حسینی خواه 1397/11/21 - 11:38
سلام روز به خیر آموزگار ابتدایی خانم با بیست سال سابقه در ملارد هستم متقاضی جابهجایی با همکار فرهنگی در کرج هستم . به این انتقالی شدیدا نیاز دارم . شماره جهت تماس 09216031430
09125616760
ممنونم
پاسخ + 0 -1 --
علیپور 1397/11/29 - 19:33
سلام من آموزگار ابتدایی برای شهرستان هشتگرد هستم خواستار انتقالی به کرج یا شهریار هستم
09372128755
پاسخ + 0 -1 --
علیپور 1397/11/29 - 19:34
اموزگار ابتدایی هستم خواستار انتقال از هشتگرد به کرج یا شهریار هستم 09372128755
پاسخ + 0 -1 --
هانیه همتی 1397/12/13 - 22:04
با سلام
خواهان انتقالی از شهرستان همدان به تهران میباشم
ورودی۹۴
معلم ابتدایی
رشتته علوم تربیتی
۰۹۱۲۷۰۴۹۴۶۸
پاسخ + 0 -2 --
ناشناس 1397/12/14 - 14:00
سلام من. سریدار خدمگزار هستم انتقال جابجای از میانه به تهران وبه شهرستانهای تهران هستم شماره تماس ۰۹۱۲۵۲۱۱۵۶۳
پاسخ + 0 -1 --
محمد شهرویی 1397/12/15 - 19:27
سلام. بنده دبیر ادبیات متوسطه ام در شهرستان بهبهان ، همکار هم رشته ام در منطقه عشایری همین استان خوزستان مشغوله ، هر دو خواهان جابجایی با هم بصورت توافقی هستیم لکن در هیچ یک از انواع سه گانه ( عادی، موقت و استثنا) برای این نوع انتقال تعریفی دیده نمیشه ! تکلیف ماچیه؟ سپاس 09170977528 لطفا حداقل همکاران مطلع ، پیامکی هم که شده راهنمایی بفرمایند.
پاسخ + +1 0 --
حامد 1398/01/16 - 19:04
با سلام .اینجانب قبولی ماده ۲۸ سال۹۷-۹۸ دبیری ادبیات فارسی منطقه۱۶تهران خواهان جابجایی با یکی از همکاران شاغل در شهرستان نهاوند استان همدان هستم (مرد)۰۹۰۵۵۹۶۷۱۳۱
البته تعهد محضری ده ساله دادم و نمی دونم امکان جابجایی هست یا نه.باتشکر از عوامل سایت
پاسخ + +2 0 --
محمد بهمئی 1398/02/06 - 16:45
سلام
درست در راستای هدف این کانال، جابجایی اختیاری دو همکار هم رشته ، با آقایی قول و قرار جابجایی از دومنطقه استان گذاشته بودیم ، فقط مانده بود طی روال اداری؛ متاسفانه مسئولین نقل و انتقالات اداره کل آ.پ استان ، شدید و رک تهدید فرمودند : چنانچه پی گیر این مساله بشی ، حتی با فرد مقابل صحبت کنی حراستیت می کنم !
جدی نگرفت لکن همکارم که برا جابجایی بیشتر مصر بود ترسید جا زد.
حال دوستان ، رویکرد اداره در تضاد با اهداف این کاناله
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1398/02/14 - 19:29
با سلام ...بنده از قبولی های ماده 28 ازمون استخدامی سال 96 استان البرز شهرستان هشتگرد دبیر تربیت بدنی میباشم...اگر از همکاران محترم استان کردستان کسی خواهان جابجایی بود با بنده تماس بگیرد .
09105957914
پاسخ + 0 0 --
رضا غریب 1398/03/11 - 03:36
با سلام ...بنده از قبولی های ماده 28 ازمون استخدامی سال 97 استان گلستان دبیر تربیت بدنی می باشم...اگر از همکاران محترم استان گیلان کسی خواهان جابجایی بود با بنده تماس بگیرد .
09117020853
پاسخ + +1 0 --
....... 1398/03/18 - 15:36
سلام من معلم ابتدایی هستم سابقه م دوساله و در شهریار مشغول هستم . همسرم هم سابقه ش هشت ساله در منطقه 12 تهران و پرورشی هست. هر دو خواهان جابه جایی به شیراز یا یاسوج هستیم. 09193388925
پاسخ + 0 0 --
الهه 1398/03/24 - 00:15
سلام.معلم ابتدایی شهرستان شهریار استان تهران هستم میخوام جابجایی بگیرم با شهرستان کرمانشاه۰۹۱۸۱۲۶۱۷۳۹
پاسخ + 0 0 --
الهه 1398/03/24 - 00:17
معلم ابتدایی از شهریار تهران به کرمانشاه۰۹۱۸۱۲۶۱۷۳۹
پاسخ + 0 0 --
معصومه 1398/03/26 - 14:13
سلام خواستار انتقال از پردیس به مناطق تهرانم
لطفا اگر کسی شرایط داره تماس بگیره،هزینه رفت و امد یکسال هم میدم بهشون
09129349811
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/04/29 - 12:27
سلام
بنده دبیر خانم رشته ی شیمی هستم
از ایلام میخام برم تهران اگر کسی بود که هم جنس و هم رشته از تهران بیاد به ایلام با این شماره تماس بگیره.09194674615
پاسخ + 0 0 --
صغری رضایی 1398/04/29 - 22:32
هنرآموز طراحی دوخت از کرج ناحیه ٣واقعا نیاز به انتقالی به ناحیه 2دارم.09196850569رضایی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/06/19 - 21:26
سلام معلم ابتدایی شهرستان رباط کریم استان تهران خواهان جابه جایی به شهر تهران هستم
پاسخ + 0 0 --
فاطمه بهشاد 1398/08/21 - 23:18
سلام.دانشجومعلم ورودی ۹۵ام(سال اخرمه).میخوام به علت تبعیت از همسر از مشهد منطقه تبادکان انتقالی بگیرم برای بندرعباس(برای مهر ۹۹)
شماره تماس ۰۹۱۵۲۱۹۰۷۶۸
پاسخ + 0 0 --
علی 1398/09/08 - 23:07
دبیر رسمی شیمی از ناحیه ۴ قم
به ناحیه ۶ مشهد
09100761246
پاسخ + 0 0 --
کریمی 1398/09/10 - 15:14
درخواست های جابجایی رو میتونید توی سایت جابجایاب ثبت کنید www.jabejayab.ir
پاسخ + 0 0 --
ارسلان 1398/09/16 - 01:52
دبیر مطالعات اجتماعی جابه‌جایی از قزوین به اردبیل شماره تماس 09148105311
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/11/02 - 21:22
اموزگارابتدایی خواهان جابه جایی از شهریار به به به به استان گلستان هستم.۰۹۱۱۹۶۷۲۸۶۱
پاسخ + 0 0 --
شایسته 1398/11/03 - 18:41
سلام و عرض ادب
بنده از فارغ التحصيلان ورودي ٩١تربيت معلم شهر كرج هستم.
به تبعيت از همسر تقاضاي انتقالي دارم.
كسي هست كه بخاهد از قم به كرج را جابه جا شود؟؟؟
ممنون ميشم جواب بدهيد
شماره تماس:٠٩٣٥٧٣٥١١٠٧
پاسخ + 0 0 --
شایسته 1398/11/03 - 18:41
سلام و عرض ادب
بنده از فارغ التحصيلان ورودي ٩١تربيت معلم شهر كرج هستم.
به تبعيت از همسر تقاضاي انتقالي دارم.
كسي هست كه بخاهد از قم به كرج را جابه جا شود؟؟؟
ممنون ميشم جواب بدهيد
شماره تماس:٠٩٣٥٧٣٥١١٠٧
پاسخ + 0 0 --
شایسته 1398/11/15 - 18:11
با سلام بنده درخواست جابه جایی دارم از البرز به قم.
آموزگار،خانم،رسمی،۷ سال سابقه،آموزش ابتدایی
شماره تماس ۰۹۳۵۷۳۵۱۱۰۷
۰۹۳۶۴۰۰۵۸۸۶
شایسته
پاسخ + 0 0 --
مجید 1399/01/04 - 09:17
دبیر جامعه شناسی را هنما یی و متوسطه هستم می خاستم از ارا ک به قم یا از اراک به ساوه جابه جا شوم.09920481432
پاسخ + 0 -1 --
متقاضی انتقالی تهران 1399/02/12 - 00:12
➡️مبدا : #لرستان ، #پلدختر

⬅️مقصد: #تهران #کرج

پاسخ + 0 0 --
سروناز 1399/02/21 - 18:17
سلام .
هنوز دانشجوی تربیت معلمم ولی
محل خدمتم از فیروزکو به پیشوا/ورامین
/جوادآباد/قرچک/تغییر بدم
پاسخ + 0 0 --
امیر 1399/03/27 - 16:15
سلام عزیزان
یک سوال داشتم از حضور تون
کسانی که با انتقال شون به استان دیگه موافقت شده چه وقت باید به کارگزینی مبدا جهت تسویه حساب مراجعه کنند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1399/03/29 - 19:58
سلام. آموزگار ابتدایی هستم، متقاضی جابجایی از گلستان به گیلان هستم. موافقت مبدا رو گرفتم، لطفا همکاری قصد خدمت در استان گلستان رو داشت با این شماره تماس بگیرید.
۰۹۱۱۸۶۷۹۷۶۳
۰۹۱۱۴۳۶۹۷۷۶
پاسخ + 0 0 --
علی 1399/05/17 - 17:20
سلام من دانشجو معلم هستم میشه محل خدمتم رو با یکی از هم کلاسی ها عوض کنم
پاسخ + 0 0 --
فاطمه 1399/06/04 - 13:14
سایت قابل دسترسی نیست که

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

هدف، محتوا و فرایند مصاحبه های گزینش داوطلبان حرفه معلمی در ایران تا چه اندازه معتبر و با معیارهای علمی سازگار است؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور