صدای معلم

" این اتفاق ها در حالی رخ می دهد که مدیران آموزش و پرورش در خبرهایی که معروف به پروژه مهر است و مربوط به آمادگی مدارس قبل از شروع سال تحصیلی می شود می گویند همه تمهیدات لازم برای شروع سال تحصیلی در نظر گرفته شده است "

مرگ دلخراش دانش آموز سیریکی در مدرسه شبانه روزی

گروه استان ها و شهرستان ها - هرمزگان/

سقوط پایه تیر بسکتبال در یکی از مدارس شهرستان سیریک جان دانش آموز 18 ساله سیریکی را گرفت.

مرگ دلخراش دانش آموز سیریکی در مدرسه شبانه روزی

هنوز هیچ اطلاعیه ای در سایت اطلاع رسانی آموزش و پرورش سیریک یا اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان مبنی بر این اتفاق منتشر نشده است اما به گفته کانال تلگرام خبرهرمزگان سقوط پایه حلقه بسکتبال به دلیل فرسودگی با سر دانش آموز برخورد نموده و این دانش آموز در میان نگاه های وحشت زده سایر همکلاسی هایش، جان خود را از دست داده است.

این اتفاق ها در حالی رخ می دهد که مدیران آموزش و پرورش در خبرهایی که معروف به پروژه مهر است و مربوط به آمادگی مدارس قبل از شروع سال تحصیلی می شود می گویند همه تمهیدات لازم برای شروع سال تحصیلی در نظر گرفته شده است. 

مرگ دلخراش دانش آموز سیریکی در مدرسه شبانه روزی

علی بهرامی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک نیز در ابتدای مهر اظهار داشته بود: با حمایت و همراهی بیشتر شما اولیاء در طول سال ، امام جمعه ، فرماندار و دیگر ادارات مشکل خاصی برای بازگشایی مدارس در اول مهر ماه نداریم و مدارس از آمادگی صد درصد جهت باز گشایی هر چه با شکوهتر آغاز سال تحصیلی جدید برخوردارند .

مرگ یک دانش آموز اول ابتدایی در سنندج بر اثر فرو ریختن دیوار و کشته شدن دانش آموزان دختر در حادثه اتوبوس راهیان نور از جمله نگرانی هایی است که از همین ابتدای سال تحصیلی به جان اولیا و دانش آموزان چنگ انداخته است.

مرگ دلخراش دانش آموز سیریکی در مدرسه شبانه روزی

پایان گزارش/

پنج شنبه, 19 مهر 1397 15:55 خوانده شده: 798 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1397/07/19 - 16:19
سلام
این کوتاهی برمی گردد به مدیر مدرسه و هشدار به تمامی مدیران که عبرتی باشد برای کنترل گه به گاه تیرک های والیبال و بسکتبال مدارس.
ماه مهر چند سالی است از مهر عاری گشته است. دیگر کسی برای آغاز مهر ماه در حُزن خزان پاییز روزشماری نمی کند. تصور می کنم آموزش و پرورش برای این کاهش جمعیت دانش آموزی حتی نفس راحتی هم می کشد.
سرکار خانم مولارودی ، رویتان سیاه . قتل دانش آموزان همچنان ادامه دارد. چه کسی برای مقابله قرار است ورود نماید؟ ما خسته ایم از این همه حوادث . هر آن احتمال ریزش سقف کلاس بر سرمان هست امان از بی کفایتی همۀ مسئولان. در جنگ نیستیم اما همانند یمن و افغانستان کشته می دهیم در عرض یک هفته سومی حادثه .
پاسخ + +5 -1 --
ناشناس 1397/07/19 - 16:20
✅ حال دانش آموز حادثه دیده رزنی رو به بهبودی است

پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1397/07/19 - 21:09
با این وضعیت مرگ دانش آموزان از یک طرف سرنگ های مشکوک و خون گرفتن از دانش آموزان ازیک طرف بیسوادی و عدم توانایی مدیران آموزش و پرورش از بالای هرم مدیریتی تا رده های پایین تر و ترجیح دادن منافع شخصی بر منافع ملی و انسانی بهتر است مدارس یک تا دو سال تعطیل شوند و به بازسازی مدیریتی و فرهنگی و بازسازی مدارس پرداخته شود تا این افتضاحات پیش نیاید با دستگیری یک مدیر و معاون ساده و دون پایه چیزی حل نمیشود به امید پیشرفت و قرار گرفتن معلم و مدرسه در جایگاه کالا و حقیقی خود و تشکر از معلمان وارسته که بصورت مصنوعی و باند بازی مدیران بالا دستی از جایگاه رفیع خود دور گشته اند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/07/19 - 21:40
والا صحیح می باشد ...جایگاه والا
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1397/07/20 - 13:48
مدیرانی که فقط با پارتی بازی مدیر میشن همینه.
پاسخ + +1 0 --
ددول 1397/07/21 - 20:03
چار تا پوستر بچسپون اگه طرف رای بیاره مدیر میشیپ

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

رویکرد و عملکرد " نهاد گزینش " در آموزش و پرورش را تا چه میزان در مسیر سالم‌سازی نظام اداری و عدالت استخدامی ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور