صدای معلم

خسرو ساکی/مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز

" صدای معلم " رسانه ای تخصصی و تاثیرگذار

آموزش و پرورش البرز و صدای معلم

این که یک رسانه تخصصی در حوزه آموزش و پرورش فعالیت کند و موجب ارتقاء سطح آگاهی جامعه معلمان ، پرداختن به مسائل آموزش و پرورش از ابعاد مختلف ، بحث ساختاری ، محتوایی ، قوانین و مقررات ، شیوه های مدیریت ، تغییر کتب درسی ، مطالبات معلمان و پرداختن به آن ها ،مبانی انگیزشی معلمان ، مبانی انگیزشی دانش آموزان و به طو کلی آن چه را که در رسانه های عمومی به شکل کلی پرداخته می شود اما در  " رسانه صدای معلم " به صورت تخصصی به آن پرداخته می شود به حال معلمان و آموزش و پرورش کل  کشور مفید است .

به عنوان یک معلم کوچک و خادم معلمان آمادگی دارم که در حوزه های تخصصی در خدمت این رسانه باشم .

آماده ام آن چه را از آموزش و پرورش طی مطالعات و اجرا کسب کرده ام در اختیار این رسانه قرار دهم و پاسخ گوی سوالات آن باشم و درون آموزش و پرورش استان البرز این رسانه با مدیران مدارس ، معلمان ، مدیران نواحی  پل ارتباطی بین مدرسه و اداره برای بهبود عملکرد و فرآیند ها باشد .

دوشنبه, 08 دی 1393 00:12 خوانده شده: 2102 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +5 -1 --
روشنی 1393/10/13 - 01:25
جناب ساکی لطفا در مورد مدیریت ژله ای که در اجرای آن بسیار موفق بوده اید، مطلب بنویسید.
پاسخ + +3 0 --
معلم البرزی 1393/10/19 - 21:58
آقای ساکی بهتر نیست در حوزه ستادی از کارشناسان خبره استفاده نمایید . کارشناسان شما و اکثر مدیران ستادی در اداره کل و نواحی منتسبان رانتهای نمایندگان مجلس و بدون کارایی لازم هستند . ارزش مداری را در البرز نهادینه کنید .شعار بس است ، کیفیت در آ.پ به فراموشی سپرده شده است.
پاسخ + +2 0 --
رضایی-ناحیه4 1393/10/20 - 12:34
با تایید مطلب همکار گرانقدر( معلم البرزی ) بنده نیز از آقای ساکی می خواهم ادامه رو دولت محترم (تدبیر و امید ) باشند. محافظه کاری و مماشات راه به جایی نمی برد . یک بررسی سطحی در مدیران نواحی و کارشناسان آنها مبین همه ناگفته هاست .به قول معروف سکوت سرشار از ناگفته هاست . عاقبت بخیر باشید. انشا الله
پاسخ + +2 0 --
دارابی- ناحیه یک کرج 1393/10/20 - 19:07
جناب ساکی . با سلام
امید است حرفهای همکاران محترم که در بالا قید شده شما را لحظه ای به این فکر بیاندازد که آیا با تعارفات آ.پ اداره می شود و یا باحقایقی که چشم خود را بر روی آن بسته اید و آ.پ را مدینه فاضله معرفی می کنید. امید است شما و همکاران گرانقدرتان لحظه ای هم شده بدون تعارفات به حقایق معلمان و رفاه نداشته آنها بیاندیشید که فردا دیر است .
به امید عاقبت به خیری همه
پاسخ + +2 0 --
صمد یان 1393/10/20 - 19:08
دست مریزاد دوستان فرهیخته
پاسخ + +3 0 --
محمدی 1393/10/21 - 01:16
بعد از سی سال خدمت که19 سال آن مدیر مدرسه در مقطع ابتدایی بودم و حالا باید حق وحقوقم را از طریق شکایت طلب کنم این نتیجه را می گیرم که آموزش وپرورش هیچ گاه در جایگاه اجتماعی خود قرار نداشته ودر دست فرصت طلبانی بوده وهست که با استفاده ازما نردبانی برای رشد جایگاه خود ساختند وبه نام تغییر وتحول پوشالی بدون ابزار مقطع ابتدایی راذبح کردند ومنزلت آموزگاری مربی معاونت ومدیریت ابتدایی رااز ما گرفتند وخود را قهرمان تحول نامیدند به قول مرحوم جعفر علاقمندان آموزش و پرورش مافلسفه ندارد.
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی البرزی 1393/11/05 - 23:03
جناب آقای ساکی دیدگاه جزیره ای در انتخاب و انتصاب مدیران نواحی و پیرو آن مدیران مدارس دلالت بر ضعف مدیریتی بوده و یک آفت بزرگ در بدنه آموزش و پرورش البرز می باشد. بنده مدیر مدرسه ای را در ناحیه 4 کرج می شناسم که حاضرم قسم بخورم کوچکترین دانشی از مدیریت ندارد و تنها کار آن در مدرسه (البته اگر حضور داشته باشد!) فروختن لواشک و گردو و اقامه نمازهای قضا می باشد. معلمان بیچاره باید هم معلم، هم مبصر، هم نظافت چی، و هم مدیر و معاون باشند. در صورت لزوم نام این شخص را در همین سایت فاش خواهم کرد. چه زیبا فرموده است "هیچکس بار گناه دیگری را بر دوش نمی کشد"
پاسخ + 0 0 --
kian.ebra@yahoo.com 1393/11/09 - 01:07
آقای ساکی نمیخوای این آقای درکی مدیر ... ناحیه 4 را تغییر بدی....

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با تصاحب صندوق ذخیره فرهنگیان توسط دولت ( هر دولتی ) موافق هستید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور