صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" بحران اخلاقی مدیران ...به کجا می رویم ؟ "

استعفای ارسلان شهنی فرماندار دزفول به دلیل تقلب آموزشی ! الگوی برخورد مدیران متخلف چه در زمینه سوء استفاده مالی و چه سوء استفاده علمی و آموزشی یکسان است آنها طلبکارند !

 فرماندار دزفول دانشجوی کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز بود/ فرماندار دزفول فردی را مامور کرد تا به جای  وی در یکی از امتحانات شرکت کند/ مراقبین جلسه فرد متقلب را شناسایی می کنند/ فرد متقلب پس از درگیری با مراقبین فرار می کند/ فرماندار دزفول وعده داد که ماجرا را پیگیری قضایی می کند/ شهنی گفت: "بازی با آبرو همیشه و همه جا منع شده است. بنده قطعا این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری خواهم کرد/ فرماندار سابق دزفول گفت : کارشناسی و کارشناسی ارشد بنده در رشته مدیریت بوده و تمام واحدهای دکتری را پاس کرده‌ام / فرماندار سابق دزفول گفت : بعد از پایان واحدهای درسی در مقطع دکتری، رشته عمران را بدون کنکور ثبت نام کردم/ شهنی: همیشه خود را دانشجو معرفی کرده و هرگز ادعای اتمام تحصیلات را نداشته ام/از دانشگاه شوشتر که محل تحصیل دکتری بنده است استعلام کنید/ فرماندار سابق دزفول: اگر کسی به جای بنده در امتحان شرکت کرده، باید از ورود ایشان و نیز خروج ایشان ممانعت می‌شد/شهنی: قطعا این که فردی به جای من موفق به حضور در جلسه امتحان و سپس فرار از محل امتحان شده را پیگیری قضایی خواهم کرد/ شهنی : فرض کنیم کسی به جای بنده امتحان داده، قاعدتا من باید به کمیته انضباطی خواسته می شدم و اگر اثبات می شد تخلف از جانب بنده بوده، باید بر اساس قوانین برخورد می شد/ فرماندار سابق دزفول : پیشتر نیز در مسایلی دیگر برای بنده حواشی ایجاد کرده بودند و تهمت های فراوانی زده بودند که از طریق قانونی پیگیری کردم و در تمام موارد علیه شایعه پراکنان احکام محکومیت صادر شد/ ظاهرا استاندار خوزستان و شاید مقام بالاتر در دولت برای اینکه گند قضیه بیشتر در نیاید از آقای شهنی خواسته اند استعفا بدهد / در هالیوود اگر یک هنرپیشه زن بگوید 30 سال پیش فلان کارگردان یا تهیه کننده به من چپ نگاه کرده طرف مثل ماست سرش را پایین می اندازد و از هستی ساقط می شود/ فرماندار شهر دزفول  فردی را با کارت دانشجویی خودش فرستاده که به جایش امتحان بدهد حالا که قضیه لو رفته به جای اینکه شرمنده باشد، 6 متر زبان درآورده و تهدید به شکایت هم می کند/ وقتی مسئولین دولتی از شش ابرچالش نام می برند، بحران اخلاقی مدیران را به عنوان چالش هفتم نام ببرند/ یکی از جلوه های ابرچالش هفتم، عطش مدیران برای دست یافتن به مدرک دانشگاهی دکتری  با استفاده از شیوه های متقلبانه است=

 گروه گزارش/

استعفای ارسلان شهنی فرماندار دزفول به دلیل تقلب آموزشی و بحران اخلاقی مدیران

به گزارش  روابط عمومی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با استعفای ارسلان شهنی سرپرست فرمانداری ویژه دزفول موافقت کرد.

شهنی 5 دی‌ماه به‌عنوان سرپرست فرمانداری ویژه دزفول منصوب‌ شده بود. عمر فرمانداری ارسلان کوتاه بود اما پرماجرا.

ماجرا مثل فیلم های سوررئال می ماند.

فرماندار دزفول دانشجوی کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز بود. در روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۱ فردی را مامور می کند تا به جای  وی در یکی از امتحانات شرکت کند. بر حسب اتفاق مراقب جلسه آزمون به آن فرد قلابی شک کرده و اقدام به تطبیق عکس و چهره او می کند. آن فرد قلابی وقتی می بیند که لو رفته، ضمن درگیری با مراقب آزمون پا به فرار می گذارد و از محل دانشگاه متواری می شود.

استعفای ارسلان شهنی فرماندار دزفول به دلیل تقلب آموزشی و بحران اخلاقی مدیران

بعد از آن حراست دانشگاه در محل حاضر می شود و موضوع را صورتجلسه می کند. با کشف تقلب آشکار فرماندار ویژه شهر مقاوم دزفول ، پای سازمانهای نظارتی به پرونده باز شده و موضوع به استاندار و وزارت کشور کشیده می شود.

 اما مثل موارد مشابه آقای شهنی زیربار نمی رود.

شهنی در گفت و گو با سایت محلی خوزن وعده داد که : "این‌ ماجرا را پیگیری قضائی خواهم کرد."

شهنی  گفت: "بازی با آبرو همیشه و همه جا منع شده است. بنده قطعا این موضوع را پیگیری خواهم کرد و تا حصول نتیجه ادامه خواهم داد."

شهنی ادعاهای عجیب و غریبی هم مطرح کرد و گفت: "کارشناسی و کارشناسی ارشد بنده در رشته مدیریت بوده و  ...  تمام واحدهای دکتری را پاس کرده‌ام و منتظر شرکت در امتحان جامع هستم."  

استعفای ارسلان شهنی فرماندار دزفول به دلیل تقلب آموزشی و بحران اخلاقی مدیران

شهنی افزود : "صحت مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد بنده توسط دانشگاه فعلی که در حال تحصیل در مقطع دکتری هستم [ دانشگاه آزاد شوشتر] استعلام شده و قطعا باز هم قابل استعلام است."

وقتی مسئولین دولتی از شش ابرچالش نام می برند، بحران اخلاقی مدیران را به عنوان چالش هفتم نام ببرند  آقای شهنی در باره اینکه با داشتن فوق لیسانس و دکتری در دانشگاه آزاد اهواز و رشته مهندسی عمران چه می کرده گفت : "به دلیل علاقه‌مندی به حوزه اجرایی و رشته عمران، بعد از پایان واحدهای درسی در مقطع دکتری، رشته عمران را بدون کنکور ثبت نام کردم اما به علت گرفتاری شغلی در دوران شهرداری منطقه هفت اهواز نامه ای به دانشکده مربوطه نوشته و تقاضای مرخصی کردم اما...  به دلیل گرفتاری پیگیر ادامه نامه‌نگاری نشدم و فقط در تعدادی از امتحانات شرکت کردم." 

تا اینجای ماجرا را توجه کنید . آقای شهنی لیسانس و فوق لیسانس دارد . تمام واحدهای دکترای مدیریت دانشگاه آزاد شوشتر را پاس کرده ، با این حال رفته و بدون کنکور در رشته عمران دانشگاه آزاد اهواز ثبت نام کرده ، تقاضای مرخصی تحصیلی کرده اما یادش رفته که پیگیری کند و در برخی امتحانات هم شرکت کرده .

 البته معلوم نیست خودش شرکت کرده یا نایبش .

آقای شهنی انسان فروتنی است و می گوید :"همیشه خود را دانشجو معرفی کرده و هرگز ادعای اتمام تحصیلات را نداشته ام. این مورد از دانشگاه شوشتر که محل تحصیل فعلی بنده است قابل پیگیری و اثبات است."

 آقای شهنی توپ را با مهارت به زمین ممتحن ها انداخت و  اضافه کرد : " اگر کسی به جای بنده در امتحان شرکت کرده، باید از ورود ایشان و نیز خروج ایشان ممانعت می‌شد و قطعا این که فردی به جای من موفق به حضور در جلسه امتحان و سپس فرار از محل امتحان شده را پیگیری قضایی خواهم کرد."

استعفای ارسلان شهنی فرماندار دزفول به دلیل تقلب آموزشی و بحران اخلاقی مدیران

استدلال در حد لالیگا !

 بله درسته و حق داره پیگیری قضایی کند. احتمالا یک فرد معلوم الحال که قصد داشته آقای شهنی را ترور مجازی کند با کارت دانشجویی او سر جلسه امتحان رفته است.این یک توطئه است و شاکی واقعی هم خود آقای شهنی است.

اما آقای شهنی ذره ذره واقعیت را می پذیرد :"فرض کنیم کسی به جای بنده امتحان داده باشد، قاعدتا من هم مثل هر شهروندی باید به کمیته انضباطی خواسته می شدم و اگر اثبات می شد تخلف از جانب بنده بوده، باید بر اساس قوانین برخورد می شد و ایجاد این حواشی مشکوک است و باید بررسی شود چه کسانی از این حواشی منافعی به دست خواهند آورد‌."

بله باید بی سروصدا و حواشی رسانه ای ، دانشگاه آزاد آقای شهنی را دعوت و با ایشان مذاکره می کرد.در هالیوود اگر یک هنرپیشه زن بگوید 30 سال پیش فلان کارگردان یا تهیه کننده به من چپ نگاه کرده طرف مثل ماست سرش را پایین می اندازد و از هستی ساقط می شود

فرماندار سابق دزفول می در ادامه به خورنا گفت: "آیا صورت جلسات کمیته انضباطی دانشگاه در همه موارد به فضای مجازی ارسال می شوند؟ آیا کمیته انضباطی تشکیل جلسه داده است؟ چرا مراقب یا ناظر همه جا گفته است که امضای منتشر شده در پای برگه، امضای ایشان نیست؟"

شهنی هم گناه را گردن فضای مجازی و رسانه ها می اندازد و هم صحت امضای صورتجلسه را زیر سوال می برد با این امید که شاید بتوند یکی از امضا کنندگان را واردار به پس گرفتن امضا کند.

تهدید آقای شهنی سهمگین است .

ارسلان شهنی در ادامه اظهار کرد: "پیش تر نیز در مسایلی دیگر برای بنده حواشی ایجاد کرده بودند و تهمت های فراوانی زده بودند که از طریق قانونی پیگیری کردم و در تمام موارد علیه شایعه پراکنان احکام محکومیت صادر شد."

ظاهرا استاندار خوزستان و شاید مقام بالاتر در دولت بعد از این مالیخولیاها  برای اینکه گند قضیه بیشتر در نیاید از آقای شهنی خواسته اند استعفا بدهد و استاندار هم سریعا پذیرفته است.

استعفای ارسلان شهنی فرماندار دزفول به دلیل تقلب آموزشی و بحران اخلاقی مدیران

فرماندار شهر دزفول  فردی را با کارت دانشجویی خودش فرستاده که به جایش امتحان بدهد حالا که قضیه لو رفته به جای اینکه شرمنده باشد، 6 متر زبان درآورده و تهدید به شکایت هم می کند در هالیوود اگر یک هنرپیشه زن بگوید 30 سال پیش فلان کارگردان یا تهیه کننده به من چپ نگاه کرده، طرف مثل ماست سرش را پایین می اندازد و از هستی ساقط می شود.

اینجا فرماندار شهر دزفول  فردی را با کارت دانشجویی خودش فرستاده که به جایش امتحان بدهد حالا که قضیه لو رفته ، 6 متر زبان درآورده و تهدید به شکایت هم می کند.

وقتی مسئولین دولتی از شش ابرچالش نام می برند، بحران اخلاقی مدیران را به عنوان چالش هفتم نام ببرند. بحرانی که یکی از جلوه های آن عطش مدیران برای دست یافتن به مدرک دانشگاهی با استفاده از شیوه های متقلبانه است. 

پایان گزارش/

جمعه, 29 دی 1396 ساعت 14:10 خوانده شده: 3871 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +14 -19 --
ناشناس 1396/10/29 - 15:13
قضاوت عجولانه ممنوع.
باتوجه به ناامنی های اخیردزفول وایجاداختلاف بین فرمانداروبرخی نیروهای سرکوبگر،پاپوش برای ایشان دوخته اندوگرنه فرمانداریک شهرستان هیچگاه کسی رابه جای خودنمیفرستدکه به جایش امتحان بدهد.فرماندارهرشهرشخصی گمنام وناشناخته نیست که بتوانداین فکررابه مخیله اش راه دهدکه فردی رابه جای خودبفرستد!
پاسخ + 0 0 --
علی 1396/10/29 - 19:50
پس چرا استعفا داده اگه پاپوش
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1396/10/29 - 22:07
انشاا... نوبت جناب ترکمن هم بشه و...
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/10/30 - 00:48
حتما آشناتونه...و گرنه دفاع بی اساس نمیکردی
پاسخ + 0 0 --
نازنین 1396/10/30 - 13:20
وقتی استاندار حرف خودشه که فقط ازقومیت خودش فرماندارخوزستان باشه همچین گندی هم بایدبزنه. ننگتون باد
پاسخ + 0 0 --
Snh 1396/10/30 - 21:55
عزیزم یا شما ارسلان شهنی جعفری را که در دهه هشتاد که یه دانشجوی یک ترم انفصالی از دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان بوده را نمی شناسی که اتفاقا به علت تقلب در امتحان بوده و معروف بود تو دانشگاه که میگفت حاضرم اثبات کنم که خدا وجود نداره یا از باند همون ارسلان هستی که مثل موشک قاره پیما طی کمتر از یک دهه کار در شهرداری اهواز سر از فرمانداری دزفول درآوردند
پاسخ + 0 0 --
محمدی 1396/11/03 - 05:17
سلام دوست من چرا مساله به این روشنی رو به چیزهای واهی ربط می دهید؟
چرا فکر می کنید همه ما هنوز در دوران دشمن فرضی زندگی می کنیم؟
پاسخ + +16 -1 --
معلم مظلوم 1396/10/29 - 15:40
معلمان میتوانند اگر....
پاسخ + +23 -2 --
معلم بی یاور 1396/10/29 - 16:02
کمپین الهییار ترکمن استعفا استعفا؟؛
پاسخ + +18 -5 --
ناشناس 1396/10/29 - 16:28
درود بر شیرزاد
پاسخ + +17 -1 --
بازنشسته بی زار 1396/10/29 - 17:02
البته جای تعجب نیست که هرروز از این باغ مملکت ما خبر گلی نومًی رسد (دزی ،اختلاس،چپاول و...) بلکه اگر خبر نرسد باید شک کرد چون آن وقت معلوم می شود که مسولان ما به سر عقل آمده اند ومیخواهند خدمتگزار باسند که آنهم به این زودیها محال است ، لذا باید منبعد به اینگونه افراد مثل آقای فرماندار وترکمن ها و کردان و... آفرین گفت و از آنها در کلاس های آموزشی و ضمن خدمت ها استفاده کرد وحتب در کلاس های دانشگاهی کشورهای خارجی تا فوت وفن دزدی واختلاس را تدریس نمایند وباید به آنها گفت آقایان بهتروبیشتر بدزید تا ما ملت بهتروبیشتر گرسنه تربشیم و شما ها راحت تر باشید در خیانت به ملت و مملکلت
پاسخ + +12 -10 --
پژوهشگر 1396/10/29 - 19:54
بهتر است قبل از قضاوت واقعیت را در سایت آمدنیوز بخوانید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/10/30 - 00:51
مطمئن باش نیروها اطلاعاتی خوب بررسی کردن!
پاسخ + +17 0 --
میرزای قدیم 1396/10/29 - 20:18
در ای مملکت اینگونه اقدام ها ، دیگر عادی شده هست اگر روزی بگویند در ایران گورخرها پرواز می کنند بازم باور می کنم چه برسد به تفلب فرماندار، یا استاندار، یا پایان نامه ریس..
پاسخ + +23 0 --
ناشناس 1396/10/29 - 20:40
این موضوع کاملا حقیقت داره و هیچکس براش پاپوش ندوخته چون من از نزدیک میشناسمشون
پاسخ + 0 0 --
سقز 1396/10/29 - 21:25
من سوال برام پیش امده ما در امتحان مدرسه کارت دانش اموز و شناخت و امضا از دانش اموز جهت ثبت حضور و .... را انجام میدهیم چطور یک نفر رفته سر جلسه یک فرماندار نشناختنش و کارت هم داشته
2- مسولین معمولا در دانشگاه پیام نور و ازاد و علمی کاربردی جزء نور دیدگان هستند و همه براشون خم و راست میشوند چطور نفهمیدن جای اقای فرماندار چه کسی نشسته و فرماندار نیست و
دوربین مداربسته همه دانشگاهها دارن


3- ایشان این همه مدرک میخواد چکار ؟؟؟؟؟
نیم کیلو هم برای ما بگیرن
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/10/30 - 18:50
دولت تدبیررررررررررررو امید
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/11/02 - 13:43
یکی از مراقبین توجیه نبوده و قضیه را پیگیری کرده
پاسخ + +17 0 --
دادآفرین 1396/10/29 - 21:45
هر دم از این باغ بری می رسد ؛دزدی علمی !!!!مملکت رو آب برده وقتی که وقتی علم وآموزش چنین آلوده میشه تباهی یه کشور رو به دنبال داره

بهترین برخورد با دزد آموزشی اخراج است اخراج......
پاسخ + 0 0 --
سقز 1396/10/30 - 21:02
دزدی اموزشی را نگید بی ارزشی اموزشی !!!!
پاسخ + +15 0 --
ناشناس 1396/10/30 - 10:13
اگر کسی دانشجوی یک دانشگاه دیگر باشد نمیتونه در جای دیگر ادامه تحصیل بده.
پاسخ + 0 0 --
میرزای قدیم 1396/10/30 - 15:35
ان قانون برای افراد فرو دست(از جنس و معنای مردم عادی) است و برای فرادستان و رانت خواران شامل نمی شود
پاسخ + +9 0 --
نادری وندی 1396/10/30 - 18:07
.... آدم های متقلب.....
پاسخ + +11 0 --
عبدالله 1396/10/30 - 21:39
ارسلان شهنی سابقه تقلب در امتحانات را هم در سال86 در دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان در دوره کارشناسی داشته که به جرم تقلب یک ترم محکوم به انفصال شدند ولی دو سال بعد با رفتن به اهواز و نزدیک شدن به شهردار محکوم شده سابق اهواز حسن زاده و اعضای شورای شهر منحل شده و گرفتن پست مسولیت فضای سبز و زیباسازی کلان شهر اهواز ... و قدرت چانه زنی سیاسی شهردار منطقه هفت شدن و با استخدام های فامیلی و... موجب اعتراض رسانه های زیادی در سطح اهواز شد ولی متاسفانه هیچگاه به تخلفات وی رسیدگی نشد و پس از آن هم راه را برای پست های زیادی برای خود باگرفتن مدرک دکتری که ان شا الله با تقلب نگرفته باشه هموارکرده و امسال هم به عنوان دبیر کارگزاران سازندگی استان خوزستان انتخاب گردیدند و اخیرا هم به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه دزفول معرفی گردیدند البته بدون حضور فرماندار سابق دزفول و استاندار و نماینده دزفول که ایشان راضی نبودن مراسم معارفه انجام شد
پاسخ + +14 -1 --
ناشناس 1396/11/01 - 02:00
وقتي اين موضوع رو شنيدم اولش گفتم كه چي!!! هيچ اتفاقي بعدش نميوفته، چون اين اقا سواستفاده هاي بسياري از شغلشون داشتن انگار، ولي وقتي خبر استعفاشون رو شنيدم به اينده كمي اميدوارتر شدم كه بله مجازاتي هم براي تقلب و دروغ و رانت هست، وقتي تاكيد ميكنيم بر بومي بودن مسئولين خوزستان بهتر است اينهمه سر و صدا و هجمه رو براي سلامت كاري مديرانمون هزينه كنيم
پاسخ + 0 0 --
اکبرزاده 1396/11/01 - 09:21
ایشان وقتی مسئول روابط عمومی شهرداری اهواز بودند یک کانون تبلیغاتی به نام صباگرافیگ مجوز می گیرند که تمام سندهایی که در شهرداری اهواز در زمان مدیریت شان بر سازمان زیباسازی ، روابط عمومی و شهرداری منطقه هفت اهواز بوده با فاکتورهای این کانون تبلیغاتی هست/ ولی چه فایده که هیچ مسئولی نیست که پی گیری کنه و سندسازی های نجومی ایشان را افشا کند
پاسخ + +8 0 --
افشین 1396/11/01 - 12:44
بدبخت اون مملکتی که.... مث این بابا میشن مسئولینش آخه این همه آدم حسابی داریم یه الف بچه قرتی باید بیاد همه پستا رو درو کنه بعد از اینکه مچشو گرفتن شاکی هم بشه./.
پاسخ + +8 0 --
دولت فرهنگیان 1396/11/01 - 19:17
به امید خدا پای انسان های متقلب و دکترهای الکی را از وزارت آموزش و پرورش قطع خواهیم نمود
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/11/02 - 13:47
ما معلمها زحمت تشکیل یک کمپین برعلیه مدارک تقلبی و بیمه های ناکارآمد و عضویت در کمپین را به خودمان نمی دهند بعد انتظار تحول داریم
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1396/11/02 - 06:10
واقعا تاسف باره قصه اش
واقعا بای تاسف خورد
حاکم شهری که مرغابی بود
بر سر آن شهر رسوایی بود
پاسخ + +5 0 --
بیرانوند 1396/11/02 - 10:09
سلام و درود و ضمن تشکر از تحلیل مورد

آیا شما فکر می کنید این اولین مورد هست؟

بیش از این هم در سال 92 وقتی که ایشان مسئول یا مدیر عامل سازمان زیباسازی بودند هم شاهد اوردن کل فامیل هاشون در آن سازمان بودیم

منبع:
http://www.parsine.com/fa/news/180659
پاسخ + +7 0 --
بیرانوند 1396/11/02 - 10:14
همین منبع رو که بخونید می فهمید که ازدواج ایشان با مدیر قراردادها که اکنون ایشان را طلاق داده بر چه اساس بوده
ایشان یک کارمند جز در شهرداری بودند که بعد از ازدواج شان با مدیر قراردادها و گرفتن مجوز کانون تبلیغاتی توانست مدیر روابط عمومی شود و با کمک بردارشان که کارپرداز بود کلی سندسازی کردند ایکاش کسی بود که می آمد و چک می کرد اسناد رو
به خدا پناه می بریم
پاسخ + +6 0 --
هوشمند 1396/11/03 - 05:25
با سلام
صدای معلم عزیز
من هم دانشجوی دکتری هستم و برای کارشناسی بدون آزمون اقدام کردم که گفتن خلاف قانون هستش لطفا این مورد رو هم پیگیری کنید که چطور تونسته در هر دو رشته تحصیل کنه
پاسخ + +5 0 --
معلم ابتدایی 1396/11/04 - 21:34
ساز وکار انتخاب فرمانداران بخشداران معاونان آنها باید به صورت قانونی خدشه ناپذیر تدوین گردد تا شاهد این گونه مسائل نباشیم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/11/05 - 16:54
سلام ، انتخاب فرمانداران می بایست بر اساس کارکرد و سوابق و خوشنامی و بر اساس صلاحیت باشه
نه اینکه استاندار هر کسی را خواست بیاد معرفی کنه به اسم فرماندار
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/05/11 - 19:42
شما اگر تمام واحدهاي درسيت رو گذرونده باشي به راحتي ميتوني توي رشته اي براي كارشناسي ثبت نام كني البته فكر كردم همه جمع كه ماشالا دكتر مهندس و معلم هستند اينو بدونن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/05/07 - 15:25
ايشون اصلاً مدرك دكترا ندارد وتنها در دوره هاي آموزشي DBA شركت كرده كه بهيچ عنوان ارزش مدرك تحصيلي نداشته و بعنوان يك مدرك تحصيلي در نظر گرفته نمي شود .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/05/11 - 19:46
با سلام بر مسئولين سايت
همه نظرها رو خوندم
خواستم عرض كنم كه اين آقا واقعا دانشجوي دكتري هستن البته امتحان جامع رو هم دادن و نمره قولي هم گرفتن .و اون قضيه تقلب هم فقط و فقط يه پاپوش بوده از طرف بعضي از مسئولين دانشگاه آزاد كه از دوستان دزفولي بودن و قصد تهمت زدن به اين آقا رو داشتن و البته ايشون در دادگاه تبريه شد و در هر دو مرحله دادگاه بدوي و تجديد نظر دانشگاه محكوم شد و انشالله به زودي حكم جلب و بازداشت عامل طراحي و انتشار اين صورتجلسه تقلبي كه تقلبي بودن اون در دادگاه توسط كارشناسي اثبات شد رو ميبينيم

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور