صدای معلم

چرا مدیر محترم منطقه 9 تهران با این همه منابع درآمدی نظیر سالن های ورزشی ، واحدهای تجاری ، خانه معلم ، رستوران ، سفره خانه ، مراکز مشاوره و... چشم به بودجه اندک مدارس دوخته اند ؟

کسی در مورد مشکلات آموزش و پرورش منطقه 9 تهران پاسخ گو نیست ؟

فرهنگی/ منطقه 9 تهران

گروه گزارش/

هنوز هیچ مسئولی به صدای معلم در مورد وضعیت فرهنگیان مالباخته در منطقه 9 تهران پاسخی نداده است . ( این جا )

به نظر می رسد « علی اکبر محسنی نسب » نیز همچون مدیران پیشین برنامه و یا راهکار مشخصی برای حل و فصل مشکلات منطقه ندارد .

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران باید به این پرسش پاسخ دهد علی رغم حضور بیش از 3000 پرسنل و فرهنگی در منطقه 9 تهران آوردن مدیری خارج از منطقه و آن هم استان کرمانشاه و  بازنشسته ای که دعوت به کار شده است چه توجیه مدیریتی و یا علمی می تواند داشته باشد .

نامه زیر توسط یکی از فرهنگیان برای «  صدای معلم » ارسال گردیده است .

« صدای معلم » آمادگی خود را برای انتشار پاسخ مسئولان اعلام می کند .

 

مشکلات آموزش و پرورش منطقه 9 نهران

هر دم از این باغ بری می رسد
تازه تر از تازه تری می رسد


آقایان مسؤولین ، مقام عالی وزارت

الغوث الغوث ..
سلام و عرض ادب
انگار نوار افتضاحات مالی ، اخلاقی و مدیریتی منطقه 9 تهران تمامی ندارد.
از مشکل اخلاقی و جنسی چهار سال قبل تهرانسر و شهرک دانشگاه ، تا پروژه عریض و طویل و البته ناتمام انزلی که با وجود هدر رفت منابع مالی مدارس هنوز حریصانه پایانی بر آن نیست .

هنوز گند رای سازی برای کسب رای نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان پاک نشده پدیده شوم کلاهبرداری میلیاردی یکی از کارکنان اداری منطقه برملا شده  است .

قرارداد های خانه معلم و تبدیل فضای فرهنگی منطقه به سفره خانه و قلیان سرا تا بازگشت افراد سودجو به اداره و مشخصا به صندوق وام ضروری که زمانی تا مرز انفصال هم پیش رفت به این مشکلات اضافه کنید  .
بدبختی های این منطقه انگار پایانی ندارد و حتی با تغییر مدیریت منطقه هم با شدت جریان دارد.

مدیر اهل کرمانشاه اخیرا اقدام به انتقال خزنده همشهری های خود نموده است که یک نمونه اشدصدور ابلاغ فرد همشهری در مشارکت های مردمی یا واحد حقوقی هست که براساس شنیده ها قصد انتصاب در پست بهتری برایشان دارند  .

راستی آقایان قصد بازنشستگی ندارند ؟


اگر در گذشته مدیران مدارس را با خواهش و رودربایستی مجبور به پرداخت های غیر قانونی می کردند ، حالا با تحکم و اجبار و دستور جیب مدارس و پول های حاصل از مشارکت های اولیا را که باید مرحمی برزخم های همان مدارس باشد را به بهانه مراسم. اختتامیه و... می گیرند .
خالی کردن جیب مدارس تا آنجا پیش رفته که مدارس دولتی منطقه 9 به ویرانه تبدیل شده اند و مدیران مدارس به دو گروه محبوبین ، مقربین و نورچشمی ها که به راحتی و فقدان شفافیت میلیون ها تومان را روانه منطقه می کنند .
دسته دوم هم مدیران مغضوب ، معزول و مسئله دار که توان مالی چندانی نداشته و نمی توانند انتظارات مالی مسؤولین منطقه را برآورده کنند .

گروه دوم ؛ همواره در معرض عزل ، تذکر ،پرونده سازی و در نهایت ، برکناری بوده و هستند .


به راستی چرا مدیر محترم منطقه 9 تهران با این همه منابع درآمدی نظیر سالن های ورزشی ، واحدهای تجاری ، خانه معلم ، رستوران ، سفره خانه ، مراکز مشاوره و...  چشم به بودجه اندک مدارس دوخته اند ؟
آیا شرع و قانون مجوز خرج مبالغ مالی مدارس را در جای دیگر می دهد ؟

آیا درصدر و ذیل این وزارت خانه کسی پیگیر مشکلات و  فقدان شفافیت در مسائل مالی منطقه 9 نیست ؟


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

چهارشنبه, 02 خرداد 1397 06:33 خوانده شده: 5310 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +40 -1 --
فساد مالی 1397/03/02 - 09:59
غیر از حقوق و اضافه کار و خرید های صوری و سندسازی و ....از بابت قراردادها معاونین عزیز از درآمدهای منطقه هم سهمی دارند ! ریشه کن کردن فساد مالی در این منطقه فقط با منحل کردن تیم های فاسد مالی امکانپذیر است .مدیران منطقه هم در صورت تمایل به اصلاح امور با موانع زیادی باید دست و پنجه نرم کنند اکثرا ترجیح میدهند تماشاگر و جیره خوار معاونان باشند
پاسخ + +12 -2 --
ناشناس 1397/03/02 - 13:52
جناب وزیر در هر سوراخی سرک می کشند ولی از حال زیر مجموعه خود غافلند
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1397/03/02 - 14:00
ابتدا یک دوره آموزشی اشنایی با اینترنت برای آقای محسنی نسب برگزار کنید پیرمرد در دهه 60 گیر کرده کل مسئولیتش در یادبود شهدا خلاصه شده از فلسفه شهادت هیچی نمی دونه
عمو پنجعلی با فساد مالی تو منطقه خودت مبارزه کن مطمئن باش اون دنیا شهدا شفاعتت رو میکنن
پاسخ + +3 -1 --
بازنشسته متنفر 1397/03/02 - 14:46
ای وای با این حال واحوال این مملکت وملت به کجا می رود ؟؟؟!!! خدا به دادمان برسد!!!
پاسخ + +6 0 --
بزبز قندی 1397/03/02 - 16:29
سلام
مدیر دبیرستان ما که یک مدرسه دخترانه در حوالی دامپزشکی است به بهانه حق الناس و بیت المال و مال مردم و شرع و.. از دادن یک نان و پنیر و قند و چای صبحانه دریغ داشت اما برای پول پروژه انزلی و باج رامتین و حسن و حسین میایون میلیون به منطقه پرداخت داشت .
پاسخ + 0 0 --
مغضوبین 1397/03/03 - 13:55
مدیران مومن مدارس چرا مسیر دزدی را هموار می کنند همه مومن و چادری و روزه دار و مدعی مسلمانی !!!
در جلسه روز چهارشنبه همون مدیران نورچشمی به مناسبت ماه رمضان دهن شون بوی ..میداد ولی موقع دزدی همکاری می کنند انصافه با تهدید و اصرار .. از اولیاء پول می گیرند میفرستند اداره . مدیریت اینقدر ارزش داره که دین و آخرت فقط در صحبت هامون باشه نه در عملکردمون
روزه هم می گیرند!!! ادم از دیدن این مسلمونا شاخ درمیاره
پاسخ + 0 0 --
ف ز 1397/03/08 - 15:55
اتفاقا این خانم یک مدیر نور چشمی هستند که خوب چیب اداره را پر میکنندواز آنجا که نسبت هم شهری گری با یکی از مسولین بسبج رادارند هزینه ریخت وپاشهای صبحانه های جلسات مسولین بسیج و....هم پای ایشان است .
صبر کنید فردا پس فردا 14خرداد است وفراخوانی هم بابت اعزام فرماندهان وهمکاران به مرقد امام خمینی پیامکی یا رسمی ارسال خواهدشد واتفاقا سالهاست که پدیرایی این زفت وآمد وهمچنین این دوسه سال اخیر هزینه افطار مدعووین با این خانم عزیز است.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/03/09 - 11:26
ایا کسی پی گیر لو رفتن سوالات امتحانی نهایی بدست شخص خود این خانم برای یکی از نزدیکانش که شاگرد آن مدرسه بود نشد؟چرا شدند ولی به حرمت خوش خدمتیهایش سکوت کردند
اصلا کدام مسول عاقلی مدرسه ای ر ا که یکی از بستگان درجه یک مدیرش شاگرد نهایی آن مدرسه است حوزه امتحان نهایی قرار داده بود؟
اب از سرچشمه گل آلود است ؟
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی منطقه 9 1397/03/19 - 13:30
خانم یا آقای ف - ز سلام
برخی شنیده ها هم از این حکایت دارند که رییس بسیج فرهنگیان سهامدار مدرسه غیرانتفاعی و تو فعالیت های اقتصادی دیگری هم فعالیت داره .برای همین هم همیشه از نظرها پنهان هست و گاهی یه بخشنامه ای و سروصدای اعزام راهیان نور و والسلام . دیگه احیای فرهنگ بسیجی و حراست از ارزشهای انقلاب و .... به فراموشی سپرده می شود . این افراد فقط شعار می دهند و در پی فرصت های جدید می گردند
پاسخ + +13 0 --
پیک عدالت 1397/03/03 - 03:18
بله دیگه مجموعه کارمندان ناکارمد منطقه ، مدارس را به چشم قلک نگاه می کنند و مانند زالو بر پیکره ی مدارس افتاده اند .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/03 - 14:38
هر کی تو مدرسه کار نمی کنه و ازش ناراضی اند میاد اداره و برای موندن تن به هر کاری میده
پاسخ + 0 0 --
زی زی گولو 1397/03/04 - 15:08
وقتی نتونی تو مدرسه درست کار کنی می فرستن اداره . دقیقا خانم .... تو ارزشیابی یکی از بدترین دبیران. دبیرستان بود و الان مرتب یقه مدیران رو می گیره و با عقده بازیاش همه رو کلافه کرده .
پاسخ + +15 0 --
ققنوس 1397/03/03 - 08:54
منطقه تهران مثل باطلاق مشکلات شده ، نیروهای کارآمد و کاربلد درحال فرار و عده ای فرصت طلب و ناکارآمد در اداره ته نشین شده اند .
پاسخ + +6 0 --
شاهد 1397/03/03 - 09:01
سلام بر شهیدان و شهیدان زنده
دقیق فرمودید جناب محسنی نسب در سی و اندی سال خدمتش چه کار جدیدی می تواند کند . با چه راه کار و خلاقیتی مشکلات را می تواند حل کند .
کار از این کارها گذشته ، بجای کاسبی و .. بهتراست بانگارش خاطرات دوران دفاع مقدس ، یاد شهدا را زنده نگه دارد
یاحق
پاسخ + +26 0 --
سالار 1397/03/03 - 09:43
دقیقا
سرنخ تمام این لفت و لیس ها از معاونت های اداره هستش . به اشاره این بزرگواران ، کارشناس مسوول هایی مثل تربیت بدنی و فرهنگی، هنری و گروههای آموزشی ..... به جان مدیران می افتند و مثل داروغه ناتیگهام اندخته های نقدی مدارس را می گیرند
پاسخ + 0 0 --
رابین هود 1397/03/04 - 20:20
واقعا درست گفتی . جناب آقای .....در حقیقت کارچاق کن همین معاون محترم بوده و جالبه که قبلا تو حسابداری یکی از منطق بوده و اصلا کارش تربیتی نیست . البته برعکس داروغه ناتینگهام لاغر و قدبلند هست .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 17:04
لله نمیدانم لقب داروغه ناتینگهام برای این عزیزان درست است یا خدای ناکرده جسارتی به ان داروغه خوش دوق وقریحه میتواند باشد.
زیر گوش رییس کارشناس مسولی خدمت میکند که سالهاست سوراخ دعا راپیدا گرده وبه کله تو خمره روغن افتاده است .ما بارها از دزدیها وبد اخلا قیهای این خانم شنیده وبیشتر از آن در همین تارنما از باب تظلم خواهی داد سخن راندیم اما کو گوش شنوا ؟انقدر دزدیهای لشکار این کارشناس مسوول بالا گرفته که به تازگی معلوم شده: گرفتن حق العملهایی مثل سکه ،پتو و واریزات نقدی به حسابشان (حراست خود درجریان است)یا بکار گماردن همسر دیپلمه شان به عنوان پست معاونت در یکی از مدارس غیر دولتی با وجود ممنوعیت قانونی و..... پیش این شاهکار اخیرشان هیچ است. جدیدا کاشف به عمل آمده وتوسط دایره حقوقی به سمع ونظر رییس جدید هم رسیده واتفاقا کارشناس حقوقی منتصب یا منتسبی ایشان و اداره کل وجناب باقری وکارشناس مسولان اداره کل و...کاملا در جریان قرار دارند که :چندین سال پیاپی واریزیهای ثبت نامی پیش دبستانیها و....به حساب شخصی مشترک این کارشناس مسوول ویک نیروی خارج از منطقه واریز میشده
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 17:30
!وجالب است که این قضیه همین روزهای اول به سمع ونظر رییس رسیده ولی افسوس کار تا آنجا بودار و افتضاح است که ادم پیش خود میگوید احتمالا سر شیر این همه دزدی داخل اداره باز است ورییس ومسولین همگی از خوان گسترده این نعمت مرتزقند که این همه فساد دیده میشود ولی به قول ریاست حراست قبلی منطقه خاک رویش میپاشند وشتر دیدی ندیدی واحتمالا استدلالشان این است که این کارشناس مسول بیچاره گناه دارد امسال یا سال بعد باز نشست میشود بگذارید آبرویش حفظ شود؟!
عجیب است که بارها وبارها در همین رسانه به گوش رییس قبلی وقبل از ایشان همه این مطالب را رساندیم ولی کو گوش شنوا ؟
گویا اقای محسنی نسب هم مثل دورییس قبلی چشم بر بی تقواییهای ایشان بسته اند
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 17:34
ادام
من سالهاست درون اداره ام واین کارشناس مسول همسرشان راکه قبلا دفتر دار یک مدرسه ومدت کمی هم اداری بودند را مشناسم
وخوب میبینم بی تقویی مالی ولقمه های .... وچاپلوسی برای رییس وخوش رقصی وانجام کارهای شخصی روسا از این شخص بی بضاعت یک توانگر مالی فخر فروش ساخته است تا جایی که بسیار گردنکشانه وفخر فروشانه وعبوس در اداره قدم میزنند واز همه طلب دارند ..جناب محسنی نسب گویا شما نیامده اید که بمانید.....
اینجا برای شما حکم یک سکو یا پلکان رادارد بله؟
وگرنه مگر قبل از آمدنتان مشکلات منطقه رابه شما گوشزد نکرده بودند؟!
جناب رییس مشکلات منطقه نیروهای بی کفایتی هستند که در پستهای معاونتهای مختلف یالهاست خون همکاران رادر شیشه میکنند وکارشناش مسولینی که مثل سن ریشه عدالت را خشکانده اند تا دیر نشده اقدامی بکنید قیامت نزدیک است .
پاسخ + +14 0 --
از ما بهترون 1397/03/03 - 10:41
سلام و تشکر از صدای معلم
جناب محسنی نسب تو جلسه کذایی روز چهارشنبه اخذ اجباری پول از مدارس را شرعی دانست و خودش فتوای شرعی بودن آن را صادر فرمودند . البته مجتهد ما شخص دیگریست . از طرف دیگر فرمودند که این کار قانونی هست . خب برادر عزیز اگر جرات در شما و معاونین شما هست لطف کنید بخشنامه. و دست خطی به مدارس بفرستید و ما بتوانیم از طرق مراجع ذیصلاح پیگیری کنیم
زیرکی بعدی رییس منطقه 9 هم در این بود. که در جلسه مذکور تمام بدبختی های اداره را گردن دکتر ربوشه انداختند .این کار اخلاقی نیست. عزیز دل .
یاعلی
پاسخ + 0 0 --
MAR 1397/03/08 - 02:24
با عرض سلام. بنده هم به عنوان یکی از افراد درگیر به همه این مشکلات آگاهی دارم. اما چیزی که باید به اون توجه کرد اینه که مقصر آقای.... نیستند بلکه ضعف از رده های بالای مدیریتی منطقه هستش. پس لازمه که حق و انصاف هم در حق بعضی ها مثل آقای ....رعایت بشه. چون که ایشون از اول هم با فوق دیپلم تربیتی وارد آموزش و پرورش شدند و بنا به شرایط چندسالی در سمت کارشناس مسئول منطقه 13 مشغول بودند و برگزاری جلسه هم به دلیل اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقات و ضایع نشدن حق این بچه ها صورت گرفته.
پاسخ + 0 0 --
مدیر 1397/03/08 - 15:07
آقای ...هم مقصر است
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 17:36
خوب این که جدید نیست ربوشه هم این را از شیر مادر حلال تر میدانست ...
فقط من موندم رساله این مراجع کجاست ؟
قسم میخورم من اولین مقلدشون باشم .
پاسخ + 0 0 --
ستاره 1397/03/08 - 21:07
همین آقای کارشناس مسوول ...و.. سال قبل هم از ما مدارس دخترانه پول نقد به بهانه اردوی رامسر می گرفت . بنابراین کارش. همونطور که گفتند مثل. داروغه ناتینگهام هست . بار چندمشون هست که پول ربایی می کنند .
پاسخ + +10 0 --
احمدی 1397/03/03 - 13:28
محسنی نسب هیچ شناختی از این ....ندارد در حال حاضر سعی براین است که وارد بازی شود وقتی در تخلفاتشان سهیم شد تبدیل به یک بازیچه می شود و جرات اعتراض نخواهد داشت مثل بلایی که سر ربوشه آوردند
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 16:50
خوب پس کدام آدم عاقلی بدون شناخت همچین پستی رو قبول میکنه یا کدام دانای کلی همچین کسی رو سر همچین پستی میزاره؟
پاسخ + +23 -1 --
بخت برگشته 1397/03/03 - 14:48
سپاس و هزار سپاس از صدای معلم که حداقل فضایی برای بیان نظرات ایجاد کرده است .
ایضا در فساد های مالی منطقه نباید نقش ....را نادیده گرفت . تمام سندسازی ها و ...منطقه به دستور ....و توسط نامبرده انجام میشه . آخه مدارس چقدر ایزوگام و آسفالت و.. لازم دارند که فاکتورهای صوری براشون آماده میشه .
خانم .... هم به دستور آقای...به حیف و میل مالی می پردازه و پول های بیشمار اجاره های شبانه سالن ها رو چیکار میکنه . جنس های بنجل ورزشی رو به چند برابرقیمت به مدارس می فروختند و برای خودشون کسب و کار راه انداخته بودن .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/03 - 15:25
خانم... همسر محترم معاون ..هم مسئول سالن وزرشی اند
پاسخ + 0 0 --
مهری 1397/03/08 - 07:47
سلام واقعا شرم اوره وقت از چیزی اطلاع ندارین وبه راحتی تهمت میزنین .واقعا خود شما دین واخرت دارین یعنی اینقدر اوضاع وخیمه که به راحتی این افراد کارهایی اینچنینی میکنن
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/03/08 - 14:22
شرم آوره !
وقتی سندسازی و دزدی میکنیم به رومون نیارید به ما برمیخوره ،شماها اخلاقیات سرتون نمیشه ؟!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/09 - 00:31
..... مسئول سالن ورزشی
پاسخ + 0 0 --
گل مراد 1397/03/20 - 15:41
سلام با تحقیقی که صورت گرفته است و اثبات ان هم صورت گرفته که خواهر خانم اقای معاون قد بلند و لاغر با حقوقی نامتعارف برای هفته ایی 3 روز و آن هم نیمه وقت حدودا یک میلیون و سیصد هزار تومان دریافتی دارند .
پاسخ + +7 0 --
سروناز 1397/03/03 - 15:00
توی اون جلسه کذایی که جناب آقای محسنی نسب که توسطآقای .... کوک شده بود و با تحکم به مدیران می گفت از بودجه مدرسه برای اداره خرج کردن هم قانونی و هم شرعی هست ، گستاخانه فرمودند منطقه ج 400 میلیون تومان بدهی داره و تازه ما فهمیدیم باید مدیران مدارس احتمالا. پرداخت این مبلغ رو هم گردن بگیرند و تازه اول راه چپاول. دارای های مدارس هستیم . خدا رحم به عاقبت این منطقه کنه
پاسخ + +15 0 --
ناشناس 1397/03/03 - 15:00
حسابداری اداره کل و وزارتخانه ، حراست اداره کل وزارتخانه، ارزیابی عملکرد اداره کل وزارتخانه حقوق میگرند که خودشونو به خواب بزنند!معاونتهای اداره کل و وزارتخانه نباید رسیدگی کنند؟
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/03/09 - 11:30
همه این دوایر عریض طویلی که فرموددین از تخلفات مطلعند اما انگار برای رفع آنها انگیزه وبرنامه ای وجود ندارد چرا که اگر داشت نیازی به ورود ارزیابی عملککرد اداره کل یا چه بدونم حرایست و...نبود مشکل تو خود منطقه حل میشد
پاسخ + +15 0 --
مدیر بازنشسته 1397/03/03 - 15:24
خرج که ازکیسه ی میهمان بود
حاتم طایی شدن آسان بود

آقایانی که برای فعالیت های جاری منطقه علاوه بر بودجه دولتی چشم طمع به پول مدارس دارند حداقل به اولیای محترم بفرمایید که سالهای سال هست که سرانه ای و کمکی به اکثر مدارس نداشته اید .
بیچاره مدیران مدارس که بین انتظارات به حق مردم و چشمداشت رذیلانه دولتیان گیر افتادن .
ننگ به واحدهای حراست و رسیدگی به شکایات مناطق و اداره کل که با یه تلفن ناشناس برق از همه جاشون می پره و بی محابا و شتابان پوست مدیران خدوم را می کنند ، اما با اینهمه شکایات مستدل و کثافتکاریهای همکاسه هاشون خودشون را به نفهمی می زنند .
پاسخ + 0 0 --
ققنوس کوچک 1397/03/03 - 15:45
برادر عزیزی که جناب محسنی نسب اخیرا از کرمانشاه. به منطقه آورده همه جا ادعا میکنه که دوتا دکترای حقوق داره و استاد دانشگاه هستش و دفتر حقوق و وکالت تو شمیران دا ه ...
امیدواریم مدرک قلابی نداشته باشه . ضمنا جوری روابط عمومی داره و تلاش میکنه تو قلب همه بچه های اداری جا باز کنه انگار قراره معاونی و میزی و پست نون و آبداری براش مهیا بشه .
قحط الرجال که میگن همینه ها
پاسخ + 0 0 --
دوراندیش 1397/03/04 - 10:21
همون آقای. دکتر کت شلوار با لهجه شیرین کرمانشاهی خوش مشرب و. اجتماعی بزارید معاون پشتیبانی بشه. و برخوردهای چکشی اونو ببینید و روی خشن اون فرد برملا بشه و اونوقت روزی هزار بار یاد شادلو میافتید و ضجه خواهید زد .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 16:39
نخیر ایشان وآقا زاده شان باهم دکترا قبول شدن وبرای تحصیل به منطقه 9 آمده اند دوتا دکترا دیگر از کجا درآمده؟
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 17:39
خوب وکلا که حق ندارن کار دولتی داشته باشن
این چجوریاس بس؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/09 - 01:01
چند سالیه برای معاونت درخواست دادم قبول نکردند
در دفتر تلفن دنبال شماره تماس مرکز مشاوره میگشتم متوجه شدم رییس مرکز مشاوره همزمان مدیر یکی از مدارس دخترانه است ،قحط الرجال اینه برادر من ،دو تا دوتا پست میگیرند
پاسخ + +5 0 --
لینچان 1397/03/03 - 15:56
واقعا هرچی بیشتر میدونی ، بیشتر متاسف میشی
با اقدامات نسنجیده سروران و کارنشناسان منطقه !! اقبال عمومی برای تصدی پست مدیریت مدرسه کاهش داشته چرا که جایگاه مدیریت آموزشی به برکت دستورات آمرانه و محدودیت های مضاعف روز به روز تنزل پیدا کرده .کافیست با نگاهی به افراد داوطلب در سامانه انتصاب مدیران نگاهی بیاندازیم ، اکثرا فاقد صلاحیت های شناختی ، حرفه ای و... هستند . این امر تحقق اهداف مندرج در سند تحول و.. را تیره و تار خواهد کرد .
امروز ما در منطقه نیاز به مدیری توانمند ، علمی ، خوشفکر ، بادرایت، جسور ، و.. هستیم که با تغییرات هوشمندانه منطقه 9 را درمسیر شکوفایی قرار دهد . این امور مسلما به دست رییس جدید تحقق نخواهد یافت ..... والسلام
پاسخ + +7 -1 --
ناشناس 1397/03/03 - 16:32
مجموعه نظرات آقای محسنی نسب که در اولین جلسه عمومی مدیران مطرح کردند بسیار نامناسب ، غیرموجه، کهنه و بیمورد و پیش پا افتاده بود .اونجا بود که فهمیدیم ویرانه منطقه 9 حالا حالا ها روی آبادی به خودش نخواهد دید .
پاسخ + +10 0 --
اکبر 1397/03/03 - 17:14
با سلام و احترام
به همه موارد گفته شده اضافه کنید پول زوری که از محل درآمد ناچیز بوفه مدارس از مدیران درخواست میکنن. یا قبض های تلفن و... اداره رو که پرداختشونو تا جایی که بتونن به مدارس میسپرن ومواردی. از این قبیل که مصداق اندک اندک جمع گردد منابع مالی هنگفت و بی حساب و کتاب برای اداره فراهم میکنن .
پاسخ + 0 0 --
هدهد پیر 1397/03/03 - 20:51
بله درسته کافیه به اموال برخی واحدها نگاه بندازی از تلفن ، پرینترو.. با لطایف الحیل از مدارس چاپیدن .
مرکز مشاوره تهرانس را نگاه بندازید بسیاری از اموالش از صدقه سری مدارس و تماس های پی در پی معاون پرورشی و همکارانش توسط مدارس فراهم شده .
چقدر پلشتی و پر رویی میخاد اینکارا ... تف
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/04 - 01:40
معاون پرورشی هم در راه خدا تماس نگرفت تجهیزات رو از مدارس گرفتن تعدادی سند و فاکتور برای تجهیز مرکز مشاوره تنظیم کردند پولش رو برداشتن
پاسخ + +7 0 --
مشاور 1397/03/03 - 22:13
مرکز مشاوره هم تبدیل به بنگاه تجاری شده
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 16:52
هنوز کجاشو دیدین؟ صبر کنین مدیر جدیدش بیاد حسابی گل وبلبل میشه بخصوص که شنیده ها حاکی از اونه که یه نفر گل تر از خودشون رو که از بازنشسته های قبلی منطقه ان قراره با خودشون به اونجا بیارن ..یعنی الفاتحه ...
پاسخ + 0 0 --
مشاور 1397/03/09 - 22:02
الان هم میبینیم
پاسخ + +11 0 --
یک معلم باسابقه 1397/03/04 - 03:24
عرض ادب و احترام
هر وقت باهمکاران به اداره میایم حال بدی بهمون دست می دهد.
واحدهایی نظیر حسابداری ، کارگزینی ، مقاطع آموزشی و .. که باید با اقدامات خردمندانه پشتیبان معلمان باشند فقط الزامات ساماندهی را می بینند . با این کار آبرویی برای ما و امیدی برای کار نمیمونه .
به نظرم یه لودر باید بندازند و اداره زیرورو بشه و کارشناسان ناکارمد و معاونین بی کفایت هم بندازنند بیرون تا اداره درست بشه .
پاسخ + +1 0 --
کوکب خانم 1397/03/04 - 07:40
با سلام و احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
در صحبتی که با یکی از دست اندر کاران رسیدگی به تخلفات اداری داشتم ، فرمودند هرگونه پرداخت بدون خرج.کرد واقعی به منزله اختلاس است . بنابراین اگرهم وجه یا چکی قرار است صادرشود باید اشاره به نامه یا دستور کتبی مقامات شود تا مشکلی پیش نیاید .
به هر هال چنانچه رسم این دوسه سال شده است برخورد اداره با مدیران حالت قیم مآبانه و توهین آمیز شده است و خشم جناب محسنی نسب و عتاب و دلخوری ایشان هم در جلسه 26 اردیبهشت نشان از تداوم این برخوردهای ناشایست با مدیران زحمتکش مدارس می دهد .
دوستان مدیر و سایر فرهنگیان منطقه از این وضعیت به شدت گله مند و ناراضی هستند .
من الله التوفیق
پاسخ + +1 0 --
معلم ابتدایی 1397/03/04 - 08:04
واقعا درد دل همکاران. مدارس زیاده و دخالت ها و ناکارامدی های کارکنان منطقه به ستوه آمده اند .
وقتی معلم بدبخت یه ارزشیابی را درحدانتظار درج مکنه می بینید معاون ابتدایی و اون کارشناس مسول .... میان مدرسه و میخان معلم رو تیکه پاره کنند . اونوقت خودشون تو اداره چه ..... دارند .بیچاره ها
پاسخ + 0 0 --
خسته دل 1397/03/04 - 08:08
چند سالی میشد به بهانه هفته معلم تو مجتمع هویزه ، همکارای بقیه مدارس و دوستان قدیمی را زیارت می کردیم . این دلخوشی رو هم به برکت ورود رییس اداره جدید گرفتید
خسته نباشید دلاوران .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/04 - 11:00
به بهانه مراسم هویزه پولهای زیادی جا به جا میشد
هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیرد
پاسخ + +2 0 --
تحلیل گر 1397/03/04 - 09:21
کسانی تو منطقه 9 تا دیروز جارو دستشون بود و خدمتگزار بودند ( بدون اینکه قصد تخریب این قشر را داشته باشیم . ان اکرمکم عندالله ... ) بدون درنظر گرفتن شان ، شخصیت ، شرایط روحی و روانی و عاطفی ایشان ، درپست های اداری نظیر امین اموال و کارگزینی و.. گمارده می شوند .
نتیجه اش این می شود که مثلا امین اموال انواع عقده ها و حقارت ها ی درونیش را با پرخاشگری های اداری و قانونی ارضا می کند . .. مهر باخودت بیار ... اول این نامه رو شماره کن و دستورشو بگیر و یه نسخشو ببر برگه خروج انبار رو بگیر و اصل فاکتور ... انواع انداختن تو دست اندازهای به ظاهر قانونی و اداری نشان از خشم درونی این افراد و میل بی مهابا برای تشفی عقده ها و حقارت های درونش هست .
نظیر این کارها را در نشاندن و به نوبت کردن معلمان و پرخاشگری های کلامی و غیرکلامی آن...وسواسی واحد رفاه قابل مشاهده است .
صدر و ذیل اداره را بنگری چنین افراد لمپن و ناکارمد موج می زند
نگاه های مچ گیرانه و خودبرتربینانه رسیدگی به شکایات هم حکایت پردردیست با رییس بی سواد و کاسب معاش آن .
حکایت همچنان باقیست .
پاسخ + +1 0 --
نکته بین 1397/03/04 - 13:10
یکی می مرد ز درد بینوایی / یکی می گفت... درمحدوده اداره آموزش وپرورش منطقه 9 و خ دکتر هوشیار تا تقاطع یادگار دبیرستان دوره دوم وجود ندارد و آقایان کاربری فضای آموزشی منطقه را تبدیل کردند به سفره خانه وچاق کردن قلیان این ایده ها دست پخت اشخاصی است که رفاه و زایر سرا و هر جا که بوی پول دارد را قبضه کرده و می کند اگر مدیر منطقه قاطیعت داشته باشد باید هرچه سریع تر خانه معلم را بنا به نیاز مبرم فضا برای دایر کردن متوسطه دور دوم تغییر کاربری دهد.
پاسخ + 0 0 --
یک معلم قدیمی 1397/03/04 - 15:02
خیلی متین و دقیق فرمودید دوست عزیز .
همین که بوی پول میاد اون فرد رییس رفاه پیداش میشه و جاج آقا سرلک قربتا الی الله معرکه گیر میشه . همین فرد بود که با تقلب میخاست نماینده معلمان تو صندوق ذخیره بشه و الان هم پرونده مفتوح تو حراست داره .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 17:41
کاملا به جا فرمودین جناب نکته بین
پاسخ + +4 0 --
ننه خاور 1397/03/04 - 14:52
باید باند بازی خانم محمدی معاون پژوهشی اشاره کنیم که با یک گروه از معلمان و مدیران ابتدایی گروه همسود راه انداخته و پیش می تازند .
همین چند وقت پیش بود که تعداد زیادی از مدیران را رد صلاحیت کردو فقط مدیر سوگولی خودش یعنی خانم موتاب مدیر مدرسه سعادت را نمونه اعلام کرد .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/04 - 16:52
خانم .... یکی از تامین کنندگان اصلی ...های اداری ها ،از جیب اولیای بی بضاعت است ،بعد از سکته تا مرز علیل شدن هم پیش رفت ولی مقام پرستی و مال دنیا و در ظاهر احساس مسئولیت! اجازه نمی دهد بازنشست شود
خدایا شر این مسئولین دلسوز را از منطقه کم کن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/04 - 16:52
خانم .... یکی از تامین کنندگان اصلی ...های اداری ها ،از جیب اولیای بی بضاعت است ،بعد از سکته تا مرز علیل شدن هم پیش رفت ولی مقام پرستی و مال دنیا و در ظاهر احساس مسئولیت! اجازه نمی دهد بازنشست شود
خدایا شر این مسئولین دلسوز را از منطقه کم کن
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/04 - 18:29
همکاران گرامی ،در انتخاب اسامی برای ارسال نظر شان معلمی را در نظر بگیرید
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 16:54
همکار ناشتاس کمکهای بی شایبه مالی این مدیر فر هیخته رو به پروزه انزلی وماهدشت رو فراموش کردین بگین !!!؟؟
پاسخ + +9 0 --
مربی پرورشی 1397/03/04 - 16:43
با خواندن مطالب بسیار متاثر شدم درسازمانی که داعیه آموزش و تربیت نسل آینده را دارد نباید این اختلاس ها نادیده گرفته شود بدا به حال نسلی که زیر نظر این مسئولین خاطی پرورش یافته وارد جامعه می شوند ، صد افسوس برای آینده بر باد رفته کشور م
باحضور این افراد در راس کار دین گریزی در دانش آموزان بیشتر خواهد شد و تلاش امثال من برای آشتی دادن دانش آموزان با دین و قرآن راه به جایی نمی برد
آقای محسنی نسب ،تغییر در معاونهای منطقه را به تعویق نیندازید این خواسته معلمان و زحمت کشان واقعی عرصه تعلیم و تربیت است
پاسخ + +6 0 --
کلنل 1397/03/04 - 20:40
ماجمعی از فرهنگیان منطقه در حال آماده شدن جهت انعکاس مشکلات اداره به مقامات ذیصلاح اداره کل و وزارت متبوع هستیم .واقعا از بوی تعفن منطقه 9 به تنگ آمده ایم .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 16:58
زحمت نکشین بارها رفتن کافیه دودقیقه بشینین پای صحبتهای آقای باقری اینقدر از اوصاف امام زاده های منطقه 9 شنیدن که تا دهنتونو به گلایه باز کنین میفرمایندکه شما هم اومدین از خانم ...کارشناس مسوول ...یا معاون مقطع ...... صحبت کنین خودمون کاملا اشراف داریم ومیدونیم اینها باید عوض شن والبته بارها قبل از اومدن جناب محسنی نسب فرموده بودن رییس جدید ک بیاد باید اینها عوض بشن ....
ولی حیف که .....
پاسخ + 0 0 --
امیری 1397/03/08 - 23:47
بله خواهش,می کنیم بخ تعویق نیندازید این تغییر خوایتخ معلمان منطقه است که توسط این افراد که لجای معاونت ,خدایی می کنند مورد ظلم قرار گرفته امد لخصوص معاونت های آموزشی , شما نمی دانید تابیتان چه بی حرمتی هایی به معلمان توسط این افراد خوش زبان برای شما می شود
پاسخ + 0 0 --
سمیرا 1397/03/13 - 13:33
خیلی زحمت نکشید از اداره کل و وزارت خانه مثل مور و ملخ ریختن تو منطقه .
پاسخ + +3 0 --
بازنشسته متنفر 1397/03/05 - 04:37
واقعا یک حکومت مردمی اگر بخواهد به پیشرفت جامعه خدمت کند بیاید عملکرد مسولان هر نهاد وسازمان ودستگاهی را مورد ارزیابی فرار دهد مملکت گلستان خواهد شد ولی متأسفانه امروزه بخاطر عدم ارزیابی و بازرسی اصولی می توان گفت که بوی تعفن دغلکاری و خیانت مسولان گند مملکت را در آورده است چون ریشه ی خیانت هر مسولی به یک صاحب قدرت وصل است وابایی هم ندارند
پاسخ + 0 0 --
امیری 1397/03/08 - 23:42
بله همکار محترم مهندس باقری و.مشاورانشون از اوضاع منطقه نه مطلع هستند و قول داده اند مدبر جدید منطقه معاونین و برخی کارشناسان مسؤلان را تغییر میدهند بعداز پنج ماه دیگه احتمالا جناب محسنی نسب خودنیز به شناخت رسیدند که این افراد چابلوس را بایدتغیبر دهند آیا زمان آن نرسیده است نیروهای منطقه به آرامش برسند.
پاسخ + 0 0 --
الهه 1397/03/05 - 11:59
ارب روا مدار گدا معتبر شود ...
یه آقایی بود خدمتگزار مدرسه با تبانی کارپردازی کاربنایی و سیمانکاری مدارس رو هم انجام میداد از جمله تو دبیرستان هجرت ، حالا که چند صباحی تبدیل وضعیت شده و امین اموال اداره و با لهجه قشنگ شمالی چه ناز فخری برای مدیران و ارباب رجوع می فروشه .
پاسخ + +7 0 --
علی 1397/03/05 - 13:12
فَلَمَّا نَسُوا۟ مَا ذُكِّرُوا۟ بِهِۦٓ أَنجَيْنَا ٱلَّذِينَ يَنْهَوْنَ عَنِ ٱلسُّوٓءِ» سكوت در برابر فسق و فساد و عدم قطع رابطه با ستمگران، شركت در فسق و ظلم و موجب اشتراك با ظالمين در عذاب است.
پاسخ + +1 0 --
نازبانو 1397/03/05 - 17:50
مدینه گفتی و کردی کبابم
بنده مدیر یکی از مدارس ایتدایی هستم . وقتی نحوه رفتار کارشناس مسوول ابتدایی سرکار خانم اله داد ( با برخوردهای تحقیر آمیز و آمرانه اش که با مدیرانش داره ) یا نحوه فرد تازه به دوران رسیده امین اموال ( که در آینده شبیه رفتارهای آقای نداف کارگزینی خواهد داشت ) با رفتارهای خانم کیان پیشه که چقدر خوب با مدیران متوسطه دوم برخورد می کند ، بیش از پیش به نقش اصالت خانوادگی ، شخصیت خوب و فرهیختگی در رفتار انسان ها اعتقاد پیدا میکنم .
پاسخ + 0 0 --
یک دبیر 1397/03/05 - 20:41
درود برشما
واقعا برخوردها و منش و شخصیت دکتر کیان پیشه با بسیاری از کارکنان منطقه قابل قیاس نیست . واقعا خانم محترم و باشخصیتی هستند . مثل یک خواهر
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 16:47
البته یک خواهر خوش زبان بله قربان گوی سست عنصر،مطیع رام وحرف گوش کن وبدون جرات وجسارت معاونت تا حالا مشکل پیشسون بردین تا ببینین زبان خوبشون اونجا برش نداره؟ ایشون اگه توان کارکردن داشت اون کارشناس مساله دارخودشو که بارها تو اداره باهم تامرز کتک کاری پیش رفتن عوض میکرد البته انصاف بدیم کارشناسشون کلا مشکل ر.....داره
پاسخ + +2 -1 --
ناشناس 1397/03/05 - 22:16
آقا مدیرا قصد باز نشستگی ندارند .....ای خدا...‌اگر اینا ادمای خوبی هستند بروند در جاهای دیگر خدمت کنند تا دیگران نیز از ان ها مستفیذ باشند ما چ گناهی کردیم که باید تحمل کنیم این آقا مدیرا را...
پاسخ + +14 0 --
دبیر 1397/03/06 - 11:25
برای کار اداری به معاون پژوهش و فناوری تاکید میکنم فناوری ! مراجعه کردم بعد از copy حدود یک ربع صبر کرد انتظار داشت کامپیوتر متوجه شود او تمایل به pasteدارد تا این میزان با فناوری بیگانه بود ،در آخر یکی از همکاران راهنمایی کردند. ما که جرات نکردیم به ایشان برمی خورد ،ناراحت بشن کار اداری ارباب رجوع را لنگ می گذارند،تا این حد این اداره بی در و پیکر است

معاون پژوهش باید فردی خلاق جوان و آشنا به علوم روز باشد این خانم تاریخ انقضا شان گذشته باید با یک نیروی جوان جایگزین شوند ،چند تا کلمه حفظ کرده در سخنرانی ها استفاده می کند تا به نظر باسواد برسد
پاسخ + +9 0 --
هنر آموز 1397/03/06 - 11:52
یاد مزه لوبر و اف اف تی اف تی تی نمایندگان افتادم ،ایشان تا چند سال پیش آموزگار ابتدایی بودند ،کادر اداری که شدن در ساعت اداری در رشته ادبیات فارسی (چه ربطی به فناوری داره!! ) ادامه تحصیل دادند .از ملازمان ویژه هر مدیری است که وارد منطقه شود از چای و دمنوش و ...دریغ نمی کند .لفت و لیس های گروههای آموزشی و ...هم که جای خود دارد
پاسخ + +11 0 --
ناشناس 1397/03/06 - 17:43
مدیر منطقه باید خانه تکانی اساسی انجام دهد دبیران و هنر آموزان مستعد و جوان در منطقه برای جایگزینی در سمت معاون پژوهش و فناوری کم نیستند این خانم چندین سال است با توسل به ترفندهای مختلف این سمت را اشغال کرده گویی ارث پدری است ، فرصت و بها دادن به نیروهای تازه نفس و شایسته سالاری در پرسنل اداری حق مسلم معلمان است
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/08 - 16:42
این خانم چاپلوس خوبی هستند وزبان بازی عالی تر که خوب بلدند با بزرگان مجالست کنند ومهم نیست این رییس ربوشه باشد یا محسنی نسب باز صد رحمت به خودشان کارشناسشان رادیده اید؟یک نفر نیست که وارد اتاق ایشان بشود وبا لعن ونرین خارج نشود.
نگران نباشید انشاالله قرار است این پست معاونت کلا حذف شود
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1397/03/09 - 00:26
هیچ تصمیم گیری قطعی در خصوص حذف این پست صورت نگرفته ، در حیطه پژوهش و فناوری جناب محسنی نسب باید به نظر دبیران منطقه اهمیت بدهند ،این خانم به ناحق چندین سال است پست را در اختیار داشته اند ،انتظار ما شایسته سالاری و توجه به تخصص افراد است
پاسخ + +1 0 --
یه همکار قدیمی 1397/03/08 - 18:20
با سلام سپاس بی دریغ از جناب پور سلیمان عزیز به سبب اینکه تنها مرجع وملجا انعکاس مشکلات فرهنگیان هستند.
اجازه میخواهم به عنوان همکاری که اواخر راه آموزش است وقریب بیست سال در منطقه 9 واداره آن خدمت داشته،از باب وظیفه به عزیز تازه وارد اول عرض تبریکی داشته باشم وبعد عرایض مختصری :
جناب آقای محسنی نسب برادر غیور ومومن بنده :سلام علیکم :به رسم ادب برایتان توفیق آرزومندم اگرچه من وشما میدانیم که اصلی ترین ابزار پیمودن مسیر موفقیت چراغ دانش وآگاهیست .
نمیدانم میدانید که وارد یکی از بدترین مناطق مدیری تهران شده اید یا نه
. ...
پاسخ + +1 0 --
یه همکار قدیمی 1397/03/08 - 18:22
؟این منطقه سالهاست که از یک مسوول بادرایت وبااراده و توانمند محروم بوده است وشاید علت اصلی واساسی وجود نیروهایی در درون بدنه بیمار مدیریتی است که غاطبه شان نه برای رضای خدا قدمی بر میدارند ونه در جهت کسب رضایت بندگانش قلمی میرانند .البته گاه گاه تعویض هایی هم به جهت ترمیم صورت گرفته ولی به جهت شهرت بد منطقه افرادی که سر شان به تتشان می ارزید با یک حساب سر انگشتی از پذیرش پستهای پیشنهادی امتناع داشته ان ودوباره پستهای معاونت وکارشناس مسولها از دوش این یکی بر دوش آن یکی منتق شد ولی دریغ از فاکتورکفایت..
رییس محترم سالهاست که وقتی گذر ارباب رجوع به معاونت ابتدایی شما میفتد با گریه خارج میشود چرا که معاون ابتدایی حال یا قبلی هیچ چیز غیر از توهین عجب وغرور تحویل مردم نمیدادند وخود دیکتاتورهای مسقلی برای خویش بودند وصد تصدیق که این معاون آخری خلف صدقی برای رییس قبلی خود بوده است..

.القصه که متطقه 9 تهران تبدیل به یک جزیره ثبات وکلونی بیمار برای کارمندانی شده که بزرگترین هنرشان حفظ پست ومقام است ویا گاه گداری چاپلوسی وتملق وتحویل ارادت خشک وخالی .......
پاسخ + +3 0 --
یه همکار قدیمی 1397/03/08 - 18:45
.
...ریاست محترم :اگر در این مدت محترم معاون پرورشیتان را نشناخته باشید باید به خیلی از تواناییهای شما شک کرد؟
آقای محسنی مجموعه معاونت پژوهشی خود به تنهایی یک پروسه
اشک اور است معاون پژوهشی جنابعالی سالهاست که با ادوات وابزار وازگان قلنبه وسلنبه ودر بسیار موارد مملو از غلزهان نگارشی و ویرایشی برای حفظ پست ومیز هر کاری میکند واین بی عزتی اورا تبدیل به پادوی شخصی رییس قبلی کرده بود(ماجرای پایان نامه دکترای رییس قبلی را از همین رسانه دنبال کنید ) بالاترین هنر این خانم اطاعت محض و تملق وتصدیق است که خوب البته باید هم به ذایقه مدیران خوش
بیاید . از همه بدتر نیرویی است که برای این خانم کار میکند که خدا شاهد است حداقل رضای خدا در کارش نیست بقیه اش بماند....
پاسخ + 0 0 --
یه همکار قدیمی 1397/03/08 - 18:53
.... که خود نوبری برای خوداست از ریخت وپاشهای انزلی وماهدشت و ..که بگذریم مسول رفاه منطقه چندین سال است که درآن جا خوش خدمتی میکند؟! محض رضای خدا؟از قضیه خانم شریفی هم که بگذریم قضیه واریزی یکی از پیش دبستانیها به حساب شخصی ایشان در تهرانسر که دیگر شاخ گاو است. واگر بخواهید بیشتر بدانید از مسول حقوقیتان پی گیر شوید.
الحمد لله شاخه مدیریتی زیر نظرتان هم چندان از این قافله عقب نیست.
از .... که حداقل 4 سال است به روشهای مختلف از ایشان در این سایت تخلف ورشوه و...میبینیم تا حراست که گویا بازو وعامل حفاظتی رییس است تا حفاظت وحراست شان همکاران .ارزیابی عملکردتان که واویلا البته صد رحمت به الانش کاش بودید ونحوه اداره آن را توسط مسوول قبلیش را که الحمدلله عاقبت به خیر شد ومعاون شد را تجربه میکردید .
پاسخ + 0 0 --
یه همکار قدیمی 1397/03/08 - 19:03
حال که سخن به اینجا رسید اجازه بدهید بی پرده تر سخن بگویم امان از شاخه معاونت متوسطه تان که خود به تنهایی مجمع الفضایل است:از کارشناس متوسطه دومتان بگویم که هر با ر به خدمتشان رسیدن یک نواخت شخصیتی برای همکارانتان است .از کارشناس مسولش هم که بنده خدا رام ومطیع است وعملا هیچ کاره است یعنی بیچاره جربزه اش را ندارد که قد علم کند.
کارشناس متوسطه اولتان هم که خود ووابستگان نسبیش به اندازه یک گروه ومقطع از اداره سهم وبهره برده اند والحمدلله یک خواهر به تنهایی همه برادران را از نظر اسکان وشغل به نان ونوا رساند. وصد البته که من هم جای برادر معززشان که دبیر ریاضی است بودم وپشتم به ایشان گرم بود با مدیر ومعاون ودانش آموز و ولی اینقدر با عجب وحق به جانب حرف میزدم .ومتاسفم که بگویم که بد اخلاقیهای مالی این کارشناس مسول هم کم نیست ومن خدا را گواه میگیرم که خودشاهد این مسءله بوده ام ..
پاسخ + 0 0 --
یه همکار قدیمی 1397/03/08 - 19:15
...اما درد بزگتر ...است که که فقان از نهاد خرد وکلان در اورده است وپشت زبان چرب ونرمش پنهان شدا واز خدا بی خبر تر از او در اداره کمتر دیده ام .این بنده خدا برای مست ریاست یک مدرسه هم زیاد است چه برسد به معاونت منطقه .
جناب رییس ایا هرگز شاهد توهینهای ایشان به ارباب رجوع ومعلمها بوده اید ؟ایا شاهد دسیسه های پشت پرده این اقا برای تنیدن به عزت وآبرو و شان هممکاران بوده اید ؟جالب است که ایشان با همین زبان رییس قبلی راهم در اختیار داشت ودیروز حقیر از یکی از همکاران بسیجی اداره شنیدم که آقای معاون متوسطه رییس را درمشت خود دارند؟؟!!اگر اینگونه باشد واویلا وبدا به حال من،شما ومنطقه
اقای رییس ایا درجریان دسیسه ای که پارسال توسط شخص شخیص ایشان وفقط به جهت انتقام گیری شخصی پخته شد صورت گرفت وبه سرانجام رسید قرار دارید؟
پاسخ + +1 0 --
یه همکار قدیمی 1397/03/08 - 19:22
یا نمیدانید....شما که دست پخت این اقا هستند از نطر مسلک واعتقاد اصلا به موازینی که شما برایش جنگیدید اعتقاد ندارند وبارها در جمع مدیران خانم از اینکه باید با پوشش چادر سر کار بیایند ابراز انزجار کرده اند؟ایا شما پوشش ووجهه طاهری این خانم را برای یک محیط دانش آموزی که پر از اقایا دانش اموز جوان است میپسندید؟ ایا خودشما فرزندتان را برای پژوهش به محضر ایشان میفرستید؟
جناب رییس میدانید این خانم، ....
ایا نمیدانید که گرفتن وجوه نقدی از اولیا ممنوع است؟وپولها باید به حساب پژوهشسرا ریخته شود؟....
پاسخ + 0 0 --
احسان 1397/03/09 - 10:34
دوست عزیز نتیجه اش این شد که امسال در پژوهش سرابا وجود دو مدیر بقول معاون متوسطه توانمند بچه های ما در هیچ مسابقه استانی و کشوری و بین المللی شرکت داده نشدند در حالیکه در سه سال گذشته هر روز پزوهشسرای منطقه در یک مسابقه مهم مقام می آوردو تا دوهفته پیش اثرات تلاش های مدیر دلسوز قبلی در تلویزیون دیده میشد امسال در هیچ رسانه ای خبری از موفقیت بچه های منطقه نیست,یادش بخیر مدیری که بی توقع و بی چرب زبونی برای بچه هایمان وقت میگذاشت, و امسال باتوقع و با چرب زبانی بسیار اتفاقی برای فرزندانمان و دانش آموزان منطقه امان نیافتاد وحالا مدیر با خرابکاری هایی که کرده است قصدبازنشیتگی دارندخانم بعدازسی واندی نمی دانستید کار پژوهشسرا زیاد است وعهده شمابرنمیاد یا فقط می خواستید با حکم مدیریت به افتخار بازنشستگی نایل شوید, نوش جان حق مدیریتی که تا آخرعمرخواهید گرفت ولو به قیمت زمین زدن بچه های نخبه منطقه که البته چون شما مال این شهرنیستید شاید دلسوزی هم برایشان ندارید.
پاسخ + 0 0 --
کلام آخر 1397/03/09 - 10:38
جناب محسنی نسب منطقه منتطر تحول است و می دانید علت تغییرکدیر قبل اهمال در این زمینه بود, بنابراین با جسارت و شجاعت محافظه کاری را کنار بگذارید واجازه نفرمایید چابلوسان فریبتان دهند همانانی که اکنون موفق شدند مشاوران شما گردندبه همین شیوه اعتماد ,آقای ربوشه را بدست آپردندومسبب برکناریشان شدند,من الله توفیق
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/09 - 16:08
همکار ارجمند احسان خان
هنوز مانده تا صدای این طبل دربیاید ونتیجه اش راببینید .
بنا به شنیده ها زیر گوش رییس دارد علنی تخلف میشود شهریه کلاسهای آموزشی پ وهش سرا دارد به صورت نقد از اوالیا دریافت میشود ؟!!!ان هم در سیستم دولتی اگر چنین خطایی در مدارس غیر دولتی ویا آموزشگاه های آزاد صورت میگرفت پیراهن عثمان میشد ولی زیر گوش رییس و حاشیه امن جناب معاون همه چیز در ارامش ممکن است
یکی نیست بپرسد آخر پژوهش سرای دانش آموزی که باید ناقد تست وتکرار ودرجا زدن حافظه محوری باشد راچه به برگزاری کلاس زبان یا آمادگی آزمونهای مدارس خاص؟آیاد این مغایر با اهداف تاسیس پژوهش سرا ها نیست؟
وقتی چینش هدفمند مدیر معلوم الحال دوم را در کنار انتخاب مدیر اول و گرفتن نقدی وجوه آنهم بیشتر از رسم وعرف را با برگزاری کلایهای کاسب کارانه کنار هم میچینی خوب میفهمی که معاونت محترم متوسطه چه هدفی را دنبال کرده است بخصوص که یک موی دماغ مزاحم را به راحتی از آن پژ وهش سرا دک کرده ..
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/09 - 16:14
اگر رییس جدید عاقل باشد با چیدن مهره ها کنار هم دسیسه وعمق توطءه را میفهمد وتا دیر نشده پژوهش سرا را نجات میدهد اگرچه با طرح دوستی ای که مسول پژوهش سرا با همسر مسوول پژوهش سرای اداره کل ریخته است با رتبه بندی های صوری وظاهر سازی حالا حالاه ماجرا وعمق فاجعه برملا نخواهدشد از طرف دیگر چه کنیم که کار اتفاقا به دست کسی است که گویا رییس از ایشان حرف شنوی کامل دارد.بیخود خود راخسته نکنیند معاون محترم منطقه اجازه نخواهند داد رییس خود تصمیمی عاقلانه ودرست بگیرند از خدا که نترسی همه کار میکنی..
نمیدانم آیا قرار است ما از جور به جاءر پناه ببریم ؟
پاسخ + 0 0 --
.... 1397/03/09 - 17:19
همکار گرامی کوتاه بیایید پیامهای مکرر و طولانی با مضمون واحد در مورد پژوهشسرا ارسال نکنید ، همه ما خوب میدانیم موفقیتهای دانش آموزان بیشتر حاصل تلاش خودشان است تا آموزش پرورش
پاسخ + 0 0 --
مدیر 9 1397/03/10 - 09:48
همکار ارجمند به عنوان یک بیطرف اعلام میکنم که چنین نیست و بیشتر موفقیتهای بچه ها وحتی اعزام انها به خارج از کشور وکسب مقامهای بین المللی و.....کار خودبچه هانبود بلکه کار مدیر با درایتی بود که در شرایطی که اداره حتی پول تهیه جایزه ده هزارتومنی برای برگزیدگان را نداشت با پی اکردن اسپانسر های مختلف افنخار کسب کرد.
خدا را شاهد میگیرم من نه اهل پزوهشسرا هستم ونه زیاد به آنجا رفت وآمد دارم فقط به عنوان یکمدیر دبیرستان میگویم امسال شاهد چرخش 180 درجه ای بچه ها بوده ام.
امسال هیچ کاری برای بچه های ما که دوسال رویشان سرمایه گذاری شده بود انجام نشد ..
واین یعنی صعف عملکرد مدیر پژوهشسرا ی فعلی وتخریب زحمات چندین مدیر گذشته ..
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/10 - 12:26
اگر هدفتان آگاه سازی و اطلاع رسانی است از پرگویی و ارسال مطالب تکراری پرهیز کنید ،همه در جریان قرار گرفتند ،کافیه
پاسخ + 0 -1 --
یه همکار قدیمی 1397/03/08 - 19:34
ا از خود پرسیده اید چرا باید معاون متوسطه تان با آگاهی کامل از اینکه دیگر مجوز سومی برای پژوهش سرا صادر نخواهد شد با بی وجدانی تمام واز سر مرض وغرض مدیری را که جزو مولفین برتر جامعه است خود یک مخترع است وپژوهش شاخصه برجسته اوست از کار برکنار کند ؟من میدانم چون این خانم یک ریال به معاون منطقه با وجود ابرازهای مکرر ایشان باج مالی نمیداد ؟!ویا اینکه از بکار گیری بستگان ایشان در پژوهش سرا به دلایل عقلی دینی ومنطقی خود داری کرده اند؟
خوب تعویض مدیر یک چیز است تبعید اگاهانه وبد طینتانه او به همچین جایی چیز دیگر است این دیگر تعویض یا برکناری نیست بلک عقده گشایی وانتقام شخصی است..حتی اگر ایشان به یک محیط اموزشی دخترانه هم فرستاده میشدند حرفی نبود...
ولی اقای رییس :اول خدا را وبعد وجدان وایمان شما و خوانندگان را گواه میگیرم که شما از این دسیسه مطلعید. بماند که این خانم از سر صبوری ومتانت هیچ نمیگوید ولی من در اداره شاهد مراجعات مکرر این خانم به اداره واتاق شما جهت تعیین تکلیف بوده ام .
ولی شما وخوانندگان ما قضاوت کنندکه .:
پاسخ + +1 0 --
یه همکار قدیمی 1397/03/08 - 19:47
فرستادن یک خانم تنها به محیطی پسرانه ومردانه باکدام یک از موازین شرعی وآموزه های دینی ما سازگار است؟اقای رییس خدا را گواه میگیرم که شما هم در جریان بوده اید نگویید که از ما وقع بی اطلاعید ؟
اقای رییس معاون محترم شما درمعیت رییس سابق با طمطراق و ووبه باز گشایی وافتتاح مجموعه ای رفتند که هرگز معلوم نشد که بودجه مالی آن از کجا رسید؟!
جناب رییس اجازه بدهید خودم، شما ومعاونت محترمتان را به کمی تقوا دعوت ودلالت کنم .
کدام وجدان بیداری چنین کاری میکند که شما میکنید؟
فقط یک سوال اگر دختر خودتان یا همسرتان یا خواهرتان اگر بود رضایت میدادید چنین کاری بکنید؟
فرض بفرمایید این خانم بخواهد فقط روزی یک بار وضو بگیرد تکلیف چیست؟ البته مسایل دیگر که خود اشراف دارید بماند !
به عنوان یک اقای همکار شما میپرسم من وشما بودیم چنین چیزی را بر نوامیس خود میپسندیدیم؟ شما رییس این مجموعه اید واین خانمها همگی ناموس شما و ما کارمندان هستند.
جناب رییس معاون متوسطه شما شاید اولین نیرویی است که تغییر ان به صلاح خودشماست
پاسخ + +1 0 --
یه همکار قدیمی 1397/03/08 - 19:54
اگر منصف باشیم اقای ربوشه هم در متانت وادب بی بدیل بودند پس چه لزومی به تغییر بود اگر قرار بود در بر همان پاشنه بچرخد؟هدف از
تغییر رییس چه بوده است؟مشکل منطقه وجود کارمندانی نا کار امد در بدنه بیمار اداره منطقه بوده است که متاسفانه قراین از این حکایت دارد که شما هم برهمان راهی قدم گذاشته اید که پیشینیان شما در آن بوده اند از روزی میترسم که شما هم بروید واین منطقه بماند و همان مشکلات قبلی ولاینحل .
تا زمان باقیست کاری بکنید
من الله توفیق
پاسخ + +7 0 --
احمدی 1397/03/09 - 00:14
ادب ربوشه گزینشی بود اگر برای پستش تهدید محسوب میشدید مودب میشد
بعد از گندی که بالا آورد منطقه به یک مدیر بی درایت و ساده نیاز داشت تا در نهایت همه مشکلات منطقه و اختلاسها به اسم او تمام شود ،باقری انتخاب درستی داشت محسنی نسب برای ایفای این نقش مناسب است ،فعلا معاونها با مشاوره های اشتباه او را بازی می دهند هر چقدر در جایگزینی معاونها تعلل کند چپاولگران بیت المال فرصت بیشتری پیدا می کنند و اوضاع منطقه وخیم تر خواهد شد
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/03/09 - 11:39
بله دقیقا بافرمایشات شنا موافقم این بنده خدا با دست بسته افتاده تو یه سیاه چاله ای به نام اداره آموزش وپرورش منطقه 9 این درست
ولی این دلیل نمیشه که چشمهاشو هم به صورت انتخابی خودش ببنده .
بابا جان: باند بازی ،بی کفایتی ،چاپلوسی و حرافی ،دزدی ورشوه ،تملق چاپلوسی مثل یک آفت تمام بدنه منطقه رو بیمار کرده لازمه جناب محسنی نسب خودش بخواد وچشمهاشو باز کنه
پاسخ + 0 0 --
حسینی 1397/03/09 - 12:08
با خواندن مطالب تو این چند روز اخیر بنظرم رسید که انگار این همه درد وفغلان وفریاد که سالهاست در این تارنما گداشته میشه یا به گوش حضرات بالانشین نرسیده که البته بعید است .یا اینکه رسیده وبراشون اهمیتی ندارد و حصرات با خود میگویند :بگزارید چند تا معلم عقده گشایی کنند به جایی بر نمیخورد که.. ودرد مصاعف تر اینکه این نوع انتقادها و گلایه ها چندین سال است که از نطر محتوا ومطالبه بدون تعییر ودست نخورده هربار تکرار میشوند ..تا جاییی که سبک وسیاق اکثر درد دلها وشکایتها در زمان آقای عزتی همینها بود در زمان آقای ربوشه هم و الان هم همان است..
بانگاهی تحلیلی به فراگیرتر شاید وحتما باید به این نتیجه رسید که مشکلات دامنگیر منطقه 9 مشکلاتی عمقی،ریشه ای کهنه اند وبیماری های تنیده در کالبد این اداره مز من تر وناسور تر از آن است که با تعویض مدیریت ان درمان شود
.
اما.
اما.
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/09 - 14:01
ادم با یاد اوری ارتقای پست آقای قیومی از 9 به منطقه دو
بعصی وقتها به این فکر میکنه که انگار بعصی پستهارو عمدا به ادم یدن یا چطور بگم عمدا اونها رو بالا میبرن که بعدش محکم تر زمین بزنن
نکنه اخر وعاقبت بنده خدا محسنی نسبم همین باشه؟
پاسخ + 0 0 --
حسینی 1397/03/09 - 13:23
خلاصه اینکه انچه در موردمنطقه 9 باید به عرض برسد این است که جناب باقری با اذعان بر لزوم تغییر در منطقه 9 باوجود گزینه های شناخته شده تر ومطرح تر وبومی که وجود داشت با انتخاب برادر ارجمند اقای محسنی نسب نه تنها باری از دوش منطقه بر نداشت بلکه بااین انتصاب عزیزی شهرستانی ونابلد به مسایل زیستی ،جغرافیایی وآموز شی منطقه 9 باری مضاعف تر بر دوش این منطقه نهاد .
حال سوال این است که:وقتی ایشان خودشان کاملا بر اوضاع منطقه اشراف داشتند وتک تک نیروها را میشناختند وبه این اجماع رسیده بودند که حد اقل ده نفری باید در اداره منطقه 9 عوض شوند واین موضوع بارها به ایشان گفته شده بود وخود هم آن را قبول داشتند
پس چرا از ارایه طریق ویا نهادن تکلیف بر ذمه مدیر جدید مبنی بر لزوم تغییرات خود داری کردند ؟یا شاید این کار را کرده اند واین رییس جدید است که میخواهدخودش به این جمع بندی برسد که در این صورت باید گفت وا اسفا.....
پاسخ + 0 0 --
حسینی 1397/03/09 - 13:30
که بنده برای ایشان همان آینده ای را میبینم که سرنوشت دورییس قبلی بود وچه بسا ایشان حتی آن مدت هم دوام نیاورند .چون این بنده خدا وارث دهها ملیون بدهی مالی و نابسامانیهایی دامنگیر ونا رضایتی هایی است که از اقای ربوشه بر جا مانده .
چون شواهد وقراین نشان میدهد ایشان برهمان منشی رفته اند که آقایان عزتی وربوشه رفتند.. :اعتماد نابجا به کسانی که سالهاست روسای اداره را در اختیار دارند و چندین رییس عوض کرده اند وخو د محکم واستوار در پستهایشان باقی مانده اند .حقیر به یاد دارم عین این جمله را یکبار در همینجا به اقای ربوشه عرض کرده بودندکه که جناب ربوشه کاری بکنید وتعییری در شاخه های معاونت داشته باشید قبل از اینکه این معاونان با شماهمان کار رابکنند که با اقای عزتی کردند والی اافسوس که دیرشد...
پاسخ + +1 0 --
حسینی 1397/03/09 - 13:55
حال سخن حقیر با رییس جدید:
از اعتماد به معاونان وکارمندانی که ظاهر وباطنی متفاوت دارند بپرهیزید
همانها که در ظاهر تصدیقتان میکنند ودر باطن .. اگرچه تعریف وتمجید شیرین است اما یک رییس همنشینانی میخواهد با ارداده وجازم که نقد کند تحلیل کند جسارت مخالفت با شما را داشته باشد . چراکه این نوع جسارتها برگرفته از خرد ودلسوزیست نه تملق وچاپلوسی بزرگی میگوید:فقط احمقها هستند که همیشه تایید میشوند..
جناب رییس: همه اشتباه میکنند حتی روسا واین چیزی بود که اگر دکتر ربوشه میپذیرفت در منطقه میماند...
برادرمن: بر حکم شرع ووظیفه هم که شده سنجیده تر عمل کنید مشکل ما در منطقه خو د رییس نبود اتفاقا ایشان خیلی هم انسان شزیف وسالمی بودند ..تا وقت دارید مشاوران ،معاونان کارشناسانتان را به گزینی کنید محض رصای خدا کمی پرده های صوری را کنار بزنید و به ورای زبان چرب ونرم معاونینن و کارشناس مسولان راهی پیدا کنید ،به توانایی واندیشه وتقوا وسیرتشان هم نقبی بزنید ..البته اگر امده اید که برای رضای خدا به خلق خدا خدمت کنید....
پاسخ + +3 0 --
حسینی 1397/03/09 - 13:57
سحن آخر اینکه اگر منوال همین باشد وهمنشینان رییس جدید هم همان مشاوران و ارایه دهندگان طریق بر روسای پیشین باشند
هیچ ا صلاح و تغییری در منطقه 9 رخ نخواهد داد. وبه نطر میرسد حضور جناب محسنی نسب هم مثل حضور بعضی از پیشینیان خواهد بود ورفتنشان هم مثل آنها .......
وصد البته که مقصر اصلی این قضیه مسوولان بالا دستی وبالاخص جناب مهندس باقری است ....
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1397/03/09 - 16:52
مشکل منطقه فقط در پژوهشسرا خلاصه نشده ،همه دوایر در حال تخلفند
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/09 - 22:50
بله دقیقا
مشکلات مالی قابل اثبات ترند مثلا سوال من اینه ایا رییس از تخلفهای مسول رفاه ومسول غیر دولتی خبر نداره ونمیدونه پولهای مد ارس به حساب شخصی این افراد ریخته میشده؟
خوب کاری نداره زحمت بکشه زنگ بزنه به سه تا مدیر وبپرسه پول پیش وبستانیها رو این همه سال به کجا میریختن ؟یا از مدارس سند ومدرک بخواد خیلی راحت میشه فهمید که پولها به حساب مسول رفاه ویه خانم که نیروی آزاد بوده ریخته شده ویا به حساب مشترک ... و یه اقا که تز اقوامشونه .جالبه که پول رستوران و.....هم به حساب همین اقای شریک غیر دولتی ریخته میشده نه حساب دولت
این که خیلی آسونه از معاون مالبیش حساب کتاب بخواد.
پاسخ + 0 0 --
مدیر 9 1397/03/10 - 09:59
چطوری حساب کتاب بخواد بنده خدا؟!اونم وقتی که تا میاد یه تصمیم درست بگیره هنوز فکرش تو مخیله رییس پخته نشده همین معاون مالی با پیش دستی اون رونقش بر اب میکنه!
شنیده ها از مدارس ابتدایی حاکی از اینه که اتفاقا چنین بخشنامه ای رفته که منابع واریز رو اعلام کنید ولی بعدش چناب معاون مالی با دسیسه کارشناس مسول غیر دولتی با زنگ زدن به مدارس
مدیرهارروتهدید کردن که همچین کاری نکنین .
تازه اوضاع هم خرابتر از اینه گویا حالا که رییس خوابه وپای بازرسهای اداره کل به مشارکتها باز شده ونزدیکه پرده ها بیفته کارشناس مسول غیر دولتی دست به قشون کشی حیابانی زده وبا تماس با مدیرا اونها رو وادار وتهدید کرده که به اداره زنگ بزنن وبا مغلطه و...اب رفته رو به جوب برگردونن حالا بفرمایین رییس بدبخت با این شرایط چکار باید بکنه؟
پاسخ + +6 0 --
علی 1397/03/09 - 22:15
مهندس باقری خوابند و یا بهتر بگویم خودشان را به خواب زده اند دزد و داروغه و قاضی همه جمعند ...
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/10 - 09:40
ولابد با دزد بر سر یک سفره وهم عهدند بله؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/12 - 21:01
دلبری های بعضی ها برای مسولین منطقه ۹ برا پیشبرد اهداف شوم و پلید خودشون و کلاه برداری ها وبه دنبال اون دریافت بعضی پست ها و....
همکاری میشناختم این وضعیت کثیف منطقه رو فهمید.... اخرش به بدترین شکل از منطقه خارج کردند فرستادن یه منطقه دیگه
دلبری کن...... نیازشونو ......تامین کن پست راحت بگیر
پاسخ + 0 0 --
baba lenghderaz 1397/03/13 - 13:27
خبر مهم و فوری
اینقدر نفرمایید کسی پاسخگو نیست و همه خوابند و..
از هفته قبل آقای صفری معاون دفتر ارزشیابی وزارت خانه تو مدارس می گرده و اسناد سال 94 تا این اواخر را بررسی و دنبال مدیرانی که پول به انزلی و ماهدشت و... دادند می گرده .
خدا کنه ماسمالی نکنند . از دست این مدیران زبل که خوب پنهانکاری می کنن .
دونه دونه مشکلات منطقه داره رصد میشه
پاسخ + 0 0 --
فدهنگی 9 1397/03/13 - 17:12
همکار ارجمند من شنیدم ایشون بنا به دلایل دیگه ای اومدن وبیشتر تو مدارس ابتدایی میچرخند تا به پولهای واریزی پیش دبستانیها به حساب مشترک یک نیروی آزاد به نام جوان وفامیلشان درکاارشناسی غیر دولتی
و همچنین یه مشکلی درست شبیه این تو رفاه رسیدگی کنند!،
خدا کنه پرده ها بیفته وکار کثیف رشوه گیری که قبلا خیلی اشکار نبود ومختص یکی دونفر بود به دلیل عدم رسیدگی مسری شد و به معاونت متوسطه و ابتدایی کارشناس مسولها وحسابداری و...رسید بزچیده
بشه .
پاسخ + 0 0 --
منیجه 1397/03/13 - 17:53
سلام
فکر کنم امروز سروکله این بازرس رو دیدم که به همراه یه نفراز منطقه اومده بود . از اسناد مالی کپی گرفت و ته چک ها رو دید می زد و رقم درشت ها رو سین جیم می کرد . دست و پای خانم مدیر ما می لرزید . از سیستم حساب مالی و حساب بانکی رو چک کرد . رنگ مدیر مثل گچ سفید شده بود . لکنت گرفته بود .وقتی که از مدرسه رفتند ، مشخص بود آقایان برای رفع تکلیف آمدند و. اتفاق مهمی نخواهد افتاد .
پاسخ + 0 0 --
فدهنگی 9 1397/03/14 - 15:00
دقیقا هدف فقط رفع تکلیفه همین وبس
پاسخ + 0 0 --
ل س 1397/03/21 - 03:08
تو مدرسه ما هم آقای طهماسبی از دفتر بازرسی وزارتخانه تشریف آؤرده بودند ، ایشون هم کمک ها و پرداختی های مدارس به پروژه انزلی و.. مسابقات ورزشی و .. محل اشکال می دونستند و از کپی چک های صادره سالجاری و سالهای گذشته مجددا کپی گرفته وایضا از اسناد و فاکتورهای جعلی هم . استدلالشون این بود که مبلغ خارج شده ازحساب مدرسه در جایی غیراز فاکتور و سند هزینه مصرف شده و این یعنی تخلف .
پاسخ + 0 -5 --
مدیر ابتدایی 1397/03/13 - 19:23
سلام به همه همکاران
با این بلاتکلیعی. منطقه 9 یاد دوره خوب منطقه علی الخصوص برای همکاران دوره ابتدایی . وقتی که سرکار خانم حیدری معاون آموزش ابتدایی بودن و ریاست آقای دکتر ربوشه برمنطقه . به خدا الان حسرت همون زمان نه چندان دور رو می خوریم . این یکسال هم تموم بشه و بازنشسته بشیم البته با خاطرات تلخ این دم آخری بریم . دوران غریبی شده
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/14 - 12:54
سرکار خانم ...از بداخلاق ترین و منفورترین نیروهای منطقه بودند
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/14 - 23:11
ببخشید مثلا اون موقع خوب بود؟وآقای محسنی نسب این نیروها رو با خودشون آوردن؟وتو 4 یا 5 ماه منطقه رو شخم زدن؟ اتفاقا یکی از بدترین معاونتهای ابتدایی در زمان ایشون بود خدا روشکر که بازنشست شدن وصد البته که این آشفته بازار موجودیادگار آقایان ربوشه وعژتی هستش
پاسخ + 0 0 --
همکار منطقه 9 1397/03/15 - 11:18
به قول همکارمون خانم حیدری از منفورتربن معاونین بودند ،ایشون با توجه به ظاهر مذهبی که داشتن از دادن جواب سلام که از واجبات اسلام می باشد بدلیل غرور بالایشان اکراه می ورزیدنو حالا کارشناس مسئول به جا مانده اشون سرکار خانم اله داد هم همینطورن وبا برخورد و لحن بدشون همکاران ارباب رجوع آزرده خاطر میکنن
پاسخ + +8 0 --
معلم 1397/03/14 - 02:24
مدیران و دوایر متخلف اداری ، سالهاست بدون ردپا سندسازی می کنند و راه رسم این کار را می دانند
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/14 - 23:07
بنده بارها باچشم خودم دیدم که مدری رو وادار میکنن یه وسیله ای برای اداره بخره یاپولی به اداره بده اونم از بودجه مدرسه بعد براش اسناد نصرفی و...صادر نیکنند..
پاسخ + 0 0 --
معاون 1397/03/15 - 10:22
بله بارها دیدم که مثل گداها مدیر را تحت فشاراخلاقی قرار میدن و پولی و چیزی از مدیر چپاول کنند . به ویژه دوایر معاونت پرورشی که از گداهای سامرا بد پیله ترند.
اینهمه بودجه و درآمد های سفره خانه ، کانون فجر، واحدهای تجاری تهرانسر، سالن های ورزشی ، .... بستتون نیست . چقدر. خودتون رو به نداری می زنید گداها
پاسخ + 0 0 --
کوکب خانم 1397/03/15 - 10:58
از همه بدترشون دایره تربیت بدنی هست که هرسال هفته تربیت بدنی که میشه با اون المپیادهای درون مدرسه ای مسخرشون و موقع مسابقات الکی و صوری ورزشی که باکمترین کیفیت برگزار می شود تن و بدنمون می لرزه که سرکارخانم با تلفن ها و مزاحمتهاشون برای مدارس حاشیه درست می کنه .
یا اون آقایی که هنوز رسمی نشده تو سازمان دانش آموزی با اون ادا اطواراش و مسخره بازیاش دخترهای دانش آموز را عینهو مترسک و دلقک درمیاره و کلی پول مدارس بیچاره را به فنا میده .
خدایا کی این منطقه درست میشه
پاسخ + +1 0 --
تازه وارد 1397/03/14 - 10:53
درود بر سایت صدای معلم که زبان گویای این قشرستمدیده هستید .
باتوجه به کامنت های عجیب و غریبی که مطالعه کردم ، از گردانندگان سایت خواهش می کنم مانند مطلب مالباختگان منطقه 9 ، این گزارش هم در صدر اخبار روی سایت درج شود ، شنیده ها خبر از پیگیری مقامات داره . لطفا در تیتر اول قرار بدید . زخم کهنه منطقه 9 تازه نیشتر خورده و چرک و خون باید بیشتر بیرون بزنه تا امیدی به بهبودی پیدا شود
تشکر
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/14 - 23:04
خدا از دهنتون بشنوه
همکار ارجمند
البته نباید بی انصاف بود که صدای معلم سالهاست پی گیر مشکلات منطقه 9 بوده والبته عرق شخصی اقای پورسلیمان به منطقه هم صد در صد مزید این تلاش وپی گیریها بوده.
پاسخ + +1 0 --
همکار قدیمی اداره 1397/03/15 - 10:40
درود بر استادپورسلیمان
بنده هم باپیشنهاد دوستان اخیر موافقم
با نگاهی به این مطلب می بینیم که به یکی از پربحث ترین و چالشی ترین مطالب تبدیل شده لطفا دربخش پیشنهاد مدیر مسىول قرار بدید . آتشی که روشن شده درحقیقت موجب خواهد شد پلیدی های منطقه 9 ازبین رفته و از دل این شعله ها فصل نوینی از فعالیت های منطقه آغاز شود.
دوستان و همکاران ، مدیران و معلمانی که این چند سال به علت ناکارآمدی افراد و دوایر منطقه به ستوه آمده اند پس از لیالی قدر به این جمع می پیوندند .
لطفا در پیشنهاد مدیر مسىول درج شود
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/17 - 21:12
بله
برادر گرامی اقای پورسلیمان در صورت امکان این مطلب رادر قسمت پیشنهاد مدیر مسوول قرار دهید تا بعد از سالها مجاهدت شما وپی گیری همکاران شاید فتح بابی شود واوصاع منطقه کمی تغییر کند .
انشاالله ..
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/17 - 21:29
بابا انگار اصلا قرار نیست اوصاع منطقه 9 بهتر بشه واراده وقراری برای این کار نیست وجالبه که هر وقت یه بدی رفته جاش بدتر اومده از عزتی نالیدیم بدترش گیرمون اومد از اون نالیدیم به رییسی مبتلا شدیم که سست عنصر تر بی اراده تر دهن بین تر از ربوشه است
از رشوه گیری ..... تو یه قسمت عیر دولتی نالیدیم تو چند سال شدن چند نفر ومعاونینم بهش اضافه شدن از بی تعهدی یه کارشناس مسول نالیدیم چند ساله که گروههای آموزشی داره درجا میزنه وهی پس رفت میکنه قدر معاون پرورشی قبلی رو ندونستیم گیر بدترش افتادیم تو رفاه چند نا مشکل مای دامنگیر داشتیم حالا با کلاه برداری توحسابداری و...بدترشو داریم تجربه میکنیم .
از اینکه پزوهش سرا شده قلک معاونت متوسطه فریاد میزدبم بعد دو دوره الان جلو چشمشون تو پژوهش سرا دارن مردم رو می چاپن وشهریه ها رو دستی میگیرن.
اونم از واریزیهای پیش دبستانی .
میترسم دوسال دیگه منطقه 9 لیان شامپویی واسه خودش بشه !!!
پاسخ + +2 0 --
فرهنگی 1397/03/18 - 12:59
اصلا یه سوال به جای شمردن معایب و نام بردن افرادبی....اداره
بیایم چند تا آدم درستی رو که تو این اداره تونستن 5 سال دوام بیارن رو بشمریم ؟!
من که به یاد ندارم
سالم ترین و بهترینشون بنده خدا اقای مرادی بود که این اخرها دکتر ربوشه دیگه اضافه کاریشم قطع کرده بود وتو جلسات دعوتش نمیکرد
نمیدونم حف الناس رو چجوری باید تعریف کنی؟!
پاسخ + 0 0 --
حبیب 1397/03/18 - 16:51
درست فرمودید همکار گرامی
به ویژه در بخش آموزش متوسطه به قهقرا رفته ایم . از نظر آموزش در شهرتهران جز سه منطقه آخرهستیم .
من نمی دونم چرا معاون فرتوت و بیمار متوسطه که باحضورش کاری نمی تواند انجام دهد ، حداقل با رفتنشون فضای جدیدی را برای فرد بعدی باز کنند ، اکثر اینجور افراد با چسبیدن به میز و پست خود به قدری کار را خراب می کنند که دهها نفر بعدیشون قادر به جمع کردن. ویرانه ی به ارث مانده نخواهند بود .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/18 - 17:17
ازایشون هیچی نگین که ایشون ام المصایب منطقه ان یاد عزیز باز نشسته ای بخیر که یه تکیه کلام ناب داشت میگفت اداره منطقه 9 دوتا تحفه نطنز داره یکیش دستگاه عابر بانکشه که به جای پول شرمندگی تحویلت میده دومیش معاون متوسطه اش که جای عمل واقدام ،همیشه ارادت تحویلت میده البته به دروغ وبا....
ایشون باهمین زبون چرب ونرمش وبا زحمت وبی اخلاقی فراوان قاپ روسای قبلی رو دزدیده بود.. این رییس جدید هم که بنا به نقل قولها سست اراده شریف دارن وخوب دیگه اصلا نیاز به تلاش تاکی نیست همون زبان بازی کافیه
اگه دقت کنین بیشتر معضلات نام برده شده تو این سایت وپی نوشت این مقاله مربوط به ایشونه :
...
بنده بعید میدونم از دیگ این ریییس هم آبی واسه ما گرم بشه
کجایی ربوشه دقیقا کجایی؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/18 - 21:02
معضلات منطقه در پژوهسرا و معاون متوسطه خلاصه نشده،هیچ رئیسی نمیاد تا مشکلات منطقه را برطرف کند ، چند صباحی از این سفره بهره مند می شوند گندش که در میاد میرند منطقه جدید و طعمه جدید ،یعنی تو این آموزش پرورش غیر از امثال ربوشه ،کوهستانی ،... فرد شایسته ای نیست پستها بین چند نفر دست به دست می شود
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/03/21 - 15:36
حبیب خان درست گفتی واقعا وضعیت معاونت آموزشی متوسطه خرابه .
موقع کار خودشو به مریضی می زنه و از شدت کار !!!! و استرس ناراحتی قلب می گیره اما یه پاش شمال و روستای زیباشون تشریف دارند یه پا مسافرت و اولین نفری هم بودند که انگار به مالزی مشرف شدن به قول معروف
وقت کار کردن من علیلم یا علی مولا مدد
وقت خوردن قلچماقم یا علی مولا مدد .
پاسخ + 0 0 --
نکته بین 1397/03/18 - 17:01
درود به همکاران منطقه 9
باتوجه به نظرات مختلف دوستان که کامنت های برخی نشان دهنده تجربه و دلسوزی آنها و همچنین عمق فجایع و خرابی های منطقه رانشان می دهد ، پیشنهاد می شود این لینک را به سایرهمکاران و گروههای دوستان منطقه معرفی کرده تا بیان انتقاد ، نظر،یشنهاد به گفتمان اصلاحی منطقه 9 تهران. تبدیل شود .
ازاین رهگذر اطمینان دارم اتفاق های خوبی رخ خواهد داد .
ارادتمند عزیزان
http://sedayemoallem.ir/گزارش-گفت-گو/item/12476-/کسی-در-مورد-مشکلات-آموزش-و-پرورش-منطقه-9-نهران-پاسخ-گو-نیست-؟
یاعلی
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/18 - 17:20
عزیز نکته بین ماهم امیدواریم
اما ما حداقل 4 ساله که داریم تواین صفحه وسایت فریاد میزنیم واقای پورسلیمان هم سالهاست که کمر همت واسه اصلاح بستن ولی کو گوش شنوا ....؟
حصرات حتی به خودشون زحمت پاسخگویی نمیدن
از روسای قبلی تا فعلی ....
پاسخ + 0 0 --
نکته بین 1397/03/18 - 20:48
درود برشما
وقتی صداها به فریاد تبدیل بشه جایی برای بزدل ها نمیمونه . وقتی تشت رسوایی حضرات ازبام منطقه بافته دیگه نمی تونند بافخرو غرور راه بروند.
وقتی همه با نقد و بیان بدبختی های ناشی از ناکارامدی این افراد اداره نشین ، یقشون را بگیرند ، دیگه به این راحتی قادر نخواهند بود با مرز کشی های قانونی اعصابی برای همکاران بگذارند .
یاعلی
پاسخ + 0 0 --
خاله ریزه 1397/03/18 - 21:01
سلام و عرض ادب
تا الان تعداد بازدید کننده های این متن و مجموعه نظرات آن به مرز هزار بازدید کننده رسیده ، کافیه همکاران همت کنند ضمن درج نظر خود ، لیک مطلب را به دو نفردیگر ازهمکاران داخل منطقه یا دوستان اداره کل و وزارتخانه معرفی نمایند ، حتماحتمنا اتفاق خوبه رخ خواهد داد !!!!!
پاسخ + +1 0 --
نجوا 1397/03/19 - 09:17
مواظب دوتابعیتی های منطق باشید
نکته جالب منطقه 9 این هست که. نیروههای به ظاهر ارزشی معاونت پرورشی که در کشور داعیه استکبار ستیزی دارند و پچم آمریکا و اسراییل را آتش می زنند فرزندانشان تو اروپا سکونت دارند . در مورد رییس بسیج فرهنگیان. ، کارشناس مسوول تربیت بدنی و مربی تربیتی کانون فرهنگی فجر و.. تحقیق بفرمایید .
کار از کار منطقه 9 گذشته
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته ی سابق 1397/03/19 - 13:21
سلام دوستان
بله بنده هم شنیدم دختر رییس بسیج فرهنگیان در ممالک خارجه تشریف دارند ، ایشون از مدیران دبیرستان همین منطقه بودند که سالهای سال هست که بازنشسته شدن و واقعا نمیدونم چه کار مثبتی از ایشون بر می آید و خاصیت فرد مذکور چیه و به درد چه کاری می خورند و اصلا سابقه جبهه و ایثارگریشون چقدر هست ؟
ینی الان تو منطقه یه برادر مشتی و بسیجی خوب پیدا نمیشه که جای این بابا بزرگ بیاد ؟
پاسخ + 0 0 --
زبون دراز 1397/03/19 - 13:23
بجای دوتابعیتی بفرمایید افت و مرض آقازادگی فرزندان این بزرگواران ارزشمند .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/20 - 11:48
همکارنجوای محترم:
احتمالا این نورچشمی ها اونجا با یه خانواده شهید ومومن آنریکایی وصلت نکردن؟
یاد آقای ربوشه افتادم که واسه یه بنده خدایی در غیابشون حکم مدیریت پژوهش سرا رو4 ماه بود زده بودن با اضافه کاری و...وخود این خانم امریکا تشریف داشتن وبعد از 4 ماه بعد ازانتصاب که تشریف اوردن وسر پست منصوبی نزول اجلال کردن جناب ربوشه در تایید وتعریف ایشا سنگ تمام گذاشتن وفرمودن سر کار خانم... دنیا دیده هستن بنده بزرگترین آرزوم اینه که برم آمریکا وبعد که دیدن بد جوری سوتی دادن فرمودن :البته کربلا وآمریکا وصد البته که چقدر هم این دو هم مسر وهم منش هستن !!!؟؟
بله داستان ما وحلال و حرامش داستان منبره وف ش نجس وهمسر ملا......
پاسخ + 0 0 --
نسرین 1397/03/20 - 21:37
خانم ها و آقایونی که ایام عید فطر در مالزی مشغول خارج کردن ارز از مملکت هستند ، بهشون خوش بگذره .
مدیونید اگر تجربه های نظام آموزشی آن کشور را هم برای منطقه 9 نیاورید .
واقعا سند تحول آ پ که مورد نظر و تاکید مقام معظم رهبری هست ، ما را کفایت نمی کند ؟
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/04/13 - 20:48
سلام

همکار محترم بازنشسته سابق

در گفت و گویی که با آقای قاضی میرسعید رئیس محترم بسبج فرهنگیان داشتیم این موضوع را کاملا تکذیب کرد .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/20 - 11:38
روحت شاد مرحوم ابنهاج که چه زیبا گفتی:
چه چشم پاسخ است از این دریچه های بسته ات
برو که هیچ کس ندا به گوش کر نمیزند .
عزیزان مدیونین اگه یه لحظه هم شک کنین که حضرات اداری به حال ما خون گریه نمیکنن واز قوت وتوان نیفتادن !؟؟؟؟؟
نمردیم ومعنی رییس مومن و بسیجی و ...فهمیدیم.
حال معاونش رو ول کنین چون ایشون از اول دوزیست که چه عرض کنم دوگانه زیست بودن و منش اداریشون با اعتقادات بیرونشون صد وهشتاد درجه ای متفاوت بود .
خلاصه این همه صعرا کبرا بافتم که بگم ریس ومعاون متوسطه و...چند تا مدیر درماه مبارک رمضان مشرف شدن ماموریت کیش برا ی اشنایی با مدارس کیش ..
ما توقحط الرجال تهران وقتی رییس از شهرستان میاریم بنده خدا اینقدر فکر ماست که واسه الگو برداری وآموزش با هزار مشقت تواین گرما حاصر شدن از روزشون بزنن تشریف ببرن کیش بعد بیا اونو واسه ما بومی سازی کنن؟؟!!!
اصلا کی گفته منطقه بودجه نداره!؟
از بس که ما قدر نشناسیم....
پاسخ + 0 0 --
صبا 1397/03/20 - 21:30
خبر ندارید که عده ای هم تشریف برده اند سفر خارجه ..
سروران گرامی بجای این ابتذال ها. به فکر مداوای درد و مرض های منطقه باشید .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/20 - 22:27
بله ین بندگان خدا به اتفاق خانواده به مالزی مشرف شدن
پاسخ + 0 0 --
مارکوپولو 1397/03/20 - 21:26
هوالقادر
عالی تر از این نمیشه
منطقه 9 در منجلاب تباهی غوطه ور هست و با برنامه ریزی. و همراهی یکی از معاونین نسبتا محترم !!! و حدود 30 نفر از افراد اداری و مدیران تشریف بردن مالزی جهت رصد تحولات جهانی آموزش و پرورش و لابد الگو گرفتن از سند 2030 .
واقعا این سفر واجب بوووود .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/20 - 22:26
البته به اتفاق خانواده تشریف بردن
این رو فراموش کردین
پاسخ + 0 0 --
یک دبیر 1397/03/21 - 03:22
خاک بر سرواحدهای نظارتی . اگریک معلم میخاست بره اونور آب ، باید فرم حراست پر می کرد و هرف از سفرشو توضیح می داد و تقاضای مرخصی بدون حقوق می کرد .
این افراد در ایام امتحانات و روزهای حساس پایان سال تحصیلی و ماه رمضان تشریف بردن مالزی ، خب معلومه که بود و نبودشون خیلی فرق نداره .
کارگزینی و حراست و... خواب تشریف دارند
پاسخ + +1 0 --
مربی پرورشی 1397/03/20 - 21:53
کارمندان اداری در آموزش و پرورش منطقه 9 چطور می توانند هزینه تحصیل فرزندانشان را در کشور دیگری تامین کنند آیا دریافتی آنها چند برابر یک معلم است یا حقوق و مزایای آنها از طریق دیگری تامین می شود؟
چرا این همه سند سازی بدون بررسی دقیق نادیده گرفته می شود ؟ فساد مالی در آموزش و پرورشی که داعیه تربیت نسل آینده را دارد شرم آور است
رفتار منفعلانه وزارتخانه و اداره کل یک مفهموم را در ذهن متبادر میکند
فسادمالی به قدری گسترده است که دامن وزارتخانه و اداره کل را هم گرفته، و همزاد پنداری بین دزدها باعث می شود عمدا نادیده گرفته شود
پاسخ + 0 0 --
معاون دبیرستان 1397/03/20 - 22:22
با سفر حضرات همراه خانوادهای ارجمندشان معلوم شد که تو این گرآنی ارز چه کسانی وضعشون خوبه انشاالله بهتر هم بشه ما که بخیل نیستیم
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/03/20 - 23:13
شما هم سندسازی میکردی و پول بیت المال را سر سفره خانواده میبردی میتونستی بری سفر، اینها نیروهای ارزشی اند ،....
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1397/03/20 - 23:11
در مدارس برای استفاده از کاغذ صرفه جویی می کنیم حضرات در اداره بودجه را هدر می دهند ،با یک بررسی در اینترنت می توانند کسب اطلاعات و تجربه کنند ،آیا اطلاعاتی که تابه حال کسب کرده اند را پیاده کرده اند که دنبال تجربه جدید می گردند حتما باید با خانواده در کشور خارجی کسب تجربه کنند
خاک بر سر وزیر و مدیرکل بی لیاقت که نظارتی بر سیستم زیر مجموعه شان ندارند
پاسخ + +1 0 --
معلم 1397/03/21 - 04:09
بنده بخیل نیستم و اگر خبر تشرف خانم معاون و گروه حواریون معززشان به سفر معنوی مالزی صحت داشته باشه ، لزوم وقت گذاشتن این معاون و افرادش برای و برنامه ریزی آن در این زمان که عده ای بخاطر عدم پیگیری وضعیت ابلاغشان توسط همین خانم در معرض قطع حقوق هستند و ایام امتحانات نهایی و لو رفتن سوالات و.... برایشان مهم نیست .
پاسخ + 0 0 --
ز ف 1397/03/21 - 12:26
حصرات همگی با گرفتن وام ده ملیون تومانی که از الطاف خفیه.....بوده عازم سفر شده اند .
اینکه از نطر زمان وتقویم ایا این سفر به موقع بوده یا نه کاری نداریم.
اصلا به ضرورت آن هم کاری نداریم .
اینکه این وام در چه بازه زمانی باید عودت داده شود وچه مقدار هم
بماند .
اما لطفا به یک سوال بنده جواب بدن اونم اینه که ایا به همه کارمندان به راحتی 10 ملیون وام میدن ؟
اون سرایداری که واسه تامین هزین دختر مطلقه ونوهاش هفته هاواسه سه ملیون میاد ومیره هم به راحتی میتونه این وام رو بگیره؟ایا سقف اتاق سرایداری فلان مدرسه که در حال فرو ریختن وتجب تره یا تخصیص اعتبار برای سفر؟
....
این چند ده ملیون وشاید صدها ملیون وام رو منزقه داشت واونوقت از یه تقدیر ساده تو روزز ممعلم از همکاران خود داری کرد.؟
به نطر که جناب محسنی نسب استحاله خوبی در منطقه داشته اند .
اگرچه به نطر میرسد با نوشتن این مطالب خودمان راخسته میکنیم وصدا به جایی نمیرسد اما مینویسم تا بدانند که هستیم ودانایی زنده است .
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1397/03/21 - 15:16
چقدر پلشتی میخاد ، چقدر بی خیالی میخاد و چقدر آدم عقده ای و بی غم باشه که مدیران بدبخت مدارس تو کوران امتحانات نهایی بسوزند و تا 10 شب منظر بارگزاری سوال نهایی و گرفتن رمز باشند و اونوقت رییس اداره و خانواده محترم و معاونین آموزشی و. با فراغ بال بروند مالزی .
خاک برسر وزیر آموزش و پرورش و دارودسته ی بی عرضه اش .
پاسخ + 0 0 --
زهرا الف 1397/03/21 - 15:21
دلم از این همه بیچارگی همکاران می سوزه ، امروز اداره رفاه بودم یک همکار برای 500 هزارتومان وام درخواستیش حواله به چهارماه بعد دادن اونوقت خود بچه های رفاه می گفتند که سرلک برای مسافران مالزی چند میلیون وام خارج از نوبت جور کرده . زهی بی شرمی . بی وجدانها کدوم واجب تره . شرم به ستاد آموزش و پرورش که پشتیبان این روسای بی وجدانه .
مالزی بهتون خوش بگذره
پاسخ + 0 -1 --
فرهنگی 9 1397/03/21 - 20:40
جناب آقای پور سلیمان
ما بارها وبارها سعی کردیم مشکلاتمان را به گوش مدیر کل و وزارتخانه و...برسانیم اما انگار حضرات خود را به خواب زده اند اگرچه من شاهدم وخدارا شاهد میگیرم که اقای باقری بارها در دیدارهای خصوصی قول تغییر اوضاع وافراد منطقه 9 راداده اند .اما نمیدانم چرا اینقدر منفعلانه و بی وجدانانه با مشکلات ما برخورد میشود .
من باب مثال بارها از بد اخلافیهای معاون متوسطه در انتصاب یک خانم مدیر در یکی از مجموعه های اداره که خارج از آن قرار دارد نالیدیم وگفتیم کسی که مدیر دوم این مجموعه شده با عرض پوزش آدمی کج دست است وحراست هم در جریان است اما متاسفانه شنیدیم همین معاون قراره ایشان را به عنوان مدیر اول همین مجموعه در سال اینده
باشن ..
اونم از وضع عیر دولتی ورفاه وابتدایی وپژوهش و....
به نطر میرسه ماتو یه باتلاق بی انتها گیر افتادیم.
حالا باتوجه به این مسایل آیا راهی مستقیم تر برای انتقال گله مندی همکاران به مقاماتدبالاتر را میشناسید؟
شاید فتح بابی شود انشاالله
پاسخ + +1 0 --
از دشستان 1397/03/21 - 22:01
باخواندن این مطالب. تاسف خوردم توی پایتخت و زیرگوش وزارت آموزش و پرورش و اینهمه دفاتر نظارتی تو ستاد اینها چطوری بدون مرخصی بدون حقوق و رعایت تشریفات اداری و تو بحبوحه امتحانات پا مبشن میرن مالزی .
ما دلمون به تهرانی ها خوشه . واقعا وزیر و بچه های بازرسی و حراست اینقدر بی خاصیت شدند . باز مترسک می تونه چارتا کلاغ فراری بده .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/22 - 14:27
کاش ماهم شهرستانی بودیم.توتهران ومنطقه 9 همه کار میشه کرد
میشه یک سال مرخصی زایمان بود وابلاع مدیریت عیر دولتی داشت حقوق گرفت و اصافه کاری اداره روهم گرفت
میشه 4 یا 5 ماه امریکا بود بدون مرخصی تازه بدون حصور خودت واست حکم مدیریت یه مجموعه روبرنن واون پست رو تا نیمه مهر برات خالی نگه دارن و حقوق واضافه کارم بگیری
میشه اینجا اختلاس کنی چند میلیارد کلاه برداری کنی فراری باشی ولی دم معاون مالی روببینی وحقوق واصافه کار وعیدی هم بگیری
میتونی اینجا تواداره باشی وپول مدارس رو به حساب شخصیت بریزی
میتونی اینجا برای اینکه مشکل مدارس غیر دولتی روحل کنی از هر مدیر یه سکه یا دست کم یه پتویی چیزی بگیری .
میتونی اینجا یه کولر واسه فلان مدیر بدبخت که تو مدرسه اس نگیری به بهانه بی پولی اونوقت وام بدی همکارات برن مالزی
به خدا اینقدر گفتیم خسته شدیم ولی انگار وزیر وندیر کل خواب تشریف دارن که البته بااین شرایط باید گفت احتمالا برای اقای باقری هم چیزی میمونه که صدای این همه تطلم خواهی رو نمیشنوه وچشماشو رو همه چی بسته
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 9 1397/03/22 - 14:29
اصلا یه سوال اساسی اکثر اینها که با خانواده رفتن مالزی بچه محصل داشتن الان دم امتحانات حکم عیبت این بچه ها لابد موجه موجه هستش بله؟
پاسخ + 0 0 --
از تهران 1397/03/22 - 19:26
همکار دشتستانی عزیز سلام
درمنطقه شما هنوز اخلاق و غیرت دینی دروجود شما ها وجود دارد.
درتهران بی کفایتی در اداره کل و مدیرکل و مدیر جز و منطقه 9 موج می زنه . حتی با وجود تایید تخلفات متعدد آقایان
واحدهای نظارتی ، متاسفانه لاپوشانی به شدت جریان دارد .
پاسخ + 0 0 --
مهر بانو 1397/03/22 - 19:50
با سلام خدمت همکاران عزیز بهتر است در مورد بکار بردن نام افراد کمی با تامل صحبت کنیم .مسائل شخصی خود را که به نتیجه نرسیده ایم بر سر معاونین وکارشناسان آوار نکنیم.اکر لفت ولیس در اداره است شما به عنوان یک همکار غیر اداری از کجا اطلاع دارید. یا باید خبر چین داشته باشید ویا اینکه بیکارید وساعت ها د ر اداره هستید وجل الخالق که این معاونین وکارشناسان ابله در جلوی دید شما فاکتور سازی وسند سازی میکنند ویا اگر در اداره هستید در دوایر چح کار میکنید یعنی انقدر بیکارید که در دوایر میچرخید تا ببینید همکارانتان چح میکنند الله واکبر.آیا بلیط همکارانی که به مالزی رفته اند را دیده اید که از بیت المال بوده و از حساب بانکی اداره میباشد جل الخالق . اینکه همه کسانی که در اداره هستند را به یک چوب برانید ومشکلات را بر سر انان آوار کنید بی انصافی است . اینقدر به اخلاقیات وپوشش ورفتار این افراد گیر میدهید ایا پوشش ورفتار شما درست است چه کسی باید بررسی نماید خود شما؟عجیب است که راحت در مورد افراد قضاوت میکنیم. عالم محضر خداست شما نگران حساب های بانکی این عزیزان نباشید
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/22 - 23:49
همکار گرامی مهربانوی عزیز :
کسی منکر وجود افراد خوب در اداره نیست صدالبته که ادم های شریف کم نیستد اما اگر دقت کنید اکثر گلایه ها از افراد خاصی است که سالهاست کلونی امن در اداره دارند ..
واما یک توصیهد ه شمای نازنین که خواسته اید با یاد اوری قیامت بهدهمکاران تقوا بیاموزید .
اما خود به بی راه رفته وبا یک چوب کلی همه منتقدان را رانده اید وهمه رابیکار و مجاسوس و...خوانده اید...
بله درست است شما آن روی سکه رادیده اید واز این رویش
خودم وشمارا به فرمایش خودتان به تقوا دعوت وما وعزیزان را نقد میکنید
وبه قول فرمایش شما طرف دیگر سکه را...
پس هردو به خطا رفته ایم چراکه سکه دورو دارد.
خودم وشما را طبق فرمایش شمای نازنین به تقوا دعوت و لالت میکنم.
پاسخ + 0 0 --
ناز بانو 1397/03/23 - 01:08
همه چی آرومه ...
ما هم گوشهایمان مخملی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/23 - 02:46
بنده مدیر مدرسه ام بارها شاهد سند سازی های اداری هابوده ام اکثر مدیران چاره ای جز همکاری ندارند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/23 - 03:14
درود برشما
مساله بیت المال به کنار . این عده باپول شخصی اما تحت عنوان جمع فرهنگی و باهدف بازدید از مدارس آنجا و.. تشریف بردند.
باتوجه به تاکیدات و فرمایشات رهبر عظیم الشان انقلاب . بهتربود برای اصلاح امور بر روی سند تحول و مبانی تربیتی اهل بیت توجه می نمودند. در این برهه حساس کشور ، خروج غیرضروری ارز به هردلیل همراهی با دشمن است ، اگر داعیه ولایت داشته باشیم .
مگر چه مشکل لاینحلی در منطقه 9 هست که در این زمان خاص مدارس و اداره را خالی و برای پیدا کردن جواب سفر مالزی را انتخاب کردند.
صحبت از تغییر و رنگ باختن ارزش هاست ، بهتر بود که بجای این سفر و اتلاف وقت و ارز و.... از بدی ها به خوبی ها و از بیرون به درون سفر می کردند .
سالها دل طلب جام جم از ما می کرد
وانچه خود داشت زبیگانه تمنا می کرد .
آقایان و خانم های ولایتمدار بیشتر باید دقت کنند .
موفق باشید
پاسخ + 0 0 --
همکار قدیمی 9 1397/03/23 - 05:24
خانم مهربانو اجازه بدید یک نگاهی به دوایر منطقه 9 بیاندازیم .شاخه معاونت پشتیبانی ؛ خدمات که این چندساله با دادن کارت ویزیت ..... و کارپردازی و.. محل کسب درآمد و زدوبندهای تعمیرات مداذس بوده. و حتی برخی قبوض حامل های انذژی اداره توسط مدیران مدارس پرداخت می شده ، بادایره حسابداری که در گزارش مالباختگان صدای معلم آشنایی وجود دارد یا دایره رفاه باحجم عظیم زدوبند و فامیل بازی در خانه معلم و زایرسرای مشهد و.. پروژه انزلی و حتی کسرازحقوق معلمان بخت برگشته برای تامین مالی پروژه هایش و.. .
بسیج بابت مراسم ها و پذیرایی و.. برخی مدیران را تحت فشار مالی قرار می دهد ..
پاسخ + 0 0 --
همکار قدیمی 9 بخش دو 1397/03/23 - 05:31
معاونت پرورشی که اکثریت دوایرش به بهانه هایی نظیر هزینه مسابقات فرهنگی ، ورزشی یا خرید جوایز و. فروش کتب رایگان به مدارس و حق الزحمه های مربیان و داوران و پذیرایی جشن ها و... جیب مدارس را خالی می کنند .
شاخه معاونت های آموزشی و امتحانات بابت پاداش به پرسنل !!! برگزاری همایش ها و جلسات و پذیرایی و.... بودجه مدارس را می بلعند .
روابط عمومی ( مثلا بابت تهیه دوربین ) و ضمن خدمت و
برخی واحدها و دوایر اقماری هم در اخذ تجهیزات و وجوه نقد باهم رقابت و مسابقه دارند.
تصور بفرمایید یک مدیر روز و هفته ای نیست که بابت انتظارات
پاسخ + 0 0 --
همکار قدیمی 9 بخش سو 1397/03/23 - 05:32
این افراد و دوایر تحت فشار نباشد ( چون این دوایر باهم هماهنگ نیستند ، گاهی در روز دو سه درخواست و پول ربایی مطرح می شود !!! )
اداره بجای تامین و پشتیبانی از مدارس ، مدام برای بودجه مدارس که حاصل جمع شدن مبالغ نقدی اولیا می باشد مدام نقشه می کشد .
تصور کنید برنامه بزرگداشت مقام معلم در مجتمع هویزه که هزینه های آن عمدتا از مدیران و بودجه مدارس تامین شده و پز و مانورش را روسای منطقه می دهند .
خب این جریان چندش آور موجبات زدوبندهای زشتی هم می شود ..بدون اینکه قصد توهین به برخی افراد خدوم و محترم را داشته باشیم ، ملاحظه می فرمایید که فقط برخی افراد معدود از این همه جریانات زشت مبرا هستند . +
پاسخ + 0 -1 --
مهر بانو 1397/03/22 - 20:17
مگر هر کس که در آموزش وپرورش خدمت میکند باید بدبخت بیچاره باشد که اکر به سفر رفت حتما گوشمان تکان بخورد که از بیت المال است .کمی با دقت در مورد افراد صحبت کنیم مشکلات در همه جا وجود دارد باید سعی در حل آن نمود نه با توهین به افراد سخن برانیم مثلا ما فرهنگی هستیم .ناراحت نشوید من ان سوی سکه را خواستم به شما یاد آوری کنم
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی9 1397/03/24 - 01:35
بله متایفانه با نان معامی تقریبا همه بدبخت وبیچاره اند مگر اینکه نانشان را با روغن محتسب وداروغه و...چرب کنند..
پاسخ + +1 0 --
علی 1397/03/23 - 05:45
درود بر دوستان و همکاران معزز
به نظر بنده مشکل اساسی منطقه بعد از همین پول ژور گرفتن از مدارس ، عدم صرفه جویی در هزینه های برنامه هاست . یادم هست سال قبل میلیون ها تومان صرف مداح و سیستم صوتی و پذیرایی و... برای حضور دانش آموزان در مراسم معنوی عرفه در سالن ورزشی شهسواری شد ، عقط ده پانزده نفر حضور داشتند .
بسیاری از منابع مادی منطقه توسط ندانم کاری های کارنشناسان محترم و مغرور معاونت ها بر باد می رود .
پاسخ + 0 0 --
باران 1397/03/23 - 08:21
چرا کسی به مشکلات آموزش و پرورش منطقه 9 پاسخگو نیست؟
همکار گرامی که در مورد کارشناس مسول تربیت بدنی نوشته اید، ما که میدانیم شما چه کسی یا چه کسانی هستید. شما با توهین به این همکار در خصوص المپیاد های ورزشی و یا مسابقات به همه همکاران توهین کرده اید.مگر المپیاد ها یا مسابقات از طرف ایشان صادر میشود؟ ایشان فردی است مثل ما که قبول زحمت کرده. با کمک ما دبیران و آموزگاران المپیاد و مسابقات ورزشی برگذار گردید. ما در 5 رشته ورزشی که تا کنون در منطقه ما بی سابقه بوده است توانسته ایم به مسابقات کشوری راه پیدا کنیم. این ها زحمات ما و حمایت های ایشان بوده است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/23 - 14:13
کارشناس مسئول تربیت بدنی به اسم دبیران پیام نگذارید ،ما راضی به زحمتتان نیستیم شایسته تر از شمابرای این پست در میان همکاران هست
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/24 - 01:44
عزیزم از هول یاشایدم حول حلیم تو دیگ افتادین جای این کامنت تو این پیج نیست
مشکلات تربیت بدنی جای دیگه ای مطرح شده اگه یکم بگردین پیدا میکنین ....
اینقدر واسه جواب دادن عجله داشتین که ادرس صفحه رو غلط
دفتین والبته از سر همین عجله به دوستانم آدرس غلط دادین لطفا اگه میخواین پیامهاتونو کسی که باید بخونه مطالبتون رو از این صفحه به جای اصل انتقال بدین ببخشیدها زحمتتون زیاد میشه ...خدا قوت
پاسخ + 0 0 --
اهل ورزش 1397/03/24 - 20:52
درود برهمکاران پرتوان
بیشترین توهین را شما اداره ای ها نسبت به دبیران و آموزگاران دارید .فقط می خواهید کلاس و ساعت و برنامه هاتون تراز بشه . به دوری راه و مشکلات زندگی ما کار ندارید .
بیکارترین و کم مایه ترین افراد عقط خودتون هستید
پاسخ + 0 0 --
باران 1397/03/23 - 08:30
لازمه که بگم حتما شما و همکارانتان نتوانسته اید کاری در این راستا پیش ببرید، ناراحت شده و به ایشان توهین کرده اید.
در مورد سالن های ورزشی من خودم معلم هستم و در این سالن ها کلاس دارم تمام پول هایی که از دانش آموزان جهت شهریه گرفته میشود، محض اطلاع شما، به حساب در آمد های اختصاصی واریز میشود. تازه ایشان با همکارانی که وجه نقد دریافت میکردند به شدت برخورد کرده اند و حتی آنها را از ادامه کار خود برکنار نمودند.(ذ سال91)
پاسخ + 0 -1 --
باران 1397/03/23 - 08:36
در مورد هفته تربیت بدنی و خرید جنس های بنجل نیز باید بگم که این طرز برخورد و صحبت واقعا جای تاسف داره! از زمانی که ایشان آمده اند تمام هفته های تربیت بدنی برای ارج گذاری به ما دبیران تربیت برنی با شکوه برگزار شده است و اجناس بنجلی که از آن نام میبرید کمتر از 100 هزار تومن نبوده است.
پاسخ + 0 0 --
دبیر تربیت بدنی 1397/03/23 - 14:40
غیر از درامدهای بی حساب کتاب ،سهمیه تعلق یافته به هر دبیر تربیت بدنی که امسال از اداره کل ارسال شد 200الی 250هزار تومن بود ،طوری منت سرمون میذارید که انگار از جیب خودتان پرداخت کرده اید ،اینکه لوازم چه کیفیتی داشت و سندها چطور تنظیم شد بماند
پاسخ + 0 0 --
م ق 1397/03/23 - 17:38
باران گرامی
خودتان در دفاع ناشیانه و تملق گویی از تربیت بدنی دو سه تا تخلف رو هم مطرح کردید .
اگر در آمد ها دقیق و شفاف هست پس چرا از مدیران بابت مراسم ها گدایی می کنند ؟
در ضمن خبر نداری بیخود دفاع ناشیانه نکن !
کارشناس برادری که حالا دیگه نیست مرتب اجناس ورزشی را با تحمیل به خصوص به مدارس دخترانه می فروخت و برای خودش کاسب راه انداخته بود .
گند کاری های مالی برخی سالن ها هم باشه برای یه وقت دیگه خانم همدست
پاسخ + +2 0 --
پهلوان 1397/03/23 - 18:13
رخصت باران
کارشناسان قبلی تربیت بدنی حداقل گوش شکسته ای و فیزیک بدنی خوبی داشتند و خودشون ورزشی بودن ، این خانم مجموعه ای بانشاط ، صمیمی ، پرتلاش و متخصص را تحویل گرفت و الان تبدیل به یک ویرانه کرده . ما مربیان تربیت بدنی بدون حامی در مدارس رها شده ایم . مسابقات در سطح پایین و بیشتر صوری و اعلام نتایج غیرعلمی در واقع آبرویی برای ما نمونده . مقوله ورزش در مدارس بدون پشتوانه مالی و اداری درست عرصه ای برای کار باقی نگذاشته . منصف باشیم و به کم کاری ها و نقایص خود اعتراف کنیم .
یاعلی مدد
پاسخ + +2 0 --
بهناز 1397/03/23 - 18:18
باران بیخود از این خانم دفاع نکن ، اون فقط به رفقا و دارودسته خودش اهمیت میده کافیه به لیست های کانون های ورزشی و مسابقات و داوری ها نگاه کنی همه صدر و ذیل آنها اسامی باند خودشه .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/24 - 01:45
عزیزان مطالب مربوط به کارشناس مسول تربیت بدنی رو توصفحه خودش پاسخ بدین ...
پاسخ + 0 0 --
بی بی گل 1397/03/24 - 12:48
یه سوال
به هر حال مشخص نشد که دختر گل رییس تربت بدنی خارج نشین هست یا نه ؟ گرچه به ما مربوط نمی شود ، اما وقتی این جماعت با خشکه مقدس بازی و داعیه ولایتمداری با معلم برخورد می کنند خب مهمه که ببینیم بچه هاشون کجا تشذیف دارند . زنده و پایدار باشید
پاسخ + 0 -2 --
نماینده دبیران 1397/03/24 - 03:54
سلام همکاران عزیز طاعات قبول
من به عنوان یک فرهنگی متاسفم که شاهد سخن های بیهوده و دور از ادب همکاران هستم ومتاسف تر اینکه عده ای همکار مغرض و بی تقوا چنین صحبت های ناشایستی و تهمتهای ناروایی را راست و دروغ پنتش می کنند .
اقای پور سلیمان برا در محترم و فرهنگی و اهل قلم از شما تعجب می کنم که به جای انعکاس صدای معلم و خواسته های بر حق انان وانعکاس مسائل و مشکلات بی حد و اندازه اموزش و پرورش و انعکاس نظرات همکاران در حل این مسائل به انعکاس حرفهای مغرضانه عده ای قلیل می پردازید و نمی دانم که خصومت سما با منطقه نه چیست که کمر همت بسنه اید که ابروی منطقه نه را ببرید .
ایا در دیگر مناطق در تهران و شهرهای دیگر مشکلات وجود ندار که انعکاس دهید وشما فقط‌به منطقه نه می پردازید .خدا به راه راست هدایتتان کند .
انشالله بتوانید از عهده این همه تهمت هایی که روا مدارید و انعکاس میدهید در ان دنیا پاسخگو باشید .
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/03/24 - 08:46
سلام

دوست عزیز

« رسانه » محلی برای شفاف سازی و پاسخ گو کردن افراد به ویژه مسئولان است .

برای صدای معلم منطقه 9 و یا هر جای دیگری فرقی نمی کند .


وظیفه رسانه انعکاس مشکلات و تنویر افکار عمومی است .

سعی می کنیم که مصادیق شما نباشد .

اما اگر جایی از نظر شما مصداق " تهمت " است اعلام کنید .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
پدربزرگ 1397/03/24 - 09:19
نماینده دبیران بیخود از معلمین خرج نکنید ، شما و سایر همکاران ناکارامدتون باعث رسوایی و بدبختی معلم و تربیت و.. در این منطقه شده اید . گرچه گاهی آتش گله مندی و شکایت تر و خشک را باهم می سوزاند ، اما بخش مهمی از این نظرات مطرح شده فقط پوسته ای از دمل چرکین منطقه 9 می باشد .
البته بخش بسیاری از موارد مهمتر به مقامات ذیصلاح منعکس شده است .
اینکه به صدای معلم گله می فرمایید به منطقه 9 گیر داده اند، از سر نا آگاهی شماست . صدای معلم نای معلمین سراسر کشور است که نظرات ، پیشنهادات و نقدها و.. را مطرح می کنند . از صدر و ذیل افراد و پست های ستاد بگیر تا همین مساله استان فارس و..
تحمل خودتان را بالا ببرید و اگر قابل بدانید جوابیه ارسال کنید . مستندات بخشی از این نظرات به جای خود منعکس خواهد شد .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/24 - 12:07
سیاست پنهان کاری همیشه در آموزش و پرورش بوده و است از نظر مسئولین مهم نیست پشت پرده چه اتفاقی می افتد تنها نباید بیان شود
پای اخلاقیات را وسط نکشید ، مسئول بی وجدانی که بیت المال را بر خود روا می داند نمی تواند با ظاهرسازی عوام فریبی کند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/03/24 - 12:11
نماینده دبیران یا هر نماینده دیگری که در سیستم آموزش پرورش وجود دارد عنوان صوری است ،این افراد بیشتر نماینده مسئولین اند تا دبیران و در جلسات خط مشی آنها را دنبال می کنند
نماینده معلمانی که بخاطر نمره ارزشیابی تمام اسناد را چشم بسته امضا می کند نماینده نیست
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/24 - 12:35
باسلام وادب
نماینده معلمان محترم
به نگاهی به فهوای کلام عزیزان دست به قلم در همین صفحه بیندازید تاببینید اقلیت شمایید یا ما...
در صمن شما هم اگر تعریف وتمجید وتقدیر وتشکر در خور دارید در اختیار آقای پورسلیمان قراربدهید اگر منتشر نکردند گلگی کنید
البته اگر از عواقبش واهمه ای ندارید.

...
پاسخ + 0 0 --
داودخان 1397/03/25 - 06:58
خانم نماینده دبیران !!!
عرض ادب
بدبختی منطقه 9 در شکاف بین مدارس و اداره هست . به زمان سازماندهی و چیدن نیروها نزدیک می شویم . جنگ اصابی برای مدیران مدارس راه می اندازید . نیروی انسانی که ندارید ، ما معرفی می کنیم مرتب اشکال تراشی کرده و ماده تبصره پیش می کشید . هیچ منطقه ای تو تهران اینقدر با مدیران خودش فاصله ندارد . ندیدن زحمات مدیر ، نگاه مشکوک و بدبینانه و عدم همراهی با او از مشکلات بزرگ این منطقه هست .
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/03/24 - 03:59
عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید
پاسخ + +1 0 --
علی 1397/03/24 - 12:13
بیت المال و بودجه آموزش و پرورش متعلق به همه دانش آموزان و معلمان است ،در محضر خدا به بیت المال دست درازی نکنید
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/24 - 12:39
برادر عزیز تو اداره ای که .... و خرج کردن از جیب دانش اموزان وسند سازی و ..باب شده
حقالناس به نطر شما مفهومی داره؟!
پاسخ + 0 0 --
یک معلم 1397/03/24 - 12:58
نماز روزهاتون قبول
لحظه شماری می کنم که ماه مبارک رمضان تمام شود و سری به سفره خانه سنتی منطقه 9 بزنم . البته درمعیت دوستان و صرف قلیان و لذت بردن از فضای آن .
اگر می شد برای سال تحصیلی آتی ابلاغ موظف برای قلیان سرای منطقه 9 بگیرم عالی خواهد شد .
پاسخ + 0 0 --
.### 1397/03/24 - 23:56
ببخشید میشه ادریشو به ما هم بگین ؟این قبیان سرا کجا واقع شده؟
پاسخ + 0 0 --
ماشین دودی 1397/03/25 - 12:31
همکار محترم
آدرس سفره خانه ;:
خیابان آزادی ، روبروی دانشگاه شریف . داخل پارک آزادی
درب عربی اداره سابق .
لطفا اگر بار اولتون هست قلیان می کشید ، تنباکو با طعم پرتغال سفارش بدید .
شاد باشید
پاسخ + 0 0 --
....### 1397/03/25 - 17:33
سپاس بی دریغ
پاسخ + 0 0 --
....### 1397/03/25 - 17:37
شرمنده ها ولی ماهروقت از خدمات آموزش وپرورش استفاده کردیم یاگرونتر از بیرون بوده یا برابر البته بدون کیفیت تر
اینجا هم ایطوریه ؟
پاسخ + 0 0 --
یک معلم 1397/03/24 - 14:13
مبارکه همکار محترم . درسته که منطقه 9 در بسیاری از شاخص ها جز بدترین منطقه هاست اما کافی شاپ و قلیان سرای توپی داره !!!!
بسیاری از جلسات منقلی و محفلی را تو همین سفره خانه و قلیان سرا می توان برگزار کرد . اجازه بدید رییس اداره و معاونین محترم از مسافرت خارج تشریف بیاورند. پیشنهاد این طرح راخواهیم داد
پاسخ + +1 0 --
یاور 1397/03/24 - 20:57
دوستان عزیز لطف بفرمایید لیست مسافران مالزی را منتشر کنید که هفته آینده در مواجهه با این سروران تبریک بگیم .
پاسخ + 0 0 --
.### 1397/03/25 - 00:03
....رو من اطمینان دارم
علی الحساب یه بنر وتاج گل خوش امد گویی بابت سرمستی از فیوضات ماه مبارک رمضان در فصای معنوی کو آلالامپور یالنکاوی و..
سر در اداره و بالای اتاق رییس ومعاون نصب کنین .بقیه اش بمونه واسه بعد .
.
پاسخ + +1 0 --
معلم 1397/03/24 - 23:22
موافقم ،حداقل بعد از ابن نمیتونن شعار بدن و از حس وطن پرستی حرف بزنند و یا از اوضاع مملکت انتقاد کنند ، در این اوضاع بحرانی ارز و کشور ، به سهم خود به خروج ارز از کشور کمک کرده اند
پاسخ + 0 0 --
نماینده دبیران 1397/03/24 - 23:31
اقای پدر بزرگ‌ شما که همه را عامل بد بختی منطقه نه میدانید خودتان چه گلی به سر منطقه نه زدید کمی از خدمات و فضائل خودتان بگویید تا ما مستفیذ شویم
اقای پور سلیمان برادر اهل قلم درست است رسانه محلی برای تنویر افکار است کمی هم به مناطق دیگر بپردازید مناطق دیگر هم نیاز به تنویر افکار دارند شاید در مناطق دیگر دوستانی ندارید که تین چنین دست به تنویر افکار بزنند و اطلاعات به شما بدهند
عالم محضر خداست ور محضر خدا معصت نکنید
پاسخ + 0 0 --
پدربزرگ 1397/03/25 - 10:32
نماینده دبیران یا بهتر است بگوییم نماینده اداره
بنده همه را عرض نکردم . ولی این واحد هایی که بنده و سایر دوستان ذکر کرده اند با حجم ناکارمدی هایشان و بعضا تخلفات خود آبرویی برای منطقه باقی نگذاشتند . واقعا اگر در وجودتان جرات و اخلاق و درستی هست یک مورد از این تخلفات راتکذیب کنید تا مستندات آن را تقدیم دوستان کنیم .
حتی نمو
پاسخ + 0 0 --
تازه وارد 1397/03/25 - 10:51
من مطالب و کامنت ها را کامل مطالعه کردم . باور کنید بخش خیلی کمی از معضلات بیان شده است. هروقت برای کار اداری و ابلاغ به اداره مراجعه می کنیم برخوردهای بچه های اداره خیلی زشته .
همین پارسال مگه اون معلم نبود که از شدت ناراحتی آقای کارگزینی را زد سرش رو شکست . اداره رفاه برای پرداخت هزینه های درمانی و یک وام چقدر همکاران آموزشی را سنگ قلاب می کنند .. تو رو خدا به خودتون نگیرید و یه کمی فکر کنید .
خسته نباشید
پاسخ + 0 0 --
.### 1397/03/25 - 10:57
نماینده دبیران عزیز عرض میکنم که:
همکاران هی ا ز منکر میکنند شماهم امربه معروف کنید .واز محاسن همکاران اداری ومحسنات اداره بنویسید تا ماهم آگاه شویم .
چرا بر اشفته میشوید
اگر عالم رامحضر خدا بدانید کا نباید اینگونه دست به قلم بردارید .
چرا اینقدر عصبانی :
پاسخ + 0 0 --
نماینده دبیران 2 1397/03/25 - 09:26
عالم محضر خداست در محصر خدا دزدی نکنبم اگر دزدی کردبم و آشکار شد برآشفته نشویم
پاسخ + 0 0 --
همکار قدیمی 1397/03/25 - 10:38
دقیقا
خانم نماینده به ظاهر دبیران . لطفا. بهتر است به کم کاری های خودتون در اداره اعتراف و روش کاری خود را اصلاح کنید .
همه ما به هر حال اشتباهاتی داریم .
خدا خیرتان بدهد
عید فطر بر همه همکاران مبارک باشد .
پاسخ + 0 0 --
نماینده دبیران 1397/03/25 - 18:25
سلام عید همکاران عریز مبارک
اقای پدر بزرگ من تمامی صحبت هایی که فرمودید و تخلفات را تایید می کنم و متاسفانه این تخلفات و کم کاری ها روز به روز در دوایر دیگر اداره هم دارد زیاد می شود ومتاسفانه انتخاب های ناشایست‌ و غیر کارشناسانه در اداره است که منطقه نه را به این روز انداخته ما چند سال است که به خاطر بی کفایتی بعضی از کارشناس مسئولین در اداره و عدم اشنایی انان در پستهای خود در مدارس ضربه می خوریم و بیشتر ضرر ان هم متاسفانه دانش اموزان ما می خورند ومن هم قبول دارم که الان که مهم ترین رخداد منطقه که امتحانات دانش اموزان است چطور یک مدیر یا معاون متوسطه اداره و....دلشان می اید با خیال راحت مسافرت بروند و این نشان از بی تعهدی انان است .
ولی برادر یا خوهر من حرف من این است که با بیان کردن ریز ودرشت مسائل منطقه ان هم در یک رسانه که مشکلی حل نمی شود جز این که وقتی ما در جمعی قرار می گیریم خجالت می کشیم که بگوییم که معلم منطقه نه هستیم .
پاسخ + 0 0 --
نماینده دبیران 1397/03/25 - 18:32
ما که بیشتر از سه ماه میهمان منطقه نه نیستیم و بازنشسنه می شویم ولی صحبت من این است که بهتر نیست راه حل بهتری و قانونی برای حل مشکلات منطقه داشته باشیم .
ما میرویم و اموزش وپرورش را به شما می سپاریم و بر خلاف تصورو قضاوتی که شما دارید فقط سی سال در مدارس خدمت صادقانه کردیم انشاالله که توشه اخرت باشد .
حلال کنید خدا نگهدار
پاسخ + 0 0 --
پدربزرگ 1397/03/25 - 21:23
نماینده دبیران درود برشما
بنده هم در ماه های آخرخدمت هستم .واقعا دلم می سوزه . این منطقه دارای نیروهای توانمند و مدیران مقتدری بود .
نکاتی که در این رسانه ، دیگران و بنده طرح کردیم از سر دلسوزی بوده و متاسفنه گوش شنوایی برای آن نیست لذا در این فضا با همکاران خوبمون گپ می زنیم و نقد می کنیم و البته گاهی تندی هم چاشنی کار می شود .
خدا کنه حداقل به چند ایراد مطرح شده از سوی مدیران ارشد رسیدگی گردد .
پایدار باشید
پاسخ + 0 0 --
پدربزرگ 1397/03/25 - 21:53
نماینده دبیران ؛ درود برشما
بنده هم در ماه های آخر خدمت هستم . مجموعه نقدها و گله گذاری های دوستان از سر دلسوزی بوده . ما شاهد افول منطقه در 10 سال اخیر بوده ایم .
زمانی منطقه 9 مدیران توانمند و کارکنانی پرمایه و دوراندیش داشت . متاسفانه گوش شنوایی نیست . این رسانه فضایی را فراهم ساخت که دوستان گپ و گفتی داشته باشند و گاهی تند زبانی هم شد ولی باور کنید وخامت اوضاع با آمدن جناب محسنی نسب و عدم تحرک و درایت ایشان بیشتر و بیشتر شد .
آرزومند سلامتی دوستان. هستم
پاسخ + 0 0 --
سرباز ولایت 1397/03/25 - 11:16
امروز حضرت آقا و مقتدای انتقلاب در خطبه های نماز عید فطر بر پرهیز از سفرهای زاید و تفریحی توصیه کردند . واقعا در شرایط امروز ، خروج ارز آب به آسیاب دشمن است .لطفا به ریاست منطقه و معاونین محترمشان در خصوص سفر مالزی تذکر بفرمایید
نهی ازمنکر همینه اگر ادعای ولایت پذیری داریم .
برادران بسیج و حراست لطفا در زمینه نهی از منکر پیشقدم شوید .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/03/25 - 12:10
خدا خیرتان بدهد همکار ارجمند بنده وارد صفحه شده بودم تا همین مطلب را عنوان کنم که دیدم شما با زیبایی تمام بیان کردین
واقعا این عزیزان چه پاسخی دارند؟
خودسفر یک طرف وماه آن طرف دیگر .
حتی اگر انجام این سفر ضرورت هم داشت چرا در ماه رمضان ؟
جرادر خرداد وفصل امتحانات ؟
چرا منطقه رابی مدیر ومعاون ومدرسه راهم بدون مدیر رها کرده اند ؟
اگر مشکلی در یکی از این مدارس حادث میشد تکلیف چه بود؟وقتی نه مدیر هست نه معاون منطقه ونه ریاست آن ؟
لطفا اینها هم گوشزد شود .
پاسخ + 0 0 --
مارال 1397/03/25 - 12:51
به خدا این روسای نازنین فقط به موی سر ماها گیر میدن . واعظان کین جلوه درمحراب و منبرمی کنند
خودبه خلوت می روند آن کاردیگر می کنند.
این همه موارد ریاکاری دوستان و طرفداری از ولایت با عملکرد شان مطابقت ندارد .
واقعا این دوستان اداری که ذکرشون رفته ، بچه هاشون خارج کشورند ؟ چرا کسی جوابگو نیست ؟
پاسخ + 0 0 --
دلاور 1397/03/26 - 21:33
محسنی نسب. پز رزمندگی می دهد . ظاهران جهادسازندگی و بازسازی مناطق جنگی بوده . به هرحال منزل و زادگاه و اهل و عیال و فک و فامیلشون ساکن یک استان جنگی بوده و بدون هیچ زحمتی جهادگر تمام و کمال شدند .
به حال با این اعمالی که ازشون دیدیم ، رنگ و بویی از شهدا و جانبازان و ایثارگران ندارند .
خدا به منطقه 9 با این برادر عزیز رحم کند
پاسخ + 0 0 --
محمود 1397/03/27 - 19:12
همانطور که دوستان بارها گفتند ، این سروران فقط شعار می دهند و ذره ای به ارزشهای انقلاب اعتقادی ندارند . دربهترین شرایط محسنی نسب و دوستانش دوستان نادان انقلاب. هستند . این سروران با کم کاری و سو مدیریت آبرویی برای آموزش و پرورش نمی گذارند .
پاسخ + 0 0 --
حسینی 1397/03/28 - 06:40
همکار محترم اقا محمود :
از کدام ارزشها سخن میگویید؟ان ارزشهایی که شما میگدیید باید بگویم حداقل از بعد از جنگ ورحلت امام ره رنگ باختند وبی اثر شدند..
وگرنه اوصاع ما که اینگونه نبود .من موندم حالا ما چه چیز این انقلاب رو میخواهیم به جهان صادر کنیم ؟!مسابقه زر و زور وتزویر رو که بین مسولان راه افتاده یا بی ثباتی و عدم امنیت اقتصادی، شغلی ،مالی ارزی ،ریالی ،سلامتی وبهداشتی ،روانی و...
بیکاری فساد، دورویی ،تطاه،ر عوام فریبی، شعار گرایی ..
ریاست بون تعد وتخصص ، چپاول بیت المال، سواری بر گرده مردم و.....را؟
خدا کنه این عزیزانی که برای مبادلات علمی وفرهنگی تشریف برده بودن مالزی این دست خصیصه های انقلابی رو با خودشون نبرده باشن چرا که در غیر این صورت با توان مضاعف در خدمت به خلق به خدمت من وشما میرسن بخصوص که یکی دوتاشون زمینه مستعدی هم دارن
پاسخ + 0 0 --
فرهاد 1397/03/26 - 10:53
یک تحلیل کلی
وقتی. در سایت صدای معلم دربخش پربحث ترین ( یا پربازدیدترین ) به سه مطلب اول دقت کنید .
با روند فعلی مطلب ًً کسی پاسخ گوی مشکلات منطقه 9 رفته رفته جایگاه اول را به خود اختصاص خواهد داد . جالب است بدانید که مطالب دیگر به مشکلات کشوری پرداخته و طبیعتا خواننده بیشتری دارند .
از نظر درج نظر ( کامنت ها ) مطلب مربوط به منطقه 9 حایز رتبه دوم بوده است .
به نظر می رسد مسایل و مشکلات منطقه 9 به قدری عمیق بوده که افراد زیادی را به خود جلب نماید . از طرف دیگر صدای معلم توانسته به خوبی از عهده انعکاس نقدهای معلمان برآید .
تبریک به گردانندگان صدای معلم ..
راستی مسافران مالزی کی برمی گردند .؟
پاسخ + 0 0 --
....### 1397/03/26 - 16:33
انشاالله فردا از سفرمعنوی مالزی بر میگروند .
اگر فراره دسته گلی وطاق نصرتی من باب خوش آمد گویی و خیر مقدم وزیارت قبولی تهیه بشه ماروهم مطلع کنین سهیم باشیم
پاسخ + 0 0 --
بی بی گل 1397/03/26 - 19:12
بازگشت پیروزمندانه جناب محسنی نسب. و معاونین معزز را از سفر کوالالامپور تبریک می گوییم.
ماهاتیرمحمد پشت و پناهتان .
دوستان محترم لطفا. مسافران این سفر را به خواندن این مطالب دعوت کنید تا میزان زاویه ای که با ارزش های انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری محاسبه کنند .
خوش آمدید ، سفربعدی پاتایا و تایلند ...
پاسخ + +1 0 --
فرهنگی منطقه 9 1397/03/26 - 19:25
درود برهمکاران گرامی
این ریس روسا و مدیران اعزامی به کشور دوست و برادر مالزی که برمی گردند حالا که کاری نمونده ؛ لطفا تا شهریور مرخص بگیرید و تشریف ببرید خستگی سفر را از تن نازنینتان به در کنید .
شماها حیفید ، شماها ژن خوب دارید ، شما تاج سر همکاران منطقه اید . اصلا کار و زحمات اداره و مدارس را بندازید گردن ماها .
خداقوت ولایتمداران
پاسخ + 0 0 --
حسینی 1397/03/28 - 06:28
اولا که اینها اعزامی نبودند بلکه خود عزم به سفر رفتن
دوما اینکه شما نگران نباشید اینها وقتی هم که اداره تشریف دارن درحال استراحت هستند یا البته دسیسه وتوطءه و....
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1397/03/27 - 01:29
مسئولین ارزشی که دم از شهدا و یاد و خاطره آنها می زنید ، یه وقت شرمنده شهدا نشید تو ابن وضعیت بحرانی کشور به سهم خودتون ارز از کشور خارج کردید
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/03/27 - 10:32
عزیز برادر
....
فقط من موندم چجودی این وام حلاله وقتی من عصو صندوق راضی نیستم
چون به خود من به این راحتی ها وام نمیدن وباید چندین ماه التماس کنم و حداقل 4 یا 5 ملیونی تو حساب صندوق ودیعه داشته باشم ...
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/03/27 - 10:29
بله رییس ومعاون از سفر روحانی مالزی برگشتند انشاالله از فیوضات این سفر معنوی همه را بهره مند سازند ومنطقه مارا درحد مدارس مالزی سکان داری کنند .
فقط چند تا سوال :
تو نملزی هم معاونینی چرب زبان وچاپلوس ویا پادو وعانل مثل معاونینی که ایشان دارند وجود دارد که ایشان این دورا برای الگو برداری وترقی باوخود برده بودند؟؟
-تو نملری هم ادارات اموزش وپرورش برای گذران امور از مدیران و اولیا و...گدایی میکنند وداراییهای مدرسه ای را که سرانه نگرفته وبا چپاول اولیا سرپاست را به تاراج میبرند؟یا آنها سرانه شسته رفته وبودجه مکفی آموزشی دارند.؟
در صورت اول باید بگویم خوب کار خوبی کرده اندایشان و معاونین رفته اند تا دوره مهارت آموزی طی کنند ولی در صورت دوم میدانیم که بازنده اند چون آمورش وپرورش در ایران سالهاست که از گدایی گذرانده ودست در جیب اولیا ومعلمان دارد وبدون پول هم که هیچ یرنامه ای محقق نیست ..
فعلا همین دوراپاسخ بدهند تابعد ..
پاسخ + +2 0 --
معلم 1397/03/27 - 11:36
کاش در مالزی می دیدید که افراد بر اساس شایستگی پست می گیرند نه اینکه رشته تحصیلی معاون فناوری ادبیات فارسی باشد
کاش می دیدید در مالزی پست ها براساس شایستگی افراد و آزمون به آنها تعلق میگیرد نه براساس میزان چاپلوسی
کاش مسئولیت پذیری مسئولین آن کشور را می دیدید که اگر شرایط برعکس بود هرگز پول ملی خود را با ارز مبادله نمی کردند


شرمتان باد
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/03/27 - 13:24
خوب اگه قرار به شایستگی بود که نه وزیر ونه وکیل مجلس وبهتره بگم 90 درصد از مسولین مملکتی ما الان دربان همین جاهایی که توش مسولن هم نبودن !
من باب مثال خود رییس منطقه فقط به خاطر این رییس شدند که آقای باقری تحت فشار بودن واسه تغییر ربوشه واز طرف دیگه اقای محسنی وفرزند محترمشون دکترا تهران قبول شده بودن ودنبال جا میگشتن پس فقط یه جابجایی شطرنج وار لازم بود جهت رفع تکلیف همین وبس .
وحالا نتیجه شو میبینین ایشون نیومده وخیلی زودتر از عزتی وقیومی وربوشه رفت تو همون حاشیه هایی که نباید وحسابی نمک گیر شد.
اصلا مگه خود وزیر با صلاحیت وکفایت وزیر شده؟!
نخیر نگارنده محترم:
اینجا ایرانه واکتر مسولین ما فقط شایستگی حزبی وجناحی دارن تازه باید اونم اثبات بشه .....
پاسخ + 0 0 --
محمد 1397/03/27 - 16:27
ماهیت اصلی محسنی نسب هم برملا شد دوستان
ایشون تشنه پست و مقام بودند و ریاست منطقه تا حدودی این حس را ارضا می کند . جدا چجوری میخاد تو اداره و مدارس قدم بزنند
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/03/27 - 22:01
خیلی راحت سرشان را بالا خواهند گرفت وقدم خواهند زد
مگه نشنیدین که میگن :دوتا چیز صدا نداره :مرگ فقیر،ننگ غنی
پاسخ + +1 0 --
ز ح 1397/03/28 - 22:14
باسلام خدمت تک تک عزیزان با رصد ومطالعه آنچه در بالارفت ومشاهدات عینی در منطقه انچه حاصل میشود آه دردناک و افسوس است . فارغ از همه استدلالها وبیانات عزیزان انچه به نظر مسلم است ومسبب همه این موارد:یک فساد وبی اخلاقی اداری سیستماتیک است که این روزها کل جامعه به ان مبتلاست وصد البته که آموزش وپرورش هم جدا از بدنه جامعه نیست اگرمسوولین ما الگوی ماباشند که البته هستند خوب عملکرد نا صواب آنها چون سن بدنه نظام آموزش را میخورد .قتی سند سازی زیر میزی گرفتن وگرفتن پول از مدارس برای پروژه هایی مثل انزلی و حسابهای شخصی کارشناس مسولان و حق السهم های درصدی معاونین از وردیهای مالی منطقه از خانه معلم و..معازه و....باب شود
ومیزان کمکهای مالی مدیران به منطقه بدترین اهرم فشار منطقه باشد .خوب انوقت خوب معلوم است که
پاسخ + 0 0 --
ز ح 1397/03/28 - 22:29
باسلام خدمت تک تک عزیزان با
ادامه...
مدیر پژ وهش سرا و خانه معلم و فلان مدرسه بزرگسالان و آموزش از راه دور و... مدیران مدارس هم به خطا خواهند رفت .
در چنین شرایطی فلان مدیر دبیرستان پسرانه حق خود میداند که از کلاسهای کنکور و فوق برنامه و....اول سهم خود رابسنجد بعد اقدام اموزشی کند .یا فلان مدیر دبیرستان خانم در پایگاهی نظامی به خود حق میدهد که به مدرسه به عنوان یک هایپر مال و بیزینس شخصی نگاه کند وبا ابتیاع گل سر وکش واز بازار بزرگ .... همانها را به دانش آموزان چند برابر بفروشد وتازه با افتخار از میزان سود این کار سخن براند والبته که این سودها کاملا شخصی است وبه حساب مدرسه واریز نمیشود . وصد البته که عینا همین فشارها از وزارت به اداره کل واز آنجا به مدارس هم وجود دارد ...
واگر خوب نگاه کنین این خشتهای کج تا ثریا رسیده اند .
اگرچه ریشه های این اثمار مسموم ر مناطق و ومدارسرخنه کرده اند
ولی میوه در نهادهای بالا دستی دارند..
واین همه معضل با تعویض مدیر مرتفع نمیشود بلکه سییتم مدیریتی باید عوص شود .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی منطقه 1397/03/30 - 20:22
کجای کارید؟!... مدتهاست که دغدغه شان شده مطرح کردن خودشان و دارند با مصاحبه در رسانه هایی سر و تن میشورند که تا همین دیروز برضدشان تبلیغات میکردند. همین هایی که نظیر روابط عمومی و دیگرها تا دیروز برای برادران اصلاحات سینه چاک میکردند حالا معلوم نیست از کدام طرف دارد برایشان میرسد که در رسانه ها و روزنامه های مخالف داد میکنند و همه جا عکسهای رسانه ایشان را پخش میکنند.
پاسخ + 0 0 --
همکار 1397/03/30 - 20:27
کانونی که اسمش را گذاشته اند کانون فرهنگی و تربیتی شده محلی برای .... دانش آموزان و خانواده هایشان..... با مشارکت همکارانشان در آنجا تور پهن کرده اند.
جالب است. مسابقه و جشنواره میگذارند اما برگزیدگانشان آنهایی اند که پولشان را در جیب کانون ریختند و با وقاحت تمام دانش آموزان را به این افتادن در این تور دعوت میکنند و اسمش را هم میگذارند درامد زایی.
پاسخ + 0 0 --
ف ح 1397/04/03 - 01:19
اگر بخواهیم نگاهی منصفانه به قضیه داشته باشیم باید بگویم که فقط معاون متوسطه ومسوول روابط عمومی از وام رفاه برای سفر استفاده کرده اند وبقیه عوامل اداری با جیب خود رفته اند ،
اما زمان این سفر خودش جای سوال دارد که ریاست منطقه باید با پاسخی مناسب شفاف سازی کتتد
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/04/03 - 15:07
از بیت المال به جیب این بزرگواران یه تونل هست بلدن چیکار کنند از جیشون هزینه نکنند ،یه چندتا سند اضافی میذارند کنار
تجهیز مدارس و مسابقات و...
پاسخ + +2 0 --
ز ح 1397/04/03 - 23:21
همکار محترم جناب معلم :
نمیشود اینقدر قاطعانه نظر داد خودتان را بگذاریدجای جناب محسنی نسب که انصافا انسان مومن و مقبولی است. شماهم اگرنسامده بااین حجمه عظیم انتقاد وگاه بهتان وتهمت روبرو میشدین چه میکردین؟
پیش خود نمیگفتین که اینها گه با یک آدم تازه وارد نیامده ونشناخته چنین معامله ای میکنند وتهمت تعدی به بیت المال را میزنند از کجا معلوم که در قصتاوت معا ونین و بقیه هم بر مدار اخلاق عمل کرده باشند انوقت شک بر نا وارد بودن اتهامات به همکارانشان بر شک بر ناکفایتی آنها نمی چربید؟
از گجا معلوم که چنین نوشته هایی نتیجه معکوس ندهد ورییس رامستقیما به دامان همین افراد بی کفایت و بی اخلاق سوق ندهد؟
کاش کمی بادرایت تر عمل میکردیم ووو....
پاسخ + +2 -1 --
ز ح 1397/04/03 - 23:38
ادامه
در معرفی منطقه و معضلاتش ومعاونین بی کفایت و بی اخلاقش بادرایت تر وآهسته تر قدم بر میداشتیم .اگرچه سخن اکثر همکاران به حق است وبیشتر مطالب نوشته شده در اینجا به سادگی قابل اثبات تست مثل داستان وجاهت مسول پزوهش سرا ویا کج دستی مدیر دوم آن ویا مسایل مدارس پیش دبستانی ومدارس غیر دولتی و مافیای پدرخواندگی کارشناس مسول دوره اول متوسطه و...وهمه را رییس میتواند باسندها وعینیتهای موجود ادراک واستنباط کند.اما اینهچمه حرفها ونسبتهای سنگین به همکاران رییس را دچار سردرمی خواهد کرد وهمان اتفاقی که نباید تکرار میشود وبااحساس حلاوت خوش رقصی و خوش زباتی و خوش خدمتی اطرافیان مستقیمابه دامان همانها خواهد لغزید ..همان کاری که باربوشه شد وهمان کاری که ربوشه کرد..
کاش به راه حلهایی جدیدتر وکارآمد تر بیندیشیم .
تا خدای نکرده یه وقت به خودمان نیاییم وببینیم جناب محسنی نسب هم با طناب همین دوستان ملون ومزور به قعر چاهافتادند وسرنگوت شدند.
خدا کند تا دیر نشده رییس اقدامی عاجل کنند.
پاسخ + +2 0 --
علی 1397/04/05 - 21:33
سندسازی ابن افراد قابل بررسی و اثبات است البته اگر عزم واقعی وجود داشته باشد
تک تک کامنتها واقعیتهایی را بیان می کرد که اتفاق افتاده و درد دل مدیران و معلمان بود
اگر کامنتها را دقیق مطالعه کنید یک درخواست تکرار شده بود هوشیاری ودوری جستن آقای محسنی نسب از این افراد سیاس ، هیچ نسبت و اتهام مالی به محسنی نسب نسبت داده نشده
سایر افراد معلوم الحال ذکر شده در کامنتها سالهاست بدون کوچکتربن دغدغه ای در حال دست درازی به بیت المال اند ،بنده به شخصه بارها دیده ام چطور مدیرمدرسه مان را تحت فشار قرار داده اند چه برای کمک به برنامه هایشان چه برای سندهای جعلی همه می دانند ولی طبق روال همیشه منافع فردی برای ما معلمها اولویت داشته ودارد و متاسفانه سکوت و محافظه کاری انتخاب همیشگی ماست
همکار گرامی خورشید همیشه پشت ابر نمی ماند و معلم حق دارد از رئیس منطقه درایت و هوشیاری را طلب کند
پاسخ + +2 0 --
زهرا.ف 1397/04/06 - 12:43
همکار گرامی علی اقا :فرمایشات شما کاملا درست اما اجازه میخوهم توجه شما ،خودم وعزیزان رابه چند نکته که گویا فراموش شده جلب کنم .
1.اکثر روسای مناطق پس از انتساب نیازمند زمان هستند تا اطرافیان را بشناسند واین را که یک نیرویی نیاز به تغییر دارد یا خیر را باید خودشان استنباط کنند وگرنه با هر تغییری متهم به شتابزدگی میشوند.
2 .هیچ مدیری نمیتواند ونباید که تمام نیروهای یک اداره رادتغییر دهد در آن صورت شاید ادارات از افراد با اخلاق پر شوند ولی کاربلدی وتخصص هم شرط است.
3 تعییر در حیطه معاونتها وحراست و...به تنهایی در اختیار رییس منطقه نیست و نیازمند تاییدیه از مقامات بالا دستی و...دارد ومتاسفانه دیده شده که اکثر پستها در ادارات نسبی واگذار شده و سفارشی هستند پس تغییرشان یعنی درافتادن با جناح قدرت وسیاست!!
پاسخ + +2 0 --
زهرا.ف 1397/04/06 - 12:44
ادامه
با این توااصیف به نطر میرسد تغییر باید از سطوح میانی اداره شروع شود که خوب البته کار اسانی نیست چون با مخالفت معاونین همراه خواهد بود . وایستادن برابر معاونین خیلی راحت نیست ومحیطی سراسر استرس واشوب ایجاد خواهد کرد.
بنابر این ما نباید انتطار معجزه از رییس داشته باشیم بنا بر ننقل قولها ایشان انسان متقی خدادترس وشریفی هستند . اما انتظار داریم در حد بضاعت وتوان خود قدمی بردارند . ودر انجا که اختیارات دارند جلوی فساد و بد اخلاقی را بگیرند واین البته همانطور که عرض کردم نیازمند زمان است .امیدوارم اقدام کنند وخداوند یاریشان کند
پاسخ + 0 0 --
بابایی 1397/04/08 - 09:17
مرد پیر منطقه 9 با تغییرات ظاهری قصد آرام کردن نارضایتی مدیران مدارس و معلمان ، به ویژه معلمان گله مند دوره اول متوسطه و ابتدایی را دارد.
تعویض سرلک رفاه و چند نفر دیگه مشکلی راحل نمی کند.
جناب محسنی نسب دست بجنبون باباجون
پاسخ + 0 0 --
یک آموزگار 1397/04/08 - 11:44
دقیق فرمودید همکارمحترم
ازبعدازعید به این طرف اوضاع خراب منطقه نقل مدارس و معلمان شده است .
اجبار مقاطع تحصیلی بااهرم ساماندهی هیچ روحیه و امیدی برای تدریس باقی نمی گذارد.
الزام به مدرسه ای که دوست نداریم و برخوردهای اداری با معلمان روحیه ای برای کارکردن نمیزاره
لطفا به فکر باشید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/04/20 - 22:57
آقای محسنی نسب عزیز- من شناختی نسبت به شما ندارم ولی به خدا قسم منطقه ما خیلی بی در و پیکر شده و بی عدالتی های زیادی رو انجام میده. نمی دونم از کارهای سرلک - خانم غیور- غنی پور خبر دارید یا نه؟
پاسخ + 0 -1 --
ناشناس 1397/06/20 - 15:09
آقای محسنی نسب محترم لطفا بخوانید؛
_رئیس جدید رفاه اصلا به رفاه و صندوقش و ...علاقه ندارد مسئول قبلی باید قبل از انتصاب ایشان به ایشان و چند نفر دیگر آموزش می داد و از میان آنها بهترینها را بر می گزید مسئله رفاه شوخی بردار نیست.
_ مدیران مدارس شرعا کمکهای فی سبیل الله اولیاء محترم را می بایست در همان مدرسه خرج کنند ؛ مگر به اولیاء عزیز گفته شود که کمکهای مردمی در تمامی مدارس منطقه یا استان یا در کل در سطح ایران خرج خواهد شد.
_خدا را شکر میکنم که خداوند مرا از شراکت در احجاف به حق الناس مصون داشت .
(خداوند نور خود را به تمامی کامل میکند هر چنر مشرکان را خوش نیاید)
موفق باشید بردار
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/06/22 - 21:36
تازگیها در مدارس فرد یا افرادی با همکاری کارشناسان اداره زیر اب مدیران بیچاره را میزنند به این امید که گروهی به مدرسه ای وارد شده و به مقاصد خودشان برسند اقای محسنی حواستان را جمع کنید
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/06/30 - 06:33
سلام کاملا درست می فر مایید جدیدا یکی از مدیران را انقدر اذیت کردند که بیچاره رفت و دست نشانده خودشان را در ان مدرسه مدیر کردند اقای رئیس حواستان را جمع کنید
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1397/06/23 - 15:07
سلام
فرهنگی عزیز همیشه با سلام سخن آغاز کنید .
البته ببخشید گستاخی می کنم ؛ نشانه آغاز کلام یک مومن ؛ سلام است.
بر بنده اثبات شده تا کسی ایمانش را به در دستان مقطعش قرار ندهد مدیر نخواهد شد.
طبیعی است کسی که ایمانش در دست خودش نیست هر کاری از او بر می آید ؛ حالا چه بیچاره کردن بک معلم باهوش که بایستی یک جوری از دستش خلاص شود و چه حذف کردن رقیبش.
بنده شاهد بودم مدیری جهار ماه برای حذف معلمی فقط بخاطر تحدید اولیاء پر نفوذ و برای حذف مدیریتش نقشه ریخت تا او را از چشم مقطع و حتی بارزسان اداره کل بیاندازد و هر وقت تیرش به سنگ می خورد در جلسه خصوصی به آن معلم مومن می گفت مگر نگفتم سه روز در هفته بیا من میگم و حرف من ملاکه نه منطقه.

افسوس که بالاخره به نقشه ای حساب شده موفق شد و معلم را از مدرسه بیرون کرد حتی معاونش را خام کرد و کارایی
یک معلمدتوانمند دا عقیم نموده و اخراج کرد.
خداوند جزای منافقان را خواهد داد.
ان شاءالله
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/06/26 - 20:43
سلام فرهنگی عزیز
متاسفانه فرهنگ زیر اب زنی در منطقه۹ بسیار رواج پیداکرده همانطور که فرمودیدافرادی از داخل مدارس با کارشناسان و کارشناس مسئولان اداره نقشه های شومی میریزند و باعث زیر اب زدن مدیران بیچاره می شوند .اقای محسنی نسب و اقای حراست حواستان را جمع کنید و جلوی این افراد بی خدا و پلید را بگیرید .
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/06/26 - 20:47
سلام اقای محسنی نسب بزر گوار شما را به مقدستان قسم می دهیم که به داد متوسطه ۲ برسید و تغییراتی در انجا بدهید منطقه چند سالی است که به دلیل بی کفایتی و تصمیم گیریهای غلط کارشناس مسئول مربوطه و معاونت ان اسیب های جدی خورده است
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1397/06/24 - 05:20
بسمه تعالی
آقای محسنی نسب سلام بر شما .
لطفا برای رضای خدا و به منظور تغییرات مثبت منطقه 9 ؛در خصوص ابقای کارشناسان و معاونان مقاطع اسبق تجدید تظر بفرمایید . همیشه تغییرات باعث پیشرفت و عدم آن باعث رکود و راکد بود جریان حیات یک سیستم میشود.
ابقای کارشناسان مسئول و معاونان بر آنان مشتبه پادشاهی میشود و خواست خود را بر خواست خدا و صلاح بنده اش مفدم می دارند و امان زیر دستان را بریده اند.
خدا خیرتان دهد
پاسخ + 0 -1 --
معلم 1397/06/26 - 18:47
خدایا مقطع ابتدایی را محو در متوسطه کن تا معلمان کمی دور از نفوذ مسئولان ابتدایی نفس راحتی بکشند.
کشتند ما را مسئولین کنونی ابتدایی .
امام زمان ( عج ) بدادمان برس
پاسخ + +1 0 --
فرهنگی 1397/06/26 - 21:01
سلام‌ اقای محسنی نسب بزر گوار شما مدیر توانمند و متعهد و خالصی هستید اگر می خواهید این خلوص و تعهد در شما باقی بماند و مثل الان چهره خوبی در میان فرهنگیان منطقه۹ داشته باشید لطفا در تعویض بعضی از کارشناسان اداره و کارشناس مسئولین و برخی معاونت ها تعجیل کنید به خصوص در مقطع متوسطه۲ اگر می خواهید حرفها و حدیثها از دبیرستانهای متوسطه ۲ پایان یابد این خانم را برداارید چون این خانم خودش امنشا تمام حرفها و فتنه ها ور دبیرستانها است
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/06/26 - 21:24
هر گاه بدن انسان با عامل بیماری زا یا دشمن متخاصم مواجه میشود ؛ تب و درد در محل ورود یا تمام وجود انسان را در بر می گیرد .
درد و تب و تاب ما فرهیان نشان از وجود عامل بیماری زا یا دشمن متخاصم در بدنه ی سیستم مدیریتی است.شواهد نشان میدهد مدیریت اسبق متاثر از عوامل نامناسب انتصابات را انجام داده است و باید مدیریت جدید یک خانه تکانی اساسی بنماید ؛ مگر نه حیات بدنه آموزش و پرورش منطقه 9 به خطر خواهد افتاد و گناهش گردن آنانی است که می دانند علل را ولی همچنان خود را به ندانستن میزنند .
شجاعت وتقوا اولین رکنهای مدیریت است.
آری گاهی برای خدا باید جهاد کرد و جهاد با خاموشی و بی تفاوتی همخوانی ندارد.
پاسخ + 0 0 --
علی 1397/06/27 - 05:48
سلام همکار فرهنگی درست می فرمایند از زمانی که این خانم کارشناس مسئول متوسطه دو شده اند متوسطه به هم ریحته است ما بیست سال است در منطقه ۹ متوسطه دو کار می کنیم همیشه شهریور ماه در سنوات قبل بدون ازار واذیت ساماندهی می شدیم و اینقدر ما معلمان و بیچاره مدیران اذیت نمی شدیم ولی به خاطر انتحابهای غلط این خانم و چینش اشتباه معلمان در مدارس متاسفانه هر سال مدارس مجبورند ساماندهی جدید انجام دهند
خانم‌ اگر کار بلد نیستید خوب کنار بروید متوسطه نیاز به افرادی مانند اقای نعمتی را دارد که قدیم چقدر بی سرو صدا نیروها را ساماندهی می کردند

ا
پاسخ + +2 0 --
فرهنگی 1397/06/26 - 21:57
بسمه تعالی
هر گاه بدن انسان با عامل بیماری زا یا دشمن متخاصم مواجه میشود ؛ تب و درد در محل ورود یا تمام وجود انسان را در بر می گیرد .
درد و تب و تاب ما فرهنگیان نشان از وجود عامل بیماری زا یا دشمن متخاصم در بدنه ی سیستم مدیریتی است.شواهد نشان میدهد مدیریت اسبق متاثر از عوامل نامناسب انتصابات را انجام داده است و باید مدیریت جدید یک خانه تکانی اساسی بنماید ؛ مگر نه حیات بدنه آموزش و پرورش منطقه 9 به خطر خواهد افتاد و گناهش گردن آنانی است که می دانند علل را ولی همچنان خود را به ندانستن میزنند .
شجاعت وتقوا اولین رکنهای مدیریت است.
آری گاهی برای خدا باید جهاد کرد و جهاد با خاموشی و بی تفاوتی همخوانی ندارد.
یا الله
پاسخ + 0 0 --
ز.ف 1397/06/27 - 14:16
سلام
کاملا درست می فرمایید در ابتدایی نیز کارشناس مسئول آقا کاراترست . روال کار در همه مناطق چنین است نمی دانم چرا منطقه 9 متفاوت است.
پاسخ + +1 0 --
بازنشسته 1397/06/27 - 20:04
سلام درست می فرمایید به این خانم کارشناس مسئول متوسطه ۲ گه مراجعه می کنیم انقدر در ارتباط با دیگران با حب وبغص حرف میزنند و از خودشان تعریف می کنند گه موضوع اصلی از یاد می رود فکر کنم ایشان از خستگی و عدم توانایی در کار باید روان درمانی کند ما که بازنشسنه شدیم خدا به داد شما برسد
پاسخ + 0 0 --
علی 1397/06/28 - 18:33
سلام اقای پور سلیمان مثل اینکه درد دل منطقه ۹ تمومی نداره پیشنهاد می کنم دوباره این خبر را سر تیتر خبرهای جدید قرار دهید چون بااینکه حدود چهارماه است که از تاریخ این خبر گذشته ولی هنوز نقل و قولها ادامه دارد خواهشا دوباره این خبر را به روز در سایت بگذارید
پاسخ + 0 0 --
معلم 1398/02/19 - 20:29
سلام
شنیدیم آقای محسنی نسب برای معلم هیچ ارزش و احترامی قائل نیستن .آیا یکبار هم شده که پای صحبت معلمان بنشینن و از مشکلات آموزشی که در مدرسه دارند .زمانی آقای عزتی مدیر منطقه بودن با معلمان نشست داشتن و از مشکلاتشون پرس و جو میکردن از نظرات و پیشنهاداتشون می پرسیدن همیشه هم در اتاقشون به روی همه باز بود و استقبال میکردن از همکاران و شدید پی گیر کارا بودن ولی بعد ایشون هر دفعه خواستیم یه نوبت بگیریم برای صحبت با مدیر منطقه منشی ایشون میپرسن اول باید به من بگید کارتون چیه تا بهتون نوبت بدم شاید یکی کار خصوصی داشته باشه که دوست نداره کسی بدونه این آقای نوری کارشون اصلا درست
نیست .من اگه قراره کارمو به تو بگم دیگه چه نیازی بود نوبت بگیرم آخه مگه چکاره ای که با آدم اینگونه رفتار میکنی؟والا نوبت گرفتن برای رهبر و رییس جمهور خیلی راحتتره تا مدیر منطقه 9.لطفا رسیدگی و در کاراتون تجدید نظر کنید .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/15 - 14:49
فقط میتونم بگم که خدا لعنتون کنه با این اموزوش پروشی که امروز ۱۶ مهر هنوز مدرسه مهراباد علامه مجلسی مدیر خانم صمایی نتونسته برای مدرسه اش یه معلم اول بگیره
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته 1398/07/30 - 05:12
فعلا که منطقه ۹ تو متوسطه ۲ آخر جدول تو تهرانه ابتدایی هم که وضع خوبی نداره
اقای محسنی لطفا به داد متوسطه ۲ منطقه برسید من که فرزندم را بردم منطقه ۱۸ ولی خواهشا تغییری در معاونت و کارشناس مسئول منطقه ۹ بدهید چند سالی است که به خاطر بی کفایتی مقطع منطقه ۹ اسیب می بیند

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما در مورد مدارس سمپاد ( تیزهوشان) به کدام گزینه نزدیک تر است؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور