صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" صدای معلم با ابراز تاسف از این اتفاق و عذر خواهی از همکاران شریف دانشگاه فرهنگیان که در این یادداشت از آنها اسمی برده شده مخصوصا جناب علی محمدی مدیر دفتر ریاستی دانشگاه فرهنگیان اعلام می دارد که تعابیر و توصیفات این یادداشت به هیچ وجه مورد تایید صدای معلم نیست و با مشی رسانه ای این رسانه در تعارض است و انتشار آن را صرفا یک اشتباه تاسف بار می دانیم "

توضیحات مدیر صدای معلم در مورد مطلبی در ارتباط با دانشگاه فرهنگیان

گروه گزارش/

توضیحات مدیر صدای معلم در مورد مطلبی در  ارتباط با دانشگاه فرهنگیان و علی محمدی رئیس دفتر دانشگاه

هفته گذشته یادداشتی از یکی از مخاطبان صدای معلم به دست ما رسید که با عنوان "در دانشگاه فرهنگیان حسین خنیفر چه می گذرد" در سایت صدای معلم منتشر شد.

"صدای معلم" در بارگذاری این مطلب دقت لازم را نکرده بود و در یادداشت مرز بین انتقاد از "عملکرد و رفتار مدیران" و "حمله به شخصیت افراد" خلط  و از تعابیر نامناسبی در توصیف شخصیت چند تن از همکاران حوزه مدیریتی دانشگاه فرهنگیان استفاده شده بود که ممکن است توهین آمیز تلقی شود.

همچنین مواردی در باره اشخاص بر اساس "حدس و گمان"  نوشته شده بود که سند و مدرک ضمیمه نداشت.

صدای معلم با ابراز تاسف از این اتفاق و عذر خواهی از همکاران شریف دانشگاه فرهنگیان که در این یادداشت از آنها اسمی برده شده مخصوصا جناب علی محمدی مدیر دفتر ریاستی دانشگاه فرهنگیان اعلام می دارد که تعابیر و توصیفات این یادداشت به هیچ وجه مورد تایید صدای معلم نیست و با مشی رسانه ای این رسانه در تعارض است و انتشار آن را صرفا یک اشتباه تاسف بار می دانیم . 

امیدوارم بتوانیم در ایجاد و گسترش فضای انتقادی توام با صراحت و در عین حال مستند و متناسب با شان جامعه فرهنگیان کشور به همدیگر کمک کنیم.

سعی ما این است که مطالب ارسالی همکاران بدون سانسور منتشر شود و  مسئولان هم در این سایت بدون تبعیض و با شفافیت به انتقادهای همکاران پاسخ دهندو دیالوگ سازنده شکل بگیرد.

در کار رسانه ای که سرعت یکی از مهم ترین فاکتورهای آن است امکان بروز خطا وجود دارد.

صدای معلم شجاعانه خطای خود را می پذیرد.

صدای معلم یادداشت مورد اشاره را از آرشیو خود و دسترسی خوانندگان حذف می کند.

علی پورسلیمان 

مدیر مسئول سایت صدای معلم

دوشنبه, 07 خرداد 1397 ساعت 14:09 خوانده شده: 415 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +5 0 --
د.ح.ا 1397/03/08 - 23:39
جناب آقای علی پورسلیمان
مدیر مسئول سایت صدای معلم
با سلام و احترام
ضمن تشکر و تقدیر برای تصحیح اشتباه و عذرخواهی رسمی از اسامی عزیزانی که در دانشگاه فرهنگیان مشغول بخدمت هستند.
دکتر حسین خنیفر انسانی وارسته مسلمان و در حوزه مدیریت و تعلیم و تربیت صاحب نظر است. حال که ایشان بعنوان اولین رییس دانشگاه فرهنگیان منصوب شده اند اجازه دهیم برنامه هایش را عملیاتی کنند. ایشان را وارد حواشی نکنید. دانشگاه فرهنگیان باید رشد کند. باید ظرفیتش بالا برود دانشجو بگیرد استاد استخدام کندشاید معلمانی از نسل من و شما که فارغ التحصیل تربیت معلم هستیم تربیت کند. دکتر خنیفر انسانی توانمند است می تواند با مجلس تعامل نماید و مشکلات را حل کنند. به ایشان کمک کنیم. همه کمک کنیم.
برادران زحمتکش رسانه وزین صدای معلم کمی آرامتر بر ایشان بتازید. ماه ماه خداست. ماه مغفرت است ماه رحمت است. برای موفقیت افرادی که می خواهند تغییر ایجاد کنند دعا کنیم. ایران ایران همه است. جناحی عمل نکنیم. روز قیامت هیچ جناحی در امان نیست.
لا الاه الا الله محمد رسول الله علی ولی الله.
التماس دعا
پاسخ + 0 0 --
رهگذر 1397/03/16 - 10:49
از ادم ها بت نسازیم نوع انتصابات این اقا نشان می دهد که مرد این میدان نیست و خود شیفتگی تیم قبلی همچنان در این تیم هم دیده می شود این اقا یک عضو غیر هیت علمی مامور را سرپرست مدیریت استانی اذربایجان شرقی نموده است یعنی بی توجهی کامل به اعضا هییت علمی موظفی
نوع نگاه ایشان به مسائل علمی نیست

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور