صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

صدای معلم گزارش می دهد ؛ برای نخستین بار روز خبرنگار در آموزش و پرورش ارج گذاری شد

اردوگاه منظریه ؛ شبی به یاد ماندنی برای خبرنگاران آموزش و پرورش + گزارش تصویری

گروه گزارش/

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

سه شنبه به ابتکار مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ؛ خبرنگاران حوزه آموزش و پرورش در رسانه های کشور یک  دورهمی داشتند .

برای نخستین بار بود که وزارت آموزش و پرورش از خبرنگاران و خانواده های آنان برای حضور در این نشست صمیمی دعوت به عمل آورده بود .

خبرنگاران در ابتدای ورود با خوش آمد گویی دوستان روابط عمومی به محلی که در آن بنری تعبیه شده بود هدایت می شدند و در آن جا اسامی مدعوین و رسانه های آنان درج شده بود و در آن نظر خود را می نوشتند .

آقای محمدی که نزدیک به دو دهه در روزنامه همشهری و در حوزه آموزش و پرورش کار کرده است به صدای معلم می گوید :

" این نخستین بار است که آموزش و پرورش برای خبرنگاران مراسم جشن می گذارد . "

محمدی به تجریبات و خاطرات قبلی خود اشاره کرده و می گوید :

" فکر می کنم یک بار در زمان وزارت آقای فرشیدی و یا علی احمدی بود که خبرنگاران را به " باشگاه فرهنگیان " دعوت کرده بودند .

حدود  200 تا 250 نفر آمده بودند اما من خیلی از آن ها را نمی شناختم ! "

خانم طباطبایی که اکنون مسئولیت حوزه آموزش و پرورش در این روزنامه را   برعهده دارد به بطحایی می گوید که در مدت 10 سالی که در این حوزه کار می کند چنین مراسمی و بزرگداشتی را مشاهده نکرده است .

او از وزیر و روابط عمومی به خاطر ارج گذاری به جایگاه خبرنگاری تشکر می کند .

در زمان وزارت دانش آشتیانی هم برای خبرنگاران یک لوح تقدیر صادر شد اما نه مراسمی بود و نه دورهمی .

به خبرنگاران تلفن می زدند که لوح تقدیر آماده است و برای گرفتن مراجعه کنند و یا آدرسی دهند تا با پست برای آن ها ارسال شود .

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

"بهانه ای است برای این عذرخواهی کنیم از کوتاهی ها ؛ عذرخواهی کنیم از کم توجهی هایمان و به این حسن سلیقه همکارانمان در این جلسه که با خانواده همکاران را دعوت کردند تبریک بگویم "  « مرتضی نظری » رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ضمن تبریک این روز در ابتدای این مراسم می گوید :

" افتخار میزیانی خانواده های محترم خبرنگاران حوزه آموزش و پرورش را داریم .

در حوزه اطلاع رسانی یک مساله ای که دغدغه خبرنگاران عزیز بوده کندی در " پاسخ گویی " و " کندی در تسهیل ارتباط " بوده است .

در این یک سال خیلی روی این مساله توان گذاشتیم .

سعی کردیم به روابط عمومی کمی سرعت دهیم . البته هنوز با " مطلوب " فاصله داریم و از آن جا که روابط عمومی ادامه مردم در سازمان است و آقای وزیر چند بار در جلسه شورای معاونین تاکید کردند که خبرنگاران از لحظه ای که اراده می کنند و سوژه ای به ذهن شان می رسد تا لحظه ای که می خواهند خبر و مصاحبه را بگیرند این زمان باید کوتاه باشد .

بخش هایی از روابط عمومی های ستادی را تغییر دادیم . تیم جوان تر شده است .

اما باز هم اعتراف می کنم با مطلوب فاصله داریم .

با حراست صحبت هایی داشتیم که درهای وزارتخانه راحت تر به روی خبرنگاران باز شود .

نکته دیگری که در این یک سال روی آن تمرکز کردیم اعطای فرصت های برابر خبری برای همه رسانه ها بود .

به شدت روی برگزاری نشست های خبری " غیرگزینشی " پافشاری کردیم . سعی کردیم که هیچ رانت خبری برای هیچ فردی نباشد .

نشست های خبری آقای وزیر و سایر مسئولان باید اطلاع رسانی عمومی شود البته منظورم نشست های اختصاصی نیست .

ما تمرکز خیلی ویژه ای در استان ها داشتیم و خواهش من این است که این ظرفیت ها را اگر شعبه ای در استان ها دارید ببینید .

10 مدیر روابط عمومی که در استان ها کند عمل می کردند و با شاخص های ما فاصله داشتند تغییراتی ایجاد شد . البته در این جا به جایی ها سعی کردیم شان انسانی رعایت شود .

البته خیلی از بخش های ما نتوانسته اند خود را با خواسته های خبرنگاران وفق دهند .

سال بسیار سختی داشتیم و حساسیت ها در برخی جاها خیلی زیاد بود البته این روز را باید به همه همکاران روابط عمومی هم تبریک بگویم .

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

« سیدمحمد بطحایی » در ادامه ضمن تبریک روز خبرنگار گفت :

" لازم است تشکر داشته باشم از زحمات  همه دوستانی که در حوزه رسانه ، خبر و خبرنگاری تلاش می کنند .

بهانه ای است برای این عذرخواهی کنیم از کوتاهی ها ؛ عذرخواهی کنیم از کم توجهی هایمان و به این حسن سلیقه همکارانمان در این جلسه که با خانواده همکاران را دعوت کردند تبریک بگویم چون همواره ما از زحمات کسانی که در معرض زحمت هستند تشکر می کنیم در حالی که زحماتی که اطرافیان آن فرد دارند تحمل می کنند گاهی وقت ها به مراتب بیش از زحمات آن فرد است .

یقین دارم خبرنگاران جزء آن دسته از مشاغل سختی هستند که خانواده های آن ها بیش از خودشان اذیت می شوند و یا در معرض اذیت شدن هستند .

معمولا اوقات منظمی را ندارند و گاه و بیگاه در هر وقت از شبانه روز که ممکن است به ماموریتی اعزام بشوند لذا خانواده شان بیش از خودشان اذیت می شوند .

برگزاری این جلسه بهانه ای است برای سپاسگزاری از خانواده خبرنگاران محترم که با حوصله و صبوری اذیت ها را تحمل می کنید .

صمیمانه سپاسگزاری می کنم از همه کسانی که در حوزه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش در بخش های مختلف مانند خبرگزاری ها ، رسانه ملی ، سایت های خبری تلاش می کنند و عیب ها و کاستی ها را ببینند و منعکس کنند و تلاش می کنند برای این که راهکارهای مناسب را برای رفع آن کاستی ها نشان بدهند و آن مشکلات برطرف شوند .

کار خبرنگاری حساسیت های خودش را دارد .

البته من کم آشناترین افراد  در این جمع در حوزه " رسانه و خبرنگاری " هستم و البته این را درک می کنم که کوچک ترین بی احتیاطی یک خبرنگار ، انعکاس یک خبر نامناسب ، انتشار یک عکس نامناسب می تواند یک شهر را به هم بریزد و در برابرش یک خبر مناسب ، یک عکس مناسب می تواند یک آرامش و طمانینه ای را به جامعه بدهد و امیدی را در جامعه ایجاد کند .

این ها همه نشانه های حساسیت کار بک خبرنگار است .

من از منظر یک مسوول باید این را عرض کنم چون ممکن است خانواده های شما با این جنبه از کار آشنا نباشند .

بارها و بارها ببخشید این لفظ عامیانه را به کار می برم ... دلم برای خبرنگاران می سوزد که گاهی وقت ها مسئولین  برای خستگی خودشان و فشارهای عصبی خودشان دیواری کوتاه تر از خبرنگاران پیدا نمی کنند و سر خبرنگاران می شکانند .

بارها و بارها من شاهد بوده ام که در جمع مدیران خبرنگاری که جلو می آید برای گرفتن یک خبر گفته می شود که بس است ، چقدر سوال می کنید ،قبلا پرسیدید ... و خلاصه آن خبرنگار با استرس فراوان باید آن شرایط سخت را تحمل کند و کارش را انجام دهد و از این جهت خبرنگاران و کسانی که در حوزه خبرنگاری فعالیت می کنند مظلوم هستند .

اگر خبری را منتقل کنند روابط عمومی ها می گویند چرا این خبر را منعکس کردید و این باعث شد هزینه سنگینی برای وزارت آموزش و پرورش درست شود . اگر هم منعکس نکنند پس این رسانه ها چه کاره هستند و چرا این اخبار منعکس نمی شوند .

و خبرنگاران بین زمین و هوا باید انتخاب سختی را انجام دهند و سختی کار خبرنگاران شرایط خاص و منحصر به فردی را برای آن ها ایجاد می کند .

کم کم به فرصتی نزدیک می شویم که در این یک سال خیلی زود گذشت و دولت دوازدهم دارد بک یک سالگی ایام خودش می رسد و من و همکارانم بنا داریم ظرف یکی دو هفته آینده در یک جلسه برگردیم و پشت سر خودمان را نگاه کنیم و این یک سالی را پشت سر گذاشتیم نقدی بر خودمان داشته باشیم .

ببینیم کجاها موفق بوده ایم ، کجاها ضعف داشتیم ، کجاها خوب عمل کردیم و کجاها می توانستیم بهتر عمل کنیم و نکردیم .

کجاها تضادها و درگیری های درون خودمان باعث کم توفیقی بوده است و کجاها پیش بینی هایی که صورت گرفته است باعث سرعت بخشیدن به کار شده است .

من از همین جا دعوت می کنم از همه خبرنگاران محترم حاضر در جلسه با تمهیدی که روابط عمومی خواهد اندیشید شما به عنوان بازوان فکری در این نقد خیلی می توانید به ما کمک کنید .

شما چیزهایی را می بینید که گاهی وقت ها ما نمی بینیم و یا نمی خواهیم ببنیم .

یعنی از منظر شما عیب ها و کاستی هایی دیده می شود که گاهی وقت ها ما از دیدن شان پرهیز می کنیم . روی مان را بر می گردانیم و نمی خواهیم آن کاستی ها را ببینیم و از این منظر شما کمک کار بسیار خوب و موثری می توانید برای ما باشید .

نمی خواهم در این فضا سخنرانی کنم و شما را خسته کنم اما به عنوان یک معلم و عضوی از خانواده یک میلیون و هفتصد هزار نفری آموزش و پرورشی ها از تک تک شما شاغل در حوزه رسانه ، خبرنگاران محترم و آن هایی  که در تولید خبر در حوزه آموزش و پرورش تلاش کردید و تلاش می کنید صمیمانه سپاسگزاری کنم و اگر خدای ناکرده کوتاهی هایی بوده و هست و خدای ناکرده بد اخلاقی هایی از سوی بنده و همکارانم در برخی از اوقات به شما روا داشته شده است پوزش بخواهم و امیدوار باشم  شما همچنان یا صلابت و قدرت و انرژی همراه آموزش و پرورش باشید و بتوانیم آموزش و پرورش کشورمان را به سمت نقطه مطلوب نزدیک کنیم . "

در این نشست گروه موسیقی که جمعیت آن را جوانان تشکیل می دادند برای خبرنگاران ترانه های محلی اقوام را اجرا کردند .

در بخش اهدای لوح تقدیر ابتدا از سازندگان مستند " غوغای بی هیاهو " تقدیر به عمل می آمد و سپس هر یک از خبرنگاران را قرائت اسامی و رسانه هایشان لوح تقدیر خود را از وزیر آموزش و پرورش دریافت کردند .

در این " ضیافت خبرنگاری " فرزندان آنان نیز در این شادی سهیم شدند و با قرار گرفتن در جایگاه هدایای خود را از  "کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان " دریافت کردند .

برخی مسئولان وزارت آموزش و پرورش مانند فاطمه مهاجرانی ، مجتبی زینی وند ، مجید قدمی ، عبدالرسول عمادی ، مهدی نوید ادهم ، علیرضا کمرئی ، مسعود شکوهی و مسعود ثقفی حضور داشتند و تعدادی از آن ها مانند خانم مهاجرانی و آقای زینی وند به تک تک میزها  سر زده و به میان خبرنگاران و خانواده های آنان آمده و در شادی آنان سهیم شدند .

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

گزارش صدای معلم از روز خبرنگار در اردوگاه شهید باهنر

پایان گزارش /

چهارشنبه, 17 مرداد 1397 ساعت 12:29 خوانده شده: 442 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +4 -1 --
Ebrahim Nikbakhsk 1397/05/17 - 13:24
سلام جناب پور سلیمان
سپاسگزاریم که خبر رسانی کردید .انشالله همه مسولین با خبر نگاران رابطه خوبی داشته باسند و خبرنگاران را یار و چراغ خود بدانند زیرا اگر خبرنگار بتواند خوبیها و بدیهای یک مجموعه را برخ بگشد قطعا آن مجموعه پیشرفت می کند
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/05/17 - 13:29
سلام

آقای نیک بخش

خواهش می کنم .

امید که معلمان هم بیش از پیش به اهمیت رسانه و جایگاه آن افکار عمومی واقف شده و بتوانند جایگاه خود را در جامعه اثبات و توسعه بخشند .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/05/17 - 13:56
انشاا...خبر استیضاح و عزل ایشان!!
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/05/18 - 00:43
بطحایی همه این وزارتخانه را نابود کرده و الان فقط مانده چند خبرنگار مستقل ،که آنها را هم نمک گیر و وابسته کند ؟!
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/05/18 - 01:18
خبرنگاران تعیین کننده‌ترین عناصر نقد و انتقاد و مبارزه با فساد هستند، به جای وابسته کردن آنها با کادو و هدیه، اجازه بدهیم خبرنگار بمانند.
پاسخ + +7 0 --
کرامت رنجبر دستنایی 1397/05/17 - 13:26
جناب پورسلیمان عزیز
اینجانب مجدداً روز خبرنگار را خدمت شما تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدوارم در این را همیشه مستقل و پایدار باشید انشاءالله
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/05/17 - 13:33
سلام
جناب رنجبر

همکار محترم

سپاسگزارم .


من هم این روز را به شما و همه اصحاب رسانه تبریک می گویم .

این که صدای معلم به عنوان یک رسانه معلمی با حمایت معلمان و دوستانی چون شما توانسته است به جایگاهی دست یابد موجب افتخار است و البته این راه را همچون گذشته با صلابت ، عقلانیت و مشی مستقل ادامه خواهیم داد .


پایدار باشید .
پاسخ + +5 0 --
امامی 1397/05/17 - 13:31
روزتان مبارک
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/05/17 - 13:34
سلام

خانم امامی

سپاسگزارم .

و قدردانی از زحمات و تلاش های شما .


پایدار باشید .
پاسخ + +6 0 --
بایبوردی 1397/05/17 - 13:47
سلام

خبرنگاران مجموعه گمنامی هستند که خوشی ها و تلخی های زندگی اجتماعی را با مردم و ملت خود تقسیم می کنند. روح شهدای خبرنگار شاد.

جناب آقای پورسلیمان روزتان مبارک و خسته نباشید.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/05/17 - 14:02
سلام

آقای بایبوردی


همکار محترم

سپاسگزارم .


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/05/17 - 14:06
خانم امامی

از نظر شما سپاسگزارم .


اوقات خوبی بود . جای شما و همسرتان خالی .


جهت یادآوری :

در همین دولت روحانی و در زمان وزارت فانی صدای معلم را به نشست رسانه ای راه ندادند !

در زمان وزارت دانش آشتیانی نیز بنده را از مجلس دانش آموزی اخراج و بدترین توهین را روا داشتند ...


دولت های قبلی هم که نیازی به تعریف ندارند !

مهم این است که راه مطالبات معلمان و احیای جایگاه آموزش از " رسانه " می گذرد .


به امید ارتقای " سواد رسانه ای " معلمان کشور .


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/05/17 - 14:17
سلام

اتفاقا شادی و نشاط شما و همسرتان را
که دیدم یاد خاطرات تلخ گذشته افتادم و
برای همین به خنده هایتان که نشانی از
رضایت و همدلی صمیمانه است اشاره
کردم. درک زحمت زحمتکش یعنی عبادت.
همیشه سربلند و شادمان باشید.
پاسخ + +6 -1 --
امامی 1397/05/17 - 13:54
سلام جناب آقای نظری ،

خندۀ رضایت خـــبرنگاران و خانواده آنان ، خصوصا
جناب آقای پورسلیمان ، باعث خشنـــودی ما نیز
معلــمان گردید. از این که شایستگی درک تلاش زحمتکشان عرصه اطلاعات و خبرو آگاهی جامعه فرهنگیان را داشته اید سپاس.
به امید دسترسی به آموزش و پرورش ایده آل و
درخور ایرانی و تزاید خنده های رضایت فرهنگیان.
اگر ملاحظه فرمائید برداشتن قــدم های مثبت و
اثرگذار مورد تمجید و تأیید معلمان است ، به امید
تداوم حرکت های فرهنگی پربار. سپاس
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/05/17 - 14:20
با پوزش اصلاح می نمایم :

باعث خشنودی ما معلمان نیز گردید.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/05/18 - 00:35
وقتی نمی توانند معلمان را راضی کنند باید خبرنگار را راضی کرد تا خبر نارضایتی معلمان انعکاس نیابد
پاسخ + +7 -1 --
محسن دیناروند 1397/05/17 - 14:53
با سلام خدمت جناب پور سلیمان عزیز. روز خبرنگار رو به شما و همه فعالین رسانه تبریک میگم. پاینده باشید.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/05/17 - 15:23
سلام

آقای دیناروند

از لطف شما ممنونم .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 -5 --
معلم 1397/05/17 - 21:04
تبریک جناب پورسلیمان
تعامل آموزش و پرورش با اصحاب رسانه عالیست . نمک گیر وزارت آ پ نشوید
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/05/17 - 23:26
سلام

آقا / خانم معلم


از نظر شما سپاسگزارم .


« صدای معلم » سعی کرده است به وظایف حرفه ای و ذاتی خود عمل کند .


دوستان خیلی نگران دست دادن من با وزیر آموزش و پرورش نباشند !
بنده با کسی دشمنی و یا خصومت ندارم .


باید یاد بگیریم در عین دوست بودن و تحمل همدیگر ؛ یکدیگر را نقد کنیم .


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/05/18 - 00:34
از نمک گیر شدن هم گذشته است .....
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/05/18 - 00:39
کادو دادن و ضیافت و کارت هدیه های آنچنانی برای مجیز گفتن که نشد تعامل ؟!
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/05/18 - 09:47
سلام

آقا / خانم معلم

کاش به جای این همه پیش داوری و منفی بافی روز خبرنگار را حداقل به خودتان تبریک می گفتید !


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/05/18 - 10:14
سلام همکار محترم ،
شما تقصیر ندارید آنقدر ساز نارضایتی در جای جای نهادها و سازمانهای وابسته به وزارت آموزش و پرورش هر روز کوک و نواخته می شود که ما معلمان با کوچک ترین حرکت همدلی دچار تردید می شویم. این از ابعاد کاملا غلط و غیر قابل تحمل باورهای فرهنگی ما ایرانیان است یعنی عدم اعتماد . ما چون چنین نوازش های مهربانانه را در بین خود کم داریم پس با کوچک ترین وزش نسیم ، تخم بدبینی به فریادمان می آید و فوری می گوئیم در پس معرکه ماجراهایی است.
خبرنگاران مقام یا سمتی نگرفته اند که نمک گیر شوند و مسیر قلم خویش در مدح گویی برند ، آنان در برابر زحمات سخت کسب اخبار، فقط از سوی وزیر و روابط عمومی به نوازش انسانی در آمده اند . چیزی که هر شاغلی برای تداوم انگیزه و ادامه فعالیت بدان نیازمند است. همانند تشویق فرزندتان در کارهای کوچکی که انجام می دهد برای رشد بیشتر و ایجاد خود باوری. دو خط ایجاد شدۀ فرزند شما بر روی کاغذ سفید ،شبیه هیچ چیز نیست اما با تشویق شما شاید او لئوناردو داوینچی شود . تشکر.
پاسخ + 0 0 --
داریوش 1397/05/18 - 10:26
خانم امامی
سلام
خودتون را خسته نکنید .
کیه که آقای پورسلیمان را نشناسه .
کافیه کسی پی گیر یادداشت ها و مواضعش باشد .
این ها که این قدر حساس و دلسوز شده اند زمانی که آقای پورسلیمان را در مجلس دانش آموزی مورد اهانت قرار دادند کجا بودند ؟
مطمئن هستم ته دلشان خوشحال هم بودند !
مشکل این چیزها نیست .
به قول آقای انتظامی ، حسود بودن و تنگ نظر بودن شغل دوم همه ایرانی هاست .
تجربه ام می گوید معلمان حسودترین آنان هستند !
موفق باشید .
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/05/18 - 10:40
سلام جناب آقای داریوش ،
تشکر از نظرتان . در جامعه شناسی عامل زمان در وقوع رخدادها
و پدیده ها و رفتارهای اجتماعی ، متغیری بسیار اثرگذار است.
کینه به دل داشتن مانع ار هر نوع حرکت نو و رو به جلوست.
مقتضای سیاست روزی اخراج است و روزی دست در دست دادن.
البته به دلیل همین اقتضا ، از سیاست بیزارم اما دنیا دور دلخواسته
ما نمی چرخد. سیاست بین المللی نیز بر همین منوال است.
برای تنفس در هوای تازه باید محتاطانه اعتماد بورزیم. سپاس
پاسخ + +1 -6 --
سید جمالدین 1397/05/17 - 21:52
آقای پورسلیمان! گول عجب بالی، عجب پری، عجب رنگی... این روباه ها رو نخور و به مسیری که انتخاب کرده بودی ادامه بده که در غیر اینصورت از چشم چشم و چراغ های ستمدیده و مستضعف نگه داشته شده ملت (معلمان) می افتید.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/05/17 - 23:29
سلام

آقای حسینی


از نظر شما سپاسگزارم .

بنده چیزی در دهان ندارم که بخواهم نگران از دست دادن آن باشم !

همیشه و همه جا نقد و سخن خود را بیان می کنم .


شما هم بهتر است با یک هویت مشخص اظهار نظر کنید .


شفافیت و صداقت را اول از خود شروع کنیم .


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
Agent of Change 1397/05/18 - 06:30
با آقای دکتر حسینی موافقم آقای پورسلیمان عزیز.

آقای بطحایی در شرف استیضاح شدن است و بنابراین همچون اسلاف خود سیاست معاویه را در پیش گرفته وگرنه ذاتا گفتگو ستیز است.
پاسخ + +3 -3 --
خبرنگار 1397/05/18 - 00:32
وقتی نگاه این وزارتخانه به تمام مسایل صرفا حاشیه ای ،فانتری و صرفا برگزاری شو تبلیغاتی بوده و فاقد هر گونه برنامه اصولی و مبنایی برای عرضه باشد و کارآمدی لازم را هم نداشته باشد بنابراین خبرنگار را نمک گیر میکند تا در تعارفات از نقد و نقادی و شفاف سازی صرفه نظر کند و با تبلیغات صرف سر پوشی بر ناکار آمدی هایش باشد .
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/05/18 - 09:52
سلام

دوست عزیز خبرنگار


اتفاقا یکی از انتقادات همیشگی من در گزارش ها و یادداشت ها خطاب به برخی خبرنگاران به ویژه " دولتی ها " یادآوری همین مساله بوده است .


البته وقتی با آن ها گفت و گو می کنی می گویند که چاره ای ندارند درست مثل خیلی از معلمان که محافظه کارند و حتی با نام و هویت واقعی شان کامنت نمی گذارند !


پایدار باشید .
پاسخ + +5 -1 --
بازنشسته متنفر 1397/05/18 - 00:50
روز خبرنگار بر تمامی خبرنگاران با صداقت و زحمت کشان محترم صدای وزین معلم مبارکباد ، پایداری این صدا مستدام وپر رونق بادا
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/05/18 - 09:46
سلام

دوست عزیز بازنشسته

از لطف شما سپاسگزارم .


پایدار باشید .
پاسخ + 0 -1 --
شناسا 1397/05/19 - 11:43
پیام منم که حدف شد به مناسبت روز خیرنگار///
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/05/19 - 11:45
سلام

تمام پیام ها منتشر شده اند .

فرستنده ای با مشخصات شما در فهرست " نظردهندگان " مشاهده نمی شود .


پایدار باشید .

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور