صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" « صدای معلم » ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای کفراشی از وزیر آموزش و پرورش انتظار دارد تا فردی باسواد ، مستقل ، دارای دیدگاه فرهنگی و معتقد به ایجاد امنیت فرهنگی و مقبول در میان معلمان را به این سمت برگزیند "

رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش تغییر می کند

گروه گزارش/

تغییر رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش

بر اساس اخبار و گزارش ها « محمد حسین کفراشی » رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش به زودی جای خود را به فرد دیگری خواهد داد .

« کفراشی » توسط  فخرالدین احمدی دانش آشتیانی  وزیر سابق آموزش و پرورش به این سمت منصوب شد .

کفراشی پیش از آن « نماینده وزیر در ستاد مرکزی شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش» بود .

برای نخستین بار  در طول تاریخ آموزش و پرورش ؛ « صدای معلم » نشستی را با ایشان برگزار و پرسش هایی را نسبت به عملکرد این مرکز مطرح کرد . ( این جا )

تغییر رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش

هنوز مشخص نیست چه کسی جانشین رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش خواهد شد .

قرار است کفراشی به سرپرستی مدارس آلمان منصوب شود .

« صدای معلم » ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای کفراشی از وزیر آموزش و پرورش انتظار دارد تا فردی باسواد ، مستقل ، دارای دیدگاه فرهنگی و معتقد به ایجاد امنیت فرهنگی و مقبول در میان معلمان را به این سمت برگزیند .

پایان گزارش/

جمعه, 06 مهر 1397 ساعت 13:45 خوانده شده: 977 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +3 0 --
هما 1397/07/06 - 14:07
لطفا مدرک ایشان مرتبط باشد. از خارج از کشور هم فارغ التحصیل نشده باشد. قلدر نباشد. اعتماد به نفس کاذب نداشته باشد. به آموزش و پرورش علاقه داشته باشد. استعداد هدایت و رهبری در وی وجود داشته باشد. خوش قول و منضبط باشد. به حقوق خود راضی باشد.چند شغله هم نباشد.
پاسخ + +2 0 --
دانش آموز دکتر حسینی 1397/07/06 - 14:30
به نظر من مدیر حراست "انسان" باشد و به حقوق اولیه هر معلم که از جمله آن آزادی بیان اندیشه است احترام بگذارد کافیست. اهل ارعاب و شکنجه هم نباشد که دیگر دورانش گذشته است که بماند نتیجه "عکس" هم می دهد.
پاسخ + +5 -8 --
کارشناس ستاد 1397/07/06 - 18:03
آقای کفراشی به جز عضویت در انجمن اسلامی معلمان و یهره گیری از نفوذ آقای داوود محمدی نماینده مجلس در تصاحب پست و شراکت با آقای کمیجانی درموسسه آموزش از راه دور ؟!چه هنری دارد که تا کنون در خانه سازمانی دولتی در سعادت آبادجنب مرکز امور بین الملل آموزش و پرورش بر خلاف قانون به ساکن بوده و الان قرار است به سرپرستی مدارس آلمان گمارده شود ؟ ایشان به کدام زبان جارجی مسلط است؟ ..... و امان از توجیه.....
پاسخ + 0 0 --
رضایی 1397/07/07 - 08:49
کسانی که در وزارت خونه مشکل دار بوده و هستند و دنبال ماستمالی مسائل و پرونده خود بوده اند و کفراشی جلوی آنها ایستاد من جمله شما، دشمن ایشان بوده و هستند. با تشکر از زحمات آقای کفراشی که همگی به خدمات خوب ایشان واقف هستند.
پاسخ + 0 0 --
محمدیان اکبر 1397/07/07 - 16:47
مسائل شخصی مطرح شده توسط شما رو صحت و درستی شو خود آقای کفراشی باید پاسخ بدهند که چقدر صحیح است. بحث اصلی ربطی به موضوعات شما ندارد مهم اینه ایشان در حیطه کاری خود موفق عمل کرده و همگان حتی صدای معلم نیز موفقیت و کار بلدی ایشان را تایید می نمایند. اگر نفعی برده اند خدا کنه همه مسئولین هم مثل ایشان در کنار نفع شخصی خود کار درست را انجام دهند نه اینکه مانند خیلی ها فقط خودشان منتفع شوند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/07/07 - 22:09
خانم سحر .... کم تهمت بزنید.
از خدا بیرسید.
پاسخ + +6 -1 --
شاکی 1397/07/06 - 19:18
فردی باسواد ، مستقل،دارای دیدگاه فرهنگی و معتقد به ایجاد امنیت فرهنگی و مقبول در میان معلمان!!
و البته فردی که عملکرد حراست ادارات کل وادارات تابعه در مناطق را موبه مو بررسی کند!! و به یک چالش اساسی پاسخ دهد که چرا برخلاف نص صریح آیه12سوره حجرات"گمان بد"و "تجسس" و"غیبت"کار هر روز برخی از این افراد بی ریشه و دلواپس به جامانده از دوره احمدی نژاد در حراست است و چرا آقای کفراشی حراست را از لوث چنین عفونت هایی پاک نکرده اند که اسباب ناراحتی برخی از همکاران شریف ما شده اند ؟!
پاسخ + +1 0 --
دبیر م 1397/07/06 - 20:01
انشاا‌..‌.
پاسخ + +1 0 --
دبیر م 1397/07/06 - 20:01
انشاا‌..‌.
پاسخ + +3 0 --
احمدی 1397/07/06 - 22:48
حراست باید در جهت حمایت از معلمان باشد نه برای بازجویی و پلیس بازی و گرنه نیازی به وجود حراست نیست حراست باید در خدمت معلمان باشد نه بالعکس
پاسخ + +2 0 --
سید جمالدین 1397/07/07 - 05:50
بطور جد از مسیول بعدی حراست انتظار دارم که این شکایت من را از حراست آپ مشهد در اولین فرصت - همین جا در پیشگاه قضاوت همکاران محترم - پاسخ دهند تا من وارد فاز بعدی که ارسال لینک این شکایت که در زیر آمده از طریق توییتر به تک تک نمایندگان مجلس نشوم:

....
پاسخ + +5 -4 --
صمد نژاد 1397/07/07 - 18:04
فراموش نکنیم که در زمان همین آقای کفراشی چه کسانی زمام حراست دانشگاه فرهنگیان را با چه عقبه و سوابق .... بر عهده داشتند؟!ایشان حتی به خودشان زحمت ندادند ببینند در این حراست های زیرمجموعه چه خبر است!!این روال مرسوم اعضای انجمن اسلامی معلمان است که وقتی به قدرت میرسند همه چی یادشون میره و میشن آدم خوب غصه ها که با همه مماشات میکنند و دیگه بقیه مهم نیستند،چون اونا دیگه رسیده اند به جزیره ثبات!!و همین هم از سرفرهنگیان زیاده دیگه!!
پاسخ + +10 0 --
ناشناس 1397/07/07 - 22:07
آقای کفراشی انسان بسیار شریفی است. هر جا باشد خدا نگه دارش.
پاسخ + 0 0 --
مومن نژاد 1397/07/08 - 10:12
شرافت را معنا کنید لطفا؟!
پاسخ + 0 0 --
مطلع 1397/07/10 - 14:00
.... آقای کفراشی یعنی اینکه ایشان بدون سواد و دیرینه مالی و اداری بی سر و صدا بشوند معاون اداری و مالی دانشگاه فرهنگیان و سپس به آلمان بروند برای سرپرستی مدارس ایران در اروپا تا علاوه بر حقوق معاونت دانشگاه حق ماموریت به یورو را هم دریافت بفرمایند و البته خانه سازمانی را هم علی رغم فشارهای بسیار تخلیه نکرده اند.درود بر آقای محمدی نماینده اصلاح طلب مجلس برای آوردن خنیفر و این همه رانت و سفارش ....و تمکین بطحایی برای استیضاح نشدن ....
پاسخ + 0 0 --
عبدالمالک شه نوازی 1398/02/02 - 14:20
سلام وزیر محترم خدا قوت من عبدالمالک شهنوازی هستم جانباز چهل پنج درصد دارای مدرک بالای لیسانس تاکنون از طریق وزارت معلم نمونه نشده ام ودپست پرورشی کار می کنم برای ریاست اموزش وپرورش خاش درخواست دادم که در حق من جانباز حق کشی میشود وهرکس با پارتی بازی رییس می شود من عمر جوانی در جبهه گذارندم وکشور از دشمن نجات دادم اکنون حق من جانباز چه میشود وضمنا حقوق ما شاغلین جانباز در استان سیستان وبلوچستان دیر پرداخت میشود ومن خواهم مدیرکل اموزش وپروش بشوم اگر شما وزیر محترم موافق باشید ومن دعاگو شما مسوولین هستم کد پرسنلی من۸۲۶۴۷۷۰۱ وکد ملی ۲۹۹۲۴۱۸۹۹۴ از شهرستان خاش هستم بااحترم حاج عبدالمالک شهنوازی جانباز هشت چهل پنج درصد هشت سال دفاع مقدس

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

به نظر شما بزرگترین مانع برای اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش چیست؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور