صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

مدیر صدای معلم : آیا مجلسی که در آن تخلف و تقلب صورت می گیرد و صدای واقعی دانش آموزان در آن شنیده نمی شود می تواند به لحاظ کارکرد محلی برای تمرین دموکراسی ، تفکر انتقادی ، تربیت سیاسی و آموزش حقوق شهروندی باشد ؟

کاظمی : هیچ گزارشی از این که تخلفی واقع شده است به من کسی ارائه نداده است ؛ تقلب با تخلف با هم فرق می کنند

گروه گزارش/

تقلب در مجلس دانش آموزی و نهمین دوره مجلس دانش آموزی

نشست خبری « علیرضا کاظمی » معاون  پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در خصوص "نهمین دوره مجلس دانش‌آموزی" امروز شنبه 21 مهر ماه 97 ساعت 10 صبح در سازمان دانش‌آموزی  برگزار گردید .

در این نشست خبرنگاران و اصحاب رسانه پرسش مختلفی را مطرح کردند .

« صدای معلم » نیز به مواردی اشاره کرد که در اختیار مخاطبان و همکاران محترم قرار خواهد گرفت .

لازم به ذکر است افتتاحیه نهمین دوره مجلس دانش آموزی با حضور حجت الاسلام  « سید محمود علوی » وزیر اطلاعات و « سیدمحمد بطحایی » وزیر آموزش و پرورش فردا از ساعت 8 صبح در ساختمات قدیمی مجلس شورای اسلامی برگزار می گردد .

پایان گزارش/

شنبه, 21 مهر 1397 ساعت 15:39 خوانده شده: 297 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +2 0 --
محسن لطفی 1397/07/21 - 16:35
آقای کاظمی با سلام...الان این گزارش تخلف:به وضعیت معاونت پرورشی ناحیه یک شهرری و اینکه اساساً چگونه وارد سیستم آموزش و پرورش شده است و چگونه طی چند سال ازنیروی شرکتی تبدیل به نیروی رسمی شده است و اینکه چگونه همسر وهمسر برادر ودخترعمه و بستگانش رو وارد سیستم کرده است واینکه در دوران دولت های قبل از تدبیرو امید در ستاد های انتخاباتی احمدی نژاد 88وجلیلی 92 فعال بوده است و اینکه با توصیه نامه ی کدام تشکل بعنوان معاون پرورشی ناحیه یک شهرری منصوب شده است واینکه سال88بعد از انتخابات مدیرکانون امام خمینی (ره)را چرا گروه ایشان علی رغم شایستگی و رزومه درخشان در عرصه فرهنگی هنری شهرری کنارگذاشتند وتا به امروز رسیدگی نشده...رسیدگی کنید...اگر آزادگی دارید و آزاد منش هستید!!
پاسخ + 0 0 --
مربی پرورشی 1397/07/25 - 14:21
معاونان پرورشی قبل از اینکه وارد هر منطقه و شهری شوند یک اتوبوس می گیرند خانواده و فامیل خود و همسر و...را برای پستهای مختلف رسمی و غیر رسمی وارد منطقه می کنند ،تحت این شرایط تخلفی هم صورت بگیرد بین اعضاء فامیل رفع و رجوع می شود و بالادستی ها در خواب خرگوشی می مانند
پاسخ + +1 0 --
معلم 1397/07/21 - 17:29
تخلف ،تقلب !مگه میشه مگه داریم . خدا رحمت کند سر دبیر مجله گل آقا را . که چه زیبا به زبان و قلم هنر تخلف وتقلب را در انتخابات های ما را به تصویر کشیدند : بنویسیم و بخوانیم تازه اگر شورای نگهبان اجازه تایید دهد . همه این بازی ها ( انتخابات) واقعا سر کار گذاشتن ملت است . جدیدا آقایان وخانم به هزار جور و کلک شده با پول یا به سفارش نام نامبارک خود را داخل لیست می کنند و دیگر خلاص وارد شورا ومجلس می شوند وبخور بخور آغاز می شود و این بازی با رنگ وعنوان انتخابات داخل کله تماشاگران و رای دهندگان می کنند . بشتابید به سوی انتخابات !
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/07/21 - 19:03
جالبه در کوهدشت معلمان پرورشی حاضر به تدریس قرآن نیستند همه ابلاغ فعالیت میگیرند تنها درسی که در مدارس تدریس نمیشه قرآن است به جای معلم بیست ساعتی باید قرآن و ورزش معلم داشته باشند که نیست
پاسخ + +2 0 --
معلم 1397/07/24 - 19:42
اقای کاظمی ،اموال و دارایی های شخصی معاونان پرورشی و تربیت بدنی مناطق مختلف تهران را قبل و بعد انتصاب بررسی کنید تا معنی تخلف را متوجه شوید با حقوق کارمندی بدون سندسازی چطور یک معاون پرورشی منطقه می تواند ماشین و چند خانه خریداری کند چشمانتان را باز کنید،معاونان پرورشی مناطق را از افراد پاک دست انتخاب کنید هر کسی لیاقت این پست را ندارد شاید نتوان بر همه کارمندان نظارت داشت ولی معاونان پرورشی و تربیت بدنی سمت مهمی دارند و بسیار تاثیر گذارند صرفا چاپلوسی و طاهرسازی افراد ملاکتان نباشد امانتداری و پاکدستی این افراد را دست کم نگیرید

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

به نظر شما بزرگترین مانع برای اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش چیست؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور