صدای معلم

" گفت و گوی صدای معلم و محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران "

محمد صیدلو : نماینده معلمان با حق رای در شورای معاونین حضور خواهد داشت ؛ فضایی بدون سانسور ایجاد خواهیم کرد

گروه گزارش/

« محمد صیدلو » به تازگی به مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران منصوب گردیده است .

ایشان پیش تر یادداشت هایی انتقادی را در صدای معلم منتشر کرده است .

« صدای معلم » پس از انتصاب ایشان گزارشی را منتشر کرد . ( این جا )

ایده حضور نماینده معلمان در شورای معاونین برای نخستین بار و به منظور نهادینه کردن واقعی مشارکت نظام مند و پایدار معلمان در لایه های تصمیم گیری و تصمیم سازی وزارت آموزش و پرورش توسط « صدای معلم » مطرح و پی گیری گردید .

هر چند مدیران آموزش و پرورش مناطق 9 و 18 تهران وعده داده بودند تا این ایده را عملی سازند اما تاکنون از مرحله " شعار " و " حرف " بالاتر نرفته است .

« صدای معلم » امیدوار است که این موضوع به یک مطالبه مهم و جدی برای معلمان درآید .

از وزیر آموزش و پرورش هم انتظار می رود گام های عملی را در این زمینه بردارد .

نخستین گفت و گوی صدای معلم با ایشان که در حاشیه نشست رسانه ای " گفت و گوی بین نسلی " در دفتر وزیر امروز برگزار گردید منتشر می گردد .

جایگاه نماینده معلمان در شورای معاونین آموزش و پرورش و آزادی بیان

صدای معلم :

شما قبلا فرموده بودید که مسئولان صادر کننده بخشنامه ها نسبت به واقعیت های مدرسه بی اطلاع هستند. شما به عنوان مدیر کل جدید شهرستان های استان تهران چه برنامه ای برای مشارکت نظام مند و موثر معلمان در لایه های تصمیم سازی و تصمیم گیری دارید؟

 

صیدلو :

یکی از اولین تیترها و اولویت هایی که من از روز اول در جمع همکارانم چه همکاران اداره کل و چه همکاران رؤسای مناطق عرض کردم از بین بردن همین فاصله است و همین شکافی که فهم متفاوتی نسبت به آموزش و پرورش ایجاد کرده است. مشخصا در خود اداره کل مان قرار شد هر سه ماه یکبار جلسه سکوت مسئولین داشته باشیم. به این معنی که ما بنشینیم و فقط گوش کنیم و سکوت کنیم و این را از رؤسای محترم هم خواسته ایم که این کار را حتما انجام بدهند و فضایی ایجاد بکنند که دوستانمان در سطوح مدیریتی پایین تر بدون سانسور و در فضایی امن گفت و گو بکنند، راحت بگویند و راحت بشنوند و در این فضا گام اول را برداشته باشیم ؛ انشاءالله.

 

صدای معلم :

درست است این که شما می خواهید سخنان معلمان را بشنوید . این در مرحله اول خوب است ولی برنامه شما برای این که بخواهید آنها در برنامه های شما مشارکت بکنند چیست .

شما خودتان در جریان هستید . نماینده معلمان در منطقه آموزشی جایگاهی ندارد حتی در شورای معاونین. بعضا به عنوان یک اتاق فکر که البته یک جنبه نمایشی و جنبه سمبلیک دارد بعضا حضور دارند ولی حتی نماینده معلمان یک منطقه که جمعیت قابل توجهی از آن را تشکیل می دهند حتی یک رای هم ندارد.

جایگاه نماینده معلمان در شورای معاونین آموزش و پرورش و آزادی بیان

صیدلو :

ما در منطقه مان شورای معلمان نداریم. با چه مکانیزمی این شورا انتخاب شده است؟

 

صدای معلم :

معمولا نمایندگان معلمان مدرسه در یک منطقه آموزشی جمع می شوند . نمایندگان از مقاطع مختلف انتخاب می شوند.  آیا در شهرستان های استان تهران تا الآن چنین چیزی نداشتید؟

 

صیدلو :

این که همه معلمان جمع می شوند و یک نفر را به عنوان نماینده معلمان انتخاب بکنند خیر ، چنین مکانیزمی وجود نداشته است. مگر در گروه های آموزشی.

جایگاه نماینده معلمان در شورای معاونین آموزش و پرورش و آزادی بیان

صدای معلم :

نه . گروه های آموزشی فرق می کند. اخیرا ما گزارشی از منطقه 9 تهران تهیه کردیم و مناطق دیگر که نمایندگان معلمان جمع می شوند و از بین خودشان از مقاطع مختلف  نماینده انتخاب می کنند. هر چند اینها در شورای مناطق یا سطوح بالاتر نقش موثری ندارند و فقط در حد مشاوره و بیشتر جنبه نمایشی دارد .

 

صیدلو :

اگر ما در هر منطقه یک نماینده معلمان داشته باشیم یعنی واقعا نماینده معلمان باشد.

 

صدای معلم :

شما نمی خواهید این معلمانی را که انتخاب می شوند در منطقه تان به بازی بگیرید ؟

جایگاه نماینده معلمان در شورای معاونین آموزش و پرورش و آزادی بیان

صیدلو :

حتما. حتما. ما غیر از این که به این سمت و سو حرکت بکنیم حتما مدیریت کارآمد و اثربخش نخواهیم داشت.

 

صدای معلم :

مانند منطقه 9 و منطقه  18 که اعلام کرده بودند این کار را می کنند هر چند تاکنون اقدام خاصی انجام نداده اند . شما به عنوان یک مدیر میانی آیا برنامه ای برای حضور نماینده معلمان در لایه های تصمیم گیری و تصمیم سازی در حوزه کارتان خواهید داشت ؟

آیا قول می دهید ؟

 

صیدلو :

حتما چنین برنامه ای خواهیم داشت. حتما این کار را انجام خواهیم داد. قول می دهم که از خود شما هم دعوت خواهیم کرد که حضور پیدا بکنید و  فضایی بدون سانسور را داشته باشیم .

ادامه دارد .

پیاده سازی و ویرایش : زهرا قاسم پور دیزجی


جایگاه نماینده معلمان در شورای معاونین آموزش و پرورش و آزادی بیان

یکشنبه, 11 آذر 1397 00:08 خوانده شده: 964 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +2 0 --
مادردانش آموز 1397/09/11 - 01:43
جناب آقای صیدلوبه بنده گفته شده بخاطرمشغله کاری شماتادوماه ملاقات مردمی ندارید،ممنون میشم اگرتوفضای رسانه اعلام کنیدچراشکایت بنده رابعدازیکسال اعلام کردیددیگرازطریق ارزیابی اداره کل پیگیری نشود؟آیااین صحبت شماهست یاهمکارانتان برای انصراف بنده ازشکایت به من گفته اند؟
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/09/11 - 08:46
سلام
سرکار خانم ریسی ،
خاطرتان باشد عرض کرده بودم در آموزش و پرورش ، مشکلات
اگر فی الحال حل و فصل شد هیچ ، و گر نه همانند پرونده های
10 -20 ساله و بیشتر دادگستری ، اگر ماند یعنی لاینحل است.
انرژی و وقت ارزشمند خود را به نفع فرزند دلبندتان مصروف دارید.
آب رفته به جوی باز نگردد. در پناه حق .
پاسخ + 0 0 --
مادردانش آموز 1397/09/11 - 10:38
سلام خدمت شماخانم امامی،ممنون ازنظرشما،بااینکه حق باشماهست ودرپیگیری شکایت آسیب روحی وجسمی فراوانی دیدم ولی معتقدم حق گرفتنیست مخصوصاوقتی درگیرپرونده سازی دروغین شدم دیگرسکوت جایزنبود،باتوکل به خداتاحصول نتیجه عادلانه پیگیرشکایتم هستم،باتشکرازنظرشما
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/09/11 - 13:17
سلام و موفق باشید.
اراده آهنین داشتن نیکوست، منتهی مراتب جسارتا ما ایرانی ها
برای آب در هاون کوبیدن انرژی هدر می دهیم و مردم.کشورهای
پیشرفته در مسیر سازندگی و خلق کردن.
تمام قوای خود را در جهت سعادتمندی فرزتد خویش هزینه کنید
اینجا ایران است آن هم وزارت آموزش و پرورش!!!!!
در پناه حق.
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/09/11 - 18:25
کاش در همه استانها به معلمان و دبیران بها داده شود در ادارات کل و...
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 20:13
مادر محترم دانش آموز...شما برای پیگیری شکایتتون نیازی نیست مستقیم به مدیرکل مراجعه کنید...مراجع مختلفی از سطوح منطقه تا استان متولی پیگیری شکایات هستند...و اگربهر دلیل به نتیجه نرسید،مکتوب بنویسید به مدیرکل...ببینید به کجا جهت بررسی ارجاع میدهند...فقط بدانید که آقای صیدلو مدیری مردمی و همیشه حامی حق هستند...زود قضاوت نکنید...
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/12 - 22:42
موضوع شکایت شما چی بود حداقل اینجا بیان کنید
پاسخ + 0 0 --
مادردانش آموز 1397/09/13 - 01:50
باتشکرازافرادی که نظرمیدهند،موضوع شکایت بنده رااینقدرپیچیده کردندکه الآن هرمسئولی برای اینکه به مشکل نخوردپرونده راارجاع میده به مسئول دیگروسعی دارن باخسته کردن بنده شکایت رومختومه کنند،به زودی باتکمیل مدارکم شرح ماجراوبرخوردمسئولین روبرای سایت میفرستم.
پاسخ + 0 0 --
مادردانش آموز 1397/09/13 - 01:57
توکلم به خداهست،ازهیچ کسی بعنوان پارتی برای پیگیری شکایتم استفاده نکردم چون معتقدم کاری که باپارتی بخوادبه سرانجام برسدعاقبت خوشی ندارد،خداوندشاهدوناظراعمال همه ماهست ویقین دارم حق مسیرخودش راپیدامیکند.
پاسخ + +1 -1 --
رضا 1397/09/11 - 08:21
سلام حضور محترم آقای صید لو
از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی هستم
برادر بزرگوار طی تلاشهای معاونین محترم در سواد آموزی واجرای این امر مهم در سراسر کشور وقت آن نرسیده از خادمان آموزش بزرگسال باقانون مصوب شده حمایت شود ؟
از شما خواهش می کنم نیروها آموزش دهنده شامل قانون استخدامی تبصره ۱۰ما ه۱۷ را حمایت کنید ، شما از تمام نیروهای آموزش دهنده دراین اوضاع کمبودنیرو ازنیروی باسابقه نهضتی هم استفاده شود .
تعریفهای زیادی از شما به گوش می رسد ای کاش لذت اجرای صحیح قانون توسط شما بزرگوار برای کل مناطق شهرستان را بچشیم بعداز سه سال بلا کلیفی .
ازشما آقای صید لو خواهش می کنم با معاونتهای سواد آموزی نهایت مساعدت وهمکاری را داشته تا این قشر هم ازالطاف شما بی نصیب نمانند
باتشکر آموزش دهنده نهضت سواد آموزی
پاسخ + +6 -1 --
امامی 1397/09/11 - 08:41
با سلام و احترام،
تبریک نمی گویم چون مسولیت تان فوق العاده سنگین و حساس
شده است اما آرزوی توفیق برایتان دارم.
امیدوارم بتوانید برخلاف مسیر آب شنا کنید . منتظر عملکردهای
مثبت و شعارهای به انتظار نشسته تان هستیم. امیدوارم شناگر
ماهری باشید و تافته جدابافته بودنتان باعث کنار گذاشتن تان نباشد.
همسر خواهر بنده در یکی از شهرستانها رییس مخابرات بود و چون
برای فرمانداری اخطار کتبی عدم پرداخت سالانه قبض تلفن ارسال
کرده بودند ، مودبانه کنار گذاشته شدند.
باز آرزوی توفیق در عملی شدن باورهایتان را دارم.عزت زیاد. پایدار باشید
پاسخ + +1 -1 --
ارسلان 1397/09/11 - 10:53
آخه این چه مصاحبه ای هست عزیز
سر پا سر پا
با این دیالوگ
پاسخ + 0 -1 --
معلم 1397/09/11 - 10:58
سلام آقای صیدلو .
در مسیر پیش رو برایتان آرزوی موفقیت دارم .
سوالی از حضورتان دارم که خواهشمندم شفاف پاسخ دهید .
گفته می شود که شما در راه رسیدن به مدیر کلی با نمایندگان مجلس در مناطق تعاملات خوبی داشته اید . آیا این شیوه هزینه هایی نامطلوب برای آموزش و پرورش در بر ندارد ؟
شنیده می شود که معاونت پژوهش پاکدشت بزودی در کسوت معاونین شما حضور می یابند ، این موضوع را نیز صرحتا تایید یا رد نمایید .
موفق باشید .
پاسخ + 0 0 --
امیدمعماریان 1397/09/11 - 20:40
این معاونهای اداره کل به میزهاشون پیچ و رولپلاک شده اند اینا رو با هیچ ابزاری نمیشه از پست هاشون و ماشینای پلاک دولتی شون و منشی هاشون جدا کرد هرکدوم هم ماشاا...هزار ماشاا...به یکی از خدایان سیستم آموزش و پرورش وصل هستند و خدایان از آنها حفاظت میکنند در ارتباط با خیلی از بخش های دیگه هم همین قصه هست حتی اداره مشاوره و حقوقی پس زیاد نگران جابجایی ها نباش همکار نگران
پاسخ + +4 -1 --
حسام الدین 1397/09/11 - 11:03
این فضای ام که هیچ گاه ایجاد نمی شود...بهترین فرصت برای شنیدن همین فضای مجازی است...در فضای حقیقی متأسفانه امکان گفت و شنود انتقادی فراهم نیست...چون ارکان سیستم که بعضاً باقی مانده از سیستم جائر گذشته هستند و فقدان امنیت بعد از بیان و تفاوت حال سواره و پیاده در عمل این امکان را از بین می برد...در این جلسات سکوت مسوولین هم از هر معاونتی یکی انتخاب میشه که بیاد تعریف و تمجید معاونت خودش رو انجام بده یا اینکه به موضوعات کم خطر و بی حاشیه انتقاد کنه...درحالی که بسیاری از موضوعات وجود دارد که بدلایل مختلف از جمله ترتیب اثر داده نشدن مطرح نمی شود!!در آغاز لازم است که تغییراتی در حوزه نرم افزاری و مدیران و تصمیم سازان و تصمیم گیران ایجاد شود...تا فضای نقد و گفت و شنود واقع فراهم شود...
پاسخ + +3 -1 --
ناشناس 1397/09/11 - 11:26
تمام این حرفها سر کاری و نمایشی هست فریب پورسلیمان رو نخوردید تا این دولت هست وضعیت همینه و فلاکت و بدبختی در اموزش و پرورش ادامه خواهد داشت همین پورسلیمان که الان داره از این مدیر دفاع میکنه همین مصاحبه های فرمایشی رو با لیست امید ترتیب میداد وتا میتونست از عارف جونش دفاع می کرد هرگز فریب پورسلیمان را نخورید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/11 - 13:14
اشکالی نداره فریب شمای ناشناس را می خوریم. ما که متهم
به فریب خوری هستیم عاقل تر و دلسوز تر از شما چه کسی را
بجوییم ؟
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 20:51
دوست ناشناس!!در همین دولت هم که دوستان دلواپس شما در سیستم هرکاری که بخواهند می کنند و باز امثال حقیر که در دوره های گدشته مورد اجحاف بودیم همچنان هم مورد اجحافیم!!صدای معلم هم چون مستقل و شفافیت محوره خاری در چشم شماست!!اما بد نیست بدانید که من وشما که اعضای این دستگاه فرهنگ ساز هستیم باید با قدرت اندیشه و قلم و بر اساس منطق و استدلال باید نظر بدهیم و بنویسیم و واکاوی کنیم نه اینکه فحش بدهیم و یا شعار بدهیم و در بریم!!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/12 - 21:16
شما برو ببین احمدی نژاد با 900 میلیارد دلار چه کرد ناشناس معلمان را به بدبختی کشاند با 900میلیارد میشد حقوق معلمان را اندازه پزشکان کرد درود بر پورسلیمان مواضع روشن و شفاف همیشه
پاسخ + +4 -1 --
ناشناس 1397/09/11 - 13:44
با وجود این همه دکترای تحصیلکرده ، عده کوتوله و متوسط الحال برای وزارت آموزش و پرورش تصمیم می گیرند از وزیر و معاونانش بگیر تا مدیرکل ها و مدیران نواحی ومناطق
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/11 - 14:03
ما که از خیل عظیم دکتری ها خیری ندادیم کاش دیپلم
مدیر مدبر باشند و متعهد !!! صرف داشتن مدرک دکتری
در سرزمین ما کاره ای نیست. لطف کنید آمار دکترهای
طب و غیر مجلس شورای اسلامی و حتی سایر مجالس
را پیگیر باشید. جامعه ما به انسان توانمند نیاز دارد نه
پدیده کردانیسم.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/11 - 14:11
خیری ندیدیم
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/11 - 16:57
سلام اطمینان داشته باش که مدرک دکتری معلم آموزش و پرورش از نوع خالص و دانشگاههای معتبر است .چون اغلب پولی و توان مالی ندارند که از دانشگاه آزاد و غیره مدرک پولی اخذ کنند..به جای حسادت آمار بگیر چقدر معلم خوب و نجیب و توانمند و جوان داریم و خیلی هم متعهد . اما کوتوله ها و گستاخ های پوستر چسپان نماینده و وزیر فرصت را از آنها گرفته اند و همین امر بطور جدی باعث نا کار آمدی سیستم تعلیم و تربیت شده است و نوعی سرخوردگی و نخبه کشی به ارمغان آورده
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 20:56
خاک ایران یکسر از دکتر پر است
هر که دکتر نیست، نانش آجر است
عابران هر خیابان دکترند
دانه‌های برف و باران دکترند
هم وزیران، هم مدیران دکترند
بیشتر از نصف ایران دکترند
هر که پستی دارد اینجا دکتر است
دیپلم ردّی است، اما دکتر است
هر که شد محبوب از ما بهتران
هر که شد منسوب بالا دکتر است
هر که رد شد از در دانشکده
یا گرفته دکتری، یا دکتر است
بحث‌های جعل مدرک نان‌بری است
بهترین سرگرمی ما دکتری است
عده‌ای مشغول دکتر سازی‌اند
عده‌ای سرگرم دکتر بازی‌اند
پاسخ + 0 -5 --
Sama 1397/09/11 - 13:44
آقای صید لو آیادرسته خانم‌قنبری قراره جایگزین آقای حسنوند بشه ؟این تایید پستها چطور صورت گرفته که ما معلمان رشمی بی نصیبیم .آیا تایید هرشخص برای هرپست نیاز به تحقیق نیست
پاسخ + 0 0 --
رحمتی 1397/09/11 - 16:42
سلام
خانم قنبری کی و کجا کار می کنه؟
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 20:59
جای آن دارد،همکاران و دغدغه مندان عزیز به جای عزل و نصب امر و زید،از فرصت ایجاد شده جهت آسیب شناسی و واکاوی و نقد و ارائه راهکار استفاده کنند و شاخص برای افراد شایسته ی تصدی مسوولیت های مدیریتی تعریف و تبیین کنند!!
پاسخ + 0 -1 --
بنیامین 1397/09/11 - 13:48
چرا ما همیشه انتظار داریم دیگران برای ما کاری انجام بدهند؟چرا فکر می کنیم مسئول محترم،مدیرکل،وزیر،رئیس جمهور و...باید کارها را درست کنند؟به نظر بنده اصلاح مملکت در درست انجام دادن وظیفه ای هست که هرشخص برعهده دارد.ازمعلمی گرفته تا وزیر همه باید اولویت اصلی مان عمل به وظایف شغلی مان باشد.آقای صیدلو به تنهایی مطمئنا نمی توانندکارستان کنند.اولا لازم هست که یک تیم قوی ونخبه که با انگیزه وبه دور ازسیاسی کاری انتخاب می شوندبتواند در کنار ایشان اهداف مورد نظر سازمان راعملیاتی کند.دوم انتخاب مدیران لایق وباتجربه که توانمندی لازم برای پیشبرد اهداف را داشته باشند.سوما حذف مدیران،کارشناسان وروسای حاشیه ای،بی انگیزه،بی رغبت،سودجویان ،مبارزه با حزبی گری وباندبازی در اداره کل ومناطق
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/11 - 14:09
همکار محترم اگر مدیریت ایشان منوط به سه شرط حضرتعالی
است خدا عاقبت بخیرمان کند. مگر مدیر اجازه دارد سر خود
حرکت کند ؟ اگر جسارتش را هم داشته باشد عمر مدیریت اش
کوتاه می شود . راستی چه باید کرد ؟ صرف آگاهی هم
ثمربخش نیست. با اصلاح فردی انتظار اصلاح جامعه هم ،
سالیانی طول می کشد!!!! مثل فوتبال کارشناس خارجی
لازم است . امان از تنگ نظری خواص!!
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 21:05
جناب بنیامین...کارشناسان که کلاً حذف شده هستند!!دیگه نیاز به حذف ندارند!!یه کارشناس در سیستم اداری فقط یه تایپیست و پیگیر نامه و مدون کننده گزارش ها و آمارهای بعضاً کاذب!!و تهیه عکس و هماهنگی تدارکات جلسات مکرر روسای مافوق خود و پذیرش مسوولیت تمام قصورهای احتمالی روسای مافوق خودشه!!البته حساسیتی که دلواپس های باقی مانده از سیستم گذشته به کارشناسان دارند بیشتر از معاون اداره کله...چون فقط زورشون به کارشناسان میرسه و حریف انجمن و مجمع و...که نمیشن...سرکارشناسان خالی میکنند دق دلیشون رو!!
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1397/09/11 - 15:28
با سلام وعرض تبریک به برادر بزرگوارجناب اقای صید لو
بنده از اموزش دهندگان نهضت سواد اموزی ومتاسفانه فرزند ناتنی نظام اموزشی از شما بزرگوار درخواست داریم نسبت به این قانون مصوب واجرای ان مساعدت لازم راداشته باشید .
پاسخ + +2 -1 --
ناشناس 1397/09/11 - 16:27
وضعیت اقتصاد و اموزش و پرورش به هم ریخته شده وعده های دروغین رتبه بندی و اعمال اضافه تدریس دررحکم هم اجرا نشد اگه الان زمان احمدی نژاد بودیم و وضعیت اینگونه بود واکنش پورسلیمان چی بود؟ ایا مثل الان هم با تمام توان از روحانی دفاع می کرد؟ اون موقع تا میتونست از احمدی نژاد بد میگفت معلمها رو به اعتصاب فرا میخوند اما الان با هر گونه تحصن واعتصاب کاملا مخالف و اخبار تحصن رو به هیچ وجه پوشش نمیده صبح تا شب در همین سایتش فقط مشغول تبلیغ برای دولت هست روزی ده تا مقاله در تبلیغ روحانی مینویسه
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 21:12
دوست عزیز به شعور و ادراک مخاطبین سایت صدای معلم احترام بگذارید...این نحوه حکم صادر کردن همانند برخی از همفکران دلواپس شما در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان هاست که هرکسی که منتقد باشه رو کم کار و حاشیه دار میدانند!!انصافاً صدای معلم یک روزنه ای جهت روشن نمودن و شفافیت این آینه ی کدر و زنگار بسته ی ساختار آموزش وپرورش بوده طی این سالهای اخیر...و یکی از اتفاقات ماندگار در اذهان همکاران اهل اندیشه وقلم و نخبگان سیستم آموزش و پرورش...
پاسخ + +2 -1 --
امیرحسین شمشادی 1397/09/11 - 16:28
دیگه از شاکی خبری نیست بیاد دفاع کنه؟!
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 21:20
دوست عزیز...اگر دفاعی هم بوده،دفاع از حقانیت و شایستگی و مرام و معرفت وصفای باطن جناب صیدلو بوده که بارها و در سخت ترین شرایط پا بر روی حق و شایستگی نگداشتند وهمواره حتی شده لسانی به همکاران مورد اجحاف لطف و عنایت داشته اند...البته الان دوستان شایسته تر ومورد وثوق تری هم هستند که قاعدتاً دانش و توانمندی اشان جهت صیانت از جایگاه و برنامه های جناب صیدلو بیشتر از امثال حقیر کمترین است که هیچ نقشی در معادلات ندارم...اما چون دوستان شایسته ی ما شاید فرصتی برای فضای مجازی ندارند...حقیر به سهم خودم از انصاف و شفافیت و شایستگی صیانت میکنم!!
پاسخ + +3 -3 --
رحمتی 1397/09/11 - 16:31
سلام
ضمن تبریک به صدای معلم و آقای شاکی که اینجاه مخفی شده
تملق پیش از حد از آقای صیدلو کافی است.
انگار منجی آمده. بس است
صدای معلم را شما با این جانبداری زیر سوال برده ای

همکاران عزیز رباط کریم و شهریار کاملا شما را می شناسند.
شما وبهار لو ویا هاشمی منتظرید بر مناسب مالی به منظور استفاده حداکثری تسلط یابید.
صدای نوبخت
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/11 - 19:00
پورسلیمان دیگه چاپلوسی رو به اوج خودش رسونده این دولت چیزی برای دفاع نداره حالا اومده یه فرصت پیدا کرده صرف به خاطر یه جمله داره ازش دفاع می کنه معلوم نیست که چی از این دولت گرفته که اینقدر شیفته این دولت شده صبح تا شب داره از روحانی دفاع میکنه واقعا پورسلیمان ابروی معلمها رو برده واقعا حیف که اسم سایت صدای معلم هست به اسم معلم سایت درست میکنند بر علیه معلم مطلب مینویسند و تا میتونن از دولت دفاع می کنند پورسلیمان چه قدر چاپلوسی؟ ادم حالش از این همه چاپلوسی و این همه مقاله که چاپلوسی از روحانی مینویسی خراب میشه حداقل پول خوبی بهت میدن که این همه مقاله در چاپلوسی از روحانی مینویسی؟
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 21:27
دوست عزیز میشه بفرمایید بنده کجا مخفی شدم؟! احساس کردم که شاید دیگه نیازی به غبارحقیر نباشه ...مستند و مستدل میشه بفرمایید کجا تملق صورت گرفته؟!بیان واقعیت به نظر شما تملق است؟! در مورد افراد اینقدر با بی تقوایی نظر ندین لطفاً...همین آقای بهارلو اگرنبود که ساختار مالی شهرستانهای استان تهران بعد از رفتن جناب بهارلوی بزرگ صدباره فروپاشیده شده بود!!
پاسخ + +2 -2 --
رحمتی 1397/09/11 - 16:36
اقای صیدلو درسته آقای هاشمی یا بهار جایگزن شهباز میشن
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 21:28
اگر این اتفاق هم حادث شود و یوسف بهارلو در جایگاه واقعی خود قرار بگیرد،از تدبیر و درایت جناب صیدلو است...
پاسخ + +1 -3 --
رحمتی 1397/09/11 - 16:46
سلام
ظاهر صدای معلم مسول عزل ونصب اداره کل شهرستانها شده
آقای احسانی میره آقای برجعلی میاید
پاسخ + +2 -5 --
شاکی2000 1397/09/11 - 16:49
صدای معلم کم کم داره جایگاه خودش روازدست میده.بس کنیدهمش صیدلو.واقعاجای تاسف داره برای یک رسانه.مشک آن است که خودببوید.........
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 20:09
دوست عزیز...شما که حتی در انتخاب اسم مستعار واسه خودت خلاقیت نداری و از اسم مستعار ابداع شده ازسوی دیگراناستفاده میکنی قاعدتاً در ارتباط با رسانه ی آزاد و خلاقی همچون صدای معلم هم این خلاقیت وابتکار و پرداختن به موضوعات جالب توجه برای مخاطبین را نادیده میگیری...بعد از مدت ها یک مدیر ارشد با تفکر انتقادی و روح پرسشگر توفیق خدمت پیدا کرده واتفاقاً رسانه ی صدای معلم با اشراف به وضعیت ونابسامانی های گذشته ی شهرستان های استان تهران به درستی داره فضای مطالبه گری رو تسهیل میکنه...شما ناراحتی میتونی مهربانان اداره کل رو که سالی یه دفعه منتشر میشه بخونی به جای صدای معلم!!جناب 2000!!
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/09/11 - 21:41
سلام

دوست عزیز

صدای معلم با هیچ مسئولی سر عناد و یا کینه ندارد .

سخنان و البته اقدامات خوب و دلسوزانه را رصد و تقدیر می کند و نسبت به عملکرد آن ها و تطابق شان با برنامه ها و ایده ها رویکرد انتقادی دارد .

حال اگر شما مستنداتی خلاف این را دارید ارائه بفرمایید تا پاسخ دهیم .


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/09/11 - 22:09
دروغگویی و پررویی پورسلیمان ان هم در روز روشن کدام رویکرد انتقادی شما در این 5 سال به غیر از تمجید و دفاع 24 ساعته از روحانی مگر کار دیگری هم انجام دادید؟ شما از بی رحم ترین رییس دولت تاریخ معاصر ایران با تمام وجود دفاع می کنید اسم لین سایت رو به سایت صدای شیخ حسن تغییر دهید
پاسخ + +2 0 --
وحید 1397/09/11 - 16:52
ناشناس درناشناس.چه فضای نقدونقادی به اصطلاح.
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 22:45
همین نشانه ی عدم امنیت بعد از بیان است و نیازبه واکاوی دارد...نقطه ی شروع میتواند همین موضوع باشد که چه کسانی مخالف نقد و حضور شفاف در فضای مجازی هستند و برای فعالان عرصه ی مجازی هزینه ایجاد میکنند؟!جواب مشخصه...و اینکه این افراد دلواپس وابسته به جریانات مخالف دولت و اینگونه افراد تندرو بعد از گدشت 5سال از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید در اداره کل چه میکنند؟!چرا اینگونه افراد در اداره کل همچنان نگه داری می شوند؟!آیابا وجود چنین کسانی نقد امکان پذیرخواهد بود؟!
پاسخ + +1 -1 --
وحید 1397/09/11 - 16:56
صیدلواول لازم است روی مقبولیت خوددراداره کل کارکند.فکرمیکنم فعلاروی تبلیغات کارمیکند.جناب بروکارکن.
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 22:38
جالبه ها همه ی این دلواپس ها فکر می کنند غیر از خودشون هیچ کس کار نمی کنه و این اتهام رو به دولت و دولتمردها و هر کسی که مرام و مسلکش مثل اونا نیست میزنند...
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1397/09/11 - 22:39
آقای صیدلو مقبول هستند و نیازی به تبلیغات ندارند!!
پاسخ + +3 -2 --
سامان 1397/09/11 - 18:41
با حضور اقای صیدلو امیدواریم نیروهای کارآمد و متعهد فارغ از جناحهای سیاسی دعوت بکار شوند و معاونت های که متاسفانه فقط با سفارشات و طایفه و فامیل بازی در جایگاه معاونت قرار گرفته اند تجدید نظر شود و افرادی که در حد واندازه معاونت نیستند واصطلاحا کت و شلوار معاونت به تن انها گشاداست کنار بروند تا خون تازهای در این بخش ها که چند سالی است رکود بر ان حاکم است دمیده شود
پاسخ + 0 0 --
ساسان 1397/09/11 - 22:33
از شتر پرسیدند چرا پشتت کژه...گفت کجام راسته!! حالا کی سرجای خودشه که معاونین سرجای خودشون باشن!!از اینا ماشین بیت المال و پست معاونتشون رو بگیرن هیچ جایی ندارند!!د اگه داشتند که صدباره رفته بودند!!تمام مشروعیتشون بابت انتصابشونه...اگه این پست رو نداشتند که دونفر هم پای صحبت هاشون تواین سخنرانی هاشون نمی نشستند.
پاسخ + 0 -4 --
عبداله 1397/09/12 - 15:56
اقای صیدلو با جایگاهی که قبلا درحوزه بازرسی داشته اند به خوبی به این موضوع آگاهند که کدام معاونت ها باید دستخوش تغییرات بشند تا امورات وسیاستهای اداره کل درمسیر درست و هدفمند قرار گیرد به نظر میرسد معاون تربیت بدنی از همه جهات طی دو سال اخیر عملکرد ضعیفی داشته وهمواره مورد انتقاد قرار گرفته چون متاسفانه انتخاب خوبی و درستی در این حوزه صورت نگرفته بود
پاسخ + 0 0 --
سعید 1397/09/13 - 11:20
اتفاقا جناب آقای رحیم ضمن ورود به حیطه مدیریت علمی و دیدگاه فراجناحی موجبات تبلور معاونت تربیت بدنی نسبت به مدیران قبلی بودند.شاید چون شما دوست نداشتید ایشان نیروهای شما را وارد کنه و متخخصین امر تربیت بدنی کنار بزاره این حرف میزنی
خدا را شکر یکی از نقاط مثبت ایشان دکتر رحیم میشه
پاسخ + 0 0 --
محمد جواد 1397/09/14 - 11:23
اتفاقا اتفاقا یکی از نقاط مثبت ایشون هستند چه از لحاظ علمی و ادب چه از لحاظ تخصص
پاسخ + 0 -2 --
ناشناس 1397/09/15 - 19:48
بالاخرهآقای صیدلومدیر کل شد به هر قیمت این آموزش و پرورش نیست درش باید کل گرفت
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/10/15 - 16:16
بالاخره کت و شلوار گشاد معاونت تربیت بدنی از تن محمد رحیم (معاون تربیت بدنی اداره کل شهرستانهای تهران ) در آمد این کت و شلوارکه در لحظات اخر مدیریت کمریی برتن او با کج سلیقگی پوشانده شده بود دوسال بیشتر دوام نیاورد در این دوسال متاسفانه حوزه تربیت بدنی اداره کل به جهت عدم مدیریت ایشان آسیب زیادی دید که امیدواریم با انتخاب شایسته و حضور خانم حسن پوراین حوزه به روزهای خوب و درخشان خود برگردد

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا از نظر شما دخالت شورای عالی انقلاب فرهنگی در امور آموزش و پرورش از نوع " تخصصی " است ؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور