صدای معلم

در وزارت بطحایی چه خبر است ؟ از امنیت فرهنگی چه خبر ؟!

شکایت علیه فرهنگیان منتقد این بار در هریس آذربایجان شرقی !

گروه گزارش/

شکایت علیه فرهنگیان منتقد این بار در هریس آذربایجان شرقی و مریم احمدیان مدیر دبیرستان مردانی آذر

قرار بود  " فرهنگ امنیتی " به جای مانده از دولت های نهم و دهم جای خودش را به " امنینت فرهنگی " بدهد .

 فانی و دانش آشتیانی تا حد قابل قبولی در این زمینه کارنامه موفقی داشتند اما شکایت علیه معلمان منتقد و رسانه در آذربایجان شرقی ، خوزستان ، قم ، البرز و... در وزارت سیدمحمد بطحایی ، پرسش های فراوانی را ایجاد کرده است و به تدریج دارد به یک " فرهنگ سازمانی " در نظام تعلیم و تربیت تبدیل می شود .

اخیرا هم  علیه رسانه « صدای معلم » شکایت شده است .« صدای معلم » از وزیر آموزش و پرورش می خواهد که با این مسائل واقع بینانه و صادقانه برخورد کرده و زمینه باروری و رشد حرفه ای معلمان را با نقادی و گفت و گو فراهم کند

بطحایی چه می کند ؟

چرا وزیر آموزش و پرورش در مورد این وقایع تلخ و قابل تامل سکوت کرده است ؟

چرا کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و حداقل اعضای فراکسیون امید آن در برابر این مسائل حرفی نمی زنند ؟

تشکل هایی که نام " معلم " و " فرهنگیان " را با خود یدک می کشند قرار است در آینده چگونه از عملکرد خویش  در برابر افکار عمومی دفاع کنند ؟

آیا برپایی چند نشست با بطحایی که برون داد و یا دستاورد خاصی برای جامعه معلمان نداشته است می تواند فلسفه وجودی آن ها را به اثبات برساند ؟

« منشور حقوق شهروندی » مصوب توسط دولت تدبیر و امید تاکنون چه کاربرد و فایده ای در آموزش و پرورش و برای معلمان داشته است ؟

معاون رئیس جمهور  و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور می گوید: ( این جا )

" برخی کارگزاران، مدیران و کارکنان دولت به مفهوم حقوق شهروندی آشنا و مسلط نیستند .

آموزش حقوق شهروندی در نظام اداری به کارکنان بر اساس برنامه ای که از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شده است باید در دستور کار مدیران باشد.
مردم باید مطالبه گری کنند و مدیران ملزم به پاسخ گویی هستند ... "

شکایت علیه فرهنگیان منتقد این بار در هریس آذربایجان شرقی و مریم احمدیان مدیر دبیرستان مردانی آذر

اما هنوز بسیاری از مدیران آموزش و پرورش پاسخ گو نبوده و یا خود را موظف به پاسخ گویی نمی دانند .

کسی هم آن  ها را به این علت بازخواست نمی کند .

در آخرین مورد مدیر آموزش و پرورش شهرستان هریس از " مریم احمدیان " مدیر دبیرستان مردانی آذر هریس شکایت کرده است . مجموعه ای که بخواهد دهان منتقدان را ببندد و یا جو ارعاب و تهدید را نهادینه کند پایدار و پویا نخواهد بود و فرجام خوبی نخواهد داشت

عنوان اتهام " توهین " بیان شده است .

اخبار حاکی است انتقاد خانم احمدیان به نحوه انتصاب مدیر آموزش و پرورش هریس بوده است .

علی رغم توصیه " پورمحمدی " استاندار آذربایجان شرقی برای پس گرفتن شکایت تاکنون تحولی در وضعیت پرونده رخ نداده است .

البته جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی هم تاکنون نتوانسته است مدیر زیزمجموعه خویش را وادار به تمکین نماید . تشکل هایی که نام " معلم " و " فرهنگیان " را با خود یدک می کشند قرار است در آینده چگونه از عملکرد خویش  در برابر افکار عمومی دفاع کنند ؟

تاکنون سیدمحمد بطحایی نشست های مختلفی را با عنوان گفت و گو و ترویج فرهنگ گفت و گو و نقادی با دانش آموزان و اولیاء دانش آموزان برگزار کرده است .

اگر گفت و گو خوب است و راه گشا ؛ پس چرا زیرمجموعه مدیریتی ایشان وقعی به سخنان وزیر نمی گذارند و اولین و آخرین راه و مسیر را " شکایت " در مجامع قضایی دانسته و ادامه می دهند ؟

آیا قرار است در محافل و مجامع یک چیزی گفته شود اما در عمل چیز دیگری را شاهد باشیم ؟

مجموعه ای که نمی تواند در داخل خودش گفت و گو و نقد داشته باشد و همدیگر را تحمل نمی کنند ؛ قرار است چه چیزی را به دانش آموزان و جامعه آموزش دهند ؟

شکایت علیه فرهنگیان منتقد این بار در هریس آذربایجان شرقی و مریم احمدیان مدیر دبیرستان مردانی آذر

« صدای معلم » از وزیر آموزش و پرورش می خواهد که با این مسائل واقع بینانه و صادقانه برخورد کرده و زمینه باروری و رشد حرفه ای معلمان را با نقادی و گفت و گو فراهم کند .

اگر بطحایی واقعا آن گونه که در نشست با مشاوران زنان در ادارات کل سراسر کشور در باشگاه فرهنگیان بیان کرد ( این جا )  "نوکر مدرسه " است و باور دارد که همه چیز روال طبیعی خود را طی کند باید در عمل آن را نشان دهد .

مجموعه ای که بخواهد دهان منتقدان را ببندد و یا جو ارعاب و تهدید را نهادینه کند پایدار و پویا نخواهد بود و فرجام خوبی نخواهد داشت .

پایان گزارش /

دوشنبه, 08 بهمن 1397 23:44 خوانده شده: 765 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +3 -1 --
ناشناس 1397/11/08 - 19:37
دقیقا در استانهایی که مدیرکل ها
مستبدانه قدرت نمایی می کنند و
از قدرت موقعیت خود سواستفاده
می کنند. مشکل مشخص است
کجاست اما درمان خیر.
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/11/09 - 05:04
باعث تاسف و ناامیدی و...است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/09 - 05:06
علت تمامی این تناقضات ، عدم تغییر مدیران قبلی بعد
آغاز فعالیت رئیس جمهوری است. همیشه با شروع فعالیت یک مدیر ارشد ، مدیران زیرمجموعه برای همخوانی فکر و سلیقه جهت همکاری شفاف و بیشتر عوض می شوند. ما امروز تاوان این اشتباه بزرگ و یا این دلسوزی و دوستی مرضی را داریم پس می دهیم.
برخی رسم ها هایِ استراتژیک اجتناب ناپذیر هستند.
این مدیرکل های مستبد تا نماینده مجلس و یا حتی وزیر و استاندار نشوند ول کن معامله نیستند. ای وای بر اسیری که در دام مانده باشد........
پاسخ + +4 -1 --
علی 1397/11/08 - 19:49
آقای وزیر گستاخی وفامیل بازی وقبیله گرایی جعفر پاشایی واز طرفی گردن نهی ایشان به بسیاری از نمایندگان در انتصابات ریز ودرشت مدیریت آموزش و پرورش را دچار یک سرطان وخیم کرده است بد جوری نتیجه خواهد داد بخدا امام و رهبری چنین نگفته اند اینها با این رفتار انقلاب وامام و همه چیز را زیر سوال بردن نارضایتی تا مغز استخوان همه رفته بیداد میکند چرا فکری نمیکنید ؟!!!!!
پاسخ + +5 -1 --
یدالله 1397/11/08 - 19:56
هر دم از این باغ بری می رسد
تازه تر از تازه تری می رسد
عرض تبریک به فرهنگیان آذربایجان شرقی و عرض تبریک به جناب مدیر کل پاشایی و...
پاسخ + +3 -2 --
بهروز 1397/11/08 - 19:57
مشکل پورسلیمان این است که فرق ما بین نقد و نهم و تخریب را نمی داند.
آقای پورسلیمان فراموش نکردیم در خصوص شکایت سازمان سنجش آنطور ذلیلانه عذرخواهی کردی اما اینجا اینطور مظلوم نمایی می کنی. شرمت باد
پاسخ + +4 -2 --
بهروز 1397/11/08 - 19:57
مشکل پورسلیمان این است که فرق ما بین نقد و نهم و تخریب را نمی داند.
آقای پورسلیمان فراموش نکردیم در خصوص شکایت سازمان سنجش آنطور ذلیلانه عذرخواهی کردی اما اینجا اینطور مظلوم نمایی می کنی. شرمت باد
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1397/11/10 - 05:44
سلام

آقای بهروز

1-خوشحال می شوم جنابعالی در مطلبی تفاوت میان آن " سه " را مستدل و مستند کالبدشکافی نمایید .


2- عذرخواهی در برابر اشتباه نه امری دلیلانه که کاری از روی شجاعت و فرهیختگی است که متاسفانه اکثریت جامعه ما در سطوح از این نعمت بی بهره هستند .

3- شرم را باید بر آنانی اطلاق کرد که شجاعت ابراز خویش را ندارند و با هویت های مختلف با دیگران بازی می کنند !

هم از آخور می خورند و هم از توبره !


پایدار باشید .
پاسخ + +5 0 --
حسن فیضی 1397/11/08 - 20:07
متاسفانه آموزش و‌پرورش هم معنی و‌مفهوم و‌هم رسالت اصلی خود را در استان آذربایحان شرقی از دست داده است و‌و آموزش و‌پرورش تبدیل به بنگاه شده است و در آن متخصصان امور آموزشی. و پرورشی در حاشیه و افراد متخصص در لابی گری و دلال مأب در متن قرار دارند مقلا وقتی جایگاه مدیر کل در خطر قرار می گیرد مانند بنگاهها و یا مراکز کاریابی و دلالی و یا کارچاق کنی شروع به فعالیت می کنند و با اکیپهای مختلف روانه استانداری. و بیت امام‌جمعه و نمایندگان مختلف می روند تا آقای مدیر کل را در تخت سلطنت خود نگه دارند . عجبا اگر از این افراد فقط تعریف آموزش و پرورش را بخواهی نخواهند توانست تعریف ساده و‌خلاصه ای از آموزش و پرورش داشته باشند .قابل تاسف تقضیه هم این هست که ایشان هر وقت جایگاه خود را در خطر می بینند از نماینده محترم و مردمی ولی فقیه مایه می گذارند و اعلام می کنند ایشان حامی اصلی بنده هست و با این اظهارات جایگاه رفیع این مقام محترم و‌مردمی را تنزل می دهند . عجبا این پست و‌مقام و حرص و ولع قدرت و ثروت با انسانها چه‌ها نمی کند ؟؟؟!!!!
پاسخ + +6 0 --
علی 1397/11/08 - 20:08
آقای وزیرآمار سازی و ....جعفر پاشایی و اطاعت از درخواستهای صاحبان نفوذ وقدرت دژی شده تا مدیرکل حداکثر تعدی در حق همگان روا دارد که آموزش و پرورش را به یک مرده تبدیل کرده که بوی تعفنش اینجا پیچیده صبر کن تا به شما هم برسد
پاسخ + +6 -1 --
علوي 1397/11/09 - 04:25
خانم احمديان از فرهنگيان به روز و توانمند واز چهره هاي سرشناس اصلاح طلب استان آذربايجان شرقي هستند كه طي مراجعه اي كه به مدرسه تحت مديريت ايشان داشتم شاهد بودم كه اكثريت قريب به اتفاق همكاران و دانش آموزان ايشان را دوست دارند متأسفانه مدير آ.پ شهرستان هريس كه منصوب نماينده و مهم ترين بخش مهره چيني نماينده براي انتخابات آتي مجلس هست اين بانوي فعال رو به اين نحو ساكت كرده است
پاسخ + +7 -1 --
MahinMahmoodi 1397/11/09 - 05:14
نهههه ! از خانم احمدیان شکایت کرده؟ واقعا متأسفم، این خانم برای دولت خیلی زحمت کشیده و رییس ستاد روحانی بود واقعاً دولت چقدر بی خاصیت شده که از حامیان خودش هم در برابر هجمه های نماینده مجلس و مهره ایشان که خود نماینده علیرغم بی لیاقتی این فرد رییس آ پ هریس کرده ایشون رو ، نمی تونه حمایت کنه
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/09 - 06:02
تا عبرت بگیریم و از هیچ فرد سیاسی
حمایت نکنیم و در جهت موفقیت. اش
از خودگذشتگی نشان ندهیم. تمام
تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی
خود بنماییم ایران گلستان می شود.
آنان مقصر نیستند من ساده مجرمم.
پاسخ + 0 0 --
علوي 1397/11/09 - 08:18
اين خانم جزو بهترين و باشخصيت ترين همكاران ما در آموزش و پرورش هستن كينه توزي نابه جاي مدير آموزش و پرورش با ايشان موجي از نااميدي و دلخوري در بين فرهنگيان هريس ايجاد كرده و مسبب تمام اين موارد آقاي عبدالهي نماينده اهر و هريس در مجلس هست كه چون خانم احمديان به عنوان رييس ستاد روحاني منتقد دخالت ايشان در انتصابات روساي ادارات شهرستان بود مدير منصوب نماينده به اين وسيله اين خانم را تحت فشار گذاشته و انتقام مي گيردوآقاي پاشايي مديركل هم از ترس نماينده مجلس مانع آقاي سامپور نمي شود يعني بنده خدا پاشايي و حتي بطحايي زورشون به رييس آپ هريس چون منصوب نماينده مجلس هست نمي رسد !!
پاسخ + +7 -1 --
منصوری 1397/11/09 - 05:14
همان گونه که شکایت آن طلبه از صدای معلم اشتباه بود شکایت این رییس آموزش و پرورش هریس از خانم مدیر هم اشتباه است به هر دلیل و اتهامی!!اما من به عنوان یکی از بازنشستگان فرهنگی استان که اخیرا در تجمع مقابل اداره کل شرکت کردیم و دیدم مدیرکل استان آمدند و رفتیم سالن جلسات ما فقط تند و تیز گفتیم و حتی توهین کردیم و ایشان گوش دادند و عذر خواستند!این روحیه ایشان حتی اگر در ظاهر باشد اما نشان داد ایشان یک مدیر و استاد اداره آرام و کم تنش آموزش و پرورش استان است.
پاسخ + +6 -1 --
علی 1397/11/09 - 09:55
گر معلمی «عشق» است و «عاشقی» و اگر گره کار عظیم تعلیم و تربیت که کاری است کارستان و هنر خود خداوند است و او این هنر را به رسولان خود و رهروان راه آنها یعنی  معلمان تفویض کرده است، بر دست معلمان گشوده می شود، آنگاه شرح این ماحرا از زبان یو معلم دیگر یعنی ولی معلمان و بر حقانیت خانم احمدیان است کسی که واقعا «راه رسم عاشقی» بلد بوده و هست . نفوذ نماینده بی کفایت و استفاده از ابزار تهدید به استیضاح و تسلیم مریز و تحت فشار قرار دادن مدیرکل بی کفایت و ترسویی چون پاشایی و بی کفایتی استاندار و مدیر دفترش در همراهی اول و بعد تغییر جهت ۱۸۰ درجه ای دکتر ملکی از استانداری و پشت خالی کردن اصلاح طلبان بی کفایت مخصوصا خانم صادق زاده پر مدعا باعث شده اکنون اداره آموزش و پروش هریس به جای الگو بوده راه عاشقی و تعلیم و تربیت محلی برای قدرت نمایی نماینده بی کفایت شود کسی که در طول نمایندگی خود به اندازه یک برگ A4 عملکرد ندارد . افسوس که افرادی شایسته چون دکتر بالازاده از گردونه مدیریت این اداره بر داشته می شوند و جای او را یک اصلاح طلبی از راه رسیده می گیرد .
پاسخ + +7 -1 --
ناشناس 1397/11/09 - 11:30
اموزش و پرورش را از نیروهای .... همانند پاسایی ها باید پاک می شد . ولی متاسفم برای کشوری که از آرمانها و اهدافش تا این اندازه دور شده .
شخصیت و منزلت معلّم را پاس دارید .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/09 - 14:26
کی گفته ایشان اصلاح طلب هست آقای سامبور اگر اصلاح طلب بود که شمشیر از رو نمی بست اعمال و تصمیم های ایشان در این دوسه ماهی که رییس شده شبیه کارهای احمدی نژاد هست
پاسخ + +5 -2 --
ناشناس 1397/11/09 - 12:34
خانم احمدیان زمانی همهمه داشت که بخشدار هریس گردد بعد شایعه شد که اولین مدیر اموزش وپرورش خانم در هریس می خواهد انتصاب ببشود این کشمش هال موجب شد که بین دو نفر اصلاحات چی ها تنش به عمل اید وحالا هم حرف روی حرف بسیار هست از اقای سام پور در خواست می شود اگر به جای شکایت می خو.اهدقدرت خود را نشان بدهدبسم اله او را از پست مدیریت مدرسه مر دانی اذر تغییر دهد اگر این کار را بکند به اقتدار او را تحسین می کنیم اما اگ نکند حرافی ها روی کاغذ نوشته می شود وجنگ روی کاغذ بازی هست
پاسخ + 0 0 --
یک نفر 1397/11/09 - 13:16
حتما مدیر اموزش وپرورش از میان کارکنان یک نفر را به عنوان مدیر مدرسه مر دانی اذر انتخاب خواهد کرد حتما
پاسخ + 0 0 --
علوي 1397/11/09 - 13:35
صددرصد اين اتفاق خواهد افتاد رييس تحميلي نماينده به آموزش و پرورش هريس مگر جز اين ، كار ديگري هم ازش برمي آيد؟ توهين ، تهديد ، برخورد قهرآميز و بالاخره حذف و كات كردن اين بانوي توانمند و بااخلاق ، مسئولين هم فقط سكوت و نگاه ! اما تاريخ فراموش نخواهد كرد !
پاسخ + +8 -1 --
ناشناس 1397/11/09 - 14:24
باعث تاسف و شرمساری هست به خصوص برای وزیر این مجموعه ، بنده در طول دوران تحصیل چندین سال افتخار شاگردی در محضر این خانم معلم را داشته ام و همیشه خصوصیات برجسته ی اخلاقی و رفتاری خانم احمدیان را ستوده ام خبر شکایت از ایشان را وقتی شنیدم واقعا چند روز شوکه شدم و از دولت و اصلاحات و شعارهای انتخاباتی و شایسته سالاری قطع امید کردم ، خانم احمدیان به خاطر علاقه ای که به شهر و دیار و فرزندان هریس داشت تا به امروز در این شهر مانده و به مرکز استان مهاجرت نکرده است علیرغم اینکه بر همه ما روشن هست که برای ایشان امکان رشد در خارج از هریس بسیار زیاد بود ولی وقتی وقایع این چنینی را می بینم و می شنوم از همین جا به ایشان می گویم استاد هنرمند من ،لیاقت شما بسی بالاتر از مدیریت مدرسه آن هم در مجموعه ای هست که رییسش نوکر نماینده هست همه ی ما دختران و بانوان هریس دوستدار و ارادتمند شما هستیم و برایتان آرزوی سربلندی داریم شما در هرحال مانند یک اسطوره در قلب ما جای دارید و روسیاهی بالاخره برای مقامات خواهد ماند
پاسخ + +7 0 --
AdibSadra 1397/11/09 - 16:15
پس از شکایت از معلم های خرد این بار هم نوبت به خانم های فرهنگی رسیده ، یک رییس باید غیرت و تعصب داشته باشد سر همکار خانم و حتی اگر این خانم معلم مقصر هم باشد ارجاع یک خانم فرهنگی به مراجع قضایی واقعاً شرم آور هست لابد عزل و تبعید هم به زودی برای این همکار بیچاره رقم خواهد خورد به خصوص که آن طور که از نظرات دوستان خواندم رییس منصوب نماینده مجلس هم هست و مدیر کل خود نیز در کارنامه اش شکایت از معلمان منتقد را دارد ، بدا به حال مملکتی که نماینده های مجلس در آن به خصوص در شهر های کوچک حکومت مطلقه دارند و با تهدید و ارعاب منتقدینشان را خاموش می کنند، بنده از جناب بطحایی خواهش میکنم به جهت اینکه این همکار، خانم هستند به جد پیگیر وضعیت و سرنوشت ایشان باشند
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1397/11/10 - 04:11
برررسی های میدانی نشان می دهد که متاسفانه اموزش وپرورش ما فدای نماینده ها شده به خصوص در شهر هایی که نماینده ها به خاطر کسب رای از قشر معلم وحتی بازنشسته به عنوان پاتوق استفاده می کنند حالا یک سوال نماینده می تواند وزیری ا که تخلف می کند به مجلس بکشد ان وقت نماینده اگر با وزیر سازگاری داشته باشد که مسله مبهم ماند اگر شکایت از این زن خدمتگزار صحت داشته باشد رواست که پرونده را مختمومه کنیم چون د روحیه واعصاب او تاثیر می گذارد ودر ضمن یک سوال این بخش هریس از توابع تبریز چه جور شهری هست که همیشه نقد واعتراض از ان شهر به گوش می رسد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/10 - 04:28
جناب تبریز ، مشهد ، لرستان و.... ندارد. هر کجا مدیر کل
مستبد و خودرأی و فرصت طلب است مدیرانی چون خود در مناطق تعیین می کند که سرو صدا بلند می شود. فهم این مسأله زیاد دشوار نیست. آذربایجان را را دارند با سیاست لجن آلود می کنند و سر ایران در خطری بزرگ قرار دارد. عمدی در کار است .
پاسخ + +1 -4 --
معلمه 1397/11/10 - 14:52
....هر دو مسئول ستاد جناب آقای دکتر روحانی در شهرستان هریس بودند ( آقایان و بانوان) حالا بر سر تقسیم غنایم از سر و کول هم بالا می روند و آبروی هر که معلم و فرهنگی هست را می برند و در این آبرو ریزی نقش نماینده شهرستان های اهر و هریس نقش بی بدیلی است .
پاسخ + 0 0 --
نگم بهتره 1397/11/10 - 20:30
خانم احمديان باعث افتخار معلمان و اصلاح طلبان هست و تابه امروز برخلاف جناب سامپور كه به خاطر رييس ستاد بودن زمين و زمان را در سهم خواهي به هم ريخت هيچ ادعايي نداشته ولي چون سامپور رييس ستاد و دفتر جناب نماينده هم بود بالاخره به آرزوي ديرينه اش كه همانا رياست آ پ شهرستان شدن بود و سالها بابت آن دوندگي مي كرد رسيد و در تمام اين جريانات ضعف دولت نمايان مي شود و شخص وزير آ پ بايد پاسخگوي عملكرد نسنجيده مدير آ پ هريس در برابر افكار عمومي معلمان باشد
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1397/11/12 - 20:14
.قابل توجه مسولان محترم وزارت اموزش وپرورش انهایی که این مطالب را می خوانند ومی بینند مسولان و مديركل محترم استان دیگر بس است سكوت ...دیگر كافي هست در شرایطی که مردم بد بخت ما با هزراران فلاکت فرزندان خودشان را برای اموزش وتربیت به مدارس می فرستند دیدن این جر وبحث ها دل هر انسانی را به درد می اورد دیگر بس هست خواهشا شکایت از همکار ویا رنجيده كردن افراد به بهانه اغراض ونیز وارد شدن یک نفر اموزگار با دو سال سابقه اقای نحوی به عنوان محرک قضیه مشخص هست که دال بر چه می باشد دیگر بس هست برای نجات تعلیم وتربیت بهتر هست در اسرع وقت یک نفر مدیر شاخص ونیز پر لیاقت به شهر ستان هریس معرفی گردد تا مردم عزیز ما بیش از این اسیب نبینداز وزیر محترم واز مدیر کل اموزش وپرورش وهمه کسانی که دل به منطقه می سوزانند در خواست می شود اگر به ضرر خودشان هم از ناحیه نماینده مجلس این منطقه باشد این در خواست را انجام دهند تا ما شاهد ارامش در منظقه در مسير تعلیم وتربیت باشیم ضمنا از اقای نحوی هم در خواست می شود که به کلاس خود بیشتر توجه کنند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/13 - 19:10
بو جوجه ال قووالی اولوب هی دانقیلدییر

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما در مورد تقسیم بندی دانش آموزان به مدارس عادی و تیزهوشان چیست؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور