صدای معلم

صدای معلم گزارش می کند :

نشست تشکل های فرهنگیان با " سعید جلیلی " برگزار شد

گروه تشکل ها /

گزارش صدای معلم از نشست تشکل های فرهنگیان با سعید جلیلی

یکشنبه 7 بهمن برخی از اعضای تشکل های فرهنگیان شامل انجمن اسلامی معلمان ایران، مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، جمعیت اسلامی فرهنگیان، سازمان معلمان ایران، جامعه اسلامی فرهنگیان و همچنین تعدادی از مسئولان وزارت آموزش و پرورش نشستی با"  سعید جلیلی " عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده رهبر ایران در شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار کردند .

خبرگزاری فارس رسانه مخالف دولت در این زمینه چنین گزارش می کند : این نشست بدون اطلاع رسانی قبلی بوده و از رسانه های فعال در حوزه آموزش دعوتی به عمل نیامده بود .همچنین خبر و گزارش این نشست در سایت ها و کانال های اطلاع رسانی تشکل های فرهنگیان تاکنون اطلاع رسانی نشده است

" نشست دولت سایه با نمایندگان تشکل‌های معلمان کشور برگزار شد.

در این دیدار نمایندگانی از انجمن اسلامی معلمان ایران، مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، جمعیت اسلامی فرهنگیان، سازمان معلمان ایران، جامعه اسلامی فرهنگیان و همچنین تعدادی از مسئولان وزارت آموزش و پرورش حضور داشتند که در خصوص موضوعات مختلف جامعه فرهنگیان کشور به ایراد نکات خود پرداختند.

سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار گفت: آنچه اندیشه سیاسی اسلام را از سایر فرهنگ ها به ویژه از غرب متمایز می‌کند، مشترک بودن بسیاری از وظائف دولت و جامعه است و تفاوت آن تنها در نوع و میزان مسئولیت است. نمونه آن در دفاع مقدس است؛ چرا توانستیم بر دشمن خود فائق بیاییم؟ چون همه، خود را مسئول می‌دانستند. این رویکرد در هر عرصه‌ای همانند آموزش و پرورش عملیاتی شود، نتیجه مشابه پیروزی در دفاع مقدس را خواهد داد.

نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی درخصوص نقش آفرینی جامعه فرهنگیان در عرصه های گوناگون خاطرنشان کرد: بسیاری از موفقیت‌های نظام اسلامی مرهون زحمات معلمان بوده است. نقش قابل توجه این صنف در پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن در عرصه های مختلف حائز تکریم است. بیشترین صنفی که در میان اصناف مختلف چه در جایگاه فرماندهی و چه در جایگاه رزمندگی در جبهه ها حضور داشتند، از آموزش و پرورش بود؛ اعم از معلم و دانش آموز. نقش موثر فرهنگیان در ابتدای انقلاب پس از حضور در نهادهای دیگر نظیر سپاه پاسداران، جهاد سازندگی و وزارتخانه های گوناگون نیز نشان داد که حضورشان در سایر زمینه ها همراه موفقیت بوده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: یکی از آسیب هایی که مشاهده می‌شود، آن است که وقتی فردی از مسئولیتی فارغ می‌شود، مثلا به جایگاه دیگری می‌رود و یا بازنشسته می‌شود، آن وقت دیگر تجربیات خود را در اختیار مسئول جدید قرار نمی دهد؛ این چرخه ناقص می ماند. بنابراین نقش تشکل های صنفی فرهنگیان می تواند این نقصان را در آموزش و پرورش برطرف کند. ارائه راهنمایی و راهکار های عملیاتی برای حل مشکلات فعلی هم صنفان از جمله این نقش هاست که تشکل های صنفی می توانند پاسخ روشنی درباره چگونگی رسیدن به وضعیت مطلوب بدهند.

جلیلی در پایان اظهار داشت: امروز یکی از ضروریات آن است که تشکل های صنفی مبدع ابتکارات برای حل مسائل باشند.

همچنین در این نشست، نمایندگان تشکلهای صنفی فرهنگیان به ایراد نکات خود به شرح زیر پرداختند:

* نقش درخشان فرهنگیان در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

* لزوم عملیاتی شدن منویات رهبرانقلاب در خصوص وزارتخانه آموزش و پرورش

* عدم توجه به اولویت جایگاه وزارت آموزش و پرورش در دولت ها برخلاف نظر صریح رهبری

* عدم تامین نیاز های اولیه جامعه معلمان با توجه به منزلت آنها و مشکلات معیشتی چشمگیر

* مجبور شدن شمار قابل توجهی از معلمان به اختیار شغل دوم

* سیاست زدگی وزارت آموزش و پرورش که موجب اخلال در رسالت علمی و فرهنگی این وزارتخانه است

* تمرکز گرا و مشارکت گریز وزارتخانه چه در صف و چه در ستاد

* کمرنگ شدن نقش قابل اهمیت اولیای دانش آموزان در مشارکت

* مشکلات ناشی از خصوصی سازی در آموزش و پرورش

* استفاده سلیقه ای از ابزار های نظارتی در مواقع ارتقاء شغلی معلمان به کادر مدرسه

* به رسمیت نشناختن جایگاه معلم به عنوان سرمایه انسانی و اصلی ترین عامل پیشرفت و توسعه

* سرمایه گذاری کوتاه مدت دولت ها و تناقض آن با ذات دیربازده آموزش و پرورش و عدم توجه به اهداف بلند مدت

* غفلت از ارتقاء سطح توسعه کیفی آموزش و پرورش نسبت به سطح کمّی آن

* شکل گیری روند کاهش سال به سال نسبت بودجه وزارتخانه به بودجه کل کشور

* لزوم گفت و گوی بی‌واسطه و نتیجه‌مند با جامعه معلمان

* عدم تطابق دانش کتاب های درسی با نیاز روز دانش آموزان

* عدم توجه ویژه به مهارت آموزی در مدارس

گزارش صدای معلم از نشست تشکل های فرهنگیان با سعید جلیلی

« فرج کمیجانی » دبیر کل  مجمع فرهنگیان ایران اسلامی می گوید :

" اين جلسه با دعوت آقاي جليلي از جايگاه نماينده مقام معظم رهبري در شوراي امنيت ملي و از طريق آقاي  عادل عبدي مشاور وزير در امور تشكل ها با حضور همه تشكل هاي معلمان اصول گرا و اصلاح طلب و مستقل تشكيل گرديد و در خصوص مسائل آموزش و پرورش خيلي شفاف و بي پرده صحبت شد و از هر تشكل سه نفر حضور داشتند.

کمیجانی نشست را خوب ارزیابی کرده چنین می گوید :

 جلسه بسيار خوبي بود و در راستاي پي گيري مطالبات معلمان صورت گرفت .

دبیر کل مجمع فرهنگیان ایران اسلامی تصریح کرد :

به اتفاق تشكل هاي فرهنگيان با دعوت آقاي جليلی براي توضيح فضاي امنيتي حاكم به آموزش و پرورش رفتيم .

« ولی الله بای » عضو سازمان معلمان ایران ضمن اظهار بی اطلاعی از برگزاری این نشست پرسش هایی را مطرح می کند :

آیا شورای مرکزی سازمان معلمان نیز حضور داشتند ؟

یک عضو سازمان به صورت شخصی حاضربوده است؟

هدف ازاین دیدار در کنار دیگر تشکل ها چه بوده است ؟

خانه یا مجمع تشکل های فرهنگیان تشکیل شده است؟

دولت سایه یا دولت در پنهان که بدبختی جامعه ما از همین موازی کاری هاست .

« شیرزاد عبداللهی » کارشناس آموزش می نویسد :

" این اتفاق مهمی است که به فاصله یک سال و نیم از انتخابات ریاست جمهوری 96 ، اعضای موثر ستاد فرهنگیان روحانی و سران حداقل سه تشکل اصلاح طلب فرهنگیان به دیدار سعید جلیلی می روند. این افراد باید دلایل این دیدار و  کنار گذاشتن  رویه مرسوم اصلاح طلبان در تعامل با اصولگرایان افراطی (جبهه پایداری ) را توضیح بدهند تا بتوان تصویر دقیق تری از ماجرا را ارائه کرد. دیدار اصلاح طلبان و جلیلی این تصور را در بین معلمان عادی ایجاد می کند که اختلافات سیاسی جناح ها و احزاب صرفا جنگ زرگری برای سرگرم کردن مردم است.

 واقعا چه نسبتی بین سعید جلیلی و  سید محمد خاتمی به عنوان افراد شاخص دو جریان  وجود دارد؟

اگر یک جریان صرفا صنفی به دیدار جلیلی رفته بود می توانست ادعا کند که برایش اصلاح طلب و اصولگرا فرقی ندارد. اگر سران تشکل های اصلاح طلب به دیدار شخصیت های معتدل اصولگرا مانند لاریجانی یا ناطق نوری  رفته بودند باز هم قابل توجیه بود . اما دیدار احزاب فرهنگی که کم و بیش خود را متعهد به حمایت از دولت روحانی می دانند ، با سعید جلیلی  آن هم با عنوان دولت سایه،  چه توجیهی دارد؟ این  یک اتفاق  معنی دار سیاسی  است.

آیا انجمن اسلامی معلمان با آن سابقه  تاریخی در جریان چپ و اصلاح طلب و مجمع فرهنگیان ایران اسلامی با جایگاهی که در شورای عالی اصلاح طلبان و بستن لیست انتخاباتی برای اصلاح طلبان  دارد و سازمان معلمان با ارادتی که به سیدمحمد خاتمی دارد، می توانند از سیاست صرف نظر  کنند و  بگویند که فقط صنفی فکر و عمل  کرده اند؟ پس تکلیف اساسنامه و مرامنامه  آنها چه می شود؟ البته  اگر آنها با سعید جلیلی در یک تریبون آزاد مثل تاجزاده و زاکانی مناظره می کردند قضیه متفاوت بود.

حضور مشاور وزیر به عنوان مبتکر دیدار و نیز معاون وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل  که هر دو عضو مجمع فرهنگیان هستند این سوال را پیش می آورد که آیا این دیدار مطابق پروتکل های دولت ،قبلا  با  وزیر و معاون رییس جمهور هماهنگ شده بود ؟ در وزارت آموزش و پرورش مدیران از وزیر تا معاون وزیر تا مدیرکل نه به رییس جمهور وفادارند و نه به برنامه دولت ، هرکس به فکر منفعت خودش است. هر کس دنبال استراتژی و تاکتیکی برای حفظ میز و صندلی ریاست است. 

« عبدالهی » در ادامه  می نویسد :

آقای کمیجانی فکر می کند زرنگ است و می تواند همه را بازی بدهد اما اشتباه می کند .این یک اقدام سیاسی معنا دار است. حرکت به سمت اصولگرایی و گردش به راست از جانب  امثال کمیجانی تا جایی برای جلیلی و رییسی قابل قبول است و تشویق می شود که جریان اصلاح طلبی را تضعیف کند . تجربه نشان داده است که  آنها  هرگز به افرادی مانند کمیجانی اعتماد نمی کنند. آنها هم می فهمند که  افرادی که متناسب با جهت وزش باد قدرت ، مواضع خود را 180 درجه تغییر می دهند قابل اعتماد نیستند.

کمیجانی ممکن است خواب ریاست ستاد فرهنگیان جلیلی یا رئیسی  را در انتخابات آینده دیده باشد . یا شاید فقط دنبال اجرا نشدن حکمش باشد ، اما تجربه های زیادی نشان داده که اصولگرایان فقط از اصلاح طلبان به عنوان تواب و ابزار تخریب اصلاح طلبی استفاده می کنند و آنها را جدی نمی گیرند. آقای کمیجانی در سالهای اخیر اثبات کرده که به هیچ اصلی در سیاست جز منافع شخصی خودش و چینش هم حزبی ها  در پست های آموزش و پرورش پای بند نیست. همین برای عدم اجرای حکمش کافی است. چرا بقیه را دنبال خودش می کشد؟

گزارش صدای معلم از نشست تشکل های فرهنگیان با سعید جلیلی

« کانال صنفی معلمان » که توسط اعضای فعال در کانون صنفی معلمان اداره می شود در مطلبی با عنوان " یک دیدار و چند پرسش !" چنین می نویسد :

 سعید جلیلی از شخصیت های رادیکال اصولگرایان و نزدیک به جبهه ی پایداری در سایت و صفحه ی شخصی خود خبری منتشر کرده است با عنوان: ( نشست دولت در سایه با تشکل های فرهنگیان انجام شد . )

 در مورد خبر و تصویر دیدار جلیلی با تشکل ها که جلیلی ادعا کرده است : "  دیدار تشکل های معلمان با دولت در سایه "  سوالاتی مطرح است که تشکل ها می توانند پاسخ دهند !

این دیدار به چه منظور انجام شده است ؟ نحوه ی تشکیل آن و نتیجه ی جلسه چه بوده است ؟ به نظرم مساله مهمی است که دوستان تشکلی برای شفاف سازی می توانند در موردش توضیح دهند.

در تصویر چهره ی آقایان کمیجانی ( دبیر کل مجمع فرهنگیان ) و عادل عبدی ( مشاور وزیر و عضو مجمع ) ، غلام رضا کریمی ( ریس مرکز بین الملل و عضو مجمع ) ، علی مصلحی ( عضو انجمن اسلامی ) ، محمد داوری ( عضو سازمان معلمان ) و علیرضا هاشمی ( عضو سازمان معلمان ) و دیگر افراد تشکلی دیده می شود. این افراد می توانند در مورد خبر و ادعای دیدار با دولت در سایه جلیلی توضیح بفرمایند.

فرج کمیجانی و عادل عبدی و علی مصلحی و علیرضا هاشمی در صدر و نزدیک به جلیلی نشستند. نشست تشکل و چهره های سیاسی اصلاح طلبان با یک فرد شناس اصولگرایی که نماد یک جریان مشخص است از چه جنبه ای قابل توجیه است ؟ نکته قابل تامل اش اینجاست سعید جلیلی مدعی شده است این دیدار، دیدار تشکل ها با دولت در سایه است ! یعنی محتوا و نوع دیدار با جلیلی از جنس دیدار با دولت در سایه و انتخاباتی  بوده است یا جلیلی این گونه روایت کرده است ؟

این نشست بدون اطلاع رسانی قبلی بوده و از رسانه های فعال در حوزه آموزش دعوتی به عمل نیامده بود .همچنین خبر و گزارش این نشست در سایت ها و کانال های اطلاع رسانی تشکل های فرهنگیان تاکنون اطلاع رسانی نشده است .

پایان گزارش/

چهارشنبه, 10 بهمن 1397 13:49 خوانده شده: 598 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +3 -4 --
شهروند 1397/11/10 - 10:10
آقای جلیلی مثل برخی روحانیان حکومتی در هر موردی نظر میدهد در مسائل هسته ای امنیتی اقوام خارجی داخلی
آپ تاریخ جغرافی هالیوودووو
به راستی فکر میکنین دیگه کسی در بازی اصلاح طلبی
اصولگرایی میفتدتمام شد این ماجرا.
شرم کنید دیگه نمی توانید از اکثریت معلمان سواری بگیرید
بدرود ای ریاکاران
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/10 - 10:39
.... می ارزه به دولت تزویر شما
پاسخ + 0 0 --
قنبری 1397/11/10 - 11:51
کمیجانی و عادل عبدی عامل وضعیت نابسامان فعلی آموزش و پرورش هستند و باید پاسخگوی عملکردشان طی دو سال گذشته باشند .
پاسخ + 0 0 --
امین بچه های دانشکده 1397/11/10 - 11:53
اونایی که در انجمن اسلامی از مصلحی بعنوان یک نماد و الگو نام می بردند...الان کلاهشان را بگذارند بالاتر!!اینم از مصلحی...مصلحی مصلحی که میگفتند همین بود!!....قدرت آدم رو به چه روزی که نمی اندازه!!آقای مصلحی بی زحمت حیدرمصلحی و رحیم پور ازغدی و حسن عباسی و پناهیان و امیرآبادی و حدادعادل و سیداحمد خاتمی و بذرپاش و حسین فدایی و حسین مظفر و فرشیدی رو هم از قلم نندازید لطفاً...!!
پاسخ + 0 0 --
شریفی 1397/11/10 - 11:55
آقای کمیجانی در سالهای اخیر اثبات کرده که به هیچ اصلی در سیاست جز منافع شخصی خودش و چینش هم حزبی های خود مثل کریمی ، عمادی ،خرم و ،محمد زاده ،خانم مینایی پور و مرادی و .....در پست های آموزش و پرورش پای بند نیست. همین برای عدم اجرای حکمش کافی است.
پاسخ + 0 0 --
شهروند 1397/11/10 - 13:55
جناب ناشناس که من رو طرفدار دولت تزویر میدونی .من طرفدار این دولت نیستم ولی ظاهرا تو طرفدار این .... هستی
پژوهشها حاکی از این است که اصولا هر کسی طرفدار
یک جریان یا باند باشد .....شرط می‌بندم ....
پاسخ + 0 0 --
شهروند 1397/11/10 - 14:09
الحمدلله رب العالمین در قرن بیست ویکم
صدای معلم هم مثل روضه خوانهای سر منابر که از لگد اسب
عمر بن سعد به یابوی شمر هم داستانها میگویند ولی از آزادگی
و برده نبودن و عدالت و مقابله با ستم هیچ نمی گویند
خودسانسوری میکنند صدای معلم هم خودسانسوری میکند وهم
دیگرسانسوری.یا پیام رو کامل بنویس یا بگو نمی توانیم
جوابگوی این قرن و آزادی بیان باشیم
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/11/10 - 14:16
سلام

دوست عزیز

آقا / خانم شهروند

شما در مورد صدای معلم هر چه دوست داشتید بگویید ، هر اتهامی بزنید ...

اما در مورد دیگران دقیق و مستند سخن بگویید .

بدون دلیل نباید اتهامی را متوجه دیگران کرد .

از خشونت کلامی هم تا حد امکان بر حذر باشیم .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/03/14 - 10:11
لعنت بر دولت غیرانقلابی وجناح ها.ایشون انقلابی وحزب اللهیه کهحزب مصل شماها
پاسخ + +8 0 --
فرهنگی 1397/11/10 - 11:45
یک بار دیگر ثابت شد که نان به نرخ روز خوران و فرصت طلبانی چون کمیجانی و عادل عبدی و مصلحی به هیچ اصول و خط قرمزی وفادار نیستند به جز منافع زود گذر مادی و منفعت های کوتاه مدت شخصی . انان اصلاح طلبی را دکان کاسبی و سود جویی خود ساخته اند . لازم است فرهنگیان بدانند چرا امثال کمیجانی و عادل عبدی و مصلحی از بطحایی به دروغ یک اصلاح طلب ساختند و برای وزیر شدن او سینه چاک می کردند .
پاسخ + 0 0 --
نغمه جون 1397/11/11 - 20:18
حضور بقیه اعضا را شاید بشود ماله کشی کرد اما غلامرضا کریمی را هرگز نمیتوان بخشید.
کریمی فرصت طلب قایم مقام وزیر است و در دولت روحانی بناحق پست مهمی گرفته است.
مرکز امور بین الملل را به قهقرا برده است و بدترین مدیریت ممکن را اعمال می کند. ابرویی برای وزیر و معلمان در خارج نگذاشته است.
حضور کریمی در این جلسه قابل توجیه و قابل پذیرش نیست.
کریمی جان لابی می کنی در انتخابات مجلس رد صلاحیت نشی؟
راهش این نیست عزیز دل برادر. با خودت و مردم صادق باش. خجالت هم چیز خوبی است.
سه شنبه آویزون جلیلی هستی و پنج شنبه با عارف هستی؟ عجب فرصت طلبی هستی.... ریاکاری هم حدی دارد غلامرضا جان حزب باد!.
پاسخ + +6 -1 --
آرمان 1397/11/10 - 11:45
لعنت به شما که برای رسیدن به قدرت حاضرید دست هر کس و ناکسی را ببوسید . شما نماینده معلمان نیستید
پاسخ + +6 0 --
دشتی 1397/11/10 - 11:49
کمیته حقوقی سازمان معلمان چند روز دیگه بیانیه میده و از تشکل های حاضر در جلسه حمایت میکنه...عاخه وقتی ما پست می گیریم و "ننه حسن"که در دوران یزدیخواه و رحیم زمانی رئیس اداره بوده رو با چشم پوشی معنادار حراست از ... و با اغماض سازمان معلمان از دخالت آشکار نماینده شهریار،بعنوان سرپرست سلامت معرفی میکنیم و کک کسی هم نمیگزه!خوب نشست با سعید جلیلی هم حتماً خوب است و نافذ و موثر البته تا زمانی که ما و دوستانمان در پست ها و سمت ها جا خوش کرده باشیم!!
پاسخ + +6 0 --
مومنی 1397/11/10 - 11:59
سیاست زدگی وزارت آموزش و پرورش که موجب اخلال در رسالت اموزشی ،علمی و فرهنگی این وزارتخانه است توسط امثال کمیجانی و عادل عبدی با حمایت از بطحایی شکل گرفت و امروز آموزش و پرورش ناکارامدترین و سیاست زده ترین وزارتخانه این دولت است .
پاسخ + +8 -1 --
بابک 1397/11/10 - 13:57
خاک بر سر اونایی که شرکت کردند.
یعنی این .... را نمی شناختند؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ + +6 0 --
محمدحسین 1397/11/10 - 18:25
چه خبر است؟
آقای عبدی زمینه این دیدار را فراهم کرده
این یک دیدار عادی است ولی در پشت آن خیلی حرفا وجود دارد
کمیجانی ، عبدی و خرم دارای ارتباطات مشکوک هستند
اصلاح طلبان باید تکلیف خودشان را با این افراد روشن کنند
پاسخ + +7 0 --
رضا 1397/11/10 - 19:35
کمیجانی فکرمیکنه کسی نمیدونه داره چ کارایی میکنه و رفته درباره فضایی امنیتی صحبت کنه
این خیلی معنی داره
کمیجانی به صورت واضح داره در زمین برخی نهادهای امنیتی بازی میکنه
پاسخ + +7 0 --
ابراهیم 1397/11/10 - 22:18
تکلیف کمیجانی که معلومه...دیگه وقتی سکان اصلاحات دست عارف باشه از دلش یا ژن خوب میزنه بیرون یا کمیجانی در شورای اصلاح طلبان!!اما الان این سازمان معلمان و انجمن اسلامی معلمان هستند که باید پاسخ این رسوایی رو بدهند!!در تخریب و سیاه نمایی دولت همراهی می کنند و اول سفره ی تقسیم غنایم دولت هم می نشینند...برای کاستن از حجم این بی شرمی بزرگ که نمیشه صدای آنرا انکار کرد فقط استعفای خانم نقیئی و آقای داوری از سازمان معلمان و آقای مصلحی از انجمن باید در چارچوب اصول نهادهای مدنی انجام شه...کمیجانی که تکلیفش با خودشو وهمه روشنه و نیاز نیست کار خاصی بکنه با همون فرمون بره...
پاسخ + +1 -1 --
علی 1397/11/11 - 18:32
درود بر جلیلی که می خواهد از نردبام فرهنگیان بالا رفته و رایس جمهور شود
پاسخ + +6 0 --
فرهنگی 1397/11/11 - 19:01
در این دیدار ، حضور غلامرضا کریمی هم جالبه. رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور. هنوز حقوق معلمهای اعزامی پرداخت نشده. .... مدیریت مدارس بین الملل و .......
در کنار اینها کاندید شدن برای انتخابات مجلس.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/11 - 19:59
غلامرضا کریمی مدیری نا لایق بی اخلاق و فرصت طلب است که عملکردش در هر حوزه مدیریتی مورد سوال است. فقط سفر خارجی می رود. حقوق کارمندانش را پایمال می کند. معلمان اعزامی در خارج امسال حقوقی دریافت نکرده اند ولی کریمی پشت سر هم سفر میرود و برای انتخابات مجلس ...
یک روز با عارف است و روز دیگر با جلیلی.
... شاید یک روز وزیر شود در صورتی که لیاقت اداره یک دبیرستان را هم ندارد.
غلامرضا کریمی بزودی باید پاسخگوی ... که کرده است باشد.
پاسخ + +5 0 --
حسن 1397/11/12 - 10:07
کریمی ازقرار معلوم .... وبهاین وسیله برای انتخاات آینده ...
پاسخ + +5 0 --
کارشناس ستاد 1397/11/12 - 13:26
غلامرضا کریمی باید از سمتش عزل شود سیاست زدگی و قدرت طلبی و بازی حزبی در محیط کار و با استفاده از رانت پست خلاف قانون است .بطحایی با انتصاب چنین مدبرانی ، آموزش و پرورش را به سقوط کشانده است واقعا نهادهای نظارتی چرا ساکت هستند و رسیدگی نمی کنند ؟
پاسخ + 0 0 --
تهمینه 1397/11/13 - 19:04
به عکسهای آقای کریمی قایم مقام بطحایی در امور بین الملل نگاه کنید.
به خدا مثل دانش آموز یا نهایتا یک دانشجو در حضور آقای دکتر سعید جلیلی نشسته است. ذلیل و ضعیف و ترسوووو..... تو را به خدا حیف نیست این ادم ذلیل و فرصت طلب این سمت مهم را داشته باشه؟
این شخص در مقابل بظاهر قدرتمندان ذلیل و در برابر ضعیفان در دنیا متکبر است. در این عکس این مساله آشکار است.
آقای غلامرضا کریمی شما گندم ری را نخواهی خورد.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/11/13 - 19:08
آقای دکتر کریمی ...
آقای بطحایی شما انسانی وارسته و اخلاق مداری هستید. تا دیر نشده است ایشان را عزل کنید.
پاسخ + +3 0 --
شربفی 1397/11/12 - 13:35
غلامرضا کریمی باید توضیح دهد امور بین الملل و مدارس خارج از کشور چه ربطی به سعید جلیلی و بازی های حزبی جبهه پایداری و فرج کمیجانی مجمع فرهنگیان اصلاح طلب دارد ؟ اگر می خواهد برای نمایندگی مجلس کاندیدا شود که البته مسبوق به سابقه هم هست ،حق ندارد پستی که برای خدمت به دانش آموزان و معلمان هست را در این راه مورد استفاده قراردهد . مراجع نظارتی و حقوقی باید وظیفه خود را انجام دهند و اگر آنها غافلند باید معلمان کمپین پیگرد حقوقی در مراجع قضایی را راه بیاندارند .
پاسخ + 0 0 --
رضا 1397/11/12 - 19:45
جناب کریمی وضعیت سیاسی روشنی نداره. نه اصلاح طلبه نه اصولگرا. منفعت طلبه. نباید از این رفتارش تعجب کرد.
لگر به دیدار جلیلی میره و صحبتهای متملقانه ای نیکنه و آبروی دولت و وزیر رو میبره ، بعد روز 5شنبه به دیدار عارف میره و از سیاستها دم میزنه نباید تعجب کرد.
بیچاره آدم کوچکی است با آرزوهای بزرگ. استاندار اصفهان شدن یا نمایندگی مجلس و ... از آرزوهای بزرگ اوست.
وضعیت مدارس یا معلمان خارج از کشور و ... براش اهمیتی نداره.
این درسته که وضعبت دانش اموزان در خارج از کشور افتضاحه. تعدادشون کم شده ولی هزینه ها چندبرابر. .... مثل مدرسه گرجستان و ...
پاسخ + +4 0 --
معلم 1397/11/12 - 19:52
سلام بر همه همکاران.
بیچاره معلم. من به عنوان معلم نمی دونم این افراد با رای یا تایید کدام گروه از معلمان و از چه راهی نماینده ما شدند و مشروعیت سیاسی پیدا کرده اند. به نوبه خودم برای جایگاه سیاسی این افراد هیچ اعتباری قائل نیستم.
اما بشدت ناراحت میشم از این که میبینم یک عده به ظاهر همکار، از دغدغه های معلمان برای منافع و مطامع سیاسی و اداری سوءاستفاده میکنند.
کمیجانی با مدرک فوق دیپلم چطور میخواد نماینده قشر بزرگ و فرهیخته فرهنگیان باشه.
سیاست زدگی آ.پ بخاطر وجود امثال اوست که تمام پستهای مهم اداری رو به دوستانش هدیه داده.
یا غلامرضا کریمی که یک سرچ کوچک در اینترنت سوابق مدیریتی اون رو آشکار میکنه.
فقط باید بگم متاسفم و شرم بر کسانی که از نیاز معلم ارتزاق میکنند.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/11/17 - 06:49
ببینید با گماردن یکی دیگر از نیروهی مجمع در مدیریت مدارس بین الملل (اکبر ساوری) چطور دارند ....

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما در مورد تقسیم بندی دانش آموزان به مدارس عادی و تیزهوشان چیست؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور