صدای معلم

« صدای معلم » امیدوار است با استقرار رئیس جدید مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش ضمن تاکید بر حفظ استقلال ذاتی وزارت آموزش و پرورش و به رسمت شناخته شدن آن از سوی نهادها و افراد که از سخنان نخستین سیدجواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در ابتدا بوده است همچون سابق فضای امنیت فرهنگی بر مدارس و در میان منتقدان آموزش ساری و جاری گردد

رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش تغییر کرد

گروه گزارش/

تغییر رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش

امروز سه شنبه 25 تیر ماه مراسم معارفه رئیس جدید مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش برگزار گردید .

« جلال دلقندی » مدیر کل حراست دانشگاه فرهنگیان جایگزین « مظفر مظاهری » رئیس پیشین حراست وزارت آموزش و پرورش  شد .

دلقندی پیش از تصدی مدیر کلی حراست در دانشگاه فرهنگیان همکار « محمدحسین کفراشی » رئیس اسبق حراست وزارت آموزش و پرورش بود .

تغییر رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش

مظاهری نیز مامور از سازمان برنامه و بودجه در وزارت آموزش و پرورش بود که مدت ماموریتش به پایان رسید .

« صدای معلم » برای نخستین بار در طول تاریخ آموزش و پرورش پس از انقلاب اسلامی گفت و گویی را با کفراشی انجام داد و پرسش های صریحی را با ایشان مطرح کرد . ( این جا ) و ( این جا )

در طول دوران تصدی کفراشی در آموزش و پرورش فرهنگ امنیتی جای خود را به امنیت فرهنگی داد .

متاسفانه در دوران وزارت سیدمحمد بطحایی این روند معکوس گردید و ضمن شکایت های متعدد از رسانه ها و معلمان منتقد ، پرونده های مختلفی برای فعالان صنفی در هیات های تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش تشکیل گردید .

« صدای معلم » امیدوار است با استقرار رئیس جدید مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش ضمن تاکید بر حفظ استقلال ذاتی وزارت آموزش و پرورش و به رسمت شناخته شدن آن از سوی نهادها و افراد که از سخنان نخستین سیدجواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در ابتدا بوده است همچون سابق فضای امنیت فرهنگی بر مدارس و در میان منتقدان آموزش ساری و جاری گردد

لازم به ذکر است سرپرست وزارت آموزش و پرورش در اقدامی بی سابقه شکایت مدیران آموزش و پرورش از رسانه ها را  نیز ممنوع اعلام کرد که موجب تقدیر و تشکر است .

پایان گزارش/

تغییر رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش

دوشنبه, 24 تیر 1398 19:56 خوانده شده: 3086 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +3 0 --
رضایی 1398/04/25 - 18:13
خدارو شکر که یکی دیگه از ... بطحایی برداشته شد واقعا مظاهری در حد حراست آموزش و پرورش نبود. نهایت ظرفیتش همون معاونت حراست دستگاه کوچیکی مثل برنامه بودجه بود که ازش اومده بود.
پاسخ + 0 0 --
پروانه 1398/04/27 - 06:47
از جناب آقای دلقندی تقاضا داریم جفای بزرگی که در زمینه ی مداخله و به تأخیر انداختن پاسخ استعلام اطلاعات برخی از نیروهای موثر انجام شده و حتی برخی از افراد در مجموعه حراست استان ها پرینت کامنت های مطالب صدای معلم رو برای اطلاعات فرستاده اند تا بعنوان مثال پاسخ استعلام اطلاعات مشاور مدیرکل را به تأخیر بیاندازند،رسیدگی عاجل کنند و حقوق تضییع شده را برگردانند و در غیر اینصورت متأسفانه وجاهت حراست تا زمان اعاده کامل این حقوق تضییع شده ترمیم نخواهد شد.
پاسخ + +6 0 --
غلامرضا همراهی 1398/04/25 - 18:31
چگونگی برخورد با منتقدانی همچون دکتر حسینی میتواند معیاری برای سنجش میزان تغییر ماهیتی و انتقاد پذیری این مسولان باشد. در وهله اول امید میرود شکنجه گری را که در اپارتمان بالای اپارتمان دکتر برای ارعاب و ازار و اذیت و کارشکنی در امور زندگی، کاری و علمی ایشان مستقر کرده اند بردارند و سه ماه انفصال از خدمت ایشان را که بخاطر انتقاداتش بر علیه ... اعمال کرده اند لغو کنند و یارانه اش از بیت المال سهم خودش را که سه سال قبل قطع کردند برقرار کنند و مجوز تاسیس موسسه اش را صادر کنند تا حداقل خدمتی را که می تواند بواسطه تخصصش داشته باشد به مردم داشته باشد. اگر اینگونه تحولات در نگرش و منش این مسیولان مشاهده نشود این تغییرات هم سیاست بازی و عوامفریبی بیش نیست.
پاسخ + 0 0 --
غلامرضا همراهی 1398/04/26 - 08:01
مجوز تدریس دکتر را هم که دکترای روش تدریس دارند لغو کرده اند و باید این مسیله هم حل شود. همه میدانند که روش تدریس دکتر ابزاری برای توانمند کردن مستضعفانی هست که عامدانه بواسطه این سیستم اموزشی از نظر فکری هم مستضعف نگه شان داشته اند.
پاسخ + 0 0 --
دکتر س.م.ح.حسینی 1398/04/26 - 13:17
ممنون اقای همراهی گرامی، ستم های اموزش پرورش مشهد تا انجا پیش رفت که با دستکاری یکی از بندهای فیش حقوقی م از سال ۱۳۸۷ تا کنون ناجوانمردانه ماهی ۲۵۰ هزار توامان از حقوقم کسر می کرده اند که همانطور که در مقاله زیر که در وبلاگم هم اورده ام در دادگاه محکوشان کردم و قرار شد این مبالغ را که در این ۱۲ سال از حقوق من ... می کرده اند به من برگردانند.
پاسخ + 0 0 --
کوروش 1398/04/26 - 15:32
مدیر کل آموزش و پرورش مشهد از همان زمان که رییس ناحیه یک آموزش پ بود با دکتر حسینی خصومت شخصی داشت. ایشان و کسانی در حراست که ایشان را مدیر کل گذاشتند و همگی همشهری دکتر هستند باید دیر یا زود پاسخگو باشند.
پاسخ + +1 0 --
رض 1398/04/26 - 07:01
با تبریک امیدواریم به عناصر انقلابی و ارزشی و مومن بهای بیشتری در کسب مدیریت ها و معاونت ها و تدریس داده شود
پاسخ + 0 0 --
پرستو اسلامی 1398/04/26 - 11:53
من هم به نوبه خودم امیدوارم مسیولان جدید حراست اسلامی تر و اخلاق مدارانه تر و انسانی تر با منتقدان ... برخورد کنند تا خدای نکرده این سوی تفاهم پیش نیاید که ایشان
پاسخ + 0 0 --
حاج طوسی عندالله 1398/04/26 - 17:02
من هم معتقدم حاج آقاها در حراست ها باید رفتاری زیبنده نظام مقدس خودمان داشته باشند تا خدای ناکرده واژه های "بی عدالتی" و حتی "عدالت کور" و ... در اذهان مخاطبان فرهیخته و متفکرشان متباتر نشود. اجرکم عندالله.
پاسخ + 0 0 --
قاضی 1398/04/26 - 20:25
جناب اقای رییسی رییس قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران فرمودند هر کس فساد دید گزارش کند تا تشویق شود. ایا مواردی که در مقاله زیر و لینک مقالات منابع ان امده دال بر فساد در حراست اموزش و پرورش نیست؟ اگر اقای دکتر حسینی از ... انتقاد کرده اسلام میگوید بر روی اعضای خانواده او تمرکز کنید و ...؟! اسلام نمیگوید ببینید از چه کسی و چرا انتقاد می کند و ایا انتقاداتش صحت دارد یا نه؟!:

....
پاسخ + 0 0 --
رییس بانک ثامن الحجج 1398/04/26 - 23:28
موافقم حاجی.
پاسخ + 0 0 --
ندای حق گویان 1398/04/27 - 09:32
جهت اطلاع جناب اقای رییسی، ریاست محترم قوه قضاییه؛ واقعیت تلخ این ایست که اگر در حراست ها و ارگانهای نظارتی افراد فاسد نبودند شاهد این همه فساد و رشوه گیری و رانت و ویژه خواری و باند بازی و دفع نخبگان و اختلاس و دزدی های اشکار نبودیم.
پاسخ + +1 0 --
محسن 1398/04/29 - 13:24
بهتر كه رفت
پاسخ + +1 0 --
محسن 1398/04/29 - 13:24
بهتر كه رفت
پاسخ + +1 0 --
محسن 1398/04/29 - 13:24
بهتر كه رفت
پاسخ + 0 0 --
پوریا 1398/06/25 - 11:47
باسلام 28سال هستش تومنطقه محروم خدمت میکنم انتقالی پرکردم که بیام به شهرخودمون ..اماریس اداره مخالفت فرمودند این امرچقدمنصفانه است؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
علی محمدی 1398/07/01 - 18:30
با سلام و آرزوی توفیق روز افزون برای جناب آقای لقندی.
امید این را داریم که به زودی به گزارشات حراست جزیره کیش نیز رسیدگی و اقدامی در این مورد نیز صورت گیرد. نمی دانم این افراد چه کسانی را دارند همچنان پابرجا و استوارند. آیا غیر ازین اینست که وظیفه حراست دفاع از شأن و منزلت و جایگاه فرهنگیان است و لی بخدا قسم حتی معنیش را نمیداند و گشته از اینها حسابداری چه ارتباطی به حراست دارد. خواهش میکنم تحقیق و پیگیزی شو.
پاسخ + 0 0 --
مریم ملکی 1398/07/06 - 09:19
با سلام بنده بشدت از این بیعدالتی و ناشایسته سالاری و صرف پارتی داشتن اونم واسه جذب و استخدام معترض و ناراحتم چرا کسی که هیچ سابقه تدریسی نداره توسط نماینده مجلس واسش باید کد پرسنلی بیاد
پاسخ + 0 0 --
زهره 1398/07/20 - 12:24
برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم برنامه جامعی برای شکستن تابوی استعلام های همکارانی که بی جهت و بدون دلیل، بدون جواب مانده اند داشته باشند.
و هنگامی که مراجعه می کنی تا بدانی چرا این همه تخصص و تجربه ات نادیده گرفته می شود و چه دلیلی دارد که هیچ پاسخی برای استعلامت نیامده است و چرا به این راحتی با آبرو و حیثیت یک مادر که سه فرزند در دامن خود می پروراند بازی می کنند، مسئول حراست استان (بدون اینکه شناختی داشته باشند) حاضر به ملاقات با شما نمی شود و اعلام می کند: همکار اگر بفهمد!!! برای استعلامش به اینجا مراجعه نمی کند!!!!!!
آیا این است عزت انسانی و زیر بار ظلم و زور زندگی نکردن که امام حسین (ع) در راه آن به شهادت رسید؟؟؟؟؟
افسوس

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

رویکرد و عملکرد " نهاد گزینش " در آموزش و پرورش را تا چه میزان در مسیر سالم‌سازی نظام اداری و عدالت استخدامی ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

سرویس مدارس

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور