صدای معلم

" هم زمان با روز خبرنگار ، مدیر صدای معلم در نشست رسانه ای این اداره کل از عملکرد محمد رزاقی به عنوان مدیر پیشین حراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران انتقاد کرده بود "

مدیر حراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تغییر کرد

گروه استان ها و شهرستان ها/

تغییر مدیر حراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

 بر اساس اعلام پرتال اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ؛ چهارشنبه 13 شهریور 1398  آئین معارفه رضا روستایی مدیر اداره حراست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور معاون پیشگیری و حفاظت فیزیکی مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، اعضای شورای معاونین اداره کل و مسئولین حراست مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل برگزار شد.

پیش از رضا روستایی ، محمد رزاقی این سمت را بر عهده داشت .

رزاقی در زمان مدیر کلی علیرضا کمرئی به مدیریت حراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران منصوب شد و این مقام را تا پایان مدیر کلی عبدالرضا فولادوند برعهده داشت .

با انتصاب « محمد صیدلو » رزاقی از این اداره کل خارج و مسئول گزینش در اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با مدیریت فولادوند گردید .

در زمان مدیریت رزاقی در بخش حراست انتقادات فراوانی  توسط مخاطبان و همکاران نسبت به عملکرد ایشان در صدای معلم ابراز می گردید .

یکی از پرسنل اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به صدای معلم می گوید :

" زمان آقای رزاقی وقتی مطلبی در صدای معلم می نوشتم ایشان مرا احضار می کرد و از من می خواست تا با این رسانه همکاری نداشته باشم . ایشان تاکید داشت که مطالب را به خود ایشان بگویم و این قدر هزینه برای اداره کل ایجاد نکنم اما از سوی دیگر اراده ای هم برای حل مسائل و مشکلات نبود .

حتی پرینت مطالب و کامنت های مرا در پرونده پرسنلی من گذاشته بودند .

این مسئول اداری در ادامه با انتقاد از فرهنگ امنیتی ایجاد شده در زمان مدیریت رزاقی در این اداره کل تصریح می کند :

آقای رزاقی در مجموع با رسانه و به ویژه صدای معلم میانه خوبی نداشت و در رفتار وی نشانه ای از باور به انتقاد و فرهنگ پرسشگری و مطالبه گری مشاهده نمی شد .

ایشان تغییر مدیر حراست این اداره کل را یکی از اقدامات خوب و ارزنده محمد صیدلو و نیز جلال دلقندی رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش ذکر می کند .

هم زمان با روز خبرنگار ، مدیر صدای معلم در نشست رسانه ای این اداره کل از عملکرد محمد رزاقی به عنوان مدیر پیشین حراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران انتقاد کرد .

« صدای معلم » در گزارش های بعدی خود این انتقال را با توجه به عملکرد ایشان پرسش برانگیز خوانده بود .

تاکنون اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به این مواضع و انتقادات پاسخی نداده است .

پایان گزارش/


تغییر مدیر حراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

پنج شنبه, 14 شهریور 1398 13:41 خوانده شده: 2207 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +1 -3 --
فرهنگی 1398/06/14 - 14:45
استقرار نیروهای جوان باانگیزه و کاردان با نیت مثبت و خیراندیشانه در حراست میتواند نویدبخش روزهای خوبی برای آموزش و پرورش باشد.
پاسخ + 0 0 --
منتقد منصف 1398/06/14 - 17:19
با سپاس از جناب صیدلو بابت برکناری رزاقی و امیدواری جهت اعاده حقوق تضییع شده از سوی رزاقی و پرونده سازی های شنیع انجام شده و پاسخگویی آقای فولادوند به انتصاب ایشان بعنوان مسوول گزینش که کاملاً برخلاف موازین اصلاح طلبی مورد ادعای ایشان بود!!
پاسخ + 0 0 --
منتقد منصف 1398/06/14 - 17:22
از صدای معلم بابت توجه به این اقدام ارزشمند آقای صیدلو ممنون و متشکر هستیم،انصافاً با حضور آقایان صیدلو بعنوان مدیرکل و آقای بهارلو بعنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اتفاقات امیدوار کننده ای افتاده است که جای قدردانی دارد.
پاسخ + 0 0 --
مبینا 1398/06/14 - 22:14
منتقد منصف ایکاش واقعا انصاف هم داشتید
صیدلو و بهارلو کدام اقدام انجام داده اند که مثبت بوده امیدوارم وزیر جدید با بررسی سوابق این عزیزان لباس گشادی که بر تن کرده اند را تنشان خارج کند
پاسخ + 0 0 --
مبینا 1398/06/14 - 22:16
بزودی مدیر جوان مد نظر شما عملکردش را به نمایش خواهد گذاشت
باید دید چطور با تخلفات مدیر کل برخورد خواهد کرد
باید دید تخلفات گستره در آموزش و پرورش مناطق که مهمترین آن تخلفات شهرستان شهریار است را رسیدگی کند.
پاسخ + 0 0 --
سعید 1398/06/15 - 08:55
انتخاب یک فرد نزدیک به حسینی نقوی باعث کاهش پرونده سازی میشه؟الله اکبر
چقدر در حق رزاقی بی انصافی می کنید؟
پاسخ + 0 0 --
کمال 1398/06/15 - 11:53
فرد نزدیک به حسینی نقوی باشه اما مثل رزاقی پرونده سازی نکنه و پرینت کامنت ها و مطالب صدای معلم رو تو پرونده همکاران صاحب قلم و تحولگرا نذاره انصافاً شرف داره...فرد نزدیک به حسینی نقوی باشه اما زیرآب همکاران موثر و تحولگرا و اصلاح طلب رو به بخاطر انتقاد به فولادوند نزنه شرف داره!!
پاسخ + +1 -2 --
مبینا 1398/06/14 - 22:12
رزاقی یکی از بهترین نیروهای حراست بود که اداره کل به خود دیده بود آقای صیدلو یک نفر بله قربان گو میخاست که به هدفش رسید کسی که اگر پرونده تخلفی بود با پنهان کردن و چشم پوشی پرونده را به سرانجام برساند
کاری به پرونده سازی های سیاسی ندارم اما هیچ احدی نمیتواند به سلامت و صداقت رزاقی شک کند
من وقتی موارد مبارزه با فساد رزاقی را می بینم فقط میتوانم امیدوار باشم که از طریق قوه قضاییه به تخلفات استان رسیدگی شود
پاسخ + 0 0 --
پروانه 1398/06/14 - 23:10
اگر معیار شما از بهترین نفاق و دوگانگی است که بحثی نیست اما سلامت و صداقت را برای ما معنا کنید لطفاً من یکی هرگز از رزاقی و ظلمی که به همسرم کرد نمی توانم بگذرم...مداخله در پاسخ استعلام همسرم که منجر به تأخیر در جواب شد و موقعیتی را که میتوانست در آن موثر باشد از او گرفت و این در حالی بود که تمام زندگی همسرمن با اعتقاد و باور به نظام و ولایت و خدمت و مسوولیت در نهادهای انقلابی سپری شده بود،خدا به حق همین ایام عزیز از باعث و بانی این ظلم بزرگ اگر رزاقی و اگر زیرمجموعه ای که هنوز هم پابرجا هستند بودند نگذرد و از آقای روستایی و آقای دلقندی درخواست رسیدگی عملیاتی و اعاده حق داریم.
پاسخ + +1 -2 --
معلمان شاد 1398/06/14 - 22:19
وقتی میبینم ما معلمان دلمان را به چه چیزهایی خوش کرده ایم خود به خود قهقهه وجودم را فرا می گیرد .
چشم به مدیرانی داریم که احزاب و اشخاص مختلف بدهکارند و باید دین خود را ادا کنند از این مدیران چیزی عاید ما نخواهد شد
خواه صیدلو خواه روستایی
پاسخ + +1 -2 --
ابراهیم 1398/06/14 - 22:27
ایکاش کمی انصاف بود
نمیدانم چه زمانی میتوانیم یاد بگیریم که قدر دان مردان خدمتگذار باشیم
حقیقتا مدیرانی که با تزویر و ریا برخورد میکنند ظاهرا موفقترند.
البته که پاداش نزد خداست
من رزاقی را از رباط کریم میشناسم و به صداقتش شهادت میدهم
قابل مقایسه نیست اما وقتی که علی هم به شهادت رسید خیلی ها خوشحال شدند
امروز هم با رفتن رزاقی کسانی خوشحالند که از اسلام ضربه خوردند او بود که عده ای را که مشکل دار بودند در اداره کل حاشیه نشین کرد تا نتوانند به حکومت اسلامی ضربه وارد کنند اما امروز همین ها در حساس ترین پست ها منصوب شوند.
وعده خدا تحقق پیدا خواهد کرد آقای صیدلو و رسوایی و نیرنگ شما هم برملا خواهد شد
پاسخ + 0 0 --
حسن 1398/06/14 - 23:14
ای کاش کمی حافظه تاریخی داشتیم و ای کاش آقای رزاقی هم انصاف داشت،ایشان گفتار و اخلاقش عالی بود اما نمیدونم چرا یهو پرونده پشت پرونده ایجاد می شد،در عین حال که همه چی حسنه و دوستانه بود یهویی ما ضربه می خوردیم و جالب تر اینکه نمی فهمیدیم از کجا خوردیم و فکر می کردیم کارشناس مسوول ایشان ضربه میزنه اما بعدها فهمیدیم هیچ ضربه ای بدون هماهنگی و اطلاع ایشون نبوده!!
پاسخ + +3 -1 --
فرهنگی 1398/06/14 - 22:29
با سلام
از کی تا حالا آقای صید لو اصلاح طلب شده است؟
اصلا آقای بهارلو فعالیت تشکیلاتی در احزاب اصلاح طلب در گدشته داشته است؟البته غیر از یکسال گدشته که با عجله ب صورت مکانیکی رفت سازمان معلمان!!!صرفا ب این خاطر ک بتواند نظر مساعد سازمان معلمان رابرای حمایت از مدیر کلی صید لو بگیرد
-واقعا متحیر می شم وقتی می بینم آقای صید لو مدیر کل است..اینهمه نیروی خوش فکر و اصلاح طلب و با سلبقه وجود دارد...واقعا برای جامعه فرهنگپان متاسفم ک فردی هم از نمایندگان امید و هم از نمایندگان اصول گرا امضا جمع کرده تا مدیر کل شود
دو تا از کار مثبت آقای صید لو و آقای بهارلو را بگید؟
پاسخ + 0 0 --
سیما 1398/06/14 - 22:47
کاملا موافقم
صیدلو توان اداره مدرسه رو هم نداره
تمام حرفها و سخنرانی هاش تکراری هستند
حتی حرف جدیدی هم برای گفتن نداره چه برسه طرح جدیدی
فردی که با امضاء جمع کردن از .....بهتر از این نمیشه
لطفا فقط به انتصابات ایشان دقت کنید
اونوقت باید بگیم که من دیگه حرفی ندارم
نمونه ی بارز انتصابات زیبای ایشون حذف نادر حسینی از مدیر اداره حقوقی با آن همه توانمندی و خدمات و انتصاب فردی که تنها سابقه خوش خدمتی سیاسی دارد
پاسخ + 0 0 --
همکار 1398/06/14 - 23:19
آقای صیدلو اون موقع که خیلی ها همکاران صاحب قلم رو خوار و خفیف میکردند و حواله ی این و آن می کردند!!از همکاران منتقد و صاحب قلم حمایت می کردند...اصلاح طلبی به حرف نیست...آقای صیدلو یک مرد واقعیه که در عمل هوای اصلاح طلبان واقعی رو همیشه داشته و زیاد و کمش مهم نیست،مهم اینه که جایی که همون مدعیان اصلاح طلبی مثل فولادوند همون کم رو هم انجام ندادند آقای صیدلو حداقل کاری که میتونست رو انجام داد.
پاسخ + 0 0 --
همکار 1398/06/14 - 23:24
آقای بهارلو رو بالغ بر دو دهه است که میشناسم انصافاً یکی از معدود همکاران و دوستانی است که همواره دغدغه کار تشکیلاتی را داشته است و در حال حاضر هم از سرمایه های فکری و اندیشه ورز سازمان معلمان هستند و بیشتر از اینکه ایشان نیازی به سازمان معلمان داشته باشند اعضای اصلی سازمان از حضور و اندیشه های ایشان بهره می برند و انصافاً در همین مدتی که در سازمان هستند مسبب ورود نیروهای تحول گرا،جوان و شایسته ای در این تشکیلات شده اند که سایر تشکل ها یا آنها را ندیده اند یا نتوانسته اند تحمل کنند...ضمن آنکه آقای صیدلو هم نیازی به حمایت هیچ تشکلی ندارد و خودشان پایگاه مردمی خوبی میان همکاران دارند.
پاسخ + 0 0 --
همکار 1398/06/14 - 23:27
مثبت ترین کار آقای صیدلو انتصاب یوسف بهارلو و ایجاد تغییر در حراست بوده است ضمن اینکه در همین مدت مدیرکلی آقای صیدلو امنیت بعد از بیان برای همکاران صاحب قلم بعد از 6سال از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید فراهم شده است و حتی اقدامات خوب و مثبتی برای انتصاب مشاوران تحولگرا و شایسته و کارآمد داشتند که اتفاقاً امثال همین آقای رزاقی با کینه توزی و مداخله در فرآیند استعلام اطلاعات مانه از رشد نیروهای شایسته و تحولگرا به جرم انتقاد به آقای فولادوند و انتقاد به حراست تحت مدیریت ایشان شدند!!
پاسخ + 0 0 --
محمود 1398/06/15 - 10:15
این نوع کامنت ها بی ارزشند. الان در اداره کل همه می دانند و میبینند چه اتفاقاتی رخ میدهد
در اداره کلی که دو نفر فقط به صرف سلام و عیلک کردن با معاون قبلی تربیت بدنی در اختیار کارگزینی گذاشته میشود امنیت پس از بیان وجود دارد؟دچرا خودتان را به خواب زده اید؟
اداره کل در حال تغییر به سمت سود جویی یک جریان است،چرا کسی حرفی نمی زند؟
پاسخ + 0 0 --
مسعود 1398/06/15 - 11:56
اگر این کامنت ها بی ارزشند چرا همین رزاقی همین کامنت ها رو فرستاد برای اطلاعات تا در فرآیند استعلام اطلاعات همکاران موثر و تحولگرا تأثیر بذاره؟!آیا حراست وظیفه اش فقط صیانت از منافع آقای فولادوند و افراد ذینفعی همچون سعید شهریاری و انجمن اسلامی معلمان بود؟!
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1398/06/15 - 21:19
سلام
برید سابقه سیاسی آقایان بهارلو و صید لو را ببینید ...ب طور دقیق می گویم که حتی یک روز هم سابقه کار تشکیلاتی در هیچ حزب و ستاد انتخابی اصلاح طلب ندارند.اصلا از ادبیات این دو نفر متوجه می شوید که کمترین سواد سیاسی-تشکیلاتی دارند.هر کس پیدا کرد لطفا در همین سایت منتشر کند
-آقای صید لو برای اینکه بتواند نظر سازمان معلمان را برای حمایتش جهت پست مدیرکلی بگیرد شش ماه قبلتر از مدیرکلی آقای بهار را تشویق کرد که در جلسات سازمان معلمان شرکت کند در حالیکه بینشی از سازمان معلمان ندارد.صرفا طوطی وار در جلسات شرکت می کند
-در حوزه اداری آقای بهارلو کمترین هماهنگی بین بخشها وجود دارد و کارها شلخته پیش می رود بنده دقیق اصلاع دارم
-عزل آقای رفیعی رییس رباطکریم با کدام معیار آموزشی و اصلاح طلبی است؟ همینقدر کافی است که آقای صید لو همپالگی معاون اصولگرای پرورشی است و خط مشی اصول گرایی را دنبال می کنند. آیا این با اصلاح طلبی همخوانی دارد؟
-بله اصلاح طلبان در انتخاب آقای کمریی اشتباه کردند-
-
پاسخ + +2 -2 --
یا حسین 1398/06/14 - 22:31
صیدلو اگر نظر اصلاحی به مجموعه داشت برای تغییر در مدیریت شهریار که وضعیت اسفناک آن شهره شده برخورد میکرد
پاسخ + +1 -5 --
محقق 1398/06/14 - 22:33
آقای پور سلیمان چرا تغییر مدیر حراست رو به نام خودت میزنی روز خبرنگار روستایی سرپرست بود و اصلا ارتباطی بین اون انتقاد با تعویض مدیر حراست وجود نداشته .
رزاقی مرد حقیقت و مرد بزرگی بود که اداره کل اونو از دست داد
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1398/06/14 - 22:37
سلام

دوست عزیز

نخست آن که با اسامی مختلف نظر گذاشن اخلاقی و حرفه ای نیست .

دوم آن که صدای معلم از زمان مدیریت آقای کمرئی نسبت به مدیریت آقای رزاقی و فرهنگ امنیتی ایجاد شده توسط ایشان و برخی از عوامل انتقاد داشت ....

صدای معلم رسانه ای با تفکر انتقادی است و با کسی نبسته است !


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
محقق 1398/06/14 - 22:58
ولی شما الان دارید این تغییر رو به رو خبرنگار نسبت میدید بله منتقد بودید اما به روز خبر نگار ربطی نداشته
پاسخ + 0 0 --
محمدرضا 1398/06/15 - 06:25
آقای پورسلیمان . مطلب شما کمال بی انصافی است.
چه کسی گفته رزاقی به دنبال فضای امنیتی بود؟ملاک شما چهاردتا کامنت است که معلوم نیست چه کسی نوشته.
رراقی در سلامت نفس و انصاف نظیر ندارد.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1398/06/15 - 10:02
آقا / خانم محقق

بنده یک بار به مناسبت روز خبرنگار به این اداره کل دعوت شدم و همان جا هم انتقاد خود را بیان کردم .

اگر مناسبت دیگری هم بود تفاوتی نمی کرد !

روزنامه نگار ، روزنامه نگار است و وظیفه حرفه ای خود را انجام می دهد .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
محمدرضا 1398/06/15 - 12:04
ملاک سلامت نفس کسی کامنت ها نیست...عملکرد هرکس مثل روز روشنه...بیایید بررسی کنید که حراست در دوران مدیریت آقای رزاقی به چه کسانی با چه سوابق و کارنامه ای ظلم کرد؟!حتی افرادی با کارنامه ی روشن پایبندی به نظام و التزام کامل به ولایت فقیه و سوابق متعدد در نهادهای انقلابی صرفا بدلیل انتقاد به آقای فولادوند و مدیریت حراست مورد ظلم ایشان و زیرمجموعه اشان قرار گرفتند این را که کامنت ها نمی گویند بیایید بررسی کنید،بیایید پرونده حراست همکاران را بررسی کنید ببینید پرینت مطالب و حتی کامنت های با نام های غیر واقعی در پرونده منتقدین آقای رزاقی چه میکند؟!چرا در برخی از فرآیندهای قانونی باستناد یک تلفن و یا گزارش مغرضانه دخالت سلیقه مدارانه نموده اند؟! اینها بی حساب و کتاب نیست،ظلم آشکار و برخلاف تدابیر دولت تدبیر و امید بوده است و آقای فولادوند هم باید پاسخگو باشند که بر این ظلم ها سرپوش گذاشته اند؟!وزیر جدید عملکرد آقای فولادوند رو هم در شهرستان های تهران مورد بررسی قرار دهند لطفا.
پاسخ + 0 0 --
راحله 1398/06/15 - 17:50
واقعا بررسی کنند که چه کسانی دنبال فضای امنیت هستند و میخواهند به سمت امنیتی شدن بروند . دوست عزیزی که اینجا خودش را اهل قلم و اندیشه میداند ولی ازبدیهیات عقل و استدلال سردر نمی آورد کمی بینداشد . افراد با دکتر دکتر گفتن به خودشان اندیشمند نمی شوند . کمی به این فکر کنید که مطلبی که می گویید شاید اشتباه باشد؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
شهاب راحله 1398/06/15 - 23:30
عنوان دکتر نوش جون هرکسی که با شایستگی و زحمت تونسته در دکتری و مصاحبه دکتری قبول بشه شما چرا از عنوان دکتر داشتن صاحب نظران اهل قلم و اندیشه ناراحت میشی؟!بیایید اخلاق نقد را رعایت کنیم و در عین دوستی بحث نقادانه داشته باشیم و به شفاف سازی کمک کنیم،افراد اهل اندیشه و معتقد به اصلاح طلبی باید نشان بدهند که بلوغ و توانمندی تحمل مخالف را دارند،نقد داشتن دشمنی نیست.به نظرم با استدلال و با مصادیق با هم صحبت کنیم.
پاسخ + +2 0 --
اسماعیل 1398/06/14 - 22:50
من تعجب میکنم
یعنی صیدلو اینقدر توانمنده که تونسته مدیر حراست عوض کنه فکر نکنم
احتمالا خود رزاقی رفته
پاسخ + 0 0 --
سلام 1398/06/15 - 22:33
بله خودش رفت
پاسخ + +3 0 --
میثم 1398/06/14 - 22:52
ساختار حراست مشخصه و با رفتن یک شخص تغییر نمیکنه لطفا اگر اطلاعات ندارید تحقیق کنید فقط در خصوص بعضی مسائل ممکنه بتونه صلح کنه یا برخورد کنه و گرنه همه چیز مثل سابقه
پاسخ + 0 0 --
سعیدفخاری 1398/06/15 - 10:29
این حرف درست و منطقیه و امیدواریم افرادی که در مجموعه حراست در این ظلم ها و صدمه زدن به حیثیت و آبروی همکاران نقش آفرین بوده اند و مانع از قرار گرفتن همکاران توانمندو انقلابی و شایسته در جایگاه های موثر بوده اند شناسایی و در این مجموعه همکاران ولایی و انقلابی و پارسا و بدور از غرض ورزی جایگزین شوند البته قبل از هر اقدامی به نظرم باید حقوق تضییع شده از سوی مدیریت قبلی احصاء و با همکاری سایر مسوولین فرهیخته اداره کل اعاده شود تا همکاران با انگیزه و تحولگرا در جایگاه شایسته خود قرار بگیرند،تمام اهتمام مدیریت قبلی به حاشیه راندن نیروهای شایسته در اداره کل بود که کمتر تحولی در اداره کل حادص شود و در زمینه ی شناسایی نیروهای تحولگرا و موثر انصافا دقیق عمل نمودند.
پاسخ + +1 -1 --
صمیمی 1398/06/14 - 23:29
با سلام، انصافا رزاقی مرد بزرگ، خوش اخلاق، با گذشت و نگاه اصلاحی بود، همینطور آقای صیدلو نیز در کنار ایشان در زمان بازرسی مکمل خوبی برای هم بودند. به جهت ارادت آقای فولادوند و نیاز به رئیس گزینش در شهر مهمی چون تهران، بخاطر سوابق گزینشی آقای رزاقی ایشان به تهران منتقل شدن و اصلا اختلاف نظری بین ایشان و جناب صیدلو نبود.آرزوی موفقیت برای جناب رزاقی، روستایی، صیدلو و فولادوند دارم.
پاسخ + 0 0 --
منصور بیچاره 1398/06/15 - 10:23
آقای رزاقی خوش اخلاق بود اما باگذشت نبود،نگاه اصلاحی اش هم مثل فولادوند بود و هرکس با فولادوند هماهنگ بود یا کمرئی را اصلاح طلب و هرکس به ایشان انتقادی داشت مشکل دار می دانست و هر کس باید شهامت پذیرش کارهایی که کرده را داشته باشد،آقای رزاقی شفاف سازی کنند پرینت مطالب و کامنت های صدای معلم در حراست و در پرونده همکاران و ارسال برای اطلاعات جهت تأثیرگذاشتن بر جواب استعلام همکاران اصلاح طلب بر اساس چه رویکرد اصلاح طلبی و بر اساس کدام معیار بزرگی بوده است؟!به فرمایش مقام معظم رهبری دوران بزن در رویی گذشته،نمیشه با آبرو و حیثیت آدم ها براحتی بازی کرد و رفت...ایشان خساراتی را به تعدادی از همکاران وارد نموده اند زمانی که در قدرت بوده اند و این ها حق الناس است و تا زمانی که جبران مافات نشود و برنگردد بر گردن ایشان و مسوولینی است که باید این حق تضییع شده را برگردانند.درود بر شرف عزیزانی که در صدای معلم و حراست وزارتخانه پیگیر اعاده حیثیت و اعاده حق همکاران مورد ظلم قرار گرفته بوده اند...
پاسخ + +1 0 --
منصف 1398/06/14 - 23:33
آقای رزاقی انسان بزرگوار و متشخصی بود و تلاش زیادی کرد در اداره کل فضای امنیتی نیاشد.
آقای پورسلیمان کامنت های شما ملاک عملکرد افراد نیست.
پاسخ + 0 0 --
محمدرضا 1398/06/15 - 12:09
آیا متشخص کسی است که پرینت کامنت ها و مطالب همکاران را در پرونده ی ایشان الصاق می کند؟! بزرگوار کسی است که استعلام اطلاعات همکاران تحولگرا و اصلاح طلب واقعی را با مداخله به تأخیر می اندازد و در پاسخ می گوید من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود؟!
اگر همین صدای معلم هم نبود ما چگونه این ظلم ها را منعکس می کردیم ایشان که در قدرت بودند و هرآنچه می توانستند می کردند!!چرا این انتقادات الان متوجه ؟؟آقایان مسوول دیگر نیست؟!مگر امثال من مشکل شخصی داشته اند با آقای رزاقی ؟!خوب حتما یه جاهایی یه خساراتی از ناحیه ی ایشون و زیر مجموعه اشون به ماها رسیده که داریم می گیم...
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1398/06/15 - 06:37
سلام
به نظر من چه آقای رزاقی باشد و چه هر کسی در حراست....باید طبق قانون عمل کند و برخورد سلیقه ای نداشته باشد. حق رسانه است که طبق قانون انتقاد کند و پل واسطی بین معلم و مسولین باشد.ب نظر من صدای معلم ب طور نسبی خوب عمل می کند.
-آقای صید لو هیچوقت در هیچ یک از احزاب اصلاح طلب فعالیت نداشت و تقریبا به سمت اصول گرایی بوده و در زمان دولت اعتدال با عضویت در حزب اعتدال و توصیه آقای کمریی فعالیت در جلسات اعتدال را با تبعیت محض از مسولین حزب اعتدال شروع کرد و...هدف حفظ میز و قدرت خودش است
-متاسفانه اصلاح طلبان غرب شهرستانهای تهران با حمایت از آقای کمریی رو دست خوردن چون آقای کمریی با نشستن بر مسند مدیر کلی شهرستانهای تهران راه اصلاح طلبی را ادامه نداد و متاسفانه آسیب جدی به جریان اصلاحات در غرب تهران زد و موجب سرخوردگی بچه های اصلاح طلب شد
پاسخ + 0 0 --
محمدرضا 1398/06/15 - 12:14
من نمیدونم چرا دائم در این مقال صحبت آقای صیدلو را مطرح می کنند؟!احتمالاً میخواهند که مسیر اصلی موضوع از مدیریت سابق حراست منحرف شود!!اگر آقای صیدلو را شما اصولگرا هم بدانید،وجداناً از اصلاح طلبانی همچون فولادوند و رزاقی اصلاح طلبانه تر عمل کرده اند و ملاک عملکرد افراده و نه ادعا و شعار آنها که بواسطه ی ادعا و شعار یه پستی بگیرند و همشهریان و هم پیمانان خودشون رو جمع کنند دور خودشون!!در زمان آقای فولادوند چندماه اضافه کار یک همکار صاحب قلم و اندیشه در اداره کل به جرم انتقاد به وضعیت انجمن های اولیاء و مربیان قطع شد چون مسوول انجمن از همشهریان فولادوند و رفیق رزاقی بود!!
پاسخ + +1 0 --
بچهپرستواسلامی مشهدی 1398/06/15 - 11:17
خبر قابل تاملی هست. ممنون از مقالات راهبردی صدای معلم و بویژه جناب پورسلیمان گرامی
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1398/06/15 - 20:05
تغییر رییس اداره رباط کریم توسط آقای صیدلو که یک اصلاح طلب نام و نشان دار است با چه انگیزه بوده؟آیا با مرام اصلاح طلبی همخوانی دارد؟ همپالگی معاونت پرورشی جریا اصول گرا و مورد حمایت محض سپاه و اداره کل با جناب صیدلو با مرام اصلاح طلبی همخوانی دارد؟ جمع کردن امضا از نمایندگان راست و جریان امید با مرام اصلاح طلبی همخوانی دارد؟
پاسخ + +4 0 --
حسین زاده 1398/06/15 - 11:18
درمورد آزادی بیان در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دوره مدیریت صیدلو همین قدر کافی است بدانیم که دو نفر به دلیل اینکه در حیاط اداره کل با معاون سابق تربیت بدنی صحبت کردند از اداره کل اخراج شدند و اعضای انجمن اسلامی معلمان پس از بیانیه اخیر تحت فشار شخص مدیرکل هستند و تهدید به عزل می شوند .
واقعا این آزادی بیان است؟
پاسخ + 0 0 --
رحمت 1398/06/15 - 12:21
در زمان آقای فولادوند انجمن اسلامی معلمان شهرری تقریبا تمام نیروهای خود را در شورای معاونین مناطق ری1 و ری2 و کهریزک و فشافویه چیده و مدیریت حراست در زمان آقای فولادوند حتی یکبار هم به این سوء استفاده از قدرت و اعمال فشار از ناحیه انجمن اسلامی معلمان شهرری اعتراض نکرده است،انتظار همکاران آزاده این مناطق ایجاد تغییرات لازم در این مناطق و سپردن مسوولیت در مناطق ری1 و2 شهرری بویژه به همکاران همسو با جریان دولت و بومی این مناطق است که بعد از5سال همکاران این مناطق بتوانند طعم ارتقای سلامت اداری و تحقق منشور حقوق شهروندی و شایسته سالاری را بچشند و به سیطره ی انحصارطلبانه ی انجمن اسلامی ری پایان دهند و حراست در دوره ی جدید قطعاً باید در ارتباط با این موضوع به مدیرکل محترم و فرهیخته کمک کند و این انتظار قاطبه ی فرهنگیان این نواحی است.
پاسخ + 0 0 --
حسین زاده 1398/06/15 - 14:51
شما طوری صحبت میکنید که بیشتر شعار است . چه کسی به شما گفته قاطبه معلمان این را قبول دارند . مدیرکل فرهیخته شما چه فرهیختگی دارد که دربرابر هر انتقادی داغو درفش برمیدارد و از تهمت و افترا به افراد دیگر ترسی ندارد ؟
پاسخ + +4 0 --
حاج طوسی عندا... 1398/06/15 - 12:01
بنظر من همینکه حراستی ها مراقب همه چیز و بویژه معنویات هستند نشان دهنده مومن و برگزیده بودن انها توسط خداوند تبارک و تعالی است و خداوند با انان هست و هیچوقت خدماتشان به اسلام را بی پاسخ نمیگذارد.
پاسخ + +2 -1 --
ع ذ 1398/06/15 - 12:47
کسانی که می فرمایید اصلاح طلبی به حرف نیست .
کاملا درست اما مدیر کل در چه حالتی اصلاح طلب است ; حرف، عمل؟ ،درد کشیدن؟، حرکت کردن؟ متاسفانه در دوره ریاست جمهوری روحانی عده ای با فعالیت های انتخاباتی برای ایشان که خود هم معلوم الحال هستند اصلاح طلب نامیدند و اینک با این نام مشغول سوء استفاده هستند .
آینده گواه این موضوع خواهد بود که بعد از اتمام این دوره چه کسانی بر ادعای خود استوار خواهند بود . البته شواهد و قرائن چیز دیگری را می گوید .اینکه اندک اندک در صف گیری انتخابات مجلس برخی از یاران تزدیک مدیر کل اصلاح طلب عزیز مانند آقای م پ عزیز با اصول گرایان دیدار می کند و وعده حمایت خود و مدیر کل را به آنها می دهد جای تامل دارد.
پاسخ + +3 -2 --
اشتعال 1398/06/15 - 23:50
1)از صدای معلم بابت انعکاس این مطلب که گاهی در جهت شفاف سازی بوده است،سپاسگزار هستیم.
2)از اقدام جناب صیدلو در ایجاد تغییر در حوزه حراست سپاسگزار هستیم و این را یک نشانه ی مثبت جهت ایجاد تحول و کنترل و مدیریت سلیقه مداری می دانیم و امیدواریم افراد مسوول جدید در اعاده حقوق تضییع شده از سوی مدیریت و زیرمجموعه مدیریت قبل کوشا و عامل باشند.
3)انتظارات برآورده نشده ی زیادی جهت تحقق شایسته سالاری،ارتقاء سلامت اداری و تحقق حقوق شهروندی وجود دارد،که باید به مدیرکل محبوب و اخلاق مدار فرصت داد،تا با انتصاب شایستگانی همچون یوسف بهارلو این مهم را رقم بزنند البته این نقد وارد است که هنوز مجال و فرصتی برای بسیاری افراد شایسته جهت قرار گرفتن در جایگاه متناسب با شأن و منزلت خودشان فراهم نشده و بخش اعظمی ازمعاونت ها ی اداره کل و روسای مناطق و روسای ادارات هنوز در اختیار شایستگان و افراد تحول گرا و دارای برنامه و تأثیرگذار قرار نگرفته است که اتفاقاً برخی از موانع را همان تیم مدیریت قبلی حراست ایجاد نموده اند که اینک فضا و فرصت خوبی جهت تغییر فضا فراهم شده است و فرصت ها همچون ابر می گذرند!!
پاسخ + +3 -1 --
اشتعال 1398/06/15 - 23:51
4)جایگاه های مشورتی مدیرکل و بخش هایی همچون آسیب های اجتماعی،انجمن اولیاء و مربیان و یاسازمان دانش آموزی، کانون ها و اداره فرهگی و هنری و مدیریت برخی مناطق انصافاً نیاز به افراد صاحب فکر و برنامه و دارای سوابق مرتبط در آن زمینه ها دارد که متأسفانه در6سال گذشته این اتفاق حادث نشده است اما به عزم و اراده ی آقای مدیرکل جهت تغییرات ضروری در این بخش ها ایمان راسخ داریم باید صبر کرد و به مدیرکل محترم فرصت تغییر داد و تمام قد از ایشان حمایت کرد.
5)رعایت انصاف و اخلاق در نقد و ارائه نظرات حائز اهمیت است،بهرصورت هرکسی در جایی مسوولیت دارد باید مسوولیت اقدامات انجام شده را برعهده بگیرد،عزیزانی که اینک مورد نقد هستند،باید بیاندیشند چرا از فرصت ها استفاده نکردند و چرا از فرصت ها تهدید ساخته اند؟!میتوانستند به گونه ای عمل کنند که آنهایی که نقد می کنند،الان مدافع آنها باشند!!
پاسخ + +1 -3 --
فرهنگی 1398/06/16 - 12:04
اگر منتقدان صیدلو راست می گویند چرا در تریبون سکوت حرف نمی زنند ؟ کامنتهای مخالف توسط یک نفر نوشته می شود که جرات استفاده از تریبونی که هیچ وقت امثال فولادوند جرات ایجاد آن را نداشتند ، ندارد . شهبازبیگی رفت بهارلو آمد . رحیم رفت حسن پور آمد . مرادی رفت شمسایی آمد . مهری رفت رفیعی آمد . حسینی رفت مصطفایی آمد . خان محمدی رفت ورمرزیار آمد . رزاقی رفت روستایی آمد . ولی پوری رفت معبودی آمد .
خداوکیلی مقایسه کنید که اصلاح طلب صیدلو هست یا فولادوند . ویژگی رفتگان لر بودن یا همدانی بودن یا عضو بدنام یک حزب بودن .
خجالت بکشید ، کامنت در مخالفت با کسی می نویسی که بدون استعلام به تو پستی داد که فولادوند هم این کار را برایت نکرد
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1398/06/17 - 12:19
دوست عزیز،تریبون سکوت یکی از بهترین اقدامات جهت برقراری فرآیند گفت و گو بوده است که به ابتکار مدیرکل فهیم و فرهیخته و عزیزمان ایجاد شد اما بدلایل مختلف که بنده خودم هم بصورت مکتوب و مستقیم به جناب مدیرکل انتقال داده ام امکان مطرح نمودن مسائل بصورت شفاف فراهم نیست،و ضمناً بنده هم همانند شما متاسف هستم از کامنت های مخالفی که بدون منطق و استدلال و بدور از اخلاقیات نوشته میشه و اقدامات ارزشمند مدیرکل محترم و یوسف بهارلوی عزیز و ارزشمند رو مورد وهن قرار میده اما با شما در مورد اینکه این کامنت ها از سوی فرد مورد اشاره ی شما باشه موافق نیستم چرا که ایشان خودشان از اصلاح طلبان همراه و از دوستان مدیرکل هستند و معمولا بصورت شخصی اگر نقدی داشته باشند به خود مدیرکل محترم و معاون محترم توسعه مدیریت انتقال می دهند...این کامنت هایی که بدور از منطق و اخلاق باشد نمی تواند کار ایشان باشد.
پاسخ + 0 0 --
شاکی 1398/06/17 - 12:52
جریانی در صدد ایجاد اختلاف میان دوستان و رفقای همفکر و تحولگراست و باید هشیار بود و دست در دست هم با حمایت از مدیرکل محترم و معاون معزز توسعه مدیریت و پشتیبانی در راستای خدمت هرچه بیشتر به مردم در فرصتی که فراهم شده است کوشید و نباید به فرصت طلبان اجازه ی ایجاد اختلاف و تفرقه میان صالحین جریانات مختلف را داد،فرد مورد اشاره شما که در دوره های مختلف مورد اجحاف قرار گرفته است،و دلیلش هم شفافیت ایشان بوده است بنابراین اگر این کامنت های بدور از انصاف از ناحیه ایشان بود،حتما خودش بطور شفاف اعلام می کرد،ایشان با مدیرکل محترم و معاونت محترم توسعه و مدیریت بصورت مستقیم و برخط در ارتباط هستند و نیازی به این فضاسازی های کاذب ندارند و از دوستان مدیرکل عزیزمون هستند.
پاسخ + 0 0 --
رحیم 1398/06/19 - 13:07
یک نفر با سوابق روشن به پستی منصوب شده و حالا دیگران که بادمجان دور قاب چین هستن مشغول سعایت هستند . کمی فکر کنید دوستان عزیز. خداوندی که به انسان جان داده اینقدر منت نمی گذارد . این بنده خدا خاری شده در چشم شما . شما که همه جارا گرفته اید چرا اینقدر همه چیز را به وی نسبت میدهید .
پاسخ + +2 -2 --
معلم مشهدی 1398/06/16 - 18:40
هنوز مسیول حراست اموزش و پرورش مشهد ما را «کافر» نکرده عزلش کنید اقای وزیر.
پاسخ + 0 0 --
دکتر س.م.ح.حسینی 1398/06/17 - 08:39
من هم موافقم و حاضرم ساعت ها راجع به روشهای غیر انسانی شان (غیر اسلامی به کنار) برای ارعاب و مطرود و ترور شخصیت منتقدان صحبت کنم - هر چند مقالات زیادی راجع به این موارد نوشته ام که ثبت تاریخ شد.
پاسخ + +4 0 --
سلام 1398/06/18 - 13:16
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران متاسفانه شفاف نیست وسعی می کند برای بعد از دوسال جایگاهی فراهم بکند.
پاسخ + +3 -4 --
نگران 1398/06/18 - 15:58
از این مطلب صدای معلم و پیام های ذیل این پیام برای حقیر شفاف سازی و آگاهی بخشی بسیار خوبی انجام شد و قدردان و سپاسگزار صدای معلم هستم و از اقدامات و تغییرات مثبت ایجاد شده از سوی مدیرکل هم بعنوان یک همکار مطلع از وضعیت قبل و کنونی تشکر میکنم و همین جا یادآوری میکنم که مشکل اصلی دوره قبل حراست شفافیت ستیزی و پرونده سازی و سلیقه مداری و قانون گریزی و تفسیر شخصی قانون و نگاه عمودی داشتن به همکاران بود و حتی اگر مدیرکل محترم بعنوان ولی و سرپرست مجموعه استان تصمیمی بر انتصاب همکار شایسته ای در یک جایگاه تأثیرگذار می گرفتند خناسانی در آن مجموعه فراتر از نظر مدیرکل محترم و ولی این مجموعه به صراحت می گفتند فلانی برای این جایگاه مناسب نیست چون اساساً با حضور همکاران موثر و تحول آفرین در مناصب تأثیرگذار مشکل داشتند و محصول این نگاه هم حضور افراد خنثی و باری بهرجهت در سمت های حساس از جمله روسای بسیاری از مناطق و روسای ادارات اداره کل شده که منصفانه افراد شایسته تری به کار گل گماشته شده اند و جایی در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها ندارند و این ادعا نیست و واقعیت است.
پاسخ + +3 -4 --
نگران 1398/06/18 - 16:03
حراست در دوره ی جدید با عزم و اراده ی جدی و راسخ باید خناس زدایی کند و در عمل آب های رفته را به جوی برگرداند و از تهدیدات فرصت بسازد و دوصد گفته چون نیم کردار نیست....پس به مدیرکل همه باید کمک کنیم چون این فرصت حضور امثال آقای صیدلو فرصت بی نظیری است و باید در عمل حقوق تضییع شده شهروندی و موانع ارتقاء سلامت اداری و شایسته سالاری را برطرف نمود و امکان مدیریت مطلوب امور را فراهم نمود و رویکرد شایسته هراسی و کینه توزی و سلیقه محوری و شخصی نمودن امور را از ساختار حراست زدود...و مانع از این شد که برخی در حراست باعث دلسردی افراد انقلابی و ولایی و دارای سوابق و توانمندی و ظرفیت های بالا بدلیل به رویکرد انتقادی و داشتن روحیه امر به معروف و نهی از منکر با سلاح قلم بشوند!!
پاسخ + 0 -1 --
حسین..معلم 1398/06/20 - 20:22
جناب آقای پارسا سلام
خودتان قضاوت کنید
یک روز رفتم حسابداری ..ب من گفتن برید رفاه ..رفاه گفتن برید دوباره حسابداری ..آخرش کارم انجام نشد چون بعد هفت بار و اینهمه پاس دادنها معاون مربوطه رفته بود..مسول اینهمه عدم هماهنگی کیست؟چرا زیرمجموعه بخش مالی ناهماهنگ هستند؟مگه بخش مالی خودش معاونت مستقل ندارد؟آیا معاونت مربوطه نباید بین واحدهای مختلف را هماهنگ کند؟ب نظرم معاونت مربوطه چون وقت نمی گذارد در نتیجه بین واحدهای مختلف هماهنگی نیست...ای کاش آقای تبارکی جهت هماهنگی واحدهای زیر مجموعه خودش بیشتر توان بگذارد...
پاسخ + +1 0 --
هاشمی 1398/06/31 - 21:11
سلام
خوب اسمی را برای خود انتخاب کرده اید اولا .... ثانیا هیچ اتفاق ویژه ای نیافته است آقای صیدلو همواره خود را شاگرد آقای رزاقی و خود را مدیون او میدانست اما جلسه با خبرنگاران یا این سناریور را برای وی طراحی کرد حالا نوبت روستایی هم میرسد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/08/11 - 09:42
یکی از شاهکارهای اموزش و پرورش انتصاب مدیر اموزش و پرورش در شهرستان ملارد میباشند. پدیده ای بنام طیب رضایی فر
واقعا ایشون توانمندیش در حد وزیر اموزش و پرورش میباشند. در حق ایشون اجحاف گردیده است .
پاسخ + 0 0 --
علی افاضلی 1398/11/18 - 16:40
باسلام ازمنطقه ۱۹ رفت به خاطر اقساطی بودن خرید کنم ،وبعدازیکی دوساعت دیدم دقیقا قیمت ها از دوبرابرهم بیشتره ،وازوسایل فروشگاه عکس گرفتم وچند نوع وسیله ه خریدم به خاطر گرفتن فاکتور ،البته فاکتور ندادن ازفاکتور عکس گرفتم ،حقیقتا بعضی ازوسایل ازدوبرابر هم بیشتره خواهشمندم صدای مظلوم معلمان به معاونت پشتیبانی برسانید نظارت کنند فروشگاه داخل آموزش وپرورش منطقه ۱۹ است بامسول فروشگاه علت گرانی سرسام آور راپرسیدم میگه ،مگه مجبوری بخری نخر ،اعتماد ما به خاطر اینه چون با اداره کل قرارداد بسته حتما بهترین قیمت ها وباکیفیترین لوازم است ،لطف کنید بررسی کنید

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

" کیفیت آموزش " را در شبکه شاد و برنامه های تلویزیون چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور