صدای معلم

" تاکنون اداره کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش در مورد گزارش های صدای معلم پاسخ گو نبوده است "

اعتراض قانونی یک مدیر دبستان به عملکرد اداره آموزش و پرورش منطقه 2 تهران و سکوت مسئولان ؟!

گروه گزارش/

اعتراض شیرین گودرزی مدیر دبستان شهید حسسینمردی به عملکرد اداره آموزش و پرورش منطقه 2 تهران

« شیرین گودرزی » مدیر دبستان شهید فرهاد حسینمردی آموزش و پرورش منطقه 2 تهران در نامه ای که به « زهرا مظفر » مدیر کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش نوشته است از رفتارهای سلیقه ای و فراقانونی مسئولان اداره آموزش و پرورش منطقه 2 تهران انتقاد و خواهان پاسخ گویی و رسیدگی قانونی و عاجل مسئولان وزارت آموزش و پرورش گردیده است .

گودرزی در این نامه آورده است :

" اینجانب شیرین گودرزی با کد پرسنلی 90240941 و 28 سال سابقه کار و 8 سال مدیریت مدرسه ، 2 سال است در منطقه 2 تهران مدیر دبستان شهید فرهاد حسینمردی می باشم . مدرسه ای فقیر و کوچک . تا الان هم نه تذکر شفاهی و نه کتیب از طرف اداره نداشته ام .

اولیاء ، دانش آموزان ، معلمان و... هم از عملکرد من در مدرسه رضایت کامل دارند .

روز چهارشنبه مورخ 30 / 5 / 98 بدون هیچ اطلاع قبلی آقای سیدی به بنده زنگ زدند به اداره بیائید . بعد از ورود به اتاق ایشان ، درب اتاق را قفل نموده و با داد و فریاد و بی احترامی گفتند باید بروید دبستان امام علی ( ع ) . هر چه گفتم منزل ما شهر ری است و همسرم جانباز است و مدرسه امام علی ( ع ) در بلوار فرحزادی است و برای من خیلی سخت است رفت و آمد ؛ ایشان گفتند مشکل خودتان است .

گفتند نمی شود و همچنان به داد و فریاد زدن ادامه می دادند .

به شدت عب و وحشت در دلم افتاده بود ، دستم می لرزید .

بعد به وزارتخانه مراجعه کردم . همان روز رفتم پیش آقای محدث ( حراست ) . ایشان در همان لحظه زنگ زدند به آقای حقانی کارشناس حراست که آیا شما درب اتاق را به روی خانم گودرزی قفل زدید . ایشان تایید نمودند. آقای محدث در ادامه فرمودند کار بسیار ناپخته و تصمیم خوبی نبوده است .

در ادامه روز چهارشنبه مورخ 5 / 6 / 98 که اینجانب در مرخصی استعلاجی به سر می برم بدون آن که آقای سیدی حتی یک تلفن به من بزنند ؛ آقای برزگر کارشناس ارزیابی و آقای صفری وارد مدرسه بنده شده ،  قفل درب حیاط راعوض کرده سپس قفل درب اتاق بنده را می شکنند و وارد اتاق می شوند ، گویا جنایتی انجام شده است ....

در همین حال بعضی از اولیاء ناظر بوده و متعجب . گروه اداره خودشان از عملکرد خود فیلم می گیرند .

انتقاد مدیر دبستان به عملکرد آموزش و پرورش منطقه 2 تهران

گودرزی در ادامه می نویسد :

من خواهان اعاده حیثیت هستم . این فیلم را هر شخصی ببیند فکر می کند مدیر مدرسه چه خلافکار حرفه ای بوده که مسئولین منطقه این گونه برخورد کرده اند ؟

ضمنا به اطلاع می رساند که ابلاغ مدیریت مدرسه شهید فرهاد حسینمردی 4 سال است که اداره هیچ علتی برای جا به جایی من ندارد ؛ آن ها می گویند شما توان مند هستید ؛ آیا با مدیر توان مند این گونه برخورد می شود ؟

هیچ گونه ابلاغ جدیدی برای من نزده اند . آقای خواجوی پرسیدند که خانم کریمی ( مسئول کارگزینی اداره ) ابلاغی برای خانم گودرزی در رابطه با مدرسه جدید زده شده است و ایشان اصلا اطلاعی نداشتند ، هیچ اخطار کتبی مبنی بر تحویل مدرسه به من داده نشده است ....

این مدیر معترض در پایان ابراز امیدواری کرده است تا با اصلاح رفتارهای مسئولان مطابق با موازین قانونی خدمت خویش را در همان مدرسه در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد اهداف آموزشی و تربیتی نظام آموزشی ادامه دهد .

این نامه در دبیرخانه رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش به شناسه شکایت 51433 و کد پی گیری  1726045661 به تاریخ 10 / 6 / 98 به ثبت رسیده است .

همچنین نامه ای از خانم گودرزی خطاب به جلال دلقندی رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش نیز مکتوب گردیده است .

پرتال اداره آموزش و پرورش منطقه 2 تهران در 3 شهریور 1398  در بخش اسلاید سایت خبر از انتصاب شیرین گودرزی به عنوان مدیر دبستان پسرانه امام علی ( ع ) می دهد . ( این جا )

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه 2 شهر تهران می نویسد : طی حکمی از سوی میرشفیعی مدیر آموزش و پرورش ، شیرین گودرزی به عنوان مدیر دبستان پسرانه امام علی (ع) ، آموزش و پرورش منطقه 2 منصوب گردید.

وی پیش از این مدیر دبستان شهید حسینمردی دختران بود.

اما گودرزی به صدای معلم می گوید که اصلا معارفه ای در کار نبوده است و کسی مرا دعوت نکرده است . از سوی دیگر ، حکم عزل من هم صادر نشده است . چگونه چنین چیزی ممکن است ؟

گودرزی اما از پی گیری های دلقندی رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش و قاطعیت ایشان تشکر می کند .

لازم به ذکر است  « میرشفیعی » مدیر فعلی آموزش و پرورش منطقه 2 تهران زمانی که مدیر آموزش و پرورش منطقه 5 تهران بود نیز عملکرد مناسبی در مورد صدای معلم نداشت .

شرح این مساله در گزارش صدای معلم با عنوان : "
" امیدواریم که آقای دانش آشتیانی اصلاح مدیریت براساس شایستگی ها و پاسخ گویی را در دستور کار خویش قرار دهد "
بخشنامه پرسش برانگیز اداره آموزش و پرورش منطقه 5 تهران! ( این جا ) آمده است .

کلیه مستندات ، نامه ها و فیلم ها در دفتر صدای معلم محفوظ است .

« صدای معلم » آماده دریافت پاسخ و توضیح مسئولان در این مورد می باشد .

لازم به ذکر است اداره کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش هنوز به گزارش صدای معلم با عنوان : "پس گسترش شفافیت در امور و پرهیز از تعارض منافع چه شد ؟! ایمنی و امنیت در مدرسه با طعم مدیران ستادی و وزارتی ؟!  ( این جا ) پاسخی نداده است .

پایان گزارش/


اعتراض شیرین گودرزی مدیر دبستان شهید حسسینمردی به عملکرد اداره آموزش و پرورش منطقه 2 تهران

سه شنبه, 19 شهریور 1398 13:25 خوانده شده: 4167 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +3 -2 --
رجبیان 1398/06/19 - 14:44
با سلام از اقای میرشفیعی که مدیر منطقه پنج و حالا دو شده اند در این پنج یال شکایت داشته و تا کنون بازرسیها و مدیر کل و وزارتخانه در پوشاندن تخلفات این ها همگی پاسخی نه تنها ندادند بلمه در پوشاندن ان تخلفات دیگر کرده اند. سه وزیر فقط جاخالی داده اند. منطفه دو و ادتره کل و اتفاقا همین اقای سیدی در پوشاندن تخلفات اینها نقش عمده ای داشتند. ‌..مفصل و بسیار شدید است لطفا صدای مارا بریانید. تاکن‌ن کمیسیون محلس نیز در مسکوت نگه داشتن موضوع نقش داشته اند...۰۹۱۰۰۴۷۶۸۹۰...۰۹۳۶۷۰۰۶۰۴۶
پاسخ + 0 0 --
شکایت از ظالم به خدا 1398/06/22 - 18:45
آقای میر شفیعی انسان مغرور و دیکتاتوری است و برخی معاونین او و کارشناس مسئولان او نیز به همین طریق به همکاران آموزشی و اجرایی و اداری نگاه میکنند(ارباب رعیتی) ایشان از صلاحیت های اولیه رفتاری یعنی تعامل و سعه صدر و صداقت در کردار برخوردار نیستند. متاسفانه حمایت از مدیران قانون گریز ،..... هنگام تغییر تحول مدیران مدارس ، عدم شفافیت در واگذاری اماکن آموزشی و رفاهی و سالن های مراسم و ... ، 2 درصد واریزی سهم اداره از پیمانکاران سرویس و باز گذاشتن دست آنها در تعیین نرخ شهریه سرویس،.....بازسازی و زیبا سازی ساختمان اداره منطقه 2 علی رغم اینکه کمتر از یکسال قبل مدیریت قبلی نوسازی گسترده انجام داده بودند ، استفاده نیروهای مرد در قالب دبیر و مشاور در مقطع متوسطه دوازدهم پارسال و امسال ...... نیاز ورود دیوان محاسبات و حتی قوه قضاییه را به این منطقه ضروری و اجتناب ناپذیر نموده است
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1398/07/09 - 22:47
سلام
گراوند مسوول بازرسی و مدیرکل پاسخگو باشند
اداره منطقه۲ به چه حقی از حساب برخی مدارس بین ۱۵ تا۲۰ میلیون در شهریورماه برداشت کرده اند.در حالیکه اولیا راضی نیستند و اینکار غیر شرعی است.
پاسخ + +4 -2 --
رجبیان 1398/06/19 - 14:46
لطفا حال پیگیری نمایید. همسرمرحومم دبیر منطفه دگ بگدند. اینها به جای پشتیبانی از فرزند و حقوق ان مرحوم ظلم بزرگی کرده اند. در قبر نیز این معلم میارزانند. لطفا پیگیری نمایید
پاسخ + +3 -1 --
ناشناس 1398/06/19 - 16:04
از این ظلم ها زیاد انجام شده وهیچ مرجعی هم از مدیر مدرسه حمایت نمی کنه
پاسخ + +5 -3 --
معلم 1398/06/19 - 16:32
وزارت خانه بداند که در منطقه ۲ مافیا حکومت میکند ورود پیدا کند و کل مدیران را عوض کند
پاسخ + 0 0 --
آگاه 1398/06/22 - 18:56
آقای میر شفیعی و تعدادی مدیران مناطق و رییس اداره ارزیابی عملکرد و مدیر کل شهر تهران که اکثرا از یک تشکل میباشند باندی را تشکیل داده اند که متاسفانه از مدیران مدارس متخلف که تخلفشان برای اولیاء و معلمین دبیران محرز و تعدادی از مسئولین ادارت با تخلفات عدیده و اظهر من الشمس ،تهدید جدی در تسری و تجری رویه قانون گریزی مدیران در سطح شهر تهران شده است
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/21 - 22:33
متاسفانه در منطقه چهار همین مشکلات هست. و گویا این تخلفات به صورت سازمانی انجام میشود
پاسخ + +3 -2 --
حاج ناصر 1398/06/19 - 16:46
متاسفانه مدیریت منطقه 2 پشتوانه قوی دارد و حتی پاسخگوی مدیر هم نیست
پاسخ + 0 0 --
حسنی 1398/06/20 - 10:19
ایشان خیلی مغرور هستند و مدیر کل را اصلا قبول ندارند
پاسخ + 0 0 --
فرهنگى منطقه ٢ 1398/06/23 - 10:46
با سلام
متأسفانه باند مافيايي كه در منطقه ٢ حكومت ميكند به هيچ كس پاسخگو نيست و هر روز تخلفات بيشترى صورت ميگيرد از انتصاب غير قانونى مديران مدارس كه خيلى از انها حتى يا در آزمون مديريت شركت نكرده اند و يا اصلاً نمره قبولى را كسب نكرده اند گرفته تا افراد بدون تجربه كار ادارى و بدون داشتن سواد لازم در پستهاى كليدى منطقه ٢ از قبيل اقاى .... و بسيارى از افراد ديگرى كه جزء حلقه نزديكان ميرشفيعى هستند و به ايشان خط ميدهند.متأسفانه اقاى ميرشفيعى به آموزش اصلاً توجهى ندارند و فقط مسائل مالى منطقه برايشان اهميت دارد و ....
پاسخ + 0 0 --
فرهنگى 1398/06/23 - 10:49
لطفاً به داد منطقه دو برسيد ودست مافياى غيردولتى منطقه دو را كوتاه كنيد
پاسخ + +2 -2 --
علوی 1398/06/19 - 16:48
منطقه ۲ تهران از بدترین و بدنام ترین مناطق شهرتهران هست
پاسخ + +3 -2 --
ناشناس 1398/06/19 - 17:38
آموزش و پرورش خودش درگیر مافیاست انتظار نداشته باشید عدالت را اجرا کند.
پاسخ + 0 0 --
دلسوز نظام 1398/06/22 - 19:07
متاسفانه مسامحه و سهل انگاری و مشارکت در تخلفات عدیده برخی مدیران در ثبت نام ها و دریافت شهریه غیر متعارف و تهدید ارعاب اولیاء و حمایت منطقه و چشم پوشی دایره ارزیابی و عملکرد منطقه و اداره کل و ..... کل ساختار نظام آموزش و پرورش و حکومت را زیر سوال زیرا مردم این بی عدالتی ها و ظلم ها را با پوست و گوشت و استخوان خود لمس می کند چرا دبیرستانی در فرحزاد از هر دانش آموز بی بضاعت افغانی از 150تا 500 هزار تومان نقدا بابت مشارکت مردمی به اجبار دریافت می کند و معاون مربوطه به اولیاء کارشناس مسئول ارزیابی را دبیر و زیر دست خود در دبیرستان پسرانه واقع در انتها پاتریس لوم مبا عنوان می کند تا خانواده جرات پیگیری را نداشته باشد . ارعاب و همدستی منطقه با بعضی مدیران زیاده خواه قانون گریز مثال زدنی است
پاسخ + +3 -1 --
حاج کاظم 1398/06/20 - 08:47
بنده ابوابجمعی منطقه 2 هستم باور کن دیدار با وزیر اسانتر از دیدار با مدیر منطقه 2 است . به داد این منطقه برسید
پاسخ + +1 -2 --
محمد 1398/06/20 - 10:12
با سلام : ایشان در منطقه 5 هم همین رفتار را داشتن و تمام شکایتهای از ایشان را سر پوش می گذاشتن و زسیدگی نمی کردند
پاسخ + +2 -3 --
حسنی 1398/06/20 - 10:18
با سلام من از آقای محدث حراست وزارت خانه سئول می کنم آیا اگر کسی دیگر به جای آقای سیدی معاونت منطقه 2 درب اطاق خود را با یک خانم قفل می گرد همینجور برخورد می کردید یا تا حال لغو ابلاغ کرده بودید؟در موقع ریاست میر شفعی در منطقه 5 هم حراست گزارشاتی برای ایشان می رفت راپی گیری نمی کرد.
پاسخ + +3 -2 --
ناشناس 1398/06/20 - 12:40
با سلام ، متاسفانه در جامعه اسلامی معاون آموزش ابتدایی منطقه 2 آقای سیدی که مدعی تعلیم وتربیت است نسبت به فرهنگیان بی حرمتی میکند و رییس اداره در این خصوص بی تفاوت است بررسی و رسیدگی عاحل گروه بازرسی را خواهانیم.
پاسخ + +4 -4 --
فرهنگی 1398/06/20 - 13:33
پاسخگوی اولیه در مورد این اقدام غیر قانونی رییس منطقه ۲ ،مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران یعنی فولادوند است که به جای مدیریت بر مناطق فقط در پی بازیهای سیاسی است که البته چون این کار را هم به شکل با کلاس آن بلد نیست بیشتر مسخره بازی سیاسی می کند . آقای محترم لطفا به جای سرک کشیدن به محافل سیاسی ببین در مناطق شهر تهران چه می گذرد زیرا تو معلم هستی نه پادوی سیاسیون
پاسخ + +2 -3 --
هوشنگ زاده 1398/06/20 - 13:56
سلام در منطقه دو هیچکس به فکر دانش آموزان نیست در زمان طالب زاده سیدی و آقای اسد پور باهم درگیر شدند .... که به اسم کوچک همدیگر را صدا می زنند خلاصه منطقه دو قربانی افراد بی لیاقت قرار گرفته
سیدی حق نداشت خانم گودرزی در اتاق حبس کند یعنی چه مسئولین محترم باید پاسخگو باشند مگه سیدی چکاره هست
میر شفیعی زمان کمرئ خواستند بر دارند که نشد اینجا دانش آموزان ضرر می کنند بیایید فکر اساسی بکند درود بر صدای معلم جناب ا آقای پور سلیمان
پاسخ + 0 -4 --
اسفندیار 1398/06/20 - 16:27
سلام . کاش ی گروه بازرسی بیایند از انتصاب مدیران در منطقه 2 گزارش تهیه کنند . اینجا مدارس بسته به نوع .مقطع . تعداد دانش اموز سر قفلی دارند.
پاسخ + +1 -4 --
راضیه 1398/06/20 - 17:37
سلام فقط میر شفیعی مقصر هست
که اجازه چنین بر خوردی را داده میر شفیعی فقط با چند مدیر خیلی رفتار خوبی دارد می دانید چرا .... خود مدیران گفت از روش خیلی خسته شدیم مدیران حتی به بازرسی مهم گفتند
پاسخ + +1 -4 --
راضیه 1398/06/20 - 17:42
سلام فقط میر شفیعی مقصر هست همه از منطقه فرار می کنند چون دیکتاتوری رفتار می کنند اخباری کشیدی منطقه را به هم ریختند د چون دوستان صمیمی میر شفیعی هستند خانم گودرزی این فحش نبود در را به روی قفل کنند واقعا خوب که سکته نکرد مسئولین پاسخ گو باشید فردا نوبت دیگری است
پاسخ + 0 -3 --
محمد 1398/06/20 - 21:36
من خودم هم مدیر می باشم البته در یک مدرسه مهم اداره منطقه دو.این میر شفیعی یک بار هم نیامده بود که مدیر در مدرسه چه میکشد.این بشر اصلا تربیت بچه نمی فهمید چرا او را رئیس کرده
پاسخ + +1 -4 --
میرزا 1398/06/21 - 04:09
میر شفیعی.... به همکاران ویک فرد ضعیف ومغروری است که این کت مدیریت برای تن او بسیار گشاد است. از او بدتر کسانی هستند که ناظرند واقدامی نمیکنند وچشم بر همه خلافها وظلم او بسته اند.
پاسخ + +1 -4 --
میرزا 1398/06/21 - 04:12
میر شفیعی فردی ضعیف ومغرور است که درجایگاه ریاست منطقه نیست وبا رفتار جاهلانه ومغرضانه خود بههمکارظلم ودر حق ..... چرا دستگاههای نظارتی اقدامی نمی کنند؟! '!
پاسخ + +1 -3 --
بهزاد 1398/06/21 - 14:51
در منطقه 2 دوغ و دوشاب یکی است و کسی را که آقایان خوششان بیاید محبوب است نه کسی که زحمت می کشد.
پاسخ + 0 -5 --
فرهنگی 1398/06/21 - 19:03
حراست اداره کل تهران چه کسی است ؟ بازرسی اداره کل تهران چه کسی است ؟ اصلا آیا در اداره کل تهران حراست و بازرسی هست ؟ بعد از آقای محدث وضع اداره کل خیلی خراب شده است .
پاسخ + 0 -4 --
بهرام 1398/06/21 - 23:35
مسئولین اداره کل تا کی می خواهید اقدام کنید خانم گودرزی مدیر نمونه منطقه ۱۶ و۱۹ حالا باید سیدی با زور ایشان را جا بجا کند آیا درست است سیدی در را روی یک خانم قفل کند خانم گودرزی باید بعد از ۲۸ سال احساس ترس کند و دستانش بلرزد کجای قانون یک مدیر را این طوری باش رفتار می کنند آقای فولادوند ن نمی خوای از این سیدی بپرسی چرا چنین حرکاتی را انجام دادی
بله واقعاً فولادوند زورش نمی رسد
چهاربند و باقری باید جواب این بدبختی های منطقه دوره بدهند
چون مبر شفیعی را حمایت می کردند
.... شکایت دارد در منطقه پنج
کمرئ خواست اقدام کند ولی خودشان رفتند حیف
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته 1398/06/22 - 19:23
ای کاش پرونده ها معدوم نمی شد !!
آقای .... در قسمت صندوق بازنشستگی اداره کل شهر تهران چه افتضاحی را به بار آوردند که پاداش و .... بعضی از مرحومین به خانواده هایشان پرداخت نگردید ،
کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد که معاون متوسطه منطقه 6 بودند چه عملکردی در منطقه 6 و دبیرستان ماندگار البرز باند مافیایی مشاوران این دبیرستان داشتند و چه نقشی در باز شدن نیرو ها و مشاوران غیر موظف در مدارس دخترانه دولتی وغیر دولتی منطقه 2 دارند ؟ کارشناس ارزیابی عملکرد در منطقه 3 در بحث کانون آن منطقه هنوز پرونده باز دارد چرا اراده ارزیابی عملکرد اصرار به کار گیری ایشان در منطقه 2 شدند، کارشناس ارزیابی عملکرد نیروی خرید خدماتی می باشد یا باید در قسمت خدمات کار کنند چرا در این قسمت حساس کار میکنند و راستی درقسمت مشارکت و مدارس غیر دولتی و... از این افراد زیادند. راستی آقای .....
پاسخ + 0 -1 --
نالایق ها پیروزند 1398/06/22 - 04:02
بی رحمی و تند خویی صفت بارز ایشان می باشد
توهین و تحقیر صفت تیم همراه ایشان است
باند بازی و روابط
چه زمانی به داد این منطقه می رسید
آقای فولادوند تصمیمی برای بهبود و تغییر وضعیت این دارید؟
پاسخ + 0 0 --
مدیر دلسوز 1398/06/22 - 19:50
آقای فولادوند به توصییه گراوند که ظاهرا پس از گذشت بیش از یکسال هنوز ابلاغ ریاست اداره ارزیابی عملکرد را ندارند و همراهی مدیر منطقه 6 آقای نظریان که همگی از اعضاء انجمن اسلامی معلمان هستند از آقای میر شفیعی حمایت میکنند و آقای فولادوند زیر علم انها سینه میزند .....در اداره کل و منطقه 6 در دبیرستان ماندگار البرز و کنکور زدگی در این دبیرستان جای سوال و اما اگر بسیار شدیدی دارد.عدم صیانت برنامه درسی ، برگزاری آزمون های قلم چی ، تشویق به قانون گریزی و عدم رعایت مقررات و مصوبات توسط مشاور وبرنامه ریز اصلی دبیرستان ماندگار البرز در بین جمع مدیران و کارشناس مسئولین و معاونین متوسطه مناطق شهر تهران در جلسه 1397/7/17مصداقی بر این ادعا است
پاسخ + 0 -2 --
آموزگار 1398/06/22 - 10:56
با سلام انشالله آقای میرشفیعی با تجدید نظر آقای سیدی را از معاونت اموزش ابتدایی برمیدارد تا بیشتر از این ضربه نخوره
واقعا جای تعجب داره اقای میرشفیعی کسی رو انتخاب کرده که ....
پاسخ + 0 -3 --
حق گو 1398/06/22 - 13:01
به نام خداوند هستی علت خلاف زیاد در منطقه این است حتی پول آب معدنی جلسات را از مدیران می گیرند
حتی کاغذ اداره را ما مدیران می خریم وبه اداره می دهم چند نفر مافیای منطقه دو این کار را می کنند بین مدیران تیغی می گذارند هر مدیری که بیشتر پول داد او را حمایت می کنند می خواهم مسئولین بدانند آیا ما مدیران مدرسه باید خرج جلسات اداره ره بدهیم آخه خدا خوشش میاد مادر شاگردی که می رود کلفتی پولش را خرج اداره کنم ای مسئولین گوش به زنگ باشید گناه دار رسیدگی کنید یا حق
پاسخ + +1 -3 --
آموزگار 1398/06/22 - 14:35
جناب آقای پور سلیمان
این که در منطقه ۵ مساله ای پیش آمده و شما انعکاس داده اید و انتظار داشتید که رئیس منطقه با شما نشستی داشته باشد و محقق نشده ، دلیلی نمیشه که این گونه ناجوانمردی کنی و موضوعی که در منطقه دو پیش آمده و در سطح وزارتخانه هم در حال رسیدگی است را این گونه پیش بکشی و بخواهی انتقام بگیری.من شرایط همکار عزیزمان خانم گودرزی و احتمالا اشتباه همکاران منطقه دو را درک میکنم .هر منطقه ای هم ممکن است ازین گونه مسائل پیش بیاید ولی استفاده ابزاری ناجوانمردی است.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1398/06/22 - 14:49
درود

همکار محترم

در مورد وقایع منطقه 5 قبلا توضیحات لازم داده شده است .

اداره آموزش و پرورش منطقه 5 قبلا در بخشنامه ای سراسری صدای معلم را " سایتی اخاذ " نامید که اطلاعات معلمان را به سرقت می برد .


واقها این بخشنامه سوای بار حقوقی آن واقعا جوانمردانه و منطقی و اخلاقی بود ؟

ظاهرا ؛ دوستان حتی به خود زحمت مطالعه کامل خبر هم را نداده بودند !

سخن ما این بود که اداره آموزش و پرورش منطقه 5 به مدارس اعلام کند که آن سایت هیچ ارتباطی با صدای معلم ندارد .

اما نه تنها این کار را نکرد بلکه در پاسخ گفت که چگونه این رسانه از محتوای موضوع با خبر شده است !

دوست عزیز

وقتی بنده خودم یک برخورد ساده مدیریتی را که می شد با گفت و گو و تعامل حل کرد این گونه پیچیده می کند ؛ شما انتظار دارید که بنده نگاه مثبتی به عملکرد آقای میرشفیعی داشته باشم ؟

در مورد خانم گودرزی باید گفت :

جا به جایی مدیر از حقوق مدیریتی اداره آموزش و پرورش است .

اما شان همکار باید رعایت شود .

روال قانونی باید کامل طی شود .

به نظر من ؛ به جای این حرف ها که مبانی قابل دفاعی ندارند باید مدیر منطقه عذرخواهی کند هر چند این شجاعت را در مدیران آموزش و پرورش سراغ ندارم !

پایدار باشید .
پاسخ + +2 0 --
فرهنگی منطقه پنج 1398/06/22 - 17:46
سلام آقای پورسلیمان منطقه پنج در زمان میر شفیعی خیلی نا آرام بود کسی جرات نمی کرد بهش سلام کند فقط آقای رعیتی سیدی خیلی در منطقه پنج هم به آموزگاران توهین می کرد به میر شفیعی می گفتیم اصلا جواب نمی داد خدا جای حق نشسته اگر آن موقع جلو سیدی گرفته می شد حالا نمی توانست به آهنگ گودرزی بی احترامی کند نا شنیدیم خانم گودرزی در اثر ترس بیمار شد دیگه بس است دیکتاتوری
پاسخ + +1 0 --
دبیر بیدار 1398/06/22 - 19:39
متاسفانه آقای میر شفیعی در ابتدا برخورد فردی معتدل و مبادی آداب خود را نمایش میدهد ولی وقتی کسی نقاط ضعف و نواقص حیطه مدیریتی او را گوشزد می کند کردار و رفتار(دیکتاتور و کینه توزانه ) واقعی خود را نشان می دهد . متاسفانه
مدیر منطقه 2 آقای میر شفیعی در بین جمع همکاران اداری ؛ مدیران قبلی منطقه 2 را زیر سوال برد
ولی خودش در بحث مشاوره از چند مدیر به شدت متخلف و تشکیلاتی و چند فرد فرصت طلب مشورت میگیرد و به هر دو جناح سیاسی به افراد سودجو و منفعت طلب قانون گریز همراه و همفکر شده است . اگر وزیر محترم به منطقه و فساد گسترده ورود پیدا نکند با ورود بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات خیلی از تخلفات مالی واداری بسیار بالا و زیاد مستند و مستدل می شود که برای خود ایشان مشکل ساز خواهد گردید
پاسخ + +1 -1 --
آموزگار پایه دوم 1398/06/22 - 23:24
چند روز پیش رفتم اداره پیش سدی گفتم می خواهم بروم کلاس سوم درس بدم یک دادی زد تا دو روز صدای دادش توی گوشم صدا می کرد رفتم میر شفیعی را قاسمی رئیس در خندید و گفت رئیس نمی تواند شما را ببیند گفتم چ ا گفت دار چه سیدی گفت همان هست می خوام بدونم این قدر میر شفیعی به سیدی بها داد که هم داد بزند وهم مدیر را زندانی کند یعنی چه من هم مجبور شدم رفتم وزارت خانه حالا منتظر جواب هستم ما که رئیس اداره نداریم ....این خدا ب۶ دادمانبرسد فولاد کند هم از سیدی می ترسد اگه نمی ترسید تا حالا بر داشته می شه خدا کند بخدا کند فولادوند این متن را بخواند درود بر مدیر صدای معلم جناب پورسلیمان ارجمند
پاسخ + +2 -2 --
دلبسته به خدا 1398/06/23 - 13:34
متاسفانه میر شفیعی وامثال میرشفیعی حاصل سیاست زدگی در آموزش وپرورش هستند با شناخت نزدیک که از ایشان دارم وقتی مدیر منطقه شد قبلش مدیر یک غیر انتفاعی ورشکسته با شراکت ندیری رییس حال حاضر منطقه 5 بود حال اینکه بعد ایشان ندیری جایگزینش می شود هم از شراکتشون برخاسته است اینکه مغرورند از نبود نظارت صحیح است عاشق مادیات بودن وتلاش برای رسیدن به نانی در این چند صباح رو ....میشه به وضوح دید وکجایند ناظرین؟؟؟؟
پاسخ + +1 -3 --
اکبری 1398/06/23 - 14:12
یه جایی یکی باید جلوی این ظالم ها بایستد واقعا مسئولیند نمیبینند یا خودشون میخوان نبینن ! حق به حق دار میرسد انشالله
پاسخ + 0 0 --
اسماعیل 1398/06/23 - 23:46
نمی دانم چرا منطقه دو چه سرنوشت بدی دارد هر رییسی بیاد یا شش ماهه هست یا یک ساله علت هنوز مشخص نیست ولی میر شفیعی به همت چهار بند و باقری چند سال ماندگار شد ای میر ش۴سعی آیا کسی همسر خودت را در به رویش قفل می کردم کار می کردی وای اگه من بودم زنم را در به روش قفل می کردند نمی گذاشتم سیدی دیگه بیاد منطقه دو برای همه ثابت شده میر شفیعی آب بخورد از سیدی اجازه می گیرد این هم شاهکار بزرگ سیدی هست واقعا شرم حیا کو بابا ما ۴فرهنگی هستیم شرم آور است در این منطقه برای ثبت نام باید .... تا ثبت نام بشه خیلی کار بدی هست خدا خون شهدا شرم کنید
پاسخ + +1 0 --
درد یک معلم کلاس 1398/06/24 - 14:08
سلام امان از دست منطقه دو وای خدا چرا به داد ما معلمین نمی رسند سیدی خیلی معلم ها را اذیت می کند .... میر شفیعی همه چیز را می داند ...
پاسخ + +1 0 --
صدای یک معلم 1398/06/24 - 16:58
آخه میر شفیعی برای چه سیدی نا ها را اذیت می کند آقای وزیر به داد ما برس میر شفیعی ما را می ترساند من بچه مریً دارم می ترسم بروم کجا شکایت میر شفیعی حیا کن چرا ما را اذیت می کند خدا را در نظر داشته باش
پاسخ + +1 0 --
دبير 1398/06/24 - 20:40
اقاى مدير كل لطفاً به داد منطقه ٢برسيد ميرشفيعى با غرور و خودخواهى اش و رفتار بى ادبانه تيم همراهش منطقه را به نابودى كشانده،فقط مسائل مالى برايش مهم است و درد معلم را نميفهمد
پاسخ + +2 -1 --
معلم 1398/06/24 - 20:46
استفاده نيروهاى بازنشسته در منطقه دو غير قانونى است و گوش ميرشفيعى هم بدهكار نيست و اصلاً به قانون توجهى ندارد،بازرسى كل كشور بايد بيايد منطقه دو از نزديك ببيند ميرشفيعى بازنشسته ها دور خود جمع كرده
پاسخ + 0 0 --
مدیر مدرسه 1398/06/29 - 12:30
در هیچ جلسه ای بی حرمتی از ایشان ندیده ام، ادب و متانت خصیصه بارز ایشان است
پاسخ + 0 -1 --
معلم پایه اول 1398/06/24 - 21:52
سلام پسرم کلاس اول هست همین که مبر شفیعی را دید ترسید گفت مامان چرا ایشان لباس قرمز پوشیده این آقا کی هست گفتم رئیس منطقه هست گفت نه ....دوست هست پسرم را کتک زدم گف م گفتم نگو میر شفیعی گفت پسر هم مثل خودت بی ادب هست به جای این که بگه بچه ات را نزن به من توهین کرد می خواهم بگویم واقعاً ایشان یک فرهنگی هست جای تاسف هست که ایشان رئیس یک منطقه هست وای به دادمان برس ای برسد آقای فولادوند به بچه رحم نکرد به من معلم رحم دارد بعد پسرم گفت آقا خدا حافظ ب۶بخدا جواب نداد بعد سیدی گفت تو و بچه ات خیلی بی تربیت هستید با گریه رفتم خانه من از مدیر صدای صدای معلم می خواهم آیا روش این آقای میر شفیعی درست بود؟
پاسخ + 0 -1 --
حق وپیروزی 1398/06/25 - 11:10
پیروزی حق علیه باطل آقای میر شفیعی حق گرفتنی است و گرفته شد آیا این ارزش داشت که سیدی خودش را خراب کند من جا سید
بودم خ فوری اداره را ترک می کرد اما سیدی کستاخ تر از این این حرف هاست سیدی باز هم می خوای بمانی وای به داد این روز گار سیدی برو ...
پاسخ + 0 0 --
گوهری 1398/06/25 - 16:26
اقای مدیر کل فکری به حال منطقه دو کن ی هفته مانده به شروع سال تحصیلی مدرسه امام علی . یادگار امام و ..... هنوز مدیر ندارن.
پاسخ + 0 0 --
گوهری 1398/06/25 - 16:30
علی رغم اینکه خانم گودرزی حکم دیوان مبنی به بازگشت به مدیریت خود را گرفته امروز شنیده شده به دستور میر شفیع حساب مدرسه بسته شده و حساب جدیدی برای خانم برزگر باز شده تخلف تا این حد...... این جرات و جسارت را چ کسی با میر شفیع داده است.
پاسخ + 0 0 --
معاون دبیرستان 1398/06/25 - 20:49
آقای میر شفیعی سیدی معاون ابتدایی در دبیرستان چکار دارد به اجابت اجازه کی سیدی می گه خانم ها مواظب شوهرتان باشید من به بازرسی اداره گفتم اهمیتی ندادند آگاه اهمیت می دادند سیدی جرات نمی کرد در را به روی خانم گودرزی قفل کند جای تعجب است حراست اداره کل هیچ اقدامی نکرد واقعاً سیدی با تنبیه بشه چرا هنوز کاری نکردند امیدوارم بازرسان وزارت خانه همان طوری که خودشان در حال اقدام هستند پیروز بشن
پاسخ + 0 0 --
یک معلم پرورشی 1398/06/25 - 21:58
با امروز باخبر شدیم آقای میر شفیعی می خواهد خدا حافظی کند چه زود تازه داشت اداره را نفاشی می کرد غیر ندارد یک یادگاری خوب به جا بگه جا گذاشتی مقل جناب کوهستانی آقای میر شفیعی نگران نباش هم ساخت ساز دارید وهم مدرسه غیر انتفاعی اما حیف که چند مدیر مصامدیر مصاحبه شدند شما نگذاشتی بروند مدیریت چه روز هایی را داشتی جناب میر شفیعی هر کجا رفتی ما را فراموش نکن چون خاطره خوبی به جا نگذاشتی
پاسخ + +3 0 --
عبدالله 1398/06/26 - 20:39
همه نطرات را خوندم با آه و افسوس نمیدونم چقدر از نظرات را فرهنگیان نوشته بودن و چقدرش را ...بگذریم . من یک فرهنگی شاغل در منطقه دو هستم و معتقد به دین و ...چقدر راحت انگ زدیم و شخصیت و حرمت مسلمانی را شکستیم بدون هیچ دددلیل منطقی قضاوتت کردیم و ...فقط ی خواهش از مسولین ی سر بیایید و نظر مدیران و معلمها را در مورد این دو مسلمان بپرسید به والله فردای قیامت و حتی در این دنیا باید جواب بدیم خداوند عاقبت ما را به خیر کند آمین
پاسخ + 0 0 --
بی ادعا 1398/06/27 - 10:05
همکار عریز .حتما شما هم از رانت استفاده کردید که این گونه داری حمایت می کنی تمام مستندات و مدارک را خ گودرزی به صدای معلم تحویل داده در صورت لزوم اقای پور سلیمان بارگذاری می کند.
پاسخ + +1 0 --
عبدالله 1398/06/27 - 11:42
ممنون همکار بی ادعا که اینقدر راحت بار گناهان همه را به دوش می کشید و راحت قضاوت انجام میدهی ایکاش طاقت شنیدن حرف حق داشته باشی و ....همین خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر کند آمین
پاسخ + 0 0 --
عبدالله 1398/06/27 - 11:42
ممنون همکار بی ادعا که اینقدر راحت بار گناهان همه را به دوش می کشید و راحت قضاوت انجام میدهی ایکاش طاقت شنیدن حرف حق داشته باشی و ....همین خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر کند آمین
پاسخ + 0 0 --
معلم خسته 1398/06/27 - 13:57
کنجکاو شدم و همه نظرات را خواندم جالب بود مایی که خودمون ادعای تربیت داریم وقتش چه میکنیم. ...کجاست اون شان و کرامتها و .... مطمینم مسولین امر خیلی آگاه تر و داناتر از این حرفا هستند که ممیزی حق و ناحق را تشخیص بدهند و نیازی به نفرین و لعن و ...نیست تقاضام اینه که دوستان عصبانی خویشتن داری بفرمایند این یک رسانه عمومی است مطمین باشید حق به حقدار خواهد رسید.
پاسخ + 0 0 --
منطقه دو نگو بگو 1398/06/28 - 07:57
مدیری هستم در منطقه دو باور کنید از ترسم هرماه چقدر به اداره کمک می کنم حتی از آب معدنی تا خرج جلسات اگه ندم فوری پیام می دهند چرا سر پیچی کردی .... که حالا بدون هیچی مدیر شدند چقدر به من فشار آوردند برای خرج جلسات کادو گرفتند آخه ما به کی برویم شکایت کنیم حراست دادگاه به خدا هیچ کس کاری نمی کند مجبور شدم به تخلفات وزارت خانه شکایت کنم آخه گناه ما چیه که خرج اداره و جلسات رادما مدیران بدهیم منظورم این بوده خانم گودرزی را رفتاری بدی باش کردند من میر شفیعی را مقصر می دانم چون مدیریت خوبی ندارند ولی یک کارش عالی هست دیکتاتوری کار می کند افراد باهوش را زود از صحنه خارج می کند چون دوره دیده ی قهاری هست مد خدایی فولادوند از میر شفیعی می ترسد این همه خلاف چرا ایشان هنوز داره در این کویت کار می کند کویت یعنی منطقه پولدار
پاسخ + 0 0 --
عزیز برادر 1398/06/28 - 10:16
سلام منم مدیری با سابقه چند ده هستم و نظر شما را تکذیب میکنم دلیلم اینه که استعفای اقای سیدی و اون اختلافش با ....در زمان مدیریتهای قبل اعتراض به همین مسله بوده اگر شما ان موقع مدیر بودید متوجه هستید حتمن اما از زمان جناب کوهستانی تا الان چنین خبرایی در منطقه نشنیدم و انشاالله نباشد.
چنین بوده
پاسخ + +2 0 --
مدیر مدرسه 1398/06/28 - 13:52
جز راستی و صداقت در تمام این سال ها از آقای سیدی ندیدم
توجه همه جانبه به تمامی ارباب رجوع های اداره از همکار تا ولی دانش آموزان را بارها با چشم خودم دیده ام، اخلاق همیشه سرلوحه کار ایشان است

اگر قاطعیت دیکتاتوری معنا می شود باید اصلاحش کرد، قرار نیست همیشه اوضاع بر وفق مراد باشد

وجود آقای سیدی غنیمت بزرگی در تمامی این سال ها برای منطقه ۲ بوده و هست و انشاالله بماند

کمی انصاف داشته باشیم
پاسخ + 0 0 --
مدیر 1398/06/28 - 15:41
سلام حتما آقای سیدی شما را جز مدیران خاص خود می داند وگرنه اکثر مدیران وهمکاران نظر منفی در ارتباط با ایشان دارند یک فرد کینه توز و عجول وبدون تدبیر وریاست طلب است انشاا. هرچه زودتر خودشان استعفا دهند ویک منطقه را با این کار خود نجات دهد
پاسخ + 0 0 --
عزیز برادر 1398/06/28 - 22:02
قطعا شمایی که همه را قضاوت میکنید با اسامی بی ادعا و معاون دبیرستان !!! و مدیر و ...به گدشته این فرد آشنایی ندارید و دوستم ندارید داشته باشید انتظارما از مسولین اینست که تحقیقی میدانی در منطقه دو بفرمایند تا راست و دروغ مشخص شود با آبروی یک منطقه با حدود چند هزار کارمند و پرسنل اینطور بازی نشود و نارضایتی اقلیت بر رضایت اکثریت فدا نشود .
پاسخ + 0 0 --
مدیر مدرسه 1398/06/29 - 00:00
متاسفم برای این طرز تفکر، مدیران خاص!!!

من به دنبال تایید کسی نیستم و هرگز هم وامدار هیچ کس نبوده و نیستم دوست گرامی

اخلاق مداری از منش افراد و نوع ادبیاتشون پیداست ، من نیازی به ادامه این بحث با شما نمی بینم و اعتقاد دارم شخصیت ایشان بسیار کاریزماست، " خداوندا عقیده ی ما را از دست عقده هایمان مصون بدار"
پاسخ + 0 0 --
خانم مدیر .... 1398/06/28 - 22:48
... خانم مدیر تو حق دیگران را پایمال کردی خیال کردی کسی متوجه نمی شه یادت باشد....با سرنوشت دیگران بازی کردی نوبت خودت هم می شه کلاس ۳۲ نفر را به ۳۶ نفر رساندی .... برای تدریس از مرد استفاده می کنید منتمنتظر عواقب باش خانم مدیر حق کشی نکن خدا بالاست
پاسخ + 0 0 --
چنگیز خان 1398/06/29 - 08:58
منطقه دو شد زمان چنگیز خان
میر شفیعی از عهده منطقه دو بر نمیاد مگه زور است آقای فولادوند به فکر این منطقه به فنا رفته باش ما با کسی دشمنی نداریم میر شفیعی افرادی که مثل خودش هست دور برش جمع کرده فقط داره جلسه می گذارد از آموزش هیچی نمی داند ما مدیون بچه های مردم هستیم دبیر ریاضی را می فرستند علوم تدریس کند میر شفیعی کمی هم به فکر مردم میر شفیعی به افرادی که ازش شاکی هستند فوری مدیریت مدیریت یا معاونت میدهد مگه .... پرونده گزینش نداشت نداشت پس چرا معاونت بهش دادند به ....گفتم گفت خود میر شفیعی گفت پرونده .... را بفرست گزینش دوباره بهش معاونت آموژشی داد .... هم گفته من سر از کارهای این منطقه در نمیارم معاونت آموزشی هم از این روش غلط اداره خیلی ناراحت هستند فولادوند به فکر بچه های مردم باش اگه خودت بچه داری میر شفیعی دیگه انگیزه ای ندارد
پاسخ + 0 0 --
عزیز برادر 1398/06/29 - 10:19
چنگیز خان فکر کنم شما مدیر منطقه شوید همه چی درست بشه !!!
پاسخ + 0 0 --
مدیر مدرسه 1398/06/29 - 12:23
جالبه!
مگه شما منو می شناسید؟
این نوع قضاوت یعنی عدم شناخت

من پاسخ صحبت شما را دادم ، نه پاسخ شخص شما

حب و بغض از تعجیل در پاسخگویی افراد پیداست

تخلف تخلفه و از طرف هیچ کس پذیرفته نیست ، حتی بنده اگر به فرمایش شما درست باشد ولی خواهر یا برادر گرامی قبل از شناخت افراد پیش داوری نفرمایید

آمار کلاس سیاست فرادستی به خاطر محدودیت هاست و ربطی به مدیر منطقه و مدیر مدرسه نداره، با نظرات کارشناسی شما درباره ی وضعیت آموزش و پرورش در جامعه موافقم ولی این را نباید از چشم افراد دید

موفق باشید
پاسخ + 0 0 --
حسین 1398/06/29 - 11:25
خواهرم همه جا همینطوره. من طرفدار سرسخت روحانی بودم و هستم و و الان مدیر و معاونین اداره فولتدشهر اصفهان افراطی و تندروی اصولگرا از این بدتر با من کردند. وای به روزی که کوهکن ..... اقای علی میرزایی بترس از روز جواب.
پاسخ + +1 0 --
چنگیز خان اما جدی 1398/06/29 - 14:45
من اگه رئیس منطقه بودم اول کاری که می کردم توانمندی نیرو را می سنجیدم بعد وارد عمل می شدم اما میر شفیعی از نیروهای بی انگیزه استفاده می کند در کارش دقیق نیست ببین کار به کجا رسیده که از قاسمی رئیس دفترش
صلاح مشاورت می کند می گوید مواظب باش ببین در دفتر کارت مخالفین من کی هست پس ما باید برویم به کی شکایت کنم وقتی رئیس دنبال مخالفینش باشد ما دنبال چه باشیم میر شفیعی ترا جدت زودتر اینجا را رها کن به فکر اولیا باشید
ه
ستفاده می کند
پاسخ + 0 0 --
عزیز برادر 1398/06/29 - 15:42
ایکاش مسایل به همین سادگی بود که شما میفرمایید اگر فقط یک روز جای ریس بودید و این همه تهمتها و افتراها و ...قطعا اینطور قضاوت نمیکردی خیلی خوبه که آدم ی سوزن به خودش بزنه و ی جوالدوز به بقیه ....
پاسخ + 0 0 --
جلال 1398/06/29 - 21:45
نقطه نظرات همکاران راخواندم، آقایام چهاربندوباقری قدرت تشسخیص نداشتندکه چنین مدیر.... رابعنوان مدیرمنطقه ۵ و۲ منصوب کردندوآقای فولادوندمدیرکل تهران هم کوتاهی دارندمیکنندکه اجازه ادامه مدیریت به این مدیر.... می دهند. ادامه مدیریت او موجب وهن نظام تعلیم وتربیت است. آیامدیران بالادست هم مثل این مدیراند!!!؟؟؟ بدابه حال آموزش وپرورش
پاسخ + 0 0 --
نیروی آزاد منطقه د 1398/06/29 - 21:53
سلام تا حالا فکر می کردم منطقه دو بهترین هست به خدا دیگه از دست کارکنان این منطقه خسته شدم روز چهار شنبه یکی آمده بود برای ثبت نام دبیرستان ..... بهش گفتند اول دوتا لپ تاب بخر بعد ثبت نام می کنیم .... بعد من رفتم به میر شفیعی بگم....نگذاشت من بروم رفتم حراست هم کسی نبود خیلی حرکت زشتی هست سیدی در قفل می کند حراست هم کاری نمی کند .... پس به کی اعتماد کنیم جناب میر شفیعی بفرمائید زودتر بروید دیگه انگیزه ندارید شوخی نیست
پاسخ + 0 0 --
ژیلا 1398/06/29 - 23:41
خبر خوش ما مدیران باخبر شدیم میرمیر شفیعی همین هفته در منطقه هستند خدا کند یک انسان خوب بیاد
پاسخ + 0 0 --
جلال 1398/06/30 - 11:18
سلام برهمکاران ارجمندوسلام برصفای اول مهر،پیشاپیش آغازسال تحصیلی را به همه معلمان ایران زمین تبریک عرض میکنم. مهرماه راآغازمیکنیم باصفای دل دانش آموزان، اما متأسفم ازاینکه منطقه ۲ آموزش وپرورش تهران به بدترین شکل ممکن اداره می شود،. مدیرمنطقه ۲ واقعا به جاده خاکی زده ، مدیریت منطقه ۲ درحدوقواره اونیست، اوخیلی ضعیف است حتی بنظرمیرسدیک کلاس رانتوانداداره کند. روی چه حسابی اورامدیرمنطقه ۲ کرده اند؟! بایدبه حال معلمان گریست یابه حال دانش آموزان یابحال همه نظام آموزش وپرورش؟ ! ایشان کل تشکیلات آموزش وپرورش رابزودی درافکارعمومی زیرسؤال خواهدبرد، مسؤولان به هوش باشیدازخواب بیدارشوید.
پاسخ + 0 0 --
محراب زاده 1398/06/30 - 23:37
امروز زنم می گفت میر شفیعی خیلی به هم ریخته بود گفتم شاید به فکر رفتن است گفت آخه همه نیروها یش را از منطقه پنج آورده در مقابل آن ها شرمنده هست چون دیگه رفتنی هست
پاسخ + +1 0 --
موسی پور 1398/06/31 - 10:26
سلام حلقه گمشده اموزش و پرورش دانش اموز و معلم است در استانه شروع سال تحصیلی منطقه دوکارشناس مسوول متوسطه نظری و فنی حرفه ای ندارد. چرا؟ چون در مقاطع پول نیس تا دوستان منطقه 5 بیایند پست بگیرند.
پاسخ + +4 0 --
آموزگار 1398/06/31 - 19:04
فردا اول مهر است . روزی که دانش آموزان با هزار آرزو و امید پا به مدرسه میگذارند. برای این که یک سال در کنار ما معلمان زندگی کنند در کنار ما یاد بگیرند در کنار ما شادی کنند در کنار ما تحمل ، سازگاری ،قضاوت درست و عادلانه مبتنی بر شواهد ، کنترل احساسات و عواطف منفی و.... را تمرین کنند. و صد البته که ما معلمان باید الگوی مناسبی برای آنها باشیم.
صمیمانه عرض میکنم از خواندن مطالب و نظرات منتسب به همکاران دل شکسته و ناراحت شدم. دوستان ایام کار بسیار کوتاه و آثار آن یک عمر با ماست. با قضاوتهای نادرست در حق خود و دیگران ظلم نکنیم. خدا همه ما را عاقبت به خیر گرداند.
آمین
پاسخ + 0 0 --
فرهادی 1398/07/01 - 10:02
یک سال است که آقای میر شفیعی را میشناسم در طول این یک سال دو بار ایشان را دیده ام یک بار در مدرسه و یک بار در دفتر ایشان. باور کنید به جز مهربانی و رفتار دوستانه از ایشان چیزی ندیدم.با همکاران منطقه ۵ هم که صحبت میکنم ایشان را به همین صفت می شناسند. دوستان کمی در قضاوت تامل کنید. باور کنید که ایشان با تخریب شما آسیب نمی بیند بلکه شما خودتان پیش خود شرمنده خواهید بود
پاسخ + 0 0 --
تارا 1398/07/01 - 18:52
کاش تمام مدیران و معلمها مثل شما فکر می کنند چقدر مثل شما کم شده
پاسخ + 0 0 --
طاهره 1398/06/31 - 23:09
به به آقای مفید خدایی از موقع که آمدی منطقه دو خیلی جوان شدی
راستی آقای مفیدی خانم گودرزی هم در جلسه بوده چه خوب دو مدیر و یک مدرسه میر شفیعی فکر کنم دو جایزه برده باشد میر شفیعی دیگه حوصله کار کردن را ندارد مفیدی خیلی زحمت می کشد چون میر شفیعی بنده خدا سنش بالا رفته اما باید بگم میر شفیعی خیلی ناراحت هست چون دوستانش بهش دروغ گفتند روز آخر بنده خدا فهمید مردم دو رنگی هستند معاونین هم باش راست نیستند بله این هفته روز خدا حافظی هست خدایی چند سال پیش پارتی خوب بود ولی .... و کاری هم انجام نمی دهند چه دنیای بی خودی شد زیاد حرف زدم ببخش
پاسخ + 0 -1 --
مدیر منطقه پنج 1398/06/31 - 23:51
از موقع که میر شفیعی از منطقه پنج رفته دیگه ما استرس نداریم خیلی ازش می ترسیدیم چون همیشه تشر می زد ما جرات ورد به اتاق میر شفیعی را نداشتیم ولی حالا فهم ولی حالا فهمیدیم در منطقه دو هم همین روش ره بکار می برده نمی داند درود بر خانم گودرزی که حکم گرفتی و بر گشت منطقه خیلی دوستت داریم شیرین جان
پاسخ + 0 0 --
عزیز برادر 1398/07/01 - 19:58
مدیر منطقه پنچ؟؟؟؟؟خوش بحالت که منطقه ات مشکلی نداره و دلت به حال منطقه دو میسوزه!!!!!!
پاسخ + 0 0 --
زهرا 1398/07/01 - 16:13
گفته ها گفته شد مدیران بر داشته دوباره بر گشتند اما میر شفیعی این روزها سخت دنبال دوستان قدیمی می گردد برای چاره ۹کسی دیگه فایده نداره اسب را زین کن سوار شو برو به سوی مدرسه غیر دولتی خودت اگه توانستی دوستان نور چشمی را هم ببر اگه بدی در این منطقه دیدی مقصر خودت بودید چون دیگه انگیزه نداشتی بله انسان ک۶ سنش بالا برسد توان کم می شود در ساختن ساختمان مواظب باش چیز سنگین بلند نوید چون برات ضرر دارد خلاصه ما دلمان خواست در منطقه بمانی مقصر خودت بودی چون روش ت درست نبود
پاسخ + 0 0 --
بهداد 1398/07/01 - 16:57
جناب فرهادی چطوری با دو دفعه دیدن متوجه شدی خوب هستند نه خیر ایشان خیلی به معلمین و مدیران بی احترامی می کند میر شفیعی دوس فرهنگی بودن را بلد نیست هنوز بلد نیست چطوری یک نامه بنویسد به قول خانم کریمی کار گزینی گفته میاد از من سوال می کند ک۷ جواب این نامه ها را بدهم ولی رئیسی که از مُبود کارگزینی بپرسد ببین منطقا چطور پیشرفت می کند می گویند خیلی هم ترسو هست رفته از خانم گودرزی مغذرت خواهی کرد آخه آقای محترم تو نمی توانی برو برای چه ماندگار شدی برو همان مدرسه عموهیان که با اولیایی درگیر بودی
پاسخ + 0 0 --
رعیتی زاده 1398/07/01 - 21:07
چه خبره در منطقه دو از همه مسئولین دعوت شده گاز ثبت احوال شهرداری وغیره میر شفیعی به جای دعوت کردن از این آقایان به مدیران من همین بر خوردت را خوب کن تو هر کاری بکنید باید منطقه دو را ترک کنید چون جایی برای ماندن ندارید تمام مدیرانی که بدون امتحان مصاحبه انتخاب شدند به امید خدا همه بر داشته می شوند مخضوثا آن خانم مدیدی که دویست ملیون رشوه داد گودرزی را در ر را در را قفل می کند الان ایشان شب ها می ترسد خیال می کند باز هم سیدی می خواهد در را قفل کند گودرزی اگه قفل را ببیند سکته می کند چون مار گزیده از بند سیاه وسفید می ترسد میر شفیعی جان او ککسی ک۶ دوست دارید دیگه آذین نکن زود برو منطقه داره منفجر می شه اسفندیار برو
پاسخ + 0 0 --
آریا زاده 1398/07/02 - 20:19
سلام مدیرانی که بدون امتحان مدیرشدیدآیاخبردارید شما ها همه عزلمیشوید اخباریبندهخدا چهآرزویی دداشت حیف شد آقای سوری هنوزنیامده برگشت خاله
پاسخ + 0 -1 --
قاسمی 1398/07/02 - 22:33
خیلی حرف دارم می ترسم خیلی چیزها توی منطقه رخ داد تمام زیر زمین های مدارس به بیرون اجاره داده می شه .... هم اطلاع دارد ولی خیلی ترسو هست مدیران می روند کیش خرید کسی نمی داند برای اداره سوغاتی می آوردند ذهن ها بسته می شه شاگرد در کلاس نیست مدیر پول می گیرد که هست یربدار می رود توی روستا دنبال کار خودش کسب خبر ندارد چون موقع برگشت برای رئیس اداره میاد سیب زمینی وانواع میوه ها می آورد دیگه چه بگم ترا خدا به فولادوند زود اقدام کن
پاسخ + 0 0 --
درد دل یک معلم زح 1398/07/03 - 01:12
امروز رفتم اداره با خانم کریمی مسئول کار گزینی کار داشتم یک سوال از او کرد این قدر به من بی احترامی کرد خیلی ناراحت شدم رفتم به آقای اسکندر بگم نبود نا امید از اداره رفتم خانه یهو گوشی زنگ زد یک آقایی بود گفت خانم برو .... فردا می خواهم بروم پیش فولادوند بگم برای منطقه دو یک .... تمام این ناهنجاری مقصر می شفیعی هست چون هنوز باور ندارد که می رود
پاسخ + +1 -2 --
یک معلم بی پارتی 1398/07/05 - 23:25
سلام آقای پورسلیمان میر شفیعی منطقه دو را نابود کرد فقط در حال تودیع و معارفه مدیر هست اصلاً دانش آموز براش مفهومی ندارد فولادوند باید جوابگو باشد میر شفیعک سیاه نشاند آقا م
آقای میر شفیعی برو استعفا که دادی اگه تا چند روز دیگه خودت
نروید همه می رویم بیت رهبری و تمام خلاف ها را هم می برسم مدیرانی ک۶ بدون امتحان و مصاحبه حالا مشغول کارند راستی خانم شهبازی چطوری مدیر شد مگه ....نفرموده بود کل اعضای منطقه دو عوض شوند ولی شهبازی دوباره مدیر شد ر شفیعی برو چرا نمی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/09 - 02:16
اشتباه میکنید چون منطقه دو هنوز به دست عوامل طالب زاده اداره میشه مرد تفکری و میرشفیعی .... طالب زاده هستند
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1398/07/09 - 23:36
مسوول کارگزینی منطقه ۲ یکی از عوامل نارضایتی در منطقه است
پاسخ + +1 -1 --
ناشناس 1398/07/11 - 19:36
دیکتاتوری و زورگویی و روابط و ارتباطات غیر منطقی
مظلوم را زیر پای مسئولین اداره له می شود
اداره بازرسی به اداره ارتباطات تغییر نام دهد
میر شیعی .... می باشد حیف که نام فرهنگی را به یدک می کشد او ....... است
چرا به فکر منطقه 2 نیستی تا کی زور خفه شدیم
پاسخ + +1 -1 --
میر ظالمی 1398/07/12 - 07:17
تیم ظلم در این منطقه حاکم است
بی رحم ،بی ادبی ، ایجاد ترس و نگرانی شیوه مدیریت تیم ایشان است
در عوض برای افراد خاص تمام امکانات لازم اجرا می شود
بی سوادی از صفات بارز تیم ایشان است
فقط و فقط بدنبال پول هستند
دروغ و دروغ بیداد می کند
فقط مانده که رییس منطقه با خط کش هر فردی که به ناحق اعتراض کند بزنند
چرا تمام منشی های معاونت پشتیبانی این منطقه از نیروهای خدماتی انتخاب می شود؟
معلم ارزش ندارد مگر افرادی که وابستگی و ارتباطاتی دارند
ضرب المثل تب و مرگ گرفتن شیوه تیم منطقه 2 است
ترساندن و ایجاد ارعاب و تهدید شیوه نظارت تیم میر شفیعی می باشد
هر فردی که در اداره بدنبال حق باشد حذف می شود
آقای فولادوند
علت تعلل و بی توجهی به این منطقه در چیست؟
پاسخ + +4 0 --
تارا 1398/07/13 - 13:05
من از اولیا پایه دوم هستم مدیر محترم و با سابقه و خدا پرست با ایمان و...... ایا کار چهارشنبه 11مهر شما که سو استفاده از شماره های ای موبایل والدین برای کنسل کردن جلسه انجمن مدیر حدید مدرسه هم از اعتقادات شما ناشی می شود یا از مدیریت خوبتان یا از انجمن قبلی که از افراد با نفوذ جانباز و... با دیپلم می باشد؟!
پاسخ + 0 0 --
گل بهار 1398/07/24 - 07:40
شما از کجا مطمئن هستید که کنسل شدن انجمن کار چه کسی بوده حتما کار خود مدیر جدید بوده برای بد نام کردن دیگران.به شنیده ها توجه نکنید.مطمئن شوید بعد......
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1398/07/14 - 10:18
كسي كه با هر شيوه اي مي خواهد مدير بماند و خانواده ها را بازيچه مي كند، لياقت مديريت دارد؟
پاسخ + 0 0 --
معلم مظلوم 1398/07/16 - 16:48
لطفاً به داد منطقه دو برسيد
طبق قانون آقايان مجرد نميتوانند مدير واحد آموزشى باشند ولى ظاهراً اقاى ميرشفيعى و رييس غير دولتى منطقه كه همه كاره مدير منطقه است توجهى به قوانين ندارند و مدير يكى از هنرستانهاى غيردولتى منطقه آقايي مجرد ميباشند.البته چون مؤسس اين هنرستان مشاور وزير سابق و سرمايه گذاران آن هم از افراد بانفوذ وزارتخانه هستند گويا قانون فقط براى افراد بدون رانت ميباشد!
پاسخ + 0 0 --
اموزگار منطقه دو 1398/07/16 - 16:54
اقاى مديركل لطفاً به فكر اصلاح منطقه دو باشيد
تيم ميرشفيعى بسيار قانون گريز و فقط به فكر منافع مالى خود ميباشد تنها موضوعى كه اصلاً اهميتى براى رييس منطقه دو ندارد بحث آموزش است .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/07/24 - 10:06
خانم گودرزی هر روز به مدرسه می آید و با تهدید مدیر جدید و خط و نشان کشیدن می گوید من بزودی مدیر می شوم. تکلیف معلمان و مردم چیست؟
ایشان(گودرزی) با یک پیامک جعلی جلسه انتخاب انجمن اولیا را بهم زدند.
میرشفیعی تا وقتی امثال گودرزی از طرف وزارتخانه حمایت می شوند کاره ای نیست.
پاسخ + +1 0 --
ناشناس 1398/07/26 - 09:37
خدارو شکر که خانم مظفر و تیم ایشان در مقابل میرشفیعی و عواملش ایستاده اند و مدیر
انی مثل خانم گودرزی را با هر شیوه ای حمایت می کنند.
پاسخ + 0 -1 --
مدیر با وجدان 1398/08/20 - 22:11
متاسفانه در م ۲ یک گروه مافیایی حاکم است که از مدیران متخلف در ازای گرفتن مبالغ نقدی حمایت می کنند .میر شقیعی در ظاهر اخلاق مدار اما در عمل کاملا بد اخلاق است ایشان از خودش اختیار ندارد و اداره را آقای سیدی اداره می کند و متاسفانه وزارتخانه و اداره کل هم تفنگ مشقی هستند و قدرت برداشتن میرشفیعی رو ندارن , با خانم گودرزی هم رفتار خوبی نشد و باید شخص آقای میر شفیعی و سیدی جوابگو باشند
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1398/09/27 - 12:50
با سلام
هنوز مدیر دبیرستان فرزانگان 5 دوده اول با 37 سال سابقه و محرز شدن تخلفات در اداره ارزیابی عملکرد منطقه همچنان در مسند مدیریت هستند
چگونه این امر تحقق یافته؟
پاسخ + 0 0 --
مدیر 1398/10/25 - 17:58
خدا جای حق نشسته بعد از این همه ظلم توسط هوشنگ میر شفیعی مسولان به این نتیجه رسیدند ایشون عزل شود

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

میزان توجه به " منشور حقوق شهروندی " در وزارت محسن حاجی میرزایی را چگونه ارزیابی می کنید ؟

دیدگــاه

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور