صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

گروه گزارش سخن معلم /

گزارش جلسه ی پرسش و پاسخ فرهنگیان خراسان شمالی با دکتر جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی

گروه گزارش / آنچه در پی می آید، چکیده ی جلسه ی پرسش و پاسخ منتخبی از فرهنگیان خراسان شمالی با جناب دکتر قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده ی مردم شریف بجنورد، مانه و سملقان،گرمه و جاجرم ، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی است که در مورخه ی ۹۴/۵/۱۲ در محل دفتر ارتباطات مردمی از ساعات ۱۸ تا ۲۰ برگزار گردید .

فرهنگیان خراسان شمالی


* نام شما در لیست ۸۰ نفره ی نمایندگان مخالف مذاکرات هسته ای که در فضای مجازی منتشر شد وجود دارد.آیا جنابعالی با فرآیند مذاکرات هسته ای مخالفید؟
بنده با بررسی تاریخچه ی روابط ایران و غرب و بدعهدی های آنان در سه دهه ی اخیر، به حسن نیت آنان در قبال ایران  مشکوکم و با امضای این نامه خواستم هیات مذاکره کننده را به هوشیاری بیشتری در جهت جلوگیری از روند مذاکره زیر شبه تهدید توصیه کنم ، وگرنه با مذاکرات مخالف نیستم و آقای ظریف را انسان توانا و صالحی می دانم و با ایشان روابط حسنه ای دارم. لیکن از انتشار این لیست و تفسیرهای نادرستی که از آن شد، گلایه مندم.


* چرا به برخورد نیروهای امنیتی با معلمان و ضرب و شتم و بازداشت آنان در روز ۳۱ تیرماه واکنشی نشان ندادید؟
 بنده در روز مذکور به همراه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در استان آذربایجان شرقی بودم.


* چرا با وجود اعلام وزیر مبنی بر مازاد بودن نیروها در آموزش و پرورش،مجلس مجوز استخدام ۵۰۰۰ معلم از طریق آزمون استخدامی را به دولت داده است؟
 توجیه دولت این بوده که توزیع نیروها متوازن نیست و نیروها را به زور نمی توان از منطقه ای به منطقه ی دیگر منتقل نمود ؛ لذا این مجوز با هدف جذب نیروهای بومی برای مناطق محروم و یا مناطقی که نیاز شدید نیرو دارند، بر اساس جنسیت و رشته داده شده است.اگر بر همین منوال عمل شود و از انتقال سفارشی و توصیه ای  نیروها پس از استخدام ممانعت شود در کوتاه مدت مشکل گشا خواهد بود.


* آیا استخدام این نیروها،حق دانشجویانی که در مراکز پردیس فرهنگیان به تحصیل اشتغال دارند و به عنوان نیروهای متخصص انتظار استخدام بلافاصله در آموزش و پرورش دارند را ضایع نمی کند و آنها را در انتظار ردیف استخدام در سالهای آتی نگه نمی دارد؟
قطعأ دولت و آموزش و پرورش برنامه ریزی کارشناسی برای جذب نیروهای تحصیل کرده،متخصص و کار آمد دارند.


* آیا درست است که ۱۳۰۰ نفر از این ۵۰۰۰ نفر سهمیه ی خانواده های شهدا و ایثارگران است و آیا بهتر نبود که جهت تکریم از فرهنگیان شاغل یا بازنشسته،سهمیه ای نیز برای فرزندان فرهنگیان نیز مانند شهرداری و بانک ها و... در نظر گرفته می شد؟
بله ۱۳۰۰ نفر سهمیه اند.
ولی درباره ی سهمیه فرزندان فرهنگیان،با توجه به حساسیتی که جامعه درباره ی معلمان دارد، اختصاص آن باعث اعتراض سایر اقشار(ضمن اشاره به یک خاطره) می گردد و با اختصاص چنین سهمیه ای در بانک ها و سایر مؤسسات مخالفم زیرا با ادامه و توسعه ی این روند جامعه به نظام طبقاتی سابق برمی گردد و بانکی زاده بانکی می شود و کشاورز زاده کشاورز و ...


* چرا سناریوی رسانه ای شدن اخبار مربوط به حقوق و حتی مطالبات فرهنگیان تمام نمی شود؟
با وجودی که این خواسته ی معلمان بارها در مجلس تذکر داده شده است،(ضمن اشاره به مصاحبه های اخیر نوبخت و معاونین وزیر آموزش و پرورش و اختلاف نظر آنان در این مصاحبه ها) نمی توان اخبار مربوط به حوزه ی آموزش و پرورش را بایکوت کرد.


* چرا کسری مقرری ماه اول فقط در آموزش و پرورش اجرا می شود؟با آن که طبق مصوبه مجلس و بخشنامه ی هیات وزیران نباید این کسری صورت گیرد و جناب بطحایی هم در سفر به خراسان شمالی آن را غیر قانونی دانستند و قول پیگیری و برگشت کسورات را دادند ولی وعده اش عملی نشد؟
در صورت وجود چنین مستنداتی آن را ارائه دهید تا پیگیری شود.


* چرا وعده ی وزیر مبنی بر تبدیل فرهنگ امنیتی به امنیت فرهنگی محقق نشد و به خاطر شرکت در اعتراضات قانونی جهت خواسته های صنفی و و مطالبات معیشتی و منزلتی، متاسفانه تماس هایی تهدید آمیز از ادارات اطلاعات و حراست با همکاران گرفته می شود و تعدادی از همکاران بابت شرکت در این تجمعات، به پست های اداری و  مدیریتی منصوب نمی شوند و تعدادی نیز  از پست هایشان خلع می شوند؟ آیا این گونه رفتارها با همکاران خدوم مان رواست؟
 ایده آل ما این است که نباید چنین باشد و دستگاه های امنیتی و حراستی،علاوه بر عمل به وظایف ذاتی خویش که همان تأمین امنیت آحاد جامعه و از جمله فرهنگیان تلاش نمایند و حراست ها هم از حرمت و شأن معلمان حراست کنند و شایسته نیست که این رفتارها با معلمانی که در چارچوب و ساختار نظام، مطالبات خود را مطرح می کنند،صورت پذیرد.


* چرا با وجود اعتراضات شدیدی که همکاران نسبت به عملکرد صندوق ذخیره ی فرهنگیان دارند،تحقیق و تفحص از این مؤسسه صورت نمی گیرد؟
ساز و کار تحقیق و تفحص بدین صورت است که ابتدا باید کمیسیون مربوطه،این درخواست را به هیات رئیسه مجلس تقدیم کند و هیات رئیسه پس از وصول، آن را در صحن علنی به رأی بگذارد و چنانچه رأی بیاورد تحقیق و تفحص صورت می گیرد.
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس این درخواست را به هیأت رئیسه تقدیم کرده و مراحل دیگر درحال پیگیری است.


*  همان گونه که مستحضرید وزارت آموزش و پرورش کارت های هدیه ی صدهزار تومانی از بانک سرمایه که متعلق به صندوق ذخیره ی فرهنگیان است در بین همه ی فرهنگیان توزیع کرده است.
حال با درست بودن فرض بالا ،و اینکه همه ی فرهنگیان عضو صندوق ذخیره نیستند، آیا وزارت آموزش و پرورش حق دارد از سود سهام عده ای خاص بدون کسب اجازه از آنان،در بین همه ی فرهنگیان حاتم بخشی کند؟
 خیر.چنین کاری از نظر حقوقی و شرعی صحیح نیست و می تواند به عنوان یک تخلف پی گیری شود و بنده آن را پیگیری خواهم کرد.


* مدتی است که هیأت مؤسس انجمن صنفی فرهنگیان خراسان شمالی درخواست ثبت این تشکل صنفی و  صدور مجوز آن را در سامانه وزارت کشور ثبت نموده است ولیکن تاکنون از اقدام وزارت کشور خبری نیست.نظر شما در این مورد چیست؟
از درخواست هایی که مطابق  کمیسیون ماده  ۱۰ احزاب صورت گرفته باشد تشکل قانونی محسوب می شوند و بنده در صورت نیاز از صدور مجوز فعالیت آن حمایت می کنم.


* آیا طرح رتبه بندی که مدت ۶ ماه است که دولت در بوق و کرنا می کند همان لایحه نظام هماهنگ پرداخت است؟
خیر.نظام رتبه بندی یکی از شش سند زیر عنوان برنامه ی جامع توسعه است و هدف آن ایجاد رقابت،بهره وری، پویایی و روزآمدی سیستم خواهد بود و به هیچ عنوان نباید به لحاظ تبلیغاتی با نظام هماهنگ پرداخت جایگزین شود. به نظر می رسد دولت و وزارت آموزش و پرورش قصد دارد تا از این نظام رتبه بندی به عنوان یک مسکن موقتی برای درمان التهاب فضای حاکم بر فرهنگیان استفاده نماید.


* پس نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت چیست؟
ج:برنامه ای است که طی آن دولت موظف است بین میزان حقوق و مزایای کارکنان خود،نوعی همترازی منطقی ایجاد کند به نحوی که مثلا کارکنانی که از لحاظ مدرک تحصیلی و سابقه خدمت و وضع تأهل و تعداد اولاد و ... شرایط مشابهی دارند،نباید میزان حقوق و مزایای مندرج در احکام کارگزینی آنان، چندان اختلاف فاحشی داشته باشد ولی متأسفانه چنین نیست.


* پس با این توضیح دقیق شما، فرهنگیان ابتدا باید پیگیر خواسته ی اصلی و مهمتر که همان نظام هماهنگ پرداخت است، باشند و سپس از مزایای نظام رتبه بندی برخوردار شوند؟
بله.


* وضعیت حقوق،بیمه و به ویژه پاداش پایان خدمت بازنشستگان در چند سال اخیر اسفناک بوده است و این بزرگواران که عمری در جهت آموزش فرزندان و اعتلای فرهنگ این مرز و بوم تلاش کرده اند،آیا رواست که پاداش آنان به صورت اقساطی و پاره سهام شرکت های ورشکسته پرداخت گردد؟
این عمل به لحاظ اخلاقی و عاطفی قابل قبول نیست ولی متاسفانه در این چند سال اخیر، با توجه به تحریم ها و کسری بودجه دولت،این ظلم مضاعفی است که نه تنها به بازنشستگان فرهنگی بلکه به بازنشستگان سایر ادارات هم روا داشته شده است و دولت باید درپی برچیده شدن این وضع گام اساسی بردارد.


فرهنگیان خراسان شمالی  * سرانجام کمیته ی ویژه ای که به دستور رئیس جمهور جهت بررسی ویژه ی مشکلات فرهنگیان، تشکیل شده بود چه شد؟ چرا این کمیته گزارشی ارائه نمی دهد؟
این کمیته متشکل از معاون اول رئیس جمهور(جهانگیری)،شخص وزیر آموزش و پرورش (فانی) و معاونت راهبردی رئیس  جمهور (نوبخت) و یک نماینده از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس (خسروی) است و دو سه جلسه هم برگزار کرده است و امیدواریم بررسی ها و پیشنهادات این کمیته به سود فرهنگیان باشد لیکن بنده در جریان جزئیات آن نیستم.


* شاید مهمترین و آخرین کار مجلس دهم بررسی و تصویب لایحه ی بودجه باشد و جامعه ی پرمخاطب و تأثیرگذار  فرهنگیان نیز با امیدواری و دقت تمام این آخرین تیر ترکش مجلس را رصد می کنند و آن را در تصمیمات مهم خود در آینده مؤثر می دانند.
به نظر شما مجلس در این مورد چه رویکردی دارد و چگونه می تواند در لایحه ی بودجه حمایت عملی خود را از فرهنگیان اثبات کند؟
همان گونه که قبلا نیز نمایندگان مجلس و به ویژه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعلام کرده اند ما در قبال لوایح و برنامه هایی که دولت در حمایت از فرهنگیان به مجلس ارائه دهد،چک سفید می دهیم و بر عهد و گفته ی خود پای بندیم.
ولی روند تنظیم لایحه ی بودجه به این صورت است که دستگاه های اجرایی از پایین به بالا اعتبارات مورد نیاز خود را در سال آینده،به وزارت متبوع ارسال می نمایند و هیات دولت نیازهای بودجه ای یک ساله کلیه ی وزارتخانه ها را به سازمان برنامه و بودجه فرستاده، و پس از بررسی و تنظیم نهایی به هیأت دولت بازگردانده می شود و هیات دولت پس از تصویب، آن را در قالب "لایحه ی بودجه" تقدیم مجلس می کند.مجلس هم در بهترین حالت حمایتی فقط حق دارد ۱۰-۱۵ درصد اعتبارات را جابه جا و برای اصلاح به دولت عودت و پس از اصلاح دولت،آن را تصویب نماید.


* پس با این توضیحات علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد و از همه ی ظرفیت های لازم برای اقناع دولت و بویژه وزارت آموزش و پرورش جهت اصلاح و تنظیم دقیق تر لایحه بودجه با اولویت معلمان و دانش آموزان استفاده کرد تا کار نمایندگان هم در کمک به معلمان و اثبات قول و وعده های خود، آسان تر گردد؟
 بله.و خوشبختانه به نکته ی حساس و هوشمندانه ای اشاره کردید و بنده هم همین توصیه را به کارشناسان و مدیران متخصص در حوزه ی مالی و بودجه دارم و به معلمان هم توصیه می کنم از راه های قانونی،دولت را به تنظیم بودجه،بنا به تأکید مقام  معظم رهبری با اولویت آموزش و پرورش  و به ویژه معلمان،آگاه و مجاب نمایند.


* از اینکه این فرصت را به استماع مشکلات و مطالبات فرهنگیان اختصاص دادید سپاسگزاریم
این جلسه از معدود جلساتی بود که در آن مشکلات عمومی یک قشر خاص و نه یک فرد یا افراد خاص،مطرح شد و توسط شما به خوبی هدایت و مدیریت شد و از این نظر،خرسندم و از مصاحبت با شما لذت بردم و از شما و تلاش تان در راستای پیگیری و رفع مشکلات فرهنگیان تشکر می نمایم و امیدوارم بنده و همکارانم در مجلس نیز بتوانند قدم مؤثری در راستای حل مشکلات این قشر محترم که همه ما شرایط امروز خود را مرهون شاگردی خود در محضر آنان می دانیم،برداریم

شورای هماهنگی پیگیری مطالبات صنفی فرهنگیان خراسان شمالیپایان گزارش /

دوشنبه, 19 مرداد 1394 ساعت 13:18 خوانده شده: 2088 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +15 0 --
رحمان 1394/05/19 - 15:15
از قیافه ها پیدا ست که جلسه چنگی به دل نزده
پاسخ + 0 0 --
علی 1394/05/19 - 16:47
ماشالله شما هم قصه نانموده دانی و هم نامه نانوشته خوانی.
پاسخ + 0 0 --
معلم معترض 1394/05/20 - 11:48
حرف های تکراری، قول های تکراری، باید و شاید های تکراری و صد البته دروغ های تکراری.
خودشون هم میدونند قضیه چقدر لوث شده.
به نظر میاد فقط میخوان با خسته و دلسرد کردن معلمان این طرح کذایی رو به جای حق و حقوق به خورد اونها بدن.
پاسخ + +5 0 --
جلیل 1394/05/19 - 16:21
: اخرین جدول افزایش رتبه بندی
: ابتدایی و عالی 600
ابتدایی و خبره550
ابتداییی و ارشد500
ابتدایی و پایه 450
متوسطه اول و عالی 500
متوسطه اول و خبره 450
ماوسطه اول و ارشد400
متوسطه اول و پایه 350
متوسطه دوم و عالی 400
متوسطه دوم و خبره 350
متوسطه دوم و پایه 300
به تمام معلمینی که بیست و چهار ساعت ابلاغ آموزشی آنها تکمیل است
ولی دارای رتبه مقدماتی هستند مبلغ150هزار تومان میباشد.
اینو از تلگرام فرستادند که نمیدونم درسته یا نه
پاسخ + 0 0 --
زیر خط فقر 1394/05/19 - 19:29
واقعا؟ این که خیلی ناعادلانه است . کسی این خبر آقا جلیل را تایید میکنه؟
دوستان باید به این طرح اعتراض کنیم .
پاسخ + 0 0 --
کردستان 1394/05/19 - 21:42
آنطور که من از تلگرام دریافت نمودم اینگونه نیست وبااین ضرایب محاسبه میشود هر چند شاید هم شایعه باشد وشاید هم تابحال تصمیم نهایی رو نگرفته اند و خودشان هم سر در نمیارن چون اون مبالغی که شما گفته اید بعید است با این بودجه ای که برای رتبه بندی اختصاص داده اند کافی باشد
پایه: 7700*15*1376
ارشد :7700*25*1376
خبره: 7700*35*1376
عالی: 7700*50*1376
پاسخ + 0 0 --
زیر خط فقر 1394/05/20 - 01:43
دوست عزیز و همکار گرامی جناب کردستان مطلبی که نوشتید:
پایه: 7700*15*1376
ارشد :7700*25*1376
خبره: 7700*35*1376
عالی: 7700*50*1376
یعنی چی من سر ازش در نمیارم لطفا توضیح دهید ممنونم
خبره 7700 * 35 * 1376 ؟؟؟ یعنی چی؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1394/05/20 - 07:50
اقا جليل كاملا اشتباه ميكنند بخشنامه رتبه بندى به مناطق ارسال شده
پاسخ + 0 0 --
فاطمه 1394/05/21 - 22:54
متوسطه دوم و ارشد ها رو قراره اخراج کنن
پاسخ + +9 0 --
علی 1394/05/19 - 16:34
طی مصوبه جدید آموزش وپرورش قرارشدمعلمان پس ازاجرای طرح رتبه بندی ملزم به ارایه فاکتور هستند تا دولت مطلع شود درچه راهی خرج شده درضمن فاکتور هم باید 1/5برابرمبلغ حقوق اضاف شده باشد
پاسخ + +7 0 --
احمد محمدی 1394/05/19 - 16:35
یک مشت قول و قرار و حرف های قشنگ و شعارهای توخالی . . کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس , تا حالا چه گلی به سر معلمان زده و کدام قول و تعهدش , راست از آب درآمده , تا باور کنیم این بابا به عنوان سخنگویش , واقعا" درد معلمان را می فهمد . . .
پاسخ + +10 -1 --
دبیر 1394/05/19 - 16:37
دولت تدبیر و دروغگویی
پاسخ + +3 0 --
جلیل 1394/05/19 - 17:03
کسی در مورد اون جدول اطلاعاتی داره که موثق است یا نه ؟؟؟
پاسخ + +10 0 --
دبیر 1394/05/19 - 17:54
مجلس که میخواست اقای فانی را با بیش از دویست موافق استیضاح کنه برا این منظور هم چک سفید امضا داده بود.بروخودتی اقا نماینده
پاسخ + 0 0 --
زیر خط فقر 1394/05/20 - 01:46
این نمایندگان در واقع نماینده ما ملت و فرهنگیان نیستندحداقل این رامیدانیم که برای منافع مافرهنگیان تا به الان کاری نکرده اند
پاسخ + +8 -1 --
تهران 1394/05/19 - 20:11
...بر این دولت دروغگو و سایر دولت های دروغگو
پاسخ + +5 0 --
فرهنگی 1394/05/19 - 20:22
چقدر جواب علی آقای جعفری قانع کننده است!
پاسخ + +7 0 --
کردستان 1394/05/19 - 21:44
چرا در این جلسه آبکی ،یکی نپرسید که چگونه وجدانتان را راضی کردید که دو مرتبه به فانی رای اعتماد بدهید؟؟
پاسخ + +14 0 --
فرهنگی ناامید 1394/05/19 - 22:04
همتون دستتون تو یه کاسه هس جمع کنید بابا چطور مجلس میتونه برا وزارت بهداشت بودجه تامین کنه من که رای نمیدم دیگه برام فرقی نمیکنه؟ اخه دارم میبینم روحانی و احمدی نژاد هیچ فرقی ندارن تازه صد رحمت به احمدی نژاد
پاسخ + +6 0 --
حیدر 1394/05/19 - 23:10
دولت بی تدبیر ونا امیدی ،از این وزیر ودولت ومجلس نباید بیش از این انتظارداشت همکاران محترم در فکر شغل دوم یا دهم باشید از اینها امیدی نیست خودتان را خسته نکنید
پاسخ + +5 0 --
دبیر 1394/05/19 - 23:15
جمعی از ما فرهنگیان در واتس اپ گروه تشکیل دادیم هر عزیزی میخواد شماره بده تا عوض بشه
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1394/05/20 - 00:18
مسئولان وزارت علوم ۳۷ میلیون تومان به عنوان حق مدیریت به یکی از مسئولان خود پرداخت کردند.
این حق مدیریت که به محمدرضا رضوان‌طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی این وزارت علوم پرداخت شده، تنها برای ۲ ماه مسئولیت وی در این مرکز در نظر گرفته شده است. به گزارش تسنیم، در سند دوم که در ذیل منتشر شده، میزان حق مدیریت رئیس مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی وزارت علوم از سوی هیئت‌امنای وزارت علوم در ابتدای سال ۹۳ و به امضای سمنانیان رئیس سابق این هیئت رسیده است. چندی پیش تنی چند از محققان همکار این مرکز از عدم پرداخت حقوق خود گلایه داشتند و اعلام کردند مرکز جذب ۶ ماه یک بار حقوق آنها را پرداخت می‌کند
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1394/05/20 - 13:58
بایدم این حق مدیریت رو بدهند تا نورچشمی هایی کن خودشون میخواهند جذب هیات علمی شوند نه امثال من که در فراخوان جذب شرکت میکنیم آما دریغ از این که به مصاحبه دعوت شویم, با مدرک از دانشگاه دولتی و رزومه علمی و اجرایی قابل قبول. نمیدونم دیگه چه شرطی باید داشته باشیم که جذب بشیم, اگر پارتی. هم جزو شرایطه لطفا یک بند در قسمت ثبت نام اضافه کنند.
پاسخ + +4 0 --
دبیر 1394/05/20 - 09:54
خدا وکیلی تا الان تو عمرم به این خوبی قانع نشده بودم.نماینده نما در جواب میگه که: بله قبول دارم ، حتما باید فکری کرد...............عجببببببببب؟؟؟؟؟؟پس باید فکری بشههههههههه؟؟؟؟؟
پاسخ + +4 -2 --
علی 1394/05/20 - 13:24
مرده شور این ملت راببره که افرادی امثال جعفری نماینده آنهاست واز آن بتر مرده شور جامعه معلمین راببره که ازابتدای چون جعفری انتظارم دارند
پاسخ + 0 0 --
علی 1394/07/10 - 19:29
سلام شما بااین روحیه چطور مبخواهید 30 سال خدمت کنید
پاسخ + 0 0 --
mkb 1394/05/20 - 14:17
"نه تنها به بازنشستگان فرهنگی بلکه به بازنشستگان سایر ادارات هم روا داشته شده است"
وافعا؟؟ باشه من دیگه پداش نمیخوام.همون 20% هم واریز میکنم به حساب دولت بلکه پول برای گام برداشتن داشته باشن!
پاسخ + 0 0 --
حسین قارداش2415 1394/05/20 - 16:43
ان شاالله افزایشها مناسب خواهند بود. و اگر در اول هر سال ، نسبت افزایش ، با توجه به مقدار حقوق باشد در عرض چند سال می توان تبعیض موجود را به حد اقل رساند
پاسخ + +2 0 --
معلم 1394/05/20 - 18:45
جالبه این طرح در حالی میخواهد اجرا شود که حقوق ما با ارگانهای دیگه اختلاف فاحشی دارد . اجرای این طرح نه تنها دردی را دوا نخواهد کرد بلکه اختلاف بین معلمان را زیاد میکند و هیچ انگیزه ای برای معلمان با رتبه های پایین تر برای ادامه کار وجود نخواهد داشت . در نتیجه اول باید طرح نظام هماهنگ حقوق اجرا شود بعد به دنبال طرح رتبه بندی بروند
پاسخ + +1 0 --
ناشناسه 1394/05/20 - 19:22
خخخخخخخ
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1394/05/21 - 23:54
طرح کشکی رتبه بتدی. ما نظام هماهنگ میخوایم . تبعیضات باید تمام بشه. والا سالتحصیلی جدید..
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1394/05/21 - 23:54
طرح کشکی رتبه بتدی. ما نظام هماهنگ میخوایم . تبعیضات باید تمام بشه. والا سالتحصیلی جدید ...
پاسخ + +2 0 --
احمد 1394/05/22 - 15:42
بابا کشک کدومه میدونی کشک کیلویی چند هزار تومنه که برای خریدش حقوق سه روزته باید بدی ما در گداسرای اموزش وپرورش جوانی خود را تباه وزندگی زن وفرزندانمان را ویران کرده ایم که هیچ ایندهای بر ان متصور نیست ای دو صد لعنت بر این تزویر باد.
پاسخ + +1 0 --
علبزضاقاسمی 1394/07/09 - 16:34
آیا معاون دبیر 5 روز در هفته سرکار است و6 ساعت تدریس شامل طرح رتبه بندی میشود یا کسز ساعت دارد
پاسخ + +1 0 --
علبزضاقاسمی 1394/07/09 - 16:49
سلام اگر کسی اطلاعی داره بگوید معاون دبیر با 30 ساعت سز کاررفتن و6 ساعت تدریس و 29سال سابقه چرا حکم رتبه بندی برایش صادر نشده نکند کسزساعت دارد
پاسخ + +1 0 --
علبزضاقاسمی 1394/07/09 - 16:51
معاون دبیر چندساعت باید تدریس داشته باشد
پاسخ + +1 0 --
علیرضا 1394/07/09 - 17:22
معاون دبیر باید چند ساعت تدریس داشته باشد تا شامل طرح رتبه بندی بصورت کامل باشد

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور