صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

در نشست تشکل های معلمان با رئیس آموزش و پرورش عمومی و فنی و حرفه ای سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مطرح شد :

" مدرک تحصیلی در ارتقای حرفه ای یک کارمند تاثیر ندارد "

گروه گزارش/

نظر سازمان مدیریت و برنامه ریزی در موردبخشنامه نحوه ادامه تحصیل و اعمال مدرک تحصیلی جدید

نشست نمایندگان تشکل  های معلمان با « علی الهیار ترکمن » رئیس  آموزش و پرورش عمومی و فنی و حرفه ای سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بعد ظهر روز دوشنبه بیست و هشتم تیرماه در محل انجمن اسلامی معلمان ایران برگزار شد .

به گزارش صدای معلم و در بخش پرسش و پاسخ ؛ ترکمن در پاسخ به اعتراض جمع کثیری از فرهنگیان و معلمان در مورد « بخشنامه نحوه ادامه تحصیل و اعمال مدرک تحصیلی جدید » گفت :

من خودم یکی از آن افراد هستم .در سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم همین گونه است .

من موقعی که استخدام شدم لیسانس بودم . فوق لیسانس گرفتم اعمال شد اما دکترایم را اعمال نکردند .

رئیس آموزش و پرورش عمومی و فنی و حرفه ای سازمان مدیریت و برنامه ریزی تصریح کرد که این موضوع فقط در وزارت آموزش و پرورش نیست .

 ترکمن عنوان کرد معلمان باید استدلال مسئولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی را نیز بشنوند .

استدلال آن ها این است که مدرک تحصیلی در ارتقای حرفه ای یک کارمند تاثیر ندارد .

وی ضمن اشاره به ارتقای حرفه ای معلمان افزود اگر یک پکیج کامل برای ارتقای حرفه ای معلم تعریف شود و از آن استفاده کند خوب است و یا آن که به یک دانشگاه آزاد در فلان منطقه برود و یک مدرک لیسانس و یا فوق لیسانس بگیرد بهتر است ؟

باید به سمت نقطه مطلوب حرکت کنیم .باید سعی کنیم این را درست کنیم .

پایان گزارش/

سه شنبه, 29 تیر 1395 ساعت 15:25 خوانده شده: 1904 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +35 -2 --
فرهنگی 1395/04/29 - 15:52
مطالعه کتابهای استاد مطهری و ضمن خدمت بیماریهای واگیردار و اندیشه سیاسی در ارتقا حرفه ای معلم تاثیر داره نه مدرک مربوط به رشته تدریست...
... با این شاخصهای ارتقاشون.
پاسخ + 0 0 --
علی 1395/04/29 - 17:53
همکاری دارم که با 4 سال سابقه به لطف ضمن خدمت مجازی الان هزار ساعتش را پر کرده جالبم هست که این ضمن خدمت های کیلویی شامل رتبه می شود ولی به مدرک دانشگاهی نه !
کدوم ارتقا ؟؟؟ معلم که شغل آموزشی داره را با کارمند خدمات موتوری شهرداری مقایسه میکنه و جلوی ادامه تحصلیش رو میگیرند عجب استدلالی .!! تجربیات این دوستان مدیریتی را کتاب کنید به ژاپن و کره ارسال کنید تا اونها بودجه خودشان را بیش از این هدر ندهند معلم با دیپلم و سیکل بگیرند و با دوره ی چند ساعته بفرستند سر کلاس !
پاسخ + 0 0 --
ن 1395/04/29 - 18:09
پس اون همه کتاب های بی ربط ضمن خدمت خوبه

خوب از اول بگو مردم نرن خرج کنند

البته برای مقامات تحصیل حساب میشه
پاسخ + 0 0 --
اصغر 1395/04/29 - 18:39
اگه مدرک تحصیلی ملاک قرار بگیره کی نرم افزارهای ضمن خدمت رو از این بندگان خدا که برای یه لقمه نون حلال با این ضمن خدمت ها کاسبی راه انداختند بخره . !!!!!؟؟؟ ممر درامدشون مسدود میشه
پاسخ + 0 0 --
علی 1395/04/29 - 22:21
اینا میخواهند معلم مدرک و سواد نداشته باشه که بگه فلانی با مدرک دکترا تو یک سازمان اینقدر حقوق میگیره من با مدرک دکترا تو آپ اینقدر . نگاه به اموزش و پرورش یک نگاه سرکوب گرانه است چندین ساله به این شکله .
پاسخ + +18 -2 --
مهدی 1395/04/29 - 16:30
از روزی که این سازمان مدیریت احیا شده این سیاست های ضد معلم را شدید تر کردند . هر روز یک سد جدید برای معلم بی نوا میگذارند . این بار هم جلوی ادامه تحصیلش را سد کرده اند .

اول راه حل جایگزین یا به قول شما پکیج میدهند بعد مانع میشوند . گرفتن پر کردن ضمن خدمتها که میدانیم بیشترشان صوری و غیرحضوری هستند ارتقا میدهند ولی فوق لیسانس در رشته تدریس ارتقا نمیدهد ؟؟؟
شما معلم را با کارمند مقایسه می کنی ؟ معلم نیاز به تحصیل دارد ولی کارمند پشت میز نشین با چند ساعت دوره غیرحضوری هم مشکلی بوجود نمی آید
پاسخ + +17 0 --
ناشناس 1395/04/29 - 16:32
میگه اگه پکیج درست کنیم بهتر نیست.

بگو آبگرمکن هم نمیتونید درست کنید.

بعدشم اول پکیج درست میکنن و بعد آبگرمکن رو میگذارن کنار.

اول شما پکیج رو ایجاد کنید، بعد جلوی ادامه تحصیل رو بگیرید. تازه یکسال دیگه از عمر این دولت بیشتر نمونده، بعدیا هم میان و میگن در حال درست کردن پکیجیم و اشتباه از دولت قبل بوده که پکیج درست نکرده.

چرا رک و رو راست نمیگید میخوایم جلوی همون سوادی رو هم که معلم از دانشگاه آزاد فلان میگیره رو بگیریم؟؟؟!!!

چرا این قانون رو برای اعضای هیئت علمی دانشگاه ها که اصولا خودتونم جزئش هستید نمیگذارید؟ آهان اونجا دانشگاهه فرق میکنه.
پاسخ + +10 -2 --
دبیر 1395/04/29 - 16:36
جناب ترکمن استدلالی عقلی در علت رد "بی تاثیری مدرک تحصیلی " در ارتقای حرفه ای معلمان، از سوی خود یا دیگران بیان نکردند...کدام استدلال؟؟؟؟؟؟!!!!
ضمنا پکیچ های فرمالیته و بی هدف و کارشناسی نشده ، که باری به هر جهت و با هدف رفع تکلیف تهیه میشود، هیچ سودی ندارد و نخواهد داشت...لااقل به شعور فرهنگی کشور احترام بگذاریم...موضوع دیگر بی ارزش جلوه دادن مدرک تحصیلی دانشگاه ازاد از سوی ایشان است که جای بحث و بررسی دارد و سوال برانگیز است. بیان چرایی بی اعتباری و بی ارزش بودن مدرک این دانشگاه از سوی مسوولین ذیربط پی گیری شود و نتیجه ان در اختیار همکاران و جامعه قرار گیرد...
پاسخ + +13 0 --
محمد 1395/04/29 - 16:40
به این آقای به اصطلاح دکتر بفرمایید کسایی که موقع صدور بخشنامه در حال تحصیل بودند مدرکشون اعمال میشه و برند اعمال کنند ... یعنی ایشون از 23/12/93 تا امروز که تقریبا میشه یکسال از صدور بخشنامه تونسته دکترا بگیره که اعمال نشده براشون .
چقدر راحت همینجور توجیه میکنند ! .. در ضمن در خود این بخشنامه تبصره هایی گذاشتند که یقینا خودشان را از آن مستثنی کرده اند .
پاسخ + +11 0 --
ناشناس 1395/04/29 - 16:40
آقای ترکمن. بخشنامه عدم اعمال مدرک تحصیلی از اسفند 93 ارسال شده و توی خود بخشنامه نوشته که کسانی که تا قبل از تاریخ تصویب بخشنامه در حال تحصیل باشن، مشکلی ندارن.

در مورد اعمال نشدن مدرک دکترای شما؛ شما یا یک ساله دکترا گرفتید که بعیده چون گرفتن دکترا دست کم 5 سال طول میکشه. یا مدرک دکتراتون با کار و رشته تحصیلی قبلی مرتبط نیست که اعمال نمیشه.
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1395/04/29 - 17:12
اما مدرک من که سال 91 گرفتم اعمال نشده. و تاثیری در حقوقم نذاشته.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1395/04/29 - 17:17
شایدم از همون فلان دانشگاه ازاد گرفته باشه که خودش گفته !
اگر بهانه اینه چرا همه رو حذف کردید ؟ خب اولویت میگذاشتید اول دولتی روزانه بعد دانشگاههای دیگه !
پاسخ + +5 0 --
یه معلم 1395/04/29 - 17:17
ایشون میگن دکترایم را اعمال نکردند
خوب بزارید منم دکترایم را بگیرم
تعهد میدم که در پی اعمالش نباشم
فقط برارید بخونم
مدارک لازم رو به دانشگاه تحویل بدید
چرا جلوی درس خواندن را میگیرید
چه ضرری به آموزش و پرورش می رسد اگر معلمش سواد بیشتری داشته باشد!؟
پاسخ + +6 0 --
م. الف 1395/04/29 - 19:01
متاسفم که اینگونه افکار تصمیم گیرن دانشگاه نرفتن میتواند چه استدلالی داشته باشد در ضمن اکثر ادارات اجرا نمیکنن دروغ راه حل نیست فقط اموزش و پرورش که استدلال مالی دارند همیشه افرادی که دنبال راهی بودن که دیگران درس نخانند شرمساران تاریخند بدترین دانشگاه بهتر از این پکیجا ودورهای الکی که میدن هست اینان افرادی اند که با این بخش نامه هاعمدا در جامعه نارضایتی ایجاد میکنند که بگویند انقلاب مانع تحصیل فرهنگیان شد
پاسخ + +6 0 --
سید محمد حسن حسینی 1395/04/29 - 19:38
"استدلال آن ها این است که مدرک تحصیلی در ارتقای حرفه ای یک کارمند تاثیر ندارد"!!؟ من واقعا برای خودم با چنین مسیولانی که نگرش قرون وسطایی نسبت به دانش و کسب دانش و کسانیکه مرزهای دانش را در می نوردند دارند متاسفم. البته همانطور که بارها گفته ام رژیم آموزشی ما حتی در دوره دکترا غالبا برای توانمند کردن واقعی فراگیران نیست بلکه سعی دارند دکترین قرون وسطایی خود را برای انتقال به نسلهای بعدی به آنها تزریق کنند.... http://beyondelt.blogfa.com/
پاسخ + +6 0 --
موسی 1395/04/29 - 20:26
به این آقای به دکتر نما بگوئید شمار که عرضه ندارید صحنه را خالی کنید با کدام استدالال جلو ادامه تحصیل فرهنگیان که باید همیشه علمشان بروز باشد تا جوابگوی نیازهای جدید جامعه و تدریس باشد را می گیرند؟ مگر اینکه ...............
پاسخ + +5 0 --
ناشناس 1395/04/29 - 20:45
اول: مایه تأسف است که یک کارشناس و مدیر در سازمان مدیریت چنین نظری دارد.
دوم: استدلال ایشان بسیار سست و توهین به شعور جامعه فرهنگی‌ست...
سوم: معلم به اشتباه جزو کارمندان دسته‌بندی شده و اگر فرضا نیز ارتقاء تحصیلی در عملکرد کارمندان تأثیری نداشته باشد (که اینگونه نیست)٬ در مورد معلمان چنین فرضیه‌ای درست نیست.
چهارم: شبیه‌ترین شغل به معلمی، عضویت هیأت علمی دانشگاه است... همه می‌دانیم یکی از مهم‌ترین معیارهای رتبه‌بندی اعضای هیأت علمی مدرک تحصیلی است... آیا در دانشگاه هم می‌توان چنین نظریات مشعشعی مطرح کرد؟!
پنجم: و در آخر این‌که نظیر این سخنان معلمان را به سازمان مدیریت بدبین‌تر می‌کند...
پاسخ + +6 -1 --
م. الف 1395/04/29 - 20:59
سر اقتصاد مقاومتی که اون بلا رو اوردین توصیه های مقام معظم رهبری در مورد کند نکردن چرخه تحصیلات در کشورم که عمدا اینجوری کردین فیشهاتونم که الحمدالله ...بعد خودتونم دلسوز کشور ورهبر واسلام میدونید این بخش نامه واسه فرهنگیان یعنی توهین ونادیده گرفتن اموزش این شعارهاتون بود ومقصر دونستن دولت قبلی ....
پاسخ + +9 0 --
خواهان ادامه تحصیل 1395/04/29 - 22:02
به نظر من، برای ادامه تحصیل فرهنگیان، اگر از طریق نمایندگان مجلس (خصوصا کمیسیون آموزش) پیگیری بشه، خیلی زودتر میشه به نتیجه رسید تا اینکه بخواهیم از طریق وزارت خانه و یا سازمان مدیریت پیگیر باشیم.
پاسخ + +10 -1 --
ناشناس 1395/04/29 - 23:06
ممنون از خبرنگارای خوبتون که پیگیر این مساله بودن.

خواهشم از مدیران سایت اینه که تا حل نشدن این موضوع دست از تلاش بر ندارن.
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1395/04/29 - 23:21
مسئولین محترم معلمان رو با دید دیگر کارمندان میبینند.
مسلما یک کارمند که کارش تعریف شده حتی اگر مدرک بگیرد ولی در همان پست قبلی اشتغال داشته باشد شاید کار جدیدی انجام ندهد
اما واضح است که یک معلم هرچه دانش بیشتری داشته باشد توانمندیش در حیطه کاریش بالا خواهد رفت
پاسخ + +7 0 --
ali 1395/04/29 - 23:25
روح الله بابایی نماینده مردم بوئین زهرا در نشست علنی یکشنبه، ۲۷ تیرماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت:

مشکلات معیشتی مانع از اجرای رسالت‌های فرهنگیان می شود/رفع سد تحصیل فرهنگیان در مقاطع بالاتر و اجرای یکسان طرح رتبه‌بندی معلمان بسیار ضروری است

http://www.icana.ir/Fa/News/303818
پاسخ + +9 0 --
ناشناس 1395/04/29 - 23:44
واقعا جای تاسف داره. معلم در آموزش و پرورش چه تفاوتی با استاد دانشگاه داره؟که ارتقا اساتید مهمه و معلم نه. من خودم دانشجوی دانشگاه تهرانم. به هر استادی منع تحصیل معلمان را توضیح میدم سرش را به علامت افسوس به وضعیت علمی کشور تکان می دهد. واقعا در دانشگاه رو ببندید تا همه تکلیف خودشونو بدونن
پاسخ + 0 0 --
کرمی 1395/04/30 - 10:19
اینا بیشتر خودشان را هیات علمی کرده اند و کسی را هم رده خود قبول ندارند . با انواع بورس ها و ماموریت ها در حین اشتغال دکترا گرفته اند برخلاف قانون ولی معلمی که شغل آموزشی دارد و طبق قانون می تواند همزمان تحصیل داشته باشد را با این بخشنامه های کذایی از تحصیل محروم می کنند . معلوم است چه کسی تخلف میکند ، همین آقای ترکمن اگر میخواست دکترا بخواند باید از شغلش استعفا میداد چون کارمند تمام وقت است ولی برای معلم اینکار نیاز نیست .
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1395/04/30 - 13:52
استادای دانشگاه هم اگه استاد بودند که حال و روز جامعه این نبود...
پاسخ + +7 0 --
معلم فکور 1395/04/29 - 23:47
با سلام
در تمام دنیا سازمان ها برای تعالی منابع انسانی خود برنامه دارند و آن ها را جهت توسعه دانش و مهارت هایشان به اشکال متفاوت ترغیب می کنند.جناب دکتر ترکمن همکاران من با مشکلات بسیار و با وجود اینکه اکثر آن ها شایسته حضور در کد رشته های روزانه هستند اما برای تعهدی که به سازمان خود داده اند در پایان هفته و با مشقت فراوان کیلومترها راه را تا دانشگاه پیام نور یا آزاد محل تحصیل طی می کنند. کاری که وظیفه دولت است در جهت تعالی خود همکار انجام می دهد. و شما چه می کنید ؟ انگیزه اش را از بین می برید.
پاسخ + +7 0 --
گودرز 1395/04/29 - 23:51
جناب آقای دکتر ترکمن
شما مدعی هستید که دانشگاه ها محل توسعه دانش و مهارت معلم نیست . و ارتقای دانش به منزله ارتقای حرفه ای نیست. خیلی جالب است فرهنگی کجا باید دانش افزایی کند؟
بعد ادامه تحصیل یک حق است. و همکاران خارج از ساعات موظف به این امر مشغول می شوند. و ممانعت از تحصیل فرهنگیان خود تخلف است. ما در قبال تضییع حقوق مسلم خود کوتاه نخواهیم آمد و به مراجع ذی صلاح شکایت خواهیم کرد
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1395/04/30 - 13:55
دوست عزیز مراجع ذیصلاح !!!! ؟؟؟ منظور شما همان صاحبان فیشهای نجومیست؟؟؟
پاسخ + +5 0 --
معلم به مثابه رهبر آ 1395/04/30 - 00:16
دکتر ترکمن شما فرمودید دانشگاه آزاد اعتبار کافی برای ارتقای حرفه ای معلم را ندارد.
آیا شما اطلاع دارید که بسیاری از اساتید و هیئت علمی دانشگاه های مطرح پایتخت آخر هفته در دانشگاه آزاد به تدریس مشغول هستند.
آیا می دانستید بالاترین آمار تولید دانش در زمینه مقالات ISi و ISC مربوط به همین دانشگاه آزاد است؟
پاسخ + +4 0 --
مدیر منابع انسانی 1395/04/30 - 00:19
به عنوان یک مدیر خدمتتان عرض می کنم.
ممانعت از تحصیل
و مانع غنی سازی و توانمند سازی پرسنل سازمان شدن
برخلاف روح تعالی و الگوی EFQM
و به مثابه ارتکاب جرم است
و پرسنل می توانند بابت این قضیه در مراجع ذی صلاح اقامه دعوی کنند.
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1395/04/30 - 00:27
خب ایشون طبق کدوم پژوهش معتبر؛ بیانیه صادر می کنند؛ که (((( مدرک تحصیلی در ارتقا حرفه ای معلمان تاثیر ندارد؟!)))))
-پس برند؛ همون مکتب خونه ها رو راه بندازند دیگه!!!!
-پس جمع کنند تربیت معلم و دانشگاه فرهنگیانشون رو
-وقتی تحصیل در ارتقا حرفه ای اثر نداره؛ پس چرا پستهارو تحویل به زیر دیپلمها نمیدن؛ چرا این کار رو نمی کنند؟!
- چرا برای ریاست ادارات و نماینده مجلس شدن؛ شرط تحصیل میذارند؟!
- سرباز زیر دیپلم رو به حساب نمیارن چرا؟!
-اصلا سند تحول شون چی میگه؟! آیا حرف مفت نوشتن داخلش؟!؟ آیا چشم انداز آموزش و پرورششون بیخودیه؟!
- ما معلمان ایرانی از یه کارگر تولید دمپایی در چین کمتریم در بحث تحصیل؟!
- خودشون اصلا متوجه هستند طرف حسابشون کیا هستند؟! یعنی ما اینقدر متوجه دنیای پیشرفته ی اطرافمون نیستیم که یک مسئول رده بالا برای ما این جوری صحبت می کنه؟؟؟!؟
این مصاحبه بیشتر شبیه مالیخولیای بعد از بی هوشیه:
نه منطق
نه حساب
نه استدلال
نه درک
نه ش....
پاسخ + +6 0 --
ناشناس 1395/04/30 - 00:35
تشکر از صدای معلم بابت پیگیری مدام این موضوع فوق العاده مهم. بسیار سپاس
پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1395/04/30 - 07:33
حتما ضمن خدمت هایی که معلمان دور همی می نشینند وپاسخ می دهند در ارتقای کار امدی یک معلم تاثیر دارد جل الخالق
پاسخ + +5 0 --
معلم 1395/04/30 - 13:53
در اين مورد ميخواهند دهان معلم بسته بشه ميگن براي تمام كارمنداي دولت اجرا ميشه ولي چرا حقوق ومزايا معلمها مثل كارمنداي ساير ارگانها نيست ،كشوري كه سالهاست به مقايسه تعداد تحصيلكرده هاش با قبل از انقلاب مينازه 'اين خيانت به علم ودانش وتحصيلات تكميلي كه در تاريخ ثبت خواهد شد.
پاسخ + +5 0 --
رحمان 1395/04/30 - 15:05
خدا رحمت کند پس چه طور گردان دیپلم را تا دکترا طی کرد و اعمال شد
چطور نماینده مجلس با لیسانس رفت مجلس و با دکترا بیرون آمد
مگر آنها در ایران زندگی نمی کنند. هان . چطور مدرک نو ع دوم در قوه قضاییه محاسبه می شود در آموزش و پرورش نه. چطور همه کارانه دارند . آموزش و پرورش نداد. یکی در این مملکت نیست که به سوالات ما فرهنگیان جواب بدهد .شما که از بدنه دولت هستید جواب دهید. چرا اضافه کار میران مدارس را قطع کردید . درحالی که هر ساله داد می زنید که بودجه آموزش و پرورش 26 در صد افزایش داشته .پس بودجه را کجا هزینه کردید
اوقات فراغت نه. طرح شنا اصلا. طرح طناورزی نه خیر. سرانه مدارس نه اصلا .پس این بودجه بی زبان را در کجا هزینه می فرمایید
لابد خرج انتخابات آقایان می کنید با وجود افزایش بودجه چرا دو سال هزینه ایاب و ذهاب دانش آموزان را قورت دادید. چرا؟
پاسخ + +2 0 --
فردریک فروبل 1395/04/30 - 15:17
Omid Sharafoddini:
گذشته از این حرف ها
چون کار ما آموزش هست
توسعه دانش و شایستگی
از ضروریات حرفه ماست
و حرفه معلمی و تدریس
به هیچ شغل یا سمت دیگری قابل قیاس نیست
و فرهنگی یک کارمند پشت میز نشین معمولی نیست
بنابراین فرهنگیان باید از مخاطبین این بخشنامه مستثنی شوند.
این قدر به ما نگویید برای همه اجراشده.
این حرف ها به گوش ما نخواهد رفت.
برای ما اجرا نخواهد شد
پاسخ + +3 0 --
دیوید آزوبل 1395/04/30 - 15:20
جناب الهیار ترکمن
اگر دکترا گرفتی
باید مدل های تعالی را بشناسی
بهتون توصیه می کنم مدل کیفیت بنیاد اروپایی ویرایش 2013 را حتما مطالعه کن. تا دیگه از این جور حرف های بی سر و ته تحویل فرهنگی جماعت ندی.
پاسخ + +4 0 --
ماریا مونته سوری 1395/04/30 - 15:21
...آن کوته فکرانی که سد راه توسعه دانش داگوژی محتوی و معلمان می شوند.
پاسخ + +4 0 --
بنجامین بلوم 1395/04/30 - 16:24
جناب به اصطلاح دکتر: طرف می خواد کارخونه دمپایی پلاستیکی بزنه ۴ تا مهندس میاره شما چطور مدعی می شوید پرسنل کلیدی ترین سازمان در مسیر توسعه راهبردی و همه جانبه کشور نیازی به تعالی ندارند!!!!!!!!!؟؟؟
پاسخ + +5 0 --
احمد 1395/04/30 - 23:05
جناب ترکمن می دونید پایه گذار دانشگاه آزاد اسلامی کی بوده؟
ممکنه از این حرف شما ناراحت بشه و به رییس دولت یازدهم توصیه ای کنه و شما همین صندلی که محکم بهش چسبیدید رو از دست بدید!
پاسخ + +4 0 --
ناشناس 1395/04/31 - 19:20
خیلی جالب گفتن. خودشون بیسواد بودن و تو دانشگاه فقط ثبت نام کردن بعد. برای خود مدرک دست وپا کردن. و خودشون هم میدونن چه اندازه سواد دارن. فکر میکنن معلمان هم مثل خودشون هستند برای همین نیاز نمی بینن معلم ادامه تحصیل بده. اصلا چرا ادامه تحصیل بده سوادش اضافه بشه. مگه اینا خیلی سواد داشتن؟ فقط پارتی بازی بلد بودن. خودشون بیسواد بالا رفتن فکر می کنن همه مثل خودشون هستن. کافر همه را به کیش خود پندارد
پاسخ + 0 0 --
هنری فایول 1395/05/01 - 12:00
جناب دکتر ترکمن
شما منوجه هستید ؟
اعتبار مدرک خودتان را زیر سوال بردید.
حالا ما به کنار.
حد اقل در قبال توهینی که به خودتان شده موضع گیری کنید و این بخشنامه غلط را محکوم نمایید.
پاسخ + 0 0 --
ماکس وبر 1395/05/01 - 23:36
جناب فایول راست می گوید اگر نمی تانید برای توسعه پایدار کشور و رفع منع تحصیل فرهنگیان کاری کنید حداقل این بخشنامه توهین آمیز را محکوم کنید.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور