صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

مجید شاهی/ دبیر ناحیه دو یزد و فعال فرهنگی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی

آقای داوود محمدی ! چند مرتبه در مجلس در حمایت از حقوق معلمان سینه چاک کردید ؟ اگر آنجا به دلایل نامعلوم قرار است ساکت باشید ؛ بهتر است در انتخاب مدیران کل آموزش و پرورش هم ساکت باشید!

تنها تشکل نیم بندِ خنثی و فقط اسم دار انجمن اسلامی معلمان است که برخی اعضای آن به صورت لابی گری پشت افراد و ترجیحا از بین افراد سرشناس  آموزش و پرورش که خود دارای مدیریت هستند انتخاب می شوند/ نمی دانم چقدر از وضعیت انجمن اسلامی معلمان یزد مطلع هستید ؛ اما اگر انجمن اسلامی معلمان ایران هم مثل انجمن یزد تبدیل به یک تشکل خنثی و بی خاصیت برای معلمان شده است ، توصیه می کنم حتما این تشکل را منحل کنید و بیشتر از این اجازه ندهید به معلمان ضربه وارد شود/ تشکلی که برای معیشت و رفاه معلمان گامی بر نمی دارد  و نسبت به مسائل خرد و ریز آموزش و پرورش بی تفاوت است و بیشتر برای  تامین منافع برخی اعضای خودش لابی گری می کند تا از رانت مدیریت برای کلاه خودشان نمدی بدوزند، به چه درد معلمان تا الان خورده است/ چند مرتبه جنابعالی در مجلس جهت دفاع از حقوق من معلم سینه چاک کردید و از شدت عصبانیت رگ گردن شما بیرون زده است/ وقتی شما تبدیل به یک تشکل خنثی در آموزش و پرورش شده اید ؛ با کدام وکالت نامه از معلمان  درانتخاب مدیران  کل دخالت می کنید/ معلمان تشنه مدیر کل قدرتمندِ باصلابتِ مدیر و مدبرند نه افراد سست اراده و ضعیف و باند باز و بدتر در تسخیر مافیای پشت پرده  قدرت و ثروت آموزش و پرورش

نقد عملکرد داود محمدی نماینده مجلس و دبیر کل انجمن اسلامی معلمان ایران

جناب آقای  داوود محمدی

نماینده محترم مجلس و  دبیر کل انجمن اسلامی معلمان ایران  
با سلام و احترام


همان طور که مستحضرید معلمان از داشتن یک تشکل صنفی قوی و منسجم محرومند .
تنها تشکل نیم بندِ خنثی و فقط اسم دار انجمن اسلامی معلمان است که برخی اعضای آن به صورت لابی گری پشت افراد و ترجیحا از بین افراد سرشناس  آموزش و پرورش که خود دارای مدیریت هستند انتخاب می شوند .

این افراد خود را عضو  هیات رییسه انجمن می کنند که با عضویت در این تشکل نوعی پشتوانه مدیریت برای ضعف های خود بخرند و بتوانند فقط با شعار عضو انجمن اسلامی معلمان بودن و نظر به اصلاح طلب بودن  این تشکل به دنبال تامین منافع و خواسته های شخصی خود باشند اما در عمل در مجموعه کاری خود کوچکترین توجهی به اصلاح طلبان و حامیان دولت ندارند مانند برخی مدیران فعلی آموزش و پرورش یزد !

نقد عملکرد داود محمدی نماینده مجلس و دبیر کل انجمن اسلامی معلمان ایران

آقای محمدی !

 نمی دانم چقدر از وضعیت انجمن اسلامی معلمان یزد مطلع هستید ؛ اما اگر انجمن اسلامی معلمان ایران هم مثل انجمن یزد تبدیل به یک تشکل خنثی و بی خاصیت برای معلمان شده است ، توصیه می کنم حتما این تشکل را منحل کنید و بیشتر از این اجازه ندهید به معلمان ضربه  وارد شود !

تشکلی که برای معیشت و رفاه معلمان گامی بر نمی دارد  و نسبت به مسائل خرد و ریز آموزش و پرورش بی تفاوت است و بیشتر برای  تامین منافع برخی اعضای خودش لابی گری می کند تا از رانت مدیریت برای کلاه خودشان نمدی بدوزند، به چه درد معلمان تا الان خورده است  ؟

اتجمن اسلامی معلمان چند مرتبه در چهار سال گذشته از مشکلات معلمان یزد و سوء مدیریت برخی مدیران  فعلی یزدی بیانیه  داده است؟

چند مرتبه جنابعالی در مجلس جهت دفاع از حقوق من معلم سینه چاک کردید و از شدت عصبانیت رگ گردن شما بیرون زده است؟

خواهشا به ما بگوئید :

وقتی شما تبدیل به یک تشکل خنثی در آموزش و پرورش شده اید ؛ با کدام وکالت نامه از معلمان  درانتخاب مدیران  کل دخالت می کنید ؟

فردی را انتخاب می کنید که اول در فکر تامین منافع نزدیکان و دوستان و حامیان خود باشد ! ( در آینده نزدیک دررابطه با مافیای قدرتمند پول و ثروت در آموزش وپروزش خواهم نوشت و به طور دقیق به این موضوع خواهم پرداخت )

از جنابعالی انتظار داریم که اگر دلسوز معلمان هستید ابتدا در مجلس به همراه دیگر  نمایندگان ِمعلم که با حمایت فرهنگیان به مجلس رفتید پیگیر حق و حقوق فرهنگیان باشید و اگر آنجا به دلایل نامعلوم قرار است ساکت باشید ؛ بهتر است در انتخاب مدیران کل هم ساکت باشید!

  بگذارید ماها در درد بی کسی ،بی توجهی و کم لطفی مدیران خود بمیریم !

ما قاطعانه اعلام می کتیم نیازی به حمایت موردی و جزیی و گزینشی شما بزرگواران نداریم (مارا به خیر شما ها امیدی نیست،شر مرسانید).

در چهار سال گذشته دولت تدبیر، برای حامیان دولت و اصلاح طلبان ،بدترین شرایط ممکن را در آموزش و پرورش مدیران منتصب و مورد حمایت انجمن اسلامیِ اصلاح طلب ایجاد کردند و حالا شنیدم جنابعالی دنبال گزینه مدیرکلی یزد هستید  !

با کدام شناخت از شرایط معلمان یزدی و دیگر نقاط ایران می خواهید مدیر کل  انتخاب کنید؟

معلمان تشنه مدیر کل قدرتمندِ باصلابتِ مدیر و مدبرند نه افراد سست اراده و ضعیف و باند باز و بدتر در تسخیر مافیای پشت پرده  قدرت و ثروت آموزش و پرورش !
با تشکر

( میثاق نامه معلمی که توسط آقای داود محمدی و برخی از نمایندگان مجلس فعلی امضا شده است ) :

نقد عملکرد داود محمدی نماینده مجلس و دبیر کل انجمن اسلامی معلمان ایران


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پنج شنبه, 18 آبان 1396 ساعت 18:54 خوانده شده: 680 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +8 0 --
همکارفرهنگی از زنجان 1396/08/18 - 19:49
ممنونم از مطلب صادقانه و دردمندانه آقای شاهی که به درستی به بی خاصیتی تشکلی مثل انجمن اسلامی معلمان پرداخته اند تشکلی که هیچ جایگاهی در بین معلمان نداشته و تنها ابن الوقت هایی هستندکه از ضعف وزیر و تیم مربوطه اش به درستی سواستفاده می کنند
اتفاقا در زنجان هم اگر ازمعلمان راجع به این تشکل بپرسند حتی نمیدانند چنین تشکلی وجود دارد و اعضایش کیا هستندتاچه برسد که تاکنون قدمی در بهبودوضعیت معلمان قدمی برداشته باشند ولی شوربختانه همین بی نام و نشانانان داعیه تعیین مدیرکل دارتدو ازطریق آقای محمدی به وزیر و تیم انتصاب تعیین تکلیف می کننددرحالیکه هیچ مشروعیت وجایگاهی در بین معلمان ندارند.
پاسخ + +9 0 --
شهاب 1396/08/18 - 20:07
درود جناب آقای شاهی زمانیکه اعضای این تشکل ها توسط معلمان انتخاب شوند می توانند مدافع حقوق معلم ونماینده اوباشند فعلا این تشکل ها نام معلم را یدک می کشند ولی بیشترین مشکلات را برای معلم وآ.پ ایجاد کرده اند
پاسخ + +9 0 --
دبیر م 1396/08/18 - 20:11
احسنت بر این دبیر همکار
کجا رفت لایحه نظام هماهنگ یا رتبه بندی عادلانه؟
لایحه سازمان نظام معلمی؟؟/
اصلاح سیستم نقل و انتقال و اعزام بخارج دبیران و معلمان؟؟
تغییربیمه تکملی از برنزی به طلایی؟
اسکان فرهنگیان در تعطیلات در مراکز مناسب ونه مدارس و...؟؟/
امکان ادامه تحصیل تکمیلی در مقطع ارشد در دانشگاه فرهنگیان و...؟؟؟
...
پاسخ + +7 0 --
حسن 1396/08/18 - 21:06
سلام،راست می فرمائید میگن برای زنجان هم یک نفر درآستانه بازنشستگی را پیشنهاد کرده‌اند انشاالله که دخالتهايش راست نباشد
پاسخ + 0 0 --
قاسمی 1396/08/19 - 13:02
متاسفانه این تشکل بی هویت در زنجان به وزیر فشار میاره تا فردی رو که هفت ماه از خدمتش‌ باقیمانده و سابقه خدمتی سی وچهارسال واندی داره را مدیرکل کنه بدون توجه به معیارهای شایستگی و توانایی لازم صرفا بخاطر منافع درون گروهی
سوال اینحاست که کدام انسان سالم و اخلاقی و مسولیت پذیر به خود خق می دهد سرنوشت وآینده پانزده هزار معلم و دویست هزار دانش آموزرا به خاطر منافع گروهی خودش کند؟؟ واقعا مدیرکلی که هفت ماه از خدمتش مانده و سابقه مدیریتی خوبی هم ندارد در هفت ماه چه گلی می تواند بر به سر آموزش و پرورش بزند؟؟
پاسخ + +3 -5 --
کار شناس بازرسی 1396/08/20 - 08:16
کار آقای محمدی به عنوان دبیر کل انجمن اسلامی معلمان صرفا فشار آوردن و تحمیل کردن اعضای این تشکل به وزیر آموزش و پروش است،افرادی چون آقای فولاد وند مدیر کل شهرستان های تهران و آقای کمره ای مدیر کل بازرسی وزارت و هم زمان ریس مرکز بین الملل وزارتخانه. خانم احمدی مشاور امور زنان وزیر وآقای کفراشی رییس مرکز حراست وزارتخانه که البته این دو همزمان در حال ادامه تحصیل اند و در خانه سازمانی آموزش و پرورش تهران در سعادت آباد به صورت رایگان بر خلاف قانون زندگی می کنند .
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/08/20 - 09:04
آقای محمدی ! . واقعا تهران نیرو ندارد که خانم احمدی را از اصفهان و آقای کفراشی را از قم به تهران آوردید و علاوه بر اعطای پست های بالا در وزارتخانه از طریق فشار به وزرای آموزش و پرورش ، خانه سازمانی را هم به آنها داده اید که رایگان در سعادت آباد بنشینند ؟باید به آقای خاتمی گفت اگر لیست امید اصلاح طلبان این است صد رحمت به لیست اصول گرایان !من مطلقا به امثال شبه اصلاح طلبی چون محمدی و دار و دسته منفعت طلب انجمن اسلامی معلمان رای نمی دهم .
پاسخ + 0 0 --
جعفری 1396/08/24 - 18:13
ببخشید ها بر فرض هم که گفته شما درست باشه. خونه سازمانی از کی تا حالا خلاف قانونه؟؟؟ من خودم پدرم بازنشسته ارتشه . هزاران هزار نیروی نظامی تا اخر بازنشستگی توی خونه سازمانی هستن. پس اینا همه خلاف قانونه؟
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/08/25 - 17:05
آقای محترم . هر سازمانی مقررات و قوانین خودش را دارد و این موضوع قابل قیاس با ارتش نیست !!!!دقیقا طبق بخشنامه دولت داشتن خانه سازمانی و ارایه آن به افراد برای ستاد وزارتخانه ممنوع می باشد بررسی نمایید چرا خانه سازمانی مورد نظر به نام آموزش و پرورش شهر تهران به این ها ارایه شده است ؟ یعنی دور زدن قانون اینهامدیران ستاد هستند نه اداره آموزش و پرورش تهران ؟لطفا موضوع را ازمطلعین سوال بفرمایید . البته شاید هم می دانید و نعل وارونه می زنید آقای کفراشی !!!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور