صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

مینو امامی/ بازنشسته - آذربایجان شرقی

آقای وزیر ! لطفا صدای اعتراض استانهایی که با مدیر کل های خود مشکل دارند را بشنوید !

مدیریت های ناکارآمد در آموزش و پرورش  امروزه دخالت در امور دیگران از زندگی خصوصی تا عمومی به طور بیمار گونه ای در جامعه ما رواج یافته است. گاه این دخالت از سرسوز است یا مِهر ، گاه برای بیشتر عاقل دانستن خود از دیگران است ، گاه بار فضولی دارد و بیماری روحی است ، اما گاهی هم برای قدرت طلبی و زیاده خواهی و جاه طلبی است.

مفهوم دخالت بار منفی دارد و هیچ کس حتی کودک سه ساله نیز آن را دوست ندارد. کودک دوست ندارد هیچ کسی ولو مادرش حریم تجربه استقلال نظر او را در هم بشکند و در انتخاب هایش یا کارهایش نظر خود را تحمیل کند. علم روانشناسی نیز تحمیل نظر در آغاز سن استقلال جویی برای کودکان 3 سال به بالا را تأیید نمی کند.

نوجوان نیز در سنین بلوغ هر نوع نظر تحمیلی بزرگترها را نوعی دخالت در تصمیماتش می داند برای همین در قبال آن مقاومت و لجاجت نشان می دهد. دلسوزی یا دلرحمی بیش از حد عده ای باعث بر هم ریختن تعادل رفتار فرد می گردد و اصل احترام به نظر شخصی یا انتخاب فردی در روابط اجتماعی زیر پا گذاشته می شود. این روند حتی تبدیل به یک جریان فرهنگی گسترده می گردد و در هر نقشی در جامعه مشاهده می شود. یعنی از نهاد کوچک خانواده به نهادها و سازمانهای رسمی و غیر رسمی نیز تسرّی می یابد.

افراد باهوش به هنگام دخالت در امور دیگران، ابتدا با بیان یک متن اثرگذار به تسخیر اراده و اختیار فرد اقدام و سپس حمله نهایی را عملی می سازند به نحوی که فرد متوجه تسلیم شدن خود نمی گردد. عده ای مستقیما منظور نظر خود را مطرح می سازند که ما به این قشر افرادی ساده و صاف می گوییم و برخی با توطئه چینی و خباثت و طرح نقشه از پیش اندیشیده عمل می نمایند.

در عالم سیاست اگر سیاستمداری قصد دخالت در تصمیم یا رأی مدیری داشته باشد با پاسخگویی به یک خواسته یا دردسر خصوصی یا عمومی او ، اول فرد را مدیون خویش می سازد و بعد هموارسازی بِستر، دلخواسته خود را مطرح می کند و چون مدیر مورد نظر زیر دِین فرد قرار گرفته است به خواسته او موجه یا غیر موجه ، پاسخ مثبت می دهد.

و چنین می شود که انتخاب و انتصاب مدیران یا مدیر کل های نالایق شکل پیچیده و غیر قابل کنترلی به خود می گیرد آن هم برای جایگاهی که هم لیاقت و توانایی بر عهده گرفتن نقش مدیریتی و هم دانش و مهارت کافی برای آن را ندارند و چنین می شود که داستان نارضایتی زیر مجموعه چنین مدیریت هایی در تمامی محافل مربوطه گوش ها را می آزرد و روح ها را می رنجاند.

فقط در سایه یک دِین ناخواسته ، مجموعه آموزش و پرورش یعنی دانش آموز و معلم و مدرسه و نتایج آموزشی و روند آموزشی و... همه و همه در گرداب تمنیّات شخصی می سوزد و کمیت و کیفیت هر دو قربانی یک نفس می گردد. نفس خود خواهانه.

مدیریت سازمانی به برنامه ریزی ، هدایت ، ساماندهی ، تصمیم گیری ،کنترل و اجرا نیازمند است . مدیر یک سازمان باید استقلال رأی و قدرت اجرایی داشته باشد تا تمامی مراحل وظایف خود را اجرا نماید. یکی از نتایج پنهان ناکارآمدی سازمانهای ما در دخالت بین سازمانی یا تداخل ساختاری نهفته است.

با تداخل سازمانی ، تعارض در نقش ها و کارکردها به وجود می آید .قوانین و قواعد در مسیر مشخص عمل نمی نمایند یا با یکدیگر به تعارض بر می خیزند. سازمانی که قدرت سیاسی یا اقتصادی بیشتری دارد بر سازمان دیگر مسلط می شود و سازمان تابع ، چاره ای جز تحمل شرایط تحمیلی و تبعیت بی چون و چرا یا اطاعت ندارد.

همین تسلط یک سویه مانع خلاقیت و نوآوری و پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای کارکنان تحت پوشش آن سازمان می گردد. شفافیت در کارکرد اداری نیست و مدام برای استتار خطاها و ضعف ها ، مجبور به پنهان کاری یا دادن وعده و وعید سریالی می گردد. و چنین سازمانی از اصل خدمت رها و در خلاء انجام وظیفه می نماید.

مشکلات موجود لاینحل مانده و به مرور زمان ماهیت دیگری از مشکل را به خود می گیرد. مشکل جدید پیچیده تر از قبلی است و به دلیل نو بودن تا افراد بیایند آن را شناسایی یا درمان کنند باز شکل خود را عوض می کند.

در اداره امور سازمانی دو اصل از اهمیت فوق العاده برخوردار است:

اول قاطعیت در عمل
دوم توجه به عامل انسانی

یک مدیر وقتی اراده ای از خود جهت انجام وظایفش ندارد تبدیل به یک اسباب بازی کوکی می گردد که توسط هر فردی غیر از خودش قابل کنترل و هدایت می گردد. یک مدیر وقتی توانایی نه گفتن در قبال فساد اداری یا مدیریتی ندارد به راحتی قابل خرید می گردد.

مدیریت های ناکارآمد در آموزش و پرورش

جناب وزیر !

نامه حضرت علی " ع" به مالک اشتر دقیقا برای جلوگیری از هر نوع اِعمال نظر یا فساد دیگران بر روی مدیران (والی) سخن می گوید. فراموش نکنید که لیاقت و کفایت مدیران زیر مجموعه آن وزارتخانه باعث سربلندی و توانمندی حضرتعالی است.

لطفا صدای اعتراض استانهایی که با مدیر کل های خود مشکل دارند را بشنوید و آنان را تعویض نمایید. سرنوشت مجموعه عظیمی که برعهده شماست از نتایج کارکردی همه آنان حاصل می شود.

انتظار از من معلم برای تلاش و کوشش بی امان در جهت پیشبرد اهداف ، با تیزبینی و قاطعیت شما پاسخ می دهد. جلوی فامیلی شدن مدیریت ها ، اطلاعات دروغ در مدیریت ها، سوء استفاده از عناوین و نفوذ و قدرت و... را بگیرید. شرط موفقیت سازمانی ابتدا انتخاب و انتصاب افراد شایسته و توانمند است نه وابسته به ....


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

جمعه, 29 دی 1396 ساعت 12:58 خوانده شده: 1669 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +28 -1 --
فرهنگی 1396/10/29 - 13:42
وزیر عزیز تا کی چاپلوسی جهت ماندن در این سمت ... خبری از مدیر کل استان لرستان ومدیر آموزش وپروش دلفان نیز کسب کن که دارند به خون شهدا خیانت میکنن نمونه اش استفاده از نیروی ضد انقلاب وحذف کلماتی از اذان
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1396/10/29 - 22:09
باز هم یک نوشته خوب دیگر از همکار خوب و دلسوزمان سرکار امامی گل
پاسخ + 0 0 --
جلیل 1396/10/30 - 14:33
یامهایی برای زندگی امروز:
1 دامن زدن به شايعه و پخش آن، ممنوع است. ( «لَوْ لا» نشانه‏ى توبيخ از سوء ظن و پخش شايعات است) 2 در جامعه‏ى اسلامى بايد روحيه‏ى حسن ظن حاكم باشد. «ظَنَّ الْمُؤْمِنُونَ وَ الْمُؤْمِناتُ بِأَنْفُسِهِمْ خَيْراً» (حسن ظن، يكى از آثار ايمان است).
3 همه‏ى مردم در برابر آبروى يك «فرد» مسئولند. «الْمُؤْمِنُونَ وَ الْمُؤْمِناتُ» 4 بنى آدم اعضاى يكديگرند. تهمت به هر عضوى از جامعه‏ى اسلامى، همانند تهمت به ديگر اعضاست. «بِأَنْفُسِهِمْ خَيْراً»
پاسخ + 0 0 --
!!!!!!!!! 1396/10/30 - 14:50
جناب جلیل، لطفا شفاف تر بنویسید.
خیلی العربی شد، منظور خود را ساده
بنویسید به زبان شیرین فارسی. تشکر
پاسخ + 0 0 --
فریاد 1396/10/30 - 19:35
آقای جلیل عزیز،
مسلمان اگر آبرو داشته باشد حق الناس
را ضایع نمی کند. کسی که مسولیت بزرگترین وزارتخانه را برعهده می گیرد
باید مدیران شایسته و معتمدی انتخاب نماید
تا همه راضی باشند. هم خدا و هم بندگان خدا. وزیر محترم حداقل این توانایی را نیز
ندارد چون خود ایشان کنترل از راه دور دارند.
پس شایعه ای در کار نیست و گناهش به
گردن خاطیان مسول. بهشت ارزانی شما.
پاسخ + +27 0 --
شهاب 1396/10/29 - 15:23
سرکارخانم امامی درودبرشما
همه ی معلمان با مدیران درسطوح مختلف مشکل دارند شیوه ی انتخاب مدیران باید تغییر کند واز پایین به بالا باشد
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/10/30 - 20:17
سلا م و سپاس
پاسخ + +21 0 --
معلم 1396/10/29 - 16:23
منطقه ۱۵ تهران دارای مشکلات بسیار زیادی هست تا وجود مشکلات اخلاقی در برخی مدیران مدارس . وقتی معلمان مشکلات مدارس را به رئیس اداره انتقال می دهند هیچ رسیدگی نمی شود. کل منطقه ۱۵ به صورت یک باند اداره می شود.
پاسخ + +23 0 --
میران وند 1396/10/29 - 17:12
در حال حاضر باهوش های کشور را ساکت کرده اند و درگیر مشکلات اقتصادی و اجتماعی.سری به زندانی های سیاسی بزنید! اکثریت مردم ما در قسمت 113یعنی زیر نظر گرفتن همدیگر برای لو دادن کار می کنند.لو دادن نه برای جلوگیری از فساد و خرابی در سیستم ها و جامعه بلکه برای فروختن بهترین افراد جامعه است تا نکند فسادی که در تمام سیستم ها هست لو برود و یا واسطه های فروشنده فرهنگ و اقتدار این کشور نتوانند به کاسبی خود برسند.
بیایید آدم باشیم!
پاسخ + +23 0 --
فرهنگی 1396/10/29 - 17:25
باسلام،انتظار می رفت وزیر محترم به قولشان عمل می نمود و هرچه زودتر تکلیف مدیر کل جدید زنجان را مشخص میکرد زیرا سرپرست ناشی وبيتعهد اصلا شایستگی حضور در این پست ندارد حتی خودش هم پی برده ودر همان اول معارفه استعفا کرد اما تا امروز در بلاتکلیفی به سرميبريم و همه کارها زمین مانده
پاسخ + +25 0 --
صبری 1396/10/29 - 19:03
سلام سرکار خانم امامی احسن که سخن از زبان فرهنگیان آذربایجان شرقی گفتین حقیقت جاری در آموزش وپروش را تقریبا در قالب قلم ومعرفت وادب معلمی بیان فرمودین کاش مقام عالی وزرات یا همکارانش بخوانند و بدانند که حداقل خدمتی که در این شرایط میتوانند در حق ما بکنند یایان دادن به این حقارتی که پاشایی رقم زده است میباشد نگذارید بجای این قلم ها سنگها از پنجره اتاقتان اوضاع زشت و عمق نارضایتی ها را خدمتتان گزارش نمایند
پاسخ + 0 0 --
شهروند 1396/11/06 - 12:35
جناب پاشایی خلاف شخصیت و محبوبیت خودشان در این 4 سال عمل کرده اند . انتصاب مدیران مناطق که اغلب ناکارآمد میباشند . سراب که افتضاحه
پاسخ + +29 0 --
ناشناس 1396/10/29 - 19:50
بهترین نکته مورد اشاره در صدای معلم همین است چرا جناب وزیر علیرغم شعارهای اولیه خود به اعتراضات استانهاتوجه ای نداره.نمونه بارز آن استان سمنان که از مدیرکلی کاملا سیاسی برخورداراست که فقط سهم خواهی خط و ربط سیاسی براش مهمه.انتصابات سیاسی تغزل نیروهای غیرخودی.تراخدا استان سمنان رازودترنجات دهید.تعلل حتی لحظه و ثانیه خسارت های زیادی داره
پاسخ + +20 0 --
آموزگار 1396/10/29 - 19:51
آموزش و پرورش ناحیه 2تبریز دارای مشکلات فراوانی است آقای راستگو خودش هم میداند که مشکلش چیست لطفا رسیدگی فرمائید از خودش هم مودبانه میخواهیم استعفاء کند تا کار خراب نشده بحث اصلاح مصلاح نیست و یا ستاد متاد با اصول موصول هم کاری نداریم خودش بره بهتره هاااااااااااا
پاسخ + +30 0 --
امامی 1396/10/29 - 22:29
با سلام و احترام خدمت همکاران محترم،

از تمامی بزرگوارانی که در استانهای خود با مشکلات مدیریتی
مدیران کل آموزش و پرورش مواجه هستند و این امر بر کارآیی آموزشی آنان یا فعالیت در شرایط مطلوب تر آنان اثر سوء می گذاد ، لطفا با قید نام استان خود در اینجا مرقوم فرمایید. شاید آقای نظری قصد پاسخگویی داشته باشند. فی الواقع ما انتظار پاسخگویی در جهت تصمیم گیری قاطع جناب وزیر در این خصوص را داریم.

جلوی ضرر را از هر جا بگیری منفعت است .

از همه خوانندگان محترم سپاسگزارم.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/10/30 - 12:20
اوج سیاسی کاری در عزل ونصب مدیران مناطق ومدارس را در استان سمنان شاهد هستیم اینجا فقط خط وربط جناح سیاسی و همنوا بودن با جناح آقایان ملاک است . شایستگی وتوانمندی وتجربه در اولویت آخر قراردارد .
پاسخ + +28 0 --
امامی 1396/10/29 - 22:55
شرح وظایف نمایندگان مجلس را مطالعه
کردم، هیچ بندی در خصوص حق نظارت
آنان بر مدیران کل وجود نداشت. اما
استانداران حق نظارت بر مدیران بخش های
مختلف استان را دارند. اعمال نفوذ نمایندگان
احیانا از کانال استانداران صورت می گیرد.
پاسخ + +21 0 --
فرهنگی 1396/10/29 - 23:05
مدیریتِ یا معاونت مدارس باندی جناحی شده
کسی که در جریان انتخابات ریاست جمهوری در ستاد
روحانی بوده باید مدیر بشه در استان لرسان مگر
این کشور مال کسانی هست که به روحانی رای داده اند
سابقه خدمتی وتوانایی همکاران ذو مد نظذ ندارند
پاسخ + +19 0 --
رضا 1396/10/30 - 00:26
بد نیست سری به سهرستانهای استان تهران زده بشه ومعاونتهای ابتدایی وکارهاواقداماتشان کمی بررسی شود کماکان باند بازی و اقوام گرایی در ادارات جای خودرا به شایسته پروری داده وهرانچه یک الگوی باصلاحیت باید باشد از مسیولین مربوطه برداشته شده تمام اقوام وآشنایان وهمشهریان را با مجوزهای دروغین وپرونده سازیها به کار گرفتند واز کوچکترین قانون وتبصره برای وارد کردن واستخدامشان کم نمیگزارند حق را فقط به رابطه داده واز ضابطه هیچ خبری نیست بازرسی از این معاونتها وجذب نیروها کار چندان مشکلی نیست اگر واقعا بازرسی بحق باشد
پاسخ + +20 0 --
فرهنگی 1396/10/30 - 08:13
چرا دراستان لرستان جناح بازی جانشین تعلیم و تربیت
شده است وهیچ کسی پاسخگو نیست
پاسخ + 0 0 --
.......... 1396/10/30 - 13:24
همه استانها چنین است . استان آذربایجانشرقی
فامیل بازی و جناح بندی غوغا می کند.
جناب وزیر ، شما که نمی خواهید علم وزارت تان
برچیده شود؟ به فریاد زیر مجموعه گرفتار در ظلم
مدیر کل های خود برسید. و گر نه تجربه تاریخ را
می دانید.
قربانی کردن معلم و دانش آموز در این قتلگاه ،
گناهش بر دوش شماست . سرنوشت 14/5 میلیون
نفر ارزشمند است یا 7-8 مدیر کل ناکارآمد؟!!
پاسخ + +21 0 --
ناشناس 1396/10/30 - 12:25
شهرستان شاهرود دراستان سمنان :
معاون آموزش ابتدایی شهرستان عضو شورای اسلامی شهر ودرحال حاضر نزدیک به 7سال در سمت معاونت آموزش ابتدایی شهرستان قراردارد .متعجبیم که چطور این خانم هم کار معاونت را انجام میدهد وهم به جلسات شورا میرود .
مدیرقبلی آموزش وپرورش همین مدیریت شهرستان شاهرود درحال حاضر رئیس شورای شهر هم میباشد وهم مدیر دبیرستان نمونه دولتی .ازخودتان سوال کنید چطور همزمان هم به شورا وجلسات آن میرسد وهم مدیریت دبیرستان .تنهانمونه ای از موضوع مورد اشاره خانم امامی
پاسخ + +16 -1 --
ناشناس 1396/10/30 - 16:33
در اذربایجان شرقی مدارس تک شیفته متوسطه اول از ساعت 7.30 تا 13.40 هست از جناب پورسلیمان تقاضا دارم به این موضوع مهم رسیدگی و تحقیق کند ؟ ما فکر می کردیم ساعات کار تمام مدارس متوسطه اول در سراسر کشور تا 13.40 هست اما بعدا فهمیدیم این قانون فقط در تبریز اجرا میشه حتی در تهران هم چنین چیزی نیست و مدارس تا 12.30 دایر هست
پاسخ + +6 -4 --
ناشناس 1396/10/30 - 17:17
ساعات کار مدارس متوسطه اول در تبریز به این صورت هست رنگ اول 7.30 تا 8.20 زنگ دوم 8.30 تا 9.20 زنگ سوم 9.30 تا10.20 زنگ چهارم 10.30 تا 11.20 زنگ سوم 11.30 تا 12.20 زنگ نماز 12.20 تا 12.50 زنگ ششم 12.50 تا 13.40 قدیم از 7.30 تا 12.30 میومدیم 6 ساعت محسوب میشد الان از7.30 تا 13.40 میایم همون 6 ساعت محاسبه میشه ایا تهران هم اینطوریه؟ جناب پورسلیمان لطفا این موضوع رورسیدگی کن
پاسخ + 0 0 --
درد آشنا 1396/11/08 - 11:23
جناب پورسلیمان شما را واسطه و شفیع قرار میدهیم . پیام ما را به دکتر پاشایی برسانید . محمدرضا مطلبی چوب خطش به پایان رسیده .
پاسخ + +28 -3 --
امامی 1396/10/30 - 20:55
همکارمحترم سلام ،
اولا زنگ نماز در ماهها و فصول مختلف متغیر است ،
ثانیا شما همکاران محترم در 50 دقیقه با بیش از 30
دانش آموز چگونه سر می کنید ؟
ثالثا همکاران استانهای دیگر تقاضا دارم به عنوان منبع
اطلاع رسانی ، ساعات آموزشی خود را برای کلاس اول
متوسطه ، جهت حصول اطمینان خاطر همکار گرامی ناشناس
مرقوم فرمایید.
از همکاری تان سپاسگزارم.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/10/30 - 21:06
بعد از عید زنگ نماز حذف میشه و از ساعت 12.30 تا 13.20 میشه جناب پور سلیمان چرا جواب منو نمیدی ؟ چرا تبریز اینطوریه؟ وسایر شهرها اینگونه نیست ؟ به عنوان یک کارشناس در باره این تبعیض چه نظری داری ؟ لطفا پاسخ بده و پیگیری کن
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1396/10/30 - 21:12
سلام

دوست عزیز ناشناس

شما می توانید در قالب یک گزارش همراه با تصویر ، وضعیت و یا مشکل خود را برای صدای معلم ارسال فرمایید .

شما مشکل را همراه با شواهد مانند بخشنامه و... ارسال فرمایید تا بنده هم نظر خود را بیان کنم .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/10/30 - 21:16
با سلام و احترام ،
جناب آقای پور سلیمان سپاسگزارم.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1396/10/30 - 21:24
سلام

خانم امامی

متاسفانه فرهنگ مطالبه گری و پرسشگری در جامعه ما اصولا تعریف نشده است .

بیان مشکل و بی تفاوت نبودن مهم است اما کافی نیست .

برخی از دوستان فکر می کنند همین که یک نظر بگذارند و مساله را رها کنند همه چیز درست می شود .

مشکلات و چالش ها در جامعه ما که معمولا افراد و گروه ها به وظایف خود آشنا نیستند و فرمول روابط بر اساس " قانون " تنظیم نمی شود زیاد است .

باید با صبوری و سماجت مسائل را پی گیری کرد .

کار رسانه هم انعکاس و طلب پاسخ است .


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/10/30 - 22:27
گزارش چی؟ خوب اینم گزارش بود دیکه نوشتم ساعات اموزشی در مدارس تک نوبته متوسطه اول تبریز 5 تا ناحیه داره شماره هاش روهم میذارم یه تماس بکیرید بپرسید اصلا بگید از صدای معلم تماس گرفتیم ساعات اموزشی مدارس تک نوبته متوسطه اول شما چه طوریه؟ مگه خبرنگار نیستید ؟ اینکه خیلی اسان هست
پاسخ + +27 -2 --
امامی 1396/10/30 - 21:46
با سلام مجدد ،
واقعیت مطلب فعالیت شما از فرآیند مسولیت رسانه پا فراتر
گذاشته است. البته در قیاس با آنچه که در کشورمان مرسوم
است. همه همکا ران در قبال این حس مسولیت شما ، بدهکار
گردیده اند. در واقع جای مذمت نیست چون چنین تکیه گاهی
دلسور و توانمند وجود ندارد. منبع اطلاعاتی ما یا بسیار محدود
یا مخدوش است.
راستی آزمایی حضرتعالی برای همکاران قوت قلب گردیده است
و در واقع آنان به شما اعتماد دارند و تصور می کنم این چیز ارزشمندی
برای شماست.
مثلا می شد به مدرسه ای در شهر دیگری زنگ زد و پرسید یا به چند شهر،
اما چنین امکانی نیست. یا از فامیلی که معلم است ودراستانی دیگر، یا وجود
ندارد یا کوتاهترین مسیر پاسخگویی بهترین هم هست.
اما تصور می کنم امداد جویی همکاران هم برای احترامی است که برای
حضرتعالی قایل هستند و هم اعتماد به توانایی شما.
شما و رسانه شما پناهگاه بی پناهان گردیده است.
سلامت و سربلند باشید.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/10/30 - 23:25
جناب ناشناس شرمنده شما مسیر را درست طی نمیکنید . شما پیشنهاد بنده
را در کامنت بالایی عملی سازید بهتر است.
لحن شما متاسفانه حالت دستوری به خود گرفته است و این خوشایند نیست.
موفق باشید .
پاسخ + +18 0 --
شاکی 1396/11/01 - 09:11
یکی هم به داد ما در ناحیه یک شهرری برسه...دو تا مدیرکل اومدند اداره کل شهرستان ها هیچ کدوم توقعات فرهنگیان ستمدیده رو برآورده نکرده اند...کی قراره این بده بستان های وزارتخانه و ادارات کل و ادارات مناطق با انجمن اسلامی معلمان به پایان برسه و این باند بازی ها تموم بشه...عمرمون تو آموزش و پرورش با این کثیف کاری ها سپری شد رفت...
پاسخ + +24 -1 --
امامی 1396/11/01 - 19:08
برای سهولت مطالعه مسئولین ،
شهرها یا استانهای مشکل دار تا حال عبارتند از:
1 - مدیر کل استان آذربایجانشرقی بعلاوه مدیریت ناحیه 2 در این استان.
2 - مدیرکل استان لرستان و مدیریت آموزش و پرورش شهر دلفان.
3 - استان زنجان بدون مدیر کل است.
4 - مدیر کل استان سمنان و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شاهرود.
5 - مدیران ادارات شهرستان های استان تهران.
6 - مدیر کل شهر ری.
7 - مدیران مناطق 15 تهران.
پاسخ + +24 0 --
......... 1396/11/02 - 23:33
شما را به خدا تمامی مناطق و نواحی شده است عکس مدیرکل استان
آذربایجانشرقی ، مدارس عکس ایشان مانور انتخاباتی می دهد اگر
ایشان قرار است برود مجلس را آباد!!!!! کند تقصیر ما معلمان و بینوا
دانش آموزان چیست؟ حالمان به هم می خور د.
همانند حکومت های دیکتاتوری ما باید به جای شایستگی مدیریت ایشان
شاهد تحمیل خودشان به جامعه آموزشی استان باشیم.
فامیل بازی ، باند بازی و سواستفاده از قدرت و موقعیت و هزینه کرد
برای چاپ عکس های رنگی و.... مگر ایام انتخابات است؟
لطفا صدای ما را بشنوید آقای وزیر کمک کمک کمک
پاسخ + 0 0 --
عبد الله 1396/11/06 - 12:33
با متن شما موافقم . در منطقه سراب هم حدود 11 ماه هستش که مدیر منطقه بازنشست شده اما با انواع حیله ها هنوز هم داره اعصاب فرهنگیان رو داغون میکنه . آقای پاشایی بیایید و در آخر خدمت صادق باشید و وضعیت سراب را مشخص کنید .
پاسخ + +9 -1 --
فرهنگی 1396/11/06 - 12:31
سلام . آقای بطحایی به جناب پاشایی بگویید تکلیف مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان سراب را معیین کنند.
پاسخ + +5 0 --
درد آشنا 1396/11/08 - 11:21
سلام و تحیات .
دکتر پاشایی عزیز محافظه کاری در مسئولیت برابر است با درماندن در یو م الحساب . واقعا می ارزید که آخرتتان را به خاطر حفظ پست فنا کنید . هرچه در مورد برخی مدیران کم تجربه و ناشی گفتیم از این گوش گرفته و از گوش دیگر بیرون دادید .
محمدرضا مطلبی 3500 نفر کادر را بیمار روانی کرده .
پاسخ + 0 0 --
........... 1396/11/09 - 12:08
جناب چه دکتری !!!!!!!
کسی که دکتری دارد شعور هم دارد واز موقعیت خود
جهت مدیریت های کلان سواستفاده نمی کند.
دانش واقعی برانگیزنده وجدان و تعهد است نه
پیش بسوی ذلت .

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور