صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

مینو امامی/ همکار گروه صدای معلم

آقای پناهیان ! اظهار نظر در مورد مسائل این دستگاه پیچیده و تخصصی را لطفا به اهل آن بسپارید ! از وزارتخانه بابت استقلال نظر و کار کارشناسی تشکر می کنم

قصور یا ضعف این وزارتخانه همیشه مورد انتقاد فرهنگیان برجسته کشور بوده است اما ارائه نظرات غیر تخصصی و متهم کردن این وزارتخانه آن هم در شرایطی که تلاش نموده تصمیم درستی اتخاذ نماید جای بسی تأسف و نومیدی است/ بخشنامه وزارت آموزش و پرورش : "بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی ،عیادت از جانبازان و بیماران ،مراکز انتقال خون ،گلزار شهدا و آرامستان ها در دوره های متوسطه اول و دوم با رعایت نکات تربیتی، ایمنی و بهداشتی بلامانع است ،ولی این قبیل برنامه ها برای دوره های پیش دبستانی و کلاس اول و دوم ابتدایی ممنوع است."/ تمامی حساسیت های وجود کودکان باید سنجیده شود. یک جمله ناصواب ما یا یک کرده عجولانه ما ، می تواند تمامی سرنوشت زندگی او را زیر و رو سازد/ شما جناب حجت الاسلام پناهیان با توجه به فضایی که بدان تعلق دارید هیچ نیازهای سنین کودکی را به خاطر می آورید؟ از کابوس ها یا شب ادراری ها یا ترس آنان هیچ مطلع هستید؟ وقتی علوم مختلف از جمله جامعه شناسی، روانشناسی و علوم تربیتی برای سنین 5 - 8 سال بازدید آنان را از مراکز بهداشتی و درمانی ،عیادت از جانبازان و بیماران ،مراکز انتقال خون ،گلزار شهدا و آرامستان ها مصلحت نمی داند ، فقط برای سلامتی روح و روان آنان است نه شادمانی شیاطین یا صهیونیست ها/امروز مگر در کشور ما موسیقی حرامی هم وجود دارد؟ مگر فیلتر وزارت ارشاد اسلامی تیزی خود را از دست داده است که یقه آموزش و پرورش را گرفته اید/ از ایام قدیم کودکان را بیمارستان و قبرستان نمی بردند تا سلامتی روح و روان آنان در سنین بزرگسالی به قبول واقعیت ها گسیل شان دارد و حال شما اصرار دارید که تمامی ضعف های منطقه و خاورمیانه و کشور از گلزار شهدا نرفتن کودکان است/ هیچ خبر دارید در سفرهای راهیان نور از سراسر کشور به جنوب تا به امروز چندین تصادف صورت گرفته و از آمار تلفات دانش آموزان و معلمان اطلاع دارید؟ از میراث معلولان جا مانده از این سفرهای پرمخاطره چطور/ یک کودک 4 یا 5 ساله به نظر شما چه تصوری می تواند از بیمار بستری شده ،تزریق خون ، جانباز و گلزار شهدا داشته باشد؟ ابتدا اجازه دهید از معانی این واژه ها که در سایه نظارت روحانیون در کتب درسی گنجانده شده است این دانش آموز سواد خواندن و نوشتن اش را بیابد تا بعد مرحله عمل بدان رسالت آید/ بد نیست قدری هم به صلح بیندیشیم. قدری به نوع دوستی و گذشت و مهربانی بیندیشیم/ اجازه دهید آموزش و پرورش کشورمان در سایه کارشناسان و متخصصان اهل فن ساختار خوشایندی از آموزش و پرورش ترسیم نمایند. ما آموزش و پرورشی ها به خود جرأت ورود به مسایل فنی هیچ مرجعی نمی دهیم پس بگذارید تا ما هم آسوده نفس بکشیم

 

ممنوعیت بازدید دانش آموزان پیش دبستانی و کودکان از آرامستان ها و گلزار شهدا و انتقاد از حجت الاسلام علیرضا پناهیان  رسالت اصلی آموزش و پرورش تعلیم و تربیت است . گسیل توانایی ها و استعدادها و علایق دانش آموزان برای برعهده گرفتن نقش هاست.جامعه پذیر کردن کودکان برای درونی ساختن ارزش ها و هنجارهاست. امروز تصمیمات اتخاذ شده توسط وزارت آموزش و پرورش دیوار کوتاهی گردیده که آماج تیر انتقادی برخی از اندیشمندان حوزه هایی دیگر گردیده است. قصور یا ضعف این وزارتخانه همیشه مورد انتقاد فرهنگیان برجسته کشور بوده است اما ارائه نظرات غیر تخصصی و متهم کردن این وزارتخانه آن هم در شرایطی که تلاش نموده تصمیم درستی اتخاذ نماید جای بسی تأسف و نومیدی است.


طبق بخشنامه وزارت آموزش و پرورش :

"بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی ،عیادت از جانبازان و بیماران ،مراکز انتقال خون ،گلزار شهدا و آرامستان ها در دوره های متوسطه اول و دوم با رعایت نکات تربیتی، ایمنی و بهداشتی بلامانع است ،ولی این قبیل برنامه ها برای دوره های پیش دبستانی و کلاس اول و دوم ابتدایی ممنوع است."

 بد نیست قدری هم به صلح بیندیشیم. قدری به نوع دوستی و گذشت و مهربانی بیندیشیم  ما معلمین در کلاس درس مجبور به ملاحظه خیلی از مسایل و حساسیت ها هستیم خصوصا در دوره های ابتدایی و پیش دبستانی. ارائه پاسخ به گروه سنی 5 - 8 سال بسیار دشوار تر از سایر گروه هاست. تمامی حساسیت های وجود کودکان باید سنجیده شود. یک جمله ناصواب ما یا یک کرده عجولانه ما ، می تواند تمامی سرنوشت زندگی او را زیر و رو سازد.
به خاطر دارم در دوره راهنمایی کلاس اول ، سئوالی از یک جمله در کتاب اجتماعی از معلم مربوطه پرسیدم که جواب دادند : هر وقت بزرگ شدی خودت می فهمی. شرم معلم آن روز من ، امروز که اصلا سئوالش را هم به خاطر ندارم مرا تجربه ای شد که هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد.

شما جناب حجت الاسلام پناهیان با توجه به فضایی که بدان تعلق دارید هیچ نیازهای سنین کودکی را به خاطر می آورید؟ از کابوس ها یا شب ادراری ها یا ترس آنان هیچ مطلع هستید؟ وقتی علوم مختلف از جمله جامعه شناسی، روانشناسی و علوم تربیتی برای سنین 5 - 8 سال بازدید آنان را از مراکز بهداشتی و درمانی ،عیادت از جانبازان و بیماران ،مراکز انتقال خون ،گلزار شهدا و آرامستان ها مصلحت نمی داند ، فقط برای سلامتی روح و روان آنان است نه شادمانی شیاطین یا صهیونیست ها.

ممنوعیت بازدید دانش آموزان پیش دبستانی و کودکان از آرامستان ها و گلزار شهدا و انتقاد از حجت الاسلام علیرضا پناهیان

امروز مگر در کشور ما موسیقی حرامی هم وجود دارد؟ مگر فیلتر وزارت ارشاد اسلامی تیزی خود را از دست داده است که یقه آموزش و پرورش را گرفته اید؟ 10 درصد جوانان اگر آن کار دیگر می کنند جزو آنانی هستند که خداوند متعال به رسولش می فرماید:

فَذَكِّرْ إِنَّما أَنْتَ مُذَكِّرٌ «21» لَسْتَ عَلَيْهِمْ بِمُصَيْطِرٍ «22» إِلَّا مَنْ تَوَلَّى وَ كَفَرَ «23» فَيُعَذِّبُهُ اللَّهُ الْعَذابَ الْأَكْبَرَ «24» إِنَّ إِلَيْنا إِيابَهُمْ «25» ثُمَّ إِنَّ عَلَيْنا حِسابَهُمْ «26» (سوره غاشیه )

«21» پس تذكر بده كه همانا تو تذكر دهنده‌اى، «22» و بر آنان سيطره و تسلطى ندارى (كه به ايمان آوردن مجبورشان كنى). «23» مگر آن كس كه روى گرداند و كفر پيشه كرد. «24» كه خداوند او را به بزرگترين عذاب مجازات مى‌كند. «25» همانا بازگشت آنان به سوى ماست. «26» آنگاه حسابشان بر ماست.

ممنوعیت بازدید دانش آموزان پیش دبستانی و کودکان از آرامستان ها و گلزار شهدا و انتقاد از حجت الاسلام علیرضا پناهیان   سن کودکی اوج نشاط و شادی است و تنها سنی است که از بازی کردن خسته نمی شوند و شما آن را باعث تضعیف جوانان ذکر کردید. اولا بخشنامه در خصوص کودکان است نه جوانان. ثانیا اگر در کودکی و جوانی هم نتوان بازی کرد پس سن بازی را شما تعریف فرمایید. بازی باعث رشد و تقویت فیزیکی و ذهنی کودکان می گردد نه تضعیف آنان. بازی باعث ایجاد مهارت و توانایی زندگی می گردد نه خوشحالی شیطان.

اگر از ره آورد دانش دانشمندانی چون نوبل یا مادام کوری و.....بشر در جهت خیانت و قتل و غارت نسبت به یکدیگر استفاده نموده اند و صهیونیست ها هم از این قِبل بی نصیب نمانده اند گناه تولید علم چیست؟ لطفا نام دانشمند شبیه حمار مورد نظر خویش را معرفی نمایید تا ما نیز آنان را بشناسیم. کودک 5 - 8 ساله گناهش به ظلم بی دینان چیست؟

شما بی حجابی زنان یا ظالم بودن برخی کشورها را با موضوع روانشاختی آموزش و پرورش قاطی کرده اید. ظاهرا با پیوند این مسایل با بخشنامه آموزش و پرورش خواسته اید تا تمامی مصیبت ها را سر کودکان 5 - 8 ساله کشور خالی کنید. یا خواستید وخامت تصمیم درست آموزش و پرورش را ناصواب جلوه دهید. دنیای کودکان پاک و معصوم و عاری از هر نوع پلیدی است. ما آموزش و پرورشی ها تلاش می کنیم که این دنیا ،معصوم و معقول باقی بماند اما اگر قرار باشد یک روحانی مجربی چون شما ، این چنین غیر منصف در بین مردم عامه سخن گوید آنگاه به جز بدبینی آنان نسبت به آموزش و پرورش کشور کدام رسالت روحانیت را جامه عمل پوشانده اید؟

ما از شما روحانیون پیشروان انقلاب اسلامی انتظار همراهی و پشتیبانی از تصمیمات درست و منطقی وزارت آموزش و پرورش را داریم نه گِل آلود ساختن نیت پاک آنان را.

از ایام قدیم کودکان را بیمارستان و قبرستان نمی بردند تا سلامتی روح و روان آنان در سنین بزرگسالی به قبول واقعیت ها گسیل شان دارد و حال شما اصرار دارید که تمامی ضعف های منطقه و خاورمیانه و کشور از گلزار شهدا نرفتن کودکان است.
هیچ خبر دارید در سفرهای راهیان نور از سراسر کشور به جنوب تا به امروز چندین تصادف صورت گرفته و از آمار تلفات دانش آموزان و معلمان اطلاع دارید؟ از میراث معلولان جا مانده از این سفرهای پرمخاطره چطور؟

ممنوعیت بازدید دانش آموزان پیش دبستانی و کودکان از آرامستان ها و گلزار شهدا و انتقاد از حجت الاسلام علیرضا پناهیان
یک کودک 4 یا 5 ساله به نظر شما چه تصوری می تواند از بیمار بستری شده ،تزریق خون ، جانباز و گلزار شهدا داشته باشد؟ ابتدا اجازه دهید از معانی این واژه ها که در سایه نظارت روحانیون در کتب درسی گنجانده شده است این دانش آموز سواد خواندن و نوشتن اش را بیابد تا بعد مرحله عمل بدان رسالت آید.
کودک هنوز مفهوم واقعی دفاع از وطن ، ایثار ، مرگ ، شهادت ، جانباز و...... را در ذهن خود ندارد ، چگونه قرار است او را تفیهم کنیم؟ ما در یاددهی مفاهیم انباشته شده کتب نسبت به زمان آموزش به اندازه کافی درمانده ایم حال انتظار خارج از آن داشتن ظلم است در حق کودکان وطن.
اجازه دهید کودک وطن من کودکی خود را همانند بوعلی سینای دانشمند در بالای درخت به مقتضای سن داشته باشد. امید که رسالت سنگین عیادت و سفر تبدیل به مفاهیم گنجانده شده در کتب درسی گردد و به نظام آموزشی فرصت و زمان لازم جهت استفاده مفید از زمان را بدهد.

بد نیست قدری هم به صلح بیندیشیم. قدری به نوع دوستی و گذشت و مهربانی بیندیشیم. خدای بزرگی که با توانایی مطلق خود خطاها و لرزش ها را می پوشاند و آبروی بنده اش را حفظ می کند، چرا بندگان خدا باید به دنبال ذره بینی جهت بزرگ نمایی دلخواسته های خود نمایند.

ممنوعیت بازدید دانش آموزان پیش دبستانی و کودکان از آرامستان ها و گلزار شهدا و انتقاد از حجت الاسلام علیرضا پناهیان

اجازه دهید آموزش و پرورش کشورمان در سایه کارشناسان و متخصصان اهل فن ساختار خوشایندی از آموزش و پرورش ترسیم نمایند. ما آموزش و پرورشی ها به خود جرأت ورود به مسایل فنی هیچ مرجعی نمی دهیم پس بگذارید تا ما هم آسوده نفس بکشیم.
آموزش و پرورش و زیر مجموعه آن تا به امروز اگر ذهنم یاری دهد در مسایل گوناگون به نقد و بررسی منطقی و عقلانی پرداخته است اما در امورات هیچ وزارتخانه یا مؤسسه ای دخالت و اِعمال نظر نداشته است ؛ لذا ضمن تبریک به وزیر محترم آموزش و پرورش و به امید استقلال رأی این وزارتخانه و اعتماد و احترام سایر حوزه ها و مؤسسات و وزارتخانه به حریم آن ، حمایت خود را از ترویج چنین نظرات کارشناسانه اعلام و امید توسعه بیشتر آن را دارم.

ممنوعیت بازدید دانش آموزان پیش دبستانی و کودکان از آرامستان ها و گلزار شهدا و انتقاد از حجت الاسلام علیرضا پناهیان

جناب آقای بطحایی از شما برای شجاعت در تصمیم گیری صحیح و منطقی سپاسگزاریم.
در ضمن لطفا نوشته زیر در همین سایت را مطالعه نمایید.
هنر "پاسخگویی" به سه چیز محتاج است: دانش و علم حیطه ی تحت سرپرستی و قدرت اجرایی قاطع و مهمتر از این دو ، استقلال رأی (29 آذر 1396)

جمعه, 06 بهمن 1396 ساعت 21:00 خوانده شده: 1717 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +57 -9 --
یوسفی 1396/11/06 - 21:43
سلام
خانم امامی
همکار محترم گروه صدای معلم
خیلی ها می گویند معلم های زن در آموزش و پرورش ترسو و عامل عقب ماندگی و محافظه کاری آن .
اما فعلا معادله بر عکس شده است .
آفرین بر زنان شجاع و توان مند معلم.
موجب افتخار هستید .
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/06 - 23:57
با سلام و احترام،
جناب آقای یوسفی ممنونم.
شما لطف دارید.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/11/07 - 01:11
ایشان در حال حاضر بازنشسته شده اند وگرنه خانمها اکثرا محافظه کاری و ...را دارند
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 08:54
با سلام و احترام،
همکار ناشناس محترم،
به مقتضای رشته تحصیلی
زمان اشتغال هم............
تشکر
پاسخ + 0 0 --
مهرپور 1396/11/07 - 16:01
مطلبی که اینجا می نویسم ارتباطی به موضوع مقاله ندارد اما چون آقای ناشناس از محافظه کاری خانم ها گفته اند،خدمتتان عرض کنم که چند روز پیش جلسه ای با مسئولین اداری داشتیم.در این جلسه فقط خانم ها به کاغذ بازی های موجود و طرح های بی ثمر اعتراض کردند.تنها اعتراض و خواسته آقایان این بود که جلسه زودتر تمام شود و لابد عجله داشتند برای حکمرانی در منزلشان!چون مشاهده کردیم که آن ها در مقابل قشر تحصیل کرده حرفی برای گفتن ندارند.
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1396/11/07 - 16:16
افرین بر شما همکار محترمه سرکار امامی عزیز با این مقاله خوبتان
پاسخ + +47 -7 --
کارشناس 1396/11/06 - 21:48
احسنت خانم امامی عزیز من خودم خانواده شهدا هستم و فرهنگی کاش این بخشنامه ها اجرایی شوند هیچ توهینی نیست لطفا کاسه داغ تر از آش نشوند بعضی آقایان
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/06 - 23:59
با سلام و احترام ،
جناب کارشناس ،

از درایت و فهم شما سپاسگزارم.
انشاالله بعد از این شاهد تصویب
منطقی ترین و عقلانی ترین مصوبات
باشیم.
پاسخ + +7 -42 --
فرهنگی 1396/11/06 - 22:29
بنده خدا یک اظهار نظری کرده شماها چرا اینقدر بهتون برخورده. بجای مقاله نوشتن درباره این موضوعات غیر اساسی و غیر مهم فعلا با سایر همکاران در مورد طرح ظالمانه حذف دوران تحصیل متعهدین خدمت از سنوات خدمت موضع بگیرید. بله خب طبیعی هست شما بازنشسته اید و اولویت اول همکاران شاغل ممکن است اولویت اول شما نباشد.
پاسخ + 0 0 --
باران 1396/11/06 - 23:59
همکار محترم ایشان راجع به اختلاس صندوق ذخیره *حقوق کم فرهنگیان*بیمه حلبی*سرانه مدرسه*کمک های مردمی اجباری به مدرسه و... نظر بدهند بهترنیست؟؟؟،،
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 00:07
با سلام و احترام،
سرکار خانم فرهنگی ،

غفلت من و شما برای عکس العمل
مناسب و به موقع باعث از بین رفتن
قابلیت و توانایی فرهنگیان است.
شرمنده بنده با طرح ظالمانه ای که
ذکر کردید موافقم. نوشته تبعیض های
موجود در آموزش و پرورش بنده را
می توانید مطالعه نمایید.
آزادی نظر و دیدگاه برای همین است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/11/07 - 01:03
سرکارخانم امامی شما که موافقید ایا
سنوات تحصیلتان در سابقه بازنشستگی محاسبه شد یا خیر ؟
وقتی منافع مان در خطر نیست نظر دادن راحتتر است ،چون ما ملتی هستیم که اگر فایده ای به مانرسد ترجیح میدهیم دیگران متضرر شوند
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1396/11/07 - 07:05
اینکه با با طرح "ظالمانه" موافق هستید جای تاسف داره. نمیدونم کسانی که برای شما فیدبک مثبت گذاشته اند واقعا فرهنگی شاغل اند یا بازنشسته. بهر حال چه شاغل باشند و چه بازنشسته اینها ثابت کردند که در میان فرهنگیان طیفی وجود دارند که مستحق ظلم هستند.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 08:32
با سلام و احترام،

اولا این طرح شامل معلمان فعلی نیست و از
این به بعد اِعمال خواهد شد.
ثانیا شما هم ممکن است با چیزهایی موافق
باشید که بنده از شگفتی انگشت به دهن برم .
اما هرگز برچسبی برایتان نمی زنم. محترمانه از
کنار نظرتان می گذرم. هر کس دلایل خود را دارد.
حداقل جسارت بیان واقعیت را دارم و دورو نیستم.
کاش قدری خودخواهی یا انقباض اندیشه خود را
تخفیف دهیم. جامعه فقط حول خواسته های "من "
نمی چرخد.
ثالثا شما با کرامات واژه "سلام "مشکلی دارید؟

طبق معمول کامنت منفی و غیرمحترمانه خود
را تقدیم نمایید. باکی نیست. موفق باشید.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 08:35
با سلام و احترام ،
همکار محترم ناشناس،

بنده در دانشگاه تبریز رشته آزاد تحصیل کرده ام .
خیر محاسبه نشده است . لطفا به عنوان ذکر
شده مراجعه فرمایید تا روال این بحث به حاشیه نرود.
تشکر و موفق باشید.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 08:37
با سلام و احترام ،
همکار محترم باران ،

برای مباحث صندوق ذخیره فرهنگیان آذر ماه
نوشته داشتم و مخالف وجودی آن بودم .
راجع به حقوق دهها نوشته دارم اما در مورد
دو دیگر موضوع ننوشته ام.

تشکر از لطف تان.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/11/07 - 11:50
فرهنگی عزیز چرا شما در این مورد پیش قدم نمی شوید.چرا فقط از دیگران انتطار دارید حق شما را بگیرند.به جای ایراد گرفتن از دیگران شما هم قلم به دست گیرید و حداقل از کمبودها و مشکلات خودتان (نه حتی دیگران)بنویسید ..........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از همکار دلسوز خانم امامی عزیز.
پاسخ + +30 -4 --
ناشناس 1396/11/06 - 22:33
جناب پناهیان را با امتیاز ویژه در دانشگاه فرهنگیان ثبت نام کنید.
نیاز به دوره های تربیت معلم برای حوزویان بسیار نیاز است.
پاسخ + +35 -4 --
علی صادقی 1396/11/06 - 22:33
با سلام و سپاس از سرکار خانم امامی
در کتیبه های چند هزار ساله ی هخامنشی گنج نامه ی همدان، چنین حک شده است:
« خدای بزرگ است
که آسمان را آفرید
که زمین را آفرید
که انسان را آفرید
که شادی را برای انسان آفرید ... »
شاعر بلند آوازه، فردوسی طوسی هم در هزار سال قبل سروده:
« چو شادی بکاهد بکاهد روان
خِرَد گردد اندر میان ناتوان ... »
ما آموزش و پرورشی ها اعتقاد راسخ داریم که بازی تفکّر کودک، یا بهتر بگویم: بازی زندگی کودک است. وقتی کودک را از بازی محروم می کنیم در واقع او را از زندگی کردن محروم می کنیم.
و شاعر بزرگ معاصر، احمد شاملو زیبا سروده: « ... بگذار برخیزد مردم بی لبخند ... »
تقوی که بعضی از بزرگان اوّل خودشان و بعد دیگران را به آن توصیه می کنند، یعنی هر چیز سر جای خودش.
به امید داشتن جامعه ای شاد و با نشاط
پیروز و سربلند باشید.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 00:00
با سلام و احترام،

استاد گرانمایه جناب آقای صادقی ،
چون همیشه مستفیض شدیم.
پایدار باشید.
پاسخ + +11 -30 --
ناشناس 1396/11/06 - 22:46
البته خانم امامی فکر کنم بازنشسته اند شاغل نیستند برای همین طبیعیه که نبلید ترسی داشته باشند کودکان باید بازی کنند برف بازی کنند شادی کنند این خصلت هرکودک و نوجوان سالم هست این اقایان چیزی از روانشناسی نمسدانند و چاره کار را در برخورد سرکوب فیلتر و کشتن میینند برای همین است مردم مجبور شدند که به روحانی که درحقیقت بدترین رییس جمهور تاریخ هست رای دهند درمورد حجاب هم من وقتی ترکیه میرم میبنم که علیرغم اینکه اونجا کسی حجابی ندارد و همه ارایش کردند اما مطلقا کسی به هیچ زنی در خیابان نگاه هم نمی کند بر خلاف اینجا که نه گشت ارشادی دارند و نه بسیجی و لباس شخصی هایی که با موتور خیابانها میچرخند و به مردم گیر میدهند و ازشون در مورد نسبتشون سوال میکنند درکدام کشور در کجای دنیا گشت ارشاد هست؟ در کجای دنیا لباس شخصی ها با موتور پرسه میزنن جلوی زن و مرد را میگیرند و در مورد نسبتشان سوال می پرسند؟ چرا با ایرانیان با داشتن این تمدن کهن چنبن برخوردی میشود ؟
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 00:03
با سلام و احترام ،
همکار ناشناس محترم ،

انسان باید برای خطاهای خود
بترسد نه طرح حقایق. ترس زائیده
باور خودمان است. حیثیت آموزش
و پرورش حیثیت معلمان است.
پاسداشت حریم آموزش و پرورش
هم وظیفه من و شما.
موفق باشید.
پاسخ + 0 0 --
حسین 1396/11/07 - 08:18
بعضی ها نمی دانند که نمی دانند مثل شما جناب ناشناس
پاسخ + +32 -6 --
باران 1396/11/07 - 00:00
دست مریزاد
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 07:26
با سلام و احترام ،

سپاسگزارم.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 13:57
همکار محترم باران
با سلام مجدد نوشته صندوق ذخیره در 14 دیماه
نوشته شده تحت عنوان:
صندوق ذخیره فرهنگیان و اعتمادی که به یغما رفته است.
تشکر .
پاسخ + +25 -5 --
حقی 1396/11/07 - 00:20
آقای پناهیان حتما جامع تمام علوم هستند که در همه چیز نظر می دهند.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 07:27
با سلام و احترام،

دادن نظر حق طبیعی هر انسانی است منتهی ........
پاسخ + +37 -6 --
مهرپور 1396/11/07 - 00:54
خانم امامی عزیز،درود بر شما و قلم توانمندتان.شما موجب افتخار ما خانم ها و همه معلمین هستید.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 08:40
با سلام و احترام ،
سرکار خانم مهرپور ،

تقدیر و تشکر برای مثبت اندیشی تان.
یقین دارم اگر نقد منفی هم بنویسید
محترمانه می نگارید.
شما لطف دارید.
موفق و مؤید باشید.
پاسخ + +4 -31 --
.... 1396/11/07 - 01:09
یکسری از همکاران از فشار زندگی و گرفتاری و سختی در عذابند یکسری هم از بیکاری و اوقات فراغت زیاد
واقعا اولویت ما اینهاست ؟ صحبت در مورد مسائلی که حل شده و اختلاف نظری در مورد آن وجود ندارد
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 08:42
با سلام و احترام،

همکار محترم ظاهرا شما متن سخنرانی
حجت السلام پناهیان را در همدان در
همین سایت مطالعه نفرموده اید. لطفا
بعد مطالعه دوباره نظر بگذارید. درست
زدند بر شاهرگ غیرت معلمان و آموزش و پرورش.
تشکر.
پاسخ + +22 -1 --
امامی 1396/11/07 - 14:19
با سلام و احترام ،
همکار ناشناسی که از خانم فرهنگ خواسته اید تا خودشان
قلم بدست بگیرند. از درایت و توجه شما ممنونم .
پاسخ + +23 -1 --
باران 1396/11/07 - 14:47
با سلام احترام سرکار خانم امامی منظور من از صحبت راجع به صندوق فرهنگیان وبیمه وغیره خطاب به جناب پناهیان است من همواره مقالات شما را مطالعه می کنم .به هرحال اگر سوء تفاهم شده معذرت می خواهم.از زحمات شما در سایت کمال تشکر رادارم.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 15:37
تقاضا می کنم و ممنونم.
پاسخ + +25 0 --
معلم 1396/11/07 - 16:10
همیشه دولت مقصر نیست. نمایندگان مجلس برای معلمان چه کرده اند؟ تصویب و عدم تصویب بودجه اموزش و پرورش دست آنهاست.
متاسفانه تاکنون دفاع نمایندگان از معلمان فقط در حد شعار و تریبون بوده و اراده ای قوی برای دفاع از معلمان در آنان نیست.چون نمایندگان هم منافعی دارند که باید دولت براورده کند.یعنی یک نوع بده بستان و معامله بین مجلس و دولت در جریان است.! خوب هوای همو دارن. آنچه ما می بینم نمایش روی صحنه هست و پشت پرده جور دیگریست.!
پاسخ + 0 0 --
امامی 1396/11/07 - 16:50
با سلام و احترام ،
همکار محترم معلم ،

به امید روزی که وزارت آموزش و پرورش بتواند به استقلال
سیاسی و اقتصادی و تصمیم گیری و برنامه ریزی برسد.

تشکر
پاسخ + +7 -1 --
معلم 1396/11/07 - 17:08
جناب آقای پور سلیمان، لطفاَ عکس و خبر پناهیان را از صفحه ی اصلی سایت صدای معلم بردار، انگیزه ی ورود به سایت را از ما گرفته ای، خواهشاَ حذفش کن
پاسخ + 0 0 --
....... 1396/11/07 - 18:02
جناب معلم تشکر یادتان نرود عملی شد.
پاسخ + +19 0 --
امامی 1396/11/07 - 18:17
وزیر آموزش و پرورش:
استفاده از واژه گلزار شهدا در بخشنامه اخیر آموزش و پرورش کم دقتی بوده است.

وی افزود: منظور حضور دانش آموزان کلاس های اول و دوم ابتدایی و پیش دبستانی ها در آرامستان ها بوده که متخصصان علوم تربیتی با حضور کودکان خردسال در آرامستان ها مخالف هستند.

بطحایی خاطرنشان کرد: این دستورالعمل تا اسفندماه به صورت آزمایشی اجرا می شود و در دستورالعمل تکمیلی که در فروردین ماه 97 ارائه خواهیم کرد، آن را تصحیح خواهیم کرد.

وی افزود: در آن بخشنامه آمده است که کودکان خردسال و کودکستانی ها و دانش آموزان کلاس های اول و دوم ابتدایی در برخی از مراکز درمانی و بهداشتی و آرامستان ها حضور پیدا نکنند اما آوردن واژه گلزار شهدا کم دقتی بوده است که در دستورالعمل بعدی آن را تصحیح خواهیم کرد.

چه زود تسلیم شدید جناب وزیر!!!!!!!

کد خبر: 668306
تاریخ خبر:۱۳۹۶/۱۱/۰۷
پاسخ + 0 0 --
فریاد 1396/11/08 - 09:57
ما همه بینوا وزیر را مذمت می کنیم ملاحظه می کنید که حضرات
اجازه تصمیم منطقی و درست را نمی دهند. گلزار شهدا رفتن از
نظر اینها شستشوی اذهان کودکان است . اینها تصور می کنند که
بدین طریق همه این کودکان وقتی بزرگ شدند آماده جنگ و شهادت
هستند. به خانم امامی قدری هم به صلح فکر کنید بد نیست !!!
تنها ذهنیت جنگ دارند البته چنین توجهات یا اعمال نظر برای تداوم
نظام است. اینها قبول ندارند که اگر در جهت منافع ملت قدم بردارند
مقبولیت خود را می افزایند. فقط تفکر جنگی دارند با آمریکا و اسراییل
.ملت از گرسنگی می میرد اینها در فکر لنگه کفش اند. وای اسفا
پاسخ + 0 0 --
فریاد 1396/11/08 - 10:15
اصلاح می کنم :

به قول خانم امامی قدری هم به صلح فکر کنیم.
پاسخ + +18 0 --
امامی 1396/11/07 - 18:22
شناسهٔ خبر: 4207923 - سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ -

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از دستور اداره کل آموزش و پرورش همدان مبنی بر ممنوعیت بازدید دانش آموزان از گلزارهای شهدا خبر داد و خواستار پیگیری این مساله شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس در جلسه علنی امروز و در تذکر شفاهی اظهار داشت: در خبرهای غیررسمی شنیده ایم که اداره کل آموزش و پرورش همدان بازدید دانش آموزان از گلزارهای شهدا و دیدار با جانبازان را ممنوع کرده است.
وی خواستار پیگیری این ماجرا از سوی هیات رئیسه مجلس شد.
پاسخ + +17 0 --
معلم 1396/11/07 - 20:11
جناب پورسلیمان عزیز، ممنون که ترتیب اثر دادید. با توجه به تعداد زیاد بازنشستگان 96 و حذف برداشت پاداش پایان خدمت از صندوق توسعه ملی که در کمیسیون تلفیق انجام شد، اگر ممکن است با قلم شیوایی که دارید مقاله ای در نقد این بی عدالتی و بی مهری آشکار به جامعه ی فرهنگیان بنویسید شاید گوش شنوایی پیدا شد.
پاسخ + +16 -1 --
معلم بدهکار 1396/11/08 - 00:25
این بابا رو چه به آموزش وپروزش!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ + +16 -1 --
معلم 1396/11/08 - 08:16
اگر ا وپ دردست امثال پناهیان باشدچندسال اول باید فاتحه آیندگان کشور ازنظرعلم وتخصص خوانده شود
پاسخ + +17 0 --
بازنشسته بی زار 1396/11/08 - 13:54
متاسفانه در زمان به اصطلاح طاغوت آموزش وپرورش کسانی را تربیت کرد که در ۸ سال دفاع مقدس حاضر نشدند یک وجب از خاک میهن را از دست بدهند وجان خود را فدای خاک میهن نمودند ، ولی متاسفانه امروزه یاد وخاطره رشادت ها ی شهیدان ورزمندگان فقط شده هزینه های بی مورد
و اغلب سو استفاده نمودن برای اختلاس و دزدی از بیت المال ، لذا تربیت افراد جامعه باید بصورت واقعی و سالم باشد نه اینکه تربیت دوگانه چون فریب دادن در امر تربیت ره به جایی نخواهد برد
پاسخ + +18 0 --
محمد 1396/11/08 - 18:48
شنا در ایران یک حوزه را نام ببرید که آخوندها در اون دخالت نکنند.؟!
متاسفانه روحانیون بر خلاف رسالتشون که هدایت و روشنگری است حتی در حوزه های اقتصادی هم مسئولیت دارند. و دخالت می کنند.
گریه کنم یا نکنم.؟!

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور