صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

جوابیه معاون سابق پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به صدای معلم

حمیدرضا کفاش : فضای مجازی ملک طلق شما و همفکرانتان نیست ؛ جناب آقای الهیار از مدیران موفق و کارکشته عرصه برنامه و بودجه هستند ؛ انتخابات داخلی مجلس دانش آموزی در دوره مسئولیت اینجانب، به نحو عادی توسط خودشان [دانش آموزان] برگزار شد

گروه رسانه/

دفاع حمیدرضا کفاش معاون اسبق پرورشی وزارت آموزش و پرورش از علی الهیار ترکمن معاون پشتیبانی وزارت/ کشور مراجع نظارتی و قضایی دارد اگر فردی از آن [مدرک تحصیلی]  سوء استفاده کرده باشد، باید گزارش مستند را برای مراجع نظارتی و قضایی ارسال کرد و در انتظار حکم ماند/ درغير این صورت [سوء استفاده از مدرک تحصیلی ]درحیطه مسائل شخصی و حقوق شهروندی است،که به خود افراد مربوط می شود/ تا جرمی در محکمه اثبات نشود حق پرداختن به آن ورسانه ای کردنش را نداریم/ حضورشان [الهیار ترکمن] در آموزش و پرورش، به جهت دانش و ارتباطات وسیع شان، میتواند بخشی از مشکلات آموزش وپرورش را به خوبی حل کند / در حساس ترین زمان و فصل تدوین بودجه، باطرح مسائل فرعی و شخصی، به بیراهه می کشانید/ مشکل آموزش و پرورش امروز ما این [مدرک تحصیلی الهیار ] نیست/ تخریب سرمایه های اجتماعی، کاری ناپسند است/  اهالی قلم، مسائل و مشکلات فراوان جامعه فرهنگیان را مورد نقد وبررسی قرار دهند و راه حل های منطقی وعلمی مطرح کنند/ شما و همفکرانتان حضور دیگران را برای دفاع منطقی از سیاستهای دولت تدبیر و امید را چرخ زدن در فضای مجازی می نامید / فعال بودن وزیر محترم آموزش و پرورش در عرصه رسانه ای یک حسن است/ از کارهای خوب مانند مقاله علمی دکتر کزازی و اقدام خوب استاندار محترم اصفهان، همگان باید حمایت کنند/به نظر شما پیشتازی وزیر محترم آموزش و پرورش دراین زمینه جای افتخار و تشویق دارد، یا حمله و تخریب/ شکاف بین صف و ستاد را کم کنیم، و دائم برطبل فاصله و تفرقه نکوبیم/ آموزش و پرورش تنها سازمانی است که نیروی ستادی و اداری تربیت نمی کند و معلمان در اغلب سطوح آن حضور دارند/  همه ما ستادی های دیروز و امروز هم همانند شما معلم هستیم/ انتخابات داخلی مجلس دانش آموزی در دوره مسئولیت اینجانب، به نحو عادی توسط خودشان [دانش آموزان] برگزار شد/ درطول دوره مسئولیت جناب دکتر فیض، شما به عنوان خبرنگار دعوت شده بودید، مسائلی پیش آمد/ جنابعالی  به علت عدم شناخت فضای دانش آموزی و مخلوط کردن آن با فضای سیاسی جامعه ناشیانه عمل کردید/ [ شما ] یک فرآیند کاملا تربیتی را به جنجالی رسانه ای و تحریک آمیز تبدیل کردید/ ایشان [ جناب دکتر فیض ] بابزرگواری برای ختم موضوع شما را دعوت و از شما عذرخواهی کردند اما باز هم ادامه دادید

 جوابیه معاون سابق پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به صدای معلم در مورد مجلس دانش آموزی و علی الهیار ترکمن

آقای حمیدرضا کفاش معاون اسبق پرورشی (دوره وزارت جناب فانی )، متن زیر را در گروه های تلگرامی منتشر کرده است.

« صدای معلم »  در راستای گردش آزاد اطلاعات و تضارب آرا متن کامل این نامه را بدون قضاوت در اختیار خوانندگان قرار می دهد.

آقای کفاش بدون رودربایستی و با صراحت دیدگاه خود را در مورد مدارک تحصیلی بحث برانگیز جناب آقای الهیار ترکمن معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش و برخوردی که در جلسه شورای دانش آموزی با مدیر سایت صدای معلم شد نوشته است. سبک نگارش ساده و صریح و گفت و گوی بدون تعارف بین فرهنگیان را باید تشویق کرد.

از این بابت صدای معلم از ایشان تشکر می کند.از  سایر مدیران سابق و کنونی آموزش و پرورش هم دعوت می کنیم که دیدگاه خود را در مورد مسایل بحث برانگیزی مانند مدارک تحصیلی آقای ترکمن را بنویسند و برای صدای معلم ارسال کنند.

« صدای معلم »  بدون سانسور نظرات آنها را منتشر می کند.  این فرصت برای همکاران صف و ستاد محفوظ است که یادداشت ها و همه مطالب مندرج در صدای معلم را نقد کنند و ما با گشاده رویی پذیرای نوشته های متفاوت همکاران هستیم.

« صدای معلم » تریبونی برای همه فرهنگیان و معلمان است. ما خط قرمزی جز قانون مطبوعات در انتشار مطالب همکاران نداریم.

نقد صدای معلم و نویسندگان و مدیر مسئول صدای معلم هم خط قرمز این رسانه نیست. صدای معلم صدای همه فرهنگیان و مخصوصا صداهایی است که تریبونی برای بیان ندارند. 

جوابیه معاون سابق پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به صدای معلم در مورد مجلس دانش آموزی و علی الهیار ترکمن

سلام بر جناب آقای پورسلیمان

نمی دانم فقط می نویسید و یا نظرات دیگران را هم می خوانید، درارتباط با نوشته اخیرتان چند نکته را به استحضارتان می رسانم.

1- مجلس دانش آموزی، محلی برای آموزش عملی مردم سالاری دینی و مشارکت اجتماعی است، تمامی کارهای آن توسط خود دانش آموزان بر اساس مقرراتی که خودشان وضع کرده اند انجام می شود و دبیرخانه نقش آموزشی و هدایتی دارد.
انتخابات داخلی مجلس دانش آموزی در دوره مسئولیت اینجانب، به نحو عادی توسط خودشان برگزار شد.
که در زمان مقرر برخی از دانش آموزان که انتخاب نشده بودند کتبا اعتراض و در اولین فرصت توسط منتخبین خودشان رسیدگی و اعلام نظر شد، بنده هم درجلسه پایانی در خدمتشان بودم، و اختتامیه در فضایی کاملا آرام و صمیمی و دانش آموزی به پایان رسید.

جنابعالی هم در طول آن فرآیند حضور نداشتید.

2- در طول دوره مسئولیت جناب دکتر فیض، شما به عنوان خبرنگار دعوت شده بودید، مسائلی پیش آمد، علیرغم اینکه جنابعالی به علت عدم شناخت فضای دانش آموزی، و مخلوط کردن آن با فضای سیاسی جامعه ناشیانه عمل کردید و یک فرآیند کاملا تربیتی را به جنجالی رسانه ای و تحریک آمیز تبدیل کردید، ولیکن ایشان بابزرگواری برای ختم موضوع شما را دعوت و از شما عذرخواهی کردند. اما باز هم ادامه دادید.

3 - فضای مجازی ملک طلق شما و همفکرانتان نیست، که حضور دیگران را برای دفاع منطقی از سیاستهای دولت تدبیر وامید را چرخ زدن در فضای مجازی بنامید، و با ادبیاتی که خاص خودتان است نه جامعه شریف فرهنگی و معلمی، فعالین این حوزه را به سخره بگیرید  و حضور شبانه روزی در آن  را فقط حق خود بدانید.

4- آبروی مومن به منزله خون مومن است، تا جرمی در محکمه اثبات نشود حق پرداختن به آن و رسانه ای کردنش را نداریم.


در مورد جناب آقای الهیار که از مدیران موفق و کار کشته عرصه برنامه و بودجه هستند و حضورشان در آموزش وپرورش، به جهت دانش و ارتباطات وسیع شان، می تواند بخشی از مشکلات آموزش و پرورش را به خوبی حل کند. درحساس ترین زمان و فصل تدوین بودجه، باطرح مسائل فرعی و شخصی ، به بیراهه می کشانید.


مرجع تشخیص صحت مدارک دانشگاهی ، وزارت علوم است ولاغیر. اگر فردی از آن سوء استفاده کرده باشد ، کشور مراجع نظارتی و قضایی دارد، باید گزارش مستند را برای آنان ارسال کرد و در انتظار حکم ماند.
در غير این صورت درحیطه مسائل شخصی وحقوق شهروندی است، که به خود افراد مربوط می شود.
مشکل آموزش و پرورش امروز ما هم این نیست، انتظار قاطبه فرهنگیان شریف این است که اهالی قلم، مسائل ومشکلات فراوان جامعه فرهنگیان را مورد نقد و بررسی قرار دهند و راه حل های منطقی و علمی مطرح کنند.


تخریب سرمایه های اجتماعی، کاری ناپسند است که متاسفانه  علیرغم اینکه خود از ضربه خورده های این عرصه هستید به کرات آن را انجام داده اید و می دهید. 

4- فعال بودن وزیر محترم آموزش وپرورش در عرصه رسانه ای یک حسن است که انتظار می رفت مورد توجه و تقدیر شما قرار می گرفت. وقتی کار خوبی در جامعه انجام می شود، مانند مقاله علمی دکتر کزازی در دفاع از نام وزارت آموزش و پرورش، و اقدام خوب استاندار محترم اصفهان، اولین انتظاری که در جامعه ایجاد می شود حمایت همگان از این اقدامات ارزشمند است.

به نظر شما پیشتازی وزیر محترم آموزش وپرورش دراین زمینه جای افتخار و تشویق دارد، یا حمله و تخریب.

5- آیا وقت آن نرسیده است که آموزش وپرورش را یک خانواده ببینیم، شکاف بین صف و ستاد را کم کنیم، و دائم بر طبل فاصله و تفرقه نکوبیم.

آموزش و پرورش تنها سازمانی است که نیروی ستادی و اداری تربیت نمی کند، معلمان در اغلب سطوح آن حضور دارند، همه ما ستادی های دیروز و امروز هم همانند شما معلم هستیم . از کرات دیگر نیامده ایم.


توپخانه را برای مدتی اعلام آتش بس بدهید، کمی مهربانتر باشید و باشیم.


فکر نمی کنید برخی خوشحال باشند از اینکه همیشه درحال تخریب همدیگر باشیم ، تا در این دعوا مسائل اصلی آموزش و پرورش گم بشود و پرداختن به فرعیات مجال پرداختن به اصول را از ما بگيرد؟

در پرداختن به مسائل اصلی آموزش و پرورش پایدار باشید.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 09:48 خوانده شده: 1315 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +22 -4 --
ناشناس 1396/11/14 - 10:26
جناب آقای کفاش
سلام
کاملا واضح و مبرهن هست که شما معلم نبوده اید. چون یک معلم برای تربیت یک دانش آموز باید همه چیز را بداند. و بتواند مرجع مناسب و راه درست پیشرفت را جلوی پای دانش آموزان بگذارد. این چه صحبت است که شما و هم کیشانتان حضور فرهنگیان را در همه حیطه ها حتی شرکت در تظاهرات و نماز جمعه و سایر فرمایشات بخشنامه ای ملزم می دانید ولی تا پای حساب و کتاب منطقی و سیاست کلان کشور می رسد کار به کاردان می رسد؟
شتر سواری دولا دولا نمی شود.
این چماقی که شما و افرادی چون جناب الهیار و فانی و بطحایی به دست گرفتند که بر سر فرهنگیان بکوبند و گمان می کنند همه نفهمند، روزی تبر می شود و کمر خودتان را می شکند. من معلم باید آگاه باشم چون تربیت یک نسل با من است. پنج ساعت درس می دهم . ده ساعت مطالعه و تحقیق می کنم. محبت را به ما آموزش ندهید. مهربانی را در تهدید ها دیدیم.
پاسخ + 0 0 --
زنبق 1396/11/14 - 11:03
احسنتم.
به روشنفکری همکارانم افتخار می کنم .
پاسخ + 0 0 --
حمید رضا کفاش 1396/11/14 - 13:53
باسلام، جناب ناشناس
بنده معلم بوده وهستم وبه آن افتخار میکنم، فارغ التحصيل اولین دوره تربیت معلم ،پس از پیروزی انقلاب اسلامی.
فکر میکنم شما معلم نباشید، چون هم توهین می کنید وهم جسارت بردن نام خود را ندارید.
پاسخ + 0 0 --
معصومه کچلی 1396/11/14 - 13:57
درود بر ناشناس عزیز
جناب کفاش متاسفم برای جنابعالی و هم کیشان ...و .....
آ.پ را به... الان هم طلبکار هستین
خجالت هم خوب چیزیه والا.....
پاسخ + 0 0 --
معصومه کچلی 1396/11/14 - 14:05
کفاش جان
دیگه بسه عزیز جان
قربون اون ناز و کرشمه سیاسی شما بشم
...
فکر دوباره رئیس شدن از سرت بدر کن
این همه....کافی است .
معلمان خوب می فهمند نیاز به راستگویی شما نیست
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/11/14 - 15:19
جناب کفاش
یکی از مشکلات مهم آموزش و پرورش ارتقا درجه افرادی چون ترکمن است که با جعل مدرک پله های مدارج را طی کردند و در جایگاهی قرار گرفتند که لایق آن نیستند.

یکی دیگر از مشکلات معلمانی چون شما هستید که با پارتی و رابطه خود را از صف به ستاد گریختید و معلمان را فراموش کردید.
پاسخ + 0 0 --
کمالوند 1396/11/14 - 20:10
من معلم بازنشسته هستم، استاد کفاش درتربیت معلم مشهد در سال 62 معلم ما بود. بدون اغراق بهترین استاد بود. اتفاقا جناب آقای بطحایی وزیر محترم هم همکلاسی من بود.
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته متنفر 1396/11/15 - 00:01
آقای کمالوند خود آقای کفاش اعلام کرده اند که در سال ۶۰ در تربیت معلم دانشجو بوده اند چطور جنابعالی می فرمایید که در سال ۶۲ استاد تربیت معلم شما بودند لطفا طرفداری تان معقولانه باشد
پاسخ + 0 0 --
کمالوند 1396/11/15 - 13:15
ایشان سال 60 فارغ التحصيل نمونه وبا ابلاغ شهید رجایی معاون تربیتی وشبانه روزی دکتر رثایی در تربیت معلم مشهد شدند، واز سال 61 همزمان 6 ساعت تدریس موظف داشتند، که کلاس ما افتخار شاگردی ایشان را داشت، همزمان با فرماندهی ایشان وموافق دکتر رثایی 60 نفر در فتح خرمشهر شرکت داشتند.
پاسخ + 0 0 --
سارا 1396/11/15 - 23:04
طرف دکتری گرفته ، کلی دانشجوی دکتری تربیت کرده ،کلی مقاله در مجلات معتبر منتشر کرده وقتی بهش میگید استاد ناراحت میشه که من استادیارم در اون سطح نیستم
حالا جناب کفاش فوق دیپلم گرفته جوهر مدرکش خشک نشده بوده آقای کمالوند و دوستان رو آموزش میداده اسمش هم استاد بوده !!
استادشون !!!دروعگویی به یک میلیون معلم رو جزء حقوق شهروندی حساب می کنه
فاجعه است ، تازه ایشون استاد بوده اند وزیر ما شاگردشون ،تصور کنید!!!دیگه انتظارات رو از وزیر با توجه به نوع اموزش و اساتیدی که داشتند تنظیم کنید نمیتونه زشتی کار ترکمن رو درک کنه ،به همین سادگی
پاسخ + 0 0 --
کمالوند 1396/11/16 - 22:35
سرکار سارا خانم
دهه شصت را بادهه نود مقایسه نکنید.
پاسخ + 0 0 --
سارا 1396/11/17 - 13:45
در حال حاضر ما در دهه شصت نیستیم پس باید با معیارهای این دوره صحبت کنیم
در ثانی حمایت از دروغ و کوچک جلوه دادن آن ربطی به زمان و موقعیت ندارد
پاسخ + +18 0 --
مدد 1396/11/14 - 10:39
جناب فاصله بین صف و ستاد با بیان شفاهی کم نمی شود.
ستادی تصور می کنند سوار بر قالی سلیمان هستند و قرار
است به عرش خدا روند . قدری عمل . لا کلام مفت
پاسخ + +18 -1 --
زنبق 1396/11/14 - 10:47
شما مدیران سطوح مختلف از هر طریق خلاف شرع
و اخلاق و علم به رشد قارچی انگل گونه خود در
مدیریت های تا آخر عمر خود با جعل مدرک و..........
ادامه دهید و بعد هم حکم دهید که این مسایل مهم
نیست ؟ جناب نماد اخلاق جامعه فرهنگی پس چه چیز
مهم است ؟. ببوی گند خلاف های مدیران نالایق کشور
را پلاسیده. مومن خدا فرقی بین تلاش کننده و مفت خور
نیست ؟ مراجع قضایی کدام فساد یقه سفید را به سر منزل
مقصود رسانده که ترکمن هم دومش باشد؟
اگر دروغ است با مدرک اثبات کند نه سکوت .از قدیم گفتتد
سکوت نشانه رضاست !!!
پاسخ + 0 0 --
کارشناس حوزه ستادی 1396/11/14 - 18:55
الحق والانصاف رفتار ومنش استاد کفاش درطول دوران حضور درستاد وزارت برای همه ما کارمندان درهر سطحی الگو بود، هرکجا هست خدایا به سلامت دارش.
پاسخ + 0 0 --
کارشناس حوزه ستادی 2 1396/11/15 - 23:13
بله اقای کفاش الحق و الانصاف شما نمونه بودید،
حاجی بیخیال شو الان شما میخواهید دوباره پست و مقام بگیرید بذارید این جوانها ی بدبخت هم نفس بکشند
پاسخ + +17 -2 --
اآرمان 1396/11/14 - 11:09
جناب تاریخ مصرف گفته ها و شعارهای چون شمایی
خیلی وقته گذشته و مصرف امروز آنها برای سلامتی
زیان دارد.
اسم اسبق بر روی تان است. وزیر و معاونانش خود
زبان دفاع از خود دارند و ازتعریف و تمجید شما بی نیازند.
ما بر اساس قضاوت شما در مورد آنها نظر نمی دهیم ما
بر کارکرد موثر یا غیر موثر آنها با شعور خود امتیاز می دهیم.
پاسخ + 0 0 --
ملوندي همكار فرهنگي 1396/11/17 - 09:47
با سلام و احترام
من تمام كامنت هاي بزرگواران رو بررسي كردم
واقعا شرم آور است از كساني كه در كسوت معلمي و مربي بوده و هستند به كسي كه يك عمر زندگي خود را وقف نظام و انقلاب و تعليم و تربيت كرده اينگونه بي شرمانه و گستاخانه و بي ادبانه بتازند و توهين كنند و حرمت يك انسان با خدا و با تقوا رو از بين ببرند.
واقعا از اخلاق اسلامي و انساني بدور است
مخصوصا براي شمايي كه ادعاي معلمي داريد.
من به عنوان يك شخص بي طرف نظرم رو مي گويم ما كه ادعاي مسلماني داريم دركجاي مكتب ما آمده كه با آبروي يك مسلمان اينگونه بازي كنيم
آبرويي كه خداوند فرموده حرمتش از حرمت خود كعبه بالاتر است
به فرض اينكه بخشي از صحبتهاي جناب آقاي كفاش درست نباشد آيا اين نحوه برخورد و انتقاد هست؟
پس مرام جوانمردي و اخلاق كجاست؟
پاسخ + 0 0 --
ملوندي همكار فرهنگي 1396/11/17 - 09:48
به دليل طولاني شدن كامنت ادامه در اينجا
عزيزان من نمي خواهم جسارت كنم و به شما خداي ناخواسته درس اخلاق بدهم فقط همين قدر مي دانم ما معلم هستيم و بايد حرمت همديگر را حفظ كنيم حال با هر سليقه و گرايش حزبي و سياسي كه باشد
متولي مسجد كه حرمت مسجد رو نگه ندارد از ديگران چه توقعي مي رود.
و به قول قديمي ها كه خوب گفتند:
هر چه بگندد نمكش مي زنند
واي به روزي كه بگندد نمك
دوستان و سروران عزيز يادمان باشد كه ما الگوي دانش آموزان و جامعه هستيم و بايد باشيم و انتظارات و توقعات از ما بيشتر است.
يادمان نرود ما معلم هستيم.
يا علي
پاسخ + +13 -1 --
مجتبي 1396/11/14 - 12:03
جناب كفاش ، حرف هي بزن كه معلم قبول نكند .دوره بزن در رو تمام شده است.
پاسخ + +14 -2 --
کلهر 1396/11/14 - 12:06
زیاد به هم نپرید
اگر کل آموزش و پرورش تعطیل کنند، هیچ مشکلی از
ایران حل نخواهد شد.
نظامی که نتواند مشکل ورزشگاه رفتن بانوان حل کند،
و حجاب را اجباری کند و بحران ها گسترده تر شوند،
معلوم است که برنامه ای برای افزایش ارزش پول ملی ندارد
فرعیات برای برخی از نهادهای تصمیم گیر مهم تر از اصول شده است.
و ...
در چنین فضایی خود زنی ءموزش و پرورشی ها چه مشکلی را حل می کند
پاسخ + 0 0 --
معلم اكابر 1396/11/15 - 09:17
جای بسی تاسف است!. آیا مشکل جامعه حضور بانوان محترم در استادیوم ورزشی است؟ یا جیب های سوراخ نجومی بگیران که هرگز پر نمی شود! تافته های جدا بافته رانت خوار و ژنهای برتر! کسانی که از موقعیت های شغلی که به قیمت خون هزاران هزار شهید به آنها رسیده سوء استفاده می کنند. پیامبر اکرم(ص) فرمود: من از دوچیز بین امتم نگرانم؛ 1- فقر و 2- سوء تدبیر که بحمدالله به لطف مدیریت ضعیف مسئولان و ضعف قوه قضائیه هر دو حاصل شده است. زیرا فقر هم ریشه در سوء تدبیر دارد. چرا مردم در کشوری که بر اقیانوسی از نفت و گاز تکیه زده دغدغه نان شب داشته باشند؟؟؟و السلام.
پاسخ + +11 -1 --
بازنشسته متنفر 1396/11/14 - 12:18
جناب آقای کفاش واقعا شرم آور است که به جای اینکه از روشنگری صدای معلم تقدیر و تشکر نمایید ، شروع به طرفداری بی مورد وبدون دلیل نمودید ومشخص که جنابعالی هم دسی در این مشکلات دارید وسابقه چند ساله افرادی همچون شما و الهیارتان در آموزش وپرورش بوده که امروزه به این عظمت ( روز به روز افزایش مشکلات و بی حرمتی وکم کاستی و اختلاس ودزدی از سرمایه معلمان و ...) افتاده است . وباید بدانید امروزه جامعه ی فرهنگی شما ها را بیشتر وبهتر از خودتان می شناسد و به این ریش وپشم های پوشالی تان وقعی نمی نهند
پاسخ + 0 0 --
حمیدیان 1396/11/14 - 20:04
چون متنفرید متن را دقیق نخوانده اید. آنقدر نقد مودبانه ومنطق نوشته شده، که جناب پور سلیمان تشکر کرده اند. توصیه میکنم دست از تنفر بردارید برای قلبتان مضر است. یکبار متن را خوب بخوانید
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته متنفر 1396/11/14 - 23:39
حمیدیان بزرگوار امید است که شما هم ریگی در کفش تان نباشد و پشتیبانی بی موردتان موجب سرخوردگی تان نشود لطفا وجدان خود را قاضی کنید که آیا آموزش وپرورش ما تاکنون به غیر از سیر قهقرایی پیشرفتی داشته ؟ به غیر از نگرانی و آزردگی خاطر همکاران فرهنگی که روز به روز بیشتر شده و ...
پاسخ + +9 -1 --
مربی پرورشی 1396/11/14 - 12:50
همکاران متخصص در زمینه آموزش سخت فهم ها کمک کنند تا جناب کفاش بتواند بفهمد که وزارت علوم مدارک فوق لیسانس پاریس و دکترای آلبرتای الهیار را با فرض وجود چنین مدارکی، تایید نکرده است که اگر چنین نبود در حکم کارگزینی الهیار اعمال می شد. بنابراین آقای کفاش خیلی صریح اظهار نظر کن که با وجود عدم تایید وزارت علوم و جواب منفی استعلام از جانب دانشگاه آلبرتا، حکم و تکلیف این مدیر کارکشته شما یعنی الهیار که ادعای دروغ کرده بود، چیست؟جناب آقای کفاش متوجه هستم که درک موضوع تا اندازه ای برای شمادشوار است اما اگر تلاش کنی حتما موفق به درک آن خواهی شد. نا امید نباش و به تلاشت ادامه بده. فقط اگر فهمیدی که موضوع چیست پس از آن نظرت را بگو.آفرین، صد آفرین، کفاش ...نازنین
پاسخ + 0 0 --
حمید رضا کفاش 1396/11/14 - 14:11
حداقل متن های سفارشی را به نام مربیان عزیز پرورشی منتشر نکنید.
مربیان عزیز پرورشی مروج اخلاق وتربیت اسلامی هستند وبرای آبروی دیگران ارزش قائلند.
پاسخ + 0 0 --
مربی پرورشی 1396/11/14 - 15:02
جناب آقای دکتر کفاش تیزهوش مروج اخلاق و تربیت اسلامی.
اگر موعظه ات تمام شد بزرگواری کن و پاسخ بده.اجازه بده تا من غافل سیه روی گمراه از شما مربی تربیت اسلامی و معلم اخلاق بیاموزم که بر اساس کدام مبانی و اصول از دروغگو حمایت می کنی؟مرا از مرداب جهل نجات بده و بگذار تا بفهمم شمایی که برای آبروی دیگران ارزش قایل هستی،آیا برای بازیچه دست الهیار و مغفول شدن توسط یک فریبکار هم ارزش قایل هستی؟به من بگو که آیا در اصول اخلاقی که شما به آن متخلق هستی،آیا برای دروغ گفتن و نشر کذب توسط کارگزار دولت اسلامی گزاره و حکمی وجود دارد؟
پاسخ + +9 -1 --
کارشناس ابتدایی 1396/11/14 - 12:56
جناب کفاش توقع داشت که با روی کار آمدن بطحایی به عنوان بازنشسته دوباره به کار دعوت و مشغول شود. اما از آنجا که بطحایی به قابلیتهای کفاش شناخت کافی داشت، چنین نکرد. اکنون جناب کفاش که حوصله اش سررفته است، می خواهد به بطحایی تواناییها و کارکرد خودش را یادآوری کند تا شاید بطحایی متقاعد شود او را بازگرداتد.این ...کفاش را جدی نگیرید و به حساب این بگذارید که می خواهد خود را مطرح کند و ....
پاسخ + 0 0 --
حمید رضا کفاش 1396/11/14 - 13:56
از کف بینی کارشناس محترم ابتدایی تشکر میکنم، انشاالله که در یوم الحساب توانایی دفاع از تهمت هایتان را داشته باشید.
پاسخ + 0 0 --
حمید رضا کفاش 1396/11/14 - 14:02
جناب آقای پور سلیمان
سایت صدای معلم باید سایت گفتگو باشد، نه تهمت وافترا ودروغ.
براساس قانون رسانه ها باید نظراتی رادرج کنید که حاوی توهین، دروغ وتهمت نباشد، ونام نظر دهنده نزد شما مشخص باشد، البته میتوانید به رسم امانت درج نکنید، ولی به لحاظ حقوقی بایدحداقل شما بدانید.
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته 1396/11/14 - 14:10
چه خوب آقای کفاش و همقطاران ... به روز جزا و قیامت هم معتقد هستید ، ما می گویم که انشاالله خدا ...به .... و مردم وجامعه در همین دنیا رسوا گرداند .
پاسخ + 0 0 --
کارشناس ابتدایی 1396/11/14 - 15:08
جناب کفاش در روز حساب چگونه می خواهی حمایت خود از یک دروغگو رادتوجیه کنی؟ به فرض که بگویی من یقین برایم حاصل نشده بود که الهیار دروغ گفته بود، ؛آیا به عقلت نرسید که از دوستانت در ستاد بپرسی که در حکم کارگزینی اش چه ثبت شده و یا چلاق بودی از دانشگاه آلبرتا استعلام می کردی تا اطمینان پیدا کنی.اگر آزادی صدای معلم نبود چگونه می توانستی خودت را نشان دهی و اسمت را مطرح کنی؟
پاسخ + 0 0 --
لطفی 1396/11/15 - 10:05
بااین ادبیات پراز تهمت..و دروغ قطعا کارشناس, که چه عرض کنم,....کاش نام مستعار بهتری.انتخاب میشد
پاسخ + +10 -1 --
دبیر 1396/11/14 - 13:11
آقایان عضو تشکلها پیوندتان با الهیار و کفاش را صمیمانه تبریک عرض می کنم. حتما لیاقتتان همین است که با کفاش و امثالهم در یک اردوگاه قرار بگیرید.اگر فرصت کردید به پرت و پلاهایش نگاهی بیندازید.ضرر ندارد و حتی کمک می کند تا تصویر خود را در اذهان فرهنگیان با شفافیت بیشتری ببینید.
پاسخ + +8 -1 --
معلم 1396/11/14 - 13:16
وزیر آموزش و پرورش مثل وزیر علوم که اخیرا از اساتید حمایت کرده است یکبار برود مجلس بگوید اگر بیشتر از این بخواهید در حق فرهنگیان ستم کنید وزارت خانه را تعطیل میکنیم آنوقت ملاحظه خواهید فرمود فرهنگیان چگونه متحد میشوند و از ایشان حمایت میکنند. مشکل از اینجاست که فرهنگیان به حق فکر می کنند نه دولت نه حکومت نه نمایندگان مجلس و نه عناصر دست نشانده آنها و نه حتی ملت شریف هیچکدام انگیزه ای برای ارتقای فرهنگ و دانش و تربیت نسل جوان اثر گذار ندارند. به عبارتی اکثریت قریب به اتفاق نسل گذشته که عمر مفیدشان تمام شده (بالاتر از 60 سال) تابع هواهای نفسانی خود در اندوختن مال و ثروت یا بسط قلمرو تاثیر گذاری و قدرت و امثال اینها هستند. اگر اعتقاد به معاد در سیاسیون ضعیف شده لااقل آزاده باشند. اگر اعتقادی به آموزش و پرورش ندارند همه معلمها را بر اساس ضوابط قانونی بازخرید کنند و وزارتخانه را تعطیل. چرا ما باید چوب رو راست نبودن مجلس و دولت با ملت (ملت با ایمان و خوب یا ملت بی نماز و بد) را بخوریم.
پاسخ + 0 0 --
کلهر 1396/11/14 - 13:35
نماینده ها به فکر معلمان نیستند، آن ها به دنبال دور بعد هستند
بنابراین، می خواهند وزیر افراد آن ها را مدیرکل و یا معاون ... تعیین کند.
بنابراین، به چند نفر مثل خودتان را نگاه نکنید!!
ما تجربه کردیم، خیلی راحت معلمان وزیر را تنها می گذارند.
پیشنهاد من این است، ضمن دفاع از حقوق معلمان، وضع موجود ولو یک قدم جلو ببرید.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1396/11/14 - 17:49
پاسخ شما تامل برانگیز بود. یعنی برخی از نمایندگان ملت و وضع کنندگان قانون برای این کشور تا این حد سخیف هستند؟ البته مشت نمونه خروار است. آیا همکاران در تمام دوران کاری خود کلاسی داشته اند که در صورت فراهم شدن شرایط دانش آموزان آن کلاس به حکم وژدان و بر این اساس که رواج تقلب به زیان همگان خواهد بود از تقلب دوری کنند ...؟
از کوزه همان برون تراود که در اوست ...
پاسخ + +12 -1 --
معلم گوش به زنگ 1396/11/14 - 13:30
کفاش جان معاون اسبق
چرا روشنگری آزارت می دهد تا جایی که برای تشفی حاطر دست به توهین و تحقیر روشنگر می زنی.
الهیار اگر مدرک داشت که حداقل تصویرش را در همین صدای معلم می گداشت و غائله را ختم می کرد. بعد شما پای وزارت علوم را پیش می کشید چه آی کیوی معاون پرورشی بوده!
دانشگاه آلبرتا هم که وجود چنین مدرکی رو نفی کرده پس حرف حساب شما چیه ماله کشی!
قراره در مقابلش الهیار به شما چی بده. نکنه بخوای چفیه ببندی بری سراغ صندوق ذخیره معلمان! مهربان جان!
پاسخ + 0 0 --
حمید رضا کفاش 1396/11/14 - 14:07
معلم گوش به زنگ
کاسه از آش داغ تر نشو، جناب پور سلیمان رسما از نقد استقبال میکند.
شما هم سعی بفرمایید با منطق نقد کنید. بازی با آبروی افراد هنر نیست.
برای ادبیات سراسر توهینتان واقعا متاسفم. ظن وگمان گناه است معلم عزیز..
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته 1396/11/14 - 19:12
جناب آقای کفاش دیگر معلمان از شما وامثالهم درس اخلاق یاد نمی گیرند چون آن درس مربوط به خودتان بوده وخدا را شاکریم که درس دورویی ونفاق و اختلاس را یاد نگرفتیم ، ولی امروزه باید شماها درس اخلاق و اتسانیت و درستی را از معلمان واقعی یاد بگیرید
پاسخ + 0 0 --
مربی تربیتی دهه ۶۰ 1396/11/14 - 20:30
کفاش عزیز‌ .خوب آمده ای. الآن وقت چیدن است. دیر آمدی اما عیبی ندارد. بر بالین محتضر حاضر باش و مترصد باش که خوب می دانی غریق به هر حشیشی متشبث می شود. خوب بگذار به تو هم متشبث شود. زندگی خرج دارد و خدا صندوق را برکت دهد.برای سپری کردن دوران بازنشستگی بدک نیست.خیلی هم لازم نیست وجدانت را بیازاری. همین قدر که بگویی برای من مسجل نشده است که محتضر دروغ می گوید،کفایت می کند.اصلا دروغ هم گفته باشد من مجاز به تجسس نیستم. همین قدر کافی است تا نایب رییس صندوق ذخیره رو به قبله، صله ای دهد و دستت را در شرکتی بند کند. عروسی خوبان محسن را که دیده ای. همان که می گفت حرام خوری خوشمزس.
پاسخ + 0 0 --
حمیدرضا کفاش 1396/11/14 - 21:42
باتشکر از مربی دهه شصت، من هم همدوره ای شماهستم، خدا راشکر تاکنون با اینکه موقعیت کاملا فراهم بوده است. آلوده نشده ام. دعا بفرمایید همچون شما دراین آخر عمری پاک بمانم.
پاسخ + +13 0 --
ناشناس 1396/11/14 - 14:22
جناب کفاش ببینید در مدت مسئولیت خود چگونه عمل کرده اید که نظرات همکاران پیرامون شما و عملکردتان آکنده از نفرت است .
پاسخ + 0 0 --
محمدعلی فاضل 1396/11/14 - 14:37
باچند کامنت سفارشی قضاوت نکنید.
جناب آقای کفاش همچنان از محبوبترین چهره های آموزش وپرورش هستند.
پاسخ + 0 0 --
سیناسلیمی 1396/11/14 - 16:19
جناب فاضل شما از کجا متوجه شدید که کامنتها سفارشی است ؟

و چگونه عیار و میزان محبوبیت آقای کفاش را سنجیده اید ؟
پاسخ + 0 0 --
محمدعلی فاضل 1396/11/14 - 19:04
خیلی سخت نیست، ناشناس به محل هایی که خدمت کرده ، تشریف ببرید ومیزان محبوبیتش را مشاهده فرمایید.
پاسخ + 0 0 --
حمیدیان 1396/11/14 - 20:01
اسامی ناشناس را اعلام فرمایید. قطعا حتی یک نفرشان با استاد کفاش کار نکرده اند. هرکس یک هفته از نزدیک با ایشان کار کند شیفته اخلاق وکمالاتش میشود. اگر باور ندارید سری به حوزه معاونت پرورشی بزنید.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/11/14 - 20:22
لطفا دقیق بفرمایید برای کیا؟
پاسخ + 0 0 --
كارشناس 1396/11/15 - 16:45
حميديان عزيز
مواردي كه به عنوان شاكي در دفتر ايشان حضور پيدا مي كردند، به نظر مي رسد كه يك هفته و حتي بيشتر با ايشان كار كرده بودند.اما از حركات و سكناتشان نمي شد شيفتگي به اخلاق و كمالات را متوجه شد. آيا جنابعالي كه در آنجا حضور داشتيد مي توانيد بفرمائيد كه دليل مراجعه شان چه بود؟
پاسخ + +8 0 --
ناشناس 1396/11/14 - 15:37
جناب کفاش این رسانه و کامنتها اینه ای از نظرات و دیدگاه معلمان به شماسخ الباه این رسانه طرفدار دولت فعلی است شما ببینید معلمها چه قدر از شما و عملکردتان نفرت دارند که در رسانه حامی دولت حتی یک کامنت در حمایت از خودتان نمی توانید پیدا کنید شما در دوران خودتان چه نقش مفیدی برای معلمان ایفا کردید؟ بودجه های بزرگی که برای طرحهای پرورشی اختصاص یافت درکجا هزینه شد؟ شما در مناظره با حاجی بابایی در مورد تعطیلی پنج شنبه ها شکست خوردید معلمین ازشما بیزارند
پاسخ + +8 0 --
ناشناس 1396/11/14 - 16:19
جناب کفاش کارنامه عملکرد خودتان به عنوان معاونت پرورشی را در سایت صدای معلم تنها سایت رسمی و فعال معلمین درج نمایید درست است که این سایت متعلق به اصلاح طلبان و نزدیک به دولت است ولی دراین رسانه فارغ از دیدگاههای سیاسی که دارند اجازه انتشار نظرات معلملین داده میشود و دربرابر فشار مسئولین اپ درجلوگیری از نشر دیدگاهها مقاومت میکند این کار پورسلیمان تحسین برانگیز است به شخصه هرچند ازایشان خوشم نمی اید چون طرفدار دولت و مخالف معلمین است اما دموکراسی حاکم بر این سایت و مقا ومت در برابر امثالی چون شمارا می ستایم
پاسخ + 0 0 --
لطفی 1396/11/14 - 21:12
کامنت ونظر هست ولی متاسفانه منتشر نمیشود,,,ایشان محبوب هستند
پاسخ + +9 0 --
معلم دینی 1396/11/14 - 16:45
اقای کفاش فرموده اید تفحص در تقلب الهیار به سبب شخصی بودن و جز حقوق شهروندی بودن مذموم است پس لطفا حالا که خودتان اسبق شده اید به اخلاف خود بفرمایید برای ما بخشنامه! بفرستند که امسال با دانش اموزانی که دست به تقلب زده اند برخورد نکنیم و محرومیتی برایشان در نطر نگیریم تا خوای ناکروه احوال شخصیه ایشان و صد البت!!! حقوق شهروندیشان خوشه دار نشود.
پاسخ + 0 0 --
معلم اخلاق 1396/11/14 - 20:12
ایشان با مدرک فوق لیسانس حقوق میگیرند. وهیچگونه تقلبی نکرده اند.
فقط به امثال پورسلیمان باج نمیدهند.
پاسخ + 0 0 --
علی پورسلیمان 1396/11/14 - 21:26
سلام

همکار محترم

معلم اخلاق

نمی دانم چرا در جامعه ما اسامی معمولا با کارکردها تباین و تضاد دارند !

شما تاکنون کامنت های مختلفی را با اسامی مختلف منتشر کرده اید !

آیا این جعل عنوان نیست ؟

آیا این اخلاق است ؟

شما بفرمایید بنده تاکنون کدام باج را از دیگران طلب کرده ام که ایشان دومی باشند ؟

باید صادق و شفاف باشیم .

پایدار باشید .
پاسخ + +9 -1 --
علی 1396/11/14 - 16:54
جناب کفاش ما که همشهری هستیم کامل شما رو میشناسیم زیاد کاسه داغ تر ار آش نشوید
پاسخ + 0 0 --
احمد سبزواری 1396/11/14 - 18:23
استاد حمیدرضا کفاش افتخار بزرگ خراسانی ها وسبزواری هاست، مردم شهر ما ازقبل ازپیروزی انقلاب اسلامی مرید او بوده وهستند.
پاسخ + 0 0 --
حسن نیا 1396/11/14 - 20:06
قطعا شما همشهری نیستید، محبوبیت استاد کفاش درشهرش سبزوار بخصوص دربین فرهنگیان بی نظیر است.
پاسخ + 0 0 --
علی 1396/11/14 - 21:41
اره در دروغگویی و چاپلوسی
پاسخ + 0 0 --
علی 1396/11/14 - 21:42
جناب اقای احمد سبزواری شما مریدش باش حداقل آزاد مرد باش
پاسخ + 0 0 --
حسن نیا 1396/11/14 - 22:49
علی آقا، مطمئنا همشهری نیستی، سبزواری شجاع است، خود را معرفی میکند ازکسی نمی ترسد.
پاسخ + 0 0 --
دبیر اجتماعی 1396/11/15 - 07:21
ببخشید کفاش، استاد چیست؟در ضمن آن کس که نام خود را درج نمی کند، می خواهد این شبهه را ایجاد نکند که به دنبال چاپلوسی و درپی دریافت مزایایی چون پست و .‌‌‌... در این دوره یا دوره آتی وزارت است.برخی می توانند جبران خدمتی در گذشته را کرده و یا شدت درجه ارادت خود را برای دستیابی به موقعیتی در آینده را داشته باشند. فراموش نکنید که بطحایی بارغار استاد شما یعنی کفاش است.این دو از سال ۶۰ و تربیت معلم مشهد باهم بوده اند تا دوران مدارس خارج از کشور در سوریه و دوران وزارت فانی. لذا استاد دکتر کفاش به خوبی می توانند حمایتهای همشهری ها را در همین دوره جبران کنند.اگر واقعا حرف دارید و به دنبال شناساندن خود و دریافت پاداش نیستید نشان دهید که من قال مهم نیست و ماقال اهمیت دارد.
پاسخ + +9 -3 --
ناشناس 1396/11/14 - 16:55
آقای سلیمی و...
هرفرد کم سواد یا حتی یک دانش آموزهفتم یاهشتم بامرورمطالب وکامنت ها متوجه سفارشی وهمسوبودن ونیزاینکه هدفی جزتخریب وتوهین ندارد را براحتی می تواندبفهمد!!!
اینکه شما چرا؟!
اکنون میخواهید مقابله به مثل صورت گیرد؟
تابراحتی متوجه شوید که تخریب چقدرساده صورت می گیرد.
یادسفارش علی ع به مالک بیافتیددرحرمت وحفظ شان حتی گناهکار!!
حال چه برسد وچراامثال شما ودیگران متوجه نشوید؟!
بدنیست حرمت وشان افرادی چون دکترکفاش حفظ شود .
همچنین متعجبم ازسوال شماازجناب فاضل درتایید محبوبیت دکترکفاش !!!
ایشان فردی شناخته شده هستندو باتخریب وتوهین وجهه یشان کم نمی شود بلکه برمحبوبیتشان می افزاید!
خدا همگان راهدایت نماید
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/11/14 - 20:18
ناشناس عزیزهر فرد کم سواد که هیچ بلکه بی سواد هم به راحتی در می یابد که مطالب افرادی که اجیر شده و به دنبال فروش خود برای نیل با پست ویا حفظ پست هستند را شناسایی کند.من هم با شما موافقم ایشان کاملا شناخته شده اند و به اندازه ای ....نمی تواند سیاهی بیشتری را بیفزاید. ناشناس عزیز پیش از شما بهرام شیرین عقلی بود که به سیاق شما می نگاشت. بگذریم از این حرفها چون هنوز نوبت پرونده کفاش نرسیده است. در نامه حضرت امیر(ع) به مالک در مورد کارگزار دولتی که اقدام به فریب خلق اله کند و به آنها دروغ بگوید، و پس از فاش شدن دروغ به روی خود نیاورد و عذر خواهی نکند، چه آمده است؟در مورد والی ولایتی که به خطای عاملش واقف شود ولی برکنارش نکند، چه آماه است؟در مورد کسانی که تعاون بر اثم و دروغ کنند چه آمده است؟
پاسخ + 0 0 --
حافظ احادیث 1396/11/15 - 22:25
کاش می رفتید کشکی را می ساباندید
وقتی جذب نیرو در استخدام، توهّم زده باشد بقیه قصه خاتمه است!
خدایا!!!! از امیرالؤمنین(ع) می گویند ولی راه های روشنش را نمی پویند!!
پاسخ + +10 -1 --
ناشناس 1396/11/14 - 16:56
جناب کفاش دلیل اینکه معلمین باهویت واقعی درسایت ظاهر نمیشوند به خاطر برخوردهای امنیتی با معلم در طی دهه های مختلف است امثالی چون شما که به قول خودتان 30 سال در اپ مسئول بودید با ترساندن معلم و برخوردهای امنیتی و تهدید به دادگاه و زندان کاری کردید که معلمین یک کشور جرات انتشار نام خود را نداشته باشند چون امثال شما به دلیل نداشتن منطق همیشه معلمین را ترسانده اید شما معتقدید معلم باید بله قربان گوی مسئولین باشد شما و دوستانتان موجب شدید که معلمین ترسو باشند حالا از انتشار بدون اسامی کامنتها گله می کنید ؟ بله ما میترسیم با اسامی واقعی ظاهر شویم چون یارای مقابله با شماها را نداریم شما به غیر از کار امنیتی هیچ هنر دیگری ندارید فقط بلدید معلمان را با باتوم بزنید و روانه زندان کنید وبعد در صدا و سیمایتان به این معلمان انگ فریب خورده و دشمن انقلاب دهید باید زمانی فرا برسد که معلمین بدون واهمه از پرونده سازی و برخورد با اسامی واقعی به بیان نظرات خود بپردازند
پاسخ + 0 0 --
محمدی 1396/11/14 - 18:58
نقد منطقی ترس ندارد، فحش وتوهین وتهمت چون پیگرد حقوقی دارد ترسناک است. خوب است منش معلمی داشته باشید وبا ادبیات فاخر معلمی وبا ذکر نام مستند ومستدل سخن بگویید.
پاسخ + 0 0 --
انصاریان 1396/11/14 - 19:00
انصاف داشته باشید، کدام معلم دردولت تدبیر وامید بخاطر حرف زدن احضار شده است.
پاسخ + 0 0 --
انصاریان 1396/11/14 - 19:06
انصاف داشته باشید، کدام معلم دردولت تدبیر وامید تاکنون بخاطر حرف زدن احضار شده است؟
پاسخ + 0 0 --
محمدزاهد 1396/11/14 - 20:20
ای خدای بزرگ یعنی روزی می شود که گته این افراد روی آب بیاید؟
دانشگاه تربیت معلم و باسوادیتان را به رخ نکشید اقای کفاش.
من را کسی سفارش نکرده است که بنویسم یا ننویسم. افرادی چون شما را ما خودمان می شناسیم. آبروی جوانان این کشور را بردید و دم تو بردند به خاطر خانواده هایشان. الان از کدام آبرو سخن می گویید؟
اقای الهیار باید پاسخ بدهند چون ما را به سخره گرفتند. وقتی من حق التدریس و همکاران نهضتی را برای مدرک فوق لیسانس و دکتری مواخذه می کنند که از کجا معلوم ؟
این یعنی ایشان به خودشان شک دارند و چون سفارشی به این جایگاه رسیدند باید هم رویشان زیاد باشد.
مدرک من قابل استناد است. مهارتم را هم سر کلاس ثابت کردم. آنقدر به ما توهین کردید که نمی دانیم این روزها حرفهایی که مغلطه زبان شما و دوستانتان است ممکن است در کتب درسی سالهای آینده به صورت مکتوب وارد شود!
از تک تکتون متنفرم. زورم به شماها نرسیده. ولی خدا بزرگ است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/11/14 - 21:49
درفضای مجازی خیلی ها رو پلیس فتا به خاطر انتقاد دستگیر کرده دستگیری معلمان در فضای مجازی زیاد شده
پاسخ + 0 0 --
لطفی 1396/11/14 - 22:38
ناشناس عزیز فقط دعا میکنم همانطوری که فکرمیکنم شما فرهنگی نباشید با این ادبیات,سخیف,,
پاسخ + +9 0 --
كارمند دوران كفاش 1396/11/14 - 19:08
آقاي كفاش
من فقط يك سوال دارم چرا دكتر دانش شما را بركنار كرد؟!
واقعا آنقدر جسارت داريد توضيح دهيد

آقاي اميدي عزيز!! لطفا محو شو
پاسخ + 0 0 --
حمیدرضا کفاش 1396/11/14 - 21:50
کارمند عزیز
بنده 37 سال خدمت کرده ام، جناب آقای دکتر دانش بسیار محترمانه مرا خواست وگفت میخواهم فردی جوانتر بجای شما منصوب کنم، عرض کردم حق شماست که معاونتان را انتخاب کنید. تشکر کردند وفرمودند. کجا میخواهید بروید. عرض کردم. بازنشستگی، وایشان هم با لطف موافقت کردند. برکناری در کار نبود کارمند بزرگوار.
پاسخ + +1 -8 --
محمدرضا لطفی 1396/11/14 - 20:07
سلام بنده هشت سال است که بازنشیته اپ شدم سالها عکاس,خبرنگار بوذم واز شانتاژهای ژورنالیستی کمی,اگاهم خدا نکنه خبرنگاری بخواهد کار وعلایق وباعرض معذرت کینه های خودرا باهم مخلوط کنه,,,برادر عزیز محبوب ترین وصادق ترین مسیولی که در سی سال خدمتم دیده ام اقای کفاش هستتد این را خودتان هم میدانید لطف کنید علایق سیایی خودرا با تخریب دیگران ابراز نکنید,,به عقوبت تهمت هم فکرکنید ممنون
پاسخ + 0 0 --
دبیر اجتماعی 1396/11/15 - 02:19
آقای لطفی عزیز. در فضای مجازی امکان شناخت شما وجود ندارد که بخواهید شهادت دهید و به اصطلاح از آبروی خود برای کسی مایه بگذارید. لطفا شواهد و مستندات قابل آزمون ارایه دهید.
پاسخ + 0 0 --
معصومه کچل 1396/11/15 - 18:01
لطفا ظاهر آدمها را مقایسه نکنید.
چکار لطفی بفرما ایشان چه کار مثبتی انجام دادند.
چرا آ.پ این همه مشکل دارد؟؟؟؟؟؟؟؟
از اختلاس در صندوق ذخیره و .....
تا دروغگویی مدیران کل و...
و ......
آیا ایشان سهمی از این همه نابسامانی در آ.پ نداشتن؟؟؟؟؟؟
متاسفم برای پاچه خواران
پاسخ + +7 0 --
حسن درویشی 1396/11/14 - 20:18
جناب کفاش معروف است که :کمی حق بسیاری باطل را از بین می برد اگر به نظرتان سخنان منتشر شده در صدای معلم در مورد ادعای جناب ترکمن ( هم زندگی نامه تلگرامی جناب ترکمن موجود است هم فایل صدای جناب ترکمن که می گویند بنده دکترا دارم واعمال نشده)مبنی بر اینکه ایشان برخلاف متنی که در کانال تلگرامی اشان منتشرکرده بودند فوق لیسانس و دکترایی از دانشگاهای خارج ازکشور ندارند و آخرین مدرک ایشان از دانشگاه آزاد رودهن است . خلاف واقع است و تلاش جناب پور سلیمان برای به سخره گرفتن فرهنگیان وتلاش آنهاست بسم الله تصویری از مدرک فوق لیسانس ودکترای مورد ادعای جناب ترکمن را شما از ایشان گرفته و منتشر کنید تا همه چیز مشخص شود
چرا گره ای که با دست باز می شود را می خواهید با دندان تهدید باز گنید
پاسخ + 0 0 --
لطفی 1396/11/15 - 10:17
سلام,دبیرسروبس,اجتماعی,,این موارد درمورد شما وبقیه مخالفان دیگر که با اسامی جعلی پیام میدهند تا بنده,که لااقل نام ومحل کارم را عنوان کردم بیشتر صدق میکند به پیامهای بالایتان مجددا بنگرید,,,,ممنون
پاسخ + +6 -1 --
عضو هیات علمی 1396/11/14 - 21:37
جناب کفاش من از شما تقاضا می کنم در مورد سوابق تحصیلی خود به طور صریح توضیح بدهید.من در خصوص اعتبار مدارک شما تردید دارم و برخی از همکاران ستادی شما هم با پاسخ های خود، تردید مرا تشدید کردند.
پاسخ + 0 0 --
حمیدرضا کفاش 1396/11/14 - 22:53
درخدمتتان هستم عضو محترم هیات علمی، بازنشسته هستم و ادعایی هم ندارم، شماره تماس را از جناب آقای پورسلیمان بگیرید، قرار بگذاریم تقدیمتان کنم.
پاسخ + 0 0 --
حجتی 1396/11/14 - 22:53
تورا بخدا,بس کنید این همه تزویر را هیات علمی دانشگاه,,,ناشناس,,علم دل سوخته,,,,حالا جهت فلش تخریب را به سمت مدرک اقای کفاش گرفتید والله بهدفتان نمیرسید,عملکرد دراز مدت ایشان,کارنامه اوست کارنامه سراسر شایستگی,,,ازخدا وروز جزا بخاطر,,,,,,,,.......پرهیز کتید,عضو هیات علمی دانشگاه,شما که ناشناس هستید اول مدارک علنی خودتان رامنتشرکنید تاببینیم چندمرده حلاحی برادر
پاسخ + 0 0 --
آموزگار 1396/11/15 - 02:14
حجتی عزیز چرا نارحتی؟ اجازه بدهدتا دکتر کفاش هم مدرکش اراءه دهد تا بر همگان صحتدآن روشن شود. چه اشکالی دارد که ماهم به این انبان آکنده از شایستگیها معرفت پیدا کنیم؟ نکند حسودیت می شود تا من گمراه هدایت شوم؟
پاسخ + 0 0 --
دبیر 1396/11/15 - 02:16
جناب آقای کفاش محض اطلاع عرض کنم که در فضای مجازی ارایه مدرک در قالب انتشار تعریف شده است و نه مراجعه حضوری و رویت خصوصی.
پاسخ + 0 0 --
علوی تبار 1396/11/15 - 13:29
بنده عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان هستم، باپوزش حرف شما دوبزرگوارتحت عنوان آموزگار ودبیررا غیر منطقی وخارج از عرف میدانم
هربزرگواری چه معلم وچه کارمند موفق به ادامه تحصیل واخذ مدرک شوندآنرا به کارگزینی محل خدمت تحویل میدهند، کارگزینی هم پس از استعلام قانونی ، آنرا درحکم استخدامی منظور میکند. این روش غیر اخلاقی که هرفرد مدرک خود را درفضای مجازی منتشر کند را از کجا آورده اید؟اگر به شما دوبزرگوار که حتی اسم خود را نمی نویسید بنده بگویم حکم کارگزینی ومدرک خود را ارائه بدهید بعد حرف بزنید یا انتقاد کنید درست است؟انجام می دهید؟
پاسخ + 0 0 --
كارشناس 1396/11/15 - 16:37
آقاي علوي تبار عزيز
فرمايش شما صحيح است اما به نظر مي رسد كه ابتداي داستان را ملاحظه نكرده ايد.در حكم كارگزيني آقاي الهيار آثار فوق ليسانس فرانسه و دكتراي كانادا اعمال نشده است. با اين وصف آقاي الهيار مدعي هستند. جناب كفاش هم مي توانند حكم استخدامي خود را منتشر كنند.
پاسخ + +11 0 --
حقی 1396/11/14 - 22:10
آقای کفاش ما از ترس نگاه تحقیر آمیز اطرافیان شغل معلمی را پنهان می کنیم. آنهایی که می دانند فرهنگی هستیم در اولین برخورد می گویند مطالبات شما را بالاخره پرداخت کردند؟اگر بدانند که معلم هستیم چک ما را در معامله قبول نخواهند کرد. تا صحبت از معلم می شود فوراً در اذهان مردم کمی حقوق شکل می گیرد. کار به جایی رسیده که وضعیت معیشت فرهنگیان دستمایه برنامه طنز آقای مدیری شده است.
فقط نمی دانم چگونه می گوید ایشان از مدیران موفق در برنامه وبودجه هستند.شاید موفقیت در فروپاشی آموزش وپرورش خودش نوعی موفقیت باشد.!
پاسخ + +1 -6 --
حسن درویشی 1396/11/15 - 02:33
اینهمه جنجال وجوابیه واسطه برای چیست ؟ جناب کفاش عزیز یک مسئله ی خیلی ساده مطر ح است جناب الهیار ترکمن بزرگوار در کانال تلگرامیشان و در یک نشست با معلمان صراحتیا گفته اند مدرک فوق لیسانس( بدون گفتن اینکه از دانشگاه آزاد واحد رودهن است شاید می خواسته اند ریا نشود الله اعلم)و همچنین مدرک دکترایی که اعمال نشده برایشان الان مسئله فقط این است آیا ایشان دکترا دارند؟ بله ................ خیر...............
خواهشا به جای اینهمه اطاله ی کلام و جوابیه و..... یک بله یا خیر جواب بدهیدو همه ی مخالفان و معاندان و بدخواهان جناب ترکمن را بر جای خود بنشانید
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته 1396/11/15 - 12:10
آقای درویشی باشد با این ادبیات ومنطقت انشاالله همیشه درویش باقی بمانی
پاسخ + +9 0 --
هاشمی 1396/11/15 - 11:04
این متن در 6 بخش تقدیم شده است :
با سلام به محضر شریف تمامی فرهنگیان و دلسوزان عرصه مهم و راهبردی تربیت
با مروری بر نوشته های فوق ، به نظر می رسد مشکل اساسی و نیاز امروز دستگاه عظیم تعلیم و تربیت ، چنین مجادله ای نباشد .
نکته ظریفی در فراز پایانی مرقومه جناب آقای دکتر کفاش وجود داشت که تصور می شود کمتر مورد عنایت قرار گرفته ؛ « فکر نمی کنید برخی خوشحال باشند از اینکه همیشه درحال تخریب همدیگر باشیم ، تا در این دعوا مسائل اصلی آموزش و پرورش گم شود و پرداختن به فرعیات مجال پرداختن به اصول را از ما بگیرد؟ »
این مسأله ، واقعیت تلخ امروز ماست ؛ که متأسفانه شاهد رویاروئی دلسوزان با یکدیگریم .
اجازه می خواهم نکته ای را به استحضار همکاران محترم برسانم .
تقریباً زمستان سال 1389 بود که یکی از دوستان قدیمی وزارت خارجه ، تازه از مأموریت ریاست نمایندگی جمهوری اسلامی ایران ( سفارت ) در یکی از کشورهای اروپایی تشریف آورده بودند و به عنوان معاون وزیر وقت امورخارجه هم منصوب شده بودند .
پاسخ + 0 0 --
حسن درویشی 1396/11/15 - 13:41
جناب هاشمی بزرگوار اینهمه مجادله وبحث می توانست به راحتی تمام شود اگر در ابتدای بحث دکتر بودن یا نبودن جناب ترکمن روابط عمومی وزارت خانه به جای جوابیه ای با زبان طلبکارانه یک تصویر از مدرک دکترای ادعا شده توسط خود جناب ترکمن ( فایل صوتی این سخنان موجود است)منتشر می کرد و همه چیز تمام می شد یا اینکه جناب ترکمن می گفتند که در ان جلسه سهوا یا به هر علتی ( بشر ممکن الخطاست) گفته اند که مدرک دکترا دارند و اعمال نشده است در حکمشان. پس یا ایشان لطف کنند منت بر معلمان و پرسشگران فرهنگی بگذارند و مدرک دکترای ادعایی اشان را رونمایی کنند یا توضیح دهند که داستان آن فایل صوتی و آن مدرک دکترایی که دارند واعمال نشده چیست؟
پاسخ + +2 -7 --
هاشمی 1396/11/15 - 14:53
سلام
جناب آقای درویشی عزیز
آقای اللهیار ترکمن ، از مدیران خوشنام سازمان برنامه هستند و چند روزی میهمان آموزش و پرورش !
هنر آن است که از تمامی ظرفیت ها و ارتباطات مؤثر و کارآمد ایشان در جهت رفع نواقص و کاستی ها استفاده شود .
مابقی حاشیه ای است که ابداً تأثیری در اصل موضوع ندارد .
پاسخ + 0 0 --
كارشناس دفتر بودجه 1396/11/15 - 16:32
آقاي هاشمي عزيز
آيا رسم ميهماني رفتن، دروغ گفتن به ميزبان و فريب اواست؟ آيا دروغ گفتن نيز بخشي از ظرفيتهاي الهيار تركمن است كه قرار است در جهت رفع نواقص مورد استفاده قرار گيرد؟ آيا به زعم دوستان سازمان مديريت دروغ گفتن حاشيه است؟ اگر چنين است پس اصل كدام است؟مدير خوشنام سازمان مديريت شد مدير بدنام آموزش و پرورش. متاسفانه مهماني به پايان رسيده و ميزبان عذر ميهمان دغل باز را خواسته است.
پاسخ + 0 0 --
حسن درویشی 1396/11/15 - 18:54
جناب هاشمی عزیز دوست و همکار گرامی نمی توان از پاسخ دادن به یک سوال با دادن صدها جواب درست اما نامربوط به آن سوال از پاسخ دادن به آن سوال طفره رفت باز هم سوال پرسشگران در این سایت را مطرح می کنم : سوال : آیا جناب الهیار ترکمن بزرگوار طبق ادعای که در جلسه ای با معلمان داشتند ( فایل صوتی موجود است) دارای مدرک دکترایی هستند که در حکم استخدامیشان برایشان اعمال نشده است؟
آیا ایشان اصلا مدرک دکترا دارند؟ اگر جواب بله است لطف کنند تصویر آن را منتشر کنند اگر ندارند دلیل آن صحبتشان در آن جلسه را بفرمایند
تمام بحث ها به همین راحتی تمام می شود ولی دوستان اصرار دارند با صد ها حرف وسخن وجواب درست ومتین اما نامربوط به این سوال صورت مسئله را پاک کنند . و الا بنده در حسن نیت جناب کفاش ذره ای شک ندارم چون طبق آموزه های دینمان از بسیاری گمانهای بد در حق دیگران نهی شده ایم و سوء ظن راگناهی بزرگ می دانیم
پاسخ + 0 0 --
هاشمی 1396/11/15 - 15:13
مدیر محترم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران
با سلام
لطفاً به منظور ناقص نماندن مطلب ، مابقی نظرات اینجانب را که به دلیل محدودیت کاراکترهای بخش درج نظرات ، بارگذاری نشده است را منتشر فرمائید .
با سپاس
پاسخ + 0 -4 --
قربان 1396/11/15 - 19:35
احسنت جناب آقای هاشمی
ای کاش این نگاه بلند در همه عزیزانی بود، که با حرص و جوش فراوان سر یک مسأله ای که حالا فرض کنید مدرک دارد یا ندارد...بود و نبودش چه دردی از فرهنگیان را دوا خواهد کرد ...مطرح و ای بسا بدلیل طرح پاره ای مطالبی اساس و بیفایده مدیون هم کردند.آفرین بر شما
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1396/11/15 - 21:54
مسلماً تداوم جذب و استخدام نیروی زیر 40 سال، مشکلات را حل خواهد کرد!
در سال 89 که کارنامه آزمون ندادند به کسی اجحاف نشد!
محدودۀ ضوابط کسر سن در سال 96، در اوج تعالی بود! نه ناقص بود و نه ناقض! و خفه شدن هیچ استعداد ممتازی نبود!

بی کنایه وقتی برای تدریس دروس معارف در دانشگاه، مرجع تقلید و آغازگر اندیشۀ انقلابی سید جمال الدین اسدآبادی نیز ممکن است به جرم غیرجرمی مثل مجرد بودن نتواند مجوز از نهاد رهبری بگیرد! از ضوابط و مقررات استخدامی و آ.پ چه انتظاری جز جهل پیچ در پیچ است؟!
سن و دندان طوسی کمتر و بهتر از کربلایی کاظم بی دندان است!
آقا بحر العلوم خدا رحمتت کند اگر آغوشت صاحبت را درک کرد در آ.پ آغوشی برایت باز نخواهد شد
پاسخ + +5 0 --
دولت فرهنگیان 1396/11/16 - 03:12
جناب معاون اسبق!

اظهار لطف همکاران فرهنگی به شما در نظرات که به لطف صدای معلم بصورت ناشناس و بدون رعب و وحشت از اینکه مقام بالاتر دست به تلافی نظرات خلاف خواسته ایشان بزند، به نوعی کارنامه عملکرد و خدمات ۳۰ ساله جنابعالی در مراتب مختلف است. این فضا را قدر بدانید که خالص است و محرک های ترس، چاپلوسی و ... در آن وجود ندارد.
حال که دوران بازنشستگی را سپری میکنید فرصت مناسبی است که به عملکرد گذشته خود بیشتر فکر کنید و فکر کنید و فکر کنید...
باشد که رستگار شوید!
پاسخ + +3 0 --
شاکی 1396/11/16 - 08:22
در مورد آقای کفاش و مواضع و افکارشان به یک نکته بسنده میکنم و اگر درخانه کس است یک حرف بس است:قائم مقام ایشان در سازمان دانش آموزی...داوود روستایی بوده اند...من دیگه حرفی ندارم!!!!
پاسخ + 0 -6 --
دبیر با 29 سال سابقه 1396/11/16 - 11:14
بنظر من صدای معلم که بیشتر به مسایل عمیق آموزش و پرورش می پردازد در موضوع مدرک آقای اللهیار ترکمن و جوابیه آقای کفاش دچار جو زدگی و خطا ی رسانه ای شد و به هتک حرمت پرداخت امروز مدرک در چه سظحی و از کدام دانشگاه مهم نیسن باید عملکرد افراد را بررسی کرد باید دید آیا اقایان اللهیار ترکمن و کفاش در کار خود متناسب با شرایط موثر بوده اند یا خیر؟ بنظر بنده این هجمه توسط شما سایت وزین شائبه غوغا سالاری رسانه به دلایل اغراض شخصی با این دو نفر را در ذهن مخاطب ایجاد میکند!!!؟؟؟؟
پاسخ + 0 0 --
از مدرسان آزاد 1396/11/16 - 19:00
دبیر با 29 سال سابقه
آنگاه
کدام دانشگاه مهم نیسن نیسن نیسن
بله تنها راه موفقیت در جذب نیرو ندادن کارنامه آزمون در سال 89 و ... در سال 96 و تداوم توهّمات در جذب و آزمون و استخدام است.
ان الله مع الصابرین و ان الباطل کان زهوقا
فلانی که با قبولی علمی در آزمون استخدامی سال 96، صرفاً به دلیل سن و سال و با تبصره های ناقص کسر سن نتوانست معرفی نامه برای مصاحبه بگیرد چگونه می شود که در دهه فجر امسال از سوی چهار مدرسه برای تعیین، تنظیم برنامه و اجرای مراسم دعوت می شود و ... .
مگر مربیان پرورشی اصلح نیستند !؟
پاسخ + 0 0 --
از مدرسان آزاد 1396/11/16 - 19:22
بله راست گفتید
باید عملکرد افراد را بررسی کرد !! و اصلح را انتخاب کرد ! باید
بله به عنوان مثال کارهای پاره وقت غیر متخصصانه و بی ارزش است! مهم تمام وقت و کش دادن آن است!
مظلوم فقط زندانی (اسیر) آن طرف مرز است!
از فضل پدر هیچ حاصلی نیست جز ...!
و هزار نکته ...

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

به نظر شما بزرگترین مانع برای اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش چیست؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور