صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

هاشمی/ تهران

اعلام نظر درخصوص متن منتشر شده تحت عنوان « حمیدرضا کفاش : فضای مجازی ملک طلق شما و همفکرانتان نیست»

گروه رسانه/

انتشار یاداشت مدیر صدای معلم که در بخشی از آن به عملکرد « حمید رضا کفاش » اشاره شده بود ( این جا ) و نیز پاسخ معاون سابق پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش واکنش های متفاوتی را در بین فرهنگیان ایجاد کرده است .

« صدای معلم » بر اساس احترام به همه آراء و نظرات آن ها را منتشر می کند .

این دیدگاه ها نظر ات نویسندگان بوده و الزاما مورد تایید این رسانه نیست .

 

نقد عملکرد حمیدرضا کفاش و مواضع مدیر صدای معلم در مورد تقلب در مجلس دانش آموزی و فضای مجازی

باسمه تعالی

با سلام به محضر شریف تمامی فرهنگیان و دلسوزان عرصه مهم و راهبردی تربیت

با مروری بر نوشته های فوق ، به نظر می رسد مشکل اساسی و نیاز امروز دستگاه عظیم تعلیم و تربیت ، چنین مجادله ای نباشد .

نکته ظریفی در فراز پایانی مرقومه جناب آقای دکتر کفاش وجود داشت که تصور می شود کمتر مورد عنایت قرار گرفته ؛ « فکر نمی کنید برخی خوشحال باشند از اینکه همیشه درحال تخریب همدیگر باشیم ، تا در این دعوا مسائل اصلی آموزش و پرورش گم شود و پرداختن به فرعیات مجال پرداختن به اصول را از ما بگیرد؟ »

این مسأله ، واقعیت تلخ امروز ماست ؛ که متأسفانه شاهد رویاروئی دلسوزان با یکدیگریم .

اجازه می خواهم نکته ای را به استحضار همکاران محترم برسانم .

تقریباً زمستان سال 1389 بود که یکی از دوستان قدیمی وزارت خارجه ، تازه از مأموریت ریاست نمایندگی جمهوری اسلامی ایران ( سفارت ) در یکی از کشورهای اروپایی تشریف آورده بودند و به عنوان معاون وزیر وقت امورخارجه هم منصوب شده بودند .

براساس یک رویه قدیمی متقابل ، به دیدارشان رفتم ؛ ضمن گفت و گو درخصوص موضوعات مختلف ، به ویژگی های آموزش و پرورش آن کشور اروپایی رسیدیم .

ایشان براساس آنچه که به صورت ملموس و نیز ملاقات هایی که با رده های عالی رتبه سیاسی و آموزشی آن کشور دریافت کرده بودند ، ساختار نظام تعلیم و تربیت کشور متوقف فیه را ترسیم و به این نکته اشاره کردند که دلیل موفقیت دستگاه آموزشی آن کشور ، سیاست گذاری صحیح و تمرکز بر « تربیت » دانش آموزان از سنین کودکی و دوره های پیش دبستانی و ابتدایی با محوریت « تقویت وحدت » ، « همبستگی ملی » و « کار جمعی و گروهی » ، در قالب مضامینی کاملاً ساده و فراگیر بوده است که نهایتاً در بزرگ سالی ، مشکلات کمتری در عناوین شمرده شده را شاهد هستند .

این مثال را از این رو آوردم تا تأکیدی داشته باشم بر ضرورت همراستایی دیدگاه ها و ارائه راهکارهای عملی برای ارتقای کارکرد آموزش و پرورشی که امروز در « شَأن » و « تَراز » مردم عزیز پَهن دشت اسلامیمان نیست .

 

فرصت ها را قدر بدانیم !

حقیر در طول سال های متمادی خدمت در وزارت آموزش و پرورش توفیق همجواری با یازده تن از معاونین محترم وزیر را داشته ام و همه دوستانی که به اخلاق و رفتار اینجانب مشرف هستند ، می دانند که معمولاً کمتر در مورد افراد سخنی می گویم و هرگز اهل مبالغه و خدای نکرده ذکر الفاظ و عباراتی که به آن معتقد نبوده ام ، نیستم .

در این میان ، جناب آقای دکتر حمیدرضا کفاش ، در زمره نازنین مردان مرد عرصه های سخت آموزش و پرورش بوده و هستند که متأسفانه به رغم توانمندی های مختلف ، پس از سی و هشت سال سابقه خدمت بابرکت در عرصه های « جهاد » ، « ایثار » و « معلمی » و وضعیت خطرناک برخی عوارض شیمیایی باقی مانده در ریه خویش ( یادگار باقی مانده از سال های فرماندهی در لشکر پرآوازه و افتخار سردار رشید اسلام ، جناب آقای دکتر قالیباف ) ، به بازسازی راهی برای « تنفس جدید » حوزه راهبردی تعلیم و تربیت مشغول بوده و هستند .

دفاع های جانانه ایشان از آموزش و پرورش را دوستان حاضر در جلسات مختلف « کمیسیون آموزش ، تحقیقات و فناوری » و جلسات اخذ رأی اعتماد وزیر محترم و یا استیضاح های پی در پی مجلس شورای اسلامی ، از یاد نخواهند برد .

یادداشت های پی گیری امور روزانه معاونت را که از ساعت 3:30 صبح هر روز تنظیم می کردند ، با بهت ناشی از این همه تلاش و تحرک ، مستمراً دریافت و برای اجرایی شدن آن برنامه ریزی می کردیم .

عضویت در بیش از 34 ستاد ، کمیته ، کارگروه و جلسات مهم حقیقی و حقوقی درون دستگاهی و نیز بیش از 38 بخش مهم برون دستگاهی ( از کمیسیون فرهنگی دولت ، جلسات معاونت فرهنگی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ، كمیته تعیین مصادیق مجرمانه اینترنتی ، شورای توسعه فرهنگ قرآنی شورای عالی انقلاب فرهنگی ، هیات امنای بنیاد ملی بازی های رایانه ای ، شورای فرهنگ عمومی ، كمیسیون فرعی فرهنگی هیات دولت ، شورای اجتماعی وزارت كشور ، جانشینی فرماندهی ستاد مركزی راهیان نور ، كمیسیون عالی ارتقای محتوای مجازی شورای عالی فضای مجازی ، شورای توسعه امنیت پایدار و ... گرفته تا شورای فرهنگی مجمع تشخیص مصلحت نظام ، همه و همه برای ارتقای عملکرد آموزش و پرورش از جمله زحمات و خدمات زائدالوصف ایشان به خانواده بزرگ آموزش و پرورش و نازنین فرزندان و آینده سازان تمدن نوین اسلامیمان بوده و هست .

بلند طبعی ، بلند نظری و بزرگ زادگی از خصلت های ویژه دکتر کفاش بوده که در این سال ها ایشان را بی نیاز از عنوان شغلی می ساخت و اشتغال در جایگاه های مدیریتی ، تنها ابزاری برای تعقیب تحقق آرمان ها و اهداف بلند دستگاه تعلیم و تربیت بود .

روزی ایشان به حقیر فرمودند ، در سال های ابتدای مدیریت ، تلاش می کردم تا همه افراد باظرفیت و توانمند را در کنار خود و در حوزه مدیریتی ام مستقر نمایم ولی اکنون تلاش می کنم افراد متعهد و توانمند را در بخش های مختلف آموزش و پرورش ( اعم از مدرسه ، منطقه ، استان و ستاد ) به کار گیرم ، چون اعتقاد دارم نفع آن متوجه آینده آموزش و پرورش خواهد بود ؛ حالا خودم کمی با سختی بیشتر امور این حوزه کاری را پی گیری می کنم !

تلاش برای ایجاد شکاف میان ایشان و وزیر محترم آموزش و پرورش ، از سر « کم اطلاعی » دوستان است ! چرا که این دو نفر در شمار یاران قدیمی سال های طولانی ، از تربیت معلم خراسان گرفته ، تا سال های حضور مشترک در لبنان و سپس در همکاری به عنوان دو معاون وزیر و . . .

به هر حال ، غرض یادآوری این مهم بود که این عزیزان و سایر پیشکسوتان و بزرگان آموزش و پرورش ، در شمار ذخیره های ارزشمندی هستند که امروز و آینده این دستگاه و از همه مهم تر ، فرزندان این سرزمین به آن محتاج هستند .

کمی ملایم تر ، از کنار مسائل حاشیه ای امروز عبور نمائیم تا فردای تمدن نوین اسلامیمان را بیمه کنیم ؛ که اگر اراده کنیم ، می شود .

حمد و ثنای بی منتها ، ذات مقدس خداوند متعال را سِزَد ،که تقدیر ما را در ساحت « فرهنگ » مقرر فرمودو به پیشۀ انبیاء عظام ، « تربیت » نوباوگان پَهن دَشت اسلامیمان ، آراسته ساخت .

 

حَمداً لِلّه ، حَمداً دائماً سَرمَداً مُتَّصِلاً یزیدُ وَ لا یُبید ، کَما تُحِبُّ وَ تَرضیَ .


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سه شنبه, 17 بهمن 1396 ساعت 09:36 خوانده شده: 565 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +14 -6 --
عادل 1396/11/17 - 09:57
دوست عزیز به جای حمد و ثنای آقای کفاش به انتقاداتی که از عملکرد او شده است پاسخ بده.
پاسخ + 0 0 --
عضوکلاه صندوق ذخیره 1396/11/17 - 12:01
بلند طبعی ، بلند نظری و بزرگ زادگی از خصلت های ویژه دکتر کفاش بوده که در این سال ها ایشان را بی نیاز از عنوان شغلی می ساخت و اشتغال در جایگاه های مدیریتی ، تنها ابزاری برای تعقیب تحقق آرمان ها و اهداف بلند دستگاه تعلیم و تربیت بود .
وای چه قشنگ. از قدیم گفته بودند گربه برای رضای خدا موش نمیگیرد. اما الان گویی اقای کفاش برای رضای خدا !!!! موش که هیچ گربه هم میگیرد و متنهای سفارشی سفارش میدهد. برادر ....از این بزرگزاده!@!! برای نوشتن این مطلب؟ خجالت نمیکشی؟ ملایمت در مقابل دروغ؟ .... خاک بر سر تعلیم و تربیتی که تو و امثال تو منادی ملیمت و حاشیه!!! اش باشند.
پاسخ + 0 0 --
حجتی 1396/11/17 - 20:05
وقتی میگویم مخالفتها,واهانتها سفارشی است,,درست میگویم کلاه قرمزی حان تووامثال اربابت هاله نور فقط فحاشی بلدید اگرجرات داشتی حداقل با نام واقعیت پست میدادی,ترسو
پاسخ + 0 0 --
حجتی 1396/11/17 - 20:09
کلاه....ازچه میترسی نامت راعنوان نمیکنی,,از محمود هاله فقط هتاکی یادگرفتی.شجاع باش با نام وواقعیت پیام بده.نترس این دولت هاله نورت نیست,,
پاسخ + 0 0 --
عضوکلاه صندوق ذخیره 1396/11/17 - 21:44
اقای حجتی گرچه حنسیتت معلوم نیست عرض میشود که ما چیزی نگفتیم که شما به خودتان گرفته اید ما منظورمان ان اقای کفاش بود نکند به کفش تو هم میخی زده؟ عزیزم اگر تو هم موش بگیر و گربه بگیر برای رضای کفاش میخ کش و میخزن هستیو کارکن برای رضای هر کس غیر از الله متعال هستی خوب ناراحتی ندارد کع از اینهمه ابروریزی دفاع کن . نشان بده که ما اشتباه میکنیم و متنها سفارشی نیستند. قربونت برم اخه به چه قیمتی داری رگهای گردنتو باد میکنی؟ برای دنیای یک مشت دنی و بی ارزش داری اخرت خودت رو بر باد میدی؟ ما فحاش. تو عاقل. جواب اینهمه بی ابرویی را بده. مواظب اون قلب رقیقت هم باش. کفاش هر جایی ممکنه میخ بزنه.
پاسخ + +8 -4 --
حسن درویشی 1396/11/17 - 10:58
کاش جناب کفاش عزیز بعد از آن حرف های زیبا ودرست وبه جا تکلیف ادعای جناب اللهیار ترکمن را هم مشخص می کرد که بالاخره ایشان دکترا دارند یا ندارند؟ کاش مسئولان ومدیران ارشد وبزرگان وپیش کسوتان این حق کوچک را برای معلمان و مخاطبان قائل بودند که درستی ویا نادرستی ادعای یک مسئول را متوجه شوند . همچنان دفاع پشت دفاع و مدح وثنا پشت مدح وثنا است که منتشر می شود مگر کسی منکر حسن نیت و کار درستی جناب کفاش شده یا کسی منکر توانایی جناب اللهیار ترکمن شده است؟ چرا یک نفر از مدافعان ایشان مردانه پاسخ نمی دهد که آیا طبق ادعای خود جناب ترکمن بالاخره ایشان دکترا دارند یا نه ؟ خواهش می کنم دوستان دوباره برنگردند و بگویند: الان یعنی همه مشکلات حل شده فقط مانده داشتن یا نداشتن دکترای جناب ترکمن
شاید اگر مسئولان عادت داشتند حرفهایی را که می زنند بعد ها جوابگوی حرف خودشان هم باشند الان این پیگیری صدای معلمان چندان عجیب و نامانوس نبود برای برخی ازعزیزان و یک درخواست ساده مبنی بر اینکه ادعای داشتن دکترا از طرف جناب ترکمن راست است یا دروغ تعبیر به مبارزه با ازشهای انقلاب و افراد انقلابی نمی شد.
پاسخ + 0 0 --
رحیمی 1396/11/17 - 11:17
عزیز دل برادر
فرض کنید ایشان یک دیپلمه هستند . خب که چه؟
پاسخ + 0 0 --
حجتی 1396/11/17 - 12:14
سلام,,درویشی عزیز,,,ضمن تشکراز مطالب اقای هاشمی,,,دیروزهم عرضک گفتم,چرا تا هرکس سخنی درمورد اقای کفاش بحق میگوید یکی دونفر با اسامی مجهول اشفته میشوند,ولی دربرابر مطالب توهین امیز نسبت به ایشان هیچ موضعی نمیگیرند,,,یاد زمان احمدی نژاد میافتم که برای هرتخریب عده ای کلی سوت وکف میزدند ویا حداقل سکوت مطلق میکردند ولی الان بخاطر موردی کم اهمیت چوب تخریب و انتقام را بدست گرفتند ووو دیروز یکی از همکارانی که درزمان معاونت ایشان توقع پست مدیرکلی قران را داشت,,البته به گفته خودش با افتخارافتخار مطلب ارسالی خود را دراین سایت به دوستان خودش نشان نشان میداد مطلبش خطاب به کسانی بود که از دکتر کفاش که سه دهه خدمات داشت انتقادکرده وبه انان هم انگ میزد,ازاین همه تزویر ودورویی بخدا پناه میبرم,این همه خدمات ایشان نادیده گرفته میشود وبرای موردی بی اهمیت که به شخص دیگری مربوط است عده ای دست به انتقام از ایشان زده اند بجای یک خسته نباشی.ازلطفتان واز لطف مدیران سایت که بدون سانسور درحال تلاش هستند قددرانی میکنم,بیایید بادیده مثبت وبدون حب وبغض بنگریم,
پاسخ + 0 0 --
حجتی 1396/11/17 - 13:55
سلام دوباره,جوابیه ای صبح برای اقای دزویشی ارسال کردم ولی بدلایل منتشر نکردید,انتظاری نیست, فقط ماندم چقدرمطلب از شما جناب درویشی منتشر میشود وهمه درجهت تخریب.دکترکفاش نمیدانم اگرانتقادی دارید حقتان است که عنوان.کنید ولی اینکه فقط مترصد این باشید که پیامی دردفاع از شخصی که به اخلاص وکاردانی مشهوراست منتشر شود وبلافاصله کامنت بگذارید ونویسنده را تخطه کنید سخت دراشتباهید دکتر کفاش وخصوصیات اورا درمحل کارش بپرسید وتعجب دیگرم انتشار روزانه مطالب شماست ولی ساتسور جوابیه ها,حال ببینین لاقل این یکی منتشر میشود یا خیر,حق نگهدارتان
پاسخ + 0 0 --
عضوکلاه صندوق ذخیره 1396/11/18 - 07:05
اقای رحیمی از اون حرفا میزنی ها! برادر عزیزم بگو تا دکترا بریزم برای تو و ترکمن! اخر ادم عاقل دیپلمه میتواند فقط دفتر دار باشد اون هم در استخدامهای قبل از انقلاب! الان شما میری شهرداری پرکبان هم بشی ازت فوق لیسانس دانشگاه تهران میخان. این بشر چجوری با فرض احمقانه شما که دیپلمه هستند توانسته توی اون سازمانهای به اون بزرگی!!! و بعد هم توی سازمان اقای بطحایی!! معاون بشه؟ ....
پاسخ + +1 -1 --
رحمانی 1396/11/17 - 11:10
احسنت بر شما و بر صدای معلم که همه صداها رو پخش می کنه
پاسخ + +2 -1 --
فرهنگی 1396/11/17 - 12:57
آقای هاشمی خوب سخن فرمودید ولی بایدمتوجه شده باشید این همه ’’ به به وچهچهه ها ’’ بوده‌اند که اغلب بی مورد هم بوده‌اند که دست و پای مسولان مارا بسته وخود را گم میکنند وهمیشه خود راعقل کل می نامند پدر مقابل کوچک ترین انتقادها تاب نمی آورند و همین دفاع جنابعالی اذهان مارا بیشتر خدشه دار میکند وما تا بحال متوجه این بوده ایم که فرد یک تفر است ونمی تواند ده نفر ویا بیشتر هم شوذ ومتاسفانه یکی از مشکلات اساسی مملکت ما همین بوده وخواهد بود که یک نفر به خاطر نفوذش واستفاده از جایگا هش در چندین پست ومقام و هیت مدیره و امنا و ... مسولیت پیدا میکند و از خدمت واقعی خود هم جا می ماندو حتی هنچنانکه همکی شاهد بودیم اغلب عقب ماندگی دستگاهها خصوصا آنوزش و پروزش ما هم همین بوده و خواهد بود وحتی اختلاس ها ی هم که صورت گرفته اغلب بخاطر همین امر بوده واز قدیم هم گفته اند که با یک دست نمی توان دو تا هندولنه را حمل کرد ،لذا من اگر بجای آقای کفاش وسایرین که جندین پست را بعهد ه گرفته ویا می گیرند نزد خدای خود و خلق خدا دچار پشیمانی و معذرت می نمودم .
پاسخ + 0 0 --
معلم جانباز 1396/11/17 - 19:55
درود
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1396/11/17 - 21:40
درود خدا هم بر شما جانباز عزیز به امید آن روز که انقلاب ما بیشتر از این توسط خودیها مورد ظلم قرار نگیرد وروح شهیدان و ایثارگران واقعی ما آزرده نگردد وایرانی آباد داشته باشیم
پاسخ + +2 -2 --
فرهنگی 1396/11/17 - 13:12
ببخشیدحقیری که در مدح وثنای بیست ساله معاون پرورشی نوشتن چه کسی هستند لطفا خودشون رو معرفی کنند
پاسخ + +3 -3 --
همکار فرهنگی 1396/11/17 - 13:33
جناب پور سلیمان چه خوبه در سایت صدای معلم کمپینی تشکیل بشه که ما ببینیم چه کسانی از مدیران ومعاونین ووزیرمدرک دکتری مورد تایید آموزش وپرورش داردرا دارد وکدام شخصیت حقوقی فاقد مدرک دکتری هست وفقط دچار توهم مدرک گرایی هست تا جایی که این فرهنگی اطلاع موثق دارم در بین معاونین ۴نفر فاقد دکترای مورد تایید وزارت علوم هستند ولی از این که دکتری را در ابتدای نام خود عاریه گرفته اند احساس بزرگی می کننداغلب اینها فوق لیسانس هستند گویا خوششان می آید کمبود تواناییشان را با دکتری ارضاء کنند
پاسخ + +5 -2 --
سارا 1396/11/17 - 14:02
خیلی ساده عرض کنم خدمت شما جناب هاشمی اولین موضوعی که هر مربی پرورشی در مدرسه به دانش آموز آموزش میدهد زشتی و قباحت دروغگویی است،همان جمله معروف که دروغگو دشمن خداست،
اینکه جناب کفاش چقدر طرح و برنامه اجرا کرده اند مهم نیست،مهم نتیجه کار ایشان و یا هم کیشانشان است که به دین گریزی معلمان و دانش آموزان دامن زده
هر آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند ،هیچ گاه با ظاهر مدهبی و شعار دادن نمیتوانیم تاثیرگذار باشیم در عمل باید ثابت کرد
دفاع از دروغ به اندازه دروغگویی زشت و ناپسند است و حمایت از دروغ ما را در ظلمی که دروغگو به مخاطبانش روا داشته شریک می کند
پاسخ + +2 -2 --
گمنام 1396/11/17 - 14:07
واقعا ازعدالت به دور است که جلوی ادامه تحصیل فرهنگیان گرفته شود.آیا شیرمردی هست مارادریابد؟
پاسخ + +2 -2 --
همکار فرهنگی 1396/11/17 - 14:44
جناب آقای پور سلیمان لطفا پست ها را درج کنید تا بتوانیم با همت جلو چاپلوسی ها وپاچه خواری های عهد قجری را بگیریم فرمایشات جناب هاشمی همکار سابق پرورشی حداقل در چند مورد سراسر اغراق وکذب محض هست لطفا واقع بین باشیددر گفتار ونوشتارتون عقلانیت را لحاظ کنید اگر مسئولین ستادی ما عقلانیت وتخصص واخلاق را سرلوحه کارشون میکردند ما دچار آسیب های آموزشی واجتماعی نبودیم
پاسخ + +1 -2 --
همکار فرهنگی 1396/11/17 - 16:35
جناب درویشی عزیز چرا شما اینقدر
تعصب داریدروی پست معاون پرورشی همه حق دارند مسئولین رانقد کنند ما هم از همکاران وقاطبه فرهنگی هستیم برای ما خنده وشوخی افراد مهم نیست عملکرد وفیدبک حاصل از سالیان سال مسئولیت است است که ارزش داردمادر آموزش وپرورش نیاز مبرم به مدیران فکور وآرام وخلاق وبدور از فضای جنجالی وسیاسی ودر عین حال آشنا به علم روانشناس وجامعه شناسی وعاشق معلمی نیاز داریم ولا غیر در ثانی آدمهایی که خود سفارشی هستند چرا فکر می کنند ما سفارش شده هستیم .البته سفارش وجدانمان ما وادار به عکس المعل میکند
پاسخ + +2 -1 --
حسن درویشی 1396/11/17 - 16:44
جناب حجتی عزیز لطفا کمی حسن ظن به بنده داشته باشید همانطور که بنده به شما وجناب ترکمن وجناب کفاش دارم بنده هیچ توهینی به جناب کفاش و ترکمن نکردم اگر چیزی گفته ام که نوهین با تهمت است بفرمایید . بنده فقط حرفم این است چرا انتظار برای جواب این سوال که مکررا تکرار کرده ایم از نظز شما وبرخی از دوستان عزیز یعنی توهین وتخریب جناب کفاش اصلا تا قبل از آن جوابیه جناب کفاش که حرفی از ایشان در میان نبود وبعد از آن هم بنده حداقل به ایشان توهینی نکردم اگر این خواسته یعنی مشخص شدن صحت یا سقم ادعای جناب ترکمن مبنی بر داشتن مدرک دکترا از نظر شما ودیگر دوستان یعنی تخریب وتوهین به جناب کفاش یا جناب ترکمن. پس بنده دیگر در این زمینه مطلقا توهین وتخریبی انجام نمی دهم . موفق وموید باشید
پاسخ + +3 0 --
ناشناس 1396/11/17 - 17:56
سلام بر همکار فرهنگی عزیز بس که این روزها یک سوال ساده رامطرح کرده ام ولی جوابهای درست و به جا وزیبا ولی نامربوط به سوالم شنیده ام متاسفانه یادم رفته کدام نوشته ی بنده شائبه تعصب داشتن بر روی پست معاون پرورشی را به وجود آورده بنده جناب کفاش را در حد همین مطلبی که چند روز پیش در صدای معلم از ایشان منتشر شد می شناسم ودر آن مطلب هم تمام حرف هایشان متین ودرست و به صلاح اموزش و پرورش بود ولی جواب سوال کسانی که می خواستند بدانند عاقبت ادعای دکرتا داشتن توسط جناب ترکمن واقعیت دارد یا نه در آن نبود
بنده چندان اطلاعات سیاسی و حرفه ای ندارم باور بفرمایید فقط وفقط قصدم دانستن این مطلب بود که آیا جناب ترکمن درم ورد دکرتا داشتنشان حقیقت را گفته اند یا در ان جلسه جو گیر شده اند . اینکه چطور این سوال ساده می تواند به این گونه برداشتها کشیده شود خودم مانده ام در نعجب.
پاسخ + 0 0 --
حسن درویشی 1396/11/17 - 23:29
سهوا بدون نام فرستاده شد
پاسخ + +1 -1 --
موسوی 1396/11/17 - 18:05
جناب کفاش چه دلیلی دارد که با نام خود به پرسشها پاسخ نمی گویید. شما فراغت دارید اما بقیه کار و زندگی دارند. لطفا به طور صریح در مورد نقدهای مطرح شده پیرامون تقلب در انتخابات دانش آموزی و حمایت از مدرک دروغین و دروغگویی الهیار ترکمن اظهار نظر فرمایید.
پاسخ + +2 0 --
حسن درویشی 1396/11/17 - 18:07
جناب حجتی عزیز بنده معلم هستم وحقیقتا چندان هم به دنبال پیگیری دعوای های سیاسی وحزبی بین مدیران رده بالای آموزش و پرورش نیستم .بعد از شنیدن فایل صوتی از جناب ترکمن که می گفتند مدرک دکترایی دارم و بعد دیدم که هیچ مدرکی دال بر داشتن مدرک دکترا حاضر به ارائه نیستند دلم می خواست برای اولین بار بالاخره ثابت شود از دو طرفی که یکی ادعا می کند جناب ترکمن دکترا ندارند چه برسد به دکترا از فلان دانشگاه خارج از کشور . بالاخره کدامشان راست می گویند باور بفرمایید برایم آرزو شده که از میان چنین ادعاهای کاملا ضد هم بالاخره یکیشان به مرحله ی اثبات یک طرف برسد چرا در مملکت این رویه بسیارمعمول شده که دو نفر یکی بگوید الان شب است یکی بگوید روز است و بعد هم دو طرف به دنیال کار خود بروند واگر مخاطبی سوال کند بالاخره کدام راست می گفتند . مخاطب در این میان متهم شود به حاشیه سازی ولجاجت وتخریب. اگر جوابی دارید که در این سایت منتشر نمی شود لطفا افتخار دهید وبا این شماره تماس بگیرید 09179927723. باز هم از شما ممنون و متشکرم
پاسخ + 0 0 --
حجتی 1396/11/17 - 22:10
سلام,برادرعزیز جناب درویشی از شما عذرخواهی میکنم اصلا حرفم .خطاب به.شما برادر گرامیم نبود.مطلب کلی بود ولی الان که.بازخوانی کردم حق باشم.مطلبم کلی بود ولی نباید روی نام شما مطلبم را ارسال میکردم.حلال کنید
پاسخ + 0 0 --
عضوکلاه صندوق ذخیره 1396/11/18 - 12:23
حجتی عزیزم چطور شد معقول شدی؟ معلومه که یک چیزایی از اون قدیم ندیما یادت میاد. بله معذرتخواهی اسونه تبریک میگم و امیدوارم دیگه پشتیبانمی از عمله ظلم نکنی. بالاخره هر چی باشی تو بر ما حجتی گرچه بنام و نه به باطن1
پاسخ + +4 -1 --
بازنشسته 1396/11/17 - 19:20
آقای هاشمی لطفا از زمانیکه مطالب پشتیبانی تان از آقای کفاش را اعلام نمودید فکرم خیلی مشغول شده وبا هر حساب وکتابی و معادله و ماشین حساب که حساب میکنم جواب درستی بدست نمی آورم چه چطور یک نفر در ۳۴ ستاد و هیت و... عضو باشد و در انجام تمام مسولیت ها بر آید و من تا بحال این را از تقویم ها متوجه شدم که هر ماه فقط ۳۰ روز بوده نه ۳۴ روز یا بیشتر ، واقعا از صدای معلم باید تشکر کرد که کم کم افراد مسول ما چطور دست ها ونیاتشان رو می شود ، واقعا باید این گونه افراد شرم کنند که این نان ها را بر سر سفره افراد بی گناه خانواده هاشان برده اند وشایسته است مسولان ما به خود بیایند ودیگر اجازه ندهند که یک نفر به جای سی وچند نفر کار کنند
پاسخ + +3 -1 --
منصور 1396/11/17 - 21:40
اقای هاشمی دوست دیپلمات شما نگفت در آن کشوری که ماموریت داشت به یک نفر ده ها پست جور واجور نمی دهند . اگر اقایان پست طلب در اموزش و پرورش تمام قد از این نهاد تربیتی دفاع می کردند ما این همه بدبختی نداشتیم . مدیران ما را مگر عزرائیل بازنشسته کند والا از ریاست دل کنده نمی شوند .شما یا جناب کفاش و امثال این عزیزان برای وحدت ملی و کار گروهی چه اقدام بزرگی انجام داده اید چنان اموزش و پورش ناتوان هست که نمی تواند در مدارس خارج از کشور ایرانیان را جذب کند اگر معذوریت کاری دیپلمات ها نبود انها هم حاضر نبودند فرزندانشان را در محل مامو ریت به اموزش و پرورش بسپا رند به نظر ،جناب کفاش هم راضی نیست شما با این ادبیات از ایشان دفاع کنید
پاسخ + +1 -1 --
بازنشسته 1396/11/17 - 22:48
آقای هاشمی با توجه به فرمایشات شما باید فاتحه آموزش وپرورش و مملکلت را بخوانیم چون دیگر آقای شما آقای کفاش در آموزش وپرورش نمانده اند و مردم وجامعه ی فرهنگی باید بیایم نماز آیات و استخاره و ...بخوانیم تا بلکه این دوست صمیمی شما به گردونه برگردد چون ممکن است آنوقت از تمامی کشورها ی پیشرفته جهان پیشی بگیریم چون خیلی از برنامه های آفای کفاش وجنابعالی روی میزها همچنان بی صاحب باقی مانده اند
پاسخ + +2 -1 --
فرهنگی 1396/11/17 - 22:59
جناب هاشمی اینطور که مرقوم فرمودیدزمان شما وسرور گرامیتان معاونت پرورشی در شکوفاترین دوران خود بوده این همه تلاش در حمایت از وزیران وعزل ونصب های مدیران وشرکت در بالغ بر سی واندی جلسه های گوناگون .این همه جانفشانی پس چرا اوضاع اینگونه است شاید شما بعنوان مشاوراعظم کوتاهی کرده اید.والا نمی دانم با خواندن مطلب شما هنگ کردم که چرا شما از پرورشی به وزارت امور خارجه هجرت کردید تکلیف شرعی واخلاقی ایجاب می کرد که می ماندین وآنچه از معاون پرورشی کسب کرده بودید برای آینده معاونت پرورشی هزینه می کردید

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور