صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" آنانی که ریگی به کفش ندارند می توانند همانند مدیر صدای معلم فیش دریافتی ماهانه حقوق خود را در پیوند به کاروان صداقت در شفاف سازی دریافتی های خود مرقوم دارند تا حداقل ما معلمان که جزو کم درآمدان جامعه هستیم خیالمان از برخی از مدیران سطوح مختلف کشور ، آسوده گردد "

نهضت شفاف سازی فیش حقوقی مدیران ... اصلی که باید انجام شود !

مینو امامی/ همکار صدای معلم

نهضت شفاف سازی فیش حقوقی مدیران و فیش حقوقی علی پورسلیمان مدیر صدای معلم  انسان موجودی کنجکاو است . انسان موجودی است که روشنایی و زلالی را می پسندد. او هرگز آب آلوده به گِل و لجن نمی آشامد. او هرگز غذای ناپاک و کثیف نمی خورد. او دوست دارد تن و پوشاک بر بدنش همواره پاک و نظیف باشد. محل زندگی اش زیبا و تمیز باشد. او همه جا را شسته و رُفته می پسندد.

اما عده ای روح و عقل و وجودشان به ناپاکی و زشتی آمیخته است. لزومی ندارد که سرمنشأ این جریان نازیبا خارج از درون او باشد.گاه همه این پلشتی ها از خمیرمایه شخصیت درونی برخی از انسانها نشأت می گیرد.او شبانه روز پله های نردبان ترقی را بر روی تلاش و معاش انسانها می چیند و می پیماید. شیدایی او خلاف پاکی درون سایر انسانهاست . تمام بت و صنم و نهایت و غایت هستی او پول است. این چرک کثیف دست. آخر او با این تک واژۀ زایندۀ فزاینده قادر است تا تمامی تونل های صداقت وشرافت و قناعت و.... را در هم نوردد و به سر منزل مقصود یعنی انباشت ثروت رسد. آخر او و تمامی حامیان و پیروان و بها دهندگان او هم قسم شده اند تا خون سایر انسانها را بمکند و خود به رفاه و آسایش و دارندگی و برازندگی رسند.

آری !

در جامعه ما برای اثبات دارندگی و برازندگی ، نیازی به تحصیل و طی طریق مسیر مشقت برای نیل به توفیق شغلی و پیشرفت در آن نیست.


اینجا :
می توان دارایان را مسلط بر نداران نمود. می توان لبه تیز و بُرنده عدالت را کُند ساخت. می توان شمشیر مساوات را بی اثر و بی فروغ ساخت. می توان عبادت در گِرو زیادی نقدینگی حساب بانکی گذاشت. می توان تاریکی را روشن و روشنایی را تاریک قلمداد نمود. می توان چشم بندی کرد و هست را نیست و نیست را هست جلوه نمود. می توان حج رفت و خسی در میقات شد اما برگشتنی مسیر گناه را ادامه داد. می توان حق صغیر و کبیر را بلعید و بر ایوان کاخ خود نقش شیر نر ترسیم نمود. می توان از الفاظ جادویی پول پول می آورد سود جست و آن را تنها حق خود شمرد. می توان دروغ گفت و خیانت کرد و جفا کرد و حق کشی کرد. می توان خورد و خورد و پوشید و پوشید و گشت و گشت و.... اما نگران سایر انسانهای گرسنه و لخت و رنجور نبود.
و.....

طی این مسیر جادویی " پول پول می آورد " پول یعنی قدرت و نفوذ " پول یعنی حلّال مشکلات " و..... چنان جذاب و امیدوار کننده هست که کسی از ابتدای ورود خود به این تونل تاریک پستی انسان ، نه نمی گوید ، کناره گیری و مقاومت و انکار نمی کند . او تسلیم هست و تابع .

او همره مطیعی است که به جز بله قربان هیچ نمی گوید. آخر او الینه پول هست. او خود حقیقی خود را در این گرداب منتهی به نیستی تمامی زیبایی های خاص انسان ، گم کرده است. او مسخ پول است. او تسلیم بی مهابای نتایج پول پرستی است. او در بین من و شماست اما حیران و سرگردان در جایی است که برگشتی ندارد.

ما نداران گاه دعایمان این است که:

خدایا مرا آنقدر دِه که گرسنه نباشم یا بی پناه و بی پوشاک نمانم . نه پا به اندازه گلیم که گلیم به اندازۀ پایم دِه که ترا ، انسانیت انسانی ام را فراموش نکنم.

نهضت شفاف سازی فیش حقوقی مدیران و فیش حقوقی علی پورسلیمان مدیر صدای معلم

طرح شفاف سازی درآمد مدیران رده بالا و مقامات ، اگر امروز مطرح می گردد به چند دلیل است :

دلایل مؤثر عام :

1- کاهش ارزش ریال. 2 - از بین رفتن قدرت خرید مردم. 3 - نبود ثبات اقتصادی در طی 4 دهه . 4 - شدت یافتن فقر نسبی که عن قریب تبدیل به فقر مطلق گردد. 5 - افزایش جمعیت بیکار یا فزونی گرفتن بارتکفل جامعه. 6 - تعطیلی کارخانه ها و کارگاه های تولیدی و افزایش واردات. 7 - مانور متواتر سیاست های پولی انبساطی و انقباضی در جامعه بدون تعقیب یک هدف یا آرمان علمی – اقتصادی .


دلایل مؤثر خاص :

1- مشخص نبودن سقف حداکثر درآمد برای شاغلین . 2- عدم تعقیب و نظارت بر اصل از کجا آورده ای؟ 3 - اطمینان خاطرخاطیان اقتصادی کشور از عدم مجازات خود. 4- پنهان کاری دولت درارائه خیلی از خدمات به گروهی ازمشاغل خاص . 5- فراهم بودن شرایط آسان برای انتقال دارایی های بادآورده به خارج از کشور. 6- افزایش تبعیض در حصول شرایط امتیاز و پاداش و رفاه مابین شاغلین. 7- سهولت و هموار بودن مسیر مفاسد اقتصادی که به برانگیختگی برخی افراد در این مسیر منجر می شود.

اگر امروز صدای اقشار در فقر نگه داشته شدگان جامعه به صدا درمی آید به دلیل همه این دلایل خاص و عام هست. و شاید خیلی دلایل دیگر. حاکمیت اصل دموکراسی در جامعه ما نیازمند آنست که برابری و مساوات برخورداری از امتیازات در آن فاصله نجومی نداشته باشد.
آنانی که ریگی به کفش ندارند می توانند همانند مدیر محترم سایت صدای معلم فیش دریافتی ماهانه حقوق خود را در پیوند به کاروان صداقت در شفاف سازی دریافتی های خود مرقوم دارند تا حداقل ما معلمان که جزو کم درآمدان جامعه هستیم خیالمان از برخی از مدیران سطوح مختلف کشور ، آسوده گردد.

در انتظار پُر رهرو بودن کاروان صداقت برای نمایش حقیقت آنچه که هست. حداقل شما مدیران محترمی که صفا و صمیمیت خالصانه ای دارید با داوطلب شدن خود در این نهضت آغاز شده ، به ما شاغلین مظلوم و محروم از حق و حقوق مکفی ، اطمینان و امیدواری ادامه خدمت دهید.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397 ساعت 10:36 خوانده شده: 1875 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +57 -1 --
بازنشسته 1397/02/03 - 11:56
دست مریزاد با تدوین این مقاله شفاف و سفید که واقعا روی دست اندرکاران خیانت پیشه ی به ظاهر خدمتگزار مملکت را سیاه نمودی ولی چون متأسفانه این خادمان سیه رو شده اند دیگر هیچ موعظه و رهنمودی در آنان اثر ندارد جز اینکه مردم با لگد آنها را ساقط کند و به سزای اعمالشان در خیانت کاری برساند ، وباید آنوقت از آنها سوال کرد که ای سیه رو مگر فرزندان ما با فرزندان شما چه فرقی داشتند که شما در ناز ونعمت ولی فرزندان ما در فقر و فلاکت وباید متوجه باشند که همه چیز از باریکی و نازکی پاره می شود ولی طلم و ظالمی از کلفتی ( ضرب المثل حال آقایان سردمدار مملکت خود رابه بی خبری زدن )
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/02/03 - 16:29
افرین بر دکتر روحانی که لااقل این شفاف سازی اعلام فیش ای حقوقی نهادها و...را داشت
افرین بر شما سرکار امامی عزیز با این مقاله خوبتان
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/03 - 21:35
سلام همکار بازنشسته محترم،

سپاسگزارم.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/03 - 21:37
همکار محترم دبیرم ،

ادامه این حرکت باید تداوم داشته باشد و

گرنه آتش زیر خاکستری بیش نخواهد بود

همانند خیلی موارد دیگر. پنهان و نامطمئن.

سپاسگزارم.
پاسخ + +9 -1 --
بازنشسته متنفر 1397/02/03 - 12:34
ماشالله مملکتی زر خیز که از آسمان وزمین ودریایش و جیب مبارک مردم زر وارد خزانه میکنند ولی چون دست های ناپاک زیاد است و هر قو ه ای ومسول قوه وقدرت دارای کلید مخصوص ورمز ورود به خود را دارند ( آنهم گردن کلفت ها ) صبح زودی خالی می شود و اگر در گوشه ای چیزی باقی بماند و آنهم از دیدشان پنهان مانده باشد به ما مردم بدبخت برسد ویا آبادانی کشور ، در آخر فکر نکنم که این آقایان اینقدر هم از این همه بدبختی مردم بی خبر باشند بلکه باخبرند ولی چشم طمعشان به هیچ جوری پر نمی شود واز خدا می خواهند که مردم قیام کنند وآنها را ساقط و آنوقت الفرار به کانادا واروپا
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/03 - 21:38
سلام همکار بازنشسته محترم ،

بیداری من و شما شرط آسایش یک ملت هست.
پاسخ + +16 0 --
علی صادقی/ مشاور 1397/02/03 - 13:42
با سلام و سپاس از سرکار خانم امامی
دکتر شریعتی در کتاب نیایش:
« ... خدایا!
مرا از این فاجعه ی پلید مصلحت پرستی که چون همه کَس گیر شده، وقاحتش از یاد رفته و بیماری یی شده است که از فرط عمومیت اش، هر که از آن سالم مانده باشد، بیمار می نماید مصون بدار، تا به رعایت مصلحت، حقیقت را ذبح شرعی نکنم.
...
خدایا!
رحمتی کن تا ایمان، نام و نان برایم نیاورد، قوتم بخش تا نانم را و حتی نامم را در خطر ایمانم افکنم، تا از آنانی باشم که پول دنیا را می‌گیرند و برای دین کار می کنند، نه از آنها که پول دین را می گیرند و برای دنیا کار می کنند.
... »
پیروز و سربلند باشید.
پاسخ + +9 0 --
علی صادقی/ مشاور 1397/02/03 - 13:49
ادامه:
« ... ای خداوند!
به علمای ما مسؤولیّت، و به عوام ما علم، به مؤمنان ما روشنایی، و به روشنفکران ما ایمان، و به متعصّبین ما فهم، و به فهمیدگان ما تعصّب، به زنان ما شعور و به مردان ما شرف، و به پیران ما آگاهی و به جوانان ما اصالت، به اساتید ما عقیده و به دانشجویان ما ... نیز عقیده، به خفتگان ما بیداری و به بیداران ما اراده، به مبلّغان ما حقیقت و به دینداران ما دین، به نویسندگان ما تعهّد و به هنرمندان ما درد، و به شاعران ما شعور و به محقّقان ما هدف ، به نومیدان ما امید و به ضعیفان ما نیرو و به محافظه کاران ما گستاخی، و به نشستگان ما قیام و به راکدان ما تکان، و به مردگان ما حیات، و به کوران ما نگاه و به خاموشان ما فریاد، و به مسلمانان ما قرآن و به شیعیان ما علی، و به فرقه های ما وحدت، و به حسودان شفا، به خودبینان ما انصاف، به فحّاشان ما ادب، به مجاهدان ما صبر و به مردم ما خودآگاهی، و به همه ی ملّت ما، همّت تصمیم و استعداد فداکاری و شایستگی نجات و عزّت ببخش. ... »
پایدار باشید.
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته متنفر 1397/02/03 - 14:38
متأسفانه درادعا وادعیه دست تمام معصومان وامامان و ...از پشت بستیم ولی درعمل از صم وبکمان هستیم و ادعای ام القرای اسلام را داریم ولی در عمل ام القریه ( دهکده ) هم نیستیم واگر مسولان ما به همان دین قبل از انقلاب برگردند فکر کنم مشکلات مملکت خود به خود حل خواهد شد ونیاز به دعا هم نباشد (اگرچه به ظاهر ظواهر دینی عمل نمی شد ولی در باطن فکر خیانت وچپاول نبود ولی متاسفانه امروزه با ظواهر فریبنده باطن ها از ظواهر هم ویرانتر)
پاسخ + 0 0 --
علی صادقی/ مشاور 1397/02/03 - 16:47
با سلام خدمت همکار پیشکسوت
درود خدا بر آنانی که دعا دارند، ادّعا ندارند؛
نیایش دارند، نمایش ندارند؛
روا دارند، ریا ندارند؛
و رسم دارند و اسم ندارند.
با آرزوی طول عمر با عزّت برای شما
پایدار باشید.
پاسخ + 0 0 --
بازنشسته متنفر 1397/02/03 - 19:25
آقای صادقی بزرگواروعلیکم السلام
جنابعالی هم پایدار و سرافراز باشید به امید روزی که ایران ما همچون گذشته به تاریخ وتمدنش ببالد وفرزندان آن در آسایش و آرامش باشند
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/03 - 21:42
سلام
همکار محترم جناب آقای صادقی،

البته دعای بالا نشأت گرفته از یک حس درونی

است اما از مضمون فرهنگ پدرانمان.

ممنون برای یادآوری دعاهای زیبای مرحوم دکتر

شریعتی . مروری بود بر خوانده ها.

از لطف شما سپاسگزارم.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/03 - 21:44
با سلام مجدد همکار بازنشسته محترم ،

از لطمات و آسیب های جدی یک باور مذهبی ،

کارکرد سطحی یا نمایشی یک ملت است . ما

به عنوان سازندگان اصلی فرهنگ جامعه باید

مراقب چنین خطراتی باشیم. تشکر
پاسخ + +18 0 --
....... 1397/02/03 - 13:50
سلام

از موارد گذاشته شده توسط صدای معلم برای بودجه دریافتی
فروردین 97 ، فقط 12 مورد نهادهای مذهبی است .
حال شما متصور شوید که چرا سایر ابعاد جامعه می لنگد؟
یا دلایل درجازدگی و عقب ماندگی کشور چیست ؟ !!!!
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/03 - 21:46
سلام همکار محترم ،

بلی از 17 سازمان ، 12 مورد مربوط به نهادهای

مذهبی است که جای تفکر و تأمل دارد. از صدای

معلم برای درج این اطلا عات روشنگرانه سپاسگزارم.
پاسخ + +3 -8 --
سید محمد حسن حسینی 1397/02/03 - 16:41
.......
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/02/03 - 16:43
سلام

آقای حسینی

همکار محترم

لطفا در موضوع نظر دهید .

قبلا به شما گفته شده است .

از این که به اصول این رسانه احترام می گذارید سپاسگزاریم .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
سید محمد حسن حسینی 1397/02/03 - 17:42
من دقیقا درباره این موضوع نظر داده بودم. اما شما مثل خیلی نظرات و مقالاتم که نپسندیدید منتشر نکردید. اگر این سایت شخصی و متعلق به شماست که صاحب اختیارید اما اگر متعلق به معلمان است من یک معلم هستم. منتشر کنید که همکاران قضاوت کنند که مرتبط بود یا نه. همین نوع ایجاد محدو یتها سبب میشود من مقالاتم را بدون سانسور در سایتهای خارج از کشور منتشر کنم.
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/02/03 - 21:21
سلام مجدد

جناب حسینی

شما نگاهی به کامنت های خود در پست های مختلف بیندازید .

قضاوت را بر عهده همکاران می گذاریم .

صدای معلم اکثریت قریب به اتفاق مطالب و نظراتی را که ارسال می شوند را مننشر می کند اما این رسانه مثل سایت های خارج از کشور اپوزیسیون نظام نیست و در چارچوب قانون فعالیت می کند .

به شما پیشنهاد کردیم با توجه به دانش و تخصصی که در زبان انگلیسی دارید مقالات و یادداشت های کاربردی و مفید و علمی برای مطالعه معلمان و مخاطبان ارسال فرمایید اما به نظر می رسد جنابعالی حاضر نیستید تغییری در روش های خود به وجود بیاورید .

پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/03 - 21:34
سلام
جناب آقای حسینی ،

به راستی از شرایط ایجاد شده برای حضرتعالی متأسف هستیم ، منتهی مراتب سیاق شما برای
طرح مسأله یا دردنامه هایتان برای برخی از ما معلمان کسل کننده و آزار دهنده است.
ما دوست داریم بهره مفید از دانسته های علمی شما بریم اما شما فقط وصف آن می کنید که نباید بکنید.
ما منتظر استفاده بهینه از معلومات ارزنده شما هستیم. لطفا سبک خود را تعویض نمائید. سپاس و تشکر.
پاسخ + 0 0 --
سید محمد حسن حسینی 1397/02/03 - 22:43
مرد باشید و عین کامنت من را بگذارید تا مشخص شود که دارید "دروغ" میگویید و نگران هستید. با نشر ندادن کامنتها و مقالات من در این سایت عملا دارید من رو اخراج میکنید! تفاوت من با شما این است که شما برای روحانی قلم میزنید من برای .... وبلاگم و رزومه ام را ببینید. ضمنا خانم امامی رزومه من را هم ببیند - کتب و مقالات علمیم به زبانهای انگلیسی و فارسی در آنجا در دسترس است.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/03 - 23:08
با سلام مجدد استاد گرامی
جناب آقای حسینی ،

همه و خودتان برای دسترسی کنجکاوان یا

علاقمندان نوشته هایتان فقط آدرس می دهید.

من شخصا منتظر یکی از نوشته هایتان به زبان

فارسی هستم چون سواد انگلیسی ندارم.یا علی
پاسخ + 0 0 --
صدای معلم 1397/02/03 - 23:15
سلام

خانم امامی

البته قبلا از آقای حسینی چند یادداشت در صدای معلم منتشر شده است .

می توانید به نام ایشان در بخش جست و جو " ی سایت سرچ کنید .


اما یکی از مقالات اخیرایشان :
مسیولان دلسوز نظام باید بدانند که حقیقتا اینکه سازمان ملل ایران را یکی از فاسدترین کشورهای دنیا اعلام کرد بی دلیل نبوده است. برای نمونه من خودم سالهاست که صرفا بخاطر روش تدریس و مقالات و صحبت ها و فعالیت های انتقادیم بویژه در فضای مجازی تحت فشار و ارعاب هستم! تمام فعالیت های من بر علیه "منابع" و ریشه های ظلم و ستم و فساد و تبعیض و غارت و ریا و استبداد در ایران هست.
بعد از اینکه نگذاشتند من با مدرک پی اچ دی هیات علمی دانشگاه شوم و حتی اجازه ندادند بصورت حق التدریس به تدریس در دانشگاه یا حتی موسسات آموزش زبان بپردازم و حتی اجازه چاپ و نشر کتاب ها و مقالاتم را در ایران ندادند همانطور که در مقاله ذیل بیان کرده ام از من خواستند که از آموزش و پرورش هم استعفا دهم! – بعد از 23 سال سابقه تدریس و با مدرک دکترای تخصصی!
http://bit.ly/2hdn653
و من این پیشنهاد خدایگان ایران زمین را نپذیرفتم! از همان زمان تا کنون – همانطور که در برخی مقالاتم که در وبلاگم (منابع را ببینید) آمده اند اشاره کرده ام محیط کار (مدرسه، دفتر مدرسه و کلاس هایم) را بر من جهنم کرده اند! ضمن اینکه همانطور که بارها و به کرات گفته ام 24 ساعته فعالیت هایم در فضای مجازی و همینطور تلفن ها و تعاملاتم تحت کنترل هستند تا جایی که حتی به ازای هر "کامنت"ی که حتی در سایت صدای معلم برای برخی مقالات می گذارم تهدید می شوم و از نظر اقتصادی یا روحی روانی به من ضربه می زنند و یا حتی من را تهدید ناموسی می کنند که ادامه ندهم! ضمن اینکه از "هر" فرصتی برای کارشکنی در "تمام" امور زندگی من و حتی خانواده مظلومم سو استفاده می کنند تا جایی که تمام ما از فرط استرس هایی که به ما وارد می کنند فشار خون و مرض قند و ... گرفته ایم! وحشتناکتر اینکه "هر" "نوع" تلاشی برای بی اعتبار جلوه دادن من و باورهایم می کنند – دقیقا همان روش هیتلر و استالین و پوتین در برخورد با منتقدان و مخالفانشان!
با توجه به تخصص م که در آموزش زبان هست از سال 1380 است که دارم درخواست تاسیس موسسه آموزش زبان و نیز انتقال از حومه مشهد به نواحی مرکزی شهر برای تدریس در آن مناطق را می دهم که تا کنون با هیچ کدام موافقت نکرده اند. حتی تا همین پارسال یک ساعت هم به من اضافه کار نمی دادند! – به همین دلایل از نظر اقتصادی کاملا فلج نگه داشته شده ام تا جایی که حتی نمی توانم یک خودروی پراید دست دوم بخرم! حتی "هنوز" در 45 سالگی و با مدرک دکترای تخصصی نصف آپارتمانی که در آن زندگی می کنم متعلق به خواهرم هست. شنیده بودم که با بهاییان و یهودیان اینگونه رفتار می کنند اما من که از نسل پیغمبر و از تبار حسینم!
البته امسال 15 ساعت در یک مدرسه کار و دانش در حومه مشهد (قاسم آباد) به من اضافه کار دادند که بعدا متوجه شدم از روی اجبار آنرا به من دادند چرا که همکاری که قرار بود آن کلاس ها را برود منصرف شده بود و هیچ همکار دیگری هم تدریس در آن کلا سها را نپذیرفته بود! دو ساعت از این کلاسها پرورشی بود که حالا (20/01/1397) بعد از واریزی یک سوم اضافه کارها و حساب و کتاب دقیق متوجه شدم که آن دو ساعت برای من منظور نشده و این اضافه کار را به من پرداخت نکرده اند! شش ماه و یک هفته است در مدرسه برای این دو ساعت فعالیت دارم و کلاس میروم! من حراست آموزش و پرورش مشهد را مسیول این نوع ستم ها و آزار و اذیت ها می دانم. در همین یک مورد حدود یک میلیون تومان از حساب من کم کرده اند. – اگر متوجه نمی شدم هم اتفاقی نمی افتاد. لازم به یادآوری است که بصورت منظم این نوع خسارت ها را هم به من می زنند که در مقالات متعدد به آنها پرداخته ام. نمونه دیگرش اینکه با مدرک دکترای تخصصی و 23 سال سابقه تدریس حقوق من دو میلیون و سیصد و چهل هزار تومان است!؟! با این حال دو سال قبل بخاطر نوشتن یک مقاله انتقادی یارانه ام را هم قطع کردند! این در حالیست که بعنوان مثال معلم پرورشی مدرسه امان با مدرک لیسانس ماهی پنج میلیون تومان می گیرد و یارانه اش هم برقرار است! او می گوید با خدا باش و پادشاهی کن! منظورش از خدا رهبری (خامنه ای) است!؟! همه همکاران مدرسه این را می دانند. مورد دیگر اینکه خود آموزش و پرورش ناحیه 7 مشهد 50 ساعت برای ما در برف و سرما و باران شب های زمستان کلاس ضمن خدمن گذاشت اما نهایتا آن را تایید نکرد!؟!
برخی همکاران معتقدند که سیستم با این فشارها و آزار و اذیت ها من را قربانی و مایه عبرت سایر همکاران کرده است تا دیگران راه من را که روشنگری است در کلاس هایشان و جامعه در پیش نگیرند! دانش آموزانم معتقدند که دارند این فشارها را به من می آورند تا من خودکشی کنم و یا حداقل مسیول حراست اداره را بکشم تا پرونده یک منتقد نظام را با هزینه کمتر ببندند! ! من در پاسخ اما می گویم من از تبار حسینم و اینکه خداوند به ما کمک می کند آنها را به عدالت بسپاریم و حق و حقوقی را که از ما به زور و تزویر گرفته اند از آنها بس بگیریم.
ویدیوی 17 دقیقه ای روش تدریس و نیز برخی از کتب و مقالات من را که بواسطه خلق آنها مغضوب خدایگان ایران زمین واقع شدم در وبلاگم ببینید:
http://beyondelt.blogfa.com
در سیطره سپاه شیطان پیغمبر نما
http://bit.ly/2zXaFX1
حراستی ها چه کسانی را به حراست و پاسبانی نشسته اند؟!
http://melliun.org/iran/145510


پایدار باشید .
پاسخ + 0 0 --
سید محمد حسن حسینی 1397/02/03 - 23:25
ضمنا خانم امامی، اونایی که می فرمایید "دردنامه" ، اونا در واقع انعکاس نوع و روشهای حکومت کردن در مملکت- به قول خودشان امام زمان است- که من به زبانهای فارسی و انگلیسی به جهانیان بازتاب دادم و در تاریخ ثبت کردم.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/03 - 23:28
با سلام

از صدای معلم برای اطلاعات داده شده ممنونم.

و متاسفم. خدا یارشان باشد.
پاسخ + +13 0 --
....... 1397/02/03 - 18:50
نه فقط حقوق که پاداش انان نیز
بهتر است شفاف سازی شود.
تفاوت 10تا40 برابر معلمان!!!
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/03 - 21:47
بلی نباید از تفاوت پاداش ها هم غافل

بمانیم . بایستی با پرداختن بدین موضوع

فاصله پاداش ها به حد معقول برسد.
پاسخ + +10 0 --
حقی 1397/02/03 - 19:19
مقاله بسیار خوب سرکار خانم امامی بخوبی نشان می دهد که عدالت در جامعه ما معنایی ندارد.وعلت آن این است که عده ای همچون شیطان خود را برتر از دیگران می پندارند. شیطان به خداوند گفت: قَالَ أَنَا خَيْرٌ مِّنْهُ خَلَقْتَنِي مِن نَّارٍ وَخَلَقْتَهُ مِن طِينٍ .گفت: «من از او بهترم. مرا از آتشى آفريدى و او را از گِل آفريدى.»

حال وطیفه ما عمل به فرمایش قرآن است:

لَقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلَنَا بِالْبَيِّنَاتِ وَأَنزَلْنَا مَعَهُمُ الْكِتَابَ وَالْمِيزَانَ لِيَقُومَ النَّاسُ بِالْقِسْطِ ۖ
ما رسولان خود را با دلایل روشن فرستادیم، و با آنها کتاب (آسمانی) و میزان (شناسایی حقّ از باطل و قوانین عادلانه) نازل کردیم تا مردم قیام به عدالت کنند؛
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/03 - 21:49
سلام همکار محترم ،
جناب آقای حقی ،

قطع یقین عدالت مفهومی نسبی است

و رسیدن به عدالت مطلق امری لامحال

است . سپاسگزارم.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/03 - 22:23
جناب آقای حقی منظورم از لامحال ، غیرممکن

بود اما در لغت نامه بالضرور یا ناگریز معنی

نوشته است ، برای شما که استاد عربی هستید

خطایی نابخشودنی است پوزش می طلبم.
پاسخ + +16 0 --
امامی 1397/02/03 - 23:41
جناب آقای حسینی ،

ما در این سایت به دنبال چتد اصل هستیم:

تعمیق روشنگری و افزایش سطح آگاهی ،

دسترسی به اخبار خاص فرهنگیان ، نشر

معضلات و مشکلات آموزش و پرورش و

ارایه راه حل یا پیشنهاد ، نقد و بررسی

گفته ها و شنیده ها ی مسولین و........

اما دادن بار سیاسی صرف به همه چیز و

آزار خود با حساسیت های آن ، مانع زندگی

معمول می گردد. والسلام.
پاسخ + +2 -4 --
سیف 222 1397/02/04 - 09:27
متاسفانه نوشتن این مقالات و دردنامه ها تابحال هیچ سودی برای معلمان مظلوم نداشته است. چون آ.پ به اندازه یک کیلو تره برای مسئولان اهمیت ندارد. در حالی از تحریم و مشکلات اقتصادی صحبت میکنند که سال به سال بر مقدار حقوق و مزایا و پاداش کارکنان سایر ارگانها افزوده می شود و حتی پاداش یک میلیارد ودویست ملیون تومانی می گیرند ولی سر ما معلمان ساده لوح را با چنین سایت هایی گرم می کند.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/04 - 11:25
سلام همکار محترم ،

با دست روی دست گداشتن و منتظر معجزه

ماندن چطور؟ آنگاه مشکلات حل و فصل

می گردد؟

با نوشتن آگاهی و همدلی بیشتر می گردد.

اتحاد و همبستگی ممکن می گردد و..... تشکر
پاسخ + 0 -4 --
سید محمد حسن حسینی 1397/02/04 - 10:05
امیدوارم سایت شما فیش حقوقی خودم و فیش حقوقی معلم پرورشی مدرسه امان را که فرستادم در معرض دید و قضاوت همکاران قرار دهد.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/04 - 12:17
با سلام مجدد ،

جسارتا شما یک بی قراری توأم با هیجان و

شتاب زدگی دارید که تحمل زندگی آرام و

معمولی را برایتان دشوار می سازد.جناب

حسینی ،ما به دنبال فیش حقوقی و حتی

میزان پاداش مدیران خرد و کلان هستیم

تا شکاف موجود را بزرگنمایی کنیم.

شما هم همانند همه ما فیش حقوقی

مشخصی دارید که مثل خیلی از افراد با

مدارک بالاتر از لیسانس ارقام در خور و

واقعی نیست. اما شما تنها نیستید و 1256

دکتری در آموزش و پرورش داریم که در جایگاه

واقعی خود نیستند.
پاسخ + +4 -4 --
سید محمد حسن حسینی 1397/02/04 - 14:10
سلام خانم محترمه. مگه من چی گفتم!؟ من جایی گفتم بین خود معلمان هم تبعیض قایل می شوند و اینکه من با مدرک دکترای تخصصی سه ملیون و 800 میگیرم اما همکار پرورشی من 5 ملیون میگیرد. آقای پور سلیمان فرمودند فیش ها رو بفرست. من هم فرستادم. همین! نمیدونم منظور شما از این نوع ادبیاتی که بکار می برید چه هست؟!قضاوت با همکاران.
پاسخ + 0 0 --
سید محمد حسن حسینی 1397/02/04 - 14:34
اصلاح میکنم. من دو ملیون و هشتصد حکمم خورده نه سه ملیون و هشتصد.
پاسخ + 0 0 --
علی صادقی/ مشاور 1397/02/04 - 17:12
با سلام خدمت همکاران دلسوز، جناب آقای دکتر حسینی و سرکار خانم امامی
از اینکه وارد بحث دوطرفه ی شما می شوم، اینجانب را به بزرگواری خود می بخشید.
1- جز راست نباید گفت، هر راست نشاید گفت.
2- هر که در بزم مقرّبتر است، جام بلا بیشترش می دهند!
3- لحن انتقاد ( زبان بدن یا الفاظ و کلمات چه به صورت محاوره ای و چه به صورت نوشتاری و ... )، از خودِ انتقاد مهم تر است.
4- هر رسانه ای با محدودیّت هایی مواجه است که بهتر است آنها را شناخت، پذیرفت و احترام گذاشت.
5- حرف شما همکاران عزیز برای خوانندگان سند است، نیازی به بحث و جدل و ... نیست. خوانندگان با اندک جست و جویی به توان علمی شما و تفاوت دریافتی تان و تبعیض های حاکم پی می برند.
6- یک دنیا حرف حق و حرف حساب با یک کلمه « ناحق یا ناحساب »، متأسّفانه ناحق و ناحساب دیده یا انگاشته می شود.
پس بهتر است از فضای موجود بهترین استفاده را بُرد که نه زیان دید و نه زیان رساند.
شما همکاران گرانقدر زبان گویا و برّای آموزش و پرورش کشور هستید. گام هایتان استوار، قلم هایتان روان و روزهایتان آفتابی باد.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/04 - 17:41
همکار بزرگوار
جناب آقای صادقی ،
با سلام و احترام ،

بنده فقط سعی بر تأکید همان اصل دارم که

حضرتعالی با جملات متفاوت اما هم مفهوم

ذکر کردید.ما همه برای شرایط ایشان حقیقتا

متأسف هستیم .فقط قدری تأمل و تغییر تاکتیک

طرح مسأله می تواند چاره ساز باشد و با حفظ

جایـگاه علمـــی ، بهره منـدی بیشتری نیز عاید

همکاران خواننده خواهند نمود.

متأسفانه گاه از هدف اصلی فاصله می گیریم

و برای همین حصول نتیـجه دشــوار یا ناممکن

می گردد. هــــــدف این نوشته ارزشگذاری به

روراستی آقای پورسلیمان به عنوان مدیر رسانه

هست و بــــهانه قرار دادن آن برای روشنـــگری

مدیران خرد و کلان است تا برخی چیز ها روشن

و شفاف گردد. اما داریم از آن دور می شویم.

برای تعدیل گفتگو از حضرتعالی سپاسگزارم.
پاسخ + +1 0 --
عدالت کور 1397/02/04 - 16:13
شما فکر کردید وزیر و مدیر کل هاش فیش هاشون رو به شما میدن که ما ببینیم چگونه غارت می کنن! حداقل همین فیش دکتر حسینی که 2.800 حکمشه و معلم پرورشی مدرسه شون که 5 ملیون میگیره بزارین ما ببینیم شاید دارن از آقای دکتر عمدا کم میکنن تا متنبه بشن!
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/06 - 08:18
سلام همکار محترم ،

عدالت جزو اهورامزداهاست لذا شفاف و زلال است

برخی توانمندان سایه اهریمنی بر آن انداخته اند لذا

کور و تاریک و دست نیافتنی به نظر می رسد. تشکر
پاسخ + +1 -1 --
شیما 1397/02/04 - 16:46
با سلام من هم معلم 24 سال سابقه خدمت این فرمایش جناب دکتر حسینی را تایید میکنم که نه تنها تبعیض زیادی بین حقوق معلمها با سایر کارمندان وجود داره بین خود معلمها هم تبعیض هست
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/06 - 08:22
سلام همکار محترم ،

برای این تفاوت یا تبعیض ، قدرمسلم باید بندهایی

وجود داشته باشد چون خانواده شهید یا جانباز بودن و

......برای همین تصور می کنم جناب آقای پورسلیمان

هر دو فیش را خواسته اند تا امر مقایسه را انجام دهند.
پاسخ + +2 0 --
ناشناس 1397/02/04 - 22:46
حتما اگر بودجه عمومی مراکز دولتی رو اعلام بکنید چندین هزار برابره البته اون مراکز بی خاصیت وفیشاشون خوب بود از نهار ۵۰۰ میلیونی روحانی و مسواک چند صد هزار تومانی و سونا و جکوزی و ویلاهای میلیاردی دولتی ها هم میگفتید که اونا انگشت کوچکشون هم نیست
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/06 - 08:23
سلام همکار محترم ،

حقیقتا یک ناهار بزرگان سیاسی 500 میلیون تومان

است یا بزرگنمایی کردید ؟!!
پاسخ + 0 0 --
رضایی ر 1397/02/06 - 13:47
متاسفم ازینکه بعضی دوستان از شفافیت عدالتدکور طلب نیکنند و عده ای احندی نژادوار پوپولیستی میبینند.همکار عزیز عدالت مسادوات نیست.درست فرمود خانم امامی و جناب پورسلیمان که مقایسه لازمست و دیدن بندهای حقوق. اگر برای هنکاران ناراحت کننده نباشد بعرض نیرسانم که منم نزدیک۵م ت میگیرم ولی فکر نمیکنم که از کسی کم کرده باشند تا بمن بدهند و نظام کارگزینی اداری هم ایطور نیست. اگر اعلان مادمعلما باعث شفافیته باسه اعلام کنی تادمن هم بذارم قوق نجومی ونوهار میلیونی و...اغراقه و البته بخشیش حق مدیران ونخبگان
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/06 - 14:06
سلام همکار محترم ،

جناب آقای رضایی،

جـسارتا تعداد لغات ناصحیح تایپ شده زیاد است

و فهم منظور حضـرتعالی دشوار است. اگر مقدور

می باشد هر چند زحمت مــــضاعف است دوباره

مرقوم فرمائید. ممنون می شویم.
پاسخ + 0 0 --
رضایی ر 1397/02/07 - 01:01
ببخشید خانم امامی و مخاطبین محترم. همانطور که قبلا عرض کردم متاسفانه بیشتر صفحه را در زمان نوشتن نمیبینم . و انگشت کارگری من هم اجازه نمیده ظاهرا روی کلمه مورد نظر کلیک کنم و روی حروف طرفین کلیک میکنم. بازم ببخشید. عرض کردم که عده ای از همکاران بمحض طرح شفافیت ب
احمدی نژادوار با افکار پوپولیستی سریع طرح ناهارهای میلیونی میکنند و بدنبال عدالت کور میگردند. و درپاسخهای سما حضرتعتلی و جناب پور سلیمان بدرستی فرمودید که باید دو حکم مقابسه صورت بگیرد چون نظام اداری وگارگزینی برای تنبیه و تشویق همکاران طراحی نشده است و اگر کارمندی مثل بنده ۵ میلبون حقوق دریافت میکند بنا بفرمایش شما بخاطر وجود بندهایی در حکم حقوقی ست و از کسی یا همکاری بابت این افزایش کسر نشده و نمیشود . در صورت تاثیر بر شفافیت ما هم حاضریم احکام و فیش حقوقی خودمان را بنمایش بگذاریم. و نیازی به بلوای عده ای از همکاران نیست .چون وجود بندهایی ودر احکام و فیشهای میران برای جذب واستفاده از تخثص نخبگان ضرورت دارد. البته عرایضم در تایید وجود تبعیض و پرداختهای نجومی نیست
پاسخ + +11 0 --
امامی 1397/02/07 - 09:04
سلام همکار محترم
جناب آقای رضایی ،

باعث زحمــت شدم پـــوزش می طلبــم.

موارد ذکر شده را اگر مدیر محترم سایت

مصلحت دیدند اقدام می نمایند. تشــکر.
پاسخ + +14 0 --
امامی 1397/02/07 - 12:27
سلام خدمت مدیران محترم ،

شجاعت و جسارت و صداقت و حرمت در جامعه ما

اگر زنده بود حداقل به تعداد انگشتان دست ، شما

بزرگواران ما خردمندان را مستفیض می ساختید!

معلوم است که پنهان ساختن فیش های حقوقی

شما مدیران بی حکمت نیست.
پاسخ + +5 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/07 - 22:08
ای کاش روز معلم حذف می شد ؟؟؟

کاش روز معلم حذف می شدو درقالب برگه های گلاسه رنگارنگ تقدیر زبانی نبود.تا هندوانه های تمجید روی دستان چرب زبانان باد کند.....
تا به جای شعاری کردن مقام وشخصیت معلم ، معلم داری را از کشورهای دیگریاد بگیرند....
تا بدانندمعلم خود کلمات را خلق ومی آفریند و نیازی برای بازی های کودکانه دیگران با کلمات برای خود نمی بیند....
معلم روزش را آن روزی می داند که احترامش در اوج ، زندگیش استوار و علمش را بی هیچ دغدغه ای عرضه کند...
معلم خود می تواند تشخیص دهد روز او کی خواهد بود.
روزی که با پتک سنگین عدالت دیوار تبعیض وفقررا ویران کند وقانون مساوات وعدالت را جایگزین آن کند. .وای ازاین تبعیض
پاسخ + +10 0 --
امامی 1397/02/08 - 08:05
سلام همکار کارشناس بازنشسته محترم ،

انســـان وقتی کاش می گوید یعنی برگشت به

گذشته و نگاه به آن با تمامی رنج ها و ظلـم ها

و بی عدالتی ها.

انســان وقتی کاش می گوید یعنــی جــراحــت

برداشته شده ازعملکرد عده ای که هرگز عادل

نبوده اند.

انسان وقتی کاش می گوید یعنی عدم هضــم

فاصله ها.

کاش خیلی چیزها نبود و کاش خیلی چیزها بود!!!
پاسخ + +2 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/09 - 11:40
سوال از نمایندگان محترم مجلس چرا نمایندگان محترم مجلس وقتی قانونی را تصویب می کنند به دنبال پیگیری اجرای آن نیستند ؟!همسان سازی حقوق بازنشستگان واجرای رتبه بندی معلمان وافزایش 20درصدی حقوقهای زیر خط فقر ولی در اچرا همه چیز معکوس شده اگرنمایندگان محترم در ادعای خود مبنی بر همسازی حقوق بازنشستگان واجرای رتبه بندی بندی معلمان صادق هستند به استناد آئین نامه داخلی مجلس از ریاست محترم جمهوری و وزیرا محترم که به عنوان مجری قانون انجام وظیفه می کنند سوال نموده ودر صورت قانع نشدن به کمیسیون تخصصی ارجاع شود صرف داد وفریاد کردن پشت تریبون وسخن از تبعیض به درد نمی خورد ومثل آب در هاون کوبیدن است همکاران محترم لطفا از نمایندگان حوزه انتخابی خود سوال کنید چرا اقدام قانونی انجام نمی دهد گول شعارهای ظاهر فریب را نخورید به آنها بگویدچرا ؟به وظیفه قانونی خود عمل نمی کنید /پاسخ دهید لطفا قدرت قانون را از طریق اصولی نشان دهید
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/09 - 13:18
سلام کارشناس بازنشسته محترم ،

ظاهرا یکی از ضعیف ترین سوسوی امید برای

پیگیری خواسته ها ، برقراری ارتباط ما معلمان

با نمایندگان شهر و منطقه خودمان است. من

هم به این آب باریکه امـــید اعـــتقاد دارم فقط

قـــدری همت لازم است و قبول زحمـــت روال

بورکراسی. تشکر از دلسوزی تان.
پاسخ + +1 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/09 - 18:35
سرکار خانم امامی متاسفانه تعدادی از همکاران صرفا منتقد هستند ولی صاحب نظر در حل مسئله نیستند !اگر عزیزی با ایجاد هیاهو می خواهد به هدفش برسد قطعا مانند طبل عمل کرده سالهاتجربه در پستهای حساس اداری وآموزشی به من آموخته تلاش هدفدار وقانون مدار تنها راه نجات است مثلا آیا همکاران تاکنون از خود پرسیده اند چند نفراز نمایندگان با سوابق آموزشی (اموزش وپرورشی )الان نماینده هستند ؟آیا از قدرت آنها برای پیشبرد اهداف معلمان استفاده شده است ؟ چند مصاحبه در رسانه ها با نمایندگان در مورد مشکلات معلمان شاغل وبازنشسته صورت گرفته است وچه اقداماتی نمایندگان انجام داده یا می توانند انجام دهند ؟اگر به این مسئله دقت شود ویک همبستگی برای نمایندگان حاصل شود تاثیر آن قابل مقایسه با دیگر راه حلها نخواهد بود. چند مقاله معترضانه راه حل پیگیری هوشمندانه نیست باید از تمام ظرفیتها وتوانمندیها چه در حوزه قوه مجریه وقوه مقننه وحتی قوه قضائیه استفاده کرد که جای تامل زیادی دارد امید است صدای معلم به این بخش توجه نمایدموفق باشید
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/09 - 21:58
سلام مجدد

من شخصا هم به این مساله اعتقاد دارم و هم

نظرارزشمند حضرتعالی مرا به اندیشه وا داشت

که بعد از این حداقل نماینده شهر خود را مورد

خطاب قرار دهم و در نوشته هایم مطالبه گر باشم.

اگر هر استان از این کانال عمل نماید می توان

حرکتی موزون و هدفدار را آغاز و پیگیر بود.

بی نهایت از توجه شما بزرگوار سپاسگزارم.
پاسخ + +5 0 --
امامی 1397/02/09 - 22:08
در ضمن ظاهرا مجلس به تصویب 6تا 12 درصد افزایش

حقوق اعتراض کرده است و برای همین هنوز خبری

نیست. مجلس گفته ما 20 درصد تصویب کردیم چرا کم

کرده اید.؟ البته اوضاع معیشتی یک وجه از مشکلات

آموزش و پرورش است و ما فقط این مهم را به تنهایی

نمی خواهیم . مسایل قابل بررسی و تصمیم گیری زیادی

برای بهبود کیفیت و کمیت نظام آموزشی وجود دارد.
پاسخ + 0 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/10 - 00:20
نمونه سوال اینجانب /اینجانبان نماینده ....از جناب آقای دکتر بطحائی وزیر محترم آموزش وپرورش را برای بررسی به کمیسیون تخصصی ذی ربط ارجاع شود سوال :دلیل عدم اجرای رتبه‌بندی معلمان درسندتحول‌بنیادین و ماده ۶۳_قانون_‌برنامه_‌ششم به وضوح آمده است چیست شرح سوال :از آنجا که رتبه‌بندی معلمان درسندتحول‌بنیادین و ماده ۶۳_قانون_‌برنامه_‌ششم به وضوح آمده است که بر مبنای آن دولت باید لایحه نظام رتبه‌بندی را هرچه سریع‌تر به مجلس بیاورد تا تبدیل به قانون شود و تا زمانی که لایحه آن به مجلس ارسال و تصویب نشود این رتبه‌بندی امکان اجرایی شدن ندارد..فلذا چرا وزیر محترم نسبت به تهیه لایحه فوق اقدام عملی از طرف وزارتخانه آموزش وپروش انجام نشده است
آیا میزان اعتبار لازم برای اجرای رتبه بندی از مهر ماه 97در بودجه سالانه ( 97 )وزارتخانه پیش بینی شده است در صورت عدم پیش بینی علت آن چیست
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/10 - 08:29
لطفا از واژه دکتر برای وزیر اجتناب ورزیم چون

نیستند. ما دعوای دکتر بودن یا نبودن با ایشان

نداریم ، مهم کارکرد ایشان است روی این مهم

متمرکز شویم . تشکر
پاسخ + 0 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/10 - 10:15
با سلام اگر چند نماینده از وزیر محترم جناب آقای بطحائی در مورد عدم اجرای رتبه بندی معلمان (مرحله دوم )سوال بپرسند وایشان در صحن علنی مجلس پاسخگو باشند ممکن است اتفاق خوبی بیافتد به شرطی که چند نماینده سوال کنند آیا فرهنگیان با این همه توانمندی خواهند توانست چند نماینده را قانع کنند که این سوال پرسیده شود ویا در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان از وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی جناب ربیعی سوال شود چرا روند همسازی به درستی وشفاف اجرایی نمی شود ؟وشاخصهای آن چیست ؟چرا شاخصهای تدوین شده اجرایی نمی شود ؟بازنشستگان محترم چرا با نمایندگان جلسه مشورتی برای اتخاذ تصمیم در هر شهرستان نمی گذارند کانونها ی بازنشستگی چرا بی تفاوت هستند ونسبت به دعوت نمایندگان در هر شهرستان اقدام نمی کنند ؟هماهنگی با نمایندگان برای اقدام قانونی وموثر صورت نمی گیرد این یک راه حل است امید است اتفاق نظر باشد وروی این موضوع افراد صاحب نظر بررسی واقدامات عملی انجام دهند موفق باشید
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/10 - 11:23
با سلام مجدد ،

بنده از حضرتعالی تقاضا دارم همین پیشنهاد خود را

به صورت متنی کوتاه تدوین و به صدای معلم ارسال

فـرمائید تا هم توجــه افراد بیشتـری را به خود جلب

نماید و هم به آغاز حرکتی منجر شود .

مطالعه کنندگان این نوشته افراد محدودی هستند.

از پیگیــری تان مشخص هســت که فــردی با اراده

هستید لذا به عنوان یک کارشناس مجرب بسم ا...

سپاسگزارم.
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/11 - 08:57
سلام

کارشناس محترم به عمل کار برآید . تشکر
پاسخ + 0 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/11 - 10:09
یشنهاد اختصاص ۲ درصد از درآمدهای نفتی به بودجه آموزش‌وپرورش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ارائه پیشنهادی مبنی بر اختصاص ۲ درصد از درآمدهای نفتی به وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

رقم تقریبی اختصاص دو درصد از درآمدهای نفتی به آموزش و پرورش را حدود 10 هزار میلیارد تومان تخمین زد و افزود: البته این پیشنهاد قطعا با مخالفت‌هایی به ویژه از ناحیه وزارت نفت مواجه خواهد شد ولی یکی از پیشنهادات مهم کمیسیون برای ارتقای بودجه آموزش و پرورش همین مسئله است.
‌‌_______________
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/11 - 11:21
سلام

قبلا هم اختصاص داده بودند حذف

کردند. 2درصد این قدر می شود

پیدا کنید 100 درضد را!!!!!!
پاسخ + 0 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/11 - 20:38
2 اولویت مجلس برای حل مشکلات معلمان
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در آستانه روز معلم گفت:
امیدواریم دولتمردان با اجرای کامل سند_تحول آموزش و پرورش و اجرای رتبه_بندی معلمان، زمینه‌های رشد و ارتقاء تحصیلی و شغلی آنها را فراهم کنند( فلذا هر کس شیوه کاری دارد مهم نتیجه ورسیدن به هدف است موفق باشید)
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/11 - 21:18
سلام

منظورتان این است که نوشتن از آن ما

و ارایه پیشنهاد از آن شما ؟

گله ای نیست می نویسم.
پاسخ + +1 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/11 - 21:08
(به عمل کار برآید) سلام مجدد متنی برای یکی از نمایندگان محترم آماده کرده ام ایشان از دوستان قدیمی بنده است قول داده همان متن را در مجلس به عنوان سوال از وزیر محترم با هماهنگی تعداد دیگری از نمایندگان ارائه دهد اگر موفق شدیم نتیجه آن مشخص می شود .ضمنا بنده بازنشسته هستم و با بیش از 115تشویق از رذه های مختلف وزارتی نه دنبال پست هستم نه هدف دیگری دارم گمنام باشم بهتر است . هدف خدمت است اگر مقبول در گاه خدا افتد
پاسخ + 0 0 --
امامی 1397/02/11 - 21:29
جناب شرمنده مگر ما دنبال سمت یا پاداش یا تشویقی

هستیم ؟ ما هم بدون هر نوع ادعایی رسالت بازنشستگی

خود را تنویر افکار و ایجاد همدلی و هموار سازی مسیر

آموزش می دانیم. یقین داشته باشید عاشقانه و خالصانه

می نویسم.
پاسخ + +1 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/12 - 09:39
منظور شما نبودید اشتباه برداشت نکنید شما نیز از فعالان بازنشسته قلم شما روشنگر است بنده از شما وشورای نویسندگان صدای معلم کمال تشکر را دارم موفق باشید
پاسخ + +1 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/12 - 09:40
آیا #بطحایی هم استعفا می دهد؟

پاسخ + +1 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/12 - 13:53
توسعه مدارس غیر انتفاعی بکارگیری نیروهای نا کارآمد در بدنه وزارتخانه وادارات کل ونواحی آ.پ وحذف مدارس نمونه دولتی وتیزهوشان وعدم جایگزینی نیروی جدید رسمی به جای نیروهای بازنشسته نتیجه قول وزیر محترم برای صرفه جویی در وزارت آموزش وپرورش است که نتیجه آن نادیده گرفتن اصل سی ام قانون اساسی وپیش به سوی آموزش بی کیفیت است بدیهی است عدم تخصیص اعتبار برای عملیاتی کردن کارهای عملی در مدارس مانند آزمایشگاه وکارگاهها و مسابقات ورزشی وتفریحی مضافا عدم توجه به معیشت معلمان وارتقاءکیفیت آموزش نتیجه این سیاست است در آینده پیش بینی ورشستگی آموزش وپرورش را می توان متصور شد
پاسخ + 0 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/15 - 09:57
مجلس وصندوق بازنشستگي كشوري دردوره مديريتي جديد تعامل بالايي دارند
در مراسم افتتاح ساختمان جدید اداره کل بازنشستگی استان تهران که با حضور نمايندگان مجلس شوراي اسلامي ومدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و تعدادی از مدیران ارشد این صندوق و جمعی از روسای کانون های بازنشستگی و بازنشستگان کشوری برگزار شد، ۵ تن از نمایندگان مردم شهر تهران در مجلس بر افزایش تعامل صندوق بازنشستگی کشوری و بازنشستگان با مجلس شورای اسلامی تاکید کردند.
پاسخ + 0 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/15 - 09:59
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ‏روز معلم و نیمه شعبان، گفت: دکتر تقی زاده به عنوان حلقه واسط مجلس و وزارت تعاون، کار و رفاه ‏اجتماعی منشا خدمات بسیاری بودند و امید است با وجود ایشان و همکاری مطلوبی که با مجلس دارند ‏معیشت بازنشستگان به نحو شایسته ای اصلاح شده و بهبود یابد.‏
علیرضا رحیمی بابیان ‏اینکه در حقوق شهروندی امنیت روانی و آرامش خانوادگی بازنشستگان مورد تاکید است، افزود: حقوق ‏اولیه بازنشستگان و نشاط اجتماعی شان حایز اهمیت است و نباید با پایان یافتن دوره اشتغال، نشاط ‏اجتماعی و فعالیت های فرد نیز پایان یابد.‏
پاسخ + 0 0 --
کارشناس بازنشسته 1397/02/15 - 10:12
برنامه ششم توسعه و تلاش برای همسان سازی حقوق بازنشستگان
سیده فاطمه حسینی، نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات، در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شکاف منابع و مصارف صندوق بازنشستگی کشوری به طور جدی در کمیسیون تلفیق مجلس مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته است، اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه، همسان سازی حقوق بازنشستگان تصویب شده و در بودجه سال های ۹۶ و ۹۷ نیز تلاش شد تا به هر شکل ممکن این اعتبارات دیده شود.

حسینی ادامه داد: صندوق های بازنشستگی یکی از ابر چالش های کشور هستند، اما معیشت بازنشستگان متاثر از وضعیت کلان اقتصاد کشور بوده که نیازمند رونق است. باید کمک کنیم چرخ های اقتصاد کشور درگردش باشد و دولت نیز باید با حمایت از تولیدات ملی صادراتی و ساماندهی ارز به این امر کمک کند تا بازنشستگان نیز به تبع آن وضعیت مالی بهتری پیدا کنند.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور