صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" کاش قانونی وضع شود که هرکس از آموزش و پرورش به هر ارگانی منتقل شد جهت بازنشستگی مجبور به بازگشت به این مجموعه باشد "

درخواست نه چندان سخت یک معلم از رئیس جمهور

حسین رمضان پور/ فعال صنفی و سیاسی - خراسان شمالی ؛ بجنورد

در خواست اصلی فرهنگیان کشور از شما عزل جناب نوبخت در جهت ترمیم کابینه و التیام رضایت عمومی معلمان است! کسی که با لبخند و آرامش وعده های دروغین به معلمان و بازنشستگان عزیز داد و آن ها را به سخره گرفت؛ تبری بود که جنس دسته اش از خود بدنه فرهنگیان است!

 

تغییر کابینه و درخواست فرهنگیان از رئیس جمهور

جناب  روحانی 

ریاست محترم جمهوری

انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶ ؛ آوردگاه سختی بود که همت والای قشر فرهنگی که از نخبگان و فرهیختگان و فعالین سیاسی کشور اند ؛ به یاری جناب عالی شتافت تا استمرار تدبیر و امید در دور دوم ریاست جمهوری؛ موجب شکوفایی و به ثمر رسیدن اهداف عالیه دولت در این دوره گردد و معلمان کشور برای سال ۹۷ رویاهای زیبایی از توجه به این نهاد حیاتی و انسان ساز دیده بودند تا بلکه بخشی از ناملایمات موجود در آموزش و پرورش را که موجب عدم توسعه بنیادین و پایدار در تربیت نسل آینده این مرز و بوم شده را التیام بخشیده و به تحقق شعارهای جناب بطحایی وزیر محترم آموزش و پرورش که در روز اول کاری شان مطرح نمودند؛ کمک شایانی بنماید.

تغییر کابینه و درخواست فرهنگیان از رئیس جمهور

در این میان جناب نوبخت در مصاحبه های مختلف چه در جمع پیش کسوتان فرهنگی و چه در مورد شاغلین خبر از اصلاح متفاوت پرداخت ها دادند و آرامش و لبخند بر لب ایشان ؛ به راحتی ما را فریفت که به این وعده ها دلخوش داریم. هرچند قبل از انتخابات ۹۶ نیز وعده هایی در جهت افزایش ۵۰ درصدی برخی از بندهای حقوقی معلمان دادند که به توجیه تبلیغاتی شدن موضوع و بهانه همیشگی کسری بودجه به محاق رفت و مثل برخی دیگر از وعده‌های انتخاباتی؛ به خاطره ها پیوست.

تغییر کابینه و درخواست فرهنگیان از رئیس جمهور

متأسفانه بنا بر شنیده ها، خود جناب نوبخت و همسرشان از بدنه آموزش و پرورش هستند و این گفتار درمانی بی عمل ایشان در مواجهه با قشر فرهیخته معلمان خصوصا با آن لبخند کنایه دارشان که اکنون بویی جز تمسخر از آن استشمام نمی شود؛ بیش از پیش طاقت معلمان زحمتکش و با قناعت را به تنگ آورده و ادامه حضور شان در کابینه جناب عالی ؛ خصوصا بعد از نابسامانی هایی که در ریاست سازمان برنامه و بودجه؛ و همچنین پیشنهاد مصرانه ایشان در معرفی جناب بطحایی در قامت وزیر آموزش و پرورش با وعده های واهی که داشتند را طاقت نیاورده و از ادامه حضور ایشان به ستوه آمده و اگر بخواهیم راحت تر سخن بگوییم ایشان را تبری می بینند که دسته اش از جنس خودمان بود و کمر به قطع ریشه مان زده! دشمنی از جنس خودمان که حتی امروز در قبال وعده هایی که در زمان معرفی جناب بطحایی به مجلس شورای اسلامی جهت رای اعتماد داده بود نیز پاسخگو نیست و حتی در پاسخ خبرنگاران درباره مطالبات فرهنگیان طفره رفته و یا گاهی جملات تاسف باری در پاسخ گفته اند که به دلیل رنجش بیشتر همکاران فرهنگی؛ قصد تکرار مجدد آن را در این جا ندارم.

در این میان نقش منفی جناب نوبخت در معرفی وزیر فعلی و تحمیل آن به جای جناب دانش آشتیانی که عملکرد کوتاه و تاثیرگذاری داشتند؛ و همچنین در افزایش حقوقی سال جاری بر تمام معلمان عزیز مبرهن و هویداست

جناب آقای رییس جمهور
مجلس شورای اسلامی در اسفندماه ۱۳۹۶ طرحی را مصوب نمود که بر اساس این مصوبه دولت مکلف است حقوق و مزایای مستمر گروه های مختلف حقوق بگیر شاغل دستگاه های اجرایی موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه و اعضای هیأت علمی و قضات را به صورت پلکانی نزولی به گونه ای افزایش دهند که طبقات پایین تر افزایش بیشتری داشته باشند که حداکثر آن برای حقوق های پایین ۲۰ درصد خواهد بود اما پس از اختلاف برداشت مجلس و دولت بر سر برداشت شان از این بند ؛ نرخ افزایش حقوق کارمندان دولت با یک «تا»ی دردسرساز، دچار افت شد.

در استفساریه اخیر مجلس که در خرداد ماه ۹۷ به تصویب نمایندگان رسید، پیش‌بینی شده است حقوق کارمندان دولت بین شش «تا» ۲۰ درصد افزایش یابد؛ اما از آنجا که با گذاشتن کلمه «تا» دولت در میزان افزایش حقوق کارمندان مخیر شده است، بنابراین هیچ الزام قانونی‌ای برای رعایت رشد ۲۰ درصد وجود ندارد و دولت بنا بر صلاح‌دید خود بین شش تا ۲۰ درصد حقوق کارمندانش را افزایش خواهد داد که این نوعی نیرنگ و فریب و لفاظی را در ذهن معلمانی که شاهد افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارمندان وزارتخانه دارایی و مالیاتی و ۳۵ درصدی برخی ارگان ها هستند؛ ایجاد می کند که جناب نوبخت که از بدنه همین قشر معلمان بوده اند ؛ با همان لبخند معنی دار همیشگی؛ مزد خوبی به تلاش ها و امید فرهنگیان به تدبیر و امید جناب عالی داده اند تا زین پس در همان انفعال و بی خبری دلخواه طیف مقابل و رقیب جناب عالی باقی بمانند و تاثیرگذار نباشند.

تغییر کابینه و درخواست فرهنگیان از رئیس جمهور

در این میان نقش منفی جناب نوبخت در معرفی وزیر فعلی و تحمیل آن به جای جناب دانش آشتیانی که عملکرد کوتاه و تاثیرگذاری داشتند؛ و همچنین در افزایش حقوقی سال جاری بر تمام معلمان عزیز مبرهن و هویداست و ادامه حضور ایشان در معاونت جناب عالی و ریاست سازمان برنامه و بودجه را توهین سترگ و آشکار به حدود یک میلیون و هفتصد فرهنگی شاغل و بازنشسته و ۱۳ میلیون دانش آموز و ۲۶ میلیون اولیای آنان می دانند و یقین دارند که ایشان ضمن تعلق داشتن به بدنه آموزش و پرورش؛ هرگز ذره ای نگاه توسعه گرا و تحول خواه و انسان ساز؛ به این ارگان حیاتی و انسان ساز نداشته و ندارند و بر خلاف منویات مقام معظم رهبری که هزینه در آموزش و پرورش را سرمایه گذاری می دانند؛ معلمان را زیادی و تمام تلاش خود را در صرفه جویی از روش های مختلف دارند که به عنوان مثال کاهش ۳۰ درصدی بند سختی کار برای همکاران آموزشی و حذف کامل آن جهت همکاران اداری و مدیران و معاونان از همین جمله بود.

تغییر کابینه و درخواست فرهنگیان از رئیس جمهور

کاش قانونی توسط نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی مصوب گردد که این بزرگواران که از بدنه آموزش و پرورش به مقام و پست های عالی کشور دست یافته اند ؛ در هنگام بازنشستگی مجبور باشند به مجموعه اصلی خود بازگشته و با حقوق و پاداش و مزایایی معلمی ؛ به افتخار بازنشستگی نایل آیند و حتی نتوانند مثل آن معاون وزیر معروف که قبل از نوروز ۹۷ با پاداش بالای یک میلیارد تومانی بازنشسته شد و دوباره در همان پست به کارگیری شد؛ به قانون مصوب مجلس در تعیین سقف پرداختی پاداش پایان خدمت دهن کجی نمایند و به ریش ملت بخندند.

تغییر کابینه و درخواست فرهنگیان از رئیس جمهور

جناب آقای رییس جمهور
معلمان کشور قادر به هضم این تخلف قانونی از جانب معاونت جناب عالی در افزایش حقوقی فرهنگیان که جهت رفع ابهام طی یک طرح دوفوریتی توسط مجلس اصلاح گردید و متعاقبا توسط شورای نگهبان نیز مورد تایید قرار گرفت نیستند و از راه های قانونی و شکایت به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس و پیام و درخواست پیگیری از نمایندگان و همچنین راه اندازی کمپین های مختلف فضای مجازی و.... پیگیر این حق قانونی خود هستند و برای جناب عالی نیز این پیام را دارند که با این شیوه اجرایی جناب نوبخت نه تنها تلاشی در جهت افزایش پلکانی حقوق و رفع تبعیض و شکاف حقوقی بین معلمان عزیز انجام نشد بلکه شاهد اختلاف طبقاتی بیشتر و افزایش حقوق های چهل هزار تومانی برای فرهنگیان تازه استخدام رسمی که حدود یک میلیون تومان دریافتی دارند ؛ هستیم که با توجه به گرانی های اخیر ارز و سکه و تورم سرسام آور موجود ؛ حتی این حقوق جهت زنده ماندن نیز پاسخگو نیست؛ چه رسد به زندگی!

تغییر کابینه و درخواست فرهنگیان از رئیس جمهور

ضمن اینکه نگارنده بر این باور است سال تحصیلی پیش رو‌ از بحرانی ترین سال های آموزش و پرورش در بحث بودجه و تامین نیروی انسانی ست که با خروج تعداد بالایی از همکاران بازنشسته باز هم شاهد حذف بیشتر پرسنل اداری مدارس مانند معاونت پرورشی یا فناوری ؛ همچنین تدریس های تحمیلی بسیار به مدیران و معاونین و استفاده از نیروهای شرکتی و آموزش ندیده در مدارس خواهیم بود تا فرهنگ و آموزش و تعلیم و تربیت بازیچه این سیاسی بازی های مخرب گردد و شاهد اتفاقات ناگوار بیشتری مانند حادثه تاسف بار دبیرستان معین منطقه ۲ تهران در سایر نقاط ایران اسلامی باشیم تا هم نسل فردای این آب و خاک و هم اسلام و دین و باورهای مذهبی مان ؛ در تندباد بی مدیریتی و اهمال مسوولان تصمیم ساز قرار بگیرد.

لذا از حضرت عالی تقاضا مندیم تا هنوز فرصت باقی ست ؛ چاره ای و تمهیدی بیاندیشید و کاری کنید.


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

چهارشنبه, 20 تیر 1397 ساعت 17:21 خوانده شده: 618 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +12 0 --
علیرضا 1397/04/20 - 17:43
نوبخت: بدبخت
... بی سواد تریم فرد دولت
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/04/21 - 12:03
شک نکنید همین نوبخت و بطحایی بیشتر از هر اصولگرایی به جایگاه اصلاحات نزد معلمان و دبیران اسیب زده اند
پاسخ + 0 0 --
مشفقی 1397/04/24 - 12:40
هر که نمی تواند یا نمی خواهد برای ملت کار کند استعفا دهد وگرنه مردم خود طومار استعفایش را امضا خواهند کرد.بنای ظلم و بی عدالتی سخت لرزان است.
پاسخ + +8 0 --
دبیر 1397/04/20 - 18:32
نوبخت از روز اول با سیاست سر فرهنگیان رو با پنبه برید .
پاسخ + 0 0 --
همکار 1397/04/21 - 09:01
مقص اصلی خودمان هستیم که کنج عافیت گزیده ایم
پاسخ + +7 0 --
معلم 1397/04/20 - 19:47
نوبخت .....
پاسخ + +9 0 --
ناشناس 1397/04/20 - 20:10
نوبخت و نوبخت ها برده سیستم ناعادلانه هستند.
اونها جمع شدند تا از دستمزد و حقوق ما دزدیده و صرف نورچشمی ها کنند.
پاسخ + +12 0 --
شهاب 1397/04/20 - 20:29
تا نجنبیم کسی به فکر ما نمی افتد باید با اتحاد راهی برای برون رفت از این همه ظلم وبی عدالتی در مورد خودمان ودانش آموزان پیدا کنیم امیدی به نمایندگان ودولتی ها نیست فقط به خود ووحدت بین خودمان امید داشته باشیم ما می توانیم جمعیت کثیر معلمان دانش آموزان واولیای آن ها پتانسیل بزرگی برای تغییرات بزرگ در آ.پ کشور است معلمان می توانند امسال اضافه کار دریافت نکنند دانش آموزان می توانند به نشانه ی اعتراض برگ های سفید امتحانی را تحویل بدهند اولیا ....
پاسخ + 0 0 --
حسین 1397/04/21 - 10:16
اگر هیچ معلمی اضافه کار قبول نکند ، هیچ مدیری ،مدیریت باتدریس 6ساعت قبول نکند مطمئن باشید وضع بهتر خواهد شد تا زمانی که ما معلمان تمام فشار ها را تحمل کنیم و مشکلات موجود خود را نشان ندهند وضع آموزش و پرورش بهتر نخواهد شد. معاونی سراغ دارم که با 12ساعت تدریس معاونت مدرسه را پذیرفته است
پاسخ + 0 0 --
شهاب 1397/04/21 - 19:36
جناب حسین آقا
من مدیر ومعاونی را می شناسم که پذیرفته اند نظافت مدرسه را خودشان انجام دهند بعدتوقع داریم اوضاع درست شود
پاسخ + +7 0 --
حقی 1397/04/20 - 20:36
تمامی مسئولین در کشور ما وعده های دروغ می دهند که کاری بسیار زشت وقبیح است وموجب خشم خداوند می شود.و علت این است به شدت هم هویت با پست ومقام وثروت هستند.
خداوند متعال می فرماید:
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ ﴿٢﴾ كَبُرَ مَقْتًا عِندَ اللَّـهِ أَن تَقُولُوا مَا لَا تَفْعَلُونَ ﴿٣﴾
ای کسانی که ایمان آورده‌اید! چرا سخنی می‌گویید که عمل نمی‌کنید؟! (۲) نزد خدا بسیار موجب خشم است که سخنی بگویید که عمل نمی‌کنید!

چاره کار در اصلاح سامانه قدرت به سمت مردم سالاری و نظارت مردم بر صاحبقدرتان است.
پاسخ + +8 0 --
راحل 1397/04/20 - 20:37
با اینکه نوبخت از خیل فرهنگیان خود به مجلس و دولت رسیده است با اینحال متاسفانه همکاران خود را کاملا فراموش کرده است و تازه به آنها ظلم هم میکند. در نظر بگیرید اگر بک بانکی یا مالیاتی ، پست وی را داشت چه خدماتی به همکاران خود می داد. بخدا وضع معلمین و به تبع آن، آ.پ خوب نیست! ظلم بس است!.
پاسخ + +10 0 --
ناساز 1397/04/20 - 20:37
سرنوشت هیچ قشری تغییر نخواهد کرد مگر آن که خود بخواهند و عرضه داشته باشند.
...
پاسخ + +6 0 --
معلم 1397/04/20 - 21:11
اگر هم نوبخت برود دردی دوا نمیشه ما....
پاسخ + +9 0 --
یک یازنشسته 1397/04/20 - 22:20
چون آقای نوبخت خودش حقوق حداقل دریافتی ده پانزده میلیون میگیرد به هیچ وج نمی تواند بفهمد که یک بازنشسته یا یک فرهنگی چقدر میگیرد واز طرفی اعتقاد قلبی به آخرت هم ندارد لذا دوروغ هم می گوید تاسف برای نظام اسلامی
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/04/21 - 18:55
بگید خودش میلیاردی میگیره،ده پونزده میلیون که پول خرده عزیز جان!
پاسخ + +5 -15 --
ناشناس 1397/04/20 - 22:36
نوبخت کیه؟ قبل از اون مگه وضع خوب بود؟ حداقل آقای نوبت آدم باسواد و مودبی هستن. انتقاد بکنیم ولی توهین شایسته نیست. مطالبات به حق فرهنگیان با ادب و احترام دنبال شود . شاید هم بجایی نرسیم و بیخ تا بیخ حق و حقوقمان برود و اگر چنین شود همان بهتر که احمدی نژاد سر کار بیاد.
پاسخ + +7 -1 --
بیاتی فرد 1397/04/20 - 22:47
به حقوق بنده دویست وسیزده اضافه شده از این مبلغ ۱۲۲هزار تومنش رو تو ردیف سایر اضافه کرده که هیچ گونه امتیازی شاملش نمی شود بقیه که ۹۰تومنه با امتیاز بوده در اصل به بنده۶درصد نوبخت اضافه شده.
حیف از طرفداری های بیجای ما از دولت روحانی ....
بی خاصیت ترین دولت در تمام دولت ها نسبت به جامعه مخصوصا جامعه فرهنگیان!!واقعا من شخصا انتخاب ورای داده را پس می خواهم.....
پاسخ + 0 0 --
راحل 1397/04/21 - 08:29
خدا را شکر که گول حرفهای نجفی و روحانی را در ایام انتخابات نخوردم و با افتخارربه رئیسی رای دادم. نه اینکه ایشان بداد معلمان میرسید نه! اما خواستم گول نخورم!
پاسخ + 0 0 --
علی شیخی 1397/04/22 - 00:19
خیانت آن بود که دوبار به روحانی رای بدهی...
پاسخ + +8 0 --
بازنشسته متنفر 1397/04/20 - 23:37
ملتی که برای آزادی قیام کرد ( هرچند مشکلی نداشت ) ولی از سر تا پا اسیر مسؤلان نا اهل و چپاولگران ودزدان داخلی شد ، لذا خود کرده را تدبیر نیست وباید تاوان پس داد توسط آقایانی همچو نوبخت و بابخت و ... که شده اند حضرت میکائیل ملت و مرغی را که سال قبل باقیمت ده هزار تومان می گرفتی امروزه در سایه مستدام آقای روحانی ونوبخت باید سی هزار تومان بگیری و با دروغ های آقای روحانی تورم نقطه به نقطه است وای به حال این ملت بدبخت
پاسخ + +12 0 --
ارزو 1397/04/21 - 08:35
ما فرهنگیان حمایت خود را از در خواست همکار فرهنگی ازرییس جمهوراعلام می کنیم
پاسخ + +8 0 --
ناشناس 1397/04/21 - 14:56
جدای از بی توجهی دولت باید قبول کنیم که آ .پ بد اداره می شود:این همه اداره و پست و معاونت و مدیریت برای چیست؟ مدیر و معاون اجرایی و معاون آموزشی و معاون پرورشی و معاون فنی و سرپرست خوابگاه و کارشناس و کمک کارشناس وکلی اداره و ناحیه.....
پس چه کسی تدریس می کند؟هر سال هم می گویند نیرو کم داریم!! با حذف پست های الکی و تدریس مدیر و معاون و انجام اضافه کار در حد شش ساعت، کل مشکل کمبود نیرو و بودجه رفع می شود. مشکل اصلی خود خود آموزش و پرورش است.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/04/22 - 11:31
اگر جایی معاونین کم‌کاری می‌کنند، دلیلی بر حذف از مدارس نیست. اگر مدیر و معاونین واقعاً بخواهند کار کنند، وظایفشان زیاد است. مشکل اینجاست که به جای این‌که برای تدریس در کلاس مشوق ایجاد کنند، برای معاون مدرسه مزایا در نظر می‌گیرند! در نتیجه همه سعی می‌کنند به معاونت مدرسه برسند تا هم از تدریس و کلاس فرار کنند و هم مبلغ اضافه‌ای هم بگیرند! به نظرم باید فوق‌العاده مدیریت معاونین حذف شود و بندی برای کسانی که حداقل دوازده ساعت یا بیشتر تدریس می‌کنند اضافه شود.
در ضمن کسری نیرو تا حدی زیاد است که با تدریس اضافه مدیران و معاونین و... مشکل حل نمی‌شود.
پاسخ + +3 0 --
حسین رمضان پور 1397/04/21 - 17:01
با تشکر از نظرات سازنده و مفید تمام همکاران عزیز

منتظر دریافت نقطه نظرات سایر همکاران هستم
پاسخ + +2 0 --
احمد رضا 1397/04/22 - 15:12
درشهری که من هستم ویکی از بزرگ ترین کلان شهرهای ایران است .فقط تنها فکر وذکر همکا ران این است کهیک پارتی واشنا پیدا کنند تا مدیر یا معاون مدرسه شوند. مخصوصا همکارانی که سابقه اشان بالا است چون برای بازنشستگیشان خوب باشد
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/04/23 - 17:36
در پاسخ به همکار گرامی مسولین ا.پ هم این موضوع را متوجه شده اند که عده زیادی از فرهنگیان برای پاداش بالاتر و حقوق بهتر در بازنشستگی دو سال اخر را برای میریت ومعاونت میایند پس قانون را تغییر دهید که نیروهای جوان که از قدرت بدنی بهتری برخوردارند به این پست ها بیایند ضمن اینکه همکاران اجرایی باید با استعفا های گسترده به مسولین تذکر دهند که نیروی اجرایی همزمان در محل کار نمیتواند به کلاس درس هم برود اگر اتفاقی در همان لحظه رخ دهدپاسخگو کیست امان از مسولان نفهم اموزش وپرورش با این قوانین احمقانه
پاسخ + 0 0 --
حسین 1397/04/23 - 19:23
مدتی قبل با گرفتن دو میلیون وام بعد چند سال تصمیم گرفتم برای خانواده ام مسافرتی ترتیب بدهم. جایتان خالی چند روزی رفتیم شمال.به واسطه یکی از آشنایان از امکاناتی که یکی از ارگان ها برای کارمندانش در نظر گرفته بود استفاده کردیکم.خدا شاهد است در این پنج روزی که ما آنجا بودیم که البته وصله ی بسیار ناجوری هم بودیم.بخاطر این همه تبعیض چقدر اشک ریختم و از خانواده خجالت کشیدم.بارها و بارها هم خودم را بخاطر معلم شدن لعن کردم و هم مسئولین را بخاطر این همه ظلم.
پاسخ + 0 0 --
دل خون 1397/04/26 - 23:31
از ماست که برماست خدا میبیند حال مارا صبراز خدا بخواهیم ما پیروزیم
پاسخ + 0 0 --
معلم بدبخت 1397/04/27 - 09:29
به خدا چند روزه از خانوادم جدا زندگی میکنم همش به خاطر مسایل مالی است.چقد ما از این معیشت بنالیم.چقدر شرمنده زن وبچمون باشیم.ما مثلا معلم وفرهنگی هستیم نمیتونیم حق خودمون را بگیریم میخواهیم به بچه مردم درس زندگی بدیم.سال تحصیلی که گذشت چند ساعت اضافه کار را زمین گذاشتم همکارای خودمون مثل مور وملخ ریختن اداره برای اون چند ساعت.حالا ما چه انتظاری داریم وضعمون بهتر بشه.مگه برای این بیست درصد از بیت المال جلسات مختلف ترتیب ندادن پس چی شد اون همه وعده ووعید.دوستان باید همگی اول مهر منسجم یک هفته کلاس را ترک کنند تا ببینیم جناب نوبخت میتونند جواب مردم را بدهند.از مسؤولین این سایت به خاطر اطلاع ریانیشون تشکر دارم به امید روزی که شرمنده زن وبچنون نباشیم
پاسخ + 0 0 --
حسین رمضان پور 1397/08/18 - 18:49
سپاس از توجه و نظرات کلیه دوستان و همکاران

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور