صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

" کدام‌ یک از برنامه‌های پیشنهادی شما برای گرفتن مصوبه از مجلس عملیاتی یا برنامه‌ریزی‌ شده است ؟ چرا با معلمان صادق نیستید ؟ "

نقدی بر عملکرد یک ساله سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش

کرامت رنجبر دستنایی/ دبیر و دانشجوی دکتری ژئو پلیتیک دانشگاه تهران

گروه رسانه/

به تدریج به یک سالگی دولت دوازدهم نزدیک می شویم .

در این زمینه عملکرد « سیدمحمد بطحایی » به عنوان وزیر آموزش و پرورش می تواند و باید مورد نقد و تحلیل معلمان و کارشناسان قرار گیرد .

« کرامت رنجبر دستنایی » از معلمان استان اصفهان در این زمینه نقدی نوشته است .

« صدای معلم » از همه فرهنگیان برای مشارکت در این بحث دعوت به عمل می آورد .

نقد عملکرد بطحایی وزیر آموزش و پرورش

در طی چند هفته گذشته مطالب گوناگونی پیرامون وضعیت صف و ستاد آموزش‌ و پرورش گفته‌شده و یادداشت‌های فراوانی در نقد وضعیت فعلی آموزش‌ و پرورش نگاشته شده اما گویا گوش شنوایی وجود ندارد و همه از وزیر گرفته تا وکیل سرشان گرم بازی اقتصاد و سیاست است و دیگر گوش شان بدهکار وضعیت نابسامان اقتصادی و اجتماعی نیست و معلمان "به ریال حقوق می‌گیرند و به دلار خرج می‌کنند " و به قول میرزاده سخنگوی کمسیون آموزش مجلس " هر دم از این باغ بری می‌رسد " لذا ضروری است موارد زیر را خدمت جناب وزیر معروض دارم :

 

آقای وزیر

در یادداشت‌هایی که زمان رأی اعتماد شما از مجلس نگاشتم عرض کردم شما ناجی آموزش‌ و پرورش نیستید و اگر می‌توانستید کاری کنید برای نجات آقای فانی می‌کردید چراکه در آن زمان سکان‌دار معاونت پشتیبانی وزارتخانه بودید.

 

سید بزرگوار

سکان‌داری وزارتی مانند آموزش‌ و پرورش "گاو نر می‌خواهد و پیر کهن " می‌دانی چرا آقای نجفی وزارت آموزش‌ و پرورش را قبول نکرد اما ریاست شهرداری را قبول کرد. چون وزیر آموزش‌ و پرورش قدرت چانه‌زنی حرفه ای در هیئت دولت را می‌طلبید و گرفتن مصوبه به سود دستگاه سیاست خاص خود را دارد و منفعلانه برخورد کردن در هیئت دولت کارساز نیست و لذا رفتار مؤدبانه و پاستوریزه شما در هیئت دولت موجب وضعیت فعلی وزارتخانه شده است.

نقد عملکرد بطحایی وزیر آموزش و پرورش

آقای وزیر

از زمان وزارت شما کدامین طرح را در هیئت دولت مصوب کرده‌اید؟ تنگ‌نظری و خساست در سطح هرم وزارتخانه بیداد می‌کند

بر سر حل کدام مسئله با رئیس‌جمهور چانه‌زنی کرده‌اید؟

کدام لایحه را برای تصویب به کمسیون آموزش و یا به نمایندگان ارائه کرده‌اید؟

کدام‌ یک از برنامه‌های پیشنهادی شما برای گرفتن مصوبه از مجلس عملیاتی یا برنامه‌ریزی‌ شده است؟

برای منزلت فرهنگیان کدام برنامه را نگاشته یا در دست اجرا دارید؟

 

آقای وزیر

اعتماد به آقای نوبخت و تکیه‌ بر حمایت‌های ایشان اشتباهی محض بود و از آن بدتر سپردن معاونت پشتیبانی به آقای الهیار ترکمن اشتباهی فاحش‌تر.

آیا از خود سؤال کرده‌اید که دست آوردهای آقای الهیار ترکمن در وزارتخانه آموزش‌ و پرورش چه بوده است؟

آیا می دانید آقای الهیار ترکمن تسلط بر اقتصاد و مسائل آموزش‌ و پرورش ندارد؟

نقد عملکرد بطحایی وزیر آموزش و پرورش

و بودن ایشان در وزارتخانه نفوذی برای گرا دادن به دیوان عدالت اداری است؟

آقای الهیار ترکمن نه مشکلات و معضلات آموزش‌ و پرورش را می‌شناسد نه درد فرهنگی و از این به بعد نیز مشکلی را حل نخواهد کرد بلکه سنگ‌اندازی بیش، در مسیر پر سنگلاخ فرهنگیان نیست.

 

آقای وزیر

اگر نمی‌توانید از حق‌ و حقوق فرهنگیان دفاع کنید هر ثانیه و هر دقیقه در مسند این وزارتخانه خیانت است.

برای رفع مشکل اعمال مدرک فرهنگیان رأی زنی کردید؟

در هیئت دولت چانه‌زنی کردید؟

اعتراض کردید؟

یا به ریش فرهنگیان که ادامه تحصیل دادند خندیدید؟

اقلاً روی قول‌های دوستتان آقای نوبخت حساب می‌کردی و مشکل را مطرح و مرتفع می‌کردی؟

نقد عملکرد بطحایی وزیر آموزش و پرورش

آقای وزیر

شو و بازی صدور احکام سال 97 بسیار زیرکانه بود. خواستی هفته معلم تمام شود امتحانات گرفته شود و بازوی عدالت‌خواهی معلمان قطع شود بعد احکام را صادر کنید؟ آخر این‌همه بازی برای 7 تا 10 درصد؟ چرا با فرهنگیان صادق نیستید؟

 

آقای وزیر

اگر زورتان به هیئت دولت نمی‌رود استعفا دهید چرا در مقابل حذف‌های متعدد سکوت کرده‌اید؟ یعنی وزارتخانه این‌قدر بی‌در و پیکر شده که هر نهادی که می‌رسد علیه آن رأی صادر کند؟ و معاونت حقوقی در خواب خرگوشی فرورفته؟ اقلاً این‌گونه مسائل را که قرار است رأی صادر شود علنی کنید تا فرهنگیان فکری به حال خودشان بکنند و برای دفاع از حقوقشان وکیل بگیرند ؛ چرا وقتی  یک ریال که قرار است به حقوق فرهنگیان اضافه شود رسانه‌ای می‌شود اما سازمان‌های دیگر حتی یک خبر از اضافه پرداختشان رسانه‌ای نمی‌شود؟ دیگر چند رأی دیگر قرار است صادر شود و شبانه به کارگزینی ادارات بخشنامه شود؟ اگر سختی کار فرهنگیان را بدون قانون اعمال کرده‌اند شما با قانون آن را اجرا می‌کردید نمی‌توانستید؟ یا نخواستید؟ یا همه‌اش خیمه‌شب‌بازی بود؟

 

آقای وزیر

حذف حق عائله‌مندی فرهنگیان زن مجرد که سرکار خانم فرحناز مینایی پور مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش‌ و پرورش دلیل قطع حق عائله‌مندی زنان مجرد این وزارتخانه را رأی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری دانست و اظهار داشت " بر اساس شکایتی که به دیوان عدالت اداری شد و صدور رأی هیئت عمومی این دیوان، پرداخت کمک‌هزینه عائله‌مندی زنان مجردی که سابقه ازدواج ندارند، ممنوع شد و این کار هم درست است " نشان واضحی  از همسویی وزارتخانه با دیوان عدالت دارد. "

سؤال من این است چه کسی شکایت کرده؟

مدعی‌العموم بوده؟

وکیل برای دفاع گرفته شد؟

آیا قلبا از این رای ناراحت بودید ؟

آیا حق ایاب‌ و ذهاب که نداده‌اید حق مسکن که نمی‌دهند حق کارانه که تعریف‌نشده حق سختی کار که حذف یا نصف کرده‌اید را هم از ذهنتان گذرانده‌اید؟

کاش به نداده‌هایتان فکر می‌کردید. نه استدلال کنید که درست حذف‌شده. تنگ‌نظری و خساست در سطح هرم وزارتخانه بیداد می‌کند ؛ انتظاری بیش از این از جنابتان نداریم شما برای فصل کردن آمده‌اید نه وصل کردن.

 

سید بزرگوار

لوای وزارت برای تن مبارکتان گشاد بود و نوبخت و الهیار ترکمن برای اندازه کردن این لوا خیاط مناسبی نبودند و نیستند !

مواظب باشید بلندی ردا به زمینتان نزند ...

نقد عملکرد بطحایی وزیر آموزش و پرورش

 اماکن رفاهی آموزشی را وثیقه وام کرده‌اید . واقعاً این موضوع در طول تاریخ آموزش‌ و پرورش شاهکار است و اگر چنین کاری انجام‌شده باشد ننگی بر پیشانی دوران وزارت تان خواهد بود نمی‌دانم پیشنهاد کدام شخص یا معاونتی بوده ، توصیه می‌کنم از تفکر خلاق حضرت بزرگوارشان بیش از این مشاوره نگیرید که حضور ملک استیضاح را بر بالین کرسی صدارتتان تعجیل خواهد نمود  ؛حداقل موضع رسمی‌تان را بیان کنید.

 

جناب وزیر

این روزها دیگر خجالت می‌کشیم که بگوییم معلم هستیم چون بادید ترحم به معلم نگاه می‌کنند و برای خرید به هر مغازه‌ای می‌رویم و می‌شناسند "می‌گویند معلمی حساب می‌کنیم " . متزلزل شدن شان و منزلت معلمی خطرناک‌ترین آسیبی هست که بر پیکره آموزش‌ و پرورش وارد می‌شوند و پایه‌های پیشرفت کشور را فقر مالی فرهنگیان به پسرفت توسعه تبدیل خواهد کرد.

 

آقای وزیر

اوضاع بازنشستگان نابسامان است . عدم پرداخت پاداش بازنشستگی و تقسیط آن باوجود پرداخت‌های آن‌چنانی در سازمان‌های دیگر اسف‌بار است و بازنشستگان فرهنگی بعد از بازنشستگی تازه به فکر شغل برای دوران کهولت و بازنشستگی هستند  .بعضی از همکاران فرهنگی نیز یک سال یا بیشتر و اضافه بر سنوات، خدمت کردند که تقدیرشان با کاهش سختی کار جبران شد. دست‌مریزاد دارید جناب وزیر .

 

آقای وزیر

امنیت ملی و همگرایی ملی و ملاحظات امنیتی از ضرورت‌های کشور است و در این زمان تجزیه‌طلبان و مروجان نفاق مترصد ایجاد بلوا در کشور هستند . اظهارنظر نسنجیده شما در مورد زبان‌های محلی که نزدیک 30 تا 40 درصد هم‌وطنان آذری‌زبان را در برمی‌گیرد نه منطقی نه معقول و نه با وضعیت موزاییکی کشور که اقوام کرد، لر، بلوچ، عرب، ترکمن، آذری در نوار مرزی سکنی دارند را تحریک می‌کند و نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت و نظریه شما در صورت صدور بخشنامه عملاً ابتر است.

 

جناب وزیر

پیرامون فرمایشات مقام معظم رهبری ؛

در مورد منزلت معلم چه برنامه‌ای دارید و چه کردید؟

در مورد عدالت آموزشی و پرورشی چه‌کار کردید؟

برای احساس هویت ملی دانش آموزان چه برنامه‌ای دارید؟

برای نوسازی آموزش‌ و پرورش چه‌کار یا برنامه‌ای دارید؟

سند تحول در چه مرحله‌ای است آیا در دوران وزارتتان عملیاتی می‌شود؟

در مورد تحول در دانشگاه فرهنگیان چه‌کارهایی انجام‌شده؟

 

و سخن آخر

جناب وزیر

کمی جسارت داشته باشید و برای حقوق حقه فرهنگیان در هیئت دولت و نزد رئیس‌جمهور غیرت به خرج دهید و از رخوت و انفعال خارج شوید چراکه این وزارت تمام خواهد شد و شما می‌مانید و قضاوت جامعه فرهنگی و دیگر زمانی برای جبران مافات یا پاسخگویی نیست.

آنچه خدمتتان معروض داشتم درد دل بسیاری از فرهنگیان است که رفتند نزد نوبخت داد بستانند ، مورد ضرب و شتم قرار گرفتند جلو مجلس رفتند نتیجه نگرفتند و حال تصمیمات اخیر و حذفیات دیوان زخم کهنه دلشان را نیشتر زده است.

" امروز مسئولین کشور در معرض یک آزمون بزرگ‌اند؛ آیا حفظِ عزت و اقتدارِ این ملّت عزیز را خواهند کرد یا نه؟ باید عزت این ملّت تأمین بشود، منافع ملّت باید تأمین بشود به معنای واقعی کلمه، " (مقام معظم رهبری در دیدار با فرهنگیان. اردیبهشت 1397)


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دوشنبه, 01 مرداد 1397 ساعت 21:59 خوانده شده: 1916 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +14 -1 --
کاوه 1397/05/01 - 23:44
این .... فقط برای رسیدن به مزایای وزارت، وزیر شدن.
بالاخره عمری در این راه تلاس کرده اند ، که آخرین این تلاشها زدن زیراب آشتیانی ، جانشین بطحایی بود. از هر چی بگذره از حقوق چند ده میلیونی و مزایای وزارت نمیتونه بگذره.
گور پدر هر چی معلم. خودش اعتقاد داره که مشکل معلمان تاریخیه و از حمله مغول تا الان بوده و ربطی به وزیر نداره.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/05/02 - 09:05
معلمان قبل انقلاب کاملا از شرایط کاری و حقوق خود راضی بودند. از معلمان قدیمی سوال کنید.
پاسخ + 0 0 --
دبیر م 1397/05/02 - 18:20
باور کنید ... را میاوردند وزارت بازده و راندمانش از این اقا برا ا.پ بیشتر بود
خدا نگذره از اونا که در ساختمانهای مجلل با حقوق بالا برا امثال معلما و کارگرا تصمیم میگیرند و درد معلمی و بی پولی و بی احترامی دانش اموز و...نکشیدند را و به راه درست رهنمون کنه انشاا...
پاسخ + +10 -1 --
فرهنگی 1397/05/02 - 00:14
برای همه معلمان الفاتحه
پاسخ + +11 -3 --
سیف 1397/05/02 - 00:29
همکاران محترم! بخدا چنین نوشته هیی جز اینکه بر روی اعصابمان میرود خیر دیگری ندارند. بابا گوش اینها کر است. بچسبید به شغل دومتان. بخدا مردم به ما میخندند. با نامه وبیانیه هیچ کاری از پیش نبرده و نخواهید برد مطمئن باشید!
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/05/02 - 08:50
چون از حقوق ووزحمت ما دزدی میشه، بریم بری جبران چند شیفت دیگه جون بکنیم. این چه استدلالیه؟!!!
این نوع تسلیم شدن در برابر دزدی، حربه کثیف سیستم فاسده.
پاسخ + 0 0 --
کرامت رنجبر دستنایی 1397/05/03 - 00:27
سلام و احترام خدمت جناب سیف
میرزا ملکم خان در دوران استبداد در مصر و بریتانیا روزنامه قانون را با چه مشقاتی می‌نوشت و در ایران منتشر می‌کرد و هدفش آگاهی بخشی بود و صرف‌نظر از نقدهایی که بعداً درباره وی نوشته‌شده قریب به 45 شماره انتشار داد و ناامید نشد بنده در زمان فعلی هیچ گزینه‌ای را جز نوشتن و آگاهی بخشی برای ممانعت از آنارشیست در آموزش‌وپرورش و حرکت به‌سوی اعتلای سیستم آموزشی پایه کشور نمی‌بینم دوست عزیز من آزرده از وضعیت مستولی بر سیستم هستم و یک مطلب که می‌نویسم از زمانی که مطالعه می‌کنم و مستندات جمع می‌کنم تا زمانی که منتشر می‌شود و بدون توجه به تبعات حاصل از یادداشت‌ها... از وضع موجود ناراحت و نگران هستم اما به همه همکاران امید روزی روشن را می‌دهم که ناامیدی آغاز مرگ اندیشه است پس تا اندیشه‌های بیدار هست باید مبارزه کرد و قلم شمشیر برنده معلم است پس امیدبخش باشید. پایدار باشید
پاسخ + +17 -1 --
چغندربگ 1397/05/02 - 00:31
بسیار بسیار بسیار ضعیف سخنان این .... در تلویزیون مثل آدمهای دارای زیر سیکل بود از خودم بدم اومد. ای کاش دادرس یا مهندس فائقی وزیر ما بودند از ..... خیلی خیلی بهترند، مناسفانه ضعیف ترین افراد مورد وثوق آقایون وزیر آوپ است
پاسخ + +15 -1 --
دبیر 1397/05/02 - 02:51
همان طور که اشاره کردید ...
همه اش خیمه شب بازی بود .
پاسخ + +20 -1 --
حسن درویشی 1397/05/02 - 06:45
متاسفانه یا خوشبختانه معلمان به این نتیجه رسیده اند که باید کمی هم از رانندگان غیور وجسور وشجاع الگو بگیرند الان اکثریت معلمان باید قانع شده باشند که با این وزیر و این معاونان و این نمایندگان مجلس امیدی به نامه نوشتن و درخواست و طومار نوشتن نیست
متاسفانه اتحاد و یکدلی حلقه ی مفقوده ی مطالبات صنفی معلمان است چطور انتظار داریم وقتی دولتها خیالشان راحت است که معلمان فقط غر می زنند و گلایه می کنند و ناله سر می دهند وهیچ کاری عملی مانند تعطیلی کلاس ها در اول مهر حتی از مخیله اشان نمی گذرد ، بیایند و اوضاع معیشتی معلمان را بهبود بخشند؟
پاسخ + +20 -1 --
حیدری 1397/05/02 - 09:01
عالی بود . دست مریزاد.
پاسخ + +12 -1 --
معلم 1397/05/02 - 09:03
در این سال، از حق و حقوق معلمان زده شد. آقای بطحایی این هم نوعی اختلاس هست. بعد این همه پول کجا رفت؟!
پاسخ + +16 -1 --
رضا 1397/05/02 - 10:33
معلمان نباید ساکت بنشینند اشک کباب موجب طغیان اتش است سکوت کنیم تابستان باید بریم سر فلکه کارگری چون زمزمه حذف حقوق تابستان هست هیچ کاری از اینها بعید نیست
پاسخ + +1 -14 --
حشمت 1397/05/02 - 10:41
جناب رنجبر وضعیت معلمان هم آنطور که فرموده اید بد نیست
پاسخ + +7 -1 --
معلم 1397/05/02 - 10:50
حق تجرد زنان را یکدفعه حذف میکنند اقلا قبلش بگن که روش حساب نکنیم
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/05/04 - 07:49
مسئله خبر دادن از قبل نیست. طبق گفته ها‌ مشخص نیست حذف آن قانونی بوده یا نه؟ مثل کاهش سختی کار معلمان. گویا این دولت فرهنگیان را منبع کسب درآمد قراد داده است.‌ با آمدن روحانی، مبلغ تقلیل معلمان ابتدایی حذف شد . چرا در دوره روحانی، در آ.پ این همه حذف حقوق معلمان؟ این مبالغ هنگفت کجا صرف می شود؟! نمایندگان مجلس هم هیچ کاری به آ.پ ندارند جز گرفتن پست برای آشنایانشان.
پاسخ + +9 -1 --
..... 1397/05/02 - 12:41
بطحایی مسول اجرای حکم های دیوان عدالت اداری این پست مبارک باد
پاسخ + +5 -1 --
من 1397/05/02 - 12:46
آقا فراخوان بدیم که ما هم از حقمون دفاع کنیم.اینطور فایده نداره.ما که اغتشاشگر نیستیم.مسالمت آمیز حقمون را میخوایم
پاسخ + +16 -1 --
شهاب 1397/05/02 - 12:47
درود جناب آقای رنجبر
نمی دانم چه زمانی قرار است متوجه شویم کلید حل مشکلات دردست خودمان است اگر وزیر آ.پ را از ژاپن بیاورند با اوضاع بهتر نخواهد شد چون باور نداریم حق گرفتنی است وبرای گرفتن آن باید هزینه کرد رتبه ی عالی مرا یکسال دیرتر اعمال کردند الان هر مدرسه ای که مشغول به کار می شوم از یک روز بیکاری خود استفاده می کنم وحاضر نیستم آن یک روز را در مدرسه بمانم واضافه کار بگیرم قبلا به عنوان معلمی مطرح بودم که برای حل مشکلات دانش آموزان ساخته شده ام ولی امروز فقط به اندازه ی وظیفه ام کار می کنم هیچ کار غیر موظفی را قبول نمی کنم ولی چه کنم که حتی درمدرسه ی محل کارم تنها هستم وهیچ کس حمایتم نمی کند فقط خوب ناله می کنند بجنبیم دیر شد
پاسخ + 0 0 --
کرامت رنجبر دستنایی 1397/05/03 - 00:35
دوست عزیز اتحاد رمز پیروزی هست و قدرت ذهنی و فکری که در اختیار معلمین هست از تمام قوای موجود در کشور بیشتر است امیدوارم این قدرت بالقوه روزی بالفعل شود لذا راه توسعه کشور تنها از آموزش و پرورش می گذرد و لاغیر انشا الله دولتمردان زودتر به این نتیجه برسند و به این مهم توجه کنند و دست از بازی با آموزش و پرورش بردارند. از نظرتون سپاسگزارم
پاسخ + +16 -1 --
منصور 1397/05/02 - 13:40
یکی از بی کفایت ترین وزرای اموزش و پرورش بدون شک بطحایی است
پاسخ + +9 -1 --
معلم 1397/05/02 - 13:49
تخلف محرز دولت در افزایش پلکانی حقوق
انوقت این اقا برای سختی کار آستین بالا میزند.
اگر قانون درست و کامل اجرا میشد ما معلمان جزو بالاترین حقوق ها بودیم.
پاسخ + +8 -1 --
رضا 1397/05/02 - 13:52
تشکر از صدای معلم و تشکر از آقای رنجبری که صدای معلمین را فریاد می زنند خدا قوت
پاسخ + 0 0 --
سیف 1397/05/02 - 15:31
این سایت محلی برای تخلیه انرژی معلمان معترض است و بس!!! یعنی سوپاپ اطمینان !!! آخیش حرف دلم را زدم و راحت شدم!!!
پاسخ + +12 -1 --
معلم 1397/05/02 - 16:20
باسلام زودتر از این باید متوجه می شودیم از زمان فانی اول اضافه کار مدیران ومعاونین مدرسه کم شد در طی چند دوره سه ماه کلا قطع شد بعد حق تقلیل همکاران تقلیل بگیر و سر کلاس رفتن مدیر ومعاون به جای آنها وسال بعد تدریس 6ساعته وبیشتر مدیران ومعاونین و بعد کم کردن ساعات حق التدریس سه ماه سوم سال تحصیلی از دو ماه ونیم به دوماه وبعد حق عائله مندی مجردهای بیشتر از ده سال خدمت وبعد قطع یا کاهش سختی کار وامروز ...
پاسخ + +2 -2 --
سید جمالدین 1397/05/02 - 22:06
پاسخ 6 مجله آموزش و پرورش تحت نظر تیم بطحایی در رد درخواست من برای نشر یکی از مقالات ایده آل من راجع به موثر بودن روش تدریس منحصر بفردم:

"آقای حسینی، مقاله شما را دريافت كرديم از چاپ آن معذوريم."‌!!!!؟؟؟؟

****** پاسخ یک "انتشاراتی بین المللی در آلمان" برای نشر کتاب من که به معرفی روش تدریسم می پردازد:


Dear ِDr Seyed Mohammad Hassan Hosseini,

Your book is ready to be released at the price of 108.90 € Euro.
Thanks a billion for sharing your great revolutionary ideas with us at an international level.
پاسخ + 0 0 --
جواد 1397/05/02 - 23:03
ناف شما رو با معرفی
مقالات حسینی
بریدن ؟
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/05/02 - 23:49
ایشان خود دکتر حسینی هستند.
پاسخ + 0 0 --
حسین نژاد 1397/05/03 - 07:54
واقعا قابل تامله. با احتساب اینکه هر یورو 11000 تومان است کتاب دکتر حسینی رو در سطح بین المللی و بیشتر از سایت آمازون به "یک میلیون و 210.000 هزار تومان" (1.210.000) می خرند اما در ایران بخاطر همین برجسته و نخبه بودنش و بخاطر اینکه مرزهای دانش را در نوردیده است دنیای خودش و حتی خانواده مظلومش را جهنم کرده اند! شرم باد بر شما که دم از .... می زنید.
پاسخ + +2 -1 --
محجوب 1397/05/02 - 23:10
سلام
ناشناس
تبریک روند اصلاحی را در ندشتار خود پیش بگیرد
انه الله مع الصابرین
پاسخ + +5 -1 --
ناشناس 1397/05/03 - 00:52
در قسمتی که نوشته شده معلمینی که رفتند نزد نوبخت داد بستانند ، مورد ضرب و شتم قرار گرفت با تیترپررنگ مینوشتی تا اینقدر پور سلیمان نگه این دولت ازادی مطلق بیان برای معلمها به ارمغان اورده با تمام تجمعات. بنا به دستور مستقیم دولت روحانی برخورد میشود از کدام ازادی پورسلیمان سیاست زده سخن می گوید؟
پاسخ + +5 -1 --
ناشناس 1397/05/03 - 00:54
در قسمتی که نوشته شده معلمینی که رفتند نزد نوبخت داد بستانند ، مورد ضرب و شتم قرار گرفت با تیترپررنگ مینوشتی تا اینقدر پور سلیمان نگه این دولت ازادی مطلق بیان برای معلمها به ارمغان اورده با تمام تجمعات. بنا به دستور مستقیم دولت روحانی برخورد میشود از کدام ازادی پورسلیمان سیاست زده سخن می گوید؟
پاسخ + +3 -1 --
معلم 1397/05/03 - 08:20
مشکل اساسی اینجاست که با معلمین روراست نیستند و متاسفانه دروغ گویی هنر شده . آقای وزیر نمی گویند که رئیس جمهور به وزرا اعلام کرده که باید صرفه جویی کنید و از هزینه های دستگاه خود بکاهید .
این هنر جناب وزیر خوش خدمتی بوده وگرنه دیوان محاسبات و دیوان عدالت بهانه است .
الان که دیده اوضاع خرابه زمزمه برگشتن بند سختی کار را می کنه که بگه دیدید از حقتان دفاع کردم .
باور کنید همه معلمین از اینکه معلم هستند احساس شرمساری می کنند . سیستمی آشفته که ظلم و بی اخلاقی بیداد می کند
پاسخ + +2 -1 --
معلم ابتدایی 1397/05/03 - 12:46
حالا که زمزمه ترمیم کابینه و تغییر تیم اقتصادی هست میتونه این کار در مورد تیم فرهنگی دولت.هم اتفاق بیفته
پاسخ + +4 -1 --
بهرام یعقوبی سراسکان 1397/05/04 - 10:19
به این وزیر ناقابل عرض میکنم با افتخار به زبان ترکی تدریس میکنم و عاشق زبان مادریم هستم.
بطحایی نیز به فکر صندلی خویش است نه به فکر آموزش و پرورش.
پاسخ + 0 0 --
معلم 1397/05/07 - 15:24
من مدتی در یک منطقه آذری نشین تهران درس می دادم. خانواده ها در خانه ترکی حرف می زدند. نتیجه آن بود که بچه ها در درس ها و به خصوص فارسی مشکل داشتند. چون زبان فارسی را کم شنیده بودند. فقط با این حرف بطحایی موافقم که در مدارس باید زبان رسمی کشور باشد.

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

نظر شما در مورد مدت زمان تعطیلات تابستانی مدارس در ایران چیست؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور