صدای معلم سایت اخبار آموزش و پروش معلمان فرهنگیان

مگر غیر از این بود که در نظر سنجی برنامه ی تلویزیونی مطالبه ی استانی شبکه ی سهند، مردم وضعیت آموزش و پرورش استان را اسفناک توصیف کرده و ابراز نارضایتی می کردند ؟

انتقاد از رفتارهای مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

بیوک آقا/ آذربایجان شرقی

انتقاد از جعفر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

باعرض سلام و ادب و احترام حضور فردفرد دست اندرکاران صدیق و محترم صدای معلم


همه ساله پس از برگزاری آزمون کنکور، جناب پاشائی مدیرکل استان آذربایجان شرقی با رفتارهای پوپولیستی خود، از قبولی دو سه نفر با عنوان رتبه ی برتر سوء استفاده کرده و این موفقیت را به نام خود ثبت کرده و میان مقامات برای خود دکان و بازار تبریک گوئی باز می کند و به خیال خودش در تحکیم جایگاه خود تلاش می کند.

در تحلیل این رفتار پوپولیستی ایشان می توان گفت که: 

1- وقتی در کشور خود آزمون کنکور بنا به دلایل متعدد که خارج از حوصله ی این نامه است از نظر کارشناسان و اساتید این مرز و بوم مردود است، دیگر چه لزومی دارد که به عبور کنندگان از این سد این همه فخر فروشی شود؟ 

2- آیا آموزش و پرورش فقط کنکور است و قبولی دو سه نفر برتر، و دیگر هیچ؟

3- مگر غیر از این بود که در نظر سنجی برنامه ی تلویزیونی مطالبه ی استانی شبکه ی سهند، مردم وضعیت آموزش و پرورش استان را اسفناک توصیف کرده و ابراز نارضایتی می کردند و می گفتند آموزش و پرورش و سرنوشت فرزندان مردم قربانی رانت بازی یک عده شده؟ آیا خوب نبود که بازتاب آن مصاحبه تلویزیونی هم مثل این کنکوری ها پخش می شد تا مردم ببینند که چند تن از مقامات به عملکرد مدیرکل انتقاد و اعتراض نموده اند؟ 

3- مگر غیر از اینست که این دوسه نفر رتبه ی برتر یا جزء نوابغ بوده و یا اولیای شان از امکانات مالی برخودار بوده و مثل سایرین به نان شب محتاج نبوده اند و آن قدر پول داشته اند که چند میلیون در آموزشگاه های اشخاصی مثل جناب مدیرکل خرج کنند و این رتبه ها را کسب کنند و هیچ یک از این موارد به آموزش و پرورش ربط ندارد؟

4- اگر قبولی این افراد را موفقیت حساب کرده و این موفقیت حاصل تلاش جناب مدیرکل است و این موفقیت پایه ی علمی دارد و تصادفی نیست پس چرا اولاً این موفقیت مستمراً سیر صعودی به خود نمی گیرد، ثانیاً چرا جناب مدیر کل این دست آورد علمی خود را تسری نمی دهد تا همه از این دست آورد بهره مند شوند؟


ارسال مطلب برای صدای معلم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

یکشنبه, 14 مرداد 1397 ساعت 16:01 خوانده شده: 210 دفعه چاپ

نظرات بینندگان  

پاسخ + +7 0 --
ناشناس 1397/05/14 - 16:34
با وجود این همه نارضایتی ، دوام حکومت این مدیرکل
صددرصد دلایل سیاسی دارد. اما جای تأسف از سیاست کج مدار است که حامی قدرت طلبان عرش سلیمان است که شعر حیدر بابای شهریار مصداق نادانی چنین مدیران و چنین سیاستی است. بعد هم اعتراض کنندگان را دربند می کنید ، بینوا محمد حبیبی به آن همه مجازات محکوم گردیده اما معاون خاطی دبیرستان معین چطور ؟ جرم این کجا و آن کجا ؟!!!!
وزیر محترم بجنب که شاه همیشه می گفت: من تقصیری ندارم اطرافیانم حکومتم را به فساد کشاندند. پاشائی هم اطرافیان شماست. تو بگو با کیانی تا من بگویم که تو کیستی !!!!!!! مشخص نیست که شما کیستید ؟!! یا علی !! وزیر بدون قدرت به چه درد می خورد ؟ قبل انقلاب ابهت یک بازرس مدرسه از شما وزیر امروز خیلی زیاد بود. شما شریک خطای تمامی ظالمان زیر دست خودتان هستید ، مظلومان را نجات دهید. یاد اشرافیت متعفن دوران ارباب رعیتی می افتد آدمی .
پاسخ + 0 0 --
عمران 1397/05/14 - 18:17
با سلام و خسته نباشید فقط اینو میدونم فردا پستی بهتون رسید برعکس میشی چون از روی غرض ورزی می نویسی
پاسخ + 0 0 --
یاسر 1397/05/15 - 00:34
برادر عمران این حرفارو بهش میگن "تف سر بالا". اگر شما راست میگید برید کنار تا بقول شما به ما هم پستی برسه. همش که شما و دور و بریاتون که نباید در پست ها باقی بمونید. مگه مملکت و آموزش و پرورش فقط مال شما 4 درصدی هاست. یا نگرانی تون از اینه که با رفتن شما آموزش و پرورش نابود بشه و شما عذاب وجدان بگیرید؟ نه برادر خیالتون راحت باشه از اینی که هست بدتر نمی شه.
پاسخ + 0 0 --
ناشناس 1397/05/15 - 07:20
سلام
جناب دفاع شما کور و از بین برنده ایمان است.
وقتی تعداد بیشماری از افراد یک شهر از ظلم
ظالم سخن می گوید شما نیز باید شک کنید حتی
اگر مثل شما از نزدیکان یا خواص بارگاه ایشان
باشد.آدم های مغرض تعدادشان محدود می باشد
نه این همه. خودتان را در گناه آشکار یک ظالم
مستحیل نکنید که فرقی بین شمابا ایشان باقی
نمی ماند..
تمامی پست و مقام از آن شما و ارباب ظالم تان.
مرا معلمی شرافت دارد به موقعیت ظلم و خطای
بیشتر. خدا ارشادتان کند اگر لیاقت برگشت دارید.
پاسخ + 0 0 --
فرهنگی 1397/05/18 - 19:03
سلام لطفا اگر آمار مستدلی دارید که چند درصد 48 هزار فرهنگی استان ناراضی هستند ارائه بفرمائید وگرنه همه همه انتقادهایی که از آقای پاشایی می شود توسط چند نفر خاص است که یا به علت بی کفایتی عزل شده اند و یا التماس پستی را می کردند که به علت بی کفایتی به پست مذکور نرسیده اند گلایه از صدای معلم است که آیا کل کشور در آذربایجان‌شرقی خلاصه می شود و آیا 31 مدیر کل در استانهای دیگر هیچ نقطه ضعفی ندارند که تمام انرژی تان را صرف تخریب مدیرکلی می کنید که سه سال است در ارزیابی دولت تدبیر و امید در بین 93 دستگاه دولتی رتبه اول را کسب می کند پس آقای پور سلیمان که ادعایتان سر به فلک می کشد خواهشا انصاف. اگر دین نداریم لااقل آزاده باشیم

نظر شما

صدای معلم، صدای شما

با ارائه نظرات، فرهنگ گفت‌وگو و تفکر نقادی را نهادینه کنیم.
نظرسنجی

آیا با طرح " معلم تمام وقت " وزارت آموزش و پرورش موافقید؟

پربازدیدترین

تبلیغات در صدای معلم

درخواست همیاری صدای معلم

شبکه مطالعات سیاست گذاری عمومی

کالای ورزشی معلم

تلگرام صدای معلم

صدای معلم پایگاه خبری تحلیلی معلمان ایران

تلگرام صدای معلم

Sport

 سامانه فیش حقوقی معلمان

سامانه فیش حقوقی معلمان بازنشسته

سامانه مراکز رفاهی

تبلیغات در صدای معلم

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صدای معلم بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و تولید: رامندسرور